Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A

Blansko (16. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:25) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.41 11.00
2 3 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 08.60 8.00
3 2 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.65 7.00
4 29 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.78 6.00
5 39 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.82 5.00
6 24 Josef DufekJosef Dufek 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.92 4.00
7 27 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 08.97 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:25) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 09.05 2.00
2 57 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.17
3 37 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.67
4 15 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.81
5 8 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.88
6 6 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 15:25) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.20
2 41 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.77
MS 22 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 7 10.00
4 56 Maxim ŽákMaxim Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.05
MS 12 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 2 10.07
6 30 Matěj HájekMatěj Hájek 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 10.22
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 15:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.58 9.00
2 44 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.14 1.00
3 46 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.22
4 52 Artem IlchenkoArtem Ilchenko 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.57
5 23 Mikuláš Miky ZpěvákMikuláš Miky Zpěvák 11 JAC BrnoJAC Brno 7 09.67
6 40 Jakub ZemanJakub Zeman 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.41 11.00
2 47 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.58 9.00
3 3 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 08.60 8.00
4 2 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.65 7.00
5 29 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.78 6.00
6 39 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.82 5.00
7 24 Josef DufekJosef Dufek 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.92 4.00
8 27 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 08.97 3.00
9 54 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 09.05 2.00
10 44 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.14 1.00
11 57 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.17
12 42 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.20
13 46 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.22
14 52 Artem IlchenkoArtem Ilchenko 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.57
15 37 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.67
15 23 Mikuláš Miky ZpěvákMikuláš Miky Zpěvák 11 JAC BrnoJAC Brno 7 09.67
17 41 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.77
18 15 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.81
19 8 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.88
20 6 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 09.94
21 22 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 7 10.00
22 56 Maxim ŽákMaxim Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.05
23 12 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 2 10.07
24 30 Matěj HájekMatěj Hájek 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 10.22
25 40 Jakub ZemanJakub Zeman 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.49

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 08.01 11.00
2 75 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 08.38 8.00
3 129 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.42 7.00
4 99 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 08.42 6.00
5 152 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.63 5.00
6 86 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 PB 08.71 3.00
7 153 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 08.79 1.00
8 80 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.65 4.00
2 150 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.74 2.00
3 116 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.86
4 121 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.87
5 131 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.96
6 92 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 1 09.03
7 61 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 09.07
8 149 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.04
2 59 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 09.07
3 95 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 6 09.15
4 115 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.34
MS 117 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.35
6 134 Evelina VališováEvelina Vališová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.36
7 136 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.32
2 135 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.38
3 105 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 PB 09.41
MS 123 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.48
5 125 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.51
6 106 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 09.63
7 120 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.86
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 101 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 09.69
2 104 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 09.82
MS 124 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.88
MS 132 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.96
MS 100 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 7 10.12
