Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Sušice

Sušice (12. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav OsvaldVáclav Osvald 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 1 08.46 434.00
2 Vítek SvobodaVítek Svoboda 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 08.89 329.00
3 36 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 4 09.16 270.00
4 Daniel OcularDaniel Ocular 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 09.25 251.00
5 59 Gabriel MuňozGabriel Muňoz 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 5 09.29 243.00
6 Miloš KroulíkMiloš Kroulík 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 2 09.53 197.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Martin MužíkMartin Mužík 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 5 08.43 441.00
2 Dominik HudečekDominik Hudeček 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 3 08.48 428.00
3 Jakub ŠiškaJakub Šiška 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 6 08.57 406.00
4 26 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 2 08.92 322.00
5 22 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 4 08.95 315.00
6 Václav VlkVáclav Vlk 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 1 09.21 259.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Aleš BláhaAleš Bláha 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.70 374.00
2 Jan KaňákJan Kaňák 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 08.78 354.00
3 86 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 1 09.05 293.00
4 Ladislav JaklLadislav Jakl 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 3 09.27 247.00
5 Tomáš JnadaTomáš Jnada 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 2 09.29 243.00
6 Tomáš JandaTomáš Janda 10 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 5 09.70 168.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SlivoňJiří Slivoň 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 2 08.69 376.00
2 Patrik VácaPatrik Váca 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 1 08.99 306.00
3 Adam RubešAdam Rubeš 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 3 09.02 300.00
4 17 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 09 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 6 09.22 257.00
5 Pavel BěloušekPavel Běloušek 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 09.38 226.00
6 Pavel ŘežábekPavel Řežábek 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 5 09.42 218.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KoženýPetr Kožený 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 08.77 357.00
2 Vendelín PrůchaVendelín Průcha 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 2 09.04 295.00
3 Vojtěch VolfVojtěch Volf 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 1 09.54 196.00
4 33 Ondřej BečvářOndřej Bečvář 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 4 09.82 148.00
5 Marek TomanMarek Toman 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 6 09.89 137.00
6 David NetrvalDavid Netrval 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 10.21 91.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DundrFilip Dundr 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 08.23 495.00
2 David PašekDavid Pašek 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 6 08.32 470.00
3 18 Kryštof KorčíkKryštof Korčík 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 2 08.87 333.00
4 Tomáš ValentaTomáš Valenta 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 08.99 306.00
5 17 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 4 09.44 214.00
6 Jan HubenýJan Hubený 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 5 09.55 194.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 4 09.24 506.00
2 Johana PožárkováJohana Požárková 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 09.40 468.00
3 50 Růžena ŠimíkováRůžena Šimíková 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 5 09.59 424.00
4 Lilien RejtharováLilien Rejtharová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 09.79 380.00
5 Viktorie VovsováViktorie Vovsová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 2 09.82 374.00
6 Adéla DenkováAdéla Denková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 1 10.43 254.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Kira BelovaKira Belova 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 4 09.31 489.00
2 Tereza JiřincováTereza Jiřincová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 2 09.41 465.00
3 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 1 09.81 376.00
4 78 Anna DoležalováAnna Doležalová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 09.86 365.00
5 Tereza ŠvárováTereza Švárová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 6 10.11 314.00
6 86 Adéla ČapkováAdéla Čapková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 3 10.47 247.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MládkováLucie Mládková 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 5 08.97 574.00
