Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - České Budějovice

České Budějovice (2. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 2.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 07.66 662.00
2 Matyas ŠerhantMatyas Šerhant 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 8 08.00 560.00
3 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 08.19 506.00
4 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 08.35 462.00
5 Jakub JozaJakub Joza 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 5 08.47 431.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 2.5.2022 - 09:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BenešDaniel Beneš 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 5 08.27 484.00
2 Jakub OsouchJakub Osouch 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 7 08.29 478.00
3 Marek DolejšíMarek Dolejší 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 6 08.39 452.00
4 Ivo ZemanIvo Zeman 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 1 08.50 423.00
5 Adam DubskýAdam Dubský 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 08.61 396.00
6 David VrzákDavid Vrzák 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 8 08.69 376.00
7 26 Mirek BicekMirek Bicek 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 4 08.74 364.00
8 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 2 08.96 313.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 2.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oldřich MusilOldřich Musil 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 8 08.08 537.00
2 Oliver KristinekOliver Kristinek 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.12 525.00
3 jiří Šestákjiří Šesták 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.29 478.00
4 Filip KiriloviczFilip Kirilovicz 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 6 08.30 476.00
5 43 Ondřej FaflíkOndřej Faflík 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 4 08.58 403.00
6 Dominik KovářDominik Kovář 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 3 08.81 347.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 2.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PlchDominik Plch 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 7 07.99 563.00
2 45 Štěpán PicekŠtěpán Picek 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 3 08.41 447.00
3 Tomáš HanzalTomáš Hanzal 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 08.44 439.00
4 25 Ben Lucas BauerBen Lucas Bauer 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 5 08.56 408.00
5 Petr ŠtanglPetr Štangl 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 8 08.75 362.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 2.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ObornýMartin Oborný 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 3 08.07 540.00
2 Václav KuthejlVáclav Kuthejl 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 4 08.09 534.00
3 51 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 08.30 476.00
4 Miroslav KordíkMiroslav Kordík 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 08.58 403.00
5 49 Marek NovotnýMarek Novotný 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 6 08.90 327.00
6 50 Lukáš ParaščinecLukáš Paraščinec 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 7 08.96 313.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 2.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KindermannMarek Kindermann 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 08.00 560.00
2 Marek ŠuchaňMarek Šuchaň 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 7 08.01 557.00
3 Ondřej BendaOndřej Benda 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 08.05 545.00
4 Adam ŠebekAdam Šebek 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 4 08.29 478.00
5 Matěj VacekMatěj Vacek 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1 08.32 470.00
6 52 Matěj RainkeMatěj Rainke 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 08.48 428.00
7 Gia Bao HoangGia Bao Hoang 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 6 08.48 428.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 07.66 662.00
2 Dominik PlchDominik Plch 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 7 07.99 563.00
3 Matyas ŠerhantMatyas Šerhant 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 8 08.00 560.00
3 Marek KindermannMarek Kindermann 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 08.00 560.00
5 Marek ŠuchaňMarek Šuchaň 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 7 08.01 557.00
6 Ondřej BendaOndřej Benda 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 08.05 545.00
7 Martin ObornýMartin Oborný 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 3 08.07 540.00
8 Oldřich MusilOldřich Musil 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 8 08.08 537.00
9 Václav KuthejlVáclav Kuthejl 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 4 08.09 534.00
10 Oliver KristinekOliver Kristinek 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.12 525.00
11 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 08.19 506.00
12 Daniel BenešDaniel Beneš 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 5 08.27 484.00
13 Jakub OsouchJakub Osouch 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 7 08.29 478.00
13 jiří Šestákjiří Šesták 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.29 478.00
13 Adam ŠebekAdam Šebek 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 4 08.29 478.00
16 Filip KiriloviczFilip Kirilovicz 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 6 08.30 476.00
16 51 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 08.30 476.00
18 Matěj VacekMatěj Vacek 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1 08.32 470.00
19 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 08.35 462.00
20 Marek DolejšíMarek Dolejší 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 6 08.39 452.00
21 45 Štěpán PicekŠtěpán Picek 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 3 08.41 447.00
22 Tomáš HanzalTomáš Hanzal 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 08.44 439.00
23 Jakub JozaJakub Joza 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 5 08.47 431.00
24 52 Matěj RainkeMatěj Rainke 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 08.48 428.00
24 Gia Bao HoangGia Bao Hoang 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 6 08.48 428.00
26 Ivo ZemanIvo Zeman 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 1 08.50 423.00
27 25 Ben Lucas BauerBen Lucas Bauer 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 5 08.56 408.00
28 43 Ondřej FaflíkOndřej Faflík 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 4 08.58 403.00
28 Miroslav KordíkMiroslav Kordík 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 08.58 403.00
30 Adam DubskýAdam Dubský 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 08.61 396.00
31 David VrzákDavid Vrzák 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 8 08.69 376.00
32 26 Mirek BicekMirek Bicek 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 4 08.74 364.00
33 Petr ŠtanglPetr Štangl 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 8 08.75 362.00
34 Dominik KovářDominik Kovář 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 3 08.81 347.00
35 49 Marek NovotnýMarek Novotný 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 6 08.90 327.00
36 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 2 08.96 313.00
36 50 Lukáš ParaščinecLukáš Paraščinec 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 7 08.96 313.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 2.5.2022 - 08:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 8 09.19 518.00
2 5 Anna VondráškováAnna Vondrášková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 1 09.27 499.00
3 71 Lucie PlášilováLucie Plášilová 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 2 09.28 496.00
4 Michaela CandrováMichaela Candrová 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 09.33 484.00
5 18 Nikoleta ZahradníkováNikoleta Zahradníková 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 6 09.39 470.00
6 7 Eliška NováčkováEliška Nováčková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 5 09.40 468.00
7 Tereza JindrováTereza Jindrová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 09.61 419.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 2.5.2022 - 08:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 7 08.97 574.00
2 Nikola PlchováNikola Plchová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 2 09.15 528.00
3 Liliana KotaškováLiliana Kotašková 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 5 09.39 470.00
4 Laura MertlováLaura Mertlová 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.48 449.00
5 Linda KvasničkováLinda Kvasničková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 4 09.58 426.00
6 Karolína NeuwirthováKarolína Neuwirthová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 09.68 404.00
7 Stela VaněčkováStela Vaněčková 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 1 10.09 318.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 2.5.2022 - 08:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 7 08.97 574.00
2 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 1 09.06 551.00
3 Marika KollerováMarika Kollerová 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 09.33 484.00
4 3 Andrea KoupalováAndrea Koupalová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 4 09.38 472.00
5 68 Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 09.40 468.00
6 67 Kristýna PatrovskáKristýna Patrovská 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 3 09.70 400.00
7 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 6 09.71 397.00
8 Linda RauscherováLinda Rauscherová 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 8 09.88 361.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 2.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Michaela RosolováMichaela Rosolová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 08.79 621.00
2 19 Sarah ChrtováSarah Chrtová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 6 09.23 509.00
3 4 Aneta ČervenáAneta Červená 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 09.32 487.00
4 Zuzana HrubáZuzana Hrubá 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 09.49 447.00
5 Veronika SenderákováVeronika Senderáková 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 09.70 400.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 2.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea LaumannováAndrea Laumannová 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 09.14 531.00
2 17 Lenka BřezinováLenka Březinová 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 5 09.16 526.00
3 Aneta PincováAneta Pincová 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 3 09.25 504.00
4 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 6 09.39 470.00
5 16 Laura VotřelováLaura Votřelová 08 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 2 09.40 468.00
6 Karolína TóthováKarolína Tóthová 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 7 09.44 458.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 2.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 5 08.36 741.00
2 78 Linda StrakováLinda Straková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 7 09.55 433.00
3 Eliška BohdalováEliška Bohdalová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 09.69 402.00
4 6 Adriana DoksanskáAdriana Doksanská 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 3 09.82 374.00
Klára AntošováKlára Antošová 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 5 08.36 741.00
2 69 Michaela RosolováMichaela Rosolová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 08.79 621.00
3 10 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 7 08.97 574.00
3 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 7 08.97 574.00
5 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 1 09.06 551.00
6 Andrea LaumannováAndrea Laumannová 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 09.14 531.00
7 Nikola PlchováNikola Plchová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 2 09.15 528.00
8 17 Lenka BřezinováLenka Březinová 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 5 09.16 526.00
9 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 8 09.19 518.00
10 19 Sarah ChrtováSarah Chrtová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 6 09.23 509.00
11 Aneta PincováAneta Pincová 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 3 09.25 504.00
12 5 Anna VondráškováAnna Vondrášková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 1 09.27 499.00
13 71 Lucie PlášilováLucie Plášilová 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 2 09.28 496.00
14 4 Aneta ČervenáAneta Červená 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 09.32 487.00
15 Michaela CandrováMichaela Candrová 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 09.33 484.00
15 Marika KollerováMarika Kollerová 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 09.33 484.00
17 3 Andrea KoupalováAndrea Koupalová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 4 09.38 472.00
18 18 Nikoleta ZahradníkováNikoleta Zahradníková 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 6 09.39 470.00
18 Liliana KotaškováLiliana Kotašková 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 5 09.39 470.00
18 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 6 09.39 470.00
21 7 Eliška NováčkováEliška Nováčková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 5 09.40 468.00
21 68 Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 09.40 468.00
21 16 Laura VotřelováLaura Votřelová 08 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 2 09.40 468.00
24 Karolína TóthováKarolína Tóthová 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 7 09.44 458.00
25 Laura MertlováLaura Mertlová 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.48 449.00
26 Zuzana HrubáZuzana Hrubá 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 09.49 447.00
27 78 Linda StrakováLinda Straková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 7 09.55 433.00
28 Linda KvasničkováLinda Kvasničková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 4 09.58 426.00
29 Tereza JindrováTereza Jindrová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 09.61 419.00
30 Karolína NeuwirthováKarolína Neuwirthová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 09.68 404.00
31 Eliška BohdalováEliška Bohdalová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 09.69 402.00
32 67 Kristýna PatrovskáKristýna Patrovská 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 3 09.70 400.00
32 Veronika SenderákováVeronika Senderáková 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 09.70 400.00
34 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 6 09.71 397.00
35 6 Adriana DoksanskáAdriana Doksanská 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 3 09.82 374.00
36 Linda RauscherováLinda Rauscherová 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 8 09.88 361.00
37 Stela VaněčkováStela Vaněčková 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 1 10.09 318.00
Klára AntošováKlára Antošová 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 4 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 2.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Tereza TučkováTereza Tučková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 11 2:34.24 641.00
2 68 Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 7 2:45.50 511.00
3 64 Rita HošnováRita Hošnová 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 2:57.35 390.00
4 62 Nina TouškováNina Toušková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 2:59.65 368.00
5 90 Zuzana SládkováZuzana Sládková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 9 3:00.15 364.00
6 5 Anna VondráškováAnna Vondrášková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 13 3:01.14 355.00
7 69 Michaela RosolováMichaela Rosolová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 3:05.53 316.00
8 3 Karolína ŠkolkováKarolína Školková 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 10 3:07.26 301.00
9 63 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 2 3:09.21 284.00
10 15 Kateřina VeseláKateřina Veselá 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 12 3:19.65 204.00
11 66 Andrea NovotnáAndrea Novotná 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 3:25.51 165.00
12 67 Kristýna PatrovskáKristýna Patrovská 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 6 3:32.26 124.00
65 Natálie MrzenováNatálie Mrzenová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (po, 2.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 8 2:50.92 454.00
2 19 Sarah ChrtováSarah Chrtová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 4 2:56.68 397.00
3 14 Sára ŠvarcováSára Švarcová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 11 2:57.66 387.00
4 6 Veronika BužkováVeronika Bužková 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 2 2:59.50 370.00
5 7 Adéla ZávodskáAdéla Závodská 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 12 3:01.65 350.00
6 71 Lucie PlášilováLucie Plášilová 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 7 3:02.35 344.00
7 4 Aneta ČervenáAneta Červená 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 3:04.72 323.00
8 20 Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 3:14.84 240.00
9 10 Rozárka SýkorováRozárka Sýkorová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 9 3:16.44 228.00
10 1 Veronika PanskáVeronika Panská 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 3:19.23 207.00
11 12 Nikol KřistkováNikol Křistková 06 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 5 3:28.42 147.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (po, 2.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 77 Francessca Anna PodruhováFrancessca Anna Podruhová 08 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 9 2:51.88 444.00
2 78 Linda StrakováLinda Straková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 10 2:54.56 417.00
3 18 Nikoleta ZahradníkováNikoleta Zahradníková 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 2:57.27 391.00
4 13 Natálie JavůrkováNatálie Javůrková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 4 3:03.68 332.00
5 21 Kristýna NedbalováKristýna Nedbalová 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 6 3:05.73 314.00
6 8 Barbora BromováBarbora Bromová 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 3:14.23 244.00
7 79 Veronika ŠkrdlantováVeronika Škrdlantová 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 11 3:17.56 219.00
8 17 Lenka BřezinováLenka Březinová 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 3 3:18.71 211.00
9 74 Linda NovákováLinda Nováková 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 7 3:24.10 174.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Tereza TučkováTereza Tučková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 11 2:34.24 641.00
2 68 Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 7 2:45.50 511.00
3 16 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 8 2:50.92 454.00
4 77 Francessca Anna PodruhováFrancessca Anna Podruhová 08 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 9 2:51.88 444.00
5 78 Linda StrakováLinda Straková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 10 2:54.56 417.00
6 19 Sarah ChrtováSarah Chrtová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 4 2:56.68 397.00
7 18 Nikoleta ZahradníkováNikoleta Zahradníková 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 2:57.27 391.00
8 64 Rita HošnováRita Hošnová 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 2:57.35 390.00
9 14 Sára ŠvarcováSára Švarcová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 11 2:57.66 387.00
10 6 Veronika BužkováVeronika Bužková 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 2 2:59.50 370.00
11 62 Nina TouškováNina Toušková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 2:59.65 368.00
12 90 Zuzana SládkováZuzana Sládková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 9 3:00.15 364.00
13 5 Anna VondráškováAnna Vondrášková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 13 3:01.14 355.00
14 7 Adéla ZávodskáAdéla Závodská 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 12 3:01.65 350.00
15 71 Lucie PlášilováLucie Plášilová 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 7 3:02.35 344.00
16 13 Natálie JavůrkováNatálie Javůrková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 4 3:03.68 332.00
17 4 Aneta ČervenáAneta Červená 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 3:04.72 323.00
18 69 Michaela RosolováMichaela Rosolová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 3:05.53 316.00
19 21 Kristýna NedbalováKristýna Nedbalová 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 6 3:05.73 314.00
20 3 Karolína ŠkolkováKarolína Školková 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 10 3:07.26 301.00
21 63 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 2 3:09.21 284.00
22 8 Barbora BromováBarbora Bromová 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 3:14.23 244.00
23 20 Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 3:14.84 240.00
24 10 Rozárka SýkorováRozárka Sýkorová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 9 3:16.44 228.00
25 79 Veronika ŠkrdlantováVeronika Škrdlantová 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 11 3:17.56 219.00
26 17 Lenka BřezinováLenka Březinová 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 3 3:18.71 211.00
27 1 Veronika PanskáVeronika Panská 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 3:19.23 207.00
28 15 Kateřina VeseláKateřina Veselá 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 12 3:19.65 204.00
29 74 Linda NovákováLinda Nováková 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 7 3:24.10 174.00
30 66 Andrea NovotnáAndrea Novotná 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 3:25.51 165.00
31 12 Nikol KřistkováNikol Křistková 06 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 5 3:28.42 147.00
32 67 Kristýna PatrovskáKristýna Patrovská 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 6 3:32.26 124.00
65 Natálie MrzenováNatálie Mrzenová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 2.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 24 Adam BártíkAdam Bártík 06 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 3 4:45.16 648.00
2 30 Petr KrejzaPetr Krejza 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 8 4:46.19 642.00
3 29 Vojtěch KrálVojtěch Král 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 7 5:10.24 502.00
4 41 Jakub TůmaJakub Tůma 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 19 5:14.82 477.00
5 25 Ben Lucas BauerBen Lucas Bauer 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 4 5:22.51 437.00
6 32 Dominik NikodemDominik Nikodem 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 10 5:24.71 426.00
7 36 Matěj PouzarMatěj Pouzar 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 14 5:25.39 422.00
8 22 Vojtěch MalíkVojtěch Malík 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 SB 5:25.91 420.00
9 33 Šimon NovákŠimon Novák 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 11 5:26.01 419.00
10 40 Jan ŠílaJan Šíla 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 18 5:39.37 354.00
11 34 Richard NovotnýRichard Novotný 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 12 5:47.47 317.00
12 38 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 16 5:50.87 303.00
13 37 Patrik SchackPatrik Schack 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 15 5:52.21 297.00
14 26 Mirek BicekMirek Bicek 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 5 5:54.52 287.00
15 23 František NovotnýFrantišek Novotný 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 2 6:00.78 261.00
16 42 Petr VachelPetr Vachel 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 20 6:17.78 196.00
17 35 František PolákFrantišek Polák 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 13 6:37.44 132.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (po, 2.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 David ŠátavaDavid Šátava 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 13 4:52.04 606.00
2 61 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 19 4:52.06 606.00
3 56 Matěj ŠefrMatěj Šefr 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 14 4:59.60 562.00
4 59 Ondřej TomášOndřej Tomáš 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 17 4:59.98 560.00
5 57 Antonín ŠtětkaAntonín Štětka 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 15 5:07.64 517.00
6 46 Robert KantorRobert Kantor 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 4 5:07.72 516.00
7 52 Matěj RainkeMatěj Rainke 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 10 5:10.25 502.00
8 53 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 11 5:30.19 398.00
9 51 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 9 5:32.36 388.00
10 48 Šimon MelkaŠimon Melka 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 5:38.26 360.00
11 49 Marek NovotnýMarek Novotný 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 5:39.33 355.00
12 45 Štěpán PicekŠtěpán Picek 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 SB 5:40.84 348.00
13 60 Daniel VelíšekDaniel Velíšek 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 18 5:43.03 337.00
14 58 Štěpán ŠtudlarŠtěpán Študlar 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 16 5:47.82 316.00
15 54 Richard SýkoraRichard Sýkora 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 12 5:51.44 300.00
16 43 Ondřej FaflíkOndřej Faflík 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 2 5:57.94 273.00
17 50 Lukáš ParaščinecLukáš Paraščinec 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 8 6:02.43 254.00
18 47 František MalíkFrantišek Malík 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 6:11.09 221.00
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Adam BártíkAdam Bártík 06 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 3 4:45.16 648.00
2 30 Petr KrejzaPetr Krejza 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 8 4:46.19 642.00
3 55 David ŠátavaDavid Šátava 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I 13 4:52.04 606.00
4 61 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 19 4:52.06 606.00
5 56 Matěj ŠefrMatěj Šefr 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 14 4:59.60 562.00
6 59 Ondřej TomášOndřej Tomáš 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 17 4:59.98 560.00
7 57 Antonín ŠtětkaAntonín Štětka 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 15 5:07.64 517.00
8 46 Robert KantorRobert Kantor 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 4 5:07.72 516.00
9 29 Vojtěch KrálVojtěch Král 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 7 5:10.24 502.00
10 52 Matěj RainkeMatěj Rainke 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 10 5:10.25 502.00
11 41 Jakub TůmaJakub Tůma 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 19 5:14.82 477.00
12 25 Ben Lucas BauerBen Lucas Bauer 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 4 5:22.51 437.00
13 32 Dominik NikodemDominik Nikodem 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 10 5:24.71 426.00
14 36 Matěj PouzarMatěj Pouzar 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 14 5:25.39 422.00
15 22 Vojtěch MalíkVojtěch Malík 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 SB 5:25.91 420.00
16 33 Šimon NovákŠimon Novák 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 11 5:26.01 419.00
17 53 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 11 5:30.19 398.00
18 51 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 9 5:32.36 388.00
19 48 Šimon MelkaŠimon Melka 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 5:38.26 360.00
20 49 Marek NovotnýMarek Novotný 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 5:39.33 355.00
21 40 Jan ŠílaJan Šíla 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 18 5:39.37 354.00
22 45 Štěpán PicekŠtěpán Picek 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 1 SB 5:40.84 348.00
23 60 Daniel VelíšekDaniel Velíšek 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 18 5:43.03 337.00
24 34 Richard NovotnýRichard Novotný 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 12 5:47.47 317.00
25 58 Štěpán ŠtudlarŠtěpán Študlar 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 16 5:47.82 316.00
26 38 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 16 5:50.87 303.00
27 54 Richard SýkoraRichard Sýkora 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 12 5:51.44 300.00
28 37 Patrik SchackPatrik Schack 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 15 5:52.21 297.00
29 26 Mirek BicekMirek Bicek 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 5 5:54.52 287.00
30 43 Ondřej FaflíkOndřej Faflík 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 2 5:57.94 273.00
31 23 František NovotnýFrantišek Novotný 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany 2 6:00.78 261.00
32 50 Lukáš ParaščinecLukáš Paraščinec 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 8 6:02.43 254.00
33 47 František MalíkFrantišek Malík 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 6:11.09 221.00
34 42 Petr VachelPetr Vachel 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 20 6:17.78 196.00
35 35 František PolákFrantišek Polák 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 13 6:37.44 132.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 2.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Šátava, Plch, Michl, Krejza Šátava, Plch, Michl, Krejza ZŠ Máj I ZŠ Máj I 4 29.51 632.00
2 Hanzal, Procházka, Vacek, Benda Hanzal, Procházka, Vacek, Benda ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 29.86 606.00
3 Kuna, Malinský, Beneš, Dubský Kuna, Malinský, Beneš, Dubský ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 31.42 492.00
4 Šerhant, Vrzák, Sedláček, Jelínek Šerhant, Vrzák, Sedláček, Jelínek ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 1 31.52 485.00
5 47 Malík, Šesták, Kristinek, Musil Malík, Šesták, Kristinek, Musil ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 31.85 462.00
6 Osouch, Zeman, Švec, Bicek Osouch, Zeman, Švec, Bicek ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 8 32.05 449.00
7 25 Bauer, Hoang, Turoň, Kálal Bauer, Hoang, Turoň, Kálal ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 5 32.89 394.00
8 Kurej, Karlík, Novotný, Příhoda Kurej, Karlík, Novotný, Příhoda ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 32.97 389.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 2.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šturma, Bártík, Šebek, Dolejší Šturma, Bártík, Šebek, Dolejší ZŠ Máj I ZŠ Máj I 3 30.54 555.00
2 Kuthejl, Šuchaň, Tůma, Oborný Kuthejl, Šuchaň, Tůma, Oborný ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 7 31.19 508.00
3 Kindermann, Rainke, Tomáš, Cába Kindermann, Rainke, Tomáš, Cába ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 4 31.38 495.00
4 Kratěk, Velíšek, Paraščinec, Kroupa Kratěk, Velíšek, Paraščinec, Kroupa ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 31.45 490.00
5 Novotný, Hanzal, Malík, Picek Novotný, Hanzal, Malík, Picek Základní škola Borovany Základní škola Borovany 2 31.67 475.00
6 Jágl, Faflík, Kovář, Kirilovicz Jágl, Faflík, Kovář, Kirilovicz Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 5 32.17 441.00
7 40 Šíla, Novotný, Zikmunda, Csavoj Šíla, Novotný, Zikmunda, Csavoj ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 1 32.78 401.00
8 Slipka, Čecháček, Polák, Kordík Slipka, Čecháček, Polák, Kordík ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 36.05 218.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 2.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Šefr, Tichava, Pogorelskij, Michajlovič Šefr, Tichava, Pogorelskij, Michajlovič ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 31.34 497.00
2 23 Novotný, Krejčí, Leština, Nováček Novotný, Krejčí, Leština, Nováček Základní škola Borovany Základní škola Borovany 6 32.23 437.00
3 38 Slepička, Augsten, Škvařil, Melka Slepička, Augsten, Škvařil, Melka ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 32.36 428.00
4 Myler, Chrt, Novotný, Frolík Myler, Chrt, Novotný, Frolík Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 4 34.00 327.00
5 Bernard, Švehla, Joza, Vachel Bernard, Švehla, Joza, Vachel ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 5 34.20 316.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Šátava, Plch, Michl, Krejza Šátava, Plch, Michl, Krejza ZŠ Máj I ZŠ Máj I 4 29.51 632.00
2 Hanzal, Procházka, Vacek, Benda Hanzal, Procházka, Vacek, Benda ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 29.86 606.00
3 Šturma, Bártík, Šebek, Dolejší Šturma, Bártík, Šebek, Dolejší ZŠ Máj I ZŠ Máj I 3 30.54 555.00
4 Kuthejl, Šuchaň, Tůma, Oborný Kuthejl, Šuchaň, Tůma, Oborný ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 7 31.19 508.00
5 56 Šefr, Tichava, Pogorelskij, Michajlovič Šefr, Tichava, Pogorelskij, Michajlovič ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 31.34 497.00
6 Kindermann, Rainke, Tomáš, Cába Kindermann, Rainke, Tomáš, Cába ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 4 31.38 495.00
7 Kuna, Malinský, Beneš, Dubský Kuna, Malinský, Beneš, Dubský ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 3 31.42 492.00
8 Kratěk, Velíšek, Paraščinec, Kroupa Kratěk, Velíšek, Paraščinec, Kroupa ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 31.45 490.00
9 Šerhant, Vrzák, Sedláček, Jelínek Šerhant, Vrzák, Sedláček, Jelínek ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 1 31.52 485.00
10 Novotný, Hanzal, Malík, Picek Novotný, Hanzal, Malík, Picek Základní škola Borovany Základní škola Borovany 2 31.67 475.00
11 47 Malík, Šesták, Kristinek, Musil Malík, Šesták, Kristinek, Musil ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 31.85 462.00
12 Osouch, Zeman, Švec, Bicek Osouch, Zeman, Švec, Bicek ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 8 32.05 449.00
13 Jágl, Faflík, Kovář, Kirilovicz Jágl, Faflík, Kovář, Kirilovicz Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 5 32.17 441.00
14 23 Novotný, Krejčí, Leština, Nováček Novotný, Krejčí, Leština, Nováček Základní škola Borovany Základní škola Borovany 6 32.23 437.00
15 38 Slepička, Augsten, Škvařil, Melka Slepička, Augsten, Škvařil, Melka ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 32.36 428.00
16 40 Šíla, Novotný, Zikmunda, Csavoj Šíla, Novotný, Zikmunda, Csavoj ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 1 32.78 401.00
17 25 Bauer, Hoang, Turoň, Kálal Bauer, Hoang, Turoň, Kálal ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 5 32.89 394.00
18 Kurej, Karlík, Novotný, Příhoda Kurej, Karlík, Novotný, Příhoda ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 32.97 389.00
19 Myler, Chrt, Novotný, Frolík Myler, Chrt, Novotný, Frolík Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 4 34.00 327.00
20 Bernard, Švehla, Joza, Vachel Bernard, Švehla, Joza, Vachel ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 5 34.20 316.00
21 Slipka, Čecháček, Polák, Kordík Slipka, Čecháček, Polák, Kordík ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 36.05 218.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 2.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Candrová, Zahradníková, Toušková, Nováčková Candrová, Zahradníková, Toušková, Nováčková Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 34.22 582.00
2 69 Rosolová, Hrubá, Senderáková, Pilcová Rosolová, Hrubá, Senderáková, Pilcová ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 34.46 566.00
3 71 Plášilová, Buchálková, Kotašková, Osouchová Plášilová, Buchálková, Kotašková, Osouchová ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 2 34.62 556.00
4 Plchová, Vaněčková, Chrtová, Kaukušová Plchová, Vaněčková, Chrtová, Kaukušová ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 8 35.22 518.00
5 2 Jílková, Jindrová, Neuwirthová, Panská Jílková, Jindrová, Neuwirthová, Panská ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 35.51 500.00
6 Laumannová, Bohdalová, Jurigová, Kolářová Laumannová, Bohdalová, Jurigová, Kolářová ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 7 35.69 489.00
7 4 Červená, Marková, Tóthová, Veselá Červená, Marková, Tóthová, Veselá ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 6 36.02 469.00
8 Antošová, Závodská, Kmínková, Votřelová Antošová, Závodská, Kmínková, Votřelová ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 5 38.84 314.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 2.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Sládková, Fořtová, Albrechtová, Straková Sládková, Fořtová, Albrechtová, Straková ZŠ Máj I ZŠ Máj I 8 33.94 600.00
2 Roudnická, Kvasničková, Strusková, Anderlová Roudnická, Kvasničková, Strusková, Anderlová ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 2 34.72 549.00
3 Jílková, Mertlová, Novotná, Vágnerová Jílková, Mertlová, Novotná, Vágnerová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 36.23 456.00
4 Kollerová, Potůčková, Príglová, Rainke Kollerová, Potůčková, Príglová, Rainke ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 36.24 456.00
5 17 Březinová, Pincová, Vondrášková, Bužková Březinová, Pincová, Vondrášková, Bužková Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 5 36.28 453.00
6 Fenerovová, Nedbalová, Hošnová, Fornbaumová Fenerovová, Nedbalová, Hošnová, Fornbaumová ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 4 36.65 432.00
7 Nováková, Tejmlová, Hloušková, Koupalová Nováková, Tejmlová, Hloušková, Koupalová ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 7 36.91 417.00
8 10 Sýkorová, Trampotová, Šedová, Pauková Sýkorová, Trampotová, Šedová, Pauková ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 37.92 361.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 2.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forstová, Tomrlová, Irrová, Škrdlantová Forstová, Tomrlová, Irrová, Škrdlantová ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 35.37 508.00
2 Vaněčková, Kopečková, Jarešová, Sirotová Vaněčková, Kopečková, Jarešová, Sirotová Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 2 38.12 351.00
3 Reichenauerová, Maroušková, Křistková, Doksanská Reichenauerová, Maroušková, Křistková, Doksanská ZŠ Máj I ZŠ Máj I 7 38.89 312.00
4 74 Nováková, Kubašková, Bartošová, Chadimová Nováková, Kubašková, Bartošová, Chadimová ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 6 39.16 298.00
Kubešová, Králová, Ferdová, Květoňová Kubešová, Králová, Ferdová, Květoňová Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Sládková, Fořtová, Albrechtová, Straková Sládková, Fořtová, Albrechtová, Straková ZŠ Máj I ZŠ Máj I 8 33.94 600.00
2 Candrová, Zahradníková, Toušková, Nováčková Candrová, Zahradníková, Toušková, Nováčková Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 34.22 582.00
3 69 Rosolová, Hrubá, Senderáková, Pilcová Rosolová, Hrubá, Senderáková, Pilcová ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 34.46 566.00
4 71 Plášilová, Buchálková, Kotašková, Osouchová Plášilová, Buchálková, Kotašková, Osouchová ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 2 34.62 556.00
5 Roudnická, Kvasničková, Strusková, Anderlová Roudnická, Kvasničková, Strusková, Anderlová ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice 2 34.72 549.00
6 Plchová, Vaněčková, Chrtová, Kaukušová Plchová, Vaněčková, Chrtová, Kaukušová ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 8 35.22 518.00
7 Forstová, Tomrlová, Irrová, Škrdlantová Forstová, Tomrlová, Irrová, Škrdlantová ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 35.37 508.00
8 2 Jílková, Jindrová, Neuwirthová, Panská Jílková, Jindrová, Neuwirthová, Panská ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 35.51 500.00
9 Laumannová, Bohdalová, Jurigová, Kolářová Laumannová, Bohdalová, Jurigová, Kolářová ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 7 35.69 489.00
10 4 Červená, Marková, Tóthová, Veselá Červená, Marková, Tóthová, Veselá ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 6 36.02 469.00
11 Jílková, Mertlová, Novotná, Vágnerová Jílková, Mertlová, Novotná, Vágnerová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 36.23 456.00
12 Kollerová, Potůčková, Príglová, Rainke Kollerová, Potůčková, Príglová, Rainke ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 36.24 456.00
13 17 Březinová, Pincová, Vondrášková, Bužková Březinová, Pincová, Vondrášková, Bužková Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 5 36.28 453.00
14 Fenerovová, Nedbalová, Hošnová, Fornbaumová Fenerovová, Nedbalová, Hošnová, Fornbaumová ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala 4 36.65 432.00
15 Nováková, Tejmlová, Hloušková, Koupalová Nováková, Tejmlová, Hloušková, Koupalová ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov 7 36.91 417.00
16 10 Sýkorová, Trampotová, Šedová, Pauková Sýkorová, Trampotová, Šedová, Pauková ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 37.92 361.00
17 Vaněčková, Kopečková, Jarešová, Sirotová Vaněčková, Kopečková, Jarešová, Sirotová Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín 2 38.12 351.00
18 Antošová, Závodská, Kmínková, Votřelová Antošová, Závodská, Kmínková, Votřelová ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara 5 38.84 314.00
19 Reichenauerová, Maroušková, Křistková, Doksanská Reichenauerová, Maroušková, Křistková, Doksanská ZŠ Máj I ZŠ Máj I 7 38.89 312.00
20 74 Nováková, Kubašková, Bartošová, Chadimová Nováková, Kubašková, Bartošová, Chadimová ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká 6 39.16 298.00
Kubešová, Králová, Ferdová, Květoňová Kubešová, Králová, Ferdová, Květoňová Základní škola Borovany Základní škola Borovany 4 DNF

skok vysoký - Žáci

(po, 2.5.2022 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Marek KunaMarek Kuna
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 20 PB 1.74 - - - - o - o - o o - o o xo 577.00
2 Gia Bao HoangGia Bao Hoang
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 11 PB 1.58 o o xo o o o xo o o xxo xxx 449.00
3= Filip PogorelskijFilip Pogorelskij
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
06 26 PB 1.54 o o o o o o xo xo o xxx 419.00
3= Jakub KálalJakub Kálal
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
07 15 PB 1.54 o o o o o o xo xo o xxx 419.00
5 23 František NovotnýFrantišek Novotný
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 24 PB 1.54 o o o o o o o o xo xxx 419.00
6 Ondřej BendaOndřej Benda
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 1 PB 1.54 o o o o o o xxo xxo xo xxx 419.00
7 Adam ŠebekAdam Šebek
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
08 31 PB 1.50 o o xo o xo xo o o xxx 389.00
8 Marek ŠuchaňMarek Šuchaň
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
06 34 PB 1.50 o o o o o o o xo xxx 389.00
9 Tomáš BláhaTomáš Bláha
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 3 PB 1.50 o o o xo xo o xxo xo xxx 389.00
10 40 Jan ŠílaJan Šíla
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
08 32 PB 1.50 - - o - o - o xxo xxx 389.00
11 Marek KindermannMarek Kindermann
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 18 PB 1.50 o o o o o xo xxo xxo xxx 389.00
12 Martin JáglMartin Jágl
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
08 13 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
13 Jiří NovotnýJiří Novotný
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 25 PB 1.46 o o o o xo o xo xxx 360.00
14 Martin LososMartin Losos
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 21 PB 1.46 o o xo xo o xo xo xxx 360.00
15 Filip MichajlovičFilip Michajlovič
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 22 PB 1.46 o o o o o o xxo xx 360.00
16= Maxmilián TuroňMaxmilián Turoň
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 36 PB 1.46 o o o o xo o xxo xxx 360.00
16= Samuel SavulaSamuel Savula
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
06 28 PB 1.46 o o o o o xo xxo xxx 360.00
18 David BrabecDavid Brabec
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 4 PB 1.46 o o o xxo o o xxo xxx 360.00
19 Karel ChrtKarel Chrt
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
06 12 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
20 Matěj VacekMatěj Vacek
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 37 PB 1.42 o o xxo xxo o o xxx 331.00
21 Vojtěch BřízaVojtěch Bříza
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 5 PB 1.42 o o o o o xo xxx 331.00
22 Dominik KerlDominik Kerl
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 17 PB 1.42 o o o o xxo xo xxx 331.00
23 Jiří KrálJiří Král
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
05 19 PB 1.42 o o o o xo xxo xxx 331.00
24 Matěj SlipkaMatěj Slipka
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
07 30 PB 1.42 o o o xo xo xxo xxx 331.00
25= 60 Daniel VelíšekDaniel Velíšek
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 38 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
25= David SiegerthDavid Siegerth
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
08 29 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
25= Viktor FoltýnViktor Foltýn
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 10 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
28 Kamil ŠvehlaKamil Švehla
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 35 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
29 Jakub KarlíkJakub Karlík
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 16 PB 1.34 o o o xo xxx 276.00
30= Jan RadouchJan Radouch
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 27 PB 1.30 o o o xxx 250.00
30= Matěj BurdaMatěj Burda
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 6 PB 1.30 o o o xxx 250.00
30= Jakub NováčekJakub Nováček
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
08 23 PB 1.30 o o o xxx 250.00
33 Tomáš ČecháčekTomáš Čecháček
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
07 8 PB 1.30 o o xo xxx 250.00
34 Jakub JozaJakub Joza
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 14 PB 1.30 o o xxo xx 250.00
Celkem 34 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 2.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,44 Body
1 Lucie FořtováLucie Fořtová
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 8 PB 1.42 o o o o o xo xo xo xxx 534.00
2= Marika KollerováMarika Kollerová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
08 16 PB 1.38 o o o o o o xo xx- 491.00
2= Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 27 PB 1.38 o o o o o o xo xxx 491.00
4 Eliška PlachtováEliška Plachtová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
06 25 PB 1.34 o o o o o xo x 449.00
5 Pavla AichmajerováPavla Aichmajerová
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
07 1 PB 1.34 o o o o o xxo x 449.00
6 Zuzana JílkováZuzana Jílková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 11 PB 1.30 xo o xo o xo xxx 409.00
7 Barbora BuchálkováBarbora Buchálková
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 4 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
8 14 Eva AnderlováEva Anderlová
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 2 PB 1.26 o xo xo o xx 369.00
9 6 Veronika BužkováVeronika Bužková
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
08 5 PB 1.26 o o xo xo xxx 369.00
10= 10 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 22 PB 1.22 o o o xx 331.00
10= Kateřina JurigováKateřina Jurigová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 12 PB 1.22 o o o xxx 331.00
12= 1 Veronika PanskáVeronika Panská
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 23 PB 1.22 o xo o xxx 331.00
12= Aneta JarešováAneta Jarešová
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 10 PB 1.22 o xo o xxx 331.00
14 2 Mia KaukušováMia Kaukušová
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 13 PB 1.22 o xo xo xxx 331.00
15 Veronika SenderákováVeronika Senderáková
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
08 28 PB 1.22 xxo xo xo xxx 331.00
16 Tereza KopečkováTereza Kopečková
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 17 PB 1.22 xo o xxo xxx 331.00
17= Lucie VavříkováLucie Vavříková
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 34 PB 1.18 o o xxx 293.00
17= Dita ForstováDita Forstová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 7 PB 1.18 o o xxx 293.00
17= Tereza ČerníkováTereza Černíková
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 6 PB 1.18 o o xxx 293.00
17= 15 Andrea KolářováAndrea Kolářová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 15 PB 1.18 o o x 293.00
21 Alena TrhlíkováAlena Trhlíková
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 32 PB 1.18 xo xo xxx 293.00
22 3 Karolína ŠkolkováKarolína Školková
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
07 29 PB 1.18 o xxo xx 293.00
23 66 Andrea NovotnáAndrea Novotná
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 21 PB 1.18 xo xxo xxx 293.00
24= Tereza ŠímováTereza Šímová
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 39 PB 1.14 o xxx 257.00
24= Stela VaněčkováStela Vaněčková
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
08 33 PB 1.14 o xxx 257.00
24= Zuzana VaňkováZuzana Vaňková
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 38 PB 1.14 o xxx 257.00
27 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
08 31 PB 1.14 xo xx 257.00
28 Josefína HlouškováJosefína Hloušková
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 9 PB 1.14 xxo xxx 257.00
15 Kateřina VeseláKateřina Veselá
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 36 NM xxx
Barbora FerdováBarbora Ferdová
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 37 NM xx-
Sabrina MrhálkováSabrina Mrhálková
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
07 20 NM xxx
Nela ReichenauerováNela Reichenauerová
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 26 NM xxx
Šárka KlímováŠárka Klímová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 14 NM xxx
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 2.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik PlchDominik Plch
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 26 PB 5.89 +1.6 m/s 5.89  1,60 5.64  0,40 x 5.89 5.58  0,40 563.00
2 Viktor MichlViktor Michl
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 22 PB 5.39 +1.4 m/s x 5.39  1,40 5.39  0,80 5.39 x 459.00
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 16 PB 5.29 +1.3 m/s 5.29  1,30 x 5.20  0,70 5.29 5.24  -0,40 439.00
4 Daniel ŠturmaDaniel Šturma
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 33 PB 5.28 -0.9 m/s 4.82  1,70 5.04  -0,10 5.28  -0,90 5.28 3.39  1,00 437.00
5 Martin ObornýMartin Oborný
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 24 PB 5.24 +1.0 m/s 5.24  1,00 4.83  2,30 4.83  0,20 5.24 4.92  0,80 429.00
6 Ondřej CsavojOndřej Csavoj
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 8 PB 5.22 +0.8 m/s 4.99  1,60 5.22  0,80 4.94  0,40 5.22 4.97  -2,60 425.00
7 22 Vojtěch MalíkVojtěch Malík
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 42 PB 5.19 +0.1 m/s 5.11  0,30 5.19  0,10 4.98  -1,20 5.19 3.88  0,90 419.00
8 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
06 5 PB 5.18 -1.0 m/s 5.12  0,80 5.09  0,20 5.18  -1,00 5.18 x 417.00
9 Ivo ZemanIvo Zeman
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 40 PB 5.10 +1.9 m/s 5.10  1,90 x 4.46  -0,50 5.10 4.70  0,90 402.00
10 41 Jakub TůmaJakub Tůma
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 37 PB 5.07 +1.9 m/s x 4.73  -0,70 4.65  -1,20 4.73 5.07  1,90 396.00
11 Michael BernardMichael Bernard
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 3 PB 4.99 -0.8 m/s 4.92  0,40 4.60  0,10 4.79  0,50 4.92 4.99  -0,80 380.00
12 jiří Šestákjiří Šesták
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 30 PB 4.95 -0.5 m/s 4.76  -0,10 4.79  1,40 4.77  -0,30 4.79 4.95  -0,50 373.00
13 Daniel ŠkvařilDaniel Škvařil
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 32 PB 4.92 +1.1 m/s 4.92  1,10 x x 4.92 4.65  0,10 367.00
14 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
07 21 PB 4.86 +0.6 m/s 4.86  0,60 4.75  2,60 4.59  0,90 4.86 4.65  0,50 356.00
15 Jakub KarlíkJakub Karlík
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 15 PB 4.86 +0.5 m/s x x 4.86  0,50 4.86 3.57  0,20 356.00
16 David VrzákDavid Vrzák
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
07 39 4.80 +2.3 m/s 4.70 -1.2 m/s 4.80  2,30 4.25  -1,20 4.70  -1,20 4.80 x 345.00
17 Kryštof MajerKryštof Majer
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 20 4.76 +2.4 m/s 4.22 +1.3 m/s 4.22  1,30 4.76  2,40 x 4.76 x 337.00
18 Václav AugstenVáclav Augsten
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 1 PB 4.74 -0.1 m/s 4.61  0,20 4.74  -0,10 4.29  0,30 4.74 4.32  -1,70 333.00
19 Vilém CábaVilém Cába
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 7 PB 4.73 +0.4 m/s 4.48  0,50 4.73  0,40 4.67  -0,40 4.73 4.37  -2,40 332.00
20 Kamil ŠvehlaKamil Švehla
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 35 PB 4.68 +0.6 m/s x 4.65  -0,80 x 4.65 4.68  0,60 323.00
21 Marek KrejčíMarek Krejčí
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 PB 4.67 -0.9 m/s 4.31  2,00 4.67  -0,90 4.67  -1,60 4.67 x 321.00
22 Tomáš HanzalTomáš Hanzal
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
08 10 PB 4.66 +1.3 m/s 4.54  0,90 4.57  0,30 4.66  1,30 4.66 x 319.00
23 Jan RobauschJan Robausch
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 29 PB 4.66 +0.4 m/s x x 4.66  0,40 4.66 x 319.00
24 Sven TichavaSven Tichava
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 36 PB 4.62 -0.5 m/s x x 4.62  -0,50 4.62 x 312.00
25 Jakub VeverkaJakub Veverka
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 38 PB 4.61 -1.1 m/s x x 4.61  -1,10 4.61 4.50  2,30 310.00
26 Jan RadouchJan Radouch
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 28 PB 4.48 +1.8 m/s 4.48  1,80 4.29  1,90 3.97  0,20 4.48 4.11  0,60 287.00
27 31 Jan LencJan Lenc
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 18 PB 4.46 +0.5 m/s 4.45  0,60 4.35  1,80 4.33  -1,10 4.45 4.46  0,50 283.00
28 Martin JáglMartin Jágl
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
08 13 PB 4.45 +1.0 m/s 4.45  1,00 4.33  -0,10 4.37  1,20 4.45 4.45  -0,70 281.00
29 Jiří LukšJiří Lukš
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 19 PB 4.39 +2.0 m/s 4.09  0,90 4.39  2,00 4.22  0,80 4.39 x 271.00
30 Ondřej ŠvecOndřej Švec
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 34 PB 4.38 +1.5 m/s x 4.24  -1,50 4.19  -0,40 4.24 4.38  1,50 269.00
31 Martin IrouschekMartin Irouschek
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 12 PB 4.36 +0.9 m/s 4.35  -0,10 3.71  0,30 4.36  0,90 4.36 4.25  -1,30 266.00
32 Karel ChrtKarel Chrt
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
06 11 PB 4.22 +0.1 m/s x 4.22  0,10 x 4.22 x 242.00
33 Dominik BilahorkaDominik Bilahorka
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
07 4 PB 4.11 +0.1 m/s x x x - 4.11  0,10 224.00
34 Rudolf KurejRudolf Kurej
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
07 17 PB 4.04 +0.5 m/s 3.86  0,30 4.04  0,50 3.37  -0,30 4.04 3.35  0,90 212.00
35 Daniel BenešDaniel Beneš
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
07 2 PB 3.99 -0.9 m/s 3.99  -0,90 x x 3.99 x 204.00
36 Jan PěničkaJan Pěnička
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 25 PB 3.86 +1.7 m/s 3.86  1,70 3.63  1,30 3.66  0,40 3.86 3.37  0,80 184.00
37 33 Šimon NovákŠimon Novák
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 23 PB 3.74 -0.3 m/s 3.61  0,10 3.69  1,50 3.74  -0,30 3.74 3.66  1,20 165.00
38 Viktor PinchukovViktor Pinchukov
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 6 PB 3.28 +0.8 m/s 3.28  0,80 3.24  0,60 2.51  -0,40 3.28 3.04  -1,90 100.00
Celkem 38 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 2.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 1 PB 4.71 +0.4 m/s 4.71  0,40 4.46  0,50 x 4.71 x 482.00
2 62 Nina TouškováNina Toušková
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 39 PB 4.46 +0.3 m/s 4.41  0,60 4.41  0,90 x 4.41 4.46  0,30 418.00
3 9 Tereza TučkováTereza Tučková
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 33 PB 4.25 +0.8 m/s 3.88  0,60 3.96  0,50 x 3.96 4.25  0,80 367.00
4 90 Zuzana SládkováZuzana Sládková
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 27 PB 4.17 +1.5 m/s 4.08  0,90 4.07  0,50 4.17  1,50 4.17 4.14  -0,20 347.00
5 Andrea LaumannováAndrea Laumannová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
07 18 PB 4.16 +0.9 m/s 4.16  0,90 3.90  -0,30 3.88  0,00 4.16 4.13  0,30 345.00
6 Klára PotůčkováKlára Potůčková
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
08 25 PB 4.15 +0.7 m/s 4.04  1,70 4.02  0,30 4.15  0,70 4.15 3.99  -1,10 343.00
7 Beáta LatkováBeáta Latková
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
08 17 PB 4.11 +0.4 m/s x 3.99  -0,40 3.90  -0,50 3.99 4.11  0,40 333.00
8 2 Veronika JílkováVeronika Jílková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 9 PB 4.02 -1.0 m/s 4.01  -0,40 3.81  -0,60 4.02  -1,00 4.02 x 312.00
9 Karolína FenerovováKarolína Fenerovová
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
07 3 PB 4.02 -0.5 m/s 3.92  0,10 3.82  0,10 4.02  -0,50 4.02 3.93  0,20 312.00
10 Karolína NeuwirthováKarolína Neuwirthová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 20 PB 4.00 +0.5 m/s 3.88  0,70 4.00  0,50 x 4.00 3.67  1,00 308.00
11 10 Rozárka SýkorováRozárka Sýkorová
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
08 28 PB 3.97 +1.0 m/s 3.81  0,70 3.97  1,00 3.81  1,20 3.97 3.89  -0,60 301.00
12 Dita ForstováDita Forstová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 4 PB 3.96 +0.2 m/s 3.92  0,60 3.70  0,90 3.89  0,30 3.92 3.96  0,20 299.00
13 2 Mia KaukušováMia Kaukušová
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 11 PB 3.96 +0.4 m/s 3.96  0,40 3.14  0,30 3.79  -0,30 3.96 3.73  0,30 299.00
14 15 Andrea KolářováAndrea Kolářová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 13 PB 3.94 +0.3 m/s 3.52  0,30 3.94  0,30 3.65  0,00 3.94 3.65  -0,40 294.00
15 21 Šárka PilcováŠárka Pilcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 22 PB 3.86 +1.1 m/s x x 3.86  1,10 3.86 3.56  -0,80 276.00
16 Lucie FořtováLucie Fořtová
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 5 PB 3.85 +0.2 m/s 3.71  0,20 3.73  0,70 3.67  0,80 3.73 3.85  0,20 274.00
17 Aneta PincováAneta Pincová
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 23 PB 3.82 -0.8 m/s 3.65  1,60 x 3.78  0,40 3.78 3.82  -0,80 267.00
18 64 Rita HošnováRita Hošnová
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
07 7 PB 3.78 -0.3 m/s 3.17  0,20 3.78  -0,30 3.14  -0,70 3.78 3.72  -1,30 259.00
19 Linda KvasničkováLinda Kvasničková
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 16 PB 3.76 -0.8 m/s 3.45  0,60 3.76  -0,80 3.67  -0,30 3.76 x 254.00
20 Jana KrálováJana Králová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
08 15 PB 3.75 +0.4 m/s x 3.53  -0,50 3.64  -0,90 3.64 3.75  0,40 252.00
21 7 Eliška NováčkováEliška Nováčková
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 37 PB 3.71 +0.8 m/s 3.71  0,80 2.61  0,60 2.97  0,40 3.71 x 244.00
22 Tereza TomrlováTereza Tomrlová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 31 PB 3.70 +1.0 m/s 3.70  1,00 3.42  0,70 3.37  0,90 3.70 2.49  0,60 242.00
23 20 Klára KvětoňováKlára Květoňová
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 38 PB 3.65 +0.7 m/s x x 3.54  -0,10 3.54 3.65  0,70 231.00
24 Klára ĎupalováKlára Ďupalová
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 2 PB 3.58 +0.6 m/s x 3.58  0,60 x 3.58 3.54  -0,30 216.00
25 Eliška BučekováEliška Bučeková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 10 PB 3.56 -0.5 m/s 3.04  0,20 2.52  0,40 3.23  -0,50 3.23 3.56  -0,50 212.00
26 Monika Samanta KoubkováMonika Samanta Koubková
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 14 PB 3.54 -1.2 m/s x 3.54  -1,20 3.30  -0,70 3.54 3.43  0,20 208.00
27 Aneta TejmlováAneta Tejmlová
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
06 30 PB 3.54 +0.5 m/s x x 3.26  1,10 3.26 3.54  0,50 208.00
28 Adéla TrampotováAdéla Trampotová
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
08 32 PB 3.51 -0.5 m/s 3.51  -0,50 3.07  0,70 3.12  -0,10 3.51 3.08  -0,10 202.00
29 21 Kristýna NedbalováKristýna Nedbalová
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 19 PB 3.49 +0.6 m/s 3.49  0,60 2.99  -0,10 3.11  -0,10 3.49 3.29  1,20 198.00
30 Anna IrrováAnna Irrová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
08 8 PB 3.48 -0.2 m/s 3.48  -0,20 3.01  -1,10 3.38  -1,00 3.48 3.15  -0,90 196.00
31 Linda RauscherováLinda Rauscherová
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 26 PB 3.42 -0.6 m/s x x x - 3.42  -0,60 184.00
32 74 Linda NovákováLinda Nováková
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
07 21 PB 3.33 +0.5 m/s x 3.33  0,50 3.12  -0,70 3.33 x 167.00
33 Karolína KmínkováKarolína Kmínková
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
07 12 PB 3.28 -0.3 m/s 3.20  0,40 2.75  0,40 3.28  -0,30 3.28 2.67  -0,30 157.00
34 Alexandra VaněčkováAlexandra Vaněčková
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 35 PB 3.16 +0.6 m/s 3.08  0,10 3.16  0,60 3.05  0,70 3.16 2.62  1,20 135.00
35 7 Adéla ZávodskáAdéla Závodská
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
07 36 PB 2.93 +0.2 m/s 2.67  0,20 x 2.87  0,50 2.87 2.93  0,20 95.00
36 Josefína HlouškováJosefína Hloušková
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 6 PB 2.90 -0.3 m/s 2.00  0,60 2.30  0,90 2.45  -0,20 2.45 2.90  -0,30 91.00
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 2.5.2022 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana JílkováZuzana Jílková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 9 PB 09.25 08.23 08.60 08.54 8.60 09.25 480.00
2 Liliana KotaškováLiliana Kotašková
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 15 PB 08.74 08.62 08.08 08.49 8.62 08.74 447.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
06 30 PB 08.58 08.25 08.17 08.58 8.58 08.55 437.00
4 21 Šárka PilcováŠárka Pilcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 24 PB 08.08 x 07.84 07.60 7.84 08.08 405.00
5 Kristýna HájkováKristýna Hájková
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 3 PB 08.04 07.76 08.03 07.90 8.03 08.04 402.00
6 Adéla KřížováAdéla Křížová
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 37 PB 07.95 07.95 x 07.65 7.95 07.62 396.00
7 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
08 6 PB 07.81 07.60 07.42 07.81 7.81 07.11 387.00
8 Kateřina JurigováKateřina Jurigová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 10 PB 07.78 07.78 07.75 07.32 7.78 x 385.00
9 Barbora HrdáBarbora Hrdá
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
07 4 PB 07.61 x 06.93 06.98 6.98 07.61 374.00
10 Alena TrhlíkováAlena Trhlíková
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 34 PB 07.59 06.84 07.59 07.33 7.59 06.29 373.00
11 Barbora BuchálkováBarbora Buchálková
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 1 PB 07.57 07.21 07.28 07.50 7.50 07.57 372.00
12 Marie NetíkováMarie Netíková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 21 PB 07.56 07.53 07.56 07.32 7.56 07.19 371.00
13 Beáta LatkováBeáta Latková
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
08 19 PB 07.56 x 06.18 07.56 7.56 07.39 371.00
14 Lucie VavříkováLucie Vavříková
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 36 PB 07.48 07.47 07.48 07.37 7.48 06.56 366.00
15 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 12 PB 07.10 06.46 07.10 06.47 7.10 05.92 341.00
16 Aneta JarešováAneta Jarešová
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 7 PB 07.05 06.72 06.57 07.01 7.01 07.05 338.00
17 Aneta RůžičkováAneta Růžičková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 28 PB 06.96 06.77 06.96 06.55 6.96 06.79 332.00
18 Zuzana HrubáZuzana Hrubá
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 5 PB 06.94 06.94 06.87 06.84 6.94 06.51 331.00
19 11 Aneta FornbaumováAneta Fornbaumová
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
07 2 PB 06.93 06.54 06.93 06.78 6.93 x 331.00
20 Romana RusováRomana Rusová
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
07 27 PB 06.85 06.85 06.63 06.72 6.85 05.82 325.00
21 Šárka KlímováŠárka Klímová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 11 PB 06.81 x 05.83 06.57 6.57 06.81 323.00
22 Zuzana VaňkováZuzana Vaňková
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 38 PB 06.78 06.42 x 06.78 6.78 06.55 321.00
23 77 Francessca Anna PodruhováFrancessca Anna Podruhová
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
08 25 PB 06.77 06.77 04.95 06.59 6.77 x 320.00
24 Dominika KubaškováDominika Kubašková
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 18 PB 06.66 05.86 06.13 05.56 6.13 06.66 313.00
25 Sára JílkováSára Jílková
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
07 8 PB 06.65 06.65 06.13 06.19 6.65 05.38 313.00
26 Tereza KopečkováTereza Kopečková
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 13 PB 06.61 06.25 06.61 x 6.61 06.11 310.00
27 Veronika UrbánkováVeronika Urbánková
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 35 PB 06.58 x 06.34 06.58 6.58 06.12 308.00
28 Natálie PráškováNatálie Prášková
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
06 26 PB 06.54 05.65 06.36 06.54 6.54 05.55 306.00
29 Michaela CandrováMichaela Candrová
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 39 PB 06.44 x 06.18 06.34 6.34 06.44 299.00
30 Šarlota NovákováŠarlota Nováková
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 22 PB 06.39 05.71 05.63 05.97 5.97 06.39 296.00
31 Šárka ŠtudlarováŠárka Študlarová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
06 31 PB 06.34 x 06.07 05.92 6.07 06.34 293.00
32 7 Anna SirotováAnna Sirotová
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
07 29 PB 06.14 x x 06.14 6.14 x 280.00
33 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 32 PB 06.09 05.52 x 06.09 6.09 06.05 277.00
34 Lucie MarkováLucie Marková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 20 PB 05.83 05.41 05.83 05.46 5.83 05.73 261.00
35 Veronika NovákováVeronika Nováková
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
07 23 PB 05.82 x 05.82 05.19 5.82 05.66 260.00
36 Jana KrálováJana Králová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
08 16 PB 05.66 x 05.66 05.65 5.66 x 250.00
12 Nikol KřistkováNikol Křistková
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
06 17 NM x x x - x
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 2.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver KristinekOliver Kristinek
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
06 18 PB 12.61 10.94 11.44 11.74 11.74 12.61 643.00
2 Matyáš SolfronkMatyáš Solfronk
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
07 31 PB 10.86 09.37 10.18 09.41 10.18 10.86 537.00
3 Dominik KovářDominik Kovář
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
06 14 PB 10.75 10.44 10.75 10.54 10.75 10.34 531.00
4 Václav AugstenVáclav Augsten
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 2 PB 10.60 - 10.59 10.60 10.60 10.16 522.00
5 Jiří NovotnýJiří Novotný
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 25 PB 10.51 10.45 09.33 09.39 10.45 10.51 516.00
6 Viktor MichlViktor Michl
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 24 PB 10.51 09.93 09.94 10.51 10.51 10.36 516.00
7 Petr KáchaPetr Kácha
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 12 PB 10.30 10.30 09.35 10.05 10.30 10.07 504.00
8 Zdeněk BjačekZdeněk Bjaček
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 6 PB 10.17 09.90 10.17 - 10.17 09.65 496.00
9 Josef FrolíkJosef Frolík
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
06 11 PB 09.99 07.80 09.08 08.83 9.08 09.99 485.00
10 Jakub ValešJakub Valeš
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
06 40 PB 09.88 08.34 09.40 09.88 9.88 08.64 478.00
11 Václav KytkaVáclav Kytka
Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín
06 19 PB 09.86 09.76 - 09.30 9.76 09.86 477.00
12 Daniel LubkeDaniel Lubke
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 20 PB 09.86 09.29 09.62 09.86 9.86 09.41 477.00
13 Marek BendaMarek Benda
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 3 PB 09.85 09.46 09.77 08.63 9.77 09.85 477.00
14 55 David ŠátavaDavid Šátava
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 32 PB 09.78 09.78 09.31 09.66 9.78 - 472.00
15 Nikita UsykNikita Usyk
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 39 PB 09.69 08.53 09.69 09.23 9.69 09.11 467.00
16 30 Petr KrejzaPetr Krejza
ZŠ Máj I ZŠ Máj I
07 17 PB 09.65 08.74 - 09.07 9.07 09.65 465.00
17 Lukáš TurekLukáš Turek
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 37 PB 09.58 08.80 09.58 08.89 9.58 09.02 460.00
18 57 Antonín ŠtětkaAntonín Štětka
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 34 PB 09.40 09.16 09.03 08.68 9.16 09.40 450.00
19 Kryštof MajerKryštof Majer
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 22 PB 09.39 - 08.75 09.39 9.39 09.02 449.00
20 48 Šimon MelkaŠimon Melka
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
08 23 PB 09.36 08.36 08.66 09.36 9.36 08.60 447.00
21 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 30 PB 09.35 09.14 09.17 09.35 9.35 08.39 447.00
22 Jiří LukšJiří Lukš
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 21 PB 09.30 07.93 09.30 08.15 9.30 08.64 444.00
23 Petr AmbrožPetr Ambrož
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
06 1 PB 09.04 07.25 08.50 08.63 8.63 09.04 428.00
24 34 Richard NovotnýRichard Novotný
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 26 PB 09.00 08.89 08.49 - 8.89 09.00 426.00
25 Maxmilián TuroňMaxmilián Turoň
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
06 38 PB 08.92 08.46 08.92 08.92 8.92 - 421.00
26 Michael BernardMichael Bernard
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
06 4 PB 08.87 07.49 08.01 08.87 8.87 08.51 418.00
27 Jakub KálalJakub Kálal
ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara
07 13 PB 08.68 07.84 08.23 08.68 8.68 08.11 407.00
28 Matěj TomášekMatěj Tomášek
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
07 36 PB 08.50 07.22 08.04 08.50 8.50 08.45 396.00
29 Viktor PinchukovViktor Pinchukov
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 28 PB 08.47 08.47 08.21 07.69 8.47 07.97 394.00
30 Jiří KrálJiří Král
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
05 15 PB 08.42 07.89 08.18 08.42 8.42 08.34 391.00
31 Daniel ŠvehlaDaniel Švehla
ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice
07 35 PB 08.39 07.57 07.27 08.39 8.39 08.32 389.00
32 Marek KrejčíMarek Krejčí
Základní škola Borovany Základní škola Borovany
07 16 PB 08.35 07.92 08.35 07.78 8.35 08.18 387.00
33 Filip PogorelskijFilip Pogorelskij
ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48
06 29 PB 08.30 - 08.30 07.76 8.30 07.88 384.00
34 Matěj BurdaMatěj Burda
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 7 PB 08.22 08.22 - 07.77 8.22 08.12 379.00
35 Ondřej CsavojOndřej Csavoj
ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala
06 8 PB 07.97 06.13 07.48 07.97 7.97 07.77 365.00
36 Petr DostálPetr Dostál
ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká
07 10 PB 07.93 07.93 07.82 07.60 7.93 07.86 362.00
37 Martin ČeněkMartin Čeněk
ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov
07 9 PB 07.93 - 07.83 07.93 7.93 07.49 362.00
38 Dominik BilahorkaDominik Bilahorka
ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
07 5 PB 07.31 06.88 - - 6.88 07.31 326.00
Celkem 38 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek KindermannMarek Kindermann 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 1444
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 1351
3 Ben Lucas BauerBen Lucas Bauer 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 1239
4 Oliver KristinekOliver Kristinek 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 1168
5 Dominik PlchDominik Plch 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 1126
6 David ŠátavaDavid Šátava 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 1104
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 1101
8 Martin JáglMartin Jágl 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 1082
9 Marek KunaMarek Kuna 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 1069
10 Matěj ŠefrMatěj Šefr 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 1059
11 Matyas ŠerhantMatyas Šerhant 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 1045
12 Viktor MichlViktor Michl 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0975
13 Martin ObornýMartin Oborný 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0969
14 Antonín ŠtětkaAntonín Štětka 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0967
15 Ondřej BendaOndřej Benda 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0964
16 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0953
17 Marek ŠuchaňMarek Šuchaň 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0946
18 Matěj RainkeMatěj Rainke 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0930
19 Jakub OsouchJakub Osouch 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0927
20 Gia Bao HoangGia Bao Hoang 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0877
21 Adam ŠebekAdam Šebek 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0867
22 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0864
23 Václav AugstenVáclav Augsten 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0855
24 Vojtěch MalíkVojtěch Malík 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0839
25 Ivo ZemanIvo Zeman 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0825
26 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0818
27 Michael BernardMichael Bernard 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0798
28 Štěpán PicekŠtěpán Picek 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0795
29 Jan ŠílaJan Šíla 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0743
30 Jiří KrálJiří Král 05 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0722
31 Jiří LukšJiří Lukš 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0715
32 Jakub JozaJakub Joza 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0681
33 Adam BártíkAdam Bártík 06 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0648
34 Petr KrejzaPetr Krejza 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0642
35 Daniel VelíšekDaniel Velíšek 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0640
36 Jakub KarlíkJakub Karlík 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0632
37 Matěj BurdaMatěj Burda 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0629
38= Petr HanzalPetr Hanzal 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0606
38= Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0606
40 Karel ChrtKarel Chrt 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0573
41 Ondřej TomášOndřej Tomáš 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0560
42= Oldřich MusilOldřich Musil 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0537
42= Matyáš SolfronkMatyáš Solfronk 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0537
44 Dominik KovářDominik Kovář 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0531
45 Robert KantorRobert Kantor 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0516
46 Václav KuthejlVáclav Kuthejl 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0508
47 Petr KáchaPetr Kácha 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0504
48 Vojtěch KrálVojtěch Král 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0502
49 Zdeněk BjačekZdeněk Bjaček 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0496
50 Ivo KratěkIvo Kratěk 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0490
51 Josef FrolíkJosef Frolík 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0485
52 Daniel BenešDaniel Beneš 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0484
53 Jakub ValešJakub Valeš 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0478
54= Marek BendaMarek Benda 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0477
54= Daniel LubkeDaniel Lubke 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0477
56 Filip KiriloviczFilip Kirilovicz 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0476
57 Nikita UsykNikita Usyk 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0467
58 Lukáš TurekLukáš Turek 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0460
59 Tomáš HanzalTomáš Hanzal 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0439
60 Petr AmbrožPetr Ambrož 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0428
61= Dominik NikodemDominik Nikodem 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0426
61= Richard NovotnýRichard Novotný 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0426
63 Ondřej CsavojOndřej Csavoj 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0425
64 Matěj PouzarMatěj Pouzar 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0422
65 Maxmilián TuroňMaxmilián Turoň 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0421
66= Šimon NovákŠimon Novák 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0419
66= Jakub KálalJakub Kálal 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0419
66= František NovotnýFrantišek Novotný 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0419
66= Filip PogorelskijFilip Pogorelskij 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0419
70 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0417
71= Ondřej FaflíkOndřej Faflík 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0403
71= Miroslav KordíkMiroslav Kordík 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0403
73 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0398
74 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0396
75= Rudolf KurejRudolf Kurej 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0389
75= Tomáš BláhaTomáš Bláha 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0389
77 jiří Šestákjiří Šesták 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0373
78 Daniel ŠkvařilDaniel Škvařil 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0367
79 Petr DostálPetr Dostál 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0362
80= Martin LososMartin Losos 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0360
80= Šimon MelkaŠimon Melka 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0360
80= Filip MichajlovičFilip Michajlovič 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0360
80= David BrabecDavid Brabec 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0360
80= Samuel SavulaSamuel Savula 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0360
85 Marek NovotnýMarek Novotný 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0355
86 David VrzákDavid Vrzák 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0345
87 Kryštof MajerKryštof Majer 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0337
88 Vilém CábaVilém Cába 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0332
89 Matěj SlipkaMatěj Slipka 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0331
90 Marek KrejčíMarek Krejčí 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0321
91 Jan RobauschJan Robausch 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0319
92 Štěpán ŠtudlarŠtěpán Študlar 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0316
93 Lukáš ParaščinecLukáš Paraščinec 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0313
94 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0303
95 Patrik SchackPatrik Schack 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0297
96= Jan RadouchJan Radouch 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0287
96= Mirek BicekMirek Bicek 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0287
98 Jan LencJan Lenc 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0283
99 Kamil ŠvehlaKamil Švehla 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0276
100 Dominik BilahorkaDominik Bilahorka 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0224
101 Petr VachelPetr Vachel 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0196
102 Viktor PinchukovViktor Pinchukov 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0100
103= Jan MylerJan Myler 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
103= Jan MylerJan Myler 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
103= Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
106= Petr HruškaPetr Hruška 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
106= Adam SuchanAdam Suchan 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
106= Matěj VacekMatěj Vacek 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0000
106= Kristián MalíkKristián Malík 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
106= Marek DolejšíMarek Dolejší 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
106= Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0000
106= Ondřej ŠvecOndřej Švec 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
106= Martin IrouschekMartin Irouschek 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
106= Jan PěničkaJan Pěnička 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0000
106= Daniel ŠturmaDaniel Šturma 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
106= Petr ŠtanglPetr Štangl 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
106= Sven TichavaSven Tichava 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
106= Adam BuzekAdam Buzek 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0000
106= David SiegerthDavid Siegerth 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0000
106= David FerkoDavid Ferko 08 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0000
106= Tomáš ČecháčekTomáš Čecháček 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
106= Vojtěch BřízaVojtěch Bříza 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
106= Viktor FoltýnViktor Foltýn 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
106= Jakub NováčekJakub Nováček 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
106= Václav VlažnýVáclav Vlažný 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
106= Dominik KerlDominik Kerl 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
106= Martin ČeněkMartin Čeněk 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
106= Václav KytkaVáclav Kytka 06 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
106= František MalíkFrantišek Malík 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
106= František PolákFrantišek Polák 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
106= Šimon JelínekŠimon Jelínek 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0000
106= Jakub VeverkaJakub Veverka 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0000
106= Ondřej HajnýOndřej Hajný 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
106= Richard SýkoraRichard Sýkora 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0000
106= Daniel ŠvehlaDaniel Švehla 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0000
106= Jakub TůmaJakub Tůma 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0000
106= David LeštinaDavid Leština 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
106= Adam DubskýAdam Dubský 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
106= Adam UngerAdam Unger 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0000
106= Adam DubskýAdam Dubský 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0000
Celkem 140 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 1591
2 Michaela RosolováMichaela Rosolová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 1503
3 Marika KollerováMarika Kollerová 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 1431
4 Lucie PlášilováLucie Plášilová 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 1396
5 Andrea LaumannováAndrea Laumannová 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 1365
6 Zuzana SládkováZuzana Sládková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 1311
7 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 1223
8 Dita ForstováDita Forstová 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 1100
9 Michaela CandrováMichaela Candrová 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 1066
10 Nikola PlchováNikola Plchová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 1046
11 Tereza TučkováTereza Tučková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 1008
12 Lenka BřezinováLenka Březinová 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0979
13 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0955
14 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0917
15 Sarah ChrtováSarah Chrtová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0906
16 Zuzana JílkováZuzana Jílková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0889
17 Nikoleta ZahradníkováNikoleta Zahradníková 08 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0861
18 Linda StrakováLinda Straková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0850
19 Veronika JílkováVeronika Jílková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0812
20 Aneta ČervenáAneta Červená 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0810
21 Nina TouškováNina Toušková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0786
22 Aneta PincováAneta Pincová 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0771
23 Francessca Anna PodruhováFrancessca Anna Podruhová 08 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0764
24 Barbora BuchálkováBarbora Buchálková 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0741
25 Veronika BužkováVeronika Bužková 08 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0739
26 Kateřina JurigováKateřina Jurigová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0716
27 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0713
28 Beáta LatkováBeáta Latková 08 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0704
29 Šárka PilcováŠárka Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0681
30 Aneta JarešováAneta Jarešová 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0669
31 Alena TrhlíkováAlena Trhlíková 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0666
32 Lucie VavříkováLucie Vavříková 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0659
33 Rita HošnováRita Hošnová 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0649
34 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0644
35 Mia KaukušováMia Kaukušová 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0630
36 Andrea KolářováAndrea Kolářová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0587
37 Zuzana VaňkováZuzana Vaňková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0578
38 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0574
39 Linda RauscherováLinda Rauscherová 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0545
40 Veronika PanskáVeronika Panská 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0538
41 Lucie FořtováLucie Fořtová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0534
42 Rozárka SýkorováRozárka Sýkorová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0529
43 Kristýna PatrovskáKristýna Patrovská 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0524
44 Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0511
45 Andrea KoupalováAndrea Koupalová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0472
46 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0470
47 Laura VotřelováLaura Votřelová 08 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0468
48 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0454
49= Laura MertlováLaura Mertlová 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0449
49= Pavla AichmajerováPavla Aichmajerová 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0449
49= Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0449
52= Zuzana HrubáZuzana Hrubá 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0447
52= Liliana KotaškováLiliana Kotašková 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0447
54 Tereza JindrováTereza Jindrová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0419
55= Kristýna HájkováKristýna Hájková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0402
55= Eliška BohdalováEliška Bohdalová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0402
57 Adéla KřížováAdéla Křížová 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0396
58 Sára ŠvarcováSára Švarcová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0387
59 Barbora HrdáBarbora Hrdá 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0374
60 Marie NetíkováMarie Netíková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0371
61 Eva AnderlováEva Anderlová 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0369
62 Anna VondráškováAnna Vondrášková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0355
63 Adéla ZávodskáAdéla Závodská 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0350
64 Josefína HlouškováJosefína Hloušková 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0348
65 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0341
66 Natálie JavůrkováNatálie Javůrková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0332
67 Veronika SenderákováVeronika Senderáková 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0331
68 Romana RusováRomana Rusová 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0325
69 Šárka KlímováŠárka Klímová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0323
70 Klára AntošováKlára Antošová 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0314
71= Dominika KubaškováDominika Kubašková 06 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0313
71= Sára JílkováSára Jílková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0313
73 Karolína FenerovováKarolína Fenerovová 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0312
74 Tereza KopečkováTereza Kopečková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0310
75 Karolína NeuwirthováKarolína Neuwirthová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0308
76= Karolína ŠkolkováKarolína Školková 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0293
76= Šárka ŠtudlarováŠárka Študlarová 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0293
76= Tereza ČerníkováTereza Černíková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0293
79 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0284
80 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0277
81= Stela VaněčkováStela Vaněčková 08 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0257
81= Tereza ŠímováTereza Šímová 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0257
83 Jana KrálováJana Králová 08 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0252
84= Barbora BromováBarbora Bromová 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0244
84= Eliška NováčkováEliška Nováčková 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0244
86 Tereza TomrlováTereza Tomrlová 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0242
87 Veronika ŠkrdlantováVeronika Škrdlantová 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0219
88 Klára ĎupalováKlára Ďupalová 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0216
89 Aneta TejmlováAneta Tejmlová 06 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0208
90 Linda NovákováLinda Nováková 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0167
91 Andrea NovotnáAndrea Novotná 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0165
92 Karolína KmínkováKarolína Kmínková 07 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0157
93 Eliška BučekováEliška Bučeková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0000
94= Kateřina RusínováKateřina Rusínová 08 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0000
94= Adéla BarcalováAdéla Barcalová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
94= Marie PríglováMarie Príglová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
94= Kateřina VeseláKateřina Veselá 07 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
94= Eliška PaukováEliška Pauková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
94= Adéla TrampotováAdéla Trampotová 08 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
94= Natálie MrzenováNatálie Mrzenová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0000
94= Nikola KrédlováNikola Krédlová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
94= Kateřina VágnerováKateřina Vágnerová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0000
94= Alexandra VaněčkováAlexandra Vaněčková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
94= Karolína TóthováKarolína Tóthová 06 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
94= Nela ReichenauerováNela Reichenauerová 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
94= Nela MarouškováNela Maroušková 08 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
94= Sára JůskováSára Jůsková 08 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
94= Jana HessováJana Hessová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
94= Nikol KřistkováNikol Křistková 06 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
94= Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
94= Alena ŠimkováAlena Šimková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
94= Monika Samanta KoubkováMonika Samanta Koubková 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... PB 0000
94= Veronika UrbánkováVeronika Urbánková 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0000
94= Vanesa MrázováVanesa Mrázová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
94= Anna SirotováAnna Sirotová 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
94= Daniela MaláDaniela Malá 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... PB 0000
94= Aneta FornbaumováAneta Fornbaumová 07 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0000
94= Aneta RůžičkováAneta Růžičková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... PB 0000
94= Kateřina KadounováKateřina Kadounová 07 ZŠ a MŠ Rudolfov ZŠ a MŠ Rudolfov PB 0000
94= Veronika NovákováVeronika Nováková 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0000
94= Natálie ChadimováNatálie Chadimová 07 ZŠ Hluboká ZŠ Hluboká PB 0000
94= Tereza MichalcováTereza Michalcová 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
94= Viktorie DvořákováViktorie Dvořáková 07 Zš a Mš Ševětín Zš a Mš Ševětín PB 0000
94= Andrea PelikovskáAndrea Pelikovská 06 ZŠ a MŠ J. Š. Baara ZŠ a MŠ J. Š. Baara PB 0000
94= Zdeňka ŠedováZdeňka Šedová 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
94= Anna IrrováAnna Irrová 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 PB 0000
94= Adriana DoksanskáAdriana Doksanská 07 ZŠ Máj I ZŠ Máj I PB 0000
94= Kristýna NedbalováKristýna Nedbalová 06 ZŠ O. Nedbala ZŠ O. Nedbala PB 0000
94= Sabrina MrhálkováSabrina Mrhálková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
94= Eliška PaukováEliška Pauková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká PB 0000
94= Magdaléna VeseláMagdaléna Veselá 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0000
94= Linda KvasničkováLinda Kvasničková 07 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0000
94= Natálie PráškováNatálie Prášková 06 ZŠ Nerudova, České Budějovice ZŠ Nerudova, České Budějovice PB 0000
MS Nikola ValešováNikola Valešová 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
MS Šárka KubešováŠárka Kubešová 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
MS Aneta KrálováAneta Králová 07 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
MS Barbora FerdováBarbora Ferdová 06 Základní škola Borovany Základní škola Borovany PB 0000
Celkem 137 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 1444
2 Základní škola Borovany {8} 1351
3 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 1239
4 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 1168
5 ZŠ Máj I {8} 1126
6 ZŠ Máj I {8} 1104
7 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 1101
8 Zš a Mš Ševětín {8} 1082
9 ZŠ O. Nedbala {8} 1069
10 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 1059
11 ZŠ Hluboká {8} 1045
12 ZŠ Máj I {8} 975
13 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 969
14 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 967
15 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 964
16 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 953
17 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 946
18 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 930
19 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 927
20 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 877
21 ZŠ Máj I {8} 867
22 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 864
23 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 855
24 Základní škola Borovany {8} 839
25 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 825
26 ZŠ O. Nedbala {8} 818
27 ZŠ Hluboká {8} 798
28 Základní škola Borovany {8} 795
29 ZŠ O. Nedbala {8} 743
30 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 722
31 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 715
32 ZŠ Hluboká {8} 681
33 ZŠ Máj I {8} 648
34 ZŠ Máj I {8} 642
35 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 640
36 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 632
37 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 629
38 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 606
38 ZŠ O. Nedbala {8} 606
40 Zš a Mš Ševětín {8} 573
41 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 560
42 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 537
42 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 537
44 Zš a Mš Ševětín {8} 531
45 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 516
46 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 508
47 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 504
48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 502
49 ZŠ O. Nedbala {8} 496
50 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 490
51 Zš a Mš Ševětín {8} 485
52 ZŠ O. Nedbala {8} 484
53 Základní škola Borovany {8} 478
54 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 477
54 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 477
56 Zš a Mš Ševětín {8} 476
57 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 467
58 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 460
59 Základní škola Borovany {8} 439
60 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 428
61 ZŠ O. Nedbala {8} 426
61 Zš a Mš Ševětín {8} 426
63 ZŠ O. Nedbala {8} 425
64 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 422
65 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 421
66 Zš a Mš Ševětín {8} 419
66 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 419
66 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 419
66 Základní škola Borovany {8} 419
70 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 417
71 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 403
71 Zš a Mš Ševětín {8} 403
73 ZŠ Hluboká {8} 398
74 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 396
75 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 389
75 ZŠ Máj I {8} 389
77 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 373
78 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 367
79 ZŠ Hluboká {8} 362
80 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 360
80 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 360
80 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 360
80 ZŠ Nerudova, České Budějovice {8} 360
80 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 360
85 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 355
86 ZŠ Hluboká {8} 345
87 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 337
88 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE {8} 332
89 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 331
90 Základní škola Borovany {8} 321
91 ZŠ a MŠ L. Kuby 48 {8} 319
92 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 316
93 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 313
94 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana {8} 303
95 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 297
96 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 287
96 ZŠ a MŠ Rudolfov {8} 287
98 ZŠ a MŠ J. Š. Baara {8} 283
99 ZŠ Hluboká {8} 276
100 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká {8} 224
101 ZŠ Hluboká {8} 196
102 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice {8} 100
103 Zš a Mš Ševětín {8} 0
103 ZŠ Máj I {8} 0
103 Zš a Mš Ševětín {8} 0
103 Základní škola Borovany