6 111 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 10.50
7 148 Petra CambalováPetra Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 11.41
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.84
2 144 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.98
3 138 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.14
4 140 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.15
5 141 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.17
6 139 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.37
7 137 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.34 9.00
2 145 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.84
3 96 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 09.37
MS 130 Nela SvobodováNela Svobodová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.58
5 102 Veronika NeumannováVeronika Neumannová 09 JAC BrnoJAC Brno 7 09.59
6 98 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 10.10
MS 118 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 08.01 11.00
2 127 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.34 9.00
3 75 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 08.38 8.00
4 129 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.42 7.00
4 99 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 08.42 6.00
6 152 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.63 5.00
7 63 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.65 4.00
8 86 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 PB 08.71 3.00
9 150 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.74 2.00
10 153 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 08.79 1.00
11 143 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.84
11 145 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.84
13 80 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 08.86
13 116 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.86
15 121 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.87
16 131 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.96
17 144 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.98
18 92 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 1 09.03
19 128 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.04
20 61 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 09.07
20 59 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 09.07
22 138 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.14
23 95 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 6 09.15
23 140 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.15
25 141 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.17
26 149 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.18
27 60 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.32
28 115 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.34
29 117 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.35
30 134 Evelina VališováEvelina Vališová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.36
31 136 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.37
31 139 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.37
31 96 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 09.37
34 135 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.38
35 137 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.40
36 105 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 PB 09.41
37 123 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.48
38 125 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.51
39 130 Nela SvobodováNela Svobodová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.58
40 102 Veronika NeumannováVeronika Neumannová 09 JAC BrnoJAC Brno 7 09.59
41 106 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 09.63
42 101 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 09.69
43 104 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 09.82
44 120 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.86
45 124 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.88
46 132 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.96
47 98 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 10.10
48 100 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 7 10.12
49 118 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.14
50 111 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 10.50
51 148 Petra CambalováPetra Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 11.41

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 20.22 11.00
2 13 František HrubanFrantišek Hruban 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 20.59 9.00
3 53 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.70 8.00
4 5 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 20.76 7.00
5 4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 21.72 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.01 4.00
2 17 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 22.61 3.00
3 37 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.48 1.00
4 36 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.30
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 17:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 21.37 6.00
2 43 Robin KrausRobin Kraus 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.08 2.00
MS 12 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 3 25.64
4 11 Matyas ČernýMatyas Černý 10 BYAC BrnoBYAC Brno 4 27.65
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 17:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Robin VávraRobin Vávra 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 23.61
2 6 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 24.21
3 23 Mikuláš Miky ZpěvákMikuláš Miky Zpěvák 11 JAC BrnoJAC Brno 2 24.97
20 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 20.22 11.00
