Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přeboru družstev žactva - 3. kolo

Třinec (16. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.39 11.00
2 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 07.43 9.00
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.55 8.00
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.60 7.00
5 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 07.73 6.00
6 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 07.75 5.00
7 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.77 2.50
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.76 4.00
2 Marek MikulaMarek Mikula 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.77 2.50
3 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 07.85 1.00
4 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 07.92
5 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.96
6 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.03
7 Tobias HladkýTobias Hladký 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.04
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.33
2 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.39
3 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.54
4 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.54
5 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.58
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.59
7 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.78
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.14
2 Jiří BenešJiří Beneš 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.53
3 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.61
4 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.78
5 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 09 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.24
Matouš PolákMatouš Polák 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.39 11.00
2 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 07.43 9.00
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.55 8.00
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.60 7.00
5 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 07.73 6.00
6 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 07.75 5.00
7 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.76 4.00
8 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.77 2.50
8 Marek MikulaMarek Mikula 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.77 2.50
10 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 07.85 1.00
11 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 07.92
12 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.96
13 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.03
14 Tobias HladkýTobias Hladký 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.04
15 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.14
16 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.33
17 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.39
18 Jiří BenešJiří Beneš 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.53
19 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.54
19 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.54
21 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.58
22 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.59
23 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.61
24 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.78
24 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.78
26 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 09 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.24
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 DNS
Matouš PolákMatouš Polák 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 07.92 11.00
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 07.93 9.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.02 8.00
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.33 7.00
5 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.36 6.00
6 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.43 5.00
7 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 08.60 2.00
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.61 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VavrečkováTereza Vavrečková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 08.54 4.00
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.55 3.00
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.64
4 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.70
5 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.71
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.75
7 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.78
8 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.83
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.64
2 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 08.72
3 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.78
4 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.85
5 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.90
6 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.97
7 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 09.03
8 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.95
2 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.96
3 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 08.97
4 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.02
5 Kateřina KůželováKateřina Kůželová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.26
6 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.32
7 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.33
8 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 09.86
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.91
2 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.44
3 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.47
4 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.91
MS Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.70
MS Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.10
MS Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 07.92 11.00
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 07.93 9.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.02 8.00
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.33 7.00
5 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.36 6.00
6 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.43 5.00
7 Tereza VavrečkováTereza Vavrečková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 08.54 4.00
8 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.55 3.00
9 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 08.60 2.00
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.61 1.00
11 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.64
11 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.64
13 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.70
13 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.70
15 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.71
16 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 08.72
17 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.75
18 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.78
18 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.78
20 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.83
21 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.85
22 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.90
23 Veronika DostálováVeronika Dostálová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.91
24 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.95
25 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.96
26 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.97
26 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 08.97
28 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.02
29 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 09.03
30 Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.10
31 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.21
32 Kateřina KůželováKateřina Kůželová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.26
33 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.32
34 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.33
35 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.44
36 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.47
37 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.62
38 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 09.86