2 Nela CapcarováNela Capcarová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 4 09.08 546.00
3 Lenka NguyenLenka Nguyen 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 09.34 482.00
4 Tereza VotavováTereza Votavová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 1 09.49 447.00
5 Jolana VeseláJolana Veselá 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 6 09.91 355.00
6 91 Adéla LežákováAdéla Ležáková 10 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 3 09.91 355.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Daniela MazancováDaniela Mazancová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 2 09.08 546.00
2 74 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 1 09.15 528.00
3 Simona KopeckáSimona Kopecká 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 09.19 518.00
4 Alexia BegerlAlexia Begerl 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 09.71 397.00
5 90 Nikola NěmečkováNikola Němečková 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 10.50 242.00
6 Tereza BouberlováTereza Bouberlová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 3 10.66 214.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 6 08.92 587.00
2 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 5 09.73 393.00
3 Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 2 09.75 389.00
4 Karolína ŠímováKarolína Šímová 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 1 09.81 376.00
5 Kateřina KováříkováKateřina Kováříková 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 09.86 365.00
6 Jana HolečkováJana Holečková 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.87 363.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SýkorováMartina Sýkorová 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 1 09.00 566.00
2 Karin FišerováKarin Fišerová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 3 09.02 561.00
3 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 09.19 518.00
4 Tereza BartošováTereza Bartošová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 09.93 350.00
5 98 Eva RychtaříkováEva Rychtaříková 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 6 10.53 236.00
Eva LudvíkováEva Ludvíková 10 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 3 09.27 499.00
2 Viktorie VilhelmováViktorie Vilhelmová 22 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 1 09.71 397.00
3 Tereza PodstatnáTereza Podstatná 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 5 09.89 359.00
4 Hana BenediktováHana Benediktová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 4 10.19 299.00
5 Veronika SchwarzováVeronika Schwarzová 09 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 2 10.30 278.00
6 Michaela ValdmanováMichaela Valdmanová 10 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 6 10.80 192.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 3 09.29 494.00
2 Stela UlmannováStela Ulmannová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 6 09.34 482.00
3 Ema KotrchováEma Kotrchová 10 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 5 09.73 393.00
4 Anasztázia BorkaAnasztázia Borka 09 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 4 09.99 338.00
5 Ema StrnadováEma Strnadová 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 10.12 312.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 20 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 10 2:02.78 469.00
2 50 Růžena ŠimíkováRůžena Šimíková 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 1 2:05.04 437.00
3 62 Julia Maria CottierJulia Maria Cottier 10 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 6 2:05.87 426.00
4 28 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 2 2:07.00 411.00
5 64 Vanesa DenkováVanesa Denková 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 11 2:07.10 409.00
6 79 Kira BelovaKira Belova 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 5 2:08.18 395.00
7 38 Zora ČástkováZora Částková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 8 2:11.56 352.00
8 78 Anna DoležalováAnna Doležalová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 12 2:11.92 347.00
9 23 Barbora ChroustováBarbora Chroustová 10 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 2:15.35 306.00
10 35 Kateřina BejvlováKateřina Bejvlová 09 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 4 2:23.41 219.00
11 44 Rosálie ČernáRosálie Černá 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 9 2:24.81 206.00
86 Adéla ČapkováAdéla Čapková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 37 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 12 2:04.24 448.00
2 39 Adéla SlámováAdéla Slámová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 13 2:08.10 396.00
3 95 Daniela MazancováDaniela Mazancová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 5 2:08.49 391.00
4 21 Eliška PunováEliška Punová 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 9 2:09.33 380.00
5 42 Kristína ŠindelářováKristína Šindelářová 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 16 2:13.55 328.00
6 91 Adéla LežákováAdéla Ležáková 10 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 3 2:14.91 311.00
7 40 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 14 2:16.09 298.00
8 89 Rozálie KlímováRozálie Klímová 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 1 2:17.67 280.00
9 32 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 22 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 2 2:18.06 276.00
10 43 Barbora RoučkováBarbora Roučková 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 10 2:18.24 274.00
11 88 Aneta MaříkováAneta Maříková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 4 2:19.41 261.00
12 93 Zuzana MikulášováZuzana Mikulášová 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 6 2:21.23 242.00
13 90 Nikola NěmečkováNikola Němečková 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 7 2:27.21 183.00
14 41 Vendula SuttáVendula Suttá 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 15 2:27.40 181.00
15 85 Nikola PelnářováNikola Pelnářová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 8 2:52.77 22.00
98 Eva RychtaříkováEva Rychtaříková 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 11 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 54 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 7 1:49.06 682.00
2 74 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 16 1:54.97 585.00
3 60 Vanessa KhínováVanessa Khínová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 11 2:05.56 430.00
4 58 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 10 2:06.77 414.00
5 57 Kristýna JaklováKristýna Jaklová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 9 2:08.00 397.00
6 51 Daniela HlaváčováDaniela Hlaváčová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 5 2:08.80 387.00
7 66 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 12 2:10.72 362.00
8 46 Vanesa GromováVanesa Gromová 10 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 4 2:12.27 343.00
9 72 Helena VejvančickáHelena Vejvančická 09 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 15 2:12.94 335.00
10 68 Aneta StaňkováAneta Staňková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 14 2:13.84 324.00
11 65 Eliška SosnováEliška Sosnová 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 13 2:15.80 301.00
12 52 Gabriela ChaloupkováGabriela Chaloupková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 6 2:21.98 234.00
13 75 Lucie WeinfurtováLucie Weinfurtová 10 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 17 2:23.49 219.00
14 56 Daniela ChvojkováDaniela Chvojková 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 8 2:26.07 194.00
15 17 Eliška FrančíkováEliška Frančíková 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 2 2:35.83 112.00
45 Aneta FremundováAneta Fremundová 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 3 DNS
22 Nela ĎurišováNela Ďurišová 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 1 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 45 Aneta FremundováAneta Fremundová 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 2:06.81 413.00
2 22 Nela ĎurišováNela Ďurišová 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 2:27.07 184.00
3 98 Eva RychtaříkováEva Rychtaříková 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 2:29.54 162.00
Celkem 3 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 24 Jan ŠiškaJan Šiška 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 10 3:23.44 453.00
2 35 Karel ZálešákKarel Zálešák 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 11 3:29.36 406.00
3 4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 8 3:31.49 389.00
4 34 Denis HozmanDenis Hozman 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 3:36.52 351.00
5 23 Tobiáš MíšekTobiáš Míšek 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 6 3:42.70 307.00
6 26 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 9 3:45.36 289.00
7 79 Zdeněk BrůhaZdeněk Brůha 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 2 3:49.54 262.00
8 33 Ondřej BečvářOndřej Bečvář 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 1 3:52.01 246.00
9 29 Jaroslav KřížekJaroslav Křížek 08 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 5 3:54.54 231.00
10 17 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 3:56.73 218.00
22 Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 27 Filip ŠnejdarFilip Šnejdar 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 12 3:30.40 397.00
2 18 Kryštof KorčíkKryštof Korčík 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 7 3:36.96 348.00
3 55 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 4 3:40.92 320.00
4 31 Gabriel GöndörGabriel Göndör 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 5 3:43.49 302.00
5 28 Lukáš KalčíkLukáš Kalčík 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 3:44.41 296.00
6 36 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 2 3:44.43 296.00
7 73 Antonín SulánAntonín Sulán 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 10 3:48.01 272.00
8 63 Antonín MikuleckýAntonín Mikulecký 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 8 3:52.08 246.00
9 59 Gabriel MuňozGabriel Muňoz 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 3:54.34 232.00
10 25 Dan ŠandorDan Šandor 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 11 4:03.39 180.00
11 19 Maxim MlčákMaxim Mlčák 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 9 4:16.61 116.00
12 67 Sébastien MelkaSébastien Melka 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 1 4:24.09 85.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Martin MužíkMartin Mužík 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 7 3:19.82 483.00
2 17 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 09 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 11 3:28.34 414.00
3 49 Martin NecudaMartin Necuda 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 8 3:31.89 386.00
4 80 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 3 3:33.86 371.00
5 22 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 2 3:35.81 357.00
6 26 Aleš BláhaAleš Bláha 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 3:40.59 322.00
7 81 Jan Mirko ŠillarJan Mirko Šillar 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 10 3:40.70 321.00
8 86 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 3:45.31 290.00
9 34 Matěj HlaváčMatěj Hlaváč 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 4 3:46.64 281.00
10 48 Jakub OpluštilJakub Opluštil 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 13 3:50.95 253.00
11 24 Milan VaníčekMilan Vaníček 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 12 4:06.32 165.00
12 33 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 5 4:15.17 122.00
13 29 Milan ŠedivýMilan Šedivý 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 9 4:25.74 79.00
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněk, Mužík, Šašek, Průcha Vaněk, Mužík, Šašek, Průcha Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 6 34.44 302.00
2 18 Korčík, Šandor, Göndör, Hudeček Korčík, Šandor, Göndör, Hudeček Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 5 34.45 302.00
3 Štrobl, Muňoz, Svoboda, Fornous Štrobl, Muňoz, Svoboda, Fornous Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 4 35.06 268.00
4 Pašek, Řežábek, Borský, Zálešák Pašek, Řežábek, Borský, Zálešák Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 2 36.24 209.00
5 Vlk, Kovács, Vejskal, Šlenc Vlk, Kovács, Vejskal, Šlenc Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 1 37.05 172.00
Svoboda, Podlipský, Melka, Herbolt Svoboda, Podlipský, Melka, Herbolt Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaňák, Bláha, Hofman, Šnejdar Kaňák, Bláha, Hofman, Šnejdar ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 34.04 325.00
2 Volf, Janda, Šiška, Šiška Volf, Janda, Šiška, Šiška Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 1 35.07 268.00
3 Hubený, Váca, Šrejma, Keen Hubený, Váca, Šrejma, Keen ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 3 36.32 205.00
4 81 Šillar, Kottnaur, Hrach, Kalčík Šillar, Kottnaur, Hrach, Kalčík Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 36.61 192.00
5 4 Svoboda, Opluštil, Brettschneider, Toman Svoboda, Opluštil, Brettschneider, Toman ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 2 36.88 180.00
6 Al Mkhallalati, Poul, Krůs, Sulán Al Mkhallalati, Poul, Krůs, Sulán ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 4 37.09 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Kroupar, Rubeš, Kollros, Slivoň Kroupar, Rubeš, Kollros, Slivoň Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 5 34.40 304.00
2 Novotný, Dundr, Mlčák, Drnec Novotný, Dundr, Mlčák, Drnec Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 35.03 270.00
3 Skala, Jindra, Janča, Kinský Skala, Jindra, Janča, Kinský Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 1 35.42 250.00
4 Bočkay, Běloušek, Rendl, Vondráček Bočkay, Běloušek, Rendl, Vondráček ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 35.44 249.00
5 33 Hrdlička, Slivoň, Ševčík, Netrval Hrdlička, Slivoň, Ševčík, Netrval Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 37.73 144.00
22 Petrovický, Velocha, Bláha, Mikulecký Petrovický, Velocha, Bláha, Mikulecký Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osvald, Ocular, Kroulík, Bubeník Osvald, Ocular, Kroulík, Bubeník Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 34.70 288.00
2 Kožený, Toman, Míšek, Valenta Kožený, Toman, Míšek, Valenta ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 2 35.63 239.00
3 Holeček, Melka, Šebesta, Šedivý Holeček, Melka, Šebesta, Šedivý Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 3 35.75 233.00
4 Jnada, Brůha, Jakl, Necuda Jnada, Brůha, Jakl, Necuda Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 35.96 223.00
5 80 Fridrich, Vašmucius, Kuželka, Trylč Fridrich, Vašmucius, Kuželka, Trylč Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 4 36.04 219.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valdmanová, Jiříková, Sosnová, Podstatná Valdmanová, Jiříková, Sosnová, Podstatná Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 6 35.80 482.00
2 Tomanová, Vichrová, Sedláčková, Chroustová Tomanová, Vichrová, Sedláčková, Chroustová Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 2 37.73 372.00
3 39 Slámová, Vovsová, Hnátová, Matějková Slámová, Vovsová, Hnátová, Matějková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 4 39.10 301.00
4 28 Achsová, Vrbová, Šimíková, Požárková Achsová, Vrbová, Šimíková, Požárková Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 5 40.73 226.00
5 56 Chvojková, Suchá, Gashi, Rejtharová Chvojková, Suchá, Gashi, Rejtharová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 3 41.14 209.00
Verešová, Weinfurtová, Chu Thi, Dvořáková Verešová, Weinfurtová, Chu Thi, Dvořáková Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Schejbalová, Nguyen, Garbová, Lehečková Schejbalová, Nguyen, Garbová, Lehečková ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 36.40 446.00
2 Kováříková, Punová, Podracká, Sýkorová Kováříková, Punová, Podracká, Sýkorová ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 37.00 412.00
3 Matoušková, Čapková, Frančíková, Kotalová Matoušková, Čapková, Frančíková, Kotalová ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 5 37.26 397.00
4 Tobiášová, Strnadová, Matějková, Vlachová Tobiášová, Strnadová, Matějková, Vlachová ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 6 37.40 390.00
5 35 Bejvlová, Schwarzová, Bouberlová, Borka Bejvlová, Schwarzová, Bouberlová, Borka Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 4 39.30 291.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Presslová, Darmonuk, Ulmanová, Belova Presslová, Darmonuk, Ulmanová, Belova Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 3 36.40 446.00
2 93 Mikulášová, Bušková, Písařová, Kocíková Mikulášová, Bušková, Písařová, Kocíková Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 4 37.53 382.00
3 98 Rychtaříková, Kodýdková, Veselá, Ležáková Rychtaříková, Kodýdková, Veselá, Ležáková Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 5 37.94 360.00
4 Šímová, Janková, Hoblová, Staňková Šímová, Janková, Hoblová, Staňková ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 2 41.29 202.00
5 72 Vejvančická, Havlíková, Maršálková, Herynková Vejvančická, Havlíková, Maršálková, Herynková Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 6 41.68 187.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mládková, Benediktová, Cottier, Jiřincová Mládková, Benediktová, Cottier, Jiřincová ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 2 36.10 464.00
2 Capcarová, Votavová, Vilhelmová, Sulanová Capcarová, Votavová, Vilhelmová, Sulanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 3 36.35 449.00
3 Begerl, Antonyová, Bartošová, Bezpalcová Begerl, Antonyová, Bartošová, Bezpalcová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 37.08 407.00
4 Kandrová, Bernatová, Khínová, Šůsová Kandrová, Bernatová, Khínová, Šůsová ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 5 39.41 286.00
5 Votípková, Pelnářová, Goldschmiedová, Krausová Votípková, Pelnářová, Goldschmiedová, Krausová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 41.20 206.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišerová, Hessová, Mazancová, Fremundová Fišerová, Hessová, Mazancová, Fremundová Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 3 35.26 515.00
2 74 Vítovcová, Kopecká, Holečková, Šindelářová Vítovcová, Kopecká, Holečková, Šindelářová Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 2 36.00 470.00
3 32 Kohoutová, Klímová, Šantrůčková, Smetanová Kohoutová, Klímová, Šantrůčková, Smetanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 5 37.85 365.00
4 Volfová, Jaklová, Hlaváčková, Toušková Volfová, Jaklová, Hlaváčková, Toušková Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 38.20 347.00
5 64 Denková, Kotlanová, Kotrchová, Hanusová Denková, Kotlanová, Kotrchová, Hanusová ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 4 38.97 308.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Chalupová, Hromadová, Doležalová, Ludvíková Chalupová, Hromadová, Doležalová, Ludvíková Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 36.51 440.00
2 Králová, Šafránková, Paroubková, Ďurišová Králová, Šafránková, Paroubková, Ďurišová Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 37.20 401.00
3 Barborková, Švárová, Lukšová, Jánská Barborková, Švárová, Lukšová, Jánská Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 4 38.47 333.00
4 90 Němečková, Kislingerová, Černá, Taichmanová Němečková, Kislingerová, Černá, Taichmanová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 38.96 308.00
5 Poláková, Denková, Maříková, Suttá Poláková, Denková, Maříková, Suttá Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 6 39.14 299.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 Body
1= Tomáš ValentaTomáš Valenta
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 7 1.47 367.00
1= František TrylčFrantišek Trylč
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 5 1.47 367.00
3 Patrik VácaPatrik Váca
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 6 1.43 338.00
4= Maxmilián ŠlencMaