Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek

Dobruška (22. 9. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.81 347.00
2 4 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.25 251.00
3 10 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.30 241.00
4 19 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 09.41 220.00
5 30 Vojtěch MatěáskoVojtěch Matěásko 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.73 163.00
6 3 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.53 54.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.24 253.00
2 25 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 09.44 214.00
3 8 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 SB 09.57 190.00
4 13 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.64 178.00
5 7 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.83 146.00
6 28 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.99 122.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.70 168.00
2 26 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 09.80 151.00
3 29 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 SB 09.81 149.00
4 17 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.08 109.00
5 1 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.16 98.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.78 154.00
2 18 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 09.86 142.00
3 15 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.99 122.00
4 11 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 10.05 113.00
5 20 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.65 43.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 SB 09.58 188.00
2 12 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.26 85.00
3 23 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.28 83.00
4 24 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.32 78.00
5 14 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.78 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 10.43 65.00
2 21 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.61 46.00
3 33 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.87 25.00
4 36 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.27 4.00
5 35 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.48 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 22.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 09.34 233.00
2 37 Jan JarošJan Jaroš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.71 166.00
3 5 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 10.01 119.00
4 34 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.64 44.00
MS 31 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 10.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.81 347.00
2 9 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.24 253.00
3 4 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.25 251.00
4 10 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.30 241.00
5 16 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 09.34 233.00
6 19 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 09.41 220.00
7 25 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 09.44 214.00
8 8 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 SB 09.57 190.00
9 32 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 SB 09.58 188.00
10 13 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.64 178.00
11 2 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.70 168.00
12 37 Jan JarošJan Jaroš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.71 166.00
13 30 Vojtěch MatěáskoVojtěch Matěásko 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.73 163.00
14 27 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.78 154.00
15 26 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 09.80 151.00
16 29 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 SB 09.81 149.00
17 7 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.83 146.00
18 18 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 09.86 142.00
19 28 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.99 122.00
19 15 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.99 122.00
21 5 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 10.01 119.00
22 11 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 10.05 113.00
23 17 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.08 109.00
24 1 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.16 98.00
25 12 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.26 85.00
26 23 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.28 83.00
27 24 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.32 78.00
28 22 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 10.43 65.00
29 3 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.53 54.00
30 21 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.61 46.00
31 34 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.64 44.00
32 20 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.65 43.00
33 14 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.78 32.00
34 33 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.87 25.00
35 31 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 10.98
36 36 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.27 4.00
37 35 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.48 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.24 506.00
2 2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.25 504.00
3 7 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.43 461.00
4 25 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.79 380.00
5 30 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 09.85 367.00
6 14 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.94 348.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 09.37 475.00
2 1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.39 470.00
3 13 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 6 PB 09.46 454.00
4 9 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.47 451.00
5 8 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 2 09.49 447.00
6 17 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.60 422.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 09.52 440.00
2 29 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.75 389.00
3 10 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 6 09.86 365.00
4 33 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 3 09.97 342.00
5 16 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.33 272.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.77 384.00
2 12 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.79 380.00
3 23 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 10.04 328.00
4 21 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 3 10.07 322.00
5 22 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.29 280.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 24 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.13
