4. kolo KPD přípravek, sk. B
Dobruška (8. 9. 2022)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Antonín HovorkaAntonín Hovorka | 11 | Běžecký klub Náchod | 4 | PB 09.37 | 227.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.66 | 174.00 | ||||||||||||
3 | 10 | Filip StodůlkaFilip Stodůlka | 11 | SK Dobruška z.s. | 5 | PB 09.98 | 123.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Václav KroulíkVáclav Kroulík | 11 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.03 | 116.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Jakub JirmanJakub Jirman | 11 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 10.23 | 89.00 | ||||||||||||
6 | 4 | Miroslav PavelMiroslav Pavel | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 1 | 10.67 | 41.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Dan VoborníkDan Voborník | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.89 | 137.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Vilém ŠtěpánVilém Štěpán | 12 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 10.04 | 115.00 | ||||||||||||
3 | 9 | Ondřej ElichOndřej Elich | 12 | Běžecký klub Náchod | 4 | 10.15 | 99.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 10.53 | 54.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Vincent ChválekVincent Chválek | 12 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.65 | 43.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 10.71 | 37.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán | 13 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 10.59 | 48.00 | ||||||||||||
2 | 15 | Kryštof VeselkaKryštof Veselka | 13 | Běžecký klub Náchod | 1 | 10.71 | 37.00 | ||||||||||||
3 | 20 | Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský | 14 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 10.72 | 37.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Jan DusbabaJan Dusbaba | 14 | SK Dobruška z.s. | 5 | 11.06 | 13.00 | ||||||||||||
5 | 24 | Ondřej SeifrtOndřej Seifrt | 15 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 11.07 | 12.00 | ||||||||||||
6 | 16 | Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 11.08 | 12.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Vojtěch DavidVojtěch David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3 | 10.32 | 78.00 | ||||||||||||
2 | 28 | Vítek StodůlkaVítek Stodůlka | 14 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.38 | 71.00 | ||||||||||||
3 | 17 | Petr SkálaPetr Skála | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 11.24 | 5.00 | ||||||||||||
4 | 32 | Jan ZáhrobskýJan Záhrobský | 13 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 11.56 | 0.00 | ||||||||||||
5 | 26 | Václav HovorkaVáclav Hovorka | 14 | Běžecký klub Náchod | 5 | 11.62 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Hynek DavidHynek David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3 | 10.34 | 75.00 | ||||||||||||
2 | 25 | Jakub JankůJakub Janků | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 11.60 | 0.00 | ||||||||||||
MS | 31 | Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 15 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 11.61 | |||||||||||||
4 | 29 | Martin ŽelezoMartin Železo | 15 | Běžecký klub Náchod | 6 | 12.02 | 0.00 | ||||||||||||
5 | 18 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 14 | SK Dobruška z.s. | 2 | 12.15 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 12 | Lukáš HylmarLukáš Hylmar | 14 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 11.30 | |||||||||||||
2 | 27 | Jan ŠtěpánJan Štěpán | 14 | SK Dobruška, z. s. B | 5 | 11.61 | 0.00 | ||||||||||||
MS | 23 | Adam ŽdárskýAdam Ždárský | 14 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 11.63 | |||||||||||||
MS | 30 | Josef ŠestákJosef Šesták | 14 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 11.68 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Antonín HovorkaAntonín Hovorka | 11 | Běžecký klub Náchod | 4 | PB 09.37 | 227.00 | ||
2 | 1 | Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.66 | 174.00 | ||
3 | 2 | Dan VoborníkDan Voborník | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.89 | 137.00 | ||
4 | 10 | Filip StodůlkaFilip Stodůlka | 11 | SK Dobruška z.s. | 5 | PB 09.98 | 123.00 | ||
5 | 6 | Václav KroulíkVáclav Kroulík | 11 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.03 | 116.00 | ||
6 | 22 | Vilém ŠtěpánVilém Štěpán | 12 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 10.04 | 115.00 | ||
7 | 9 | Ondřej ElichOndřej Elich | 12 | Běžecký klub Náchod | 4 | 10.15 | 99.00 | ||
8 | 7 | Jakub JirmanJakub Jirman | 11 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 10.23 | 89.00 | ||
9 | 13 | Vojtěch DavidVojtěch David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3 | 10.32 | 78.00 | ||
10 | 14 | Hynek DavidHynek David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3 | 10.34 | 75.00 | ||
11 | 28 | Vítek StodůlkaVítek Stodůlka | 14 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.38 | 71.00 | ||
12 | 8 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 10.53 | 54.00 | ||
13 | 21 | Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán | 13 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 10.59 | 48.00 | ||
14 | 5 | Vincent ChválekVincent Chválek | 12 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.65 | 43.00 | ||
15 | 4 | Miroslav PavelMiroslav Pavel | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 1 | 10.67 | 41.00 | ||
16 | 3 | Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 10.71 | 37.00 | ||
16 | 15 | Kryštof VeselkaKryštof Veselka | 13 | Běžecký klub Náchod | 1 | 10.71 | 37.00 | ||
18 | 20 | Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský | 14 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 10.72 | 37.00 | ||
19 | 19 | Jan DusbabaJan Dusbaba | 14 | SK Dobruška z.s. | 5 | 11.06 | 13.00 | ||
20 | 24 | Ondřej SeifrtOndřej Seifrt | 15 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 11.07 | 12.00 | ||
21 | 16 | Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 11.08 | 12.00 | ||
22 | 17 | Petr SkálaPetr Skála | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 11.24 | 5.00 | ||
23 | 12 | Lukáš HylmarLukáš Hylmar | 14 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 11.30 | |||
24 | 32 | Jan ZáhrobskýJan Záhrobský | 13 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 11.56 | 0.00 | ||
25 | 25 | Jakub JankůJakub Janků | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 11.60 | 0.00 | ||
26 | 31 | Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 15 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 11.61 | |||
26 | 27 | Jan ŠtěpánJan Štěpán | 14 | SK Dobruška, z. s. B | 5 | 11.61 | 0.00 | ||
28 | 26 | Václav HovorkaVáclav Hovorka | 14 | Běžecký klub Náchod | 5 | 11.62 | 0.00 | ||
29 | 23 | Adam ŽdárskýAdam Ždárský | 14 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 11.63 | |||
30 | 30 | Josef ŠestákJosef Šesták | 14 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 11.68 | |||
31 | 29 | Martin ŽelezoMartin Železo | 15 | Běžecký klub Náchod | 6 | 12.02 | 0.00 | ||
32 | 18 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 14 | SK Dobruška z.s. | 2 | 12.15 | 0.00 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristýna PavlováKristýna Pavlová | 11 | SK Dobruška z.s. | 4 | 09.75 | 389.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Kateřina MajerováKateřina Majerová | 11 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.95 | 346.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 1 | 10.12 | 312.00 | ||||||||||||
4 | 9 | Ema ErbanováEma Erbanová | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 10.25 | 287.00 | ||||||||||||
5 | 22 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.56 | 231.00 | ||||||||||||
6 | 1 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 10.89 | 178.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Ema LeštínskáEma Leštínská | 11 | SK Dobruška z.s. | 3 | PB 09.81 | 376.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Sofia MannSofia Mann | 11 | SK Dobruška z.s. | 4 | 09.85 | 367.00 | ||||||||||||
3 | 13 | Sofie ŠturmováSofie Šturmová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 10.72 | 204.00 | ||||||||||||
4 | 31 | Anna LinkováAnna Linková | 14 | Běžecký klub Náchod | 2 | 10.75 | 199.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Amálie ŠvecováAmálie Švecová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 1 | 10.76 | 198.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Anežka KlíčováAnežka Klíčová | 12 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 11.59 | 85.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Ina BrandejsováIna Brandejsová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 3 | 10.13 | 310.00 | ||||||||||||
MS | 15 | Denisa MartincováDenisa Martincová | 11 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.41 | |||||||||||||
MS | 2 | Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková | 11 | SK Dobruška z.s. | 5 | 10.55 | |||||||||||||
4 | 17 | Natálie SmolováNatálie Smolová | 12 | SK Dobruška z.s. | 1 | 10.63 | 219.00 | ||||||||||||
5 | 26 | Ema HavžováEma Havžová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 10.70 | 208.00 | ||||||||||||
6 | 11 | Karolína KoudelkováKarolína Koudelková | 12 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 11.91 | 53.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Anna MachačováAnna Machačová | 13 | SK Dobruška z.s. | 5 | 10.31 | 276.00 | ||||||||||||
2 | 18 | Emily RubešováEmily Rubešová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 6 | 10.38 | 263.00 | ||||||||||||
3 | 12 | Kristýna MrázkováKristýna Mrázková | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 10.44 | 252.00 | ||||||||||||
4 | 21 | Veronika TomáškováVeronika Tomášková | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | PB 11.08 | 150.00 | ||||||||||||
5 | 32 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 11.32 | 117.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Zuzana MikešováZuzana Mikešová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 11.55 | 90.00 | ||||||||||||
MS | 30 | Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová | 14 | SK Dobruška z.s. | 4 | 11.59 | |||||||||||||
3 | 20 | Johanka KrejčíJohanka Krejčí | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 5 | 11.65 | 79.00 | ||||||||||||
MS | 29 | Zita PalgutováZita Palgutová | 14 | SK Dobruška z.s. | 6 | 13.07 | |||||||||||||
28 | Běla KašparováBěla Kašparová | 14 | Běžecký klub Náchod | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Klára KlíčováKlára Klíčová | 15 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 11.52 | 93.00 | ||||||||||||
2 | 23 | Liliana ZákravskáLiliana Zákravská | 15 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 12.02 | 44.00 | ||||||||||||
3 | 14 | Leona VeselkováLeona Veselková | 15 | Běžecký klub Náchod | 2 | 12.96 | 0.00 | ||||||||||||
4 | 27 | Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková | 15 | Běžecký klub Náchod | 5 | 14.23 | 0.00 | ||||||||||||
Anabelle NejmanováAnabelle Nejmanová | 16 | Běžecký klub Náchod | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristýna PavlováKristýna Pavlová | 11 | SK Dobruška z.s. | 4 | 09.75 | 389.00 | ||
2 | 8 | Ema LeštínskáEma Leštínská | 11 | SK Dobruška z.s. | 3 | PB 09.81 | 376.00 | ||
3 | 6 | Sofia MannSofia Mann | 11 | SK Dobruška z.s. | 4 | 09.85 | 367.00 | ||
4 | 7 | Kateřina MajerováKateřina Majerová | 11 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.95 | 346.00 | ||
5 | 3 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 1 | 10.12 | 312.00 | ||
6 | 19 | Ina BrandejsováIna Brandejsová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 3 | 10.13 | 310.00 | ||
7 | 9 | Ema ErbanováEma Erbanová | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 10.25 | 287.00 | ||
8 | 16 | Anna MachačováAnna Machačová | 13 | SK Dobruška z.s. | 5 | 10.31 | 276.00 | ||
9 | 18 | Emily RubešováEmily Rubešová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 6 | 10.38 | 263.00 | ||
10 | 15 | Denisa MartincováDenisa Martincová | 11 | SK Dobruška z.s. | 6 | 10.41 | |||
11 | 12 | Kristýna MrázkováKristýna Mrázková | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2 | 10.44 | 252.00 | ||
12 | 2 | Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková | 11 | SK Dobruška z.s. | 5 | 10.55 | |||
13 | 22 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.56 | 231.00 | ||
14 | 17 | Natálie SmolováNatálie Smolová | 12 | SK Dobruška z.s. | 1 | 10.63 | 219.00 | ||
15 | 26 | Ema HavžováEma Havžová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 10.70 | 208.00 | ||
16 | 13 | Sofie ŠturmováSofie Šturmová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 10.72 | 204.00 | ||
17 | 31 | Anna LinkováAnna Linková | 14 | Běžecký klub Náchod | 2 | 10.75 | 199.00 | ||
18 | 4 | Amálie ŠvecováAmálie Švecová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 1 | 10.76 | 198.00 | ||
19 | 1 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 10.89 | 178.00 | ||
20 | 21 | Veronika TomáškováVeronika Tomášková | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | PB 11.08 | 150.00 | ||
21 | 32 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 11.32 | 117.00 | ||
22 | 24 | Klára KlíčováKlára Klíčová | 15 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 11.52 | 93.00 | ||
23 | 25 | Zuzana MikešováZuzana Mikešová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 11.55 | 90.00 | ||
24 | 10 | Anežka KlíčováAnežka Klíčová | 12 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 11.59 | 85.00 | ||
24 | 30 | Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová | 14 | SK Dobruška z.s. | 4 | 11.59 | |||
26 | 20 | Johanka KrejčíJohanka Krejčí | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 5 | 11.65 | 79.00 | ||
27 | 11 | Karolína KoudelkováKarolína Koudelková | 12 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 11.91 | 53.00 | ||
28 | 23 | Liliana ZákravskáLiliana Zákravská | 15 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 12.02 | 44.00 | ||
29 | 14 | Leona VeselkováLeona Veselková | 15 | Běžecký klub Náchod | 2 | 12.96 | 0.00 | ||
30 | 29 | Zita PalgutováZita Palgutová | 14 | SK Dobruška z.s. | 6 | 13.07 | |||
31 | 27 | Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková | 15 | Běžecký klub Náchod | 5 | 14.23 | 0.00 | ||
28 | Běla KašparováBěla Kašparová | 14 | Běžecký klub Náchod | 3 | DNS | ||||
Anabelle NejmanováAnabelle Nejmanová | 16 | Běžecký klub Náchod | 3 | DNS |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:09.34 | 380.00 | |||||||||||||
2 | 3 | Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:09.53 | 377.00 | |||||||||||||
3 | 9 | Ondřej ElichOndřej Elich | 12 | Běžecký klub Náchod | PB 2:11.10 | 358.00 | |||||||||||||
4 | 2 | Dan VoborníkDan Voborník | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:11.14 | 357.00 | |||||||||||||
5 | 5 | Vincent ChválekVincent Chválek | 12 | SK Dobruška z.s. | 2:15.69 | 302.00 | |||||||||||||
6 | 10 | Filip StodůlkaFilip Stodůlka | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 2:17.19 | 285.00 | |||||||||||||
7 | 6 | Václav KroulíkVáclav Kroulík | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:18.46 | 271.00 | |||||||||||||
8 | 11 | Antonín HovorkaAntonín Hovorka | 11 | Běžecký klub Náchod | PB 2:19.15 | 264.00 | |||||||||||||
9 | 1 | Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:22.69 | 227.00 | |||||||||||||
10 | 4 | Miroslav PavelMiroslav Pavel | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:22.99 | 224.00 | |||||||||||||
7 | Jakub JirmanJakub Jirman | 11 | SK Nové Město nad Metují | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Hynek DavidHynek David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.29 | 319.00 | |||||||||||||
2 | 20 | Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský | 14 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:18.22 | 274.00 | |||||||||||||
3 | 22 | Vilém ŠtěpánVilém Štěpán | 12 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:19.90 | 256.00 | |||||||||||||
4 | 21 | Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán | 13 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:19.94 | 255.00 | |||||||||||||
5 | 17 | Petr SkálaPetr Skála | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2:21.29 | 241.00 | |||||||||||||
6 | 13 | Vojtěch DavidVojtěch David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:30.17 | 157.00 | |||||||||||||
7 | 15 | Kryštof VeselkaKryštof Veselka | 13 | Běžecký klub Náchod | 2:34.55 | 122.00 | |||||||||||||
8 | 16 | Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2:41.71 | 73.00 | |||||||||||||
9 | 19 | Jan DusbabaJan Dusbaba | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:42.41 | 69.00 | |||||||||||||
10 | 18 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:53.08 | 20.00 | |||||||||||||
MS | 12 | Lukáš HylmarLukáš Hylmar | 14 | SK Nové Město nad Metují | 2:58.49 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Vítek StodůlkaVítek Stodůlka | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:27.13 | 184.00 | |||||||||||||
2 | 26 | Václav HovorkaVáclav Hovorka | 14 | Běžecký klub Náchod | 2:31.31 | 148.00 | |||||||||||||
3 | 25 | Jakub JankůJakub Janků | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:31.81 | 143.00 | |||||||||||||
MS | 31 | Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 15 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:32.95 | ||||||||||||||
5 | 24 | Ondřej SeifrtOndřej Seifrt | 15 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:36.29 | 109.00 | |||||||||||||
6 | 29 | Martin ŽelezoMartin Železo | 15 | Běžecký klub Náchod | 2:38.02 | 97.00 | |||||||||||||
MS | 23 | Adam ŽdárskýAdam Ždárský | 14 | SK Nové Město nad Metují | 2:39.71 | ||||||||||||||
8 | 27 | Jan ŠtěpánJan Štěpán | 14 | SK Dobruška, z. s. B | 2:42.33 | 70.00 | |||||||||||||
9 | 32 | Jan ZáhrobskýJan Záhrobský | 13 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:42.41 | 69.00 | |||||||||||||
MS | 30 | Josef ŠestákJosef Šesták | 14 | SK Nové Město nad Metují | 2:46.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:09.34 | 380.00 | |||
2 | 3 | Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:09.53 | 377.00 | |||
3 | 9 | Ondřej ElichOndřej Elich | 12 | Běžecký klub Náchod | PB 2:11.10 | 358.00 | |||
4 | 2 | Dan VoborníkDan Voborník | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:11.14 | 357.00 | |||
5 | 14 | Hynek DavidHynek David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.29 | 319.00 | |||
6 | 5 | Vincent ChválekVincent Chválek | 12 | SK Dobruška z.s. | 2:15.69 | 302.00 | |||
7 | 10 | Filip StodůlkaFilip Stodůlka | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 2:17.19 | 285.00 | |||
8 | 20 | Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský | 14 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:18.22 | 274.00 | |||
9 | 6 | Václav KroulíkVáclav Kroulík | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:18.46 | 271.00 | |||
10 | 11 | Antonín HovorkaAntonín Hovorka | 11 | Běžecký klub Náchod | PB 2:19.15 | 264.00 | |||
11 | 22 | Vilém ŠtěpánVilém Štěpán | 12 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:19.90 | 256.00 | |||
12 | 21 | Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán | 13 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:19.94 | 255.00 | |||
13 | 17 | Petr SkálaPetr Skála | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2:21.29 | 241.00 | |||
14 | 1 | Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:22.69 | 227.00 | |||
15 | 4 | Miroslav PavelMiroslav Pavel | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:22.99 | 224.00 | |||
16 | 28 | Vítek StodůlkaVítek Stodůlka | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:27.13 | 184.00 | |||
17 | 13 | Vojtěch DavidVojtěch David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:30.17 | 157.00 | |||
18 | 26 | Václav HovorkaVáclav Hovorka | 14 | Běžecký klub Náchod | 2:31.31 | 148.00 | |||
19 | 25 | Jakub JankůJakub Janků | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:31.81 | 143.00 | |||
20 | 31 | Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 15 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:32.95 | ||||
21 | 15 | Kryštof VeselkaKryštof Veselka | 13 | Běžecký klub Náchod | 2:34.55 | 122.00 | |||
22 | 24 | Ondřej SeifrtOndřej Seifrt | 15 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:36.29 | 109.00 | |||
23 | 29 | Martin ŽelezoMartin Železo | 15 | Běžecký klub Náchod | 2:38.02 | 97.00 | |||
24 | 23 | Adam ŽdárskýAdam Ždárský | 14 | SK Nové Město nad Metují | 2:39.71 | ||||
25 | 16 | Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2:41.71 | 73.00 | |||
26 | 27 | Jan ŠtěpánJan Štěpán | 14 | SK Dobruška, z. s. B | 2:42.33 | 70.00 | |||
27 | 19 | Jan DusbabaJan Dusbaba | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:42.41 | 69.00 | |||
27 | 32 | Jan ZáhrobskýJan Záhrobský | 13 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:42.41 | 69.00 | |||
29 | 30 | Josef ŠestákJosef Šesták | 14 | SK Nové Město nad Metují | 2:46.00 | ||||
30 | 18 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:53.08 | 20.00 | |||
31 | 12 | Lukáš HylmarLukáš Hylmar | 14 | SK Nové Město nad Metují | 2:58.49 | ||||
7 | Jakub JirmanJakub Jirman | 11 | SK Nové Město nad Metují | DNS |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristýna PavlováKristýna Pavlová | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:06.11 | 422.00 | |||||||||||||
2 | 6 | Sofia MannSofia Mann | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:07.13 | 409.00 | |||||||||||||
3 | 7 | Kateřina MajerováKateřina Majerová | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:12.52 | 340.00 | |||||||||||||
4 | 8 | Ema LeštínskáEma Leštínská | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:20.18 | 253.00 | |||||||||||||
5 | 3 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 2:21.51 | 239.00 | |||||||||||||
MS | 2 | Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:22.06 | ||||||||||||||
7 | 9 | Ema ErbanováEma Erbanová | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:22.28 | 231.00 | |||||||||||||
8 | 4 | Amálie ŠvecováAmálie Švecová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 2:28.63 | 170.00 | |||||||||||||
9 | 10 | Anežka KlíčováAnežka Klíčová | 12 | SK Nové Město nad Metují | 2:30.21 | 157.00 | |||||||||||||
10 | 11 | Karolína KoudelkováKarolína Koudelková | 12 | SK Nové Město nad Metují | 2:33.04 | 134.00 | |||||||||||||
11 | 1 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:37.80 | 98.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Sofie ŠturmováSofie Šturmová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.59 | 315.00 | |||||||||||||
2 | 12 | Kristýna MrázkováKristýna Mrázková | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:18.76 | 268.00 | |||||||||||||
3 | 21 | Veronika TomáškováVeronika Tomášková | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 2:28.41 | 172.00 | |||||||||||||
4 | 19 | Ina BrandejsováIna Brandejsová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:29.63 | 162.00 | |||||||||||||
5 | 16 | Anna MachačováAnna Machačová | 13 | SK Dobruška z.s. | 2:30.05 | 158.00 | |||||||||||||
6 | 18 | Emily RubešováEmily Rubešová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:31.09 | 149.00 | |||||||||||||
MS | 15 | Denisa MartincováDenisa Martincová | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:32.69 | ||||||||||||||
8 | 22 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | 2:35.46 | 115.00 | |||||||||||||
9 | 17 | Natálie SmolováNatálie Smolová | 12 | SK Dobruška z.s. | 2:36.27 | 109.00 | |||||||||||||
10 | 20 | Johanka KrejčíJohanka Krejčí | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2:53.55 | 19.00 | |||||||||||||
11 | 14 | Leona VeselkováLeona Veselková | 15 | Běžecký klub Náchod | 3:02.08 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Zuzana MikešováZuzana Mikešová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:25.45 | 200.00 | |||||||||||||
2 | 24 | Klára KlíčováKlára Klíčová | 15 | SK Nové Město nad Metují | 2:30.55 | 154.00 | |||||||||||||
3 | 23 | Liliana ZákravskáLiliana Zákravská | 15 | SK Nové Město nad Metují | 2:31.75 | 144.00 | |||||||||||||
4 | 32 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:34.29 | 124.00 | |||||||||||||
5 | 31 | Anna LinkováAnna Linková | 14 | Běžecký klub Náchod | 2:37.52 | 100.00 | |||||||||||||
6 | 26 | Ema HavžováEma Havžová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:39.77 | 85.00 | |||||||||||||
MS | 29 | Zita PalgutováZita Palgutová | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:44.27 | ||||||||||||||
MS | 30 | Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:49.17 | ||||||||||||||
9 | 27 | Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková | 15 | Běžecký klub Náchod | 3:17.32 | 0.00 | |||||||||||||
28 | Běla KašparováBěla Kašparová | 14 | Běžecký klub Náchod | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristýna PavlováKristýna Pavlová | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:06.11 | 422.00 | |||
2 | 6 | Sofia MannSofia Mann | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:07.13 | 409.00 | |||
3 | 7 | Kateřina MajerováKateřina Majerová | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:12.52 | 340.00 | |||
4 | 13 | Sofie ŠturmováSofie Šturmová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.59 | 315.00 | |||
5 | 12 | Kristýna MrázkováKristýna Mrázková | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:18.76 | 268.00 | |||
6 | 8 | Ema LeštínskáEma Leštínská | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:20.18 | 253.00 | |||
7 | 3 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 2:21.51 | 239.00 | |||
8 | 2 | Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:22.06 | ||||
9 | 9 | Ema ErbanováEma Erbanová | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:22.28 | 231.00 | |||
10 | 25 | Zuzana MikešováZuzana Mikešová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:25.45 | 200.00 | |||
11 | 21 | Veronika TomáškováVeronika Tomášková | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 2:28.41 | 172.00 | |||
12 | 4 | Amálie ŠvecováAmálie Švecová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | 2:28.63 | 170.00 | |||
13 | 19 | Ina BrandejsováIna Brandejsová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:29.63 | 162.00 | |||
14 | 16 | Anna MachačováAnna Machačová | 13 | SK Dobruška z.s. | 2:30.05 | 158.00 | |||
15 | 10 | Anežka KlíčováAnežka Klíčová | 12 | SK Nové Město nad Metují | 2:30.21 | 157.00 | |||
16 | 24 | Klára KlíčováKlára Klíčová | 15 | SK Nové Město nad Metují | 2:30.55 | 154.00 | |||
17 | 18 | Emily RubešováEmily Rubešová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | 2:31.09 | 149.00 | |||
18 | 23 | Liliana ZákravskáLiliana Zákravská | 15 | SK Nové Město nad Metují | 2:31.75 | 144.00 | |||
19 | 15 | Denisa MartincováDenisa Martincová | 11 | SK Dobruška z.s. | 2:32.69 | ||||
20 | 11 | Karolína KoudelkováKarolína Koudelková | 12 | SK Nové Město nad Metují | 2:33.04 | 134.00 | |||
21 | 32 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | PB 2:34.29 | 124.00 | |||
22 | 22 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | 2:35.46 | 115.00 | |||
23 | 17 | Natálie SmolováNatálie Smolová | 12 | SK Dobruška z.s. | 2:36.27 | 109.00 | |||
24 | 31 | Anna LinkováAnna Linková | 14 | Běžecký klub Náchod | 2:37.52 | 100.00 | |||
25 | 1 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:37.80 | 98.00 | |||
26 | 26 | Ema HavžováEma Havžová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:39.77 | 85.00 | |||
27 | 29 | Zita PalgutováZita Palgutová | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:44.27 | ||||
28 | 30 | Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová | 14 | SK Dobruška z.s. | 2:49.17 | ||||
29 | 20 | Johanka KrejčíJohanka Krejčí | 13 | SK Dobruška, z. s. B | 2:53.55 | 19.00 | |||
30 | 14 | Leona VeselkováLeona Veselková | 15 | Běžecký klub Náchod | 3:02.08 | 1.00 | |||
31 | 27 | Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková | 15 | Běžecký klub Náchod | 3:17.32 | 0.00 | |||
28 | Běla KašparováBěla Kašparová | 14 | Běžecký klub Náchod | DNS |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 |
Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s. |
11 | 30 | PB 3.75 | 167.00 | |||||||||||||
2 | 2 |
Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
12 | 25 | PB 3.67 | 155.00 | |||||||||||||
3 | 11 |
Antonín HovorkaAntonín Hovorka
Běžecký klub Náchod |
11 | 7 | PB 3.63 | 149.00 | |||||||||||||
4 | 6 |
Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s. |
11 | 15 | PB 3.61 | 146.00 | |||||||||||||
5 | 14 |
Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
13 | 2 | PB 3.48 | 127.00 | |||||||||||||
6 | 13 |
Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
13 | 3 | PB 3.42 | 119.00 | |||||||||||||
7 | 1 |
Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
11 | 12 | PB 3.40 | 116.00 | |||||||||||||
8 | 22 |
Vilém ŠtěpánVilém Štěpán
SK Nové Město nad Metují |
12 | 32 | PB 3.38 | 114.00 | |||||||||||||
9 | 8 |
Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad Metují |
11 | 1 | PB 3.35 | 110.00 | |||||||||||||
10 | 21 |
Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad Metují |
13 | 29 | PB 3.28 | 100.00 | |||||||||||||
11 | 5 |
Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s. |
12 | 10 | PB 3.28 | 100.00 | |||||||||||||
12 | 3 |
Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 5 | PB 3.22 | 93.00 | |||||||||||||
13 | 4 |
Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 16 | PB 3.16 | 85.00 | |||||||||||||
MS | 12 |
Lukáš HylmarLukáš Hylmar
SK Nové Město nad Metují |
14 | 9 | PB 3.03 | ||||||||||||||
15 | 17 |
Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška, z. s. B |
13 | 18 | PB 2.98 | 63.00 | |||||||||||||
16 | 20 |
Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský
SK Nové Město nad Metují |
14 | 31 | 2.97 | 62.00 | |||||||||||||
17 | 32 |
Jan ZáhrobskýJan Záhrobský
SK Nové Město nad Metují |
13 | 26 | PB 2.95 | 60.00 | |||||||||||||
18 | 19 |
Jan DusbabaJan Dusbaba
SK Dobruška z.s. |
14 | 4 | PB 2.93 | 58.00 | |||||||||||||
19 | 9 |
Ondřej ElichOndřej Elich
Běžecký klub Náchod |
12 | 6 | PB 2.93 | 58.00 | |||||||||||||
20 | 16 |
Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík
SK Dobruška, z. s. B |
13 | 14 | PB 2.89 | 53.00 | |||||||||||||
MS | 23 |
Adam ŽdárskýAdam Ždárský
SK Nové Město nad Metují |
14 | 27 | PB 2.88 | ||||||||||||||
22 | 28 |
Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s. |
14 | 19 | PB 2.83 | 47.00 | |||||||||||||
23 | 25 |
Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
14 | 11 | PB 2.81 | 45.00 | |||||||||||||
MS | 31 |
Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad Metují |
15 | 22 | PB 2.76 | ||||||||||||||
25 | 24 |
Ondřej SeifrtOndřej Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
15 | 17 | PB 2.69 | 33.00 | |||||||||||||
MS | 30 |
Josef ŠestákJosef Šesták
SK Nové Město nad Metují |
14 | 20 | PB 2.62 | ||||||||||||||
27 | 27 |
Jan ŠtěpánJan Štěpán
SK Dobruška, z. s. B |
14 | 21 | PB 2.58 | 23.00 | |||||||||||||
28 | 26 |
Václav HovorkaVáclav Hovorka
Běžecký klub Náchod |
14 | 8 | PB 2.57 | 22.00 | |||||||||||||
29 | 29 |
Martin ŽelezoMartin Železo
Běžecký klub Náchod |
15 | 28 | PB 2.52 | 18.00 | |||||||||||||
30 | 18 |
Filip KrejčíFilip Krejčí
SK Dobruška z.s. |
14 | 13 | PB 2.28 | 2.00 | |||||||||||||
31 | 15 |
Kryštof VeselkaKryštof Veselka
Běžecký klub Náchod |
13 | 24 | PB 2.28 | 2.00 | |||||||||||||
7 |
Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad Metují |
11 | 33 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. |
11 | 32 | PB 3.87 | 279.00 | |||||||||||||
2 | 7 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. |
11 | 33 | PB 3.83 | 270.00 | |||||||||||||
3 | 6 |
Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s. |
11 | 30 | PB 3.81 | 265.00 | |||||||||||||
4 | 8 |
Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s. |
11 | 29 | PB 3.77 | 257.00 | |||||||||||||
MS | 15 |
Denisa MartincováDenisa Martincová
SK Dobruška z.s. |
11 | 11 | PB 3.61 | ||||||||||||||
6 | 9 |
Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
11 | 31 | 3.52 | 204.00 | |||||||||||||
7 | 22 |
Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad Metují |
11 | 28 | PB 3.42 | 184.00 | |||||||||||||
8 | 12 |
Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 14 | PB 3.40 | 180.00 | |||||||||||||
9 | 19 |
Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 1 | PB 3.38 | 176.00 | |||||||||||||
10 | 18 |
Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 17 | PB 3.38 | 176.00 | |||||||||||||
MS | 2 |
Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková
SK Dobruška z.s. |
11 | 2 | PB 3.32 | ||||||||||||||
12 | 3 |
Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška, z. s. B |
11 | 19 | PB 3.28 | 157.00 | |||||||||||||
13 | 4 |
Amálie ŠvecováAmálie Švecová
SK Dobruška, z. s. B |
11 | 21 | PB 3.24 | 150.00 | |||||||||||||
14 | 1 |
Veronika MikešováVeronika Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
12 | 12 | PB 3.23 | 148.00 | |||||||||||||
15 | 17 |
Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s. |
12 | 18 | PB 3.16 | 135.00 | |||||||||||||
16 | 26 |
Ema HavžováEma Havžová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
14 | 4 | PB 3.05 | 116.00 | |||||||||||||
17 | 31 |
Anna LinkováAnna Linková
Běžecký klub Náchod |
14 | 9 | PB 2.98 | 104.00 | |||||||||||||
18 | 25 |
Zuzana MikešováZuzana Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
14 | 13 | PB 2.97 | 102.00 | |||||||||||||
19 | 11 |
Karolína KoudelkováKarolína Koudelková
SK Nové Město nad Metují |
12 | 7 | PB 2.96 | 100.00 | |||||||||||||
20 | 16 |
Anna MachačováAnna Machačová
SK Dobruška z.s. |
13 | 10 | PB 2.90 | 91.00 | |||||||||||||
21 | 21 |
Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
11 | 27 | 2.75 | 67.00 | |||||||||||||
22 | 10 |
Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad Metují |
12 | 26 | SB 2.73 | 65.00 | |||||||||||||
23 | 32 |
Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad Metují |
14 | 25 | PB 2.72 | 63.00 | |||||||||||||
24 | 24 |
Klára KlíčováKlára Klíčová
SK Nové Město nad Metují |
15 | 6 | PB 2.67 | 56.00 | |||||||||||||
25 | 13 |
Sofie ŠturmováSofie Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
12 | 20 | PB 2.63 | 50.00 | |||||||||||||
26 | 20 |
Johanka KrejčíJohanka Krejčí
SK Dobruška, z. s. B |
13 | 8 | PB 2.57 | 43.00 | |||||||||||||
MS | 29 |
Zita PalgutováZita Palgutová
SK Dobruška z.s. |
14 | 16 | PB 2.46 | ||||||||||||||
MS | 30 |
Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová
SK Dobruška z.s. |
14 | 3 | PB 2.37 | ||||||||||||||
29 | 23 |
Liliana ZákravskáLiliana Zákravská
SK Nové Město nad Metují |
15 | 24 | PB 2.37 | 19.00 | |||||||||||||
30 | 14 |
Leona VeselkováLeona Veselková
Běžecký klub Náchod |
15 | 23 | PB 2.11 | 0.00 | |||||||||||||
31 |
Anabelle NejmanováAnabelle Nejmanová
Běžecký klub Náchod |
16 | 15 | PB 1.98 | 0.00 | ||||||||||||||
32 | 27 |
Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková
Běžecký klub Náchod |
15 | 22 | PB 1.85 | 0.00 | |||||||||||||
28 |
Běla KašparováBěla Kašparová
Běžecký klub Náchod |
14 | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 |
Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s. |
11 | 32 | PB 41.03 | 233.00 | |||||||||||||
2 | 8 |
Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad Metují |
11 | 31 | 31.16 | 153.00 | |||||||||||||
3 | 22 |
Vilém ŠtěpánVilém Štěpán
SK Nové Město nad Metují |
12 | 30 | PB 29.60 | 140.00 | |||||||||||||
4 | 14 |
Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
13 | 1 | PB 29.18 | 137.00 | |||||||||||||
5 | 11 |
Antonín HovorkaAntonín Hovorka
Běžecký klub Náchod |
11 | 28 | PB 27.53 | 124.00 | |||||||||||||
6 | 24 |
Ondřej SeifrtOndřej Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
15 | 14 | PB 26.05 | 112.00 | |||||||||||||
7 | 9 |
Ondřej ElichOndřej Elich
Běžecký klub Náchod |
12 | 27 | PB 25.61 | 109.00 | |||||||||||||
8 | 2 |
Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
12 | 19 | PB 25.28 | 106.00 | |||||||||||||
9 | 13 |
Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
13 | 2 | PB 24.68 | 102.00 | |||||||||||||
10 | 1 |
Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
11 | 9 | PB 24.23 | 98.00 | |||||||||||||
11 | 5 |
Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s. |
12 | 7 | PB 23.68 | 94.00 | |||||||||||||
12 | 6 |
Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s. |
11 | 12 | PB 23.66 | 94.00 | |||||||||||||
13 | 20 |
Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský
SK Nové Město nad Metují |
14 | 24 | PB 22.65 | 86.00 | |||||||||||||
14 | 25 |
Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
14 | 8 | PB 22.28 | 84.00 | |||||||||||||
15 | 3 |
Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 4 | PB 22.16 | 83.00 | |||||||||||||
MS | 12 |
Lukáš HylmarLukáš Hylmar
SK Nové Město nad Metují |
14 | 6 | PB 21.79 | ||||||||||||||
17 | 28 |
Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s. |
14 | 16 | PB 21.37 | 77.00 | |||||||||||||
18 | 17 |
Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška, z. s. B |
13 | 15 | PB 20.55 | 71.00 | |||||||||||||
19 | 21 |
Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad Metují |
13 | 25 | PB 19.17 | 61.00 | |||||||||||||
20 | 4 |
Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 13 | PB 17.08 | 45.00 | |||||||||||||
21 | 27 |
Jan ŠtěpánJan Štěpán
SK Dobruška, z. s. B |
14 | 17 | PB 16.94 | 44.00 | |||||||||||||
MS | 31 |
Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad Metují |
15 | 23 | PB 16.81 | ||||||||||||||
23 | 26 |
Václav HovorkaVáclav Hovorka
Běžecký klub Náchod |
14 | 5 | PB 16.56 | 42.00 | |||||||||||||
24 | 16 |
Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík
SK Dobruška, z. s. B |
13 | 11 | PB 16.43 | 41.00 | |||||||||||||
25 | 19 |
Jan DusbabaJan Dusbaba
SK Dobruška z.s. |
14 | 3 | PB 12.79 | 16.00 | |||||||||||||
MS | 23 |
Adam ŽdárskýAdam Ždárský
SK Nové Město nad Metují |
14 | 20 | PB 12.71 | ||||||||||||||
27 | 32 |
Jan ZáhrobskýJan Záhrobský
SK Nové Město nad Metují |
13 | 26 | 11.36 | 7.00 | |||||||||||||
MS | 30 |
Josef ŠestákJosef Šesták
SK Nové Město nad Metují |
14 | 22 | 11.09 | ||||||||||||||
29 | 15 |
Kryštof VeselkaKryštof Veselka
Běžecký klub Náchod |
13 | 18 | PB 10.10 | 0.00 | |||||||||||||
30 | 18 |
Filip KrejčíFilip Krejčí
SK Dobruška z.s. |
14 | 10 | PB 09.06 | 0.00 | |||||||||||||
31 | 29 |
Martin ŽelezoMartin Železo
Běžecký klub Náchod |
15 | 21 | PB 08.49 | 0.00 | |||||||||||||
7 |
Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad Metují |
11 | 29 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(čt, 8.9.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. |
11 | 32 | PB 35.87 | 305.00 | |||||||||||||
MS | 15 |
Denisa MartincováDenisa Martincová
SK Dobruška z.s. |
11 | 10 | PB 33.12 | ||||||||||||||
3 | 4 |
Amálie ŠvecováAmálie Švecová
SK Dobruška, z. s. B |
11 | 20 | PB 31.86 | 257.00 | |||||||||||||
4 | 8 |
Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s. |
11 | 30 | PB 27.43 | 205.00 | |||||||||||||
5 | 7 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. |
11 | 33 | 25.21 | 179.00 | |||||||||||||
6 | 22 |
Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad Metují |
11 | 27 | SB 23.72 | 162.00 | |||||||||||||
7 | 10 |
Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad Metují |
12 | 28 | PB 23.26 | 157.00 | |||||||||||||
8 | 3 |
Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška, z. s. B |
11 | 18 | PB 22.30 | 146.00 | |||||||||||||
9 | 32 |
Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad Metují |
14 | 29 | 21.46 | 137.00 | |||||||||||||
10 | 13 |
Sofie ŠturmováSofie Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
12 | 19 | PB 21.45 | 137.00 | |||||||||||||
11 | 19 |
Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 1 | PB 21.16 | 133.00 | |||||||||||||
12= | 6 |
Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s. |
11 | 26 | PB 19.26 | 112.00 | |||||||||||||
12= | 9 |
Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
11 | 31 | 19.26 | 112.00 | |||||||||||||
14 | 12 |
Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 13 | PB 18.94 | 109.00 | |||||||||||||
15 | 1 |
Veronika MikešováVeronika Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
12 | 11 | PB 18.85 | 108.00 | |||||||||||||
16 | 11 |
Karolína KoudelkováKarolína Koudelková
SK Nové Město nad Metují |
12 | 25 | PB 18.11 | 100.00 | |||||||||||||
17 | 21 |
Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
11 | 24 | PB 17.46 | 93.00 | |||||||||||||
MS | 30 |
Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová
SK Dobruška z.s. |
14 | 3 | PB 16.41 | ||||||||||||||
19 | 26 |
Ema HavžováEma Havžová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
14 | 4 | PB 16.40 | 81.00 | |||||||||||||
20 | 25 |
Zuzana MikešováZuzana Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
14 | 12 | PB 15.64 | 73.00 | |||||||||||||
21 | 31 |
Anna LinkováAnna Linková
Běžecký klub Náchod |
14 | 8 | PB 14.97 | 66.00 | |||||||||||||
22 | 17 |
Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s. |
12 | 17 | PB 14.30 | 59.00 | |||||||||||||
23 | 20 |
Johanka KrejčíJohanka Krejčí
SK Dobruška, z. s. B |
13 | 7 | PB 13.57 | 51.00 | |||||||||||||
MS | 2 |
Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková
SK Dobruška z.s. |
11 | 2 | PB 13.48 | ||||||||||||||
MS | 29 |
Zita PalgutováZita Palgutová
SK Dobruška z.s. |
14 | 15 | PB 13.41 | ||||||||||||||
26 | 16 |
Anna MachačováAnna Machačová
SK Dobruška z.s. |
13 | 9 | PB 13.40 | 50.00 | |||||||||||||
27 | 23 |
Liliana ZákravskáLiliana Zákravská
SK Nové Město nad Metují |
15 | 23 | PB 12.30 | 39.00 | |||||||||||||
28 | 18 |
Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška, z. s. B |
12 | 16 | PB 11.93 | 35.00 | |||||||||||||
29 | 24 |
Klára KlíčováKlára Klíčová
SK Nové Město nad Metují |
15 | 6 | PB 10.15 | 18.00 | |||||||||||||
30 | 27 |
Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková
Běžecký klub Náchod |
15 | 21 | PB 09.73 | 14.00 | |||||||||||||
31 |
Anabelle NejmanováAnabelle Nejmanová
Běžecký klub Náchod |
16 | 14 | PB 05.32 | 0.00 | ||||||||||||||
32 | 14 |
Leona VeselkováLeona Veselková
Běžecký klub Náchod |
15 | 22 | PB 03.58 | 0.00 | |||||||||||||
28 |
Běla KašparováBěla Kašparová
Běžecký klub Náchod |
14 | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip StodůlkaFilip Stodůlka | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 0808 | |||||||||||||||
2 | Antonín HovorkaAntonín Hovorka | 11 | Běžecký klub Náchod | PB 0764 | |||||||||||||||
3 | Dan VoborníkDan Voborník | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0755 | |||||||||||||||
4 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | PB 0697 | |||||||||||||||
5 | Hynek DavidHynek David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0658 | |||||||||||||||
6 | Václav KroulíkVáclav Kroulík | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 0627 | |||||||||||||||
7 | Vilém ŠtěpánVilém Štěpán | 12 | SK Nové Město nad Metují | PB 0625 | |||||||||||||||
8 | Ondřej ElichOndřej Elich | 12 | Běžecký klub Náchod | PB 0624 | |||||||||||||||
9 | Matyáš JiroušekMatyáš Jiroušek | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0615 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák | 12 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0590 | |||||||||||||||
11 | Vincent ChválekVincent Chválek | 12 | SK Dobruška z.s. | PB 0539 | |||||||||||||||
12 | Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán | 13 | SK Nové Město nad Metují | PB 0464 | |||||||||||||||
13 | Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský | 14 | SK Nové Město nad Metují | PB 0459 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch DavidVojtěch David | 13 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0456 | |||||||||||||||
15 | Miroslav PavelMiroslav Pavel | 12 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0395 | |||||||||||||||
16 | Petr SkálaPetr Skála | 13 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0380 | |||||||||||||||
17 | Vítek StodůlkaVítek Stodůlka | 14 | SK Dobruška z.s. | PB 0379 | |||||||||||||||
18 | Jakub JankůJakub Janků | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0272 | |||||||||||||||
19 | Ondřej SeifrtOndřej Seifrt | 15 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0266 | |||||||||||||||
20 | Václav HovorkaVáclav Hovorka | 14 | Běžecký klub Náchod | PB 0212 | |||||||||||||||
21 | Štěpán kroulíkŠtěpán kroulík | 13 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0179 | |||||||||||||||
22 | Kryštof VeselkaKryštof Veselka | 13 | Běžecký klub Náchod | PB 0161 | |||||||||||||||
23 | Jan DusbabaJan Dusbaba | 14 | SK Dobruška z.s. | PB 0156 | |||||||||||||||
24 | Jan ŠtěpánJan Štěpán | 14 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0137 | |||||||||||||||
25 | Jan ZáhrobskýJan Záhrobský | 13 | SK Nové Město nad Metují | PB 0136 | |||||||||||||||
26 | Martin ŽelezoMartin Železo | 15 | Běžecký klub Náchod | PB 0115 | |||||||||||||||
27 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 14 | SK Dobruška z.s. | PB 0022 | |||||||||||||||
Lukáš HylmarLukáš Hylmar | 14 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Marek ŠtěpánMarek Štěpán | 15 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Adam ŽdárskýAdam Ždárský | 14 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Josef ŠestákJosef Šesták | 14 | SK Nové Město nad Metují | DNS | ||||||||||||||||
Jakub JirmanJakub Jirman | 11 | SK Nové Město nad Metují | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PavlováKristýna Pavlová | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 1395 | |||||||||||||||
2 | Sofia MannSofia Mann | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 1153 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MajerováKateřina Majerová | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 1135 | |||||||||||||||
4 | Ema LeštínskáEma Leštínská | 11 | SK Dobruška z.s. | PB 1091 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0854 | |||||||||||||||
6 | Ema ErbanováEma Erbanová | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0834 | |||||||||||||||
7 | Kristýna MrázkováKristýna Mrázková | 12 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0809 | |||||||||||||||
8 | Ina BrandejsováIna Brandejsová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0781 | |||||||||||||||
9 | Amálie ŠvecováAmálie Švecová | 11 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0775 | |||||||||||||||
10 | Sofie ŠturmováSofie Šturmová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0706 | |||||||||||||||
11 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | PB 0692 | |||||||||||||||
12 | Emily RubešováEmily Rubešová | 12 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0623 | |||||||||||||||
13 | Anna MachačováAnna Machačová | 13 | SK Dobruška z.s. | PB 0575 | |||||||||||||||
14 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 12 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0532 | |||||||||||||||
15 | Natálie SmolováNatálie Smolová | 12 | SK Dobruška z.s. | PB 0522 | |||||||||||||||
16 | Ema HavžováEma Havžová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0490 | |||||||||||||||
17 | Veronika TomáškováVeronika Tomášková | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0482 | |||||||||||||||
18 | Anna LinkováAnna Linková | 14 | Běžecký klub Náchod | PB 0469 | |||||||||||||||
19 | Zuzana MikešováZuzana Mikešová | 14 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | PB 0465 | |||||||||||||||
20 | Anežka KlíčováAnežka Klíčová | 12 | SK Nové Město nad Metují | PB 0464 | |||||||||||||||
21 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | PB 0441 | |||||||||||||||
22 | Karolína KoudelkováKarolína Koudelková | 12 | SK Nové Město nad Metují | PB 0387 | |||||||||||||||
23 | Klára KlíčováKlára Klíčová | 15 | SK Nové Město nad Metují | PB 0321 | |||||||||||||||
24 | Liliana ZákravskáLiliana Zákravská | 15 | SK Nové Město nad Metují | PB 0246 | |||||||||||||||
25 | Johanka KrejčíJohanka Krejčí | 13 | SK Dobruška, z. s. B | PB 0192 | |||||||||||||||
26 | Jůlie TřeštíkováJůlie Třeštíková | 15 | Běžecký klub Náchod | PB 0014 | |||||||||||||||
27 | Leona VeselkováLeona Veselková | 15 | Běžecký klub Náchod | PB 0001 | |||||||||||||||
Jitka ČtvrtečkováJitka Čtvrtečková | 11 | SK Dobruška z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Markéta FrejvaldováMarkéta Frejvaldová | 14 | SK Dobruška z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Zita PalgutováZita Palgutová | 14 | SK Dobruška z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Denisa MartincováDenisa Martincová | 11 | SK Dobruška z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Anabelle NejmanováAnabelle Nejmanová | 16 | Běžecký klub Náchod | DNF | ||||||||||||||||
Běla KašparováBěla Kašparová | 14 | Běžecký klub Náchod | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |