Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Sušice

Sušice (10. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 3 07.88 595.00
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 07.90 589.00
3 Denis GashiDenis Gashi 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 07.91 586.00
4 Kryštof ŠvehlaKryštof Švehla 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 08.35 462.00
5 28 Adam SuchýAdam Suchý 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 08.43 441.00
6 Matěj KřepelMatěj Křepel 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 08.88 331.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MazánJan Mazán 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 08.22 498.00
2 Michal KováříkMichal Kovářík 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 08.28 481.00
3 Radovan VaníkRadovan Vaník 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 08.30 476.00
4 Artur JiříkArtur Jiřík 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 2 08.44 439.00
5 Matyáš KotlanMatyáš Kotlan 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 6 08.69 376.00
6 Ondřej KolářOndřej Kolář 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5 08.76 359.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BrotánekDavid Brotánek 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 4 08.15 517.00
2 Jan VoráčekJan Voráček 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 08.20 503.00
3 Vojtěch PešekVojtěch Pešek 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 08.35 462.00
4 98 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 08.62 393.00
5 Pavel UldrychPavel Uldrych 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 08.64 388.00
6 Štěpán SokolaŠtěpán Sokola 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 08.65 386.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JílekPetr Jílek 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 3 07.83 610.00
2 Petr MarešPetr Mareš 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 07.89 592.00
3 Jiří UhlíkJiří Uhlík 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1 08.01 557.00
4 Filip KolářFilip Kolář 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 08.39 452.00
5 Adam KodýtekAdam Kodýtek 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 5 08.45 436.00
6 Zdeněk HolečekZdeněk Holeček 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 4 08.50 423.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Martin KalivodaMartin Kalivoda 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 08.23 495.00
2 Jose ValachovičJose Valachovič 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 08.59 401.00
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 4 08.69 376.00
4 Martin VavírkaMartin Vavírka 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 1 08.74 364.00
5 Jan UrbanJan Urban 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 09.00 304.00
6 Zdeněk MatásekZdeněk Matásek 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 5 09.26 249.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MajerAdam Majer 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 08.25 489.00
2 Šimon MacalíkŠimon Macalík 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 08.36 460.00
3 Jan ChalupskýJan Chalupský 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 4 08.39 452.00
4 Štěpán VítovecŠtěpán Vítovec 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 08.57 406.00
5 Pavel TruhlářPavel Truhlář 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 2 09.43 216.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČadekJakub Čadek 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 4 07.69 653.00
2 44 Sandu RamascanSandu Ramascan 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 08.01 557.00
3 Miroslav ŠlencMiroslav Šlenc 06 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 08.04 548.00
4 Matouš KvětonMatouš Květon 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 08.18 509.00
5 Roman KurRoman Kur 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 08.54 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BuňátPetr Buňát 06 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 3 07.58 687.00
2 90 Pavel IllekPavel Illek 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 07.82 613.00
3 100 Jonáš FremundJonáš Fremund 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 07.99 563.00
4 33 Štěpán BubelaŠtěpán Bubela 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 4 08.33 468.00
5 Matyáš KořínekMatyáš Kořínek 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 6 08.47 431.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BuňátPetr Buňát 06 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 3 07.58 687.00
2 Jakub ČadekJakub Čadek 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 4 07.69 653.00
3 90 Pavel IllekPavel Illek 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 07.82 613.00
4 Petr JílekPetr Jílek 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 3 07.83 610.00
5 Jan KuchařJan Kuchař 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 3 07.88 595.00
6 Petr MarešPetr Mareš 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 07.89 592.00
7 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 07.90 589.00
8 Denis GashiDenis Gashi 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 07.91 586.00
9 100 Jonáš FremundJonáš Fremund 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 07.99 563.00
10 Jiří UhlíkJiří Uhlík 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1 08.01 557.00
10 44 Sandu RamascanSandu Ramascan 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 08.01 557.00
12 Miroslav ŠlencMiroslav Šlenc 06 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 08.04 548.00
13 David BrotánekDavid Brotánek 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 4 08.15 517.00
14 Matouš KvětonMatouš Květon 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 08.18 509.00
15 Jan VoráčekJan Voráček 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 08.20 503.00
16 Jan MazánJan Mazán 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 08.22 498.00
17 63 Martin KalivodaMartin Kalivoda 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 08.23 495.00
18 Adam MajerAdam Majer 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 08.25 489.00
19 Michal KováříkMichal Kovářík 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 08.28 481.00
20 Radovan VaníkRadovan Vaník 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 08.30 476.00
21 33 Štěpán BubelaŠtěpán Bubela 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 4 08.33 468.00
22 Kryštof ŠvehlaKryštof Švehla 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 08.35 462.00
22 Vojtěch PešekVojtěch Pešek 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 08.35 462.00
24 Šimon MacalíkŠimon Macalík 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 08.36 460.00
25 Filip KolářFilip Kolář 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 08.39 452.00
25 Jan ChalupskýJan Chalupský 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 4 08.39 452.00
27 28 Adam SuchýAdam Suchý 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 08.43 441.00
28 Artur JiříkArtur Jiřík 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 2 08.44 439.00
29 Adam KodýtekAdam Kodýtek 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 5 08.45 436.00
30 Matyáš KořínekMatyáš Kořínek 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 6 08.47 431.00
31 Zdeněk HolečekZdeněk Holeček 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 4 08.50 423.00
32 Roman KurRoman Kur 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 08.54 413.00
33 Štěpán VítovecŠtěpán Vítovec 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 08.57 406.00
34 Jose ValachovičJose Valachovič 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 08.59 401.00
35 98 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 08.62 393.00
36 Pavel UldrychPavel Uldrych 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 08.64 388.00
37 Štěpán SokolaŠtěpán Sokola 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 08.65 386.00
38 Matyáš KotlanMatyáš Kotlan 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 6 08.69 376.00
38 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 4 08.69 376.00
40 Martin VavírkaMartin Vavírka 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 1 08.74 364.00
41 Ondřej KolářOndřej Kolář 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5 08.76 359.00
42 Matěj KřepelMatěj Křepel 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 08.88 331.00
43 Jan UrbanJan Urban 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 09.00 304.00
44 Zdeněk MatásekZdeněk Matásek 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 5 09.26 249.00
45 Pavel TruhlářPavel Truhlář 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 2 09.43 216.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HronkováHana Hronková 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1 08.43 721.00
2 Pavla DrdováPavla Drdová 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 08.87 600.00
3 Lucie PosavádováLucie Posavádová 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 4 08.89 595.00
4 Markéta BernáškováMarkéta Bernášková 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 09.08 546.00
5 Klára JavorskáKlára Javorská 08 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5 09.30 492.00
6 54 Karolína PrantlováKarolína Prantlová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Monika PavlíčkováMonika Pavlíčková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 08.89 595.00
2 Jolana KoppováJolana Koppová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 09.19 518.00
3 Šárka PeškováŠárka Pešková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 09.27 499.00
4 Adéla KozákováAdéla Kozáková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 09.35 480.00
5 Denisa RajtmajerováDenisa Rajtmajerová 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 1 09.51 442.00
6 62 Tereza SlukováTereza Sluková 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 5 09.96 344.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KotábováHana Kotábová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.69 648.00
2 65 Sára SteinerováSára Steinerová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 08.76 629.00
3 Zuzana MarkováZuzana Marková 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 08.80 618.00
4 Kristýna PíchováKristýna Píchová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 09.17 523.00
5 99 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 6 09.24 506.00
57 Kateřina TáborováKateřina Táborová 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaškováAnna Mašková 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 08.96 576.00
2 Kateřina ReindlováKateřina Reindlová 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 09.10 541.00
3 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 4 09.11 538.00
4 Sára SarakiSára Saraki 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 6 09.26 501.00
5 Adéla VeringerováAdéla Veringerová 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 1 09.65 411.00
6 Barbora FialováBarbora Fialová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 09.73 393.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BálkováNela Bálková 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 09.30 492.00
2 Klára DenkováKlára Denková 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 09.47 451.00
3 Nikola JuřinováNikola Juřinová 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 09.77 384.00
4 37 Sabina HořejšíSabina Hořejší 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 09.88 361.00
5 Alena HuspekováAlena Huspeková 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 2 09.93 350.00
6 Zuzana ZeithamlováZuzana Zeithamlová 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 10.06 324.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 3 08.71 643.00
2 Agáta ČástkováAgáta Částková 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 4 08.98 571.00
3 Barbora SyslováBarbora Syslová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 09.02 561.00
4 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 09.83 371.00
5 50 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 09.86 365.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.90 592.00
2 74 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 08.92 587.00
3 Zuzana RodováZuzana Rodová 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 09.00 566.00
4 Ivana RoubalováIvana Roubalová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 10.60 224.00
Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 08.16 800.00
2 Gabriela JančíkováGabriela Jančíková 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 08.99 569.00
3 Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 09.18 521.00
4 Eliška PfeiferováEliška Pfeiferová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 09.29 494.00
5 Emma DagouryEmma Dagoury 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 09.58 426.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Kateřina TáborováKateřina Táborová 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 NM
2 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 08.16 800.00
3 Hana HronkováHana Hronková 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1 08.43 721.00
4 Hana KotábováHana Kotábová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.69 648.00
5 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 3 08.71 643.00
6 65 Sára SteinerováSára Steinerová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 08.76 629.00
7 Zuzana MarkováZuzana Marková 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 08.80 618.00
8 Pavla DrdováPavla Drdová 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 08.87 600.00
9 Lucie PosavádováLucie Posavádová 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 4 08.89 595.00
9 89 Monika PavlíčkováMonika Pavlíčková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 08.89 595.00
11 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.90 592.00
12 74 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 08.92 587.00
13 Anna MaškováAnna Mašková 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 08.96 576.00
14 Agáta ČástkováAgáta Částková 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 4 08.98 571.00
15 Gabriela JančíkováGabriela Jančíková 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 08.99 569.00
16 Zuzana RodováZuzana Rodová 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 09.00 566.00
17 Barbora SyslováBarbora Syslová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 09.02 561.00
18 Markéta BernáškováMarkéta Bernášková 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 09.08 546.00
19 Kateřina ReindlováKateřina Reindlová 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 09.10 541.00
20 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 4 09.11 538.00
21 Kristýna PíchováKristýna Píchová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 09.17 523.00
22 Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 09.18 521.00
23 Jolana KoppováJolana Koppová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 09.19 518.00
24 99 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 6 09.24 506.00
25 Sára SarakiSára Saraki 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 6 09.26 501.00
26 Šárka PeškováŠárka Pešková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 09.27 499.00
27 Eliška PfeiferováEliška Pfeiferová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 09.29 494.00
28 Klára JavorskáKlára Javorská 08 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5 09.30 492.00
28 Nela BálkováNela Bálková 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 09.30 492.00
30 Adéla KozákováAdéla Kozáková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 09.35 480.00
31 Klára DenkováKlára Denková 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 09.47 451.00
32 54 Karolína PrantlováKarolína Prantlová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 09.48 449.00
33 Denisa RajtmajerováDenisa Rajtmajerová 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 1 09.51 442.00
34 Emma DagouryEmma Dagoury 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 09.58 426.00
35 Adéla VeringerováAdéla Veringerová 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 1 09.65 411.00
36 Barbora FialováBarbora Fialová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 09.73 393.00
37 Nikola JuřinováNikola Juřinová 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 09.77 384.00
38 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 09.83 371.00
39 50 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 09.86 365.00
40 37 Sabina HořejšíSabina Hořejší 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 09.88 361.00
41 Alena HuspekováAlena Huspeková 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 2 09.93 350.00
42 62 Tereza SlukováTereza Sluková 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 5 09.96 344.00
43 Zuzana ZeithamlováZuzana Zeithamlová 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 10.06 324.00
44 Ivana RoubalováIvana Roubalová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 10.60 224.00
Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 2 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 10 2:43.67 531.00
2 50 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 7 2:45.02 517.00
3 99 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 9 2:51.50 448.00
4 65 Sára SteinerováSára Steinerová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 2:56.58 398.00
5 45 Kateřina VotoupalováKateřina Votoupalová 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 14 3:02.13 346.00
6 54 Karolína PrantlováKarolína Prantlová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 3:02.25 345.00
7 76 Sára StryczkováSára Stryczková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 8 3:02.37 343.00
8 46 Tereza VlčkováTereza Vlčková 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 13 3:06.43 308.00
9 72 Ema SkořepováEma Skořepová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 3:09.05 286.00
10 22 Veronika SopkováVeronika Sopková 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 3:17.52 220.00
11 43 Jana VilímkováJana Vilímková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 12 3:20.94 195.00
12 62 Tereza SlukováTereza Sluková 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 4 3:22.71 183.00
13 25 Lucie PetrášováLucie Petrášová 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 3:58.30 19.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 14 2:27.26 728.00
2 29 Tereza KořínkováTereza Kořínková 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 2:40.47 567.00
3 84 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1 2:43.81 530.00
4 60 Arleta LiebermannováArleta Liebermannová 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 8 2:49.47 469.00
5 89 Monika PavlíčkováMonika Pavlíčková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 13 2:58.44 380.00
6 83 Lenka MiltováLenka Miltová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 11 3:00.08 364.00
7 77 Michaela MaruniakováMichaela Maruniaková 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 10 3:05.54 315.00
8 92 Nicol LanghammerováNicol Langhammerová 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 7 3:07.15 302.00
9 68 Sofie MollerováSofie Mollerová 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 12 3:08.42 291.00
10 61 Markéta KřevkáMarkéta Křevká 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 5 3:08.88 287.00
11 41 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 3:18.60 212.00
12 66 Karolína MalánováKarolína Malánová 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 9 3:34.20 113.00
13 52 Aneta JiříkováAneta Jiříková 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 3:40.03 84.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 7 2:44.68 520.00
2 34 Barbora KyznarováBarbora Kyznarová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 2:48.64 478.00
3 75 Lucie BořánkováLucie Bořánková 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 2:49.79 466.00
4 40 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 12 2:55.07 412.00
5 87 Lucie ČernáLucie Černá 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 9 2:59.53 370.00
6 27 Charlotte CottierCharlotte Cottier 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 8 3:02.12 346.00
7 51 Karolína BíškováKarolína Bíšková 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 3:02.30 344.00
8 37 Sabina HořejšíSabina Hořejší 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 15 3:11.65 264.00
9 24 Barbora FornouzováBarbora Fornouzová 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 11 3:11.96 262.00
10 39 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 3:13.65 249.00
11 100 Róza FialováRóza Fialová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 10 3:14.48 242.00
12 49 Eliška BuriánkováEliška Buriánková 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 4 3:14.79 240.00
13 56 Natálie HolečkováNatálie Holečková 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 14 3:15.71 233.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 14 2:27.26 728.00
2 29 Tereza KořínkováTereza Kořínková 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 2:40.47 567.00
3 74 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 10 2:43.67 531.00
4 84 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1 2:43.81 530.00
5 17 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 7 2:44.68 520.00
6 50 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 7 2:45.02 517.00
7 34 Barbora KyznarováBarbora Kyznarová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 2:48.64 478.00
8 60 Arleta LiebermannováArleta Liebermannová 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 8 2:49.47 469.00
9 75 Lucie BořánkováLucie Bořánková 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 2:49.79 466.00
10 99 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 9 2:51.50 448.00
11 40 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 12 2:55.07 412.00
12 65 Sára SteinerováSára Steinerová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 2:56.58 398.00
13 89 Monika PavlíčkováMonika Pavlíčková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 13 2:58.44 380.00
14 87 Lucie ČernáLucie Černá 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 9 2:59.53 370.00
15 83 Lenka MiltováLenka Miltová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 11 3:00.08 364.00
16 27 Charlotte CottierCharlotte Cottier 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 8 3:02.12 346.00
17 45 Kateřina VotoupalováKateřina Votoupalová 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 14 3:02.13 346.00
18 54 Karolína PrantlováKarolína Prantlová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 3:02.25 345.00
19 51 Karolína BíškováKarolína Bíšková 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 3:02.30 344.00
20 76 Sára StryczkováSára Stryczková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 8 3:02.37 343.00
21 77 Michaela MaruniakováMichaela Maruniaková 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 10 3:05.54 315.00
22 46 Tereza VlčkováTereza Vlčková 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 13 3:06.43 308.00
23 92 Nicol LanghammerováNicol Langhammerová 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 7 3:07.15 302.00
24 68 Sofie MollerováSofie Mollerová 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 12 3:08.42 291.00
25 61 Markéta KřevkáMarkéta Křevká 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 5 3:08.88 287.00
26 72 Ema SkořepováEma Skořepová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 3:09.05 286.00
27 37 Sabina HořejšíSabina Hořejší 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 15 3:11.65 264.00
28 24 Barbora FornouzováBarbora Fornouzová 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 11 3:11.96 262.00
29 39 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 3:13.65 249.00
30 100 Róza FialováRóza Fialová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 10 3:14.48 242.00
31 49 Eliška BuriánkováEliška Buriánková 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 4 3:14.79 240.00
32 56 Natálie HolečkováNatálie Holečková 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 14 3:15.71 233.00
33 22 Veronika SopkováVeronika Sopková 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 3:17.52 220.00
34 41 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 3:18.60 212.00
35 43 Jana VilímkováJana Vilímková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 12 3:20.94 195.00
36 62 Tereza SlukováTereza Sluková 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 4 3:22.71 183.00
37 66 Karolína MalánováKarolína Malánová 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 9 3:34.20 113.00
38 52 Aneta JiříkováAneta Jiříková 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 3:40.03 84.00
39 25 Lucie PetrášováLucie Petrášová 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 3:58.30 19.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 David PivetzDavid Pivetz 06 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 4:39.35 684.00
2 100 Jonáš FremundJonáš Fremund 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 7 5:06.69 522.00
3 49 Dominik NovákDominik Novák 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 10 5:08.56 511.00
4 17 Matias StegnerMatias Stegner 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 11 5:09.96 504.00
5 87 Filip TomanFilip Toman 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 13 5:23.47 432.00
6 75 David OudaDavid Ouda 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 5:33.82 381.00
7 39 Tadeáš KopelentTadeáš Kopelent 08 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 9 5:58.53 270.00
8 51 Miroslav JarošíkMiroslav Jarošík 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 8 6:09.38 227.00
9 33 Štěpán BubelaŠtěpán Bubela 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 4 6:28.18 161.00
10 34 Matyáš DolanskýMatyáš Dolanský 06 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 6:35.75 137.00
11 35 Miroslav ŠosMiroslav Šos 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 12 6:52.93 90.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jakub KolářJakub Kolář 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 8 4:40.81 675.00
2 90 Pavel IllekPavel Illek 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 5:01.42 552.00
3 28 Adam SuchýAdam Suchý 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 13 5:10.57 500.00
4 95 Jan KolářJan Kolář 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 5:14.00 482.00
5 44 Sandu RamascanSandu Ramascan 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 11 5:16.07 471.00
6 20 Jan BaxaJan Baxa 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 5:16.74 467.00
7 78 Ondřej HrabíkOndřej Hrabík 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 5:22.48 437.00
8 88 Dominik KolářDominik Kolář 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 7 5:30.66 396.00
9 98 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 14 5:32.10 389.00
10 21 Maxmilián NovákMaxmilián Novák 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 9 5:33.59 382.00
11 38 Jan RubášJan Rubáš 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 12 5:38.49 358.00
12 93 Filip PodhradskýFilip Podhradský 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 10 5:42.79 339.00
13 48 Martin BurešMartin Bureš 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 5:51.49 300.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 80 Šimon ŠvecŠimon Švec 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 12 4:56.72 579.00
2 19 Tomáš PančenkoTomáš Pančenko 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 8 5:14.33 480.00
3 63 Martin KalivodaMartin Kalivoda 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 5:16.31 469.00
4 4 David TaliánDavid Talián 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 13 5:20.33 448.00
5 86 Matyáš PetrovickýMatyáš Petrovický 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 9 5:21.24 444.00
6 23 Jan ZdeněkJan Zdeněk 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 14 5:21.38 443.00
7 79 Patrik KotábPatrik Kotáb 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 5:22.70 436.00
8 59 Jan KečkéšJan Kečkéš 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 4 5:25.54 422.00
9 73 Šimon LehkýŠimon Lehký 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 7 5:25.96 419.00
10 81 Jindřich JanečekJindřich Janeček 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 5:29.22 403.00
11 18 Jan SchejbalJan Schejbal 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 10 5:29.28 403.00
12 55 Václav KopaVáclav Kopa 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 5:30.93 395.00
13 36 Tomáš BechyněTomáš Bechyně 06 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1 5:43.28 336.00
14 67 Filip ŠuhajdaFilip Šuhajda 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 11 5:53.24 292.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 David PivetzDavid Pivetz 06 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 4:39.35 684.00
2 91 Jakub KolářJakub Kolář 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 8 4:40.81 675.00
3 80 Šimon ŠvecŠimon Švec 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 12 4:56.72 579.00
4 90 Pavel IllekPavel Illek 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 5:01.42 552.00
5 100 Jonáš FremundJonáš Fremund 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 7 5:06.69 522.00
6 49 Dominik NovákDominik Novák 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 10 5:08.56 511.00
7 17 Matias StegnerMatias Stegner 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 11 5:09.96 504.00
8 28 Adam SuchýAdam Suchý 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 13 5:10.57 500.00
9 95 Jan KolářJan Kolář 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 5:14.00 482.00
10 19 Tomáš PančenkoTomáš Pančenko 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 8 5:14.33 480.00
11 44 Sandu RamascanSandu Ramascan 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 11 5:16.07 471.00
12 63 Martin KalivodaMartin Kalivoda 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 5:16.31 469.00
13 20 Jan BaxaJan Baxa 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 5:16.74 467.00
14 4 David TaliánDavid Talián 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 13 5:20.33 448.00
15 86 Matyáš PetrovickýMatyáš Petrovický 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 9 5:21.24 444.00
16 23 Jan ZdeněkJan Zdeněk 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 14 5:21.38 443.00
17 78 Ondřej HrabíkOndřej Hrabík 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 5:22.48 437.00
18 79 Patrik KotábPatrik Kotáb 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 5:22.70 436.00
19 87 Filip TomanFilip Toman 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 13 5:23.47 432.00
20 59 Jan KečkéšJan Kečkéš 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 4 5:25.54 422.00
21 73 Šimon LehkýŠimon Lehký 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 7 5:25.96 419.00
22 81 Jindřich JanečekJindřich Janeček 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 5:29.22 403.00
23 18 Jan SchejbalJan Schejbal 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 10 5:29.28 403.00
24 88 Dominik KolářDominik Kolář 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 7 5:30.66 396.00
25 55 Václav KopaVáclav Kopa 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 5:30.93 395.00
26 98 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 14 5:32.10 389.00
27 21 Maxmilián NovákMaxmilián Novák 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 9 5:33.59 382.00
28 75 David OudaDavid Ouda 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 5:33.82 381.00
29 38 Jan RubášJan Rubáš 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 12 5:38.49 358.00
30 93 Filip PodhradskýFilip Podhradský 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 10 5:42.79 339.00
31 36 Tomáš BechyněTomáš Bechyně 06 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1 5:43.28 336.00
32 48 Martin BurešMartin Bureš 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 5:51.49 300.00
33 67 Filip ŠuhajdaFilip Šuhajda 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 11 5:53.24 292.00
34 39 Tadeáš KopelentTadeáš Kopelent 08 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 9 5:58.53 270.00
35 51 Miroslav JarošíkMiroslav Jarošík 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 8 6:09.38 227.00
36 33 Štěpán BubelaŠtěpán Bubela 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 4 6:28.18 161.00
37 34 Matyáš DolanskýMatyáš Dolanský 06 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 6:35.75 137.00
38 35 Miroslav ŠosMiroslav Šos 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 12 6:52.93 90.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Suchý, Baxa, Gashi, Ježek Suchý, Baxa, Gashi, Ježek Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 30.94 526.00
2 Švehla, Vaník, Ouda, Svoboda Švehla, Vaník, Ouda, Svoboda Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 31.01 521.00
3 Mansurov, Šnajdr, Pešek, Majer Mansurov, Šnajdr, Pešek, Majer Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 31.40 493.00
4 80 Švec, Brotánek, Žáček, Voráček Švec, Brotánek, Žáček, Voráček ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 31.59 480.00
5 Riedl, Švejd, Kolář, Pivetz Riedl, Švejd, Kolář, Pivetz Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 32.12 444.00
6 86 Petrovický, Chmelíř, Hajdúk, Křepel Petrovický, Chmelíř, Hajdúk, Křepel Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 33.41 362.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jílek, Holeček, Mešina, Mareš Jílek, Holeček, Mešina, Mareš Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 3 30.62 549.00
2 Kiml, Kopa, Kolář, Keila Kiml, Kopa, Kolář, Keila Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 31.30 500.00
3 67 Šuhajda, Bauer, Starec, Uhlík Šuhajda, Bauer, Starec, Uhlík ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1 32.92 393.00
4 Frank, Pojar, Uldrych, Hofman Frank, Pojar, Uldrych, Hofman Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 33.08 383.00
5 Kolář, Kodýtek, Janeček, Ježek Kolář, Kodýtek, Janeček, Ježek ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 33.14 379.00
6 Šlenc, Valachovič, Novák, Kur Šlenc, Valachovič, Novák, Kur Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 34.76 285.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Ramascan, Květon, Doupovec, Kolář Ramascan, Květon, Doupovec, Kolář ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 30.46 561.00
2 Chalupský, Čadek, Kolacki, Macalík Chalupský, Čadek, Kolacki, Macalík ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 31.37 495.00
3 Vavírka, Hanzlík, Kalivoda, Novák Vavírka, Hanzlík, Kalivoda, Novák Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 6 32.17 441.00
4 48 Bureš, Volák, Hálek, Mazán Bureš, Volák, Hálek, Mazán Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 32.18 440.00
5 Kronauer, Rubáš, Dvořák, Podhradský Kronauer, Rubáš, Dvořák, Podhradský Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 33.28 370.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalouner, Kuchař, Fikrle, Bošek Kalouner, Kuchař, Fikrle, Bošek Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 3 30.73 541.00
2 100 Fremund, Urban, Illek, Florián Fremund, Urban, Illek, Florián ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 32.48 421.00
3 79 Kotáb, Hájek, Bureš, Papoušek Kotáb, Hájek, Bureš, Papoušek Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 32.57 415.00
4 Slouka, Matásek, Truhlář, Kečkéš Slouka, Matásek, Truhlář, Kečkéš Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 6 34.64 291.00
Pour, Kopecký, Bechyně, Lučan Pour, Kopecký, Bechyně, Lučan ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 NM
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mužík, Bubela, Kořínek, Buňát Mužík, Bubela, Kořínek, Buňát ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 2 31.45 490.00
2 Jiřík, Touš, Kovářík, Šos Jiřík, Touš, Kovářík, Šos Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 33.15 378.00
Al Mkhallalati, Frančík, Ščuka, Ryba Al Mkhallalati, Frančík, Ščuka, Ryba ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 DQ
39 Kopelent, Jarošík, Bubela, Petrželka Kopelent, Jarošík, Bubela, Petrželka ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 5 DQ
Sokola, Stegner, Uldrich, Šlof Sokola, Stegner, Uldrich, Šlof ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pour, Kopecký, Bechyně, Lučan Pour, Kopecký, Bechyně, Lučan ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 NM
2 44 Ramascan, Květon, Doupovec, Kolář Ramascan, Květon, Doupovec, Kolář ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 30.46 561.00
3 Jílek, Holeček, Mešina, Mareš Jílek, Holeček, Mešina, Mareš Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 3 30.62 549.00
4 Kalouner, Kuchař, Fikrle, Bošek Kalouner, Kuchař, Fikrle, Bošek Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 3 30.73 541.00
5 28 Suchý, Baxa, Gashi, Ježek Suchý, Baxa, Gashi, Ježek Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 30.94 526.00
6 Švehla, Vaník, Ouda, Svoboda Švehla, Vaník, Ouda, Svoboda Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 31.01 521.00
7 Kiml, Kopa, Kolář, Keila Kiml, Kopa, Kolář, Keila Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 31.30 500.00
8 Chalupský, Čadek, Kolacki, Macalík Chalupský, Čadek, Kolacki, Macalík ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 31.37 495.00
9 Mansurov, Šnajdr, Pešek, Majer Mansurov, Šnajdr, Pešek, Majer Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 31.40 493.00
10 Mužík, Bubela, Kořínek, Buňát Mužík, Bubela, Kořínek, Buňát ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 2 31.45 490.00
11 80 Švec, Brotánek, Žáček, Voráček Švec, Brotánek, Žáček, Voráček ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 31.59 480.00
12 Riedl, Švejd, Kolář, Pivetz Riedl, Švejd, Kolář, Pivetz Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 32.12 444.00
13 Vavírka, Hanzlík, Kalivoda, Novák Vavírka, Hanzlík, Kalivoda, Novák Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 6 32.17 441.00
14 48 Bureš, Volák, Hálek, Mazán Bureš, Volák, Hálek, Mazán Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 32.18 440.00
15 100 Fremund, Urban, Illek, Florián Fremund, Urban, Illek, Florián ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 32.48 421.00
16 79 Kotáb, Hájek, Bureš, Papoušek Kotáb, Hájek, Bureš, Papoušek Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 32.57 415.00
17 67 Šuhajda, Bauer, Starec, Uhlík Šuhajda, Bauer, Starec, Uhlík ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1 32.92 393.00
18 Frank, Pojar, Uldrych, Hofman Frank, Pojar, Uldrych, Hofman Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 33.08 383.00
19 Kolář, Kodýtek, Janeček, Ježek Kolář, Kodýtek, Janeček, Ježek ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 2 33.14 379.00
20 Jiřík, Touš, Kovářík, Šos Jiřík, Touš, Kovářík, Šos Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 33.15 378.00
21 Kronauer, Rubáš, Dvořák, Podhradský Kronauer, Rubáš, Dvořák, Podhradský Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 33.28 370.00
22 86 Petrovický, Chmelíř, Hajdúk, Křepel Petrovický, Chmelíř, Hajdúk, Křepel Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 33.41 362.00
23 Slouka, Matásek, Truhlář, Kečkéš Slouka, Matásek, Truhlář, Kečkéš Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 6 34.64 291.00
24 Šlenc, Valachovič, Novák, Kur Šlenc, Valachovič, Novák, Kur Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 6 34.76 285.00
Al Mkhallalati, Frančík, Ščuka, Ryba Al Mkhallalati, Frančík, Ščuka, Ryba ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 DQ
39 Kopelent, Jarošík, Bubela, Petrželka Kopelent, Jarošík, Bubela, Petrželka ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 5 DQ
Sokola, Stegner, Uldrich, Šlof Sokola, Stegner, Uldrich, Šlof ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drdová, Turčinová, Eichlerová, Bubeníková Drdová, Turčinová, Eichlerová, Bubeníková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 35.02 530.00
2 Bernášková, Kyznarová, Koppová, Javorská Bernášková, Kyznarová, Koppová, Javorská Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5 35.12 524.00
3 Kozáková, Prošková, Pham, Prantlová Kozáková, Prošková, Pham, Prantlová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 36.68 430.00
4 39 Chmelíková, Kulhánková, Šašková, Radovská Chmelíková, Kulhánková, Šašková, Radovská Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 38.14 350.00
5 77 Maruniaková, Jančová, Petrášová, Peksová Maruniaková, Jančová, Petrášová, Peksová Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 38.90 311.00
6 Rodová, Juřinová, Pavlíková, Ponocná Rodová, Juřinová, Pavlíková, Ponocná Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 39.04 304.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalná, Zeithamlová, Sýkorová, Marková Kalná, Zeithamlová, Sýkorová, Marková ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 34.50 563.00
2 Reindlová, Saraki, Cottier, Dvořáková Reindlová, Saraki, Cottier, Dvořáková ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 6 35.08 526.00
3 Mašková, Hlaváčová, Píchová, Pfeiferová Mašková, Hlaváčová, Píchová, Pfeiferová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 35.49 501.00
4 89 Pavlíčková, Pešková, Kotlanová, Rajtmajerová Pavlíčková, Pešková, Kotlanová, Rajtmajerová Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 36.39 447.00
5 Růžičková, Langhammerová, Pešková, Rojtová Růžičková, Langhammerová, Pešková, Rojtová ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1 37.74 371.00
6 24 Fornouzová, Brabcová, Vlčková, Rebcová Fornouzová, Brabcová, Vlčková, Rebcová Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 37.99 358.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Steinerová, Kislingerová, Miltová, Kotábová Steinerová, Kislingerová, Miltová, Kotábová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 32.96 667.00
2 Hronková, Chalupová, Bíšková, Řezáčová Hronková, Chalupová, Bíšková, Řezáčová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 33.97 598.00
3 Edlová, Liebermannová, Vilímková, Svobodová Edlová, Liebermannová, Vilímková, Svobodová Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 4 34.62 556.00
4 61 Křevká, Sluková, Veringerová, Posavádová Křevká, Sluková, Veringerová, Posavádová Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 6 36.92 416.00
5 Holečková, Sopková, Kratejlová, Kuthanová Holečková, Sopková, Kratejlová, Kuthanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 3 38.33 340.00
6 Kodýdková, Protivová, Buriánková, Buriánková Kodýdková, Protivová, Buriánková, Buriánková Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 2 39.48 283.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Syslová, Potužníková, Struhárová, Frydrichová Syslová, Potužníková, Struhárová, Frydrichová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 34.79 545.00
2 Částková, Pernicová, Strnadová, Roubalová Částková, Pernicová, Strnadová, Roubalová ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 36.02 469.00
3 29 Kořínková, Rendlová, Maršíková, Šantorová Kořínková, Rendlová, Maršíková, Šantorová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 36.59 435.00
4 31 Křiváčková, Nehézová, Dagoury, Fialová Křiváčková, Nehézová, Dagoury, Fialová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 42.92 141.00
75 Bořánková, Haladová, Vrbová, Němečková Bořánková, Haladová, Vrbová, Němečková Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smolíková, Vaníčková, Göndör, Šotová Smolíková, Vaníčková, Göndör, Šotová Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 36.55 438.00
2 Huspeková, Fialová, Denková, Makásová Huspeková, Fialová, Denková, Makásová Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 36.81 423.00
3 Bálková, Jančíková, Táborová, Rosenzweigová Bálková, Jančíková, Táborová, Rosenzweigová ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 36.87 419.00
4 Tykalová, Vlasáková, Jiříková, Šebestová Tykalová, Vlasáková, Jiříková, Šebestová ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 37.14 404.00
5 Soukupová, Soukupová, Skořepová, Malánová Soukupová, Soukupová, Skořepová, Malánová Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 2 40.55 234.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Steinerová, Kislingerová, Miltová, Kotábová Steinerová, Kislingerová, Miltová, Kotábová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 32.96 667.00
2 Hronková, Chalupová, Bíšková, Řezáčová Hronková, Chalupová, Bíšková, Řezáčová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 33.97 598.00
3 Kalná, Zeithamlová, Sýkorová, Marková Kalná, Zeithamlová, Sýkorová, Marková ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 34.50 563.00
4 Edlová, Liebermannová, Vilímková, Svobodová Edlová, Liebermannová, Vilímková, Svobodová Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 4 34.62 556.00
5 Syslová, Potužníková, Struhárová, Frydrichová Syslová, Potužníková, Struhárová, Frydrichová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 34.79 545.00
6 Drdová, Turčinová, Eichlerová, Bubeníková Drdová, Turčinová, Eichlerová, Bubeníková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 35.02 530.00
7 Reindlová, Saraki, Cottier, Dvořáková Reindlová, Saraki, Cottier, Dvořáková ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 6 35.08 526.00
8 Bernášková, Kyznarová, Koppová, Javorská Bernášková, Kyznarová, Koppová, Javorská Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5 35.12 524.00
9 Mašková, Hlaváčová, Píchová, Pfeiferová Mašková, Hlaváčová, Píchová, Pfeiferová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 35.49 501.00
10 Částková, Pernicová, Strnadová, Roubalová Částková, Pernicová, Strnadová, Roubalová ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 36.02 469.00
11 89 Pavlíčková, Pešková, Kotlanová, Rajtmajerová Pavlíčková, Pešková, Kotlanová, Rajtmajerová Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 36.39 447.00
12 Smolíková, Vaníčková, Göndör, Šotová Smolíková, Vaníčková, Göndör, Šotová Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 36.55 438.00
13 29 Kořínková, Rendlová, Maršíková, Šantorová Kořínková, Rendlová, Maršíková, Šantorová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 36.59 435.00
14 Kozáková, Prošková, Pham, Prantlová Kozáková, Prošková, Pham, Prantlová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 36.68 430.00
15 Huspeková, Fialová, Denková, Makásová Huspeková, Fialová, Denková, Makásová Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 3 36.81 423.00
16 Bálková, Jančíková, Táborová, Rosenzweigová Bálková, Jančíková, Táborová, Rosenzweigová ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 36.87 419.00
17 61 Křevká, Sluková, Veringerová, Posavádová Křevká, Sluková, Veringerová, Posavádová Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 6 36.92 416.00
18 Tykalová, Vlasáková, Jiříková, Šebestová Tykalová, Vlasáková, Jiříková, Šebestová ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 37.14 404.00
19 Růžičková, Langhammerová, Pešková, Rojtová Růžičková, Langhammerová, Pešková, Rojtová ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1 37.74 371.00
20 24 Fornouzová, Brabcová, Vlčková, Rebcová Fornouzová, Brabcová, Vlčková, Rebcová Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 37.99 358.00
21 39 Chmelíková, Kulhánková, Šašková, Radovská Chmelíková, Kulhánková, Šašková, Radovská Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 38.14 350.00
22 Holečková, Sopková, Kratejlová, Kuthanová Holečková, Sopková, Kratejlová, Kuthanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 3 38.33 340.00
23 77 Maruniaková, Jančová, Petrášová, Peksová Maruniaková, Jančová, Petrášová, Peksová Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 38.90 311.00
24 Rodová, Juřinová, Pavlíková, Ponocná Rodová, Juřinová, Pavlíková, Ponocná Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 39.04 304.00
25 Kodýdková, Protivová, Buriánková, Buriánková Kodýdková, Protivová, Buriánková, Buriánková Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 2 39.48 283.00
26 Soukupová, Soukupová, Skořepová, Malánová Soukupová, Soukupová, Skořepová, Malánová Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 2 40.55 234.00
27 31 Křiváčková, Nehézová, Dagoury, Fialová Křiváčková, Nehézová, Dagoury, Fialová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 42.92 141.00
75 Bořánková, Haladová, Vrbová, Němečková Bořánková, Haladová, Vrbová, Němečková Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 DQ

skok vysoký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 Body
1 87 Filip TomanFilip Toman
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 6 1.60 - o o - o o o o o o xxo xxo xxx 464.00
2 80 Šimon ŠvecŠimon Švec
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 5 1.52 - o o o o - o xo o o xxx 404.00
3= 27 David PivetzDavid Pivetz
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
06 14 1.48 - o o o o o o xo o xxx 374.00
3= Lukáš HajdúkLukáš Hajdúk
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 13 1.48 - o o o o o xo o o xxx 374.00
5= Radovan VaníkRadovan Vaník
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 20 1.48 - o o o xo o o o xxo xxx 374.00
5= Ladislav SkoupilLadislav Skoupil
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 1 1.48 - o o o o o o xo xxo xxx 374.00
7 José ValachovičJosé Valachovič
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 10 1.48 - o o o o o xo xxo xxo xxx 374.00
8= Jan UrbanJan Urban
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 9 1.44 - o o o o o o o xxx 345.00
8= Vít JežekVít Ježek
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 21 1.44 - o o o o o o o xxx 345.00
10 Jakub ŽáčekJakub Žáček
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
07 12 1.44 - o - - o - - xo xxx 345.00
11 Petr UldrichPetr Uldrich
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
06 8 1.44 - o o o xo xo o xo x 345.00
12 Dominik FikrleDominik Fikrle
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 16 1.40 - o o o o o o xxx 317.00
13 86 Matyáš PetrovickýMatyáš Petrovický
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 18 1.40 - o o o xo xo o xxx 317.00
14 Josef ŠlofJosef Šlof
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 3 1.40 - o xxo o xo xo xo xxx 317.00
15= Martin VavírkaMartin Vavírka
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
07 11 1.36 - o o o o o xxx 290.00
15= Jakub ToušJakub Touš
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 7 1.36 - o o o o o xx 290.00
17 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 15 1.36 - o o o o xo xxx 290.00
18 Štěpán ŠobekŠtěpán Šobek
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 4 1.36 - o o o xo xo xx 290.00
19 Adam HálekAdam Hálek
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 17 1.36 - xo o o xo xo xxx 290.00
20 David StarecDavid Starec
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
06 2 1.36 - o o o o xxo xxx 290.00
21 Jan VolákJan Volák
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
06 19 1.32 - o o o o xxx 263.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,68 Body
1 Dominik DoupovecDominik Doupovec
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 2 1.62 o o o o o o o o xo o o xxx 480.00
2 Matěj MajerMatěj Majer
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
06 14 1.62 - o o o o o o o xo xo xo xxx 480.00
3 Damián MešinaDamián Mešina
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 16 1.58 - - o o o o o o o o xxx 449.00
4 91 Jakub KolářJakub Kolář
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 10 1.58 - - o o o o o o o xxo xxx 449.00
5 Vojtěch RybaVojtěch Ryba
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 22 1.54 o o o o o o o o o xxx 419.00
6 Kryštof HájekKryštof Hájek
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 5 1.54 o o o o o o o xo o xxx 419.00
7 Daniel KimlDaniel Kiml
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 8 1.54 o - - o o o xxo xxo xxo xxx 419.00
8 David PapoušekDavid Papoušek
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 18 1.50 xxo o xo o o o xxo o xxx 389.00
9 Kryštof BauerKryštof Bauer
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 1 1.46 o o o o xo xo o xxx 360.00
10 Thomas FloriánThomas Florián
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
07 3 1.46 o o o o o o xo xxx 360.00
11 Oliver RubášOliver Rubáš
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
08 21 1.46 o o o xo o xxo xo xxx 360.00
12 79 Patrik KotábPatrik Kotáb
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 12 1.46 o - - o o o xxo xxx 360.00
13 Jakub FrankJakub Frank
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
06 4 1.46 o o o o xo o xxo xxx 360.00
14 Václav MužíkVáclav Mužík
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
07 17 1.42 - - o o o o xxx 331.00
15 Jan HrdličkaJan Hrdlička
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 6 1.42 o o xxo o xo o xxx 331.00
16 Damir MansurovDamir Mansurov
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 15 1.42 - o - o o xo xxx 331.00
17 Šimon MacalíkŠimon Macalík
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 13 1.38 o o o o o xxx 303.00
18 Patrik PreslPatrik Presl
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 20 1.34 o xo o xo xxx 276.00
19 Viktor KolackiViktor Kolacki
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 9 1.30 o o o xxx 250.00
20 Felix KopeckýFelix Kopecký
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 11 1.30 o xo xxo xxx 250.00
21 Ladislav PetrželkaLadislav Petrželka
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
07 19 1.26 o o xxx 225.00
22 Petr KaiserPetr Kaiser
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
08 7 1.26 o xo xxx 225.00
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 Body
1 Markéta TurčinováMarkéta Turčinová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 22 1.38 - - o o o o o xo o xxx 491.00
2= Karolína VlasákováKarolína Vlasáková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 15 1.34 - - o o o o o o xxx 449.00
2= Natálie Anna EichlerováNatálie Anna Eichlerová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 21 1.34 - - o o o o o o xxx 449.00
4 Anna BořánkováAnna Bořánková
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
07 1 1.34 - - o o xo o xo xo xxx 449.00
5= Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 14 1.30 - - o o o o o xxx 409.00
5= Vivien GöndörVivien Göndör
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 5 1.30 - - o o o o o xxx 409.00
5= Agáta ČástkováAgáta Částková
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 2 1.30 - - o o o o o xxx 409.00
5= Barbora FrydrichováBarbora Frydrichová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 4 1.30 - - o - o o o xxx 409.00
9 Štěpánka KlátilováŠtěpánka Klátilová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
07 7 1.30 - - xo o xxo xo o xxx 409.00
10 Valentýna VrbováValentýna Vrbová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 16 1.30 - - o o o o xxo xxx 409.00
11= Anna ProškováAnna Prošková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 20 1.30 - - o o o xxo xxo xxx 409.00
11= Anna TopinkováAnna Topinková
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 13 1.30 - - xo o xo o xxo xxx 409.00
13 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 12 1.26 - - o xo o o xxx 369.00
14 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 9 1.26 - - o o xxo xxo xxx 369.00
15 Tereza ŠaškováTereza Šašková
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
08 19 1.22 - - o o xo xxx 331.00
16 Leona RosenzweigováLeona Rosenzweigová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
07 11 1.22 - - xo o xxo xxx 331.00
17 Klára DenkováKlára Denková
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 3 1.22 - - xo xxo xxo xxx 331.00
18= 39 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 18 1.14 - - o x 257.00
18= Tereza PonocnáTereza Ponocná
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 10 1.14 - - o xx 257.00
20 Jaroslava ŠímováJaroslava Šímová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 17 1.14 - - xo xxx 257.00
Daniela JančováDaniela Jančová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 6 NM - - xxx
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 20 1.50 - - - - - o xo o o o xxx 621.00
2 84 Martina ChalupováMartina Chalupová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 5 1.34 o o o xo o xo xxx 449.00
3 Zuzana MarkováZuzana Marková
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 9 1.34 o o o o o xxo xxx 449.00
4= Šárka PeškováŠárka Pešková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
08 12 1.30 o o o o o xxx 409.00
4= Kristýna PíchováKristýna Píchová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 19 1.30 o o o o o xxx 409.00
6= Eliška KratejlováEliška Kratejlová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 18 1.30 o o o xo o xxx 409.00
6= Martina KuthanováMartina Kuthanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
08 17 1.30 o o o xo o xxx 409.00
8= Gabriela JančíkováGabriela Jančíková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
08 6 1.30 o o o o xxo xxx 409.00
8= 83 Lenka MiltováLenka Miltová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 10 1.30 o o o o xxo xxx 409.00
10 Tereza MachnikováTereza Machniková
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 8 1.26 o o o o xxx 369.00
11 Daniela ŠantorováDaniela Šantorová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 14 1.26 o o xo o xxx 369.00
12 49 Eliška BuriánkováEliška Buriánková
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
06 2 1.26 o o xxo o xxx 369.00
13 51 Karolína BíškováKarolína Bíšková
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
06 1 1.26 o o o xo xxx 369.00
14 61 Markéta KřevkáMarkéta Křevká
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
06 21 1.26 o o xo xo xxx 369.00
15 Nikola KotlanováNikola Kotlanová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
08 7 1.26 o o o xxo xxx 369.00
16 Zuzana ZeithamlováZuzana Zeithamlová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 15 1.26 xo o xo xxo xxx 369.00
17 27 Charlotte CottierCharlotte Cottier
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
08 3 1.22 o xo o xxx 331.00
18 Pavlína BuriánkováPavlína Buriánková
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
06 16 1.22 o o xxo xxx 331.00
19 Kateřina PeškováKateřina Pešková
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 11 1.22 o xxo xxo xxx 331.00
20 24 Barbora FornouzováBarbora Fornouzová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 4 1.18 o o xxx 293.00
21 Zuzana RojtováZuzana Rojtová
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 13 1.14 o xxx 257.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 David TaliánDavid Talián
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 30 5.35 5.04 5.20 5.25 5.25 5.35 451.00
2 Denis GashiDenis Gashi
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 39 5.31 5.31 5.14 x 5.31 5.21 443.00
3 Damir MansurovDamir Mansurov
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 23 5.11 4.52 4.82 x 4.82 5.11 404.00
4 23 Jan ZdeněkJan Zdeněk
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 35 5.10 x 4.54 5.10 5.10 4.94 402.00
5 Miroslav ŠlencMiroslav Šlenc
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
06 29 5.07 x 4.67 5.07 5.07 4.91 396.00
6 20 Jan BaxaJan Baxa
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 38 4.88 4.56 4.73 3.22 4.73 4.88 360.00
7 75 David OudaDavid Ouda
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 44 4.73 4.73 4.38 x 4.73 4.53 332.00
8 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 43 4.70 4.53 4.38 x 4.53 4.70 326.00
9 Vojtěch RybaVojtěch Ryba
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 27 4.68 4.68 4.68 x 4.68 4.38 323.00
10 Štěpán VítovecŠtěpán Vítovec
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
08 33 4.64 4.17 4.64 4.50 4.64 4.31 315.00
11 49 Dominik NovákDominik Novák
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 25 4.62 4.46 x 4.60 4.60 4.62 312.00
12 Jakub ŽáčekJakub Žáček
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
07 36 4.55 4.53 4.22 4.55 4.55 3.99 299.00
13 Jakub ToušJakub Touš
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 31 4.55 4.09 2.76 4.55 4.55 4.47 299.00
14 Vít JežekVít Ježek
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 40 4.54 4.54 4.47 4.47 4.54 4.33 297.00
15 Jan VoráčekJan Voráček
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
07 34 4.42 4.35 4.42 3.10 4.42 4.37 276.00
16 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 42 4.41 3.95 4.31 4.41 4.41 4.16 274.00
17 Adam HálekAdam Hálek
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 41 4.28 4.28 4.01 4.22 4.28 3.49 252.00
18 Filip MelichFilip Melich
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
09 24 4.18 3.85 4.18 3.82 4.18 x 235.00
19 Pavel TruhlářPavel Truhlář
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 32 3.75 3.39 x 3.75 3.75 3.52 167.00
20 Dominik SloukaDominik Slouka
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 28 3.72 3.72 2.65 2.75 3.72 3.68 162.00
21 Patrik PreslPatrik Presl
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 26 3.70 3.70 3.46 3.37 3.70 3.46 159.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr BuňátPetr Buňát
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
06 1 5.40 5.19 5.40 5.26 5.40 5.39 461.00
2 Jakub ČadekJakub Čadek
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 2 5.12 5.01 4.68 5.09 5.09 5.12 405.00
3 Roman KurRoman Kur
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 20 4.96 4.68 4.96 4.84 4.96 4.74 375.00
4 Martin JežekMartin Ježek
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
08 10 4.88 4.88 3.89 4.06 4.88 4.05 360.00
5 64 Jan FrančíkJan Frančík
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 4 4.87 4.65 4.66 4.83 4.83 4.87 358.00
6 Thomas FloriánThomas Florián
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
07 3 4.87 x x 4.51 4.51 4.87 358.00
7 Matouš KvětonMatouš Květon
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 21 4.81 4.81 4.73 4.78 4.81 4.69 346.00
8 Leoš KeilaLeoš Keila
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 13 4.80 4.80 4.20 4.60 4.80 4.64 345.00
9 Adam HofmanAdam Hofman
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 7 4.75 4.64 4.75 4.74 4.75 4.58 335.00
10 Jan HrdličkaJan Hrdlička
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 8 4.74 4.65 4.28 4.74 4.74 4.69 333.00
11 Jakub FrankJakub Frank
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
06 5 4.67 4.65 4.67 4.57 4.67 4.65 321.00
12 Jan ChalupskýJan Chalupský
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 9 4.58 x 4.25 4.58 4.58 x 304.00
13 Petr JílekPetr Jílek
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 11 4.51 4.37 4.51 4.26 4.51 4.19 292.00
14 Artur JiříkArtur Jiřík
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 12 4.50 4.13 4.50 4.13 4.50 4.38 290.00
15 95 Jan KolářJan Kolář
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 16 4.49 4.44 4.43 4.48 4.48 4.49 288.00
16 39 Tadeáš KopelentTadeáš Kopelent
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
08 18 4.49 4.26 4.26 4.49 4.49 4.25 288.00
17 Adam MajerAdam Majer
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 22 4.48 4.27 4.44 4.01 4.44 4.48 287.00
18 Felix KopeckýFelix Kopecký
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 17 4.46 4.46 4.46 4.20 4.46 4.10 283.00
19 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
06 6 4.25 4.17 3.98 4.25 4.25 4.06 247.00
20 Adam KodýtekAdam Kodýtek
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
08 14 4.02 4.02 3.88 3.98 4.02 x 209.00
21 Matyáš KotlanMatyáš Kotlan
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 19 3.94 3.72 3.94 3.91 3.94 3.46 196.00
22 Filip KolářFilip Kolář
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 15 3.84 3.84 - - 3.84 - 181.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HronkováHana Hronková
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 23 4.63 4.63 4.53 4.56 4.63 4.46 461.00
2 Markéta TurčinováMarkéta Turčinová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 22 4.53 4.41 4.43 4.38 4.43 4.53 436.00
3 17 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 20 4.18 3.91 3.95 x 3.95 4.18 350.00
4 Barbora SyslováBarbora Syslová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 7 4.10 4.10 4.10 x 4.10 4.10 331.00
5 Eliška KratejlováEliška Kratejlová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 19 4.10 3.64 4.10 3.86 4.10 3.92 331.00
6 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 9 4.07 4.07 x 3.74 4.07 x 324.00
7 Klára JavorskáKlára Javorská
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
08 21 4.04 4.02 4.04 3.85 4.04 3.81 317.00
8 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
08 2 3.90 3.90 x x 3.90 x 285.00
9 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 6 3.86 3.86 3.83 3.86 3.86 3.66 276.00
10 Lucie MakásováLucie Makásová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
07 1 3.84 3.84 3.51 x 3.84 3.33 272.00
11 Daniela ŠantorováDaniela Šantorová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 8 3.82 3.47 3.82 3.71 3.82 3.62 267.00
12 Bára KodýdkováBára Kodýdková
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
07 14 3.81 3.81 3.70 x 3.81 3.76 265.00
13 Markéta BernáškováMarkéta Bernášková
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 18 3.81 3.81 3.46 3.51 3.81 3.67 265.00
14 Natálie HolečkováNatálie Holečková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 16 3.81 3.37 3.81 3.49 3.81 3.39 265.00
15 Jolana KoppováJolana Koppová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 13 3.75 x 3.75 x 3.75 3.38 252.00
16 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 15 3.70 3.70 3.70 3.59 3.70 x 242.00
17 Thanh Thanh PhamThanh Thanh Pham
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 17 3.51 3.51 x 3.31 3.51 x 202.00
18 Barbora StrnadováBarbora Strnadová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 5 3.50 2.97 x x 2.97 3.50 200.00
19 Karolína ProtivováKarolína Protivová
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
06 12 3.40 3.40 3.22 x 3.40 x 180.00
20 Karolína SoukupováKarolína Soukupová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 3 3.06 3.06 x x 3.06 x 117.00
Michaela SoukupováMichaela Soukupová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 4 DNS
43 Jana VilímkováJana Vilímková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
08 10 NM x x x - x
46 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 11 NM x x x - x
Celkem 23 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 23 5.23 x 5.23 5.16 5.23 x 623.00
2 Lucie PosavádováLucie Posavádová
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
07 15 4.75 4.19 4.55 4.75 4.75 x 492.00
3 Barbora FrydrichováBarbora Frydrichová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 7 4.36 +3.0 m/s 4.36  3,00 3.70 x 4.36 4.23 393.00
4 Zuzana RodováZuzana Rodová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 19 4.34 4.05 4.34 x 4.34 x 388.00
5 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
06 5 4.26 x 4.23 4.26 4.26 4.07 369.00
6 Štěpánka KalnáŠtěpánka Kalná
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 8 4.25 3.87 3.58 3.79 3.87 4.25 367.00
7 Hana KotábováHana Kotábová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 9 4.08 4.01 3.62 4.05 4.05 4.08 326.00
8 Kateřina ReindlováKateřina Reindlová
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 18 3.79 3.76 3.79 3.64 3.79 3.74 261.00
9 Petra BrabcováPetra Brabcová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
06 3 3.76 3.53 3.76 3.59 3.76 3.53 254.00
10 Nela BálkováNela Bálková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
08 1 3.73 3.73 3.12 3.57 3.73 x 248.00
11 Emma DagouryEmma Dagoury
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 4 3.71 x x 3.47 3.47 3.71 244.00
12 Anna BořánkováAnna Bořánková
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
07 2 3.68 2.97 2.73 3.68 3.68 3.00 237.00
13 Kateřina KozákováKateřina Kozáková
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 10 3.65 3.65 3.38 3.60 3.65 3.48 231.00
14 Barbora FialováBarbora Fialová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 6 3.64 2.94 3.28 3.38 3.38 3.64 229.00
15 68 Sofie MollerováSofie Mollerová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
07 12 3.63 3.58 3.43 3.63 3.63 3.52 227.00
16 Denisa RajtmajerováDenisa Rajtmajerová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 17 3.63 3.63 3.55 3.37 3.63 3.50 227.00
17 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 22 3.61 3.52 3.61 2.99 3.61 2.72 223.00
18 Tereza PonocnáTereza Ponocná
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 14 3.50 2.79 3.41 3.50 3.50 3.24 200.00
19 Bára PeksováBára Peksová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 13 3.49 3.31 2.60 3.49 3.49 2.73 198.00
20 Anna PotužníkováAnna Potužníková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 16 3.44 3.44 x x 3.44 x 188.00
21 Leona RosenzweigováLeona Rosenzweigová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
07 20 3.20 3.02 x x 3.02 3.20 142.00
22 Ivana RoubalováIvana Roubalová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 21 3.19 x x 3.19 3.19 3.08 140.00
23 Lucie MakásováLucie Makásová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
07 11 0.00 - 0.00
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KramerováVeronika Kramerová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 21 08.55 08.09 08.16 08.55 8.55 08.04 435.00
2 Alena PísaříkováAlena Písaříková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 7 08.51 06.73 06.25 08.51 8.51 07.68 432.00
3 Adéla VeringerováAdéla Veringerová
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
07 22 08.05 07.28 07.29 08.05 8.05 07.83 403.00
4 Barbora RendlováBarbora Rendlová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 8 07.93 06.97 06.91 07.86 7.86 07.93 395.00
5 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 6 07.74 07.10 06.92 06.48 7.10 07.74 383.00
6 34 Barbora KyznarováBarbora Kyznarová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 19 07.63 07.16 07.11 07.63 7.63 x 375.00
7 Anna TopinkováAnna Topinková
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 12 07.61 07.61 07.42 07.27 7.61 06.31 374.00
8 Kateřina NehézováKateřina Nehézová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 4 07.59 06.95 06.88 06.84 6.95 07.59 373.00
9 Petra NěmečkováPetra Němečková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 5 07.52 06.56 06.85 07.52 7.52 06.97 368.00
10 77 Michaela MaruniakováMichaela Maruniaková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 3 07.42 07.05 07.38 07.18 7.38 07.42 362.00
11 Natálie Anna EichlerováNatálie Anna Eichlerová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 18 07.29 06.79 07.29 06.82 7.29 07.11 354.00
12 Karolína MaršíkováKarolína Maršíková
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 2 07.26 07.00 07.26 07.22 7.26 06.83 352.00
13 Julie RadovskáJulie Radovská
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
08 17 07.20 06.15 07.20 06.34 7.20 06.21 348.00
14 Anna TesařováAnna Tesařová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 11 07.12 06.73 07.12 06.99 7.12 06.57 343.00
15 Anna ProškováAnna Prošková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 20 07.05 07.05 06.49 06.72 7.05 06.68 338.00
16 Romana ValečkováRomana Valečková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 14 07.05 05.26 07.05 06.16 7.05 x 338.00
17 Daniela MarešováDaniela Marešová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 1 07.00 06.79 06.44 06.57 6.79 07.00 335.00
18 Gabriela TykalováGabriela Tykalová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 13 06.76 06.56 06.76 06.69 6.76 06.49 320.00
19 Karolína VlasákováKarolína Vlasáková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 15 06.27 x 05.75 06.27 6.27 05.61 288.00
20 Tereza ŠaškováTereza Šašková
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
08 16 06.19 05.96 06.19 06.12 6.19 05.52 283.00
Celkem 20 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 9 09.55 500.00
2 Barbora BeštováBarbora Beštová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 1 08.79 451.00
3 Vivien GöndörVivien Göndör
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 5 08.76 449.00
4 Nela KislingerováNela Kislingerová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 15 08.44 428.00
5 Štěpánka KalnáŠtěpánka Kalná
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 14 08.27 417.00
6 Tereza HadvičákováTereza Hadvičáková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 6 08.18 411.00
7 Nela KotrchováNela Kotrchová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 20 08.14 408.00
8 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
07 8 08.06 403.00
9 41 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 18 07.99 399.00
10= Natálie HrachováNatálie Hrachová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
06 11 07.94 395.00
10= 42 Agáta HeřmanováAgáta Heřmanová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 7 07.94 395.00
10= Nikola KotlanováNikola Kotlanová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
08 19 07.94 395.00
13 Pavlína BuriánkováPavlína Buriánková
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
06 3 07.79 386.00
14 31 Lucie KřiváčkováLucie Křiváčková
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 21 07.78 385.00
15 Bára KodýdkováBára Kodýdková
Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov
07 16 07.68 379.00
16 Magdalena HrachováMagdalena Hrachová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
06 10 07.67 378.00
17 Martina KuthanováMartina Kuthanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
08 22 07.56 371.00
18 Nikola JuřinováNikola Juřinová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
08 13 07.41 361.00
19 Lucie EdlováLucie Edlová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 4 07.35 357.00
20 Valentýna KolečkováValentýna Kolečková
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
06 17 07.04 338.00
21 Diana BöhmováDiana Böhmová
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
22 2 06.79 322.00
22 92 Nicol LanghammerováNicol Langhammerová
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 23 06.64 312.00
23 Denisa LatkováDenisa Latková
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
07 24 06.29 290.00
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MužíkVáclav Mužík
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
07 22 11.30 10.00 11.20 10.62 11.20 11.30 564.00
2 Lukáš HajdúkLukáš Hajdúk
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 39 10.72 09.59 10.47 10.72 10.72 10.38 529.00
3 Adam RiedlAdam Riedl
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 41 10.68 09.94 10.68 x 10.68 09.74 527.00
4 Jan KuchařJan Kuchař
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
07 42 10.50 09.26 10.50 10.43 10.50 10.00 516.00
5 Nicolas ŠčukaNicolas Ščuka
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 33 10.32 09.63 10.32 10.18 10.32 09.70 505.00
6 Matěj NěmecMatěj Němec
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 23 10.02 09.93 09.76 10.02 10.02 09.80 487.00
7 Jáchym ŠvejdJáchym Švejd
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
07 40 09.79 08.37 09.79 09.50 9.79 09.79 473.00
8 Hanuš PighartHanuš Pighart
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 26 09.79 09.79 09.75 09.63 9.79 08.96 473.00
9 Ondřej PojarOndřej Pojar
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
08 27 09.36 08.58 09.10 08.90 9.10 09.36 447.00
10 Štěpán ChmelířŠtěpán Chmelíř
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
06 37 09.33 08.70 08.45 09.33 9.33 08.28 445.00
11 Matěj KřepelMatěj Křepel
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
07 36 09.29 09.00 09.29 08.90 9.29 08.63 443.00
12 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 38 09.13 07.69 09.13 09.00 9.13 x 434.00
13 David PapoušekDavid Papoušek
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
07 24 08.97 08.56 08.97 08.97 8.97 07.60 424.00
14 Ladislav SkoupilLadislav Skoupil
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 29 08.77 x 08.63 08.77 8.77 08.06 412.00
15 Ladislav PetrželkaLadislav Petrželka
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
07 25 08.73 07.96 08.73 x 8.73 x 410.00
16 David StarecDavid Starec
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
06 32 08.60 08.48 08.26 08.60 8.60 07.42 402.00
17 Tobias PourTobias Pour
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
06 28 08.55 08.55 08.45 x 8.55 x 399.00
18 Dominik SloukaDominik Slouka
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 30 08.38 08.10 08.27 07.80 8.27 08.38 389.00
19 Štěpán SokolaŠtěpán Sokola
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 31 08.30 08.02 08.30 07.73 8.30 07.60 384.00
20 Jakub TomanJakub Toman
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 34 07.90 07.75 07.51 07.50 7.75 07.90 360.00
21 48 Martin BurešMartin Bureš
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
08 35 07.33 06.05 06.90 07.12 7.12 07.33 327.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MajerMatěj Majer
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
06 17 11.97 - 605.00
2 Kryštof HájekKryštof Hájek
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 8 11.80 - 594.00
3 Bohumil ČadekBohumil Čadek
ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice
07 4 11.19 - 557.00
4 Petr MarešPetr Mareš
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 19 11.04 - 548.00
5 Jan BurešJan Bureš
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 3 10.87 - 538.00
6 Dominik DoupovecDominik Doupovec
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
07 6 10.81 - 534.00
7 Damián MešinaDamián Mešina
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 21 10.80 - 534.00
8 Matěj MarekMatěj Marek
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
06 18 10.43 - 512.00
9 Vojtěch MaroušekVojtěch Maroušek
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
06 20 09.93 - 481.00
10 32 Robin DvořákRobin Dvořák
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
06 7 09.84 - 476.00
11 Michal JiříkMichal Jiřík
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š...
08 10 09.65 - 465.00
12 Michal KováříkMichal Kovářík
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
07 14 09.54 - 458.00
13 Viktor KolackiViktor Kolacki
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 12 09.49 - 455.00
14 88 Dominik KolářDominik Kolář
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
07 13 09.41 - 450.00
15 David HorejšDavid Horejš
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 9 09.34 - 446.00
16 Mikuláš KarlovskýMikuláš Karlovský
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 11 09.26 - 441.00
17= Samuel KronauerSamuel Kronauer
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
07 15 08.84 - 416.00
17= 34 Matyáš DolanskýMatyáš Dolanský
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
06 5 08.84 - 416.00
19 Kryštof BauerKryštof Bauer
ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského
07 1 08.81 - 414.00
20 David BrotánekDavid Brotánek
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 2 08.77 - 412.00
21 Jan LučanJan Lučan
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
07 16 07.15 - 316.00
Celkem 21 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš FremundJonáš Fremund 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1506
2 Adam SuchýAdam Suchý 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1467
3 Šimon ŠvecŠimon Švec 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1463
4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1404
5 Václav MužíkVáclav Mužík 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 1385
6 Pavel IllekPavel Illek 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1165
7 Petr JílekPetr Jílek 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 1159
8 Petr BuňátPetr Buňát 06 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 1148
9 Petr MarešPetr Mareš 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 1140
10 Jakub KolářJakub Kolář 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 1124
11 Sandu RamascanSandu Ramascan 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1118
12 Jan KuchařJan Kuchař 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1111
13 Matěj MajerMatěj Majer 06 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 1085
14= David PivetzDavid Pivetz 06 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1058
14= Jakub ČadekJakub Čadek 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1058
16 Denis GashiDenis Gashi 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1029
17 Dominik DoupovecDominik Doupovec 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1014
18 Kryštof HájekKryštof Hájek 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 1013
19 Kryštof ŠvehlaKryštof Švehla 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0983
20 Damián MešinaDamián Mešina 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0983
21 Martin KalivodaMartin Kalivoda 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0964
22 Miroslav ŠlencMiroslav Šlenc 06 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0944
23 Michal KováříkMichal Kovářík 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0939
24 David BrotánekDavid Brotánek 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0929
25 Lukáš HajdúkLukáš Hajdúk 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0903
26 David TaliánDavid Talián 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0899
27 Damir MansurovDamir Mansurov 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0897
28 Filip TomanFilip Toman 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0896
29 Matouš KvětonMatouš Květon 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0855
30 Patrik KotábPatrik Kotáb 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0851
31 Radovan VaníkRadovan Vaník 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0850
32 Dominik KolářDominik Kolář 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0846
33 Jan ZdeněkJan Zdeněk 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0845
34 Jan BaxaJan Baxa 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0827
35 Dominik NovákDominik Novák 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0823
36 Jan ChalupskýJan Chalupský 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0799
37 Roman KurRoman Kur 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0788
38 Ladislav SkoupilLadislav Skoupil 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0786
39 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0782
40 Jan VoráčekJan Voráček 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0779
41 Kryštof BauerKryštof Bauer 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0774
42 Jan KolářJan Kolář 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0770
43 Šimon MacalíkŠimon Macalík 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0763
44 Martin VavírkaMartin Vavírka 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0731
45 Štěpán VítovecŠtěpán Vítovec 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0721
46 Thomas FloriánThomas Florián 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0718
47 David OudaDavid Ouda 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0713
48 Viktor KolackiViktor Kolacki 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0705
49 Artur JiříkArtur Jiřík 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0668
50 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0623
51 Jakub ToušJakub Touš 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0589
52 Tadeáš KopelentTadeáš Kopelent 08 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0558
53= Bohumil ČadekBohumil Čadek 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0557
53= Jiří UhlíkJiří Uhlík 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0557
55 Matyáš DolanskýMatyáš Dolanský 06 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0553
56 Adam HálekAdam Hálek 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0542
57 Jan BurešJan Bureš 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0538
58 Adam RiedlAdam Riedl 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0527
59 Matěj MarekMatěj Marek 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0512
60 Nicolas ŠčukaNicolas Ščuka 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0505
61 Matias StegnerMatias Stegner 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0504
62 Adam MajerAdam Majer 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0489
63 Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0487
64 Tomáš PančenkoTomáš Pančenko 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0480
65 Robin DvořákRobin Dvořák 06 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0476
66= Jáchym ŠvejdJáchym Švejd 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0473
66= Hanuš PighartHanuš Pighart 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0473
68 Štěpán BubelaŠtěpán Bubela 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0468
69 Michal JiříkMichal Jiřík 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0465
70 Vojtěch PešekVojtěch Pešek 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0462
71 Filip KolářFilip Kolář 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0452
72 Štěpán ChmelířŠtěpán Chmelíř 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0445
73 Mikuláš KarlovskýMikuláš Karlovský 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0441
74 Artur JiříkArtur Jiřík 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0439
75 Ondřej HrabíkOndřej Hrabík 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0437
76 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0434
77= Vojtěch RybaVojtěch Ryba 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0419
77= Šimon LehkýŠimon Lehký 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0419
79= Jan SchejbalJan Schejbal 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0403
79= Jindřich JanečekJindřich Janeček 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0403
81 Tobias PourTobias Pour 06 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0399
82 Filip ŠuhajdaFilip Šuhajda 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0393
83= Dominik SloukaDominik Slouka 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0389
83= David PapoušekDavid Papoušek 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0389
85 Maxmilián NovákMaxmilián Novák 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0382
86 José ValachovičJosé Valachovič 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0374
87 Samuel KronauerSamuel Kronauer 22 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0370
88= Jakub FrankJakub Frank 06 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0360
88= Martin JežekMartin Ježek 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0360
88= Oliver RubášOliver Rubáš 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0360
91 Jan FrančíkJan Frančík 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0358
92= Petr UldrichPetr Uldrich 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0345
92= Vít JežekVít Ježek 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0345
92= Leoš KeilaLeoš Keila 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0345
95 Filip PodhradskýFilip Podhradský 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0339
96 Adam HofmanAdam Hofman 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0335
97 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0326
98 Dominik FikrleDominik Fikrle 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0317
99 Martin BurešMartin Bureš 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0300
100 Jakub ŽáčekJakub Žáček 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0299
101 Štěpán ŠobekŠtěpán Šobek 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0290
102 Patrik PreslPatrik Presl 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0276
103 Miroslav JarošíkMiroslav Jarošík 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0227
104 Petr KaiserPetr Kaiser 08 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0225
105 Adam KodýtekAdam Kodýtek 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0209
106 Miroslav ŠosMiroslav Šos 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0090
107 Matěj KřepelMatěj Křepel 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0000
108= Jan HrdličkaJan Hrdlička 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0000
108= Štěpán SokolaŠtěpán Sokola 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
108= Jaroslav BošekJaroslav Bošek 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0000
108= Jan MazánJan Mazán 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0000
108= Jan VolákJan Volák 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0000
108= Ondřej KolářOndřej Kolář 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0000
108= Zdeněk BubelaZdeněk Bubela 09 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0000
108= Samuel KronauerSamuel Kronauer 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0000
108= Jose ValachovičJose Valachovič 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0000
108= Matyáš KořínekMatyáš Kořínek 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0000
108= Jan RubášJan Rubáš 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0000
108= Ladislav PetrželkaLadislav Petrželka 07 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0000
108= Filip MelichFilip Melich 09 ZŠ a MŠ VelharticeZŠ a MŠ Velhartice 0000
108= Jakub TomanJakub Toman 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
108= David HorejšDavid Horejš 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0000
108= Matyáš KotlanMatyáš Kotlan 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
108= Jan KečkéšJan Kečkéš 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0000
108= Vojtěch MaroušekVojtěch Maroušek 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0000
108= Nawar Al MkhallalatiNawar Al Mkhallalati 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0000
108= Daniel KimlDaniel Kiml 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0000
108= Pavel UldrychPavel Uldrych 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0000
108= Ondřej PojarOndřej Pojar 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0000
108= Matyáš PetrovickýMatyáš Petrovický 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0000
108= Josef ŠlofJosef Šlof 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
108= Jan UrbanJan Urban 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0000
108= Jan LučanJan Lučan 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
108= Tomáš BechyněTomáš Bechyně 06 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
108= Felix KopeckýFelix Kopecký 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
108= Pavel TruhlářPavel Truhlář 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0000
108= Zdeněk MatásekZdeněk Matásek 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0000
108= David StarecDavid Starec 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0000
108= Václav KopaVáclav Kopa 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0000
108= Zdeněk HolečekZdeněk Holeček 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0000
Celkem 140 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hana HronkováHana Hronková 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1780
2 Sára SteinerováSára Steinerová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1694
3 Agáta ČástkováAgáta Částková 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1449
4 Barbora SyslováBarbora Syslová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 1437
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1423
6 Monika PavlíčkováMonika Pavlíčková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 1422
7 Štěpánka KalnáŠtěpánka Kalná 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1347
8 Markéta BernáškováMarkéta Bernášková 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1335
9 Kateřina ReindlováKateřina Reindlová 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 1328
10 Pavla DrdováPavla Drdová 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1130
11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1121
12 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 1118
13 Lucie PosavádováLucie Posavádová 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 1087
14 Anna MaškováAnna Mašková 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 1077
15 Markéta KřevkáMarkéta Křevká 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 1072
16 Zuzana MarkováZuzana Marková 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1067
17 Michaela MaruniakováMichaela Maruniaková 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0988
18 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0979
19 Gabriela JančíkováGabriela Jančíková 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0978
20 Hana KotábováHana Kotábová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0974
21= Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0954
21= Zuzana RodováZuzana Rodová 07 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0954
23 Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0930
24 Markéta TurčinováMarkéta Turčinová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0927
25 Šárka PeškováŠárka Pešková 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0908
26 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0907
27 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0870
28 Vivien GöndörVivien Göndör 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0858
29 Barbora KyznarováBarbora Kyznarová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0853
30 Adéla VeringerováAdéla Veringerová 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 0814
31 Natálie Anna EichlerováNatálie Anna Eichlerová 06 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0803
32 Barbora FrydrichováBarbora Frydrichová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0802
33 Anna TopinkováAnna Topinková 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0783
34 Klára DenkováKlára Denková 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0782
35 Nikola KotlanováNikola Kotlanová 08 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0764
36 Nikola JuřinováNikola Juřinová 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0745
37 Eliška KratejlováEliška Kratejlová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0740
38 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0728
39 Anna BořánkováAnna Bořánková 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0686
40 Charlotte CottierCharlotte Cottier 08 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0677
41 Nela BálkováNela Bálková 08 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0667
42 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0643
43 Daniela ŠantorováDaniela Šantorová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0636
44 Barbora FialováBarbora Fialová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0622
45 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0611
46 Eliška BuriánkováEliška Buriánková 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 0609
47 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0571
48 Tereza KořínkováTereza Kořínková 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0567
49 Lucie EdlováLucie Edlová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0556
50 Kristýna PíchováKristýna Píchová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0523
51 Jolana KoppováJolana Koppová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0518
52 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0517
53 Nela BálkováNela Bálková 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0492
54 Adéla KozákováAdéla Kozáková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0480
55 Arleta LiebermannováArleta Liebermannová 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0469
56 Lucie BořánkováLucie Bořánková 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0466
57 Tereza PonocnáTereza Ponocná 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0457
58 Barbora BeštováBarbora Beštová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0451
59 Karolína VlasákováKarolína Vlasáková 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0449
60 Veronika KramerováVeronika Kramerová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0435
61 Alena PísaříkováAlena Písaříková 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0432
62 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0428
63 Alena HuspekováAlena Huspeková 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0423
64 Tereza HadvičákováTereza Hadvičáková 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0411
65= Lenka MiltováLenka Miltová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0409
65= Valentýna VrbováValentýna Vrbová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0409
65= Štěpánka KlátilováŠtěpánka Klátilová 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0409
65= Martina KuthanováMartina Kuthanová 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0409
69 Nela KotrchováNela Kotrchová 06 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0408
70 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0403
71 Barbora RendlováBarbora Rendlová 07 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0395
72 Pavlína BuriánkováPavlína Buriánková 06 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 0386
73 Lucie KřiváčkováLucie Křiváčková 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0385
74 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0383
75 Magdalena HrachováMagdalena Hrachová 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0378
76 Lucie ČernáLucie Černá 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0370
77 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0369
78 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0368
79 Julie RadovskáJulie Radovská 08 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0348
80 Kateřina VotoupalováKateřina Votoupalová 07 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0346
81 Karolína PrantlováKarolína Prantlová 07 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0345
82 Karolína BíškováKarolína Bíšková 06 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0344
83= Romana ValečkováRomana Valečková 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0338
83= Valentýna KolečkováValentýna Kolečková 06 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0338
85= Tereza ŠaškováTereza Šašková 08 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0331
85= Kateřina PeškováKateřina Pešková 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0331
87 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0324
88 Diana BöhmováDiana Böhmová 22 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0322
89 Gabriela TykalováGabriela Tykalová 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0320
90 Klára JavorskáKlára Javorská 08 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0317
91 Nicol LanghammerováNicol Langhammerová 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0312
92 Tereza VlčkováTereza Vlčková 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0308
93 Sofie MollerováSofie Mollerová 07 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, NýrskoZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0291
94 Ema SkořepováEma Skořepová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0286
95 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0285
96 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 07 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0276
97 Lucie MakásováLucie Makásová 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0272
98= Natálie HolečkováNatálie Holečková 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0265
98= Bára KodýdkováBára Kodýdková 07 Základní škola PačejovZákladní škola Pačejov 0265
100 Sabina HořejšíSabina Hořejší 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0264
101 Jaroslava ŠímováJaroslava Šímová 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0257
102 Petra BrabcováPetra Brabcová 06 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0254
103 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková 07 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0249
104 Natálie HolečkováNatálie Holečková 06 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0233
105 Denisa RajtmajerováDenisa Rajtmajerová 07 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 0227
106 Veronika SopkováVeronika Sopková 07 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 0220
107 Ivana RoubalováIvana Roubalová 07 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0140
108 Karolína MalánováKarolína Malánová 07 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0113
109 Aneta JiříkováAneta Jiříková 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0084
110= Karolína MaršíkováKarolína Maršíková 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
110= Zuzana KulhánkováZuzana Kulhánková 08 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 0000
110= Kateřina NehézováKateřina Nehézová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0000
110= Emma DagouryEmma Dagoury 08 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0000
110= Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 07 ZŠ Horažďovice KomenskéhoZŠ Horažďovice Komenského 0000
110= Jana VilímkováJana Vilímková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 0000
110= Michaela SoukupováMichaela Soukupová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0000
110= Karolína SoukupováKarolína Soukupová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkovZákladní škola a mateřská š... 0000
110= Vendula HaladováVendula Haladová 07 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0000
110= Róza FialováRóza Fialová 07 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 0000
110= Lucie PetrášováLucie Petrášová 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 0000
110= Sára StryczkováSára Stryczková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 0000
110= Bára PeksováBára Peksová