2 20 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.28 281.00
3 34 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 2 10.37 265.00
4 37 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 6 PB 10.37 265.00
5 36 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 5 10.63 219.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 09.43 461.00
2 19 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 SB 10.24 289.00
3 35 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 4 SB 10.29 280.00
MS 31 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.49
5 38 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 6 10.76 198.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 22.9.2022 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.90 357.00
2 18 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 09.97 342.00
3 28 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.00 336.00
4 39 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 4 SB 10.01 334.00
5 27 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.62 221.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.24 506.00
2 2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.25 504.00
3 11 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 09.37 475.00
4 1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.39 470.00
5 7 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.43 461.00
5 15 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 09.43 461.00
7 13 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 6 PB 09.46 454.00
8 9 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.47 451.00
9 8 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 2 09.49 447.00
10 6 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 09.52 440.00
11 17 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.60 422.00
12 29 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.75 389.00
13 26 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.77 384.00
14 25 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.79 380.00
14 12 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.79 380.00
16 30 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 09.85 367.00
17 10 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 6 09.86 365.00
18 32 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.90 357.00
19 14 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.94 348.00
20 33 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 3 09.97 342.00
20 18 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 09.97 342.00
22 28 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.00 336.00
23 39 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 4 SB 10.01 334.00
24 23 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 10.04 328.00
25 21 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 3 10.07 322.00
26 24 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.13
27 19 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 SB 10.24 289.00
28 20 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.28 281.00
29 22 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.29 280.00
29 35 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 4 SB 10.29 280.00
31 16 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.33 272.00
32 34 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 2 10.37 265.00
32 37 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 6 PB 10.37 265.00
34 31 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.49
35 27 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.62 221.00
36 36 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 5 10.63 219.00
37 38 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 6 10.76 198.00

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 1:57.32 549.00
2 4 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 1:59.72 513.00
3 2 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 1:59.82 511.00
4 1 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 2:02.18 477.00
5 10 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 2:02.88 467.00
6 11 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 11 PB 2:03.99 452.00
7 12 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12 SB 2:05.12 436.00
8 5 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 2:06.54 417.00
9 7 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:06.73 414.00
10 8 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:07.72 401.00
11 9 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 2:09.09 383.00
12 13 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13 2:10.54 365.00
13 3 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:11.89 348.00
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 SB 2:06.78 413.00
2 16 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 SB 2:08.77 387.00
3 15 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 2:08.84 386.00
4 24 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 SB 2:08.93 385.00
5 20 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 2:10.00 371.00
6 14 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:11.13 357.00
7 19 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 SB 2:11.17 357.00
8 18 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:12.27 343.00
9 22 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 SB 2:12.85 336.00
10 21 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 SB 2:13.03 334.00
11 17 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 2:15.63 303.00
12 23 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:24.23 211.00
Celkem 12 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 37 Jan JarošJan Jaroš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:06.10 423.00
2 26 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:09.51 378.00
3 33 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 SB 2:13.32 330.00
4 29 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 SB 2:13.70 326.00
5 27 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 2:17.04 287.00
6 31 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 2:20.79 246.00
7 32 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:22.27 231.00
8 30 Vojtěch MatěáskoVojtěch Matěásko 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:23.85 215.00
9 28 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:25.65 198.00
10 35 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 SB 2:30.82 152.00
11 36 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:40.74 79.00
12 34 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:46.31 48.00
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 22.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 1:53.08 615.00
2 1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:54.96 585.00
3 4 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 1:58.16 536.00
4 7 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 1:58.60 530.00
5 8 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A PB 1:59.25 520.00
MS 3 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 1:59.82
7 10 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A PB 2:00.07 508.00
8 6 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.15 463.00
9 12 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 2:05.56 430.00
10 9 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.83 426.00
11 14 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř SB 2:08.32 393.00
12 13 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 2:09.12 383.00
13 11 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.17 369.00
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 22.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 2:07.96 398.00
2 21 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A PB 2:11.48 353.00
3 15 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:13.98 322.00
4 18 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:14.07 321.00
5 17 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:15.15 309.00
6 19 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.72 302.00
7 20 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:15.73 302.00
8 16 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:16.48 293.00
9 25 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:17.22 285.00
10 22 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.78 279.00
11 27 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:19.07 265.00
12 23 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.02 254.00
MS 24 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.09
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 22.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:22.32 230.00
2 32 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:24.51 209.00
MS 31 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.37
4 28 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.16 166.00
5 39 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B SB 2:29.53 163.00
6 29 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:31.08 149.00
7 33 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 2:31.79 144.00
8 35 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 2:31.83 143.00
9 37 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 2:32.36 139.00
10 34 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 2:34.58 122.00
11 38 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 2:35.92 112.00
12 36 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 2:36.39 108.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 34 PB 4.18 4.14 4.18 4.06 4.18 235.00
2 10 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 36 4.13 3.90 3.98 4.13 4.13 227.00
3 6 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 37 4.05 x x 4.05 4.05 214.00
4 32 Sebastian BašeSebastian Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 2 PB 3.98 3.98 3.78 x 3.98 203.00
5 13 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 30 PB 3.95 3.78 3.58 3.95 3.95 198.00
6 16 Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 35 3.84 3.77 3.84 x 3.84 181.00
7 30 Vojtěch MatěáskoVojtěch Matěásko
TJ JilemniceTJ Jilemnice
12 14 PB 3.84 3.38 3.40 3.84 3.84 181.00
8 7 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 32 PB 3.83 3.55 3.83 3.81 3.83 179.00
9 9 Dominik TrojákDominik Troják
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 33 3.76 3.76 3.65 3.60 3.76 168.00
10 15 Jan SoukupJan Soukup
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 25 PB 3.75 3.74 x 3.75 3.75 167.00
11 19 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 1 PB 3.74 3.70 3.74 3.66 3.74 165.00
12 29 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 10 PB 3.72 3.25 3.33 3.72 3.72 162.00
13 5 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 31 3.68 3.63 3.54 3.68 3.68 156.00
14 37 Jan JarošJan Jaroš
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 9 PB 3.56 3.54 3.56 3.41 3.56 139.00
15 8 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 17 PB 3.54 3.54 3.40 3.50 3.54 136.00
16 2 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 28 3.51 3.13 3.51 3.26 3.51 132.00
17 26 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 16 PB 3.49 3.40 3.49 3.39 3.49 129.00
18 12 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 12 PB 3.47 3.47 3.39 x 3.47 126.00
19 11 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 26 PB 3.46 3.46 2.94 3.35 3.46 125.00
20 25 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 7 PB 3.46 3.15 3.46 x 3.46 125.00
21 17 Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 22 PB 3.45 3.36 x 3.45 3.45 123.00
22 1 Patrik FišerPatrik Fišer
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 27 3.36 3.36 3.31 3.28 3.36 111.00
23 18 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 21 PB 3.35 3.12 3.35 3.11 3.35 110.00
24 28 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 11 PB 3.34 3.01 3.31 3.34 3.34 108.00
25 27 Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 23 PB 3.33 3.33 3.31 x 3.33 107.00
26 20 Oldřich HaklOldřich Hakl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 24 PB 3.22 3.22 2.91 2.87 3.22 93.00
27 3 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong
TJ JilemniceTJ Jilemnice
12 29 3.21 3.20 3.20 3.21 3.21 91.00
28 23 Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 4 PB 3.20 3.15 3.17 3.20 3.20 90.00
29 22 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 13 PB 3.18 3.16 3.18 2.96 3.18 88.00
30 33 Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 15 PB 3.16 3.12 3.16 2.99 3.16 85.00
31 14 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 6 PB 3.16 3.16 2.98 2.95 3.16 85.00
32 21 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 3 PB 3.07 3.07 x x 3.07 74.00
33 31 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 19 PB 3.02 2.98 2.93 3.02 3.02 68.00
34 34 Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 5 PB 3.00 2.70 3.00 x 3.00 66.00
35 36 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
15 18 PB 2.89 2.75 2.89 2.82 2.89 53.00
36 35 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 8 PB 2.77 2.71 2.70 2.77 2.77 41.00
37 24 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 20 PB 2.58 2.31 2.57 2.58 2.58 23.00
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Aneta ČervenkováAneta Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 3 PB 4.14 3.99 4.09 4.14 4.14 340.00
2 12 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 22 PB 4.04 3.68 3.85 4.04 4.04 317.00
3 15 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 37 4.01 4.01 3.86 3.91 4.01 310.00
4 17 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
12 21 PB 3.96 3.85 3.96 3.90 3.96 299.00
5 1 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 35 PB 3.95 3.55 3.95 3.77 3.95 296.00
6 13 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 34 PB 3.94 3.90 3.77 3.94 3.94 294.00
7 11 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 11 PB 3.87 3.82 3.87 x 3.87 279.00
8 2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 5 PB 3.86 3.86 3.77 3.70 3.86 276.00
9 8 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 32 PB 3.76 3.62 3.70 3.76 3.76 254.00
10 7 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 12 PB 3.76 x 3.76 x 3.76 254.00
11 9 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 14 PB 3.72 3.44 3.72 3.43 3.72 246.00
12 30 Anežka StřížkováAnežka Střížková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 36 3.67 3.44 3.67 3.30 3.67 235.00
13 10 Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 30 PB 3.63 3.47 3.62 3.63 3.63 227.00
14 21 Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 27 PB 3.63 x 3.63 3.34 3.63 227.00
15 32 Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 26 PB 3.60 3.41 3.38 3.60 3.60 220.00
16 25 Dominika BrázdováDominika Brázdová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 2 PB 3.56 3.50 3.56 3.42 3.56 212.00
17 26 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 31 PB 3.54 3.10 3.54 3.00 3.54 208.00
18 6 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 33 3.53 3.38 3.23 3.53 3.53 206.00
19 18 Marie MatěnováMarie Matěnová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 28 PB 3.50 3.37 x 3.50 3.50 200.00
20 38 Ellen BrixíEllen Brixí
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 25 PB 3.44 3.44 3.42 3.41 3.44 188.00
21 29 Vendula KrčováVendula Krčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 8 PB 3.40 x 3.40 3.07 3.40 180.00
MS 24 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 10 PB 3.40 3.40 x x 3.40
23 28 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 6 PB 3.38 3.34 3.38 3.25 3.38 176.00
24 23 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 20 PB 3.38 3.28 3.38 3.25 3.38 176.00
25 35 Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
12 16 PB 3.34 3.34 3.05 3.26 3.34 168.00
26 37 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 23 PB 3.31 3.17 3.20 3.31 3.31 163.00
27 33 Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
12 1 PB 3.30 3.30 x x 3.30 161.00
28 20 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 4 PB 3.27 3.21 2.97 3.27 3.27 155.00
29 19 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 19 PB 3.20 3.00 3.20 2.95 3.20 142.00
30 16 Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
13 29 3.17 3.16 3.17 3.17 3.17 137.00
31 22 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 18 PB 3.16 3.16 3.15 3.00 3.16 135.00
32 14 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 13 PB 3.14 3.04 3.14 3.09 3.14 131.00
33 36 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
12 17 PB 3.12 2.97 3.04 3.12 3.12 128.00
MS 31 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 15 PB 3.05 3.05 3.03 3.05 3.05
35 27 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 24 PB 2.97 2.97 2.88 2.89 2.97 102.00
36= 39 Nela KališováNela Kališová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 7 PB 2.95 2.76 2.89 2.95 2.95 99.00
36= 34 Anna MachačováAnna Machačová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
13 9 PB 2.95 2.76 2.89 2.95 2.95 99.00
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 37 PB 52.68 331.00
2 19 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 1 PB 43.97 257.00
3 27 Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 34 PB 43.41 252.00
4 13 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 36 42.09 241.00
5 15 Jan SoukupJan Soukup
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 35 38.40 211.00
6 6 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 33 38.38 211.00
7 10 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 32 38.30 210.00
8 16 Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 30 36.03 192.00
9 1 Patrik FišerPatrik Fišer
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 29 35.90 191.00
10 30 Vojtěch MatěáskoVojtěch Matěásko
TJ JilemniceTJ Jilemnice
12 24 PB 34.03 176.00
11 5 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 27 33.96 175.00
12 25 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 7 PB 33.85 174.00
13 11 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 31 32.85 166.00
14 8 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 16 PB 32.26 161.00
15 21 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 3 PB 30.39 146.00
16 4 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 28 29.98 143.00
17 29 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 10 PB 29.95 143.00
18 32 Sebastian BašeSebastian Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 2 PB 29.53 140.00
19 3 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong
TJ JilemniceTJ Jilemnice
12 26 29.50 139.00
20 18 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 20 PB 29.33 138.00
21 28 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 11 PB 28.55 132.00
22 37 Jan JarošJan Jaroš
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 9 PB 28.51 132.00
23 17 Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 21 PB 27.76 126.00
24 2 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 22 PB 27.68 125.00
25 14 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 6 PB 27.06 120.00
26 20 Oldřich HaklOldřich Hakl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 23 26.67 117.00
27 23 Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 4 PB 26.64 117.00
28 22 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 13 PB 26.51 116.00
29 36 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
15 17 PB 26.07 113.00
30 12 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 12 PB 24.78 103.00
31 34 Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 5 PB 24.55 101.00
32 9 Dominik TrojákDominik Troják
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 25 23.89 96.00
33 35 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 8 PB 22.78 87.00
34 24 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 19 PB 21.47 78.00
35 31 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 18 PB 21.34 77.00
36 26 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 15 PB 20.67 72.00
37 33 Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 14 PB 15.35 33.00
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 37 PB 38.74 340.00
2 11 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 11 PB 37.03 319.00
3 1 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 36 PB 35.35 299.00
4 2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 5 PB 31.55 253.00
5 7 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 12 PB 31.01 247.00
6 4 Aneta ČervenkováAneta Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 3 PB 29.68 231.00
7 13 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 34 28.16 213.00
8 16 Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
13 25 PB 27.85 210.00
9 22 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 18 PB 27.18 202.00
10 37 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 30 PB 26.77 197.00
11 17 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
12 21 PB 26.56 195.00
MS 24 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 10 PB 26.09
13= 14 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 13 PB 26.05 189.00
13= 15 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 35 26.05 189.00
15 23 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 20 PB 25.29 180.00
16 12 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 22 PB 25.21 179.00
17 29 Vendula KrčováVendula Krčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 8 PB 24.42 170.00
18 25 Dominika BrázdováDominika Brázdová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 2 PB 23.54 160.00
19 39 Nela KališováNela Kališová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 7 PB 23.40 159.00
20 38 Ellen BrixíEllen Brixí
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 32 23.09 155.00
21 10 Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 26 PB 23.05 155.00
22 6 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 31 22.83 152.00
MS 31 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 15 PB 22.70
24 26 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 24 PB 22.21 145.00
25 21 Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
11 33 21.62 139.00
26 9 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 14 PB 21.13 133.00
27 27 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 23 PB 20.62 127.00
28 30 Anežka StřížkováAnežka Střížková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 28 PB 20.30 124.00
29 34 Anna MachačováAnna Machačová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
13 9 PB 20.22 123.00
30 32 Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 29 19.90 119.00
31 18 Marie MatěnováMarie Matěnová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
11 27 19.34 113.00
32 33 Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A
12 1 PB 18.76 107.00
33 19 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 19 PB 17.27 91.00
34 28 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 6 PB 15.03 67.00
35 36 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
12 17 PB 14.55 62.00
36 20 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 4 PB 13.53 51.00
37 35 Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
12 16 PB 11.22 28.00
Celkem 37 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1321
2 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1145
3 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1142
4 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1070
5 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0999
6 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0993
7 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0982
8 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0936
9 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0926
10 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0900
11 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0888
12 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0886
13 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0877
14 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0867
15 Jan JarošJan Jaroš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0860
16 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0856
17 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0800
18 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0780
19 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0762
20 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0750
21 Vojtěch MatěáskoVojtěch Matěásko 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0735
22 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0733
23 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0730
24 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0661
25 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0632
26 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0624
27 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0605
28 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0600
29 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0594
30 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0564
31 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0560
32 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0501
33 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0473
MS Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0391
35 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0280
36 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0259
37 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0249
Celkem 37 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1650
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1648
3 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1613
4 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 1561
5 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1492
6 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1442
7 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 1344
8 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1306
9 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1282
10 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1261
11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1256
12 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 1255
13 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1225
14 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1135
15 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1061
16 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 1041
17 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1037
18 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0976
19 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0956
20 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0938
21 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0912
22 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0905
23 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0896
24 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0888
25 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0824
26 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0789
27 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 0764
28 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0755
29 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 0754
30 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0745
31 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0715
32 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0653
33 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0619
34 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0609
35 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0517
MS Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0000
MS Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
MS Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0000
Celkem 38 závodníků