2 13 František HrubanFrantišek Hruban 09 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 20.59 9.00
3 53 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.70 8.00
4 5 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 20.76 7.00
5 27 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 21.37 6.00
6 4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 21.72 5.00
7 29 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.01 4.00
8 17 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 22.61 3.00
9 43 Robin KrausRobin Kraus 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.08 2.00
10 37 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.48 1.00
11 48 Robin VávraRobin Vávra 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 23.61
12 6 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 24.21
13 36 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.30
14 23 Mikuláš Miky ZpěvákMikuláš Miky Zpěvák 11 JAC BrnoJAC Brno 2 24.97
15 12 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 3 25.64
16 11 Matyas ČernýMatyas Černý 10 BYAC BrnoBYAC Brno 4 27.65
20 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 19.96 11.00
2 129 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 20.33 9.00
3 127 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.35 8.00
4 75 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 20.70 7.00
5 107 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 21.19 5.00
6 99 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 21.50 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 20.93 6.00
2 153 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 21.45 4.00
3 86 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 21.45 3.00
4 152 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.82 1.00
5 80 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 21.85
6 81 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 21.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 21.98
2 110 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.69
3 59 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 23.08
4 70 Adéla CerovskáAdéla Cerovská 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 23.19
5 96 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 23.81
6 105 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 1 24.74
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 23.36
2 147 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 24.45
3 79 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 24.64
4 85 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 PB 25.12
84 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 DNS
91 Amálie BlažkováAmálie Blažková 09 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.07
2 142 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 22.91
MS 90 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 23.86
4 97 Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 24.69
MS 101 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 25.19
6 111 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 26.60
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.99
2 61 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 22.50
3 146 Emma ArrufiEmma Arrufi 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.55
4 102 Veronika NeumannováVeronika Neumannová 09 JAC BrnoJAC Brno 2 23.88
5 98 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 25.36
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 16.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 22.17
2 113 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.39
MS 123 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.75
MS 117 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.75
MS 124 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 19.96 11.00
2 129 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 20.33 9.00
3 127 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.35 8.00
4 75 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 20.70 7.00
5 150 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 20.93 6.00
6 107 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 21.19 5.00
7 153 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 21.45 4.00
7 86 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 21.45 3.00
9 99 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 21.50 2.00
10 152 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.82 1.00
11 80 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 21.85
12 81 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 21.88
13 72 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 21.98
14 154 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.99
15 143 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.07
16 94 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 22.17
17 113 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.39
18 61 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 22.50
19 146 Emma ArrufiEmma Arrufi 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.55
20 110 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.69
21 142 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 22.91
22 59 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 23.08
23 70 Adéla CerovskáAdéla Cerovská 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 23.19
24 74 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 23.36
25 123 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.75
25 117 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.75
27 96 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 23.81
28 90 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 23.86
29 102 Veronika NeumannováVeronika Neumannová 09 JAC BrnoJAC Brno 2 23.88
30 147 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 24.45
31 79 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 24.64
32 97 Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 24.69
33 105 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 1 24.74
34 124 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.98
35 85 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 PB 25.12
36 101 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 25.19
37 98 Izabel LiškováIzabel Lišková 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 25.36
38 111 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 26.60
84 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 DNS
91 Amálie BlažkováAmálie Blažková 09 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 44.05 11.00
2 53 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.37 9.00
3 18 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 45.18 8.00
4 1 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 46.56 6.00
5 32 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.94 5.00
6 17 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 50.26 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 46.11 7.00
2 39 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 51.81 3.00
3 15 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 3 55.39 2.00
14 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DNS
42 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
41 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ dle pravidla 17.3.1 (neběží v přidělené dráze)
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 44.05 11.00
2 53 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.37 9.00
3 18 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 45.18 8.00
4 47 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 46.11 7.00
5 1 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 46.56 6.00
6 32 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.94 5.00
7 17 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 50.26 4.00
8 39 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 51.81 3.00
9 15 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 3 55.39 2.00
14 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DNS
42 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
41 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 43.23 11.00
2 77 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 45.90 9.00
3 153 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 46.58 8.00
4 113 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 48.01 6.00
5 121 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.79 5.00
114 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 49.60 2.00
2 94 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 50.18
MS 123 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.18
4 74 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 52.60
5 60 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 52.70
6 69 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.99
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 52.82
MS 132 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 53.21
3 133 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 53.88
4 87 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 54.86
5 104 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 56.40
6 84 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 58.87
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 49.12 4.00
MS 90 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 50.75
3 140 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.69
4 137 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 52.15
5 141 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.70
124 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ dle pravidla 17.3.1 (neběží v přidělené dráze)
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 46.76 7.00
2 144 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 49.56 3.00
3 146 Emma ArrufiEmma Arrufi 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 49.94 1.00
4 106 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 54.67
MS 130 Nela SvobodováNela Svobodová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.16
MS 118 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 57.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 43.23 11.00
2 77 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 45.90 9.00
3 153 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 46.58 8.00
4 154 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 46.76 7.00
5 113 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 48.01 6.00
6 121 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.79 5.00
7 139 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 49.12 4.00
8 144 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 49.56 3.00
9 110 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 49.60 2.00
10 146 Emma ArrufiEmma Arrufi 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 49.94 1.00
11 94 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 50.18
12 90 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 50.75
13 123 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.18
14 140 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.69
15 137 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 52.15
16 74 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 52.60
17 60 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 52.70
17 141 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.70
19 85 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 52.82
20 69 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.99
21 132 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 53.21
22 133 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 53.88
23 106 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 54.67
24 87 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 54.86
25 130 Nela SvobodováNela Svobodová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.16
26 104 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 56.40
27 118 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 57.10
28 84 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 58.87
114 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
124 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:26.76 11.00
2 55 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 2:33.94 9.00
3 43 Robin KrausRobin Kraus 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 2:35.62 8.00
4 48 Robin VávraRobin Vávra 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 2:37.18 7.00
5 33 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:38.37 6.00
6 51 Marek HübelMarek Hübel 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 2:44.28 5.00
MS 22 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 10 2:45.76
8 49 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 2:48.99 4.00
9 45 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:50.74 3.00
10 28 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:51.72 2.00
11 34 Tomáš MelicharTomáš Melichar 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 2:54.07 1.00
12 35 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:54.12
20 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 12 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 107 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:47.35 4.00
2 92 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 2:50.36 3.00
3 73 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:56.85 2.00
4 109 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 PB 2:59.74
5 116 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:00.47
6 120 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:03.02
7 95 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 8 PB 3:04.25
8 88 Nikol HorskáNikol Horská 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 9 PB 3:04.32
9 108 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 3:13.55
128 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 71 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 2:27.89 11.00
2 138 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:33.33 9.00
3 63 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 2:40.65 8.00
4 89 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 2:42.52 7.00
5 142 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:43.69 6.00
6 79 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 2:46.89 5.00
7 82 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:57.93 1.00
8 151 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:12.53
83 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 15:00) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.83 11.00
2 18 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.91 9.00
3 3 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 10.54 8.00
4 1 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 10.83 7.00
5 32 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.26 6.00
6 24 Josef DufekJosef Dufek 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 11.91 5.00
7 14 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 7 PB 12.81 4.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.55 11.00
2 103 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 10.29 9.00
3 129 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.38 8.00
4 114 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.49 7.00
5 119 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.88 6.00
6 133 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.85 5.00
7 76 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.86 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 33.16 11.00
2 29 Hadra, Kreidl, Kyselov, Lang Hadra, Kreidl, Kyselov, Lang AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.17 9.00
3 46 Tejral, Truska, Kraus, Rumlena Tejral, Truska, Kraus, Rumlena SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 33.84 8.00
4 50 Fujcik, Hübel, Rajnoha, Žák Fujcik, Hübel, Rajnoha, Žák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.11 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Cimala, Ilchenko, Úlehla, Žák Cimala, Ilchenko, Úlehla, Žák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.73 7.00
2 28 Fic, Hájek, Vašut, Slabý Fic, Hájek, Vašut, Slabý AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.64 5.00
3 15 Selucký, Černý, Pohl, Hruban Selucký, Černý, Pohl, Hruban BYAC BrnoBYAC Brno 5 37.10 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 33.16 11.00
2 29 Hadra, Kreidl, Kyselov, Lang Hadra, Kreidl, Kyselov, Lang AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.17 9.00
3 46 Tejral, Truska, Kraus, Rumlena Tejral, Truska, Kraus, Rumlena SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 33.84 8.00
4 49 Cimala, Ilchenko, Úlehla, Žák Cimala, Ilchenko, Úlehla, Žák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.73 7.00
5 50 Fujcik, Hübel, Rajnoha, Žák Fujcik, Hübel, Rajnoha, Žák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.11 6.00
6 28 Fic, Hájek, Vašut, Slabý Fic, Hájek, Vašut, Slabý AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.64 5.00
7 15 Selucký, Černý, Pohl, Hruban Selucký, Černý, Pohl, Hruban BYAC BrnoBYAC Brno 5 37.10 4.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Burešová, Eliášová, Karaffová, Knotková Burešová, Eliášová, Karaffová, Knotková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 33.85 11.00
2 61 Kyzlinková, Sotolářová, Krejčiříková, Kuběnová Kyzlinková, Sotolářová, Krejčiříková, Kuběnová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 34.73 9.00
3 139 Jurová, Švecová, Sachsová, Žabková Jurová, Švecová, Sachsová, Žabková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 34.90 8.00
4 72 Krestová, Procházková, Schelle, Schneiderová Krestová, Procházková, Schelle, Schneiderová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 36.02 5.00
5 146 Arrufi, Bergerová, Cambalová, Kántorová Arrufi, Bergerová, Cambalová, Kántorová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.04 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 35.53 6.00
2 81 Meluzínová, Hrazdilová, Ondráčková, Kschwendová Meluzínová, Hrazdilová, Ondráčková, Kschwendová Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 36.31 3.00
3 93 Halačková, Horká, Kubátová, Drábková Halačková, Horká, Kubátová, Drábková JAC BrnoJAC Brno 3 37.24 1.00
4 68 Březíková, Burgerová, Cerovská, Rotnáglová Březíková, Burgerová, Cerovská, Rotnáglová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 37.27
5 106 Bednářová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Bednářová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 40.01
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Hajnovičová, Hojačová, Šauerová, Vališová Hajnovičová, Hojačová, Šauerová, Vališová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 35.05 7.00
MS 58 Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 36.60
3 112 Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.12 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Burešová, Eliášová, Karaffová, Knotková Burešová, Eliášová, Karaffová, Knotková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 33.85 11.00
2 61 Kyzlinková, Sotolářová, Krejčiříková, Kuběnová Kyzlinková, Sotolářová, Krejčiříková, Kuběnová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 34.73 9.00
3 139 Jurová, Švecová, Sachsová, Žabková Jurová, Švecová, Sachsová, Žabková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 34.90 8.00
4 115 Hajnovičová, Hojačová, Šauerová, Vališová Hajnovičová, Hojačová, Šauerová, Vališová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 35.05 7.00
5 125 Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 35.53 6.00
6 72 Krestová, Procházková, Schelle, Schneiderová Krestová, Procházková, Schelle, Schneiderová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 36.02 5.00
7 146 Arrufi, Bergerová, Cambalová, Kántorová Arrufi, Bergerová, Cambalová, Kántorová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.04 4.00
8 81 Meluzínová, Hrazdilová, Ondráčková, Kschwendová Meluzínová, Hrazdilová, Ondráčková, Kschwendová Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 36.31 3.00
9 58 Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 36.60
10 112 Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.12 2.00
11 93 Halačková, Horká, Kubátová, Drábková Halačková, Horká, Kubátová, Drábková JAC BrnoJAC Brno 3 37.24 1.00
12 68 Březíková, Burgerová, Cerovská, Rotnáglová Březíková, Burgerová, Cerovská, Rotnáglová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 37.27
13 106 Bednářová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Bednářová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 40.01

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,17 1,22 1,27 1,32 1,37 1,42 1,45 1,48 1,51 1,56 1,58 Body
1 3 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 9 PB 1.56 - o o o o o xo o xo xo xxx 11.00
2 16 Dominik VisingrDominik Visingr
BYAC BrnoBYAC Brno
09 7 PB 1.48 o o o o o o o xo xxx 9.00
3 18 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 8 1.45 - - xo o o o xo xxx 8.00
4 50 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 1 PB 1.45 o xo o xo o xxo xo xxx 7.00
5 21 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 5 PB 1.32 o xo o o xxx 6.00
6 13 František HrubanFrantišek Hruban
BYAC BrnoBYAC Brno
09 4 PB 1.32 o o o xo xxx 5.00
7 57 Tobiáš ŽákTobiáš Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 PB 1.27 o xo o xxx 4.00
8 26 Adam PazourAdam Pazour
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 2 PB 1.27 o xxo o xxx 3.00
9 25 Jonáš HálaJonáš Hála
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 6 1.22 o o xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,17 1,22 1,27 1,32 1,37 1,42 1,45 Body
1 103 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 8 1.42 - - - o - o o xxx 11.00
2 71 Anna CerovskáAnna Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 7 1.42 - - o o o o xo xxx 9.00
3= 149 Zuzana CambalováZuzana Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 2 PB 1.27 o o o o xxx 7.50
3= 138 Leontýna HladkáLeontýna Hladká
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 1 PB 1.27 o o o o xxx 7.50
5 112 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 6 1.27 o o xo o xxx 6.00
6 126 Pavlína LískováPavlína Lísková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 5 1.27 o o o xo xxx 5.00
7 66 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 3 SB 1.22 o o o xxx 4.00
8 122 Sophie KubováSophie Kubová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 4 1.12 o xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Jonáš HálaJonáš Hála
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 21 4.67 +2.1 m/s 4.49 +1.8 m/s 4.56  3,40 4.49  1,80 4.67  2,10 4.67 11.00
2 21 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 19 PB 4.37 +1.1 m/s 4.25  0,90 4.21  1,20 4.37  1,10 4.37 9.00
3 39 Jan VrbkaJan Vrbka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 8 4.34 +2.7 m/s 3.61 -0.6 m/s 4.34  2,70 3.28  -1,60 3.61  -0,60 4.34 8.00
4 4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 20 4.27 +0.9 m/s 4.27  0,90 x 4.22  1,60 4.27 7.00
5 45 Jakub StojanJakub Stojan
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 2 PB 4.21 +1.5 m/s 3.83  2,80 3.97  0,50 4.21  1,50 4.21 6.00
6 44 Václav RumlenaVáclav Rumlena
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 1 4.17 +2.5 m/s 3.76 +1.6 m/s 3.82  2,60 3.76  1,60 4.17  2,50 4.17 5.00
7 50 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 16 PB 4.11 +1.1 m/s 3.97  1,00 4.03  3,50 4.11  1,10 4.11 4.00
8 26 Adam PazourAdam Pazour
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 15 PB 3.95 +1.7 m/s 3.73  -0,30 3.95  1,70 3.79  0,30 3.95 3.00
9 33 Mikuláš LangMikuláš Lang
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 18 3.89 +2.2 m/s 3.65 +1.2 m/s 3.65  1,20 x 3.89  2,20 3.89 2.00
10 54 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 17 3.79 -2.8 m/s 3.62  1,40 3.63  2,10 3.79  -2,80 3.79 1.00
11 52 Artem IlchenkoArtem Ilchenko
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 6 3.69 +3.0 m/s 3.37 -1.5 m/s 3.69  3,00 x 3.37  -1,50 3.69  -1,50
12 46 Matyáš TejralMatyáš Tejral
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 3 3.66 +3.3 m/s 3.58 -1.1 m/s 3.66  3,30 3.52  2,50 3.58  -1,10 3.66
13 10 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 10 PB 3.66 +1.3 m/s 3.37  1,70 3.15  1,90 3.66  1,30 3.66
14 28 Martin FicMartin Fic
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 12 PB 3.61 +1.0 m/s 3.48  1,00 3.37  1,90 3.61  1,00 3.61
MS 22 Filip UrbánekFilip Urbánek
JAC BrnoJAC Brno
10 4 3.58 +4.3 m/s 3.57 -0.2 m/s 3.58  4,30 3.57  -0,20 3.34  -2,00 3.58
16 55 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 11 PB 3.57 +1.1 m/s 3.57  1,10 x 3.46  1,10 3.57
17 36 Matyáš SapákMatyáš Sapák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 14 3.54 +1.3 m/s x 3.54  1,30 3.51  0,30 3.54
18 8 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 13 3.45 +0.9 m/s 3.45  0,90 3.45  0,30 2.46  -3,30 3.45
19 40 Jakub ZemanJakub Zeman
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 9 PB 3.37 +0.9 m/s 3.34  1,20 3.37  0,90 3.25  -2,30 3.37
20 30 Matěj HájekMatěj Hájek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 5 PB 3.37 +0.3 m/s 2.81  2,10 3.37  0,30 x 3.37
21 35 David NovákDavid Novák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 7 3.06 +3.8 m/s 2.85 +0.8 m/s 3.06  3,80 2.33  1,00 2.85  0,80 3.06
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Anna CerovskáAnna Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 27 PB 4.84 -0.9 m/s 4.70  -0,10 4.84  -0,90 x 4.84 11.00
2 103 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 26 4.39 -0.2 m/s 4.39  -0,20 4.07  -0,90 4.18  0,00 4.39 9.00
3 99 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová
JAC BrnoJAC Brno
09 24 4.34 -0.6 m/s 4.10  0,20 4.34  -0,60 4.34  -0,30 4.34 8.00
4 119 Barbora KaraffováBarbora Karaffová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 25 4.32 -0.5 m/s 4.10  0,20 4.32  -0,50 4.03  -0,30 4.32 7.00
5 152 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 23 4.15 -0.1 m/s 4.15  -0,10 3.73  -0,90 4.11  -0,40 4.15 6.00
6 86 Lucie HavránkováLucie Havránková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 9 PB 3.75 +0.1 m/s x 3.39  0,30 3.75  0,10 3.75 5.00
MS 117 Lucie HradílkováLucie Hradílková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 14 PB 3.62 +0.4 m/s 3.62  0,40 3.08  -0,80 2.76  -0,70 3.62
8 69 Ema BurgerováEma Burgerová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 2 PB 3.57 -0.6 m/s 3.52  -0,50 3.57  -0,60 3.47  -0,70 3.57 4.00
9 131 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 22 3.56 +0.0 m/s 3.56  0,00 x x 3.56 3.00
10 133 Kristýna ToušováKristýna Toušová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 16 3.52 +0.2 m/s 3.09  -0,60 3.24  -0,20 3.52  0,20 3.52 2.00
11 125 Andrea LeberováAndrea Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 15 3.48 -1.1 m/s 3.10  0,90 3.04  -0,70 3.48  -1,10 3.48 1.00
12 115 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 19 3.38 -0.4 m/s 3.05  0,40 3.27  -0,60 3.38  -0,40 3.38
13 85 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 8 PB 3.36 +0.1 m/s 2.93  -0,10 2.89  0,30 3.36  0,10 3.36
MS 101 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová
JAC BrnoJAC Brno
10 1 PB 3.32 -0.9 m/s 3.32  -0,90 3.30  -0,50 3.07  -0,90 3.32
15 105 Ema VaňkováEma Vaňková
JAC Brno BJAC Brno B
11 13 3.29 -0.7 m/s 3.14  1,00 3.29  -0,70 3.16  0,30 3.29
16 104 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
JAC BrnoJAC Brno
10 10 3.26 +0.5 m/s 3.26  0,50 3.07  0,30 3.25  0,40 3.26
17 76 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 5 SB 3.21 -0.9 m/s 2.94  0,90 3.21  -0,90 3.16  -0,60 3.21
MS 130 Nela SvobodováNela Svobodová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 6 PB 3.19 +0.4 m/s 2.70  1,00 3.15  -0,70 3.19  0,40 3.19
19 136 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 11 3.17 +0.4 m/s 3.16  0,30 3.12  -0,80 3.17  0,40 3.17
20 68 Mariana BřezíkováMariana Březíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 17 3.01 -1.1 m/s 2.80  0,70 2.37  -0,70 3.01  -1,10 3.01
21 93 Natálie HalačkováNatálie Halačková
JAC BrnoJAC Brno
10 7 3.00 -0.5 m/s 2.91  0,70 2.95  -0,80 3.00  -0,50 3.00
22 98 Izabel LiškováIzabel Lišková
JAC Brno BJAC Brno B
11 4 PB 2.92 -1.0 m/s 2.27  0,20 2.92  -1,00 2.83  -0,80 2.92
23 88 Nikol HorskáNikol Horská
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 3 PB 2.84 -1.0 m/s x 2.84  -1,00 x 2.84
89 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 21 DNS
84 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 12 DNS
96 Natálie HortováNatálie Hortová
JAC BrnoJAC Brno
10 20 NM x r -
110 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 18 NM x x x -
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Marie SoučkováMarie Součková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 15 PB 09.50 09.36 09.50 09.33 9.50 11.00
2 66 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 16 09.40 09.36 09.36 09.40 9.40 9.00
3 81 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 13 08.90 08.02 08.32 08.90 8.90 8.00
4 72 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 14 08.57 07.47 08.57 08.54 8.57 7.00
5 134 Evelina VališováEvelina Vališová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 12 08.48 07.05 08.48 07.83 8.48 6.00
6 135 Barbora VérostováBarbora Vérostová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 5 PB 07.73 07.68 07.73 07.63 7.73 5.00
7 78 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 11 07.58 06.75 07.58 - 7.58 4.00
8 112 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 9 PB 07.42 07.24 07.28 07.42 7.42 3.00
9 73 Nikol ProcházkováNikol Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 10 07.33 06.75 07.33 06.49 7.33 2.00
10 58 Natálie HorbalováNatálie Horbalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 7 PB 07.15 06.70 07.15 06.95 7.15 1.00
11 122 Sophie KubováSophie Kubová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 8 PB 07.15 06.62 07.15 06.74 7.15
12 89 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 3 PB 06.78 06.70 06.72 06.78 6.78
13 87 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 2 PB 06.55 06.15 06.55 06.16 6.55
14 67 Linda ZukalováLinda Zukalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 6 06.40 06.40 06.31 05.96 6.40
15 65 Nikola TiokováNikola Tioková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4 PB 05.45 05.40 04.40 05.45 5.45
MS 100 Eliška MaláEliška Malá
JAC BrnoJAC Brno
10 1 PB 04.77 - 04.43 04.77 4.77
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Josef DufekJosef Dufek
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 8 PB 09.35 08.11 09.35 08.35 9.35 11.00
2 7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 7 PB 08.50 08.09 08.17 08.50 8.50 9.00
3 53 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 6 PB 08.45 - 08.00 08.45 8.45 8.00
4 9 Viktor SkálaViktor Skála
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 5 07.21 - 07.21 06.68 7.21 7.00
5 38 Tadeáš VašutTadeáš Vašut
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 4 06.60 05.53 06.48 06.60 6.60 6.00
6 16 Dominik VisingrDominik Visingr
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3 PB 06.38 - 06.38 - 6.38 5.00
7 19 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 1 PB 06.32 05.72 06.32 06.05 6.32 4.00
8 34 Tomáš MelicharTomáš Melichar
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 2 PB 05.11 04.57 04.15 05.11 5.11 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 19 PB 51.39 - 11.00
2 25 Jonáš HálaJonáš Hála
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 2 PB 49.59 - 9.00
3 26 Adam PazourAdam Pazour
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 17 PB 46.68 - 8.00
4 2 Sebastian HudecSebastian Hudec
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 18 45.81 - 7.00
5 5 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 16 43.66 - 6.00
6 16 Dominik VisingrDominik Visingr
BYAC BrnoBYAC Brno
09 14 PB 41.44 - 5.00
7 51 Marek HübelMarek Hübel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 15 35.93 - 4.00
8 9 Viktor SkálaViktor Skála
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 11 PB 35.67 - 3.00
9 10 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 12 PB 34.88 - 2.00
10 8 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 9 PB 33.37 - 1.00
11 11 Matyas ČernýMatyas Černý
BYAC BrnoBYAC Brno
10 13 32.34 -
12 38 Tadeáš VašutTadeáš Vašut
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 5 PB 31.79 -
13 49 Vít CimalaVít Cimala
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 6 PB 29.30 -
14 19 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 7 SB 28.15 -
15 56 Maxim ŽákMaxim Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 10 27.69 -
16 36 Matyáš SapákMatyáš Sapák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 8 26.44 -
MS 12 Jan HolešovskýJan Holešovský
BYAC BrnoBYAC Brno
11 1 PB 25.53 -
18 23 Mikuláš Miky ZpěvákMikuláš Miky Zpěvák
JAC BrnoJAC Brno
11 3 PB 24.99 -
19 6 Vít NevřivaVít Nevřiva
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4 PB 24.23 -
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Marie SoučkováMarie Součková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 23 49.96 11.00
2 87 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 5 PB 39.67 9.00
3 145 Tereza ŽabkováTereza Žabková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 2 PB 39.65 8.00
4 58 Natálie HorbalováNatálie Horbalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 21 31.95 7.00
5 109 Ema KubátováEma Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 20 31.37 6.00
6 68 Mariana BřezíkováMariana Březíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 17 SB 30.46 5.00
7 126 Pavlína LískováPavlína Lísková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 15 SB 29.80 4.00
8 97 Karolína KubátováKarolína Kubátová
JAC BrnoJAC Brno
10 7 SB 29.56 3.00
9 147 Lucie BergerováLucie Bergerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 22 29.45 2.00
10 66 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 10 SB 28.40 1.00
11 82 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 18 28.19
12 102 Veronika NeumannováVeronika Neumannová
JAC BrnoJAC Brno
09 8 PB 27.70
MS 100 Eliška MaláEliška Malá
JAC BrnoJAC Brno
10 1 PB 27.25
14 67 Linda ZukalováLinda Zukalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 19 26.25
15 70 Adéla CerovskáAdéla Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 16 24.57
16 108 Běta KubátováBěta Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 6 PB 23.95
17 78 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 13 SB 23.92
18 65 Nikola TiokováNikola Tioková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 14 23.39
19 94 Sofie HamplováSofie Hamplová
JAC BrnoJAC Brno
11 4 PB 18.86
20 93 Natálie HalačkováNatálie Halačková
JAC BrnoJAC Brno
10 12 18.76
21 148 Petra CambalováPetra Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 11 PB 17.84
91 Amálie BlažkováAmálie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
09 3 DNS
83 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 9 DNS
Celkem 23 závodníků