Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J staršího žactva

Dobruška (18. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 07.62 11.00
2 Edrian KarelEdrian Karel 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.85 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.93 8.00
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.09 7.00
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.18 6.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.60 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.21 5.00
2 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.33 4.00
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 08.35 3.00
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.46 2.00
5 18 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 08.94
Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.86
2 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.97
3 17 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.37
4 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.45
5 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.50
6 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 09.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 07.62 11.00
2 Edrian KarelEdrian Karel 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.85 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.93 8.00
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.09 7.00
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.18 6.00
6 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.21 5.00
7 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.33 4.00
8 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 08.35 3.00
9 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.46 2.00
10 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.60 1.00
11 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.86
12 18 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 08.94
13 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.97
14 17 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.37
15 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.45
16 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.50
17 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 09.69
Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.08 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.33 9.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.40 8.00
4 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.62 6.00
5 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 08.66 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 08.59 7.00
2 7 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.67 4.00
3 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.82 1.00
4 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.85
5 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.92
6 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.81 2.00
2 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.95
3 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.00
4 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.04
5 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.09
6 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 08.90
2 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.05
3 Sofie JandováSofie Jandová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.15
4 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.17
5 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.19
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 08.80 3.00
2 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 09.26
3 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.30
4 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.47
5 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.59
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.58
2 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.03
3 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 SB 10.04
4 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.21
5 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.23
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isabela MiroIsabela Miro 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.24
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.29
3 Dominika MalinováDominika Malinová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.50
4 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.87
5 Anna FraňkováAnna Fraňková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.08 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.33 9.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.40 8.00
4 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 08.59 7.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.62 6.00
6 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 08.66 5.00
7 7 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.67 4.00
8 1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 08.80 3.00
9 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.81 2.00
10 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.82 1.00
11 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.85
12 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 08.90
13 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.92
14 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.95
15 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.00
16 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.04
17 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.05
18 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.09
18 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.09
20 Sofie JandováSofie Jandová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.15
21 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.17
22 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.19
23 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.23
24 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.24
24 Isabela MiroIsabela Miro 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.24
26 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 09.26
27 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.29
28 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.30
29 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.47
30 Dominika MalinováDominika Malinová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.50
31 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.58
32 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.59
33 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.87
34 Anna FraňkováAnna Fraňková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.02
35 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.03
36 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 SB 10.04
37 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.21
38 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.23

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 11:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 17.63 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.71 9.00
3 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.68 8.00
4 11 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 18.70 7.00
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 19.87 2.00
6 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 20.12
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Šulc Adam, DC Ostroměř 2. Balcar Štěpán, TJ Sokol Hradec Králové 3. Koreček Martin, TJ Sokol Hradec Kálové
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 11:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 18.91 6.00
2 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 19.76 4.00
3 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 19.82 3.00
4 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 19.98 1.00
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 20.25
6 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 20.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.6.2022 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 19.27 5.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 20.29
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 20.63
MS Jakub SvatýJakub Svatý 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 21.25
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 21.45
6 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 21.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.6.2022 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.45
MS Tomáš GabrielTomáš Gabriel 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.14
3 10 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.17
4 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.88
5 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 17.63 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.71 9.00
3 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.68 8.00
4 11 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 18.70 7.00
5 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 18.91 6.00
6 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 19.27 5.00
7 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 19.76 4.00
8 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 19.82 3.00
9 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 19.87 2.00
10 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 19.98 1.00
11 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 20.12
12 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 20.25
13 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 20.29
14 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.45
15 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 20.63
16 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 20.75
17 Tomáš GabrielTomáš Gabriel 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.14
18 10 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.17
19 Jakub SvatýJakub Svatý 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 21.25
20 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 21.45
21 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 21.70
22 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.88
23 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.02

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 19.59 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 19.61 9.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 19.78 8.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.30 7.00
5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 20.42 5.00
6 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 20.94 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Tázlerová Anna, TJ Sokol Jaroměř 2. Hocke Barbora, TJ Sokol Jaroměř 3. Hronovská Tereza, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 SB 20.36 6.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 PB 20.71 4.00
3 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 21.05 2.00
4 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 21.17 1.00
5 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 21.88
6 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.05
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 21.25
2 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 21.40
3= Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 21.46
3= Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 PB 21.46
5 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 21.47
6 Izabela SajdakIzabela Sajdak 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 21.59
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 21.38
2 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 21.72
3 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 22.08
4 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.24
5 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.36
6 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 23.00
2 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 23.33
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 23.57
4 2 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 23.81
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.93
2 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 23.56
3 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 23.74
4 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 24.45
5 Diana KuťákováDiana Kuťáková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 26.60
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 21.85
2 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 22.08
3 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.14
4 Isabela MiroIsabela Miro 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 22.57
5 Anna FraňkováAnna Fraňková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 19.59 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 19.61 9.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 19.78 8.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.30 7.00
5 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 SB 20.36 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 20.42 5.00
7 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 PB 20.71 4.00
8 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 20.94 3.00
9 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 21.05 2.00
10 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 21.17 1.00
11 2 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 21.25
12 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 21.38
13 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 21.40
14 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 21.46
14 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 PB 21.46
16 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 21.47
17 Izabela SajdakIzabela Sajdak 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 21.59
18 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 21.72
19 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 21.85
20 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 21.88
21 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.05
22 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 22.08
22 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 22.08
24 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.14
25 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.24
26 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.36
27 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 22.50
28 Isabela MiroIsabela Miro 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 22.57
29 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.93
30 9 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 23.00
31 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 23.33
32 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 23.56
33 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 23.57
34 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 23.74
35 2 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 23.81
36 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 24.45
37 Anna FraňkováAnna Fraňková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.66
38 Diana KuťákováDiana Kuťáková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 26.60

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 38.26 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 39.93 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 42.52 8.00
4 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 43.47 7.00
5 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 43.52 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 44.21 5.00
2 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 44.51 4.00
3 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 44.70 3.00
4 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.18 2.00
5 14 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 55.71 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 38.26 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 39.93 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 42.52 8.00
4 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 43.47 7.00
5 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 43.52 6.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 44.21 5.00
7 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 44.51 4.00
8 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 44.70 3.00
9 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.18 2.00
10 14 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 55.71 1.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 43.98 11.00
2 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 45.44 9.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 45.54 8.00
4 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 46.38 7.00
5 Izabela SajdakIzabela Sajdak 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 48.23 5.00
Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 47.87 6.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 48.63 4.00
3 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 48.82 3.00
4 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 49.08 2.00
5 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 50.66 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 43.98 11.00
2 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 45.44 9.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 45.54 8.00
4 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 46.38 7.00
5 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 47.87 6.00
6 Izabela SajdakIzabela Sajdak 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 48.23 5.00
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 48.63 4.00
8 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 48.82 3.00
9 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 49.08 2.00
10 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 50.66 1.00
Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 DNS

800 m - Žáci

(so, 18.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:14.26 11.00
2 12 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:15.41 9.00
3 11 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. PB 2:17.77 8.00
4 15 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:19.63 7.00
5 18 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. SB 2:26.21 6.00
6 13 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:27.16 5.00
7 16 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:35.29 4.00
8 17 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:36.63 3.00
9 14 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:52.31 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:34.75 11.00
2 4 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:34.86 9.00
3 2 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.35 8.00
4 5 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:39.36 7.00
5 6 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:41.34 6.00
6 1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:44.20 5.00
7 9 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:44.34 4.00
8 3 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. SB 2:57.74 3.00
9 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:03.90 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 18.6.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:08.24 11.00
2 10 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:22.86 9.00
3 8 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:43.44 8.00
4 9 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:56.22 7.00
5 7 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12:02.49 6.00
6 11 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13:37.91 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hnik Lukáš, TJ Jilemnice 2. Souček Šimon, TJ Maratovstav Úpice 3. Oupic David, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 6 závodníků

3000 m - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12:21.48 11.00
2 1 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12:23.03 9.00
3 5 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12:24.83 8.00
4 4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13:32.22 7.00
5 2 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14:01.01 6.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců 1. Skálová Renata, SK Dobruška 2. Lukešová Natálie, TJ Jilemnice 3. Petrovová Eliška, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 11:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.10 11.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 31.60 9.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 34.47 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 33.38 8.00
2 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 37.86 6.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.10 11.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 31.60 9.00
3 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 33.38 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 34.47 7.00
5 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 37.86 6.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 32.27 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 32.52 9.00
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 33.20 8.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 33.86 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 33.91 5.00
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.34 1.50
3 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 37.42
4 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 38.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 34.38 3.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 39.51
Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 36.34 1.50
2 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 37.56
3 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 39.85
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 33.74 7.00
2 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 34.02 4.00
3 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 36.60
Poznámky:
Běh 02, Součková Tereza - 36,337 Běh 04, Skálová Monika - 36,331
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 32.27 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 32.52 9.00
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 33.20 8.00
4 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 33.74 7.00
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 33.86 6.00
6 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 33.91 5.00
7 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 34.02 4.00
8 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 34.38 3.00
9 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.34 1.50
9 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 36.34 1.50
11 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 36.60
12 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 37.42
13 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 37.56
14 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 38.82
15 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 39.51
16 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 39.85
Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Koreček, Pecina Ježek, Ježek, Koreček, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.25 11.00
2 Šulc, Lánský, Rybáček, Šulc Šulc, Lánský, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 29.90 9.00
3 Velechovský, Holubnich, Barva, Rydlo Velechovský, Holubnich, Barva, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 30.67 8.00
4 Havelka, Hlaváček, Karel, Bednařík Havelka, Hlaváček, Karel, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.96 7.00
5 Štěpán, Stejskal, Janeček, Černík Štěpán, Stejskal, Janeček, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.79 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové 2. DC Ostroměř 3. SK Nové Město nad Metují
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emlar, Feifer, Hůlka, Zolman Emlar, Feifer, Hůlka, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 32.48 6.00
2 10 Faltus, Kubec, Fajstauer, Coufal Faltus, Kubec, Fajstauer, Coufal SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 32.66 5.00
3 12 Prášek, Oupic, Králík, Cizner Prášek, Oupic, Králík, Cizner TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 32.95 4.00
4 17 Koudelka, Učený, Šimek, Kuťák Koudelka, Učený, Šimek, Kuťák SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 36.52 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Koreček, Pecina Ježek, Ježek, Koreček, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.25 11.00
2 Šulc, Lánský, Rybáček, Šulc Šulc, Lánský, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 29.90 9.00
3 Velechovský, Holubnich, Barva, Rydlo Velechovský, Holubnich, Barva, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 30.67 8.00
4 Havelka, Hlaváček, Karel, Bednařík Havelka, Hlaváček, Karel, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.96 7.00
5 Emlar, Feifer, Hůlka, Zolman Emlar, Feifer, Hůlka, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 32.48 6.00
6 10 Faltus, Kubec, Fajstauer, Coufal Faltus, Kubec, Fajstauer, Coufal SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 32.66 5.00
7 12 Prášek, Oupic, Králík, Cizner Prášek, Oupic, Králík, Cizner TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 32.95 4.00
8 Štěpán, Stejskal, Janeček, Černík Štěpán, Stejskal, Janeček, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.79 3.00
9 17 Koudelka, Učený, Šimek, Kuťák Koudelka, Učený, Šimek, Kuťák SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 36.52 2.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lžíčařová, Dvořáková, Hocke, Tázlerová Lžíčařová, Dvořáková, Hocke, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 31.07 11.00
2 Čechová, Hronovská, Krmašová, Polívková Čechová, Hronovská, Krmašová, Polívková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.42 9.00
3 1 Dvořáková, Dynterová, Ovčariková, Frejvaldová Dvořáková, Dynterová, Ovčariková, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 32.48 8.00
4 Hlaváčová, Tužová, Exnerová, Žalská Hlaváčová, Tužová, Exnerová, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 33.41 6.00
5 7 Plecháčová, Konrádová, Jeníková, Erbenová Plecháčová, Konrádová, Jeníková, Erbenová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 33.60 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Jaroměř 2. TJ Sokol Hradec Králové 3. SK Dobruška
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.12 7.00
2 Hrochová, Horkelová, Prokopová, Wiesnerova Hrochová, Horkelová, Prokopová, Wiesnerova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 33.45 5.00
3 Jandová, Miro, Pokorná, Dvořáková Jandová, Miro, Pokorná, Dvořáková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 34.49 1.00
4 Erbenová, Tomášková, Síbrová, Bořková Erbenová, Tomášková, Síbrová, Bořková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 35.04
5 9 Hromádková, Koudelková, Lepltová, Votočková Hromádková, Koudelková, Lepltová, Votočková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 35.72
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Vomáčková, Filipová, Záhorská Svobodová, Vomáčková, Filipová, Záhorská TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 33.58 4.00
2 Černovská, Křoustková, Blažková, Pešková Černovská, Křoustková, Blažková, Pešková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.32 2.00
3 Tropová, Tomášová, Šišková, Pospíšilová Tropová, Tomášová, Šišková, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.71
4 Mládková, Sajdak, Čermáková, Binterová Mládková, Sajdak, Čermáková, Binterová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 35.24
5 1 Lukešová, Laštovková, Vinklářová, Šírová Lukešová, Laštovková, Vinklářová, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 36.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lžíčařová, Dvořáková, Hocke, Tázlerová Lžíčařová, Dvořáková, Hocke, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 31.07 11.00
2 Čechová, Hronovská, Krmašová, Polívková Čechová, Hronovská, Krmašová, Polívková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.42 9.00
3 1 Dvořáková, Dynterová, Ovčariková, Frejvaldová Dvořáková, Dynterová, Ovčariková, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 32.48 8.00
4 Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.12 7.00
5 Hlaváčová, Tužová, Exnerová, Žalská Hlaváčová, Tužová, Exnerová, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 33.41 6.00
6 Hrochová, Horkelová, Prokopová, Wiesnerova Hrochová, Horkelová, Prokopová, Wiesnerova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 33.45 5.00
7 Svobodová, Vomáčková, Filipová, Záhorská Svobodová, Vomáčková, Filipová, Záhorská TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 33.58 4.00
8 7 Plecháčová, Konrádová, Jeníková, Erbenová Plecháčová, Konrádová, Jeníková, Erbenová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 33.60 3.00
9 Černovská, Křoustková, Blažková, Pešková Černovská, Křoustková, Blažková, Pešková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.32 2.00
10 Jandová, Miro, Pokorná, Dvořáková Jandová, Miro, Pokorná, Dvořáková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 34.49 1.00
11 Tropová, Tomášová, Šišková, Pospíšilová Tropová, Tomášová, Šišková, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.71
12 Erbenová, Tomášková, Síbrová, Bořková Erbenová, Tomášková, Síbrová, Bořková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 35.04
13 Mládková, Sajdak, Čermáková, Binterová Mládková, Sajdak, Čermáková, Binterová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 35.24
14 9 Hromádková, Koudelková, Lepltová, Votočková Hromádková, Koudelková, Lepltová, Votočková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 35.72
15 1 Lukešová, Laštovková, Vinklářová, Šírová Lukešová, Laštovková, Vinklářová, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 36.83

skok vysoký - Žáci

(so, 18.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 1.66 - - - - - - - o - o o - xxx 11.00
2 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 PB 1.60 xo o o o xo o o xo o xxx 9.00
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 PB 1.60 - - - o - o o o xo xxx 8.00
4 6 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 PB 1.51 o o o o o o xxx 7.00
5 Matyáš EmlarMatyáš Emlar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 PB 1.45 xo xo o xxo xxx 6.00
6 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 1 PB 1.35 o xo xxx 5.00
7 16 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 1.30 o xxx 4.00
11 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 2 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,60 1,65 1,68 1,70 1,72 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 19 PB 1.70 - - - - - - o - o - xo xo o xo xxx 11.00
2 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 18 1.53 - o o o o o o xxo xo xxx 9.00
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 17 1.50 o - o o o o o xo xxx 8.00
4 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 16 1.47 - - - xo xo xo xo xxx 7.00
5 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 8 PB 1.44 o o o o o o xxx 6.00
6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 9 PB 1.44 o o o o xo xxo xxx 5.00
7 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 11 PB 1.41 o o xo xo o xxx 4.00
8 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 15 1.41 o xo o o xxo xxx 3.00
9 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 1.38 o - o o xxx 2.00
10 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 10 PB 1.38 o xo o o xxx 1.00
11 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 12 1.38 o xxo o o xxx
12 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 14 1.38 - - o xo xxx
13= Eliška TropováEliška Tropová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 2 PB 1.33 o o o xxx
13= 1 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 PB 1.33 o o o xxx
15 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 1.33 o o xo xxx
16 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 1.28 o o xxx
17 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 SB 1.28 xxo xo xxx
18= 3 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 3 PB 1.28 o xxo xxx
18= Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 1.28 o xxo xx-
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 18.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,71 1,81 1,91 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,83 2,90 3,02 3,10 3,18 3,25 Body
1 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 PB 3.18 - - - - - - - - - o - o o o o o xo xxx 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2.51 - - - - - - - - - o - xxx 9.00
3 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 PB 2.21 xxo o o xo o o o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,71 1,81 1,91 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 Body
1 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 PB 2.41 - - - - o o o o o xxx 11.00
2 1 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 2.11 - - xo o o xxo xxx 9.00
3 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 1.91 - - xxo xo 8.00
4 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 PB 1.81 - - o xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 18.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 15 PB 6.54 -0.5 m/s 11.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 14 5.70 -0.6 m/s 9.00
3 Edrian KarelEdrian Karel
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 11 PB 5.33 -0.2 m/s 8.00
4 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 PB 4.77 -1.3 m/s 7.00
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 13 4.69 -0.9 m/s 6.00
6 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 4.56 -0.1 m/s 5.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 9 PB 4.47 -0.2 m/s 4.00
8 Václav MachekVáclav Machek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 12 4.29 -0.5 m/s 3.00
9 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 PB 4.21 -0.2 m/s 2.00
10 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 10 PB 4.16 -0.2 m/s 1.00
11 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 5 4.08 +0.2 m/s
12 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3 4.03 -1.2 m/s
13 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 6 3.99 +0.1 m/s
14 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 1 3.83 -0.7 m/s
Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 21 4.99 +0.0 m/s 11.00
2 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 17 PB 4.94 +0.2 m/s 9.00
3 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 15 PB 4.87 -1.3 m/s 8.00
4 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 19 PB 4.80 -0.5 m/s 7.00
5 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 PB 4.77 +0.2 m/s 6.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 PB 4.77 +0.3 m/s 5.00
7 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 20 4.75 -1.2 m/s 4.00
8 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 18 4.66 -0.6 m/s 3.00
9 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 PB 4.42 +0.1 m/s 2.00
10 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 8 PB 4.38 -0.5 m/s 1.00
11 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 7 SB 4.29 -0.5 m/s
12 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 9 PB 4.27 -0.2 m/s
13 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 13 4.20 -0.5 m/s
14 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 12 4.13 +0.5 m/s
15 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 14 4.06 -0.8 m/s
16 Sofie JandováSofie Jandová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 2 PB 4.04 -0.3 m/s
17 Amína KejmarAmína Kejmar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 10 3.90 +0.6 m/s
18 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 1 PB 3.86 -0.1 m/s
19 Andrea TomášováAndrea Tomášová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 6 PB 3.80 -0.1 m/s
20 1 Natálie LukešováNatálie Lukešová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 3 PB 3.46 -0.7 m/s
Kateřina VotočkováKateřina Votočková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 4 NM
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 18 PB 12.67 11.00
2 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 17 10.79 9.00
3 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 15 PB 09.94 8.00
4 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 09.54 7.00
5 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 PB 09.43 6.00
6 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 12 08.73 5.00
7 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 PB 08.38 4.00
8 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 PB 07.88 3.00
9 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 11 07.75 2.00
10 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 9 07.64 1.00
11 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 14 07.43
12 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 7 06.98
13 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 PB 06.88
14 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 PB 06.75
15 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 8 06.69
16 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 6 06.43
17 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4 05.88
18 Klára ČervinkováKlára Červinková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 1 PB 04.57
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Polívková Bára, TJ Sokol Hradec Králové 2. Sládková Adéla, TJ Sokol Hradec Králové 3. Pešková Adéla, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 18.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 14 PB 11.36 11.00
2 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 13 PB 10.63 9.00
3 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 PB 10.42 8.00
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 PB 09.99 7.00
5 Vilém FišerVilém Fišer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 PB 09.98 6.00
6 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 PB 09.56 5.00
7 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 6 PB 09.56 4.00
8 15 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 09.52 3.00
9 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 SB 09.31 2.00
10 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 9 09.11 1.00
MS Tomáš GabrielTomáš Gabriel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 07.73
12 8 David OupicDavid Oupic
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3 07.38
13 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 06.93
14 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2 06.60
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Fajstauer Michal, TJ Jilemnice 2. Chudoba Filip, DC Ostroměř 3. Horák Lukáš, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 18.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 26 PB 37.36 - 11.00
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 23 PB 33.53 - 9.00
3 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 25 31.72 - 8.00
4 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 24 29.20 - 7.00
5 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 21 PB 28.61 - 6.00
6 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 18 PB 27.96 - 5.00
7 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 20 PB 27.63 - 4.00
8 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 17 PB 26.85 - 3.00
9 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 10 PB 25.88 - 2.00
10 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 PB 24.87 - 1.00
11 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 19 24.75 -
12 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 23.31 -
13 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 7 PB 23.06 -
14 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 PB 22.74 -
15 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 22 22.47 -
16 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 PB 21.80 -
17 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 21.42 -
18 4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 PB 20.70 -
19 Dominika MalinováDominika Malinová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 4 PB 19.51 -
20 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 16 18.90 -
21 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 PB 18.00 -
22 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 17.58 -
23 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 8 PB 17.55 -
24 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14 16.64 -
25 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 5 PB 16.49 -
26 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 SB 15.25 -
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Frejvaldová Martina, SK Dobruška 2. Kloutvorová Ema, DC Ostroměř 3. Sedláčková Adéla, TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
Celkem 26 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 18.6.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 41.77 11.00
2 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 11 PB 36.67 9.00
3 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 12 35.81 8.00
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 PB 35.29 7.00
5 6 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 34.76 6.00
6 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 34.49 5.00
7 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 PB 33.93 4.00
8 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 30.02 3.00
9 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 6 PB 27.34 2.00
10 12 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 5 PB 26.26 1.00
11 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 22.28
MS Jakub SvatýJakub Svatý
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1 PB 22.26
13 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 PB 21.60
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor dřužstev: 1. Horák Lukáš, TJ Sokol Jaroměř 2. Fajstauer Michal, TJ Jilemnice 3. Lánský Jakub, DC Ostroměř
Celkem 13 závodníků