Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec (4. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VlkVladimír Vlk 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 08.03 551.00
2 Dominik JeroušekDominik Jeroušek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 08.61 396.00
3 Daniel KolářDaniel Kolář 06 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 09.42 218.00
4 73 Vendelín KarásekVendelín Karásek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 09.53 197.00
5 Tomáš VichraTomáš Vichra 07 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 10.33 77.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.43 441.00
2 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.87 333.00
3 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 09.03 298.00
4 79 Adam HiršAdam Hirš 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 2 09.21 259.00
5 Adam ČápAdam Čáp 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 3 11.00 16.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cedric OupohCedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.16 514.00
2 František KolářFrantišek Kolář 06 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.31 473.00
3 Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 08.33 468.00
4 Jan KovalčíkJan Kovalčík 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.35 462.00
5 Ivan ŠamalIvan Šamal 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 08.39 452.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠkardaRostislav Škarda 06 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 1 08.47 431.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 2 08.57 406.00
3 Brandon ShrestaBrandon Shresta 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 5 08.63 391.00
4 83 Lukáš NedvědLukáš Nedvěd 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.78 354.00
5 81 Kolář MatějKolář Matěj 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 3 09.06 291.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VlkVladimír Vlk 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 08.03 551.00
2 Cedric OupohCedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.16 514.00
3 František KolářFrantišek Kolář 06 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.31 473.00
4 Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 08.33 468.00
5 Jan KovalčíkJan Kovalčík 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.35 462.00
6 Ivan ŠamalIvan Šamal 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 08.39 452.00
7 Ondřej NovákOndřej Novák 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.43 441.00
8 Rostislav ŠkardaRostislav Škarda 06 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 1 08.47 431.00
9 Patrik NovákPatrik Novák 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 2 08.57 406.00
10 Dominik JeroušekDominik Jeroušek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 08.61 396.00
11 Brandon ShrestaBrandon Shresta 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 5 08.63 391.00
12 83 Lukáš NedvědLukáš Nedvěd 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.78 354.00
13 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.87 333.00
14 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 09.03 298.00
15 81 Kolář MatějKolář Matěj 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 3 09.06 291.00
16 79 Adam HiršAdam Hirš 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 2 09.21 259.00
17 Daniel KolářDaniel Kolář 06 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 09.42 218.00
18 73 Vendelín KarásekVendelín Karásek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 09.53 197.00
19 Tomáš VichraTomáš Vichra 07 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 10.33 77.00
20 Adam ČápAdam Čáp 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 3 11.00 16.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 08.77 357.00
2 37 Jan SlabýJan Slabý 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 10.02 117.00
3 Ivan MajstrIvan Majstr 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 10.18 95.00
4 Jakub NovobílskýJakub Novobílský 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 10.63 45.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 11.38 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KadlecFilip Kadlec 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 08.54 413.00
2 Filip KupkaFilip Kupka 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.66 383.00
3 Tadeáš VichraTadeáš Vichra 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 08.96 313.00
4 Matěj PumprMatěj Pumpr 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 09.60 185.00
5 Vojtěch PrágrVojtěch Prágr 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 2 11.05 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FerdaTadeáš Ferda 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 08.78 354.00
2 Adam ČekalAdam Čekal 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 08.88 331.00
3 Matěj PetrákMatěj Petrák 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.92 322.00
4 Jan VičarJan Vičar 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 09.03 298.00
5 Tomáš ChvátalTomáš Chvátal 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 2 09.08 287.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 08.55 411.00
2 Adam O´BrienAdam O´Brien 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.18 266.00
3 Pavel TarkaničPavel Tarkanič 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 1 09.49 205.00
4 Jan KandraJan Kandra 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 3 09.50 203.00
5 Jan šedivýJan šedivý 10 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 5 09.53 197.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 4.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Bohumil LaunaBohumil Launa 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 3 08.12 525.00
2 Jakub PetrJakub Petr 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.96 313.00
3 Matěj ValášekMatěj Valášek 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 5 09.69 169.00
4 Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 09.85 143.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Bohumil LaunaBohumil Launa 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 3 08.12 525.00
2 Filip KadlecFilip Kadlec 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 08.54 413.00
3 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 08.55 411.00
4 Filip KupkaFilip Kupka 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.66 383.00
5 41 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 08.77 357.00
6 Tadeáš FerdaTadeáš Ferda 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 08.78 354.00
7 Adam ČekalAdam Čekal 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 08.88 331.00
8 Matěj PetrákMatěj Petrák 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.92 322.00
9 Tadeáš VichraTadeáš Vichra 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 08.96 313.00
9 Jakub PetrJakub Petr 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.96 313.00
11 Jan VičarJan Vičar 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 09.03 298.00
12 Tomáš ChvátalTomáš Chvátal 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 2 09.08 287.00
13 Adam O´BrienAdam O´Brien 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.18 266.00
14 Pavel TarkaničPavel Tarkanič 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 1 09.49 205.00
15 Jan KandraJan Kandra 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 3 09.50 203.00
16 Jan šedivýJan šedivý 10 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 5 09.53 197.00
17 Matěj PumprMatěj Pumpr 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 09.60 185.00
18 Matěj ValášekMatěj Valášek 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 5 09.69 169.00
19 Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 09.85 143.00
20 37 Jan SlabýJan Slabý 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 10.02 117.00
21 Ivan MajstrIvan Majstr 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 10.18 95.00
22 Jakub NovobílskýJakub Novobílský 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 1 10.63 45.00
23 Vojtěch PrágrVojtěch Prágr 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 2 11.05 13.00
24 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 11.38 1.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BudošováAnežka Budošová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 09.26 501.00
2 Nela KosováNela Kosová 07 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 09.50 444.00
3 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 09.72 395.00
4 Johana ŽampováJohana Žampová 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 10.19 299.00
5 39 Gabriela NechanickáGabriela Nechanická 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 5 10.52 238.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 08.54 690.00
2 26 Karolína StrašíkováKarolína Strašíková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 08.83 610.00
3 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 09.35 480.00
4 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 09.36 477.00
5 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.46 454.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NěmcováLucie Němcová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 08.47 709.00
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 08.70 645.00
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 09.53 438.00
4 Barbora JarošováBarbora Jarošová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 3 09.86 365.00
5 Christie KalajováChristie Kalajová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 10.38 263.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea KubíčkováLea Kubíčková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.62 667.00
2 Nela HamerníkováNela Hamerníková 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 3 09.12 536.00
3 Viktorie ŠímováViktorie Šímová 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 5 09.37 475.00
4 28 Julie PrchlíkováJulie Prchlíková 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 10.16 304.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NěmcováLucie Němcová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 08.47 709.00
2 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 08.54 690.00
3 Lea KubíčkováLea Kubíčková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.62 667.00
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 08.70 645.00
5 26 Karolína StrašíkováKarolína Strašíková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 08.83 610.00
6 Nela HamerníkováNela Hamerníková 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 3 09.12 536.00
7 Anežka BudošováAnežka Budošová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 09.26 501.00
8 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 09.35 480.00
9 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 09.36 477.00
10 Viktorie ŠímováViktorie Šímová 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 5 09.37 475.00
11 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.46 454.00
12 Nela KosováNela Kosová 07 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 09.50 444.00
13 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 09.53 438.00
14 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 09.72 395.00
15 Barbora JarošováBarbora Jarošová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 3 09.86 365.00
16 28 Julie PrchlíkováJulie Prchlíková 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 10.16 304.00
17 Johana ŽampováJohana Žampová 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 10.19 299.00
18 Christie KalajováChristie Kalajová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 10.38 263.00
19 39 Gabriela NechanickáGabriela Nechanická 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 5 10.52 238.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 09.01 564.00
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 09.02 561.00
3 Bára PechováBára Pechová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 09.29 494.00
4 52 Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 09.51 442.00
5 Petra BíláPetra Bílá 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 10.50 242.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PreislerováAdéla Preislerová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 5 09.11 538.00
2 63 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 09.30 492.00
3 Nela DvořákováNela Dvořáková 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 2 09.56 431.00
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 09.65 411.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 4.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KúdelkováBarbora Kúdelková 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.75 389.00
2 59 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1 10.19 299.00
3 Danyiová SabinaDanyiová Sabina 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 5 10.47 247.00
4 Johana ChmelařováJohana Chmelařová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 10.75 199.00
5 Juliána HorynováJuliána Horynová 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 3 10.78 195.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 4.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HynkováNela Hynková 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 4 09.43 461.00
2 Alice ŠenoldováAlice Šenoldová 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 1 09.48 449.00
3 Barbora DaňkováBarbora Daňková 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 09.57 428.00
4 Zuzana KryštofováZuzana Kryštofová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 2 10.48 245.00
5 Karolína ŘetovskáKarolína Řetovská 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 5 10.96 167.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 4.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 09.53 438.00
2 Adéla TomaschkováAdéla Tomaschková 10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 09.75 389.00
3 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 09.76 386.00
4 Anna KalimonováAnna Kalimonová 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 4 10.91 174.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 4.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.76 629.00
2 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 2 08.77 626.00
3 Tereza PrůchováTereza Průchová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 5 09.26 501.00
4 67 Viktorie KopřivováViktorie Kopřivová 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 3 09.31 489.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 08.76 629.00
2 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 2 08.77 626.00
3 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 09.01 564.00
4 Karolína KuncováKarolína Kuncová 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 09.02 561.00
5 Adéla PreislerováAdéla Preislerová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 5 09.11 538.00
6 Tereza PrůchováTereza Průchová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 5 09.26 501.00
7 Bára PechováBára Pechová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 09.29 494.00
8 63 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 09.30 492.00
9 67 Viktorie KopřivováViktorie Kopřivová 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 3 09.31 489.00
10 Nela HynkováNela Hynková 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 4 09.43 461.00
11 Alice ŠenoldováAlice Šenoldová 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 1 09.48 449.00
12 52 Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 09.51 442.00
13 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 09.53 438.00
14 Nela DvořákováNela Dvořáková 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 2 09.56 431.00
15 Barbora DaňkováBarbora Daňková 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 09.57 428.00
16 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 09.65 411.00
17 Barbora KúdelkováBarbora Kúdelková 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.75 389.00
17 Adéla TomaschkováAdéla Tomaschková 10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 09.75 389.00
19 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 09.76 386.00
20 59 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1 10.19 299.00
21 Danyiová SabinaDanyiová Sabina 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 5 10.47 247.00
22 Zuzana KryštofováZuzana Kryštofová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 2 10.48 245.00
23 Petra BíláPetra Bílá 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 10.50 242.00
24 Johana ChmelařováJohana Chmelařová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 10.75 199.00
25 Juliána HorynováJuliána Horynová 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 3 10.78 195.00
26 Anna KalimonováAnna Kalimonová 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 4 10.91 174.00
27 Karolína ŘetovskáKarolína Řetovská 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 5 10.96 167.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 Elen HronováElen Hronová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 2:05.73 428.00
2 53 Ela ZabloudilováEla Zabloudilová 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 2:09.26 381.00
3 56 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 6 2:11.56 352.00
4 58 Nelly SliackáNelly Sliacká 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 8 2:13.35 330.00
5 25 Natálie PorochoňskáNatálie Porochoňská 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 2:14.11 321.00
6 59 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 9 2:14.12 321.00
7 60 Monika ŠtíchováMonika Štíchová 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 10 2:15.66 303.00
8 52 Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 2:16.95 288.00
9 57 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 7 2:16.97 288.00
10 54 Johanna PahlJohanna Pahl 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 2:25.26 201.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 70 Linda KupkováLinda Kupková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 9 1:55.91 571.00
2 65 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 4 1:56.82 557.00
3 62 Julie JindrákováJulie Jindráková 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 1:59.58 515.00
4 35 Kristýna LoukotováKristýna Loukotová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 10 2:05.66 429.00
5 67 Viktorie KopřivováViktorie Kopřivová 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 6 2:07.85 399.00
6 69 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8 2:12.85 336.00
7 71 Anežka TěthalováAnežka Těthalová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 11 2:14.07 321.00
8 63 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 2:16.04 298.00
9 68 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 7 2:16.23 296.00
10 66 Michaela KaňkováMichaela Kaňková 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 5 2:18.42 272.00
11 64 Nela HronováNela Hronová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 3 2:20.65 248.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Linda KupkováLinda Kupková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 9 1:55.91 571.00
2 65 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 4 1:56.82 557.00
3 62 Julie JindrákováJulie Jindráková 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 1:59.58 515.00
4 35 Kristýna LoukotováKristýna Loukotová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 10 2:05.66 429.00
5 55 Elen HronováElen Hronová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 5 2:05.73 428.00
6 67 Viktorie KopřivováViktorie Kopřivová 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 6 2:07.85 399.00
7 53 Ela ZabloudilováEla Zabloudilová 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 2:09.26 381.00
8 56 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 6 2:11.56 352.00
9 69 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8 2:12.85 336.00
10 58 Nelly SliackáNelly Sliacká 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 8 2:13.35 330.00
11 71 Anežka TěthalováAnežka Těthalová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 11 2:14.07 321.00
12 25 Natálie PorochoňskáNatálie Porochoňská 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 2:14.11 321.00
13 59 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 9 2:14.12 321.00
14 60 Monika ŠtíchováMonika Štíchová 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 10 2:15.66 303.00
15 63 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 2:16.04 298.00
16 68 Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 7 2:16.23 296.00
17 52 Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 2:16.95 288.00
18 57 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 7 2:16.97 288.00
19 66 Michaela KaňkováMichaela Kaňková 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 5 2:18.42 272.00
20 64 Nela HronováNela Hronová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 3 2:20.65 248.00
21 54 Johanna PahlJohanna Pahl 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 2:25.26 201.00

800 m - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 36 Nina ZajícováNina Zajícová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 2:35.95 620.00
2 31 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 13 2:45.50 511.00
3 8 Dorota ŠimůnkováDorota Šimůnková 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 15 2:47.67 488.00
4 26 Karolína StrašíkováKarolína Strašíková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 14 2:50.79 455.00
5 33 Aneta BártováAneta Bártová 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 2:54.33 420.00
6 20 Karolína MaryškováKarolína Maryšková 07 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 9 2:57.37 390.00
7 16 Zoe PetrováZoe Petrová 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 11 3:00.39 362.00
8 13 Markéta ŠimánkováMarkéta Šimánková 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 3:01.80 349.00
9 47 Veronika VrbováVeronika Vrbová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 17 3:02.12 346.00
10 4 Anna HulíkováAnna Hulíková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 8 3:02.84 339.00
11 24 Amélie BrožováAmélie Brožová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 7 3:02.90 339.00
12 39 Gabriela NechanickáGabriela Nechanická 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 5 3:11.94 262.00
13 12 Eliška MikulíkováEliška Mikulíková 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 10 3:12.38 259.00
14 27 Lucie BednářováLucie Bednářová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 3:21.03 195.00
15 19 Lucie ŠoršováLucie Šoršová 07 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 16 3:21.99 188.00
28 Julie PrchlíkováJulie Prchlíková 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 12 DNF
34 Adéla MyslivečkováAdéla Myslivečková 07 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 DNF
Celkem 17 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 40 Kryštof MadarKryštof Madar 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 8 3:12.26 549.00
2 32 Bohumil LaunaBohumil Launa 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 7 3:22.76 459.00
3 42 Josef SochnaJosef Sochna 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 16 3:24.22 447.00
4 49 Jan SchornýJan Schorný 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 3:24.94 441.00
5 21 Jakub MertlJakub Mertl 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 11 3:33.28 375.00
6 41 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 3:37.70 343.00
7 30 Richard JonRichard Jon 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 6 3:40.43 323.00
8 48 Vítězslav MáchaVítězslav Mácha 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 9 3:40.70 321.00
9 5 Ondřej BrusOndřej Brus 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 3:44.50 295.00
10 15 Vojtěch RakVojtěch Rak 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 13 3:44.68 294.00
11 51 Ondřej ŠteflíčekOndřej Šteflíček 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 17 3:49.04 265.00
12 22 Vojtěch HrbekVojtěch Hrbek 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 3:54.28 233.00
13 17 Daniel RytířDaniel Rytíř 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 14 3:54.60 231.00
14 37 Jan SlabýJan Slabý 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 15 4:15.48 121.00
15 23 Samuel ProcházkaSamuel Procházka 10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 12 4:15.82 119.00
16 9 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 18 4:18.43 108.00
17 3 Šimon PrílesanŠimon Prílesan 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 4:35.32 47.00
18 František MarešFrantišek Mareš 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 10 DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 4.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 77 Matěj FiedlerMatěj Fiedler 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 4:46.22 642.00
2 84 Filip NovákFilip Novák 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 13 4:46.36 641.00
3 72 Jindřich KoutnýJindřich Koutný 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 4:49.25 623.00
4 75 Petr BindrPetr Bindr 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 4:49.26 623.00
5 80 Jakub KaššaJakub Kašša 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 9 5:09.33 507.00
6 78 Čestmír HavelČestmír Havel 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 7 5:12.28 491.00
7 82 Ondřej MüllerOndřej Müller 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 11 5:13.17 486.00
8 73 Vendelín KarásekVendelín Karásek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 5:13.26 486.00
9 76 Cyril BlažekCyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 5:13.63 484.00
10 85 Tomáš ParkanTomáš Parkan 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 14 5:17.52 463.00
11 87 Jiří StrachotaJiří Strachota 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 16 5:23.28 433.00
12 89 David ZelingerDavid Zelinger 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 18 5:23.37 433.00
13 81 Kolář MatějKolář Matěj 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 10 5:31.18 394.00
14 83 Lukáš NedvědLukáš Nedvěd 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 12 5:45.84 325.00
15 88 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 17 5:49.65 308.00
16 79 Adam HiršAdam Hirš 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 8 5:56.09 280.00
17 74 Patrik PanzerPatrik Panzer 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 5:56.77 277.00
86 Jan PohlodkoJan Pohlodko 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 15 DNF
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fohl, Kolář, Novotný, Šívr Fohl, Kolář, Novotný, Šívr ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 31.58 481.00
2 83 Nedvěd, Havel, Novák, Bindr Nedvěd, Havel, Novák, Bindr ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 1 32.41 425.00
3 Jeroušek, Duchoň, Karásek, Vlk Jeroušek, Duchoň, Karásek, Vlk Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 33.23 373.00
4 77 Fiedler, Gabriška, Blažek, Müller Fiedler, Gabriška, Blažek, Müller ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 34.93 275.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oupoh, Blažek, Statečný, Novák Oupoh, Blažek, Statečný, Novák ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 31.94 456.00
2 Shresta, Vlnas, Novák, Sklenář Shresta, Vlnas, Novák, Sklenář ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 33.84 337.00
3 72 Koutný, Pavliš, Nosek, Panzer Koutný, Pavliš, Nosek, Panzer Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 34.25 313.00
4 87 Strachota, Kolář, Zelinger, Šamal Strachota, Kolář, Zelinger, Šamal ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 35.30 256.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fohl, Kolář, Novotný, Šívr Fohl, Kolář, Novotný, Šívr ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 31.58 481.00
2 Oupoh, Blažek, Statečný, Novák Oupoh, Blažek, Statečný, Novák ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 31.94 456.00
3 83 Nedvěd, Havel, Novák, Bindr Nedvěd, Havel, Novák, Bindr ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 1 32.41 425.00
4 Jeroušek, Duchoň, Karásek, Vlk Jeroušek, Duchoň, Karásek, Vlk Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 33.23 373.00
5 Shresta, Vlnas, Novák, Sklenář Shresta, Vlnas, Novák, Sklenář ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 33.84 337.00
6 72 Koutný, Pavliš, Nosek, Panzer Koutný, Pavliš, Nosek, Panzer Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 34.25 313.00
7 77 Fiedler, Gabriška, Blažek, Müller Fiedler, Gabriška, Blažek, Müller ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 34.93 275.00
8 87 Strachota, Kolář, Zelinger, Šamal Strachota, Kolář, Zelinger, Šamal ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 35.30 256.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Mertl, Petrák, O´Brien, Mácha Mertl, Petrák, O´Brien, Mácha ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 33.53 355.00
2 Bereš, Kadlec, Kupka, Rak Bereš, Kadlec, Kupka, Rak ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 35.31 255.00
3 Vičar, Ferda, Pumpr, Grill Vičar, Ferda, Pumpr, Grill ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 35.69 236.00
4 Majstr, Schorný, Kudrna, Slabý Majstr, Schorný, Kudrna, Slabý Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 37.59 150.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Brus, Holický, Hrdoušek, Pohlodko Brus, Holický, Hrdoušek, Pohlodko ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 33.73 343.00
2 32 Launa, Petr, Valášek, Jon Launa, Petr, Valášek, Jon ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 34.85 280.00
3 Kandra, Smrček, Hrbek, Kašpárek Kandra, Smrček, Hrbek, Kašpárek ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 37.17 167.00
4 Zellinger, Suchan, Prílesan, Svoboda Zellinger, Suchan, Prílesan, Svoboda Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 38.96 98.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Mertl, Petrák, O´Brien, Mácha Mertl, Petrák, O´Brien, Mácha ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 33.53 355.00
2 5 Brus, Holický, Hrdoušek, Pohlodko Brus, Holický, Hrdoušek, Pohlodko ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 33.73 343.00
3 32 Launa, Petr, Valášek, Jon Launa, Petr, Valášek, Jon ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 34.85 280.00
4 Bereš, Kadlec, Kupka, Rak Bereš, Kadlec, Kupka, Rak ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 35.31 255.00
5 Vičar, Ferda, Pumpr, Grill Vičar, Ferda, Pumpr, Grill ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 1 35.69 236.00
6 Kandra, Smrček, Hrbek, Kašpárek Kandra, Smrček, Hrbek, Kašpárek ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 2 37.17 167.00
7 Majstr, Schorný, Kudrna, Slabý Majstr, Schorný, Kudrna, Slabý Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 37.59 150.00
8 Zellinger, Suchan, Prílesan, Svoboda Zellinger, Suchan, Prílesan, Svoboda Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 38.96 98.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Zajícová, Kosová, Ovčíková, Budošová Zajícová, Kosová, Ovčíková, Budošová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 35.42 505.00
2 Havlíková, Prílesanová, Bártová, Šimánková Havlíková, Prílesanová, Bártová, Šimánková Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 36.26 455.00
3 Krejčí, Petrová, Přibylová, Lacinová Krejčí, Petrová, Přibylová, Lacinová ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 36.83 421.00
4 Vrbová, Hradská, Mikulíková, Mikulíková Vrbová, Hradská, Mikulíková, Mikulíková ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 37.54 382.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jinochová, Novotná, Strašíková, Vaňková Jinochová, Novotná, Strašíková, Vaňková ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 34.06 592.00
2 Filipová, Fučíková, Řepová, Hrnečková Filipová, Fučíková, Řepová, Hrnečková ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 34.97 533.00
3 Kubíčková, Šímová, Hamerníková, Šoršová Kubíčková, Šímová, Hamerníková, Šoršová ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 1 35.52 499.00
Kašparcová, Knotková, Nováková, Stejskalová Kašparcová, Knotková, Nováková, Stejskalová ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jinochová, Novotná, Strašíková, Vaňková Jinochová, Novotná, Strašíková, Vaňková ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 34.06 592.00
2 Filipová, Fučíková, Řepová, Hrnečková Filipová, Fučíková, Řepová, Hrnečková ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 34.97 533.00
3 36 Zajícová, Kosová, Ovčíková, Budošová Zajícová, Kosová, Ovčíková, Budošová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 35.42 505.00
4 Kubíčková, Šímová, Hamerníková, Šoršová Kubíčková, Šímová, Hamerníková, Šoršová ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 1 35.52 499.00
5 Havlíková, Prílesanová, Bártová, Šimánková Havlíková, Prílesanová, Bártová, Šimánková Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 36.26 455.00
6 Krejčí, Petrová, Přibylová, Lacinová Krejčí, Petrová, Přibylová, Lacinová ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 36.83 421.00
7 Vrbová, Hradská, Mikulíková, Mikulíková Vrbová, Hradská, Mikulíková, Mikulíková ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 4 37.54 382.00
Kašparcová, Knotková, Nováková, Stejskalová Kašparcová, Knotková, Nováková, Stejskalová ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 4 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Zabloudilová, Dvořáková, Kuncová Kopecká, Zabloudilová, Dvořáková, Kuncová Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 35.09 526.00
2 Tomaschková, Preislerová, Vybíralová, Kopřivová Tomaschková, Preislerová, Vybíralová, Kopřivová ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 1 36.28 453.00
3 Kúdelková, Holická, Beranová, Dvořáková Kúdelková, Holická, Beranová, Dvořáková ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 36.66 431.00
4 Budošová, Porochoňská, Kotyzová, Ovčíková Budošová, Porochoňská, Kotyzová, Ovčíková ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 37.87 364.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednářová, Daňková, Kubaláková, Kupková Bednářová, Daňková, Kubaláková, Kupková ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 35.94 474.00
2 Nováková, Průchová, Kovářová, Hemberová Nováková, Průchová, Kovářová, Hemberová ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 36.25 455.00
3 52 Mihulková, Soukupová, Pechová, Kadlecová Mihulková, Soukupová, Pechová, Kadlecová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 36.66 431.00
4 54 Pahl, Matoušková, Jindráková, Bílá Pahl, Matoušková, Jindráková, Bílá Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 39.59 278.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Zabloudilová, Dvořáková, Kuncová Kopecká, Zabloudilová, Dvořáková, Kuncová Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 35.09 526.00
2 Bednářová, Daňková, Kubaláková, Kupková Bednářová, Daňková, Kubaláková, Kupková ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 35.94 474.00
3 Nováková, Průchová, Kovářová, Hemberová Nováková, Průchová, Kovářová, Hemberová ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 4 36.25 455.00
4 Tomaschková, Preislerová, Vybíralová, Kopřivová Tomaschková, Preislerová, Vybíralová, Kopřivová ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 1 36.28 453.00
5 Kúdelková, Holická, Beranová, Dvořáková Kúdelková, Holická, Beranová, Dvořáková ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 36.66 431.00
5 52 Mihulková, Soukupová, Pechová, Kadlecová Mihulková, Soukupová, Pechová, Kadlecová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 36.66 431.00
7 Budošová, Porochoňská, Kotyzová, Ovčíková Budošová, Porochoňská, Kotyzová, Ovčíková ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 37.87 364.00
8 54 Pahl, Matoušková, Jindráková, Bílá Pahl, Matoušková, Jindráková, Bílá Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 39.59 278.00

skok vysoký - Žáci

(st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Cedric OupohCedric Oupoh
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 8 1.66 o - - - - o o o o o xo o o xxo o xxx 512.00
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 7 1.50 - o - - - o o o o o o xxx 389.00
3 Vladimír VlkVladimír Vlk
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
06 15 1.50 o - - o - - o o o o xo xxx 389.00
4 Jakub MesárošJakub Mesároš
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
06 5 1.50 o - o xo o xo o xxo xxo o xxo xxx 389.00
5 Jan HavelkaJan Havelka
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 2 1.46 o - o o o o o o xo o xxx 360.00
6 Adam ČápAdam Čáp
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 1 1.46 o o o o o o o xxo o o xxx 360.00
7 František KolářFrantišek Kolář
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
06 3 1.42 - o o o o o o xo xxo xxx 331.00
8 Lukáš LaštovkaLukáš Laštovka
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 4 1.38 o - o xo xo o xxo xo xxx 303.00
9 Lukáš SklenářLukáš Sklenář
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 9 1.34 o - - - - o o - xxx 276.00
10 Matyáš NosekMatyáš Nosek
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 14 1.34 o xo o o o o xxo xxx 276.00
11 Jan VlnasJan Vlnas
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
08 12 1.30 o - o o xxo xo xxx 250.00
12 Ivan ŠamalIvan Šamal
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 11 1.30 xo o o o xxo xo xxx 250.00
13 Jakub StatečnýJakub Statečný
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 10 1.30 - o o xxo o xxo xxx 250.00
14 82 Ondřej MüllerOndřej Müller
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 6 1.26 - o o o o xxx 225.00
15 74 Patrik PanzerPatrik Panzer
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 13 1.22 o o o xo xxx 200.00
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Jakub HolickýJakub Holický
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 3 1.46 o o o o o o o xo o o xxx 360.00
2 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 9 1.42 o o o o xo xxo o o o xxx 331.00
3 Matěj PetrákMatěj Petrák
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
10 7 1.42 o o o o o xo o xo xo xxx 331.00
4 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
10 5 1.38 o o o o o o xxo o xxx 303.00
5 42 Josef SochnaJosef Sochna
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 11 1.34 o o o o xo o xxo xxx 276.00
6 18 František MarešFrantišek Mareš
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 6 1.34 o o o xo o xo xxo xxx 276.00
7 Petr PohlodkoPetr Pohlodko
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 8 1.30 o o xo xo xo xxo xxx 250.00
8 Tobiáš SuchanTobiáš Suchan
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 15 1.26 o o o xo o xxx 225.00
9 Matěj ValášekMatěj Valášek
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 13 1.26 o o o o xo xxx 225.00
10 Miroslav HanoldMiroslav Hanold
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 2 1.22 o xo o o xx 200.00
11 Jan KudrnaJan Kudrna
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
09 14 1.22 o o o xxo xxx 200.00
12 Karel SmrčekKarel Smrček
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 10 1.18 o o o - x- 176.00
13 22 Vojtěch HrbekVojtěch Hrbek
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 4 1.18 xo xo xxo xxx 176.00
Jan šedivýJan šedivý
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
10 12 NM xxx
Tadeáš FerdaTadeáš Ferda
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 1 NM xxx
Josef KašpárekJosef Kašpárek
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 16 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 Body
1 Kamila KnotkováKamila Knotková
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
08 3 1.44 o - - - xo o o o o xo o xxo xxx 555.00
2 Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 5 1.36 o o o o o o o xo o xxo xxx 470.00
3 Adéla PřibylováAdéla Přibylová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 6 1.28 o o xxo o o o o o xxx 389.00
4= Nela KosováNela Kosová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
07 11 1.24 o o o o o xo o xxx 350.00
4= Nikola JinochováNikola Jinochová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 2 1.24 o o o o o xo o xxx 350.00
6= 13 Markéta ŠimánkováMarkéta Šimánková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 12 1.24 o xo o o o o xxo xxx 350.00
6= 31 Veronika ŘepováVeronika Řepová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 7 1.24 o - - - o xo xxo xxx 350.00
8 Julie OvčíkováJulie Ovčíková
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
08 13 1.20 o o o o o o xxx 312.00
9 Natálie PrílesanováNatálie Prílesanová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 10 1.16 o o o o o xxx 275.00
10 Karolína ŠlechtováKarolína Šlechtová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
07 8 1.12 o o o o xxx 239.00
11 Tereza TůmováTereza Tůmová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 9 1.12 o xo o o xxx 239.00
12 Michaela FučíkováMichaela Fučíková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 1 1.04 o xo xx- 172.00
13 12 Eliška MikulíkováEliška Mikulíková
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 4 1.00 xo x- 141.00
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 Body
1 Hedvika DvořákováHedvika Dvořáková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 21 1.32 - - o o o xo o o o xxx 429.00
2 Barbora OvčíkováBarbora Ovčíková
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
08 19 1.28 o - o o o o o o xxx 389.00
3 Kateřina VybíralováKateřina Vybíralová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
08 16 1.28 o o o o o xo o o xxx 389.00
4 Natálie KovářováNatálie Kovářová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
09 9 1.28 o o o o o o o xo xxx 389.00
5 70 Linda KupkováLinda Kupková
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 11 1.28 o - - o o o xo xxo xxx 389.00
6 Adéla VobořilováAdéla Vobořilová
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
06 15 1.24 o o o o o o o xxx 350.00
7 Nela DvořákováNela Dvořáková
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 5 1.24 o xo o o xo o o xxx 350.00
8 Marie BeranováMarie Beranová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
09 3 1.24 o o xxo xo o xxo o xxx 350.00
9 69 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 10 1.20 o o o o xo o xxx 312.00
10 Alice ŠenoldováAlice Šenoldová
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 14 1.20 o o o xxo o xo xxx 312.00
11 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 20 1.20 - - o o o xxo xxx 312.00
12= 53 Ela ZabloudilováEla Zabloudilová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 18 1.20 o o o xo o xxo xxx 312.00
12= Veronika ŠaškováVeronika Šašková
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 13 1.20 o o o xo o xxo xxx 312.00
14 Barbora BednářováBarbora Bednářová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
10 2 1.16 o o o o o xxx 275.00
15 Anna HolickáAnna Holická
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
09 6 1.16 o xo o xo o xxx 275.00
16 64 Nela HronováNela Hronová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 7 1.12 o o o o xxx 239.00
17 Klára AltmanováKlára Altmanová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
10 1 1.12 o xo o o xxx 239.00
18 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 4 1.12 o o xo xo xxx 239.00
19 57 Klára PlucarováKlára Plucarová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 12 1.12 o o - xxo xxx 239.00
20 Kateřina KadlecováKateřina Kadlecová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
09 17 1.08 o o o xxx 205.00
21 66 Michaela KaňkováMichaela Kaňková
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 8 1.00 o xxx 141.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 4.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 8 4.91 -2.0 m/s 4.90  -1,20 4.85  -0,30 4.91  -2,00 4.91 4.75  -0,30 365.00
2 Dominik JeroušekDominik Jeroušek
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 15 4.70 -0.3 m/s x 4.70  -0,30 4.59  -1,20 4.70 4.36  -1,40 326.00
3 72 Jindřich KoutnýJindřich Koutný
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 16 4.61 -0.3 m/s 4.53  -0,90 4.15  -2,00 4.61  -0,30 4.61 3.97  -0,20 310.00
4 Rostislav ŠkardaRostislav Škarda
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
06 17 4.57 -0.2 m/s 4.57  -0,20 x x 4.57 4.45  -0,30 303.00
5 75 Petr BindrPetr Bindr
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
06 1 4.45 -1.3 m/s 3.88  -2,00 4.45  -1,30 3.84  -2,00 4.45 4.43  -1,20 281.00
6 88 Matěj ŠívrMatěj Šívr
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 12 4.45 -0.9 m/s 3.74  -0,20 4.34  -0,50 4.30  -0,80 4.34 4.45  -0,90 281.00
7 80 Jakub KaššaJakub Kašša
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 6 4.44 -1.2 m/s 4.18  -2,00 4.44  -1,20 4.44  -1,30 4.44 4.09  -0,30 280.00
8 Patrik NovákPatrik Novák
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
06 9 4.44 -2.3 m/s 4.20  -0,30 4.44  -2,30 4.23  -0,90 4.44 4.10  -1,00 280.00
9 Lukáš LaštovkaLukáš Laštovka
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 7 4.09 -1.2 m/s 4.09  -1,20 3.96  -0,30 x 4.09 3.49  -0,20 220.00
10 78 Čestmír HavelČestmír Havel
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
06 4 4.01 -1.6 m/s 3.90  -2,00 3.91  -1,20 4.01  -1,60 4.01 3.57  -2,10 207.00
11 77 Matěj FiedlerMatěj Fiedler
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 2 3.98 -2.3 m/s x 3.79  -0,20 3.75  -0,50 3.79 3.98  -2,30 203.00
12 Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 5 3.97 -2.3 m/s 3.97  -2,30 3.88  -0,50 3.96  -0,20 3.97 3.53  -2,00 201.00
13 86 Jan PohlodkoJan Pohlodko
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 10 3.90 -0.5 m/s 3.48  -0,30 3.73  -0,40 3.15  -0,30 3.73 3.90  -0,50 190.00
14 Lukáš DuchoňLukáš Duchoň
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 14 3.77 -0.3 m/s x 3.72  -2,00 3.77  -0,30 3.77 3.48  -2,00 170.00
15 Matyáš GabriškaMatyáš Gabriška
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 3 3.08 -2.0 m/s 3.08  -2,00 x x 3.08 x 75.00
89 David ZelingerDavid Zelinger
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 13 DNS
Lukáš SklenářLukáš Sklenář
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 11 NM x x x - x
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BerešJan Bereš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 1 4.41 -0.7 m/s 4.32  -0,30 4.37  -0,30 4.41  -0,70 4.41 3.92  -0,50 274.00
2 21 Jakub MertlJakub Mertl
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 7 4.25 -0.3 m/s 4.17  -2,00 4.15  -2,00 4.25  -0,30 4.25 - 247.00
3 Jakub HolickýJakub Holický
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 2 4.15 -1.0 m/s 4.15  -1,00 4.02  -2,00 3.43  -0,50 4.15 3.89  -3,10 230.00
4 Tadeáš VichraTadeáš Vichra
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
08 17 4.13 -0.5 m/s 4.13  -0,50 3.96  -0,50 x 4.13 3.79  -0,30 227.00
5 Jan VičarJan Vičar
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 16 4.09 -0.8 m/s 3.70  -0,50 4.09  -0,80 3.97  -0,80 4.09 x 220.00
6 48 Vítězslav MáchaVítězslav Mácha
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
09 6 3.88 -2.0 m/s x x 3.88  -2,00 3.88 - 187.00
7 Petr PohlodkoPetr Pohlodko
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 12 3.84 -0.3 m/s 3.84  -0,30 3.52  -0,60 3.65  -0,70 3.84 3.36  -0,50 181.00
8 Pavel TarkaničPavel Tarkanič
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 15 3.83 -0.2 m/s 3.81  -1,20 3.79  -0,50 x 3.81 3.83  -0,20 179.00
9 Zdeněk PluhaříkZdeněk Pluhařík
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 11 3.77 -0.3 m/s x x 3.74  -0,20 3.74 3.77  -0,30 170.00
10 Václav JiříkVáclav Jiřík
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
09 3 3.71 -0.5 m/s x 3.71  -0,50 3.68  -0,30 3.71 3.66  -0,50 161.00
11 Jakub PetrJakub Petr
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
09 10 3.70 -0.5 m/s 3.43  -2,00 3.42  -1,80 3.33  -0,80 3.43 3.70  -0,50 159.00
12 Josef KašpárekJosef Kašpárek
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 14 3.68 -0.5 m/s 3.68  -0,50 3.05  -2,00 x 3.68 3.56  -0,70 156.00
13 Jan KudrnaJan Kudrna
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
09 20 3.67 -0.5 m/s x 3.67  -0,50 3.20  -0,80 3.67 3.33  -0,50 155.00
14 30 Richard JonRichard Jon
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 4 3.65 -2.0 m/s x 3.53  -0,20 3.65  -2,00 3.65 3.65  -1,20 152.00
15 3 Šimon PrílesanŠimon Prílesan
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
10 19 3.58 -0.3 m/s x 3.58  -0,30 x 3.58 x 142.00
16 Jakub VtípilJakub Vtípil
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
10 18 3.48 -0.8 m/s 3.48  -0,80 2.91  -0,80 x 3.48 3.07  -0,20 127.00
17 49 Jan SchornýJan Schorný
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
10 21 3.47 -1.2 m/s 3.28  -0,80 3.11  -1,50 2.89  -0,90 3.28 3.47  -1,20 126.00
18 Jakub NovobílskýJakub Novobílský
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
09 9 3.41 -2.3 m/s 3.41  -2,30 3.14  -2,30 3.35  -1,20 3.41 3.19  -1,00 118.00
19 Vojtěch LojkaVojtěch Lojka
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 5 2.89 -2.3 m/s x 2.56  -0,30 x 2.56 2.89  -2,30 53.00
20 Vojtěch PrágrVojtěch Prágr
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
10 13 2.83 -0.2 m/s 2.83  -0,20 2.81  -2,00 2.70  -1,00 2.83 2.64  -0,30 47.00
Tomáš MüllerTomáš Müller
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 8 DNS
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila KnotkováKamila Knotková
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
08 4 4.62 -0.8 m/s 4.62  -0,80 4.48  -2,30 4.54  -2,00 4.62 4.38  -0,90 459.00
2 Lucie NěmcováLucie Němcová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
08 9 4.45 -0.3 m/s 4.02  -0,80 4.45  -0,30 3.99  -0,80 4.45 3.99  -0,10 416.00
3 Lea KubíčkováLea Kubíčková
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 6 4.38 -0.7 m/s x 4.38  -0,70 3.60  -0,90 4.38 4.29  -1,00 398.00
4 36 Nina ZajícováNina Zajícová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
08 18 4.14 -0.7 m/s 4.11  -0,50 3.93  -0,80 4.14  -0,70 4.14 4.07  -0,60 340.00
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 12 4.08 -0.9 m/s 3.58  -0,30 3.80  -0,70 4.08  -0,90 4.08 3.97  -0,70 326.00
6 Denisa StejskalováDenisa Stejskalová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 10 3.92 -0.8 m/s 3.64  -0,80 3.37  -0,80 3.54  -0,70 3.64 3.92  -0,80 290.00
7 Julie OvčíkováJulie Ovčíková
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
08 17 3.88 -0.9 m/s x 3.77  -0,50 x 3.77 3.88  -0,90 281.00
8 Viktorie ŠímováViktorie Šímová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 11 3.85 -1.0 m/s 3.66  -0,80 3.72  -0,20 3.84  -0,70 3.84 3.85  -1,00 274.00
9 daniela Filipovádaniela Filipová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 1 3.73 -0.8 m/s 3.50  -0,20 3.69  -0,30 3.66  -1,00 3.69 3.73  -0,80 248.00
10 Natálie PrílesanováNatálie Prílesanová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 15 3.72 -0.8 m/s 3.72  -0,80 x 3.51  -0,70 3.72 x 246.00
11 Anežka BudošováAnežka Budošová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
08 16 3.71 -0.5 m/s 3.57  -0,30 2.94  -0,70 x 3.57 3.71  -0,50 244.00
12 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 5 3.65 -0.2 m/s 3.65  -0,20 x x 3.65 x 231.00
13 Barbora JarošováBarbora Jarošová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 2 3.64 -0.2 m/s 3.64  -0,20 x 3.58  -0,30 3.64 3.57  -0,80 229.00
14 Nikola LacinováNikola Lacinová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 7 3.48 -0.2 m/s 3.39  -0,70 x x 3.39 3.48  -0,20 196.00
15 Johana ŽampováJohana Žampová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
06 13 3.45 -1.0 m/s 3.38  -0,50 3.10  -0,70 3.06  -0,10 3.38 3.45  -1,00 190.00
16 Christie KalajováChristie Kalajová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 3 3.31 -0.5 m/s 3.31  -0,50 3.15  -0,80 3.23  -0,50 3.31 3.17  -0,20 163.00
17 33 Aneta BártováAneta Bártová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 14 3.10 -0.7 m/s 3.10  -0,70 2.77  -0,80 3.07  -0,50 3.10 x 124.00
Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 8 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika NovákováBerenika Nováková
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 13 4.15 -0.5 m/s 4.12  -1,20 3.79  -0,50 3.64  -2,00 4.12 4.15  -0,50 343.00
2 65 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
09 9 3.97 -1.2 m/s 3.97  -1,20 3.64  -1,30 3.52  -1,00 3.97 3.89  -1,20 301.00
3 Hedvika DvořákováHedvika Dvořáková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 27 3.92 -0.3 m/s 2.99  -1,20 3.92  -0,30 3.55  -0,30 3.92 3.11  -2,00 290.00
4 Bára PechováBára Pechová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
09 26 3.87 -1.6 m/s 3.81  -2,00 3.73  -2,10 3.87  -1,60 3.87 3.68  -1,60 279.00
5 Nela HynkováNela Hynková
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
09 7 3.77 -1.4 m/s 3.77  -1,40 3.77  -1,30 2.16  -0,80 3.77 x 257.00
6 Nela RejhonsováNela Rejhonsová
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 15 3.72 -0.2 m/s x 3.08  -1,20 3.55  -0,50 3.55 3.72  -0,20 246.00
7 Nela PytlíkováNela Pytlíková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 14 3.66 -1.2 m/s x 3.42  -1,20 3.66  -1,20 3.66 x 233.00
8 Matylda HemberováMatylda Hemberová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 4 3.65 -1.8 m/s x x 3.65  -1,80 3.65 x 231.00
9 Kateřina VybíralováKateřina Vybíralová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
08 22 3.63 -2.0 m/s 3.30  -2,00 3.47  -0,30 3.47  -0,20 3.47 3.63  -2,00 227.00
10 Barbora KúdelkováBarbora Kúdelková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
09 11 3.59 -1.3 m/s 3.12  -0,50 3.32  -0,70 3.59  -1,30 3.59 - 218.00
11 58 Nelly SliackáNelly Sliacká
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
10 19 3.49 -1.2 m/s 3.26  -1,00 3.21  -0,30 3.49  -1,20 3.49 3.44  -0,20 198.00
12 Klára RodováKlára Rodová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 16 3.47 -1.5 m/s 3.18  -0,20 3.00  -1,00 2.91  -0,30 3.18 3.47  -1,50 194.00
13 Pavlína MatouškováPavlína Matoušková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 24 3.47 -1.5 m/s x x x - 3.47  -1,50 194.00
14 Anna HolickáAnna Holická
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
09 5 3.46 -1.2 m/s 3.28  -1,30 3.46  -1,20 x 3.46 x 192.00
15 Danyiová SabinaDanyiová Sabina
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
10 18 3.46 -2.0 m/s 3.46  -2,00 2.85  -1,00 x 3.46 - 192.00
16 56 Denisa KupkováDenisa Kupková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 12 3.45 -0.3 m/s x x 3.07  -1,20 3.07 3.45  -0,30 190.00
17 Alexandra BudošováAlexandra Budošová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
09 2 3.33 -1.4 m/s 3.21  -1,30 3.22  -1,30 3.26  -2,00 3.26 3.33  -1,40 167.00
18 Ella KotyzováElla Kotyzová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
09 25 3.20 -1.2 m/s x 3.20  -1,20 3.05  -0,20 3.20 2.51  -1,00 142.00
19 Johana ChmelařováJohana Chmelařová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 8 3.19 -1.2 m/s 3.19  -1,20 2.84  -1,50 2.65  -0,50 3.19 - 140.00
20 Linda TyšlerováLinda Tyšlerová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 20 3.17 -0.4 m/s 2.75  -0,50 2.58  -0,30 3.17  -0,40 3.17 x 137.00
21 Klára AltmanováKlára Altmanová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
10 1 3.00 -2.0 m/s 2.60  -1,20 3.00  -2,00 2.85  -1,30 3.00 3.00  -1,30 107.00
22 Adéla VobořilováAdéla Vobořilová
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
06 21 2.98 -0.6 m/s x 2.54  -2,00 2.87  -1,30 2.87 2.98  -0,60 104.00
23 Juliána HorynováJuliána Horynová
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
10 6 2.81 -1.2 m/s 2.81  -1,20 2.78  -2,00 2.70  -1,30 2.81 - 76.00
24 Anna KalimonováAnna Kalimonová
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
08 10 2.80 -1.0 m/s x 2.72  -1,20 2.80  -1,00 2.80 x 75.00
25 62 Julie JindrákováJulie Jindráková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
09 23 2.72 -0.3 m/s 2.60  -1,30 2.72  -0,30 2.54  -2,30 2.72 2.69  -1,50 63.00
26 Karolína ŘetovskáKarolína Řetovská
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
09 17 2.62 -1.2 m/s x 2.62  -1,20 - 2.62 - 49.00
27 Aneta HákováAneta Háková
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 3 2.54 -1.8 m/s 2.22  -1,20 2.54  -1,80 2.41  -1,30 2.54 2.45  -1,80 39.00
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 9 09.46 - 08.17 09.19 9.19 09.46 494.00
2 daniela Filipovádaniela Filipová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 2 08.03 08.03 07.26 07.55 8.03 07.05 401.00
3 Veronika HradskáVeronika Hradská
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
06 3 07.97 x 07.48 07.97 7.97 07.48 397.00
4 Adéla HrůšováAdéla Hrůšová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 4 07.90 07.37 07.90 07.44 7.90 07.49 393.00
5 Nikola JinochováNikola Jinochová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 6 07.40 06.86 07.40 06.91 7.40 07.13 361.00
6 24 Amélie BrožováAmélie Brožová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 1 07.20 07.20 06.63 06.55 7.20 06.77 348.00
7 Natálie FabrigerováNatálie Fabrigerová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
06 13 07.14 06.21 06.63 07.14 7.14 06.53 344.00
8 16 Zoe PetrováZoe Petrová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 10 06.79 06.57 06.79 06.35 6.79 05.95 322.00
9 Alena PospíchalováAlena Pospíchalová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
06 15 06.66 x 06.04 06.66 6.66 05.76 313.00
10 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 7 06.51 06.10 05.71 06.20 6.20 06.51 304.00
11 Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 8 06.46 06.26 - 06.44 6.44 06.46 301.00
12 4 Anna HulíkováAnna Hulíková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 5 06.40 - - 06.07 6.07 06.40 297.00
13 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
06 14 06.09 06.03 05.87 06.09 6.09 05.22 277.00
14 Karolína TůmováKarolína Tůmová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
07 11 06.02 05.61 06.02 05.17 6.02 05.94 273.00
15 Tereza FikeisováTereza Fikeisová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
07 12 05.30 05.11 04.69 05.21 5.21 05.30 227.00
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 4.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 1 13.50 12.46 13.50 12.60 13.50 12.37 698.00
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 12 11.41 11.00 09.86 11.39 11.39 11.41 571.00
3 Michal KrajníkMichal Krajník
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 10 10.05 09.98 10.05 10.03 10.05 09.20 489.00
4 Jan KovalčíkJan Kovalčík
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 9 09.73 x 07.25 08.38 8.38 09.73 469.00
5 Pavel KryzanPavel Kryzan
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 19 09.67 09.67 x x 9.67 09.13 466.00
6 Matěj HantaMatěj Hanta
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
07 5 09.51 x x 08.93 8.93 09.51 456.00
7 87 Jiří StrachotaJiří Strachota
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 14 09.32 08.32 09.15 09.01 9.15 09.32 445.00
8 Šimon FryšŠimon Fryš
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
07 3 08.62 08.07 x 08.43 8.43 08.62 403.00
9 Jakub KofroňJakub Kofroň
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
06 7 08.60 x 07.92 08.01 8.01 08.60 402.00
10 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
07 16 08.57 08.57 x 08.37 8.57 x 400.00
11 Daniel KalábDaniel Kaláb
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
06 18 08.50 08.25 08.50 07.74 8.50 06.94 396.00
12 Richard PavlišRichard Pavliš
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
07 17 08.38 06.79 07.71 08.38 8.38 07.74 389.00
13 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
07 2 08.16 07.92 07.71 07.24 7.92 08.16 376.00
14 Tomáš VichraTomáš Vichra
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
07 15 08.16 x x x - 08.16 376.00
15 Daniel KolářDaniel Kolář
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
06 8 07.88 07.10 x 07.88 7.88 07.60 359.00
16 Jakub StatečnýJakub Statečný
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 13 07.60 05.34 07.60 x 7.60 06.84 343.00
17 Matyáš GabriškaMatyáš Gabriška
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 4 07.51 07.51 06.37 06.17 7.51 x 337.00
18 Jan HavelkaJan Havelka
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 6 07.49 x 07.01 07.49 7.49 05.70 336.00
19 Jakub MesárošJakub Mesároš
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
06 11 05.64 05.06 05.30 05.64 5.64 05.52 228.00
Celkem 19 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Vladimír VlkVladimír Vlk 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0008
1= Cedric OupohCedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0002
1= Ondřej NovákOndřej Novák 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0005
1= Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0014
2= Dominik JeroušekDominik Jeroušek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0009
2= Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0002
2= Lukáš NedvědLukáš Nedvěd 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0032
2= Filip NovákFilip Novák 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0000
4= Jakub MesárošJakub Mesároš 06 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0002
3= Daniel KolářDaniel Kolář 06 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0009
3= Jindřich KoutnýJindřich Koutný 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0005
3= Michal KrajníkMichal Krajník 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0010
5= Jan HavelkaJan Havelka 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0001
6= Adam ČápAdam Čáp 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0001
4= Vendelín KarásekVendelín Karásek 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0010
4= Rostislav ŠkardaRostislav Škarda 06 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0005
4= Jan KovalčíkJan Kovalčík 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0010
4= Cyril BlažekCyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0035
7= František KolářFrantišek Kolář 06 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0001
5= Tomáš VichraTomáš Vichra 07 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0010
5= Petr BindrPetr Bindr 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
5= Pavel KryzanPavel Kryzan 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0010
6= Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0004
8= Lukáš LaštovkaLukáš Laštovka 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
6= Matěj HantaMatěj Hanta 07 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0010
7= Jakub KaššaJakub Kašša 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0004
8= Patrik NovákPatrik Novák 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
9= Lukáš SklenářLukáš Sklenář 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0001
10= Matyáš NosekMatyáš Nosek 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0001
7= Jiří StrachotaJiří Strachota 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0009
11= Jan VlnasJan Vlnas 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0001
12= Ivan ŠamalIvan Šamal 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
13= Jakub StatečnýJakub Statečný 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0001
8= Šimon FryšŠimon Fryš 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0009
10= Čestmír HavelČestmír Havel 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
14= Ondřej MüllerOndřej Müller 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0001
9= Jakub KofroňJakub Kofroň 06 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0009
11= Matěj FiedlerMatěj Fiedler 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0004
15= Patrik PanzerPatrik Panzer 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0001
10= Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0009
10= Tomáš ParkanTomáš Parkan 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0000
12= Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0004
11= Daniel KalábDaniel Kaláb 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0009
13= Jan PohlodkoJan Pohlodko 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0004
12= Richard PavlišRichard Pavliš 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0008
14= Lukáš DuchoňLukáš Duchoň 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0004
13= Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0008
13= Kolář MatějKolář Matěj 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0000
15= Matyáš GabriškaMatyáš Gabriška 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0003
15= Brandon ShrestaBrandon Shresta 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0728
16 Adam HiršAdam Hirš 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
David ZelingerDavid Zelinger 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... DNS
Celkem 52 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Jakub HolickýJakub Holický 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0001
1= Jan BerešJan Bereš 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0004
2= Daniel SedláčekDaniel Sedláček 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0001
2= Jakub MertlJakub Mertl 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0004
2= Ivan MajstrIvan Majstr 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0047
2= Filip KadlecFilip Kadlec 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0035
2= Vojtěch RakVojtěch Rak 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0035
2= Bohumil LaunaBohumil Launa 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0000
3= Matěj PetrákMatěj Petrák 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0001
3= Matěj PumprMatěj Pumpr 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0036
4= Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0001
4= Tadeáš VichraTadeáš Vichra 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0004
4= Jan SlabýJan Slabý 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0038
5= Josef SochnaJosef Sochna 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
6= František MarešFrantišek Mareš 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
5= Jan VičarJan Vičar 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0004
5= Filip FilipFilip Filip 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0043
7= Petr PohlodkoPetr Pohlodko 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0001
6= Vítězslav MáchaVítězslav Mácha 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0004
6= Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0000
8= Tobiáš SuchanTobiáš Suchan 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0001
9= Matěj ValášekMatěj Valášek 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0001
7= Tomáš ChvátalTomáš Chvátal 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0042
10= Miroslav HanoldMiroslav Hanold 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0001
11= Jan KudrnaJan Kudrna 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0001
8= Pavel TarkaničPavel Tarkanič 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0004
8= Kryštof MadarKryštof Madar 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0039
12= Karel SmrčekKarel Smrček 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0001
13= Vojtěch HrbekVojtěch Hrbek 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0001
9= Zdeněk PluhaříkZdeněk Pluhařík 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0004
9= Filip KupkaFilip Kupka 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0038
10= Václav JiříkVáclav Jiřík 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
10= Jan KandraJan Kandra 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0038
11= Jakub PetrJakub Petr 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
11= Ondřej BrusOndřej Brus 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0038
12= Adam O´BrienAdam O´Brien 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0036
13= Daniel RytířDaniel Rytíř 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0000
14= Richard JonRichard Jon 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
14= Pavel ZellingerPavel Zellinger 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0035
15= Šimon PrílesanŠimon Prílesan 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0004
15= Ondřej ŠteflíčekOndřej Šteflíček 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0035
15= Samuel ProcházkaSamuel Procházka 10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0000
16= Jakub VtípilJakub Vtípil 10 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0003
16= Sebastián ŠkardaSebastián Škarda 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0035
16= Matyáš ZváraMatyáš Zvára 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
17 Jan SchornýJan Schorný 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0003
18= Jakub NovobílskýJakub Novobílský 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0003
18= Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0033
19= Vojtěch LojkaVojtěch Lojka 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0003
19= František GrillFrantišek Grill 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0031
20= Vojtěch PrágrVojtěch Prágr 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0003
20= Adam ČekalAdam Čekal 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0030
21 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 10 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0028
Tadeáš FerdaTadeáš Ferda 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... NM
Jan šedivýJan šedivý 10 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice NM
Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 NM
Tomáš MüllerTomáš Müller 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... DNS
Celkem 57 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BerešJan Bereš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 1 57.33 57.33 57.33 371.00
2 Ivan MajstrIvan Majstr
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
09 22 46.59 46.59 46.59 279.00
3 Pavel TarkaničPavel Tarkanič
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 18 44.72 44.72 44.72 263.00
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 14 44.25 44.25 44.25 259.00
5 Filip FilipFilip Filip
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 4 43.15 43.15 43.15 250.00
6 Zdeněk PluhaříkZdeněk Pluhařík
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 13 41.99 41.99 41.99 241.00
7 Tomáš ChvátalTomáš Chvátal
Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D...
08 7 41.71 41.71 41.71 238.00
8 40 Kryštof MadarKryštof Madar
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 11 39.34 39.34 39.34 219.00
9 Filip KupkaFilip Kupka
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 10 38.44 38.44 38.44 211.00
10 Jan KandraJan Kandra
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 9 37.97 37.97 37.97 208.00
11 5 Ondřej BrusOndřej Brus
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 2 37.71 37.71 37.71 205.00
12 Adam O´BrienAdam O´Brien
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 12 35.66 35.66 35.66 189.00
13 Miroslav HanoldMiroslav Hanold
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 6 35.32 35.32 35.32 186.00
14 Pavel ZellingerPavel Zellinger
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 21 35.17 35.17 35.17 185.00
15 51 Ondřej ŠteflíčekOndřej Šteflíček
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 17 35.14 35.14 35.14 184.00
16 Sebastián ŠkardaSebastián Škarda
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 16 35.00 35.00 35.00 183.00
17 Václav JiříkVáclav Jiřík
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
09 8 34.05 34.05 34.05 176.00
18 Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 15 33.32 33.32 33.32 170.00
19 František GrillFrantišek Grill
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 5 31.26 31.26 31.26 153.00
20 Adam ČekalAdam Čekal
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 3 29.99 29.99 29.99 143.00
21 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
10 20 28.04 28.04 28.04 128.00
22 Jakub VtípilJakub Vtípil
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
10 19 22.84 22.84 22.84 88.00
Celkem 22 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Kamila KnotkováKamila Knotková 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0005
1= Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0009
1= Nela KosováNela Kosová 07 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0035
2= Lucie NěmcováLucie Němcová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0004
2= Markéta ŠimánkováMarkéta Šimánková 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0036
2= Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0000
3= Lea KubíčkováLea Kubíčková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
3= Veronika HradskáVeronika Hradská 06 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0008
3= Adéla PřibylováAdéla Přibylová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0037
3= Dorota ŠimůnkováDorota Šimůnková 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0000
4= Nina ZajícováNina Zajícová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0004
4= Adéla HrůšováAdéla Hrůšová 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0008
4= Veronika VrbováVeronika Vrbová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0038
4= Eliška MikulíkováEliška Mikulíková 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0038
4= Karolína StrašíkováKarolína Strašíková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0000
5= Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0004
5= Nikola JinochováNikola Jinochová 07 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0007
6= Denisa StejskalováDenisa Stejskalová 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0004
6= Amélie BrožováAmélie Brožová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0007
6= Karolína MaryškováKarolína Maryšková 07 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0000
7= Julie OvčíkováJulie Ovčíková 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0004
7= Natálie FabrigerováNatálie Fabrigerová 06 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0007
10= Karolína ŠlechtováKarolína Šlechtová 07 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0001
11= Tereza TůmováTereza Tůmová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
8= Viktorie ŠímováViktorie Šímová 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
8= Zoe PetrováZoe Petrová 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0007
12= Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0001
9= daniela Filipovádaniela Filipová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0004
9= Alena PospíchalováAlena Pospíchalová 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0007
9= Veronika VrbováVeronika Vrbová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
10= Natálie PrílesanováNatálie Prílesanová 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0004
10= Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0007
11= Anežka BudošováAnežka Budošová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0004
11= Lucie NovákováLucie Nováková 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0006
12= Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0004
12= Anna HulíkováAnna Hulíková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0006
12= Gabriela NechanickáGabriela Nechanická 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0000
13= Barbora JarošováBarbora Jarošová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0004
13= Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0006
13= Eliška MikulíkováEliška Mikulíková 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
14= Nikola LacinováNikola Lacinová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0003
14= Karolína TůmováKarolína Tůmová 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0006
14= Lucie BednářováLucie Bednářová 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0000
15= Johana ŽampováJohana Žampová 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0003
15= Tereza FikeisováTereza Fikeisová 07 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0005
15= Lucie ŠoršováLucie Šoršová 07 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0000
16 Christie KalajováChristie Kalajová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0003
17 Aneta BártováAneta Bártová 07 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0003
18= Nela HamerníkováNela Hamerníková 06 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0536
25 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0477
Adéla MyslivečkováAdéla Myslivečková 07 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice DNF
Julie PrchlíkováJulie Prchlíková 07 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 DNF
Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... DNS
Celkem 53 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Berenika NovákováBerenika Nováková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
1= Ela ZabloudilováEla Zabloudilová 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0035
1= Karolína KuncováKarolína Kuncová 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0035
2= Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0004
2= Denisa KopeckáDenisa Kopecká 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0036
2= Adéla TomaschkováAdéla Tomaschková 10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0036
2= Adéla PreislerováAdéla Preislerová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0036
2= Viktorie KopřivováViktorie Kopřivová 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0036
4= Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0001
5= Linda KupkováLinda Kupková 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0001
3= Hedvika DvořákováHedvika Dvořáková 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0004
3= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0037
7= Nela DvořákováNela Dvořáková 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
4= Bára PechováBára Pechová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0004
4= Anna BrzobohatáAnna Brzobohatá 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0035
4= Natálie PorochoňskáNatálie Porochoňská 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0038
9= Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0001
10= Alice ŠenoldováAlice Šenoldová 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0001
5= Nela HynkováNela Hynková 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0004
5= Barbora DaňkováBarbora Daňková 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0035
14= Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0001
6= Nela RejhonsováNela Rejhonsová 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0004
6= Elen HronováElen Hronová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0033
6= Barbora SvobodováBarbora Svobodová 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0000
16= Nela HronováNela Hronová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0001
7= Nela PytlíkováNela Pytlíková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0004
7= Veronika ŠaškováVeronika Šašková 08 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0032
8= Matylda HemberováMatylda Hemberová 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0004
8= Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0000
21= Michaela KaňkováMichaela Kaňková 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0001
9= Kateřina VybíralováKateřina Vybíralová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0004
9= Monika ŠtíchováMonika Štíchová 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0032
9= Klára PlucarováKlára Plucarová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
10= Barbora KúdelkováBarbora Kúdelková 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0004
10= Michaela TurečkováMichaela Turečková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0031
10= Johanna PahlJohanna Pahl 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0000
10= Adéla SoukupováAdéla Soukupová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0790
11= Nelly SliackáNelly Sliacká 10 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0003
11= Marie BeranováMarie Beranová 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0031
12 Klára RodováKlára Rodová 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0003
13 Pavlína MatouškováPavlína Matoušková 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0003
14= Anna HolickáAnna Holická 09 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0003
15= Danyiová SabinaDanyiová Sabina 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0003
14= Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0029
16= Denisa KupkováDenisa Kupková 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0003
15= Kateřina LangováKateřina Langová 08 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0028
17= Alexandra BudošováAlexandra Budošová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0003
16= Adéla HejlíčkováAdéla Hejlíčková 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0028
18= Ella KotyzováElla Kotyzová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0003
17= Zuzana KryštofováZuzana Kryštofová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0027
19= Johana ChmelařováJohana Chmelařová 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0003
18= Barbora OvčíkováBarbora Ovčíková 08 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0027
20 Linda TyšlerováLinda Tyšlerová 09 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0003
19= Petra BíláPetra Bílá 08 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0024
21= Klára AltmanováKlára Altmanová 10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0003
22 Adéla VobořilováAdéla Vobořilová 06 ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice 0003
21= Kateřina KadlecováKateřina Kadlecová 09 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0023
23 Juliána HorynováJuliána Horynová 10 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0003
24 Anna KalimonováAnna Kalimonová 08 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0003
25 Julie JindrákováJulie Jindráková 09 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0003
26 Karolína ŘetovskáKarolína Řetovská 09 Základní a mateřská škola DeštnáZákladní a mateřská škola D... 0003
27 Aneta HákováAneta Háková 08 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0003
33 Kristýna LoukotováKristýna Loukotová 08 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54 0429
36 Anežka TěthalováAnežka Těthalová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0321
56= Tereza PrůchováTereza Průchová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0000
56= Anna KornhöferováAnna Kornhöferová 09 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160 0000
56= Nela DvořákováNela Dvořáková 22 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
56= Zuzana KryštofováZuzana Kryštofová 09 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští... 0000
Celkem 68 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela PytlíkováNela Pytlíková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 10 38.12 38.12 38.12 332.00
2 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 21 36.41 36.41 36.41 312.00
3 Nela RejhonsováNela Rejhonsová
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 11 35.87 35.87 35.87 305.00
4 Anna BrzobohatáAnna Brzobohatá
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 2 35.01 35.01 35.01 295.00
5 Barbora DaňkováBarbora Daňková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 3 34.57 34.57 34.57 289.00
6 55 Elen HronováElen Hronová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 7 32.74 32.74 32.74 268.00
7 Veronika ŠaškováVeronika Šašková
ZŠ a MŠ Kardašova ŘečiceZŠ a MŠ Kardašova Řečice
08 12 32.41 32.41 32.41 264.00
8 Alexandra BudošováAlexandra Budošová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
09 19 31.64 31.64 31.64 254.00
9 60 Monika ŠtíchováMonika Štíchová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
10 13 31.63 31.63 31.63 254.00
10 Michaela TurečkováMichaela Turečková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 14 30.71 30.71 30.71 243.00
11 Marie BeranováMarie Beranová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
09 1 30.64 30.64 30.64 243.00
12 Matylda HemberováMatylda Hemberová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 6 30.47 30.47 30.47 241.00
13 Aneta HákováAneta Háková
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
08 4 29.88 29.88 29.88 234.00
14 Natálie VintrováNatálie Vintrová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 15 29.46 29.46 29.46 229.00
15 Kateřina LangováKateřina Langová
ZŠ J. Hradec II, Janderova 160ZŠ J. Hradec II, Janderova 160
08 9 28.30 28.30 28.30 215.00
16 Adéla HejlíčkováAdéla Hejlíčková
ZŠ J. Hradec V, Větrná 54ZŠ J. Hradec V, Větrná 54
09 5 27.89 27.89 27.89 210.00
17 Zuzana KryštofováZuzana Kryštofová
ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121ZŠ Jindřichův Hradec I, Ští...
09 8 26.83 26.83 26.83 198.00
18 Barbora OvčíkováBarbora Ovčíková
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
08 20 26.67 26.67 26.67 196.00
19 Petra BíláPetra Bílá
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 17 24.43 24.43 24.43 170.00
20 Pavlína MatouškováPavlína Matoušková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
08 16 24.02 24.02 24.02 166.00
21 Kateřina KadlecováKateřina Kadlecová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
09 18 23.19 23.19 23.19 156.00
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
52 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8}
1 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 728
2 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 35
3 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 32
4 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 14
5 Základní a mateřská škola Deštná{8} 10
5 Základní škola Slavonice{8} 10
5 Základní škola Slavonice{8} 10
5 ZŠ Nová Včelnice{8} 10
5 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 10
5 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 10
11 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 9
11 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 9
11 Základní a mateřská škola Deštná{8} 9
11 Základní škola Slavonice{8} 9
11 Základní škola Slavonice{8} 9
11 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 9
11 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 9
18 ZŠ Nová Včelnice{8} 8
18 Základní škola Slavonice{8} 8
18 Základní škola Slavonice{8} 8
21 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 5
21 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 5
21 Základní škola Slavonice{8} 5
24 Základní škola Slavonice{8} 4
24 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 4
24 ZŠ Nová Včelnice{8} 4
24 ZŠ Nová Včelnice{8} 4
24 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 4
24 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
24 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
24 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
24 ZŠ Nová Včelnice{8} 4
33 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 3
34 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 2
34 ZŠ Nová Včelnice{8} 2
34 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 2
37 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
37 ZŠ Nová Včelnice{8} 1
37 Základní škola Slavonice{8} 1
37 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 1
37 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 1
37 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 1
37 Základní škola Slavonice{8} 1
37 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 1
37 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 1
37 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 1
37 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
48 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
48 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 0
48 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 0
48 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Slavonice{8} 47
2 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 43
3 Základní a mateřská škola Deštná{8} 42
4 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 39
5 Základní škola Slavonice{8} 38
5 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 38
5 ZŠ Nová Včelnice{8} 38
5 ZŠ Nová Včelnice{8} 38
9 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 36
9 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 36
11 ZŠ Nová Včelnice{8} 35
11 ZŠ Nová Včelnice{8} 35
11 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 35
11 Základní škola Slavonice{8} 35
11 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 35
16 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 33
17 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 31
18 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 30
19 Základní škola Slavonice{8} 28
20 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
20 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 4
20 Základní škola Slavonice{8} 4
20 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 4
20 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 4
20 ZŠ Nová Včelnice{8} 4
20 Základní a mateřská škola Deštná{8} 4
20 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
20 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 4
20 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
20 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 4
31 Základní škola Slavonice{8} 3
31 Základní a mateřská škola Deštná{8} 3
31 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 3
31 Základní a mateřská škola Deštná{8} 3
31 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 3
36 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
36 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 1
36 ZŠ Nová Včelnice{8} 1
36 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 1
36 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
36 Základní škola Slavonice{8} 1
36 Základní škola Slavonice{8} 1
36 ZŠ Nová Včelnice{8} 1
36 ZŠ Nová Včelnice{8} 1
36 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 1
36 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 1
36 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 1
36 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 1
49 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 0
49 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 0
49 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
49 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
49 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
49 ZŠ Nová Včelnice{8} 0
49 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 0
49 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 0
49 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
51 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8}
51 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8}
51 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8}
1 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 536
2 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 477
3 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 38
3 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 38
5 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 37
6 Základní škola Slavonice{8} 36
7 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 35
8 ZŠ Nová Včelnice{8} 9
9 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 8
9 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 8
11 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 7
11 Základní škola Slavonice{8} 7
11 ZŠ Nová Včelnice{8} 7
11 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 7
11 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 7
11 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 7
17 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 6
17 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 6
17 Základní škola Slavonice{8} 6
17 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 6
21 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 5
21 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 5
23 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 4
23 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 4
23 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 4
23 ZŠ Nová Včelnice{8} 4
23 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
23 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
23 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 4
23 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 4
23 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 4
23 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 4
23 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 4
23 Základní škola Slavonice{8} 4
35 Základní škola Slavonice{8} 3
35 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 3
35 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 3
35 Základní škola Slavonice{8} 3
39 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 1
39 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
39 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 1
42 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 0
42 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 0
42 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 0
42 Základní škola Slavonice{8} 0
42 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 0
42 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
42 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 0
42 ZŠ Nová Včelnice{8} 0
42 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
Celkem 53 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 790
2 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 429
3 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 321
4 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 38
5 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 37
6 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 36
6 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 36
6 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 36
6 Základní škola Slavonice{8} 36
10 ZŠ Nová Včelnice{8} 35
10 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 35
10 Základní škola Slavonice{8} 35
10 Základní škola Slavonice{8} 35
14 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 33
15 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 32
15 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 32
17 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 31
17 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 31
19 ZŠ Nová Včelnice{8} 29
20 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 28
20 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 28
22 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 27
22 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 27
24 Základní škola Slavonice{8} 24
25 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 23
26 ZŠ Nová Včelnice{8} 4
26 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 4
26 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 4
26 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
26 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 4
26 Základní a mateřská škola Deštná{8} 4
26 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 4
26 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 4
26 Základní škola Slavonice{8} 4
26 Základní a mateřská škola Deštná{8} 4
36 Základní a mateřská škola Deštná{8} 3
36 Základní a mateřská škola Deštná{8} 3
36 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 3
36 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 3
36 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 3
36 ZŠ Nová Včelnice{8} 3
36 Základní škola Slavonice{8} 3
36 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 3
36 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 3
36 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 3
36 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 3
36 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 3
36 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 3
36 Základní a mateřská škola Deštná{8} 3
36 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 3
36 Základní škola Slavonice{8} 3
36 Základní a mateřská škola Deštná{8} 3
53 ZŠ Nová Včelnice{8} 1
53 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
53 ZŠ a MŠ Kardašova Řečice{8} 1
53 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 1
53 ZŠ Nová Včelnice{8} 1
53 ZŠ J. Hradec V, Větrná 54{8} 1
53 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 1
53 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 1
61 ZŠ a MŠ Nová Bystřice{8} 0
61 Základní škola Slavonice{8} 0
61 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746{8} 0
61 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
61 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 0
61 ZŠ J. Hradec II, Janderova 160{8} 0
61 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
61 ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121{8} 0
Celkem 68 závodníků