Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Český Krumlov

Kaplice (10. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KyselaŠimon Kysela 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 08.10 531.00
2 Dominik PěstaDominik Pěsta 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 08.33 468.00
3 18 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 08.34 465.00
4 Patrik JestřebskýPatrik Jestřebský 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 08.89 329.00
5 Adam MalachovskýAdam Malachovský 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 08.91 324.00
6 Milan PechMilan Pech 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 09.05 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BrožkaTomáš Brožka 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 08.36 460.00
2 Antonín DanihelAntonín Danihel 06 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 08.38 454.00
3 Tomáš PoláčekTomáš Poláček 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 08.41 447.00
4 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.61 396.00
5 Matěj PöschlMatěj Pöschl 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 09.05 293.00
6 Matěj KolářMatěj Kolář 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 2 09.57 190.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ToncarKarel Toncar 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 08.06 542.00
2 Miroslav KunešMiroslav Kuneš 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 08.09 534.00
3 Jakub KlíchaJakub Klícha 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.12 525.00
4 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 08.35 462.00
5 Tomáš ŽigaTomáš Žiga 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 08.78 354.00
6 25 Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 08.95 315.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 07.93 580.00
2 Miroslav PísekMiroslav Písek 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 07.98 565.00
3 Jaroslav ŠebestaJaroslav Šebesta 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 08.06 542.00
4 Radek VosikaRadek Vosika 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 08.52 418.00
5 48 Václav PártlVáclav Pártl 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.60 398.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 07.93 580.00
2 Miroslav PísekMiroslav Písek 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 07.98 565.00
3 Karel ToncarKarel Toncar 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 08.06 542.00
3 Jaroslav ŠebestaJaroslav Šebesta 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 08.06 542.00
5 Miroslav KunešMiroslav Kuneš 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 08.09 534.00
6 Šimon KyselaŠimon Kysela 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 08.10 531.00
7 Jakub KlíchaJakub Klícha 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.12 525.00
8 Dominik PěstaDominik Pěsta 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 08.33 468.00
9 18 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 08.34 465.00
10 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 08.35 462.00
11 Tomáš BrožkaTomáš Brožka 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 08.36 460.00
12 Antonín DanihelAntonín Danihel 06 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 08.38 454.00
13 Tomáš PoláčekTomáš Poláček 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 08.41 447.00
14 Radek VosikaRadek Vosika 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 08.52 418.00
15 48 Václav PártlVáclav Pártl 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.60 398.00
16 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.61 396.00
17 Tomáš ŽigaTomáš Žiga 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 08.78 354.00
18 Patrik JestřebskýPatrik Jestřebský 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 08.89 329.00
19 Adam MalachovskýAdam Malachovský 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 08.91 324.00
20 25 Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 08.95 315.00
21 Milan PechMilan Pech 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 09.05 293.00
21 Matěj PöschlMatěj Pöschl 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 09.05 293.00
23 Matěj KolářMatěj Kolář 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 2 09.57 190.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.45 436.00
2 David VuDavid Vu 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 08.55 411.00
3 8 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 08.74 364.00
4 72 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 6 09.29 243.00
5 Michal MatějkaMichal Matějka 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.72 164.00
6 Zdeněk KotlárZdeněk Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 10.25 86.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián PeleškaKristián Peleška 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 08.52 418.00
2 Jaromír PechJaromír Pech 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 08.89 329.00
3 Adrian TafallariAdrian Tafallari 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.04 295.00
4 Kryštof JanošťákKryštof Janošťák 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 09.14 274.00
5 Tobiáš MalákTobiáš Malák 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 5 09.98 123.00
6 24 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 10.12 103.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 08.82 345.00
2 Martin VeselýMartin Veselý 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 09.05 293.00
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.33 235.00
4 Jaroslav FaustJaroslav Faust 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 09.36 229.00
5 Lukáš KotlárLukáš Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.78 154.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KoclířMichal Koclíř 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 08.80 350.00
2 Matěj ŠítalMatěj Šítal 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 08.84 340.00
3 43 Bořek KlimendaBořek Klimenda 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 4 09.20 261.00
4 51 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 10.00 120.00
5 Vojtěch MasaříkVojtěch Masařík 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 5 10.10 106.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.45 436.00
2 Kristián PeleškaKristián Peleška 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 08.52 418.00
3 David VuDavid Vu 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 08.55 411.00
4 8 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 08.74 364.00
5 Michal KoclířMichal Koclíř 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 08.80 350.00
6 Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 08.82 345.00
7 Matěj ŠítalMatěj Šítal 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 08.84 340.00
8 Jaromír PechJaromír Pech 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 08.89 329.00
9 Adrian TafallariAdrian Tafallari 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.04 295.00
10 Martin VeselýMartin Veselý 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 09.05 293.00
11 Kryštof JanošťákKryštof Janošťák 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 09.14 274.00
12 43 Bořek KlimendaBořek Klimenda 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 4 09.20 261.00
13 72 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 6 09.29 243.00
14 Jiří KrejčíJiří Krejčí 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.33 235.00
15 Jaroslav FaustJaroslav Faust 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 09.36 229.00
16 Michal MatějkaMichal Matějka 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.72 164.00
17 Lukáš KotlárLukáš Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.78 154.00
18 Tobiáš MalákTobiáš Malák 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 5 09.98 123.00
19 51 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 10.00 120.00
20 Vojtěch MasaříkVojtěch Masařík 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 5 10.10 106.00
21 24 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 10.12 103.00
22 Zdeněk KotlárZdeněk Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 10.25 86.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.10 541.00
2 39 Aneta ŠvejdíkováAneta Švejdíková 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 5 09.15 528.00
3 Barbora AulickáBarbora Aulická 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 09.16 526.00
4 Anežka TomanováAnežka Tomanová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 2 09.63 415.00
5 Anna VeseláAnna Veselá 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 10.41 258.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:55) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.57 428.00
2 Viktorie PodhorskáViktorie Podhorská 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 09.76 386.00
3 Tereza PöschelováTereza Pöschelová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 09.76 386.00
4 43 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 09.89 359.00
5 Ludmila ŠrámkováLudmila Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 10.10 316.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.36 477.00
2 Klára MickováKlára Micková 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 09.55 433.00
3 44 Natálie KolářováNatálie Kolářová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.61 419.00
4 Barbora ŠvamberováBarbora Švamberová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 10.01 334.00
5 Natálie SpreitzerováNatálie Spreitzerová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 10.03 330.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LinhováTereza Linhová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 08.42 723.00
2 3 Eva FišerováEva Fišerová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.94 582.00
3 29 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.43 461.00
4 Stanislava ŠrámkováStanislava Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.87 363.00
5 Kristýna OlejníčkováKristýna Olejníčková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.97 342.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 10:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Kristýna GažákováKristýna Gažáková 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 5 08.95 579.00
2 Tereza FloriánováTereza Floriánová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 09.17 523.00
3 Adéla SlezákováAdéla Slezáková 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 09.47 451.00
4 Katrin BalogováKatrin Balogová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 09.51 442.00
5 Klára NiklováKlára Niklová 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 09.52 440.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LinhováTereza Linhová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 08.42 723.00
2 3 Eva FišerováEva Fišerová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.94 582.00
3 42 Kristýna GažákováKristýna Gažáková 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 5 08.95 579.00
4 6 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.10 541.00
5 39 Aneta ŠvejdíkováAneta Švejdíková 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 5 09.15 528.00
6 Barbora AulickáBarbora Aulická 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 09.16 526.00
7 Tereza FloriánováTereza Floriánová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 09.17 523.00
8 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.36 477.00
9 29 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.43 461.00
10 Adéla SlezákováAdéla Slezáková 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 09.47 451.00
11 Katrin BalogováKatrin Balogová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 09.51 442.00
12 Klára NiklováKlára Niklová 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 09.52 440.00
13 Klára MickováKlára Micková 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 09.55 433.00
14 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.57 428.00
15 44 Natálie KolářováNatálie Kolářová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.61 419.00
16 Anežka TomanováAnežka Tomanová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 2 09.63 415.00
17 Viktorie PodhorskáViktorie Podhorská 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 09.76 386.00
17 Tereza PöschelováTereza Pöschelová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 09.76 386.00
19 Stanislava ŠrámkováStanislava Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.87 363.00
20 43 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 09.89 359.00
21 Kristýna OlejníčkováKristýna Olejníčková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.97 342.00
22 Barbora ŠvamberováBarbora Švamberová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 10.01 334.00
23 Natálie SpreitzerováNatálie Spreitzerová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 10.03 330.00
24 Ludmila ŠrámkováLudmila Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 10.10 316.00
25 Anna VeseláAnna Veselá 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 10.41 258.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HadravováSimona Hadravová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 09.09 543.00
2 Laura HamplováLaura Hamplová 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 09.50 444.00
3 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.58 426.00
4 Sarah StropkováSarah Stropková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 09.89 359.00
5 40 Adéla DolanskáAdéla Dolanská 10 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 10.39 261.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.87 600.00
2 Bára KahovcováBára Kahovcová 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 08.98 571.00
3 Eliška HosensaidlováEliška Hosensaidlová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.49 447.00
4 Ema VazdováEma Vazdová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1 09.93 350.00
5 43 Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 10.13 310.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HaldováElen Haldová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.01 564.00
2 Karla TovaryšováKarla Tovaryšová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 09.49 447.00
3 1 Lada SmolíkováLada Smolíková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.87 363.00
4 58 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 10.54 235.00
5 Vendula HláskováVendula Hlásková 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 11.00 161.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.28 496.00
2 Aneta ChudáAneta Chudá 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 09.57 428.00
3 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.67 406.00
4 Natálie JaklováNatálie Jaklová 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 10.38 263.00
5 56 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 12.57 10.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.87 600.00
2 Bára KahovcováBára Kahovcová 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 08.98 571.00
3 Elen HaldováElen Haldová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.01 564.00
4 Simona HadravováSimona Hadravová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 09.09 543.00
5 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.28 496.00
6 Eliška HosensaidlováEliška Hosensaidlová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.49 447.00
6 Karla TovaryšováKarla Tovaryšová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 09.49 447.00
8 Laura HamplováLaura Hamplová 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 09.50 444.00
9 Aneta ChudáAneta Chudá 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 09.57 428.00
10 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.58 426.00
11 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.67 406.00
12 1 Lada SmolíkováLada Smolíková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.87 363.00
13 Sarah StropkováSarah Stropková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 09.89 359.00
14 Ema VazdováEma Vazdová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1 09.93 350.00
15 43 Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 10.13 310.00
16 Natálie JaklováNatálie Jaklová 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 10.38 263.00
17 40 Adéla DolanskáAdéla Dolanská 10 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 3 10.39 261.00
18 58 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 10.54 235.00
19 Vendula HláskováVendula Hlásková 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 11.00 161.00
20 56 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 12.57 10.00

600 m - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 1:56.59 560.00
2 95 Barbora ŠafránkováBarbora Šafránková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 17 2:02.35 475.00
3 100 Simona LichevaSimona Licheva 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 14 2:05.83 426.00
4 4 Anna HajduchováAnna Hajduchová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 7 2:10.52 365.00
5 52 Sophie VítůSophie Vítů 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 21 2:11.35 354.00
6 99 Anežka DoubravskáAnežka Doubravská 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 2:12.31 343.00
7 38 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 9 2:12.39 342.00
8 93 Sofie JanošcováSofie Janošcová 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 11 2:14.63 315.00
9 1 Lada SmolíkováLada Smolíková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 16 2:15.32 307.00
10 96 Sofie BíláSofie Bílá 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 2:16.92 288.00
11 43 Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 13 2:19.45 260.00
12 98 Natálie HorováNatálie Horová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 8 2:20.35 251.00
13 53 Victoria BohmVictoria Bohm 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 2:20.89 245.00
14 52 Viktoria TaranushchenkoViktoria Taranushchenko 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 19 2:26.86 186.00
15 57 Veronika FerencováVeronika Ferencová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 2:28.57 171.00
16 56 Sofie MejtováSofie Mejtová 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 15 2:28.81 169.00
17 37 Vanesa UstohalováVanesa Ustohalová 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 20 2:29.72 161.00
18 40 Adéla DolanskáAdéla Dolanská 10 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 4 2:30.53 154.00
19 58 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 12 2:32.60 137.00
20 69 Eva ZajíčkováEva Zajíčková 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 22 2:33.39 131.00
21 38 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 10 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 10 2:36.33 109.00
22 56 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 18 2:43.93 61.00
Celkem 22 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 16 2:57.27 391.00
2 3 Eva FišerováEva Fišerová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 2:58.49 379.00
3 12 Sára BrabcováSára Brabcová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 2:59.74 368.00
4 47 Romana MackováRomana Macková 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 15 3:08.46 291.00
5 43 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 3:12.84 255.00
6 50 Markéta DočekalováMarkéta Dočekalová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 2 3:13.87 247.00
7 8 Viktoria SadovskáViktoria Sadovská 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 18 3:16.11 230.00
8 27 Lucie KubalákováLucie Kubaláková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 10 3:16.77 225.00
9 5 Janice LichevaJanice Licheva 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 13 3:18.41 213.00
10 28 Karolína PetrouováKarolína Petrouová 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 17 3:18.90 210.00
11 30 Veronika JanákováVeronika Janáková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 3:19.02 209.00
12 44 Natálie KolářováNatálie Kolářová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 8 3:21.92 188.00
13 37 Kamila TsuberaKamila Tsubera 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 23 3:22.15 187.00
14 29 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 11 3:23.92 175.00
15 14 Věra ŠimonováVěra Šimonová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 21 3:24.03 174.00
16 20 Andrea ŠafratováAndrea Šafratová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 20 3:30.18 136.00
17 7 Eliška KolouchováEliška Kolouchová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 9 3:31.48 129.00
18 39 Aneta ŠvejdíkováAneta Švejdíková 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 22 3:31.48 129.00
19 40 Gabriela SladováGabriela Sladová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 19 3:34.49 112.00
20 42 Kristýna GažákováKristýna Gažáková 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 4 3:50.58 42.00
21 41 Šárka LovasováŠárka Lovasová 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 14 3:51.90 37.00
22 51 Karolína LidickáKarolína Lidická 06 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 12 3:54.24 30.00
23 45 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 7 4:19.39 0.00
Celkem 23 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Vojtěch ŠulekVojtěch Šulek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 20 3:25.34 437.00
2 8 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 7 3:26.97 424.00
3 36 Daniel BalanDaniel Balan 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 3:27.86 417.00
4 7 Eda EdelmanEda Edelman 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 3:30.37 398.00
5 25 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 19 3:32.45 382.00
6 73 Tomáš FišerTomáš Fišer 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 6 3:34.88 363.00
7 72 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 15 3:34.92 363.00
8 49 Kevin RakášKevin Rakáš 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 13 3:36.49 352.00
9 97 David ŠedivýDavid Šedivý 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 18 3:37.15 347.00
10 70 Matouš RehbergerMatouš Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 14 3:37.34 345.00
11 53 Alesandro BiasonAlesandro Biason 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 2 3:38.78 335.00
12 27 Jiří StříbrnýJiří Stříbrný 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 17 3:40.54 323.00
13 50 Matěj FaktorMatěj Faktor 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 5 3:40.89 320.00
14 39 Jakub MickaJakub Micka 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 12 3:42.90 306.00
15 55 Filip KotlárFilip Kotlár 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 9 3:50.02 259.00
16 55 Tadeáš MatějíčekTadeáš Matějíček 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 11 3:52.99 240.00
17 43 Bořek KlimendaBořek Klimenda 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 8 3:53.48 237.00
18 24 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 3:57.12 216.00
19 54 Matěj MašekMatěj Mašek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 10 4:15.53 120.00
20 54 Karel TemiakKarel Temiak 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 21 4:15.73 120.00
21 51 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 16 4:17.73 111.00
Celkem 21 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 10.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Jan ŠvédaJan Švéda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 20 5:00.91 554.00
2 25 Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 16 5:02.20 547.00
3 11 Filip JanošecFilip Janošec 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 5:04.17 536.00
4 1 Martin KutlákMartin Kutlák 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 9 5:11.48 495.00
5 23 Matyáš MenšíkMatyáš Menšík 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 13 5:16.72 467.00
6 18 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1 5:18.71 457.00
7 27 Petr KučeraPetr Kučera 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 7 5:28.21 408.00
8 26 Filip KopřivaFilip Kopřiva 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 5:28.25 408.00
9 28 Matěj ŘíhaMatěj Říha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 18 5:28.44 407.00
10 24 Kryštof KupkaKryštof Kupka 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 8 5:28.70 406.00
11 48 Václav PártlVáclav Pártl 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 14 5:41.89 343.00
12 41 Jiří SukdolákJiří Sukdolák 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 19 5:47.76 316.00
13 44 Michal MajerMichal Majer 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 11 5:49.76 307.00
14 19 Matěj CísařMatěj Císař 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 5:51.30 301.00
15 2 Tomáš MaurerTomáš Maurer 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 12 5:53.56 291.00
16 26 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 17 5:53.93 289.00
17 41 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 15 5:55.79 282.00
18 21 Tomáš BrožkaTomáš Brožka 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 6:08.62 230.00
19 42 Jan LaštovkaJan Laštovka 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 10 6:29.77 156.00
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Brožka, Biňovský, Toncar, Brauer Brožka, Biňovský, Toncar, Brauer Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 31.27 502.00
2 Poláček, Šebesta, Pilař, Kopřiva Poláček, Šebesta, Pilař, Kopřiva Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 33.39 363.00
3 Jestřebský, Břečka, Kolář, Majer Jestřebský, Břečka, Kolář, Majer ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 4 35.87 227.00
4 Sivák, Kuneš, Sivák, Pech Sivák, Kuneš, Sivák, Pech ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 39.13 93.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 30.32 571.00
2 Vosika, Švéda, Kysela, Klícha Vosika, Švéda, Kysela, Klícha ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 31.66 475.00
3 Masařík, Biason, Danihel, Danihel Masařík, Biason, Danihel, Danihel ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 32.83 398.00
4 1 Kutlák, Maurer, Cieslar, Pártl Kutlák, Maurer, Cieslar, Pártl ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 33.36 365.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schuster, Domin, Kučera, Písek Schuster, Domin, Kučera, Písek ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 31.68 474.00
2 Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 31.99 453.00
3 Dunka, Jurík, Janouch, Pöschl Dunka, Jurík, Janouch, Pöschl ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 33.05 384.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 30.32 571.00
2 21 Brožka, Biňovský, Toncar, Brauer Brožka, Biňovský, Toncar, Brauer Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 31.27 502.00
3 Vosika, Švéda, Kysela, Klícha Vosika, Švéda, Kysela, Klícha ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 31.66 475.00
4 Schuster, Domin, Kučera, Písek Schuster, Domin, Kučera, Písek ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 31.68 474.00
5 Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 31.99 453.00
6 Masařík, Biason, Danihel, Danihel Masařík, Biason, Danihel, Danihel ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 32.83 398.00
7 Dunka, Jurík, Janouch, Pöschl Dunka, Jurík, Janouch, Pöschl ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 33.05 384.00
8 1 Kutlák, Maurer, Cieslar, Pártl Kutlák, Maurer, Cieslar, Pártl ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 33.36 365.00
9 Poláček, Šebesta, Pilař, Kopřiva Poláček, Šebesta, Pilař, Kopřiva Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 33.39 363.00
10 Jestřebský, Břečka, Kolář, Majer Jestřebský, Břečka, Kolář, Majer ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 4 35.87 227.00
11 Sivák, Kuneš, Sivák, Pech Sivák, Kuneš, Sivák, Pech ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 39.13 93.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benda, Kinický, Peleška, Faktor Benda, Kinický, Peleška, Faktor Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 34.31 310.00
2 Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 35.43 249.00
3 43 Klimenda, Janošťák, Gloza, Rakáš Klimenda, Janošťák, Gloza, Rakáš ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 2 36.16 213.00
4 Kotlár, Mašek, Kotlár, Kotlár Kotlár, Mašek, Kotlár, Kotlár ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 42.24 17.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Rehberger, Veselý, Svoboda, Puffr Rehberger, Veselý, Svoboda, Puffr ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 35.36 253.00
2 Tafallari, Krejčí, Stříbrný, Kutlák Tafallari, Krejčí, Stříbrný, Kutlák ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 37.10 170.00
3 Masařík, Temiak, Matějíček, Malák Masařík, Temiak, Matějíček, Malák ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 40.80 45.00
7 Edelman, Pitner, Kučera, Hajduch Edelman, Pitner, Kučera, Hajduch ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koclíř, Kovář, Šulek, Vu Koclíř, Kovář, Šulek, Vu ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 33.26 371.00
2 Pöschl, Pech, Teska, Rehberger Pöschl, Pech, Teska, Rehberger ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 36.34 204.00
3 39 Micka, Papaj, Matějka, Doubic Micka, Papaj, Matějka, Doubic ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 36.38 203.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koclíř, Kovář, Šulek, Vu Koclíř, Kovář, Šulek, Vu ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 33.26 371.00
2 Benda, Kinický, Peleška, Faktor Benda, Kinický, Peleška, Faktor Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 34.31 310.00
3 72 Rehberger, Veselý, Svoboda, Puffr Rehberger, Veselý, Svoboda, Puffr ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 35.36 253.00
4 Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 35.43 249.00
5 43 Klimenda, Janošťák, Gloza, Rakáš Klimenda, Janošťák, Gloza, Rakáš ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 2 36.16 213.00
6 Pöschl, Pech, Teska, Rehberger Pöschl, Pech, Teska, Rehberger ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 36.34 204.00
7 39 Micka, Papaj, Matějka, Doubic Micka, Papaj, Matějka, Doubic ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 36.38 203.00
8 Tafallari, Krejčí, Stříbrný, Kutlák Tafallari, Krejčí, Stříbrný, Kutlák ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 37.10 170.00
9 Masařík, Temiak, Matějíček, Malák Masařík, Temiak, Matějíček, Malák ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 40.80 45.00
10 Kotlár, Mašek, Kotlár, Kotlár Kotlár, Mašek, Kotlár, Kotlár ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 42.24 17.00
7 Edelman, Pitner, Kučera, Hajduch Edelman, Pitner, Kučera, Hajduch ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Podhorská, Aulická, Floriánová, Mikulíková Podhorská, Aulická, Floriánová, Mikulíková Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 35.47 502.00
2 39 Švejdíková, Gažáková, Žaludová, Micková Švejdíková, Gažáková, Žaludová, Micková ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 1 35.52 499.00
3 Pöschelová, Havlíčková, Sedláková, Šmejkalová Pöschelová, Havlíčková, Sedláková, Šmejkalová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 35.67 490.00
4 Hronková, Haislerová, Reichardtová, Kupčíková Hronková, Haislerová, Reichardtová, Kupčíková ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 36.34 450.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Kolářová, Vávrová, Šrámková, Šedivá Kolářová, Vávrová, Šrámková, Šedivá ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 35.91 475.00
2 Balogová, Novotná, Šulková, Tomanová Balogová, Novotná, Šulková, Tomanová ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 36.65 432.00
3 3 Fišerová, Macková, Niklová, Švecová Fišerová, Macková, Niklová, Švecová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 37.45 387.00
4 Spreitzerová, Sadovská, Olejníčková, Nováková Spreitzerová, Sadovská, Olejníčková, Nováková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 38.22 346.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linhová, Zemanová, Brabcová, Šipanová Linhová, Zemanová, Brabcová, Šipanová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 34.21 582.00
2 Vinšová, Šrámková, Adámková, Fialová Vinšová, Šrámková, Adámková, Fialová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 37.12 405.00
3 Veselá, Licheva, Opekarová, Ďuráková Veselá, Licheva, Opekarová, Ďuráková ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 37.97 359.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linhová, Zemanová, Brabcová, Šipanová Linhová, Zemanová, Brabcová, Šipanová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 34.21 582.00
2 Podhorská, Aulická, Floriánová, Mikulíková Podhorská, Aulická, Floriánová, Mikulíková Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 35.47 502.00
3 39 Švejdíková, Gažáková, Žaludová, Micková Švejdíková, Gažáková, Žaludová, Micková ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 1 35.52 499.00
4 Pöschelová, Havlíčková, Sedláková, Šmejkalová Pöschelová, Havlíčková, Sedláková, Šmejkalová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 35.67 490.00
5 44 Kolářová, Vávrová, Šrámková, Šedivá Kolářová, Vávrová, Šrámková, Šedivá ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 35.91 475.00
6 Hronková, Haislerová, Reichardtová, Kupčíková Hronková, Haislerová, Reichardtová, Kupčíková ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 36.34 450.00
7 Balogová, Novotná, Šulková, Tomanová Balogová, Novotná, Šulková, Tomanová ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 36.65 432.00
8 Vinšová, Šrámková, Adámková, Fialová Vinšová, Šrámková, Adámková, Fialová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 37.12 405.00
9 3 Fišerová, Macková, Niklová, Švecová Fišerová, Macková, Niklová, Švecová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 37.45 387.00
10 Veselá, Licheva, Opekarová, Ďuráková Veselá, Licheva, Opekarová, Ďuráková ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 37.97 359.00
11 Spreitzerová, Sadovská, Olejníčková, Nováková Spreitzerová, Sadovská, Olejníčková, Nováková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 38.22 346.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hamplová, Vítů, Bohm, Hobzová Hamplová, Vítů, Bohm, Hobzová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 38.85 314.00
2 Jaklová, Ustohalová, Udatná, Hálková Jaklová, Ustohalová, Udatná, Hálková ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 2 39.39 287.00
3 56 Švarcová, Váchová, Placerová, Hosensaidlová Švarcová, Váchová, Placerová, Hosensaidlová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 39.97 260.00
4 Chudá, Mejtová, Taranushchenko, Škorvánková Chudá, Mejtová, Taranushchenko, Škorvánková ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 46.56 40.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Šafránková, Nováková, Kahovcová, Haldová Šafránková, Nováková, Kahovcová, Haldová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 35.53 498.00
2 Šipanová, Špindlerová, Hajduchová, Motejlová Šipanová, Špindlerová, Hajduchová, Motejlová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 36.10 464.00
3 Adámková, Bogdanova, Jaklová, Křížková Adámková, Bogdanova, Jaklová, Křížková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 37.02 411.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártová, Krnáčová, Ondřichová, Hulíková Bártová, Krnáčová, Ondřichová, Hulíková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 36.68 430.00
2 98 Horová, Hanzlíková, Hadravová, Hanzalová Horová, Hanzlíková, Hadravová, Hanzalová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 36.74 427.00
3 99 Doubravská, Licheva, Papoušková, Tovaryšová Doubravská, Licheva, Papoušková, Tovaryšová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 38.45 334.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Šafránková, Nováková, Kahovcová, Haldová Šafránková, Nováková, Kahovcová, Haldová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 35.53 498.00
2 Šipanová, Špindlerová, Hajduchová, Motejlová Šipanová, Špindlerová, Hajduchová, Motejlová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 36.10 464.00
3 Bártová, Krnáčová, Ondřichová, Hulíková Bártová, Krnáčová, Ondřichová, Hulíková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 36.68 430.00
4 98 Horová, Hanzlíková, Hadravová, Hanzalová Horová, Hanzlíková, Hadravová, Hanzalová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 36.74 427.00
5 Adámková, Bogdanova, Jaklová, Křížková Adámková, Bogdanova, Jaklová, Křížková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 37.02 411.00
6 99 Doubravská, Licheva, Papoušková, Tovaryšová Doubravská, Licheva, Papoušková, Tovaryšová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 38.45 334.00
7 Hamplová, Vítů, Bohm, Hobzová Hamplová, Vítů, Bohm, Hobzová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 38.85 314.00
8 Jaklová, Ustohalová, Udatná, Hálková Jaklová, Ustohalová, Udatná, Hálková ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 2 39.39 287.00
9 56 Švarcová, Váchová, Placerová, Hosensaidlová Švarcová, Váchová, Placerová, Hosensaidlová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 39.97 260.00
10 Chudá, Mejtová, Taranushchenko, Škorvánková Chudá, Mejtová, Taranushchenko, Škorvánková ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 46.56 40.00

skok vysoký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Daniel BiňovskýDaniel Biňovský
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 2 PB 1.54 o o o o o o o xxo xo xxx 419.00
2 Filip KomárekFilip Komárek
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 12 PB 1.54 - - - - o o o o xxo xxx 419.00
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 17 PB 1.54 - - - - - o - xo xxo xxx 419.00
4 Robert DunkaRobert Dunka
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
06 8 PB 1.50 o o o o xo o xo o xxx 389.00
5 Šimon OtavaŠimon Otava
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 15 PB 1.50 o o o o o o o xo xxx 389.00
6 Samuel BalekSamuel Balek
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 1 PB 1.50 o o o o xo xo o xxo xxx 389.00
7 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
06 5 PB 1.50 o o o o xo o xxo xxo xxx 389.00
8 Karel ToncarKarel Toncar
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 20 PB 1.42 xo o o o o o xxx 331.00
9 Matyáš KubíkMatyáš Kubík
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 13 PB 1.42 o o xxo xo o o xxx 331.00
10 Matyáš JuríkMatyáš Jurík
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 10 PB 1.42 o o xxo xxo xxo xo xxx 331.00
11= Pavel DreilingPavel Dreiling
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 7 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
11= Filip ŠedivýFilip Šedivý
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 18 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
13 Karel SivákKarel Sivák
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 16 PB 1.38 o xxo xo o xo xxx 303.00
14 Dan HanzalíkDan Hanzalík
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
06 9 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
15 45 Matěj BřečkaMatěj Břečka
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
07 3 PB 1.34 o x o o xxx 276.00
16= Martin KlenkaMartin Klenka
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 11 PB 1.34 o o o xo xxx 276.00
16= Dominik NovosadDominik Novosad
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
06 14 PB 1.34 o o o xo xxx 276.00
18 Pavel TěšínskýPavel Těšínský
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 19 PB 1.30 o o o xxx 250.00
19 Maik CibrikMaik Cibrik
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 4 PB 1.26 xo o xxx 225.00
20 Jakub DanihelJakub Danihel
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 6 PB 1.26 o xo xxx 225.00
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 50 Matěj FaktorMatěj Faktor
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 5 PB 1.46 o o o o o o o o xo xxx 360.00
2 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 21 PB 1.46 o o o o xo o xo xxo xo xxx 360.00
3 54 Karel TemiakKarel Temiak
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 18 PB 1.42 o o o xxo o o o xxo xxx 331.00
4 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 14 PB 1.34 xo o o o xo o xxx 276.00
5 Štěpán BendaŠtěpán Benda
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 2 PB 1.34 o o xo o o xxo xxx 276.00
6 Adrian TafallariAdrian Tafallari
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 17 PB 1.30 xo o o o o xxx 250.00
7 Jan TeskaJan Teska
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 19 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
8 Lukáš PrenerLukáš Prener
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 15 PB 1.22 xxo o xo xxx 200.00
9 Petr DoubicPetr Doubic
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 4 PB 1.18 xo o xxx 176.00
10 Lukáš VávraLukáš Vávra
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 20 PB 1.18 xxo o xxx 176.00
11 Jindřich BerounskýJindřich Berounský
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 3 PB 1.18 xo xo xxx 176.00
12 Šimon HálaŠimon Hála
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
22 7 PB 1.14 xxo xxx 153.00
Michal MrenicaMichal Mrenica
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 13 NM xxx
55 Filip KotlárFilip Kotlár
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 9 NM xxx
Kryštof JanošťákKryštof Janošťák
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 8 NM xxx
Jan LüftnerJan Lüftner
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 11 NM xxx
Vojtěch MasaříkVojtěch Masařík
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 12 NM xxx
Jiří BauerJiří Bauer
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 1 NM xxx
Jiří KrejčíJiří Krejčí
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 10 NM xxx
73 Tomáš FišerTomáš Fišer
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 6 NM xxx
Jan ReichardtJan Reichardt
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 22 NM xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Barbora AulickáBarbora Aulická
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 1 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
2 Valérie HavlíčkováValérie Havlíčková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 3 PB 1.38 o o o o xxo xo o xxx 491.00
3 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 17 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
4 Anna OndřejováAnna Ondřejová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 14 PB 1.30 o o o xo o xxx 409.00
5 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 10 PB 1.30 o o o o xxo xxx 409.00
6 Simona ŽaludováSimona Žaludová
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
06 23 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
7 Karolína VávrováKarolína Vávrová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 20 PB 1.26 o xo o o xxx 369.00
8 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 22 PB 1.26 xo o o xxo xxx 369.00
9 50 Markéta DočekalováMarkéta Dočekalová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 2 PB 1.22 xxo o xo xxx 331.00
10= Pavla MachulováPavla Machulová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 9 PB 1.18 xo o xxx 293.00
10= Adéla SlezákováAdéla Slezáková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 16 PB 1.18 xo o xxx 293.00
12 Kristýna OlejníčkováKristýna Olejníčková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 13 PB 1.18 xxo o xxx 293.00
13 41 Šárka LovasováŠárka Lovasová
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
06 7 PB 1.18 o xo xxx 293.00
14 Karolína ŠulkováKarolína Šulková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 19 PB 1.18 xo xo xxx 293.00
15 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 18 PB 1.18 xxo xo xxx 293.00
16 Rosálie VinšováRosálie Vinšová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 21 PB 1.18 o xxo xxx 293.00
17 Valerie OpekarováValerie Opekarová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 15 PB 1.14 xo xxx 257.00
18 51 Karolína LidickáKarolína Lidická
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
06 5 PB 1.14 xxo xxx 257.00
Barbora NovákováBarbora Nováková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 12 NM xxx
Natálie HronkováNatálie Hronková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 4 NM xxx
5 Janice LichevaJanice Licheva
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 6 NM xxx
Amálie MudrováAmálie Mudrová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 11 NM xxx
47 Romana MackováRomana Macková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 8 NM xxx
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 1 PB 1.34 o o o o o o o o xxx 449.00
2 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 13 PB 1.34 o o o o o o xo o xxx 449.00
3 Nela ŠpindlerováNela Špindlerová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 15 PB 1.34 xo o o o o xxo xo xo xxx 449.00
4 35 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 3 PB 1.30 o o o o o xo xxo xxx 409.00
5 Elen HaldováElen Haldová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 7 PB 1.26 xo o o o o o xxx 369.00
6 Nella HanzlíkováNella Hanzlíková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 9 PB 1.14 o o o xxx 257.00
7= Natálie UdatnáNatálie Udatná
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 17 PB 1.14 o xo o xxx 257.00
7= 69 Eva ZajíčkováEva Zajíčková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 18 PB 1.14 o xo o xx 257.00
9 Anežka RiegerováAnežka Riegerová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 14 PB 1.14 o o xxo xxx 257.00
10 96 Sofie BíláSofie Bílá
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 2 PB 1.14 xo o xxo xxx 257.00
11 Anežka MerunkováAnežka Merunková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 12 PB 1.14 xo xo xxo xxx 257.00
12 57 Veronika FerencováVeronika Ferencová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 5 PB 1.10 xxo o xxx 222.00
13 100 Simona LichevaSimona Licheva
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 11 PB 1.10 o xo xxx 222.00
14 53 Victoria BohmVictoria Bohm
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 4 PB 1.06 o xxx 188.00
15= Simona HadravováSimona Hadravová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 6 PB 1.06 xxo xxx 188.00
15= Eliška HosensaidlováEliška Hosensaidlová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 10 PB 1.06 xxo xxx 188.00
15= Markéta HálkováMarkéta Hálková
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 8 PB 1.06 xxo xxx 188.00
52 Viktoria TaranushchenkoViktoria Taranushchenko
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 16 PB NM xr 0.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 20 PB 6.03 593.00
2 Filip KomárekFilip Komárek
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 8 PB 5.31 443.00
3 Jaroslav ŠebestaJaroslav Šebesta
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
06 21 PB 5.20 421.00
4 Daniel BiňovskýDaniel Biňovský
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 1 PB 4.97 377.00
5 Jakub DanihelJakub Danihel
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 2 PB 4.93 369.00
6 Filip ŠedivýFilip Šedivý
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 22 PB 4.85 354.00
7 Dominik PěstaDominik Pěsta
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 16 PB 4.80 345.00
8 1 Martin KutlákMartin Kutlák
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 13 PB 4.79 343.00
9 Pavel DreilingPavel Dreiling
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 4 PB 4.75 335.00
10 Miroslav PísekMiroslav Písek
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 18 PB 4.69 324.00
11 Richard DominRichard Domin
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 3 PB 4.65 317.00
12 24 Kryštof KupkaKryštof Kupka
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 12 PB 4.41 274.00
13 Karel MasaříkKarel Masařík
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
06 15 PB 4.38 269.00
14 Miroslav KunešMiroslav Kuneš
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 11 PB 4.34 262.00
15 Šimon KyselaŠimon Kysela
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 14 PB 4.33 261.00
16 Dan HanzalíkDan Hanzalík
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
06 5 PB 4.29 254.00
17= Michal ŠvecMichal Švec
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 24 PB 4.21 240.00
17= Karel SivákKarel Sivák
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 19 PB 4.21 240.00
19= Jakub KozelJakub Kozel
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 10 PB 3.95 198.00
19= Daniel ŠvecDaniel Švec
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 23 PB 3.95 198.00
21 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
08 7 PB 3.71 161.00
22 Milan KotlárMilan Kotlár
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 9 PB 3.69 158.00
23 Patrik JestřebskýPatrik Jestřebský
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
07 6 PB 3.55 137.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PitnerVojtěch Pitner
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 15 PB 4.30 255.00
2 Adam KinickýAdam Kinický
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 6 PB 4.22 242.00
3 94 Vojtěch ŠulekVojtěch Šulek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 22 PB 4.22 242.00
4 Jan KovářJan Kovář
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 7 PB 4.20 239.00
5 Petr VášaPetr Váša
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 25 PB 4.19 237.00
6 Karel TomanKarel Toman
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 24 PB 4.18 235.00
7 Pavel KučeraPavel Kučera
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 8 PB 4.04 212.00
8 Matyáš PuffrMatyáš Puffr
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 20 PB 3.98 203.00
9= 49 Kevin RakášKevin Rakáš
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 17 PB 3.94 196.00
9= 39 Jakub MickaJakub Micka
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 11 PB 3.94 196.00
11= Kristián PeleškaKristián Peleška
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 14 PB 3.87 185.00
11= Jaromír PechJaromír Pech
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 13 PB 3.87 185.00
13 54 Matěj MašekMatěj Mašek
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 10 PB 3.80 174.00
14 97 David ŠedivýDavid Šedivý
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 21 PB 3.73 164.00
15 27 Jiří StříbrnýJiří Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 19 PB 3.69 158.00
16 54 Karel TemiakKarel Temiak
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 23 PB 3.67 155.00
17 David BenešDavid Beneš
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 2 PB 3.59 143.00
18 Jan ReichardtJan Reichardt
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 18 PB 3.58 142.00
19= Jaroslav FaustJaroslav Faust
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 3 PB 3.56 139.00
19= Samuel PapajSamuel Papaj
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 12 PB 3.56 139.00
21 Šimon HálaŠimon Hála
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
22 5 PB 3.54 136.00
22 Tobiáš MalákTobiáš Malák
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 9 PB 3.48 127.00
23 Antonín PöschlAntonín Pöschl
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 16 PB 3.41 118.00
24 Kryštof GlozaKryštof Gloza
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 4 PB 3.29 102.00
25 Pavel BabůrekPavel Babůrek
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 1 PB 3.05 72.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠulkováKarolína Šulková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 17 PB 4.30 379.00
2 Tereza LinhováTereza Linhová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 9 PB 4.25 367.00
3 27 Lucie KubalákováLucie Kubaláková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 8 PB 4.21 357.00
4 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 11 PB 4.07 324.00
5 Valérie HavlíčkováValérie Havlíčková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 5 PB 4.04 317.00
6 Tereza FloriánováTereza Floriánová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 3 PB 4.04 317.00
7 Rosálie VinšováRosálie Vinšová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 22 PB 3.92 290.00
8 Tereza PöschelováTereza Pöschelová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 13 PB 3.74 250.00
9 Alice AdámkováAlice Adámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 1 PB 3.64 229.00
10 Anežka TomanováAnežka Tomanová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 19 PB 3.63 227.00
11= Klára MickováKlára Micková
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
07 10 PB 3.61 223.00
11= Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 16 PB 3.61 223.00
13 Simona ŽaludováSimona Žaludová
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
06 23 PB 3.58 216.00
14= Valerie OpekarováValerie Opekarová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 12 PB 3.54 208.00
14= Anna VeseláAnna Veselá
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 21 PB 3.54 208.00
16 Kateřina KnapováKateřina Knapová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 7 PB 3.47 194.00
17 Adéla ĎurákováAdéla Ďuráková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 2 PB 3.44 188.00
18= Karolína VávrováKarolína Vávrová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 20 PB 3.43 186.00
18= Natálie HronkováNatálie Hronková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 6 PB 3.43 186.00
20 Barbora ŠvamberováBarbora Švamberová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 18 PB 3.21 144.00
21 Jana ReichardtováJana Reichardtová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 14 PB 3.12 128.00
22 Carola FuskováCarola Fusková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 4 PB 3.02 110.00
23 8 Viktoria SadovskáViktoria Sadovská
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 15 PB 2.98 104.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 4 PB 4.14 340.00
2 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 1 PB 4.03 315.00
3 Bára KahovcováBára Kahovcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 11 PB 3.99 306.00
4 Anežka RiegerováAnežka Riegerová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 14 PB 3.86 276.00
5 95 Barbora ŠafránkováBarbora Šafránková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 17 PB 3.84 272.00
6 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 18 PB 3.78 259.00
7= Natálie JaklováNatálie Jaklová
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 10 PB 3.76 254.00
7= Nela ŠpindlerováNela Špindlerová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 20 PB 3.76 254.00
9 Sarah StropkováSarah Stropková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 16 PB 3.73 248.00
10 Lenka FišerováLenka Fišerová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 2 PB 3.71 244.00
11 Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 19 PB 3.69 239.00
12 Eliška HulíkováEliška Hulíková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 7 PB 3.53 206.00
13 Ema PapouškováEma Papoušková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 12 PB 3.49 198.00
14 Kristýna VáchováKristýna Váchová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 21 PB 3.48 196.00
15 Aneta ChudáAneta Chudá
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 8 PB 3.37 174.00
16 38 Natálie JaklováNatálie Jaklová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 9 PB 3.32 165.00
17 Nella HanzlíkováNella Hanzlíková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 5 PB 3.29 159.00
18 Anežka PlacerováAnežka Placerová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 13 PB 3.18 139.00
19 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 15 PB 3.00 107.00
20 Markéta HálkováMarkéta Hálková
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 3 PB 2.69 59.00
21 Anna HobzováAnna Hobzová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 6 PB 2.65 53.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 17 PB 08.76 449.00
2 Carola FuskováCarola Fusková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 5 PB 08.11 406.00
3 Dominika SedlákováDominika Sedláková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 14 PB 08.05 403.00
4 Adéla VrážkováAdéla Vrážková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 20 PB 07.68 379.00
5 12 Sára BrabcováSára Brabcová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 3 PB 07.59 373.00
6 Barbora ŠvamberováBarbora Švamberová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 18 PB 07.50 367.00
7 Eliška FialováEliška Fialová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 4 PB 07.31 355.00
8 20 Andrea ŠafratováAndrea Šafratová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 16 PB 07.29 354.00
9 Klára NiklováKlára Niklová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
06 9 PB 07.00 335.00
10 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 10 PB 06.98 334.00
11 Zuzana ChuchlováZuzana Chuchlová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 6 PB 06.93 331.00
12 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 21 PB 06.88 327.00
13 Eliška SmetanováEliška Smetanová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 15 PB 06.87 327.00
14 Emma KalkušováEmma Kalkušová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 7 PB 06.77 320.00
15 Jana ReichardtováJana Reichardtová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 13 PB 06.60 309.00
16= Denisa ŠvecováDenisa Švecová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 19 PB 06.55 306.00
16= Amálie PflégerováAmálie Pflégerová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 11 PB 06.55 306.00
18 Amálie MudrováAmálie Mudrová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 8 PB 06.50 303.00
19 Viktorie PodhorskáViktorie Podhorská
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 12 PB 06.18 283.00
20 Aneta BetterováAneta Betterová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 2 PB 05.93 267.00
21 Alice AdámkováAlice Adámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 1 PB 05.77 257.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 10.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JanouchJan Janouch
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 4 11.93 602.00
2 František VávraFrantišek Vávra
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
06 20 11.53 578.00
3 Michal ŠvecMichal Švec
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 17 11.52 577.00
4 27 Petr KučeraPetr Kučera
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
06 7 11.26 562.00
5 Daniel ŠvecDaniel Švec
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
06 16 11.15 555.00
6 Antonín DanihelAntonín Danihel
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
06 2 10.95 543.00
7= Jaroslav MrázekJaroslav Mrázek
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 11 10.29 503.00
7= Karel MasaříkKarel Masařík
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
06 10 10.29 503.00
9 Matyáš JuríkMatyáš Jurík
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 5 09.97 484.00
10 Matěj PöschlMatěj Pöschl
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 13 09.86 477.00
11 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 3 09.85 477.00
12 Novák JonášNovák Jonáš
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 09.79 473.00
13 Adam MalachovskýAdam Malachovský
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 9 09.12 433.00
14 41 Tomáš PechaTomáš Pecha
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 12 08.95 423.00
15 Jakub KlíchaJakub Klícha
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 6 08.82 415.00
16 Matěj VacekMatěj Vacek
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 19 08.76 411.00
17 44 Michal MajerMichal Majer
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
06 8 08.71 408.00
18 9 Jan ŠvédaJan Švéda
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 18 08.48 395.00
19 Samuel BalekSamuel Balek
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 1 07.89 360.00
20 Jakub ŘíhaJakub Říha
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 14 07.69 348.00
21 Martin SivákMartin Sivák
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 15 07.30 325.00
Celkem 21 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1440
2 Karel MasaříkKarel Masařík 06 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1170
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1012
4 Antonín DanihelAntonín Danihel 06 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0997
5 Petr KučeraPetr Kučera 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0970
6 Jaroslav ŠebestaJaroslav Šebesta 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0963
7 Jan ŠvédaJan Švéda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0949
8 Jakub KlíchaJakub Klícha 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0940
9 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0922
10 Miroslav PísekMiroslav Písek 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0889
11 Filip KomárekFilip Komárek 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0862
12 Martin KutlákMartin Kutlák 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0838
13 Michal ŠvecMichal Švec 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0817
14 Dominik PěstaDominik Pěsta 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0813
15 Tomáš PoláčekTomáš Poláček 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0810
16= Miroslav KunešMiroslav Kuneš 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0796
16= Daniel BiňovskýDaniel Biňovský 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0796
18 Robert DunkaRobert Dunka 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0773
19 Václav PártlVáclav Pártl 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0741
20 Michal MajerMichal Majer 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0715
21 Patrik JestřebskýPatrik Jestřebský 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0693
22 Pavel DreilingPavel Dreiling 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0638
23 Karel SivákKarel Sivák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0636
24 Jan JanouchJan Janouch 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0602
25 Jakub DanihelJakub Danihel 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0594
26 František VávraFrantišek Vávra 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0578
27 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0555
28 Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0547
29 Karel ToncarKarel Toncar 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0542
30 Filip JanošecFilip Janošec 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0536
31 Šimon KyselaŠimon Kysela 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0531
32 Jaroslav MrázekJaroslav Mrázek 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0503
33 Tomáš BrožkaTomáš Brožka 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0502
34 Matyáš JuríkMatyáš Jurík 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0484
35 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0477
36 Radek VosikaRadek Vosika 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0475
37 Jakub SchusterJakub Schuster 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0474
38 Novák JonášNovák Jonáš 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0473
39 Matyáš MenšíkMatyáš Menšík 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0467
40 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0462
41 Matěj VacekMatěj Vacek 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0411
42 Filip KopřivaFilip Kopřiva 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0408
43 Matěj ŘíhaMatěj Říha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0407
44= Šimon OtavaŠimon Otava 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0389
44= Matyáš CieslarMatyáš Cieslar 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0389
44= Samuel BalekSamuel Balek 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0389
47= Tomáš ŽigaTomáš Žiga 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0354
47= Filip ŠedivýFilip Šedivý 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0354
49 Matěj KolářMatěj Kolář 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0351
50 Jakub ŘíhaJakub Říha 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0348
51 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0331
52 Martin SivákMartin Sivák 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0325
53 Richard DominRichard Domin 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0317
54 Jiří SukdolákJiří Sukdolák 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0316
55 Matěj CísařMatěj Císař 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0301
56 Milan PechMilan Pech 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0293
57= Dan HanzalíkDan Hanzalík 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0276
57= Dominik NovosadDominik Novosad 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0276
57= Matěj BřečkaMatěj Břečka 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0276
57= Martin KlenkaMartin Klenka 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0276
61 Kryštof KupkaKryštof Kupka 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0274
62 Pavel TěšínskýPavel Těšínský 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0250
63 Jan LaštovkaJan Laštovka 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0156
64= Tomáš BrožkaTomáš Brožka 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Adam MalachovskýAdam Malachovský 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
64= Matěj PöschlMatěj Pöschl 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
64= Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Alesandro BiasonAlesandro Biason 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0000
64= Jakub KasperJakub Kasper 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
64= Tomáš MaurerTomáš Maurer 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
64= Milan KotlárMilan Kotlár 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
64= Karel PincKarel Pinc 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
64= Jakub KřemenJakub Křemen 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
64= Maik CibrikMaik Cibrik 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
Celkem 74 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán BendaŠtěpán Benda 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0818
2 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0788
3 Michal KoclířMichal Koclíř 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0721
4 Martin VeselýMartin Veselý 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0719
5 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0713
6 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0712
7 Bořek KlimendaBořek Klimenda 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0711
8 Matěj FaktorMatěj Faktor 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0680
9 Vojtěch ŠulekVojtěch Šulek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0679
10 Eda EdelmanEda Edelman 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0629
11 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0616
12 Kristián PeleškaKristián Peleška 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0603
13 Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0557
14 Alesandro BiasonAlesandro Biason 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0555
15 Kevin RakášKevin Rakáš 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0548
16 Karel TomanKarel Toman 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0546
17 Adrian TafallariAdrian Tafallari 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0545
18 Vojtěch PitnerVojtěch Pitner 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0543
19 Jaromír PechJaromír Pech 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0514
20 Karel TemiakKarel Temiak 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0486
21 Jiří StříbrnýJiří Stříbrný 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0481
22 Jaroslav FaustJaroslav Faust 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0478
23 Daniel BalanDaniel Balan 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0417
24= David VuDavid Vu 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0411
24= Lukáš VávraLukáš Vávra 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0411
26 Lukáš KotlárLukáš Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0402
27 Jakub MickaJakub Micka 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0399
28 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0382
29 Tomáš FišerTomáš Fišer 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0363
30 David ŠedivýDavid Šedivý 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0347
31 Kryštof GlozaKryštof Gloza 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0295
32 Matěj MašekMatěj Mašek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0294
33 Kryštof JanošťákKryštof Janošťák 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0274
34 Antonín PöschlAntonín Pöschl 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0261
35 Filip KotlárFilip Kotlár 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0259
36 Štěpán BenešŠtěpán Beneš 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0254
37 Tobiáš MalákTobiáš Malák 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0250
38 Adam KinickýAdam Kinický 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0242
39 Tadeáš MatějíčekTadeáš Matějíček 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0240
40 Jan KovářJan Kovář 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0239
41 Petr VášaPetr Váša 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0237
42 Jiří KrejčíJiří Krejčí 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0235
43= František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0231
43= Jakub KutlákJakub Kutlák 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0231
45 Martin MarekMartin Marek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0229
46 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0216
47 Samuel PapajSamuel Papaj 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0209
48 Matyáš PuffrMatyáš Puffr 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0203
49= Jan TeskaJan Teska 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0200
49= Lukáš PrenerLukáš Prener 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0200
51= Petr DoubicPetr Doubic 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0176
51= Jindřich BerounskýJindřich Berounský 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0176
53 Martin KejlaMartin Kejla 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0168
54 Šimon HálaŠimon Hála 22 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0153
55 Vojtěch MasaříkVojtěch Masařík 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0151
56 Jan ReichardtJan Reichardt 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0142
57 Jan LüftnerJan Lüftner 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0130
58 Denis IsmailDenis Ismail 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0115
59 Zdeněk KotlárZdeněk Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0086
60= Jiří BauerJiří Bauer 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
60= Matouš RehbergerMatouš Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Václav VoráčekVáclav Voráček 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
60= Michal MrenicaMichal Mrenica 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
60= Michal MatějkaMichal Matějka 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
60= Matěj ŠítalMatěj Šítal 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
60= Karel ČepelákKarel Čepelák 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
60= Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Robert BeneshRobert Benesh 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
60= David BenešDavid Beneš 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
60= Pavel BabůrekPavel Babůrek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
Celkem 70 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 22 PB 63.76 426.00
2 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 24 PB 55.34 353.00
3 Karel TomanKarel Toman
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 19 PB 50.33 311.00
4 Vojtěch PitnerVojtěch Pitner
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 15 PB 47.66 288.00
5 Antonín PöschlAntonín Pöschl
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 16 PB 44.47 261.00
6 Petr VášaPetr Váša
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 20 PB 44.16 259.00
7 Štěpán BenešŠtěpán Beneš
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 3 PB 43.56 254.00
8 Lukáš VávraLukáš Vávra
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 21 PB 41.37 235.00
9 Matyáš PuffrMatyáš Puffr
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 18 PB 41.04 233.00
10 Štěpán BendaŠtěpán Benda
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 1 PB 40.96 232.00
11 Lukáš KotlárLukáš Kotlár
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 10 PB 40.88 231.00
12 Jakub KutlákJakub Kutlák
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 11 PB 40.81 231.00
13 7 Eda EdelmanEda Edelman
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 5 PB 40.79 231.00
14 Martin MarekMartin Marek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 13 PB 40.58 229.00
15 Adam KinickýAdam Kinický
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 9 PB 39.65 221.00
16 53 Alesandro BiasonAlesandro Biason
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 4 PB 39.49 220.00
17 Samuel PapajSamuel Papaj
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 14 PB 38.21 209.00
18 Robert BeneshRobert Benesh
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 2 PB 36.78 198.00
19 Kryštof GlozaKryštof Gloza
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 6 PB 36.23 193.00
20 Václav VoráčekVáclav Voráček
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 23 PB 35.11 184.00
21 Lukáš PrenerLukáš Prener
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 17 PB 34.81 182.00
22 Martin KejlaMartin Kejla
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 8 PB 33.06 168.00
23 Jan LüftnerJan Lüftner
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 12 PB 28.27 130.00
24 Denis IsmailDenis Ismail
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 7 PB 26.42 115.00
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza LinhováTereza Linhová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1672
2 Eva FišerováEva Fišerová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1348
3 Aneta ŠvejdíkováAneta Švejdíková 08 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 1156
4 Tereza PöschelováTereza Pöschelová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1126
5 Natálie KolářováNatálie Kolářová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1082
6 Barbora AulickáBarbora Aulická 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1017
7 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0932
8 Katrin BalogováKatrin Balogová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0874
9 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0858
10 Valérie HavlíčkováValérie Havlíčková 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0808
11 Viktorie PodhorskáViktorie Podhorská 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0785
12 Klára NiklováKlára Niklová 06 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0775
13 Karolína ŠmejkalováKarolína Šmejkalová 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0770
14 Adéla SlezákováAdéla Slezáková 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0744
15 Sára BrabcováSára Brabcová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0741
16 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0733
17 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0696
18 Karolína ŠulkováKarolína Šulková 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0672
19 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0651
20 Anežka TomanováAnežka Tomanová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0642
21 Natálie HronkováNatálie Hronková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0636
22 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0636
23 Kristýna OlejníčkováKristýna Olejníčková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0635
24 Kristýna GažákováKristýna Gažáková 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0621
25 Simona ŽaludováSimona Žaludová 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0585
26 Lucie KubalákováLucie Kubaláková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0582
27 Markéta DočekalováMarkéta Dočekalová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0578
28 Tereza FloriánováTereza Floriánová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0523
29 Andrea ŠafratováAndrea Šafratová 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0490
30 Valerie OpekarováValerie Opekarová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0465
31 Anna OndřejováAnna Ondřejová 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0409
32 Carola FuskováCarola Fusková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0406
33 Dominika SedlákováDominika Sedláková 06 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0403
34 Adéla VrážkováAdéla Vrážková 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0379
35 Karolína VávrováKarolína Vávrová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0369
36 Barbora ŠvamberováBarbora Švamberová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0367
37 Stanislava ŠrámkováStanislava Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0363
38 Eliška FialováEliška Fialová 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0355
39 Natálie SpreitzerováNatálie Spreitzerová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0346
40= Viktoria SadovskáViktoria Sadovská 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0334
40= Kateřina NovotnáKateřina Novotná 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0334
42 Zuzana ChuchlováZuzana Chuchlová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0331
43 Eliška SmetanováEliška Smetanová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0327
44 Emma KalkušováEmma Kalkušová 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0320
45 Amálie PflégerováAmálie Pflégerová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0306
46= Šárka LovasováŠárka Lovasová 06 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0293
46= Pavla MachulováPavla Machulová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0293
48 Romana MackováRomana Macková 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0291
49 Rosálie VinšováRosálie Vinšová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0290
50 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0255
51 Alice AdámkováAlice Adámková 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0229
52 Klára MickováKlára Micková 07 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0223
53 Karolína PetrouováKarolína Petrouová 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0210
54 Anna VeseláAnna Veselá 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0208
55 Kateřina KnapováKateřina Knapová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0194
56 Kamila TsuberaKamila Tsubera 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0187
57 Věra ŠimonováVěra Šimonová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0174
58 Jana ReichardtováJana Reichardtová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0128
59 Karolína LidickáKarolína Lidická 06 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0030
60= Jana TrajerováJana Trajerová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
60= Janice LichevaJanice Licheva 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Ema LosenickáEma Losenická 06 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
60= Barbora NovákováBarbora Nováková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
60= Eliška KolouchováEliška Kolouchová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
60= Gabriela SladováGabriela Sladová 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
60= Zuzana SvitákováZuzana Svitáková 06 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
60= Veronika JanákováVeronika Janáková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
60= Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
60= Adéla ĎurákováAdéla Ďuráková 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Denisa ŠvecováDenisa Švecová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Aneta BetterováAneta Betterová 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
60= Amálie MudrováAmálie Mudrová 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
60= Ludmila ŠrámkováLudmila Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
Celkem 73 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 10.5.2022 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 98 Natálie HorováNatálie Horová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 9 PB 38.31 335.00
2 Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 18 PB 34.00 283.00
3 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 15 PB 33.57 277.00
4 Michaela GušlováMichaela Gušlová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 5 PB 32.86 269.00
5 Michaela KrnáčováMichaela Krnáčová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 13 PB 32.53 265.00
6 Laura HamplováLaura Hamplová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 7 PB 32.25 262.00
7 Daniela BondarováDaniela Bondarová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 2 PB 31.68 255.00
8 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 17 PB 29.71 232.00
9 99 Anežka DoubravskáAnežka Doubravská
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 3 PB 29.01 223.00
10 Šárka VáchováŠárka Váchová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 20 PB 28.71 220.00
11 38 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
10 11 PB 28.04 212.00
12 Eliška HulíkováEliška Hulíková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 10 PB 27.48 206.00
13 56 Sofie MejtováSofie Mejtová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 14 PB 26.28 192.00
14 Kateřina NovákováKateřina Nováková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 16 PB 26.24 191.00
15 93 Sofie JanošcováSofie Janošcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 12 PB 25.10 178.00
16 Eliška FilausováEliška Filausová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 4 PB 24.62 173.00
17 4 Anna HajduchováAnna Hajduchová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 6 PB 23.84 164.00
18 Dominika VlachováDominika Vlachová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 21 PB 23.18 156.00
19 Natálie UdatnáNatálie Udatná
ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty
09 19 PB 19.91 119.00
20 Vendula HláskováVendula Hlásková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 8 PB 19.71 117.00
21 Iveta BíláIveta Bílá
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 1 PB 19.26 112.00
Celkem 21 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ŠafránkováBarbora Šafránková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1245
2 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1219
3 Laura HamplováLaura Hamplová 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1020
4 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0969
5 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0940
6 Elen HaldováElen Haldová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0933
7 Bára KahovcováBára Kahovcová 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0877
8 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0856
9 Natálie JaklováNatálie Jaklová 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0804
10 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0764
11 Natálie HorováNatálie Horová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0762
12 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0726
13 Nela ŠpindlerováNela Špindlerová 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0703
14 Lada SmolíkováLada Smolíková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0670
15 Simona LichevaSimona Licheva 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0648
16 Aneta ChudáAneta Chudá 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0642
17 Eliška HosensaidlováEliška Hosensaidlová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0635
18 Anežka DoubravskáAnežka Doubravská 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0566
19 Simona HadravováSimona Hadravová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0543
20 Anežka RiegerováAnežka Riegerová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0533
21 Anna HajduchováAnna Hajduchová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0529
22 Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0522
23 Sofie JanošcováSofie Janošcová 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0493
24 Adéla DolanskáAdéla Dolanská 10 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0415
25 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0406
26 Veronika FerencováVeronika Ferencová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0393
27 Natálie UdatnáNatálie Udatná 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0376
28 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0372
29 Sophie VítůSophie Vítů 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0354
30 Ema VazdováEma Vazdová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0350
31 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0342
32 Michaela GušlováMichaela Gušlová 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0269
33 Michaela KrnáčováMichaela Krnáčová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0265
34 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0260
35= Nella HanzlíkováNella Hanzlíková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0257
35= Sofie BíláSofie Bílá 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0257
35= Eva ZajíčkováEva Zajíčková 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0257
38 Daniela BondarováDaniela Bondarová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0255
39 Markéta HálkováMarkéta Hálková 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0247
40 Victoria BohmVictoria Bohm 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0245
41 Lenka FišerováLenka Fišerová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0244
42 Barbora SlezákováBarbora Slezáková 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0232
43 Šárka VáchováŠárka Váchová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0220
44 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 10 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0212
45 Eliška HulíkováEliška Hulíková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0206
46 Ema PapouškováEma Papoušková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0198
47 Kristýna VáchováKristýna Váchová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0196
48 Kateřina NovákováKateřina Nováková 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0191
49 Viktoria TaranushchenkoViktoria Taranushchenko 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0186
50 Sofie MejtováSofie Mejtová 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0169
51 Vanesa UstohalováVanesa Ustohalová 09 ZŠ a MŠ MalontyZŠ a MŠ Malonty 0161
52 Dominika VlachováDominika Vlachová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0156
53 Anežka PlacerováAnežka Placerová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0139
54= Sarah StropkováSarah Stropková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
54= Anna HobzováAnna Hobzová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
54= Anežka MerunkováAnežka Merunková 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
54= Simona HadravováSimona Hadravová 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
54= Karla TovaryšováKarla Tovaryšová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
54= Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
54= Iveta BíláIveta Bílá 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
54= Vendula HláskováVendula Hlásková 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
54= Eliška FilausováEliška Filausová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
Celkem 62 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 1440
2 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 1170
3 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 1012
4 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 997
5 ZŠ a MŠ Křemže{8} 970
6 Gymnázium Český Krumlov{8} 963
7 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 949
8 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 940
9 Základní škola Velešín{8} 922
10 ZŠ a MŠ Křemže{8} 889
11 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 862
12 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 838
13 Základní škola Velešín{8} 817
14 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 813
15 Gymnázium Český Krumlov{8} 810
16 ZŠ a MŠ Větřní{8} 796
16 Základní škola Velešín{8} 796
18 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 773
19 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 741
20 ZŠ a MŠ Malonty{8} 715
21 ZŠ a MŠ Malonty{8} 693
22 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 638
23 ZŠ a MŠ Větřní{8} 636
24 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 602
25 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 594
26 ZŠ a MŠ Křemže{8} 578
27 Základní škola Velešín{8} 555
28 Gymnázium Český Krumlov{8} 547
29 Základní škola Velešín{8} 542
30 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 536
31 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 531
32 Gymnázium Český Krumlov{8} 503
33 Základní škola Velešín{8} 502
34 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 484
35 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 477
36 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 475
37 ZŠ a MŠ Křemže{8} 474
38 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 473
39 ZŠ a MŠ Křemže{8} 467
40 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 462
41 Gymnázium Český Krumlov{8} 411
42 Gymnázium Český Krumlov{8} 408
43 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 407
44 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 389
44 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 389
44 Základní škola Velešín{8} 389
47 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 354
47 ZŠ a MŠ Křemže{8} 354
49 ZŠ a MŠ Malonty{8} 351
50 ZŠ a MŠ Větřní{8} 348
51 ZŠ a MŠ Křemže{8} 331
52 ZŠ a MŠ Větřní{8} 325
53 ZŠ a MŠ Křemže{8} 317
54 ZŠ a MŠ Větřní{8} 316
55 Základní škola Velešín{8} 301
56 ZŠ a MŠ Větřní{8} 293
57 Gymnázium Český Krumlov{8} 276
57 Gymnázium Český Krumlov{8} 276
57 ZŠ a MŠ Malonty{8} 276
57 ZŠ a MŠ Větřní{8} 276
61 Gymnázium Český Krumlov{8} 274
62 ZŠ a MŠ Křemže{8} 250
63 ZŠ a MŠ Větřní{8} 156
64 Základní škola Velešín{8} 0
64 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
64 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
64 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
64 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 0
64 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
64 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
64 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
64 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
64 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
64 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
Celkem 74 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Český Krumlov{8} 818
2 ZŠ a MŠ Křemže{8} 788
3 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 721
4 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 719
5 Základní škola Velešín{8} 713
6 Základní škola Velešín{8} 712
7 ZŠ a MŠ Malonty{8} 711
8 Gymnázium Český Krumlov{8} 680
9 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 679
10 ZŠ a MŠ Křemže{8} 629
11 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 616
12 Gymnázium Český Krumlov{8} 603
13 ZŠ a MŠ Křemže{8} 557
14 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 555
15 ZŠ a MŠ Malonty{8} 548
16 Základní škola Velešín{8} 546
17 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 545
18 ZŠ a MŠ Křemže{8} 543
19 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 514
20 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 486
21 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 481
22 Základní škola Velešín{8} 478
23 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 417
24 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 411
24 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 411
26 ZŠ a MŠ Větřní{8} 402
27 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 399
28 Základní škola Velešín{8} 382
29 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 363
30 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 347
31 ZŠ a MŠ Malonty{8} 295
32 ZŠ a MŠ Větřní{8} 294
33 ZŠ a MŠ Malonty{8} 274
34 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 261
35 ZŠ a MŠ Větřní{8} 259
36 Gymnázium Český Krumlov{8} 254
37 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 250
38 Gymnázium Český Krumlov{8} 242
39 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 240
40 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 239
41 Základní škola Velešín{8} 237
42 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 235
43 Gymnázium Český Krumlov{8} 231
43 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 231
45 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 229
46 Základní škola Velešín{8} 216
47 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 209
48 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 203
49 ZŠ a MŠ Křemže{8} 200
49 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 200
51 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 176
51 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 176
53 ZŠ a MŠ Větřní{8} 168
54 ZŠ a MŠ Křemže{8} 153
55 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 151
56 ZŠ a MŠ Větřní{8} 142
57 ZŠ a MŠ Malonty{8} 130
58 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 115
59 ZŠ a MŠ Větřní{8} 86
60 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
60 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
60 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
60 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
60 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
60 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
Celkem 70 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Křemže{8} 1672
2 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 1348
3 ZŠ a MŠ Malonty{8} 1156
4 Základní škola Velešín{8} 1126
5 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 1082
6 Gymnázium Český Krumlov{8} 1017
7 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 932
8 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 874
9 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 858
10 Základní škola Velešín{8} 808
11 Gymnázium Český Krumlov{8} 785
12 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 775
13 Základní škola Velešín{8} 770
14 ZŠ a MŠ Větřní{8} 744
15 ZŠ a MŠ Křemže{8} 741
16 Gymnázium Český Krumlov{8} 733
17 ZŠ a MŠ Křemže{8} 696
18 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 672
19 ZŠ a MŠ Křemže{8} 651
20 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 642
21 ZŠ a MŠ Větřní{8} 636
21 ZŠ a MŠ Větřní{8} 636
23 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 635
24 ZŠ a MŠ Malonty{8} 621
25 ZŠ a MŠ Malonty{8} 585
26 Gymnázium Český Krumlov{8} 582
27 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 578
28 Gymnázium Český Krumlov{8} 523
29 Základní škola Velešín{8} 490
30 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 465
31 ZŠ a MŠ Větřní{8} 409
32 ZŠ a MŠ Větřní{8} 406
33 Základní škola Velešín{8} 403
34 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 379
35 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 369
36 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 367
37 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 363
38 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 355
39 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 346
40 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 334
40 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 334
42 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 331
43 ZŠ a MŠ Větřní{8} 327
44 Gymnázium Český Krumlov{8} 320
45 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 306
46 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 293
46 ZŠ a MŠ Malonty{8} 293
48 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 291
49 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 290
50 ZŠ a MŠ Větřní{8} 255
51 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 229
52 ZŠ a MŠ Malonty{8} 223
53 Gymnázium Český Krumlov{8} 210
54 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 208
55 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 194
56 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 187
57 ZŠ a MŠ Křemže{8} 174
58 ZŠ a MŠ Větřní{8} 128
59 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 30
60 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
60 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
60 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
60 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
60 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
60 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
60 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
Celkem 73 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 1245
2 ZŠ a MŠ Křemže{8} 1219
3 Gymnázium Český Krumlov{8} 1020
4 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 969
5 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 940
6 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 933
7 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 877
8 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 856
9 ZŠ a MŠ Malonty{8} 804
10 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 764
11 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 762
12 ZŠ a MŠ Křemže{8} 726
13 ZŠ a MŠ Křemže{8} 703
14 ZŠ a MŠ Křemže{8} 670
15 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 648
16 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 642
17 ZŠ a MŠ Větřní{8} 635
18 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 566
19 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 543
20 Gymnázium Český Krumlov{8} 533
21 ZŠ a MŠ Křemže{8} 529
22 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 522
23 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 493
24 ZŠ a MŠ Malonty{8} 415
25 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 406
26 ZŠ a MŠ Větřní{8} 393
27 ZŠ a MŠ Malonty{8} 376
28 ZŠ a MŠ Větřní{8} 372
29 Gymnázium Český Krumlov{8} 354
30 Gymnázium Český Krumlov{8} 350
31 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 342
32 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 269
33 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 265
34 ZŠ a MŠ Větřní{8} 260
35 Gymnázium Český Krumlov{8} 257
35 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 257
35 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 257
38 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 255
39 ZŠ a MŠ Malonty{8} 247
40 Gymnázium Český Krumlov{8} 245
41 Gymnázium Český Krumlov{8} 244
42 ZŠ a MŠ Větřní{8} 232
43 ZŠ a MŠ Větřní{8} 220
44 ZŠ a MŠ Malonty{8} 212
45 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 206
46 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 198
47 ZŠ a MŠ Větřní{8} 196
48 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 191
49 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 186
50 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 169
51 ZŠ a MŠ Malonty{8} 161
52 Gymnázium Český Krumlov{8} 156
53 ZŠ a MŠ Větřní{8} 139
54 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
54 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
54 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
54 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
54 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
54 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
54 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
54 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
54 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
Celkem 62 závodníků