39 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.91

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NM
Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 NM
Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 NM
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NM
Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 NM
Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 NM
Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 NM
Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 NM
Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 NM
Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 NM
Marek DočkalMarek Dočkal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 NM
Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
Filip RegerFilip Reger 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 NM
Štěpán PěruškaŠtěpán Pěruška 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 NM
Maxim MartiníkMaxim Martiník 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 NM
Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 NM
Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 NM
Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NM
1 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 NM
1 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 NM
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NM
1 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 NM
1 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 NM
1 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 NM
1 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 NM
1 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 NM
1 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 NM
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 NM
1 Marek DočkalMarek Dočkal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 NM
1 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 NM
1 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
1 Filip RegerFilip Reger 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 NM
1 Štěpán PěruškaŠtěpán Pěruška 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 NM
1 Maxim MartiníkMaxim Martiník 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 NM
1 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 NM
1 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 NM
1 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 NM

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 NM
Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 NM
Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 NM
Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 NM
Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 NM
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 NM
Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 NM
Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 NM
Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 NM
Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 NM
Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 NM
Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 NM
Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 NM
Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 NM
Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 NM
Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 NM
Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 NM
Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 NM
Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 NM
Kateřina KůželováKateřina Kůželová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 NM
Polina KokinaPolina Kokina 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 NM
Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 NM
Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 NM
Veronika DostálováVeronika Dostálová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 NM
Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 NM
Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 NM
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 NM
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 NM
1 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 NM
1 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 NM
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 NM
1 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 NM
1 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 NM
1 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 NM
1 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 NM
1 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 NM
1 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 NM
1 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 NM
1 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 NM
1 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 NM
1 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 NM
1 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 NM
1 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 NM
1 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 NM
1 Ester WewiórkováEster Wewiórková 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 NM
1 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 NM
1 Kateřina KůželováKateřina Kůželová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 NM
1 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 NM
1 Polina KokinaPolina Kokina 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 NM
1 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 NM
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 NM
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 NM
1 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 NM
1 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 NM

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 38.09 11.00
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.24 9.00
3 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 40.29 8.00
4 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 40.49 6.00
5 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.44 4.00
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 44.34 1.00
7 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 45.18
8 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 45.53
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 40.43 7.00
2 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 40.79 5.00
3 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 42.47 3.00
4 Lukáš FajkusLukáš Fajkus 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 42.60 2.00
5 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.39
6 Marek DočkalMarek Dočkal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 48.73
7 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 53.57
MS Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 47.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 38.09 11.00
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.24 9.00
3 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 40.29 8.00
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 40.43 7.00
5 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 40.49 6.00
6 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 40.79 5.00
7 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.44 4.00
8 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 42.47 3.00
9 Lukáš FajkusLukáš Fajkus 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 42.60 2.00
10 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 44.34 1.00
11 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 45.18
12 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.39
13 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 45.53
14 Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 47.06
15 Marek DočkalMarek Dočkal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 48.73
16 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 53.57

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.00 11.00
2 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 45.39 9.00
3 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 46.31 7.00
4 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 47.10 4.00
5 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 47.75 3.00
6 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 48.66 2.00
7 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 48.71 1.00
8 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 49.14
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 46.23 8.00
2 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 46.45 6.00
3 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 46.65 5.00
4 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 49.30
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 50.12
6 Bára NoháčkováBára Noháčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 53.33
Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 DNS
MS Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 44.29
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 44.29
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.00 11.00
3 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 45.39 9.00
4 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 46.23 8.00
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 46.31 7.00
6 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 46.45 6.00
7 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 46.65 5.00
8 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 47.10 4.00
9 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 47.75 3.00
10 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 48.66 2.00
11 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 48.71 1.00
12 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 49.14
13 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 49.30
14 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 50.12
15 Bára NoháčkováBára Noháčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 53.33
Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 2:07.95 11.00
2 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 2:09.23 9.00
3 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:19.33 8.00
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:21.11 7.00
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:22.51 6.00
6 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 2:23.54 5.00
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:24.89 4.00
8 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:34.38 3.00
9 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 2:35.35 2.00
MS Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:27.89
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 2:27.76 11.00
2 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:33.54 9.00
3 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:41.33 8.00
4 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:42.55 7.00
5 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 2:43.04 6.00
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:44.07 5.00
7 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:46.82 4.00
8 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.26 3.00
9 Veronika MičkerováVeronika Mičkerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:53.16 2.00
10 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 12 2:54.94 1.00
11 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:59.23
Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 NM
Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 NM
Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 NM
Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 NM
MS Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 NM
Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NM
Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 NM
Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 NM
Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 NM
Eliška KřiváEliška Křivá 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 NM
Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 NM
MS Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.56 11.00
2 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.75 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.39 11.00
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 16.50 9.00
3 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 16.75 8.00
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 17.16 6.00
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 17.47 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:30) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.00 7.00
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 17.52 4.00
3 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.56 3.00
4 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 18.39 2.00
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 18.74 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.39 11.00
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 16.50 9.00
3 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 16.75 8.00
4 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.00 7.00
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 17.16 6.00
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 17.47 5.00
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 17.52 4.00
8 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.56 3.00
9 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 18.39 2.00
10 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 18.74 1.00

200 m překážek (0.76) - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 NM
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 NM
Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 NM
Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 NM
Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 NM
Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 NM
Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 NM
Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 NM
Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NM
Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 NM
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 NM
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 NM
Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 NM
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 NM
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 NM
1 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 NM
1 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 NM
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 NM
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 NM
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NM
1 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 NM
1 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 NM
1 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 NM
1 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 NM
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 NM
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 NM
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 NM
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 NM

1500 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:21.73 11.00
2 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:35.29 9.00
3 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 5:43.35 8.00
4 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:55.32 7.00
5 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 6:12.16 6.00
6 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 6:13.99 5.00
7 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 6:20.85 4.00
8 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 6:32.48 3.00
9 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 6:35.87 2.00
10 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 6:59.42 1.00
MS Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 5:24.24
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Křevká Křevká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec NM
Bartoňová, Majkráková, Zahradníková, Brázdová Bartoňová, Majkráková, Zahradníková, Brázdová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. NM
Kožuchová, Deutscherová, Petrušková, Kokořová Kožuchová, Deutscherová, Petrušková, Kokořová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. NM
Boboková, Říhová, Spilková, Vaňková Boboková, Říhová, Spilková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. NM
Poláčková, Kokina, Procházková, Polášková Poláčková, Kokina, Procházková, Polášková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NM
Káňová, Šímová, Poštulková, Ruferová Káňová, Šímová, Poštulková, Ruferová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. NM
Šteflová, Machková, Straková, Olivíková Šteflová, Machková, Straková, Olivíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. NM
Tvrdá, Kozelská, Chmielová, Mikulášková Tvrdá, Kozelská, Chmielová, Mikulášková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. NM
Poznámky:
V důsledku silné bouřky a následně hlášeného silného deště byla soutěž zrušena
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,65 1,68 Body
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 7 1.65 - o o o xo xxx 11.00
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 1.46 o xxo o xxx 9.00
3 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 1.46 o o xo xxx 8.00
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 1.46 o o xxo xxx 7.00
5 Tobias HladkýTobias Hladký
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 4 1.41 xo xxo x 6.00
6 Václav SlaninaVáclav Slanina
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 3 1.36 o xxx 5.00
Adam ŠídloAdam Šídlo
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 1.43 - - - - o o 11.00
2= Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 8 1.43 - - o o xo o 8.00
2= Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 1.43 - - o o xo o 8.00
2= Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 1.43 - - o o xo o 8.00
5 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 13 1.43 - - - - o xo 6.00
6 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 1.43 - - - xxo xxo xo 5.00
7 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 1.40 - - - o o xx 4.00
8= Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 9 1.40 - o o xxo o xxx 2.50
8= Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 6 1.40 xxo o o o o xx 2.50
10 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 4 1.35 o o o o xxx 1.00
11 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 5 1.35 xo o o o xxx
12 Mariana MrkvanováMariana Mrkvanová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
08 2 1.25 o o xxx
13= Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 0.00
13= Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 14 0.00 - - - - - -
Poznámky / pokusy:
" soutěž zrušena z důvodu bouřky a vytrvalého deště
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,70 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 Body
1 Viktor SchindlerViktor Schindler
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 2 2.30 - o o o o xo xxx 11.00
2 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 2.20 - o o xo o xxx 9.00
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
09 3 DNS
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,50 3,60 3,70 3,95 Body
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 3.70 - - - - - - - - - - - - - - xo xo - o xxx 11.00
2 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 9 3.60 - - - - - - - - - - - o - o o o o xxx 9.00
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
09 8 3.10 - - - - - - o - xo - o o xxo xxx 8.00
4 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 7 3.00 - - - - - o - o o o o xo xxx 7.00
5 Eliška GieckováEliška Giecková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
10 5 2.90 - - - - o - xxo - o o xo xxx 6.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 2.20 o o o xo - - - r 5.00
7 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 2.20 o xo o xo xxx 4.00
8 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 2.10 o o xxo xxx 3.00
Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 DNS
Valentina ByrtusováValentina Byrtusová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 20 5.99 -0.3 m/s x 5.99  -0,30 5.57  -1,60 5.99 5.76  -0,60 x 5.72  1,00 11.00
2 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 19 5.37 -0.4 m/s 5.37  -0,40 - 4.47  -1,60 5.37 5.20  -0,20 4.83  1,30 5.33  2,10 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 18 5.33 -0.5 m/s 5.33  -0,50 5.03  -1,30 4.78  0,00 5.33 5.24  0,50 4.95  0,30 5.02  1,00 8.00
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 17 5.18 +0.7 m/s 4.04  -1,70 4.69  -0,20 5.17  0,20 5.17 5.18  0,70 5.08  -0,10 4.38  2,60 7.00
5 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 5.16 -0.7 m/s 5.16  -0,70 x 4.93  0,80 5.16 5.02  -0,10 x x 6.00
6 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 16 4.97 -0.7 m/s 4.97  -0,70 4.83  0,30 x 4.97 4.78  -1,10 4.78  -1,30 3.56  0,80 5.00
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 4.76 +0.4 m/s 4.76  0,40 4.36  0,20 4.43  1,00 4.76 4.56  -0,60 4.56  -0,20 4.61  1,00 4.00
8 Marek MikulaMarek Mikula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 13 4.73 +0.3 m/s 4.73  0,30 4.12  -1,00 4.56  0,10 4.73 - - - 3.00
9 Jakub ČechJakub Čech
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 2 4.67 -0.4 m/s 4.67  -0,40 4.45  -0,50 4.48  -0,50 4.67 2.00
10 Frederik KuttyFrederik Kutty
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 14 4.43 +0.4 m/s 4.43  0,40 4.35  -0,90 3.89  -0,40 4.43 1.00
11 Jakub KokořJakub Kokoř
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 11 4.42 -0.4 m/s 4.37  -0,90 4.42  -0,40 4.29  0,40 4.42
12 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 4.41 -0.1 m/s 3.76  -0,80 4.41  -0,10 x 4.41
13 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 4.34 -0.1 m/s 4.22  -0,80 x 4.34  -0,10 4.34
14 Adam BolekAdam Bolek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1 4.28 +0.1 m/s 4.28  0,10 3.93  -0,60 3.96  0,20 4.28
15 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 7 3.97 +0.3 m/s 3.55  -1,70 3.83  -0,60 3.97  0,30 3.97
16 Maxim MartiníkMaxim Martiník
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 8 3.94 +0.4 m/s 3.89  -1,40 3.94  0,40 3.71  0,40 3.94
17 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 3.83 -0.8 m/s 3.77  0,10 3.74  0,70 3.83  -0,80 3.83
18 Matouš PolákMatouš Polák
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 4 3.81 +0.6 m/s x 3.80  0,70 3.81  0,60 3.81
19 Štěpán PěruškaŠtěpán Pěruška
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 3 3.66 -1.1 m/s 3.66  -1,10 3.44  0,70 3.25  1,10 3.66
20 Filip RegerFilip Reger
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 6 3.57 -0.9 m/s 3.57  -0,90 3.29  0,80 3.55  0,70 3.57
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 32 5.38 -0.7 m/s 4.92  0,90 5.06  -1,50 4.97  0,00 5.06 x 4.90  -0,70 5.38  -0,70 11.00
2 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28 4.99 -0.8 m/s 4.99  -0,80 4.95  -0,80 4.97  -0,40 4.99 x 4.99  -0,60 x 9.00
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 29 4.93 -0.4 m/s 4.82  -0,30 4.56  -1,50 4.69  -0,70 4.82 4.84  0,20 x 4.93  -0,40 8.00
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 31 4.79 -1.4 m/s 4.79  -1,40 4.69  -1,60 x 4.79 x x x 7.00
5 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 24 4.75 -0.1 m/s 4.61  0,80 4.60  -0,30 4.75  -0,10 4.75 4.51  -0,50 4.60  0,30 4.57  -0,70 6.00
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 27 4.73 +0.0 m/s 4.58  -1,20 4.73  0,00 4.62  -0,20 4.73 4.57  -1,10 4.56  -0,60 - 5.00
7 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 30 4.73 +0.1 m/s x 2.57  -1,20 4.73  0,10 4.73 4.57  -0,70 - - 4.00
8 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 4 4.70 -0.7 m/s 4.67  1,90 4.70  -0,70 4.12  -1,20 4.70 4.50  0,10 4.50  -0,10 4.52  -0,20 3.00
9 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 22 4.60 -0.9 m/s 4.48  0,10 4.60  -0,90 4.49  -1,10 4.60 2.00
10 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 26 4.50 -1.0 m/s 4.49  -0,40 4.37  -1,20 4.50  -1,00 4.50 1.00
11 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 21 4.47 -0.5 m/s 4.35  0,20 4.40  0,00 4.47  -0,50 4.47
12 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 4.47 -0.6 m/s 4.34  0,80 4.28  1,10 4.47  -0,60 4.47
13 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 23 4.43 +0.4 m/s 4.43  0,40 x 4.42  -0,20 4.43
14 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 4.31 +0.0 m/s 4.12  0,00 3.59  -1,00 4.31  0,00 4.31
15 Anna HudečkováAnna Hudečková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 20 4.31 +0.4 m/s 4.31  0,40 2.87  -0,40 3.30  -0,10 4.31
16 Emma ZajícováEmma Zajícová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 7 4.29 -0.7 m/s 4.02  -0,10 3.92  -0,60 4.29  -0,70 4.29
17 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 17 4.26 -0.8 m/s 4.26  -0,80 4.26  0,20 4.20  -0,50 4.26
18 Ella BartošováElla Bartošová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 18 4.23 -0.4 m/s 4.15  -0,60 4.23  -0,40 4.12  -0,60 4.23
19 Polina KokinaPolina Kokina
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 5 4.19 -0.3 m/s x 4.19  -0,30 3.87  -0,30 4.19
20 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 14 4.15 +0.8 m/s 4.15  0,80 3.84  -0,70 4.13  0,10 4.15
21 Mariana ZíkováMariana Zíková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 15 4.09 -0.9 m/s 3.92  -0,80 3.92  -0,10 4.09  -0,90 4.09
22 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 19 4.08 -0.5 m/s 4.06  -0,30 4.08  -0,50 4.00  -0,10 4.08
23 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 13 4.03 -0.6 m/s 4.03  -0,60 3.90  -0,40 3.86  0,10 4.03
24 Julie HavlenováJulie Havlenová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 10 3.77 -0.4 m/s 3.68  0,80 3.77  -0,40 3.77  0,50 3.77
25 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 16 3.77 -0.8 m/s 3.50  -0,70 3.33  -0,90 3.77  -0,80 3.77
26 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 12 3.76 -0.9 m/s 3.76  -0,90 3.57  -0,90 3.66  -0,40 3.76
27 Lucie HořínkováLucie Hořínková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 11 3.76 -0.4 m/s x x 3.76  -0,40 3.76
28 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 9 3.66 -0.4 m/s 3.66  -0,40 3.35  -0,90 3.62  -0,50 3.66
29 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 8 3.33 -0.7 m/s 3.29  0,90 3.33  -0,70 3.24  -0,50 3.33
30 Vanesa HudcováVanesa Hudcová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 3.32 +1.0 m/s 3.32  1,00 2.77  -0,40 3.20  -1,10 3.32
MS Adéla MotykováAdéla Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 2 3.89 +0.1 m/s 3.89  0,10 3.66  -0,90 3.54  0,60 3.89
MS Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 3.88 -1.3 m/s 3.79  0,20 x 3.88  -1,30 3.88
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 4 NM
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 7 NM
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 12 NM
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 NM
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 10 NM
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 NM
Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 1 NM
Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 8 NM
Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 5 NM
Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 NM
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 NM
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 NM
Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 NM
Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 NM
Poznámky / pokusy:
" V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 NM
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 NM
Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 NM
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 NM
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 NM
David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 NM
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 NM
Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 6 NM
František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 NM
Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 16 NM
Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 NM
Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 NM
Viktor SvobodaViktor Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 NM
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 NM
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 NM
Jiří BenešJiří Beneš
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 1 NM
Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 NM
Poznámky / pokusy:
" V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 17 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 31.54 11.00
2 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 12 26.71 9.00
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 24.19 8.00
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 23.96 7.00
5 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 22.42 6.00
6 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 22.33 5.00
7 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5 20.45 4.00
8 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 20.20 3.00
9 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 18.19 2.00
10 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 6 17.77 1.00
11 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 17.57
12 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 4 16.74
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 NM
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 8 NM
Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 NM
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 NM
David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 NM
Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 NM
Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 NM
Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 4 NM
Viktor SvobodaViktor Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 NM
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 NM
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 NM
Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 11 NM
Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 5 NM
Poznámky / pokusy:
" V důsledku silné bouřky a následně hlášeného vytrvalého deště byla soutěž zrušena
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 37.48 11.00
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 35.59 9.00
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 33.79 8.00
4 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 6 32.14 7.00
5 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 3 29.95 6.00
6 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 4 26.67 5.00
7 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 1 23.68 4.00
8 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 2 23.28 3.00
9 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 09.03 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 33.44 11.00
2 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 30.52 9.00
3 Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 26.82 8.00
4 Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 5 25.07 7.00
5 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 4 24.64 6.00
6 Viktor SvobodaViktor Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 21.12 5.00
Jan FoltysJan Foltys
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 2 DNS
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 13 38.93 11.00
2 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 10 35.93 9.00
3 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 35.79 8.00
4 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 35.48 7.00
5 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 33.01 6.00
6 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 9 31.98 5.00
7 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 30.72 4.00
8 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 26.04 3.00
9 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 23.53 2.00
10 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 20.10 1.00
11 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 2 19.95
12 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 18.28
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 DNS
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 44.72 11.00
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 17 42.84 9.00
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 16 40.57 8.00
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 10 38.91 7.00
5 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 38.54 6.00
6 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 34.88 5.00
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 32.76 4.00
8= Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 14 31.35 2.50
8= Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 7 31.35 2.50
10 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 9 29.09 1.00
11 Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 15 28.69
12 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 27.97
13 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 26.68
14 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 25.46
15 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 24.58
16 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 24.04
Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 DNS
MS Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 28.17
Celkem 18 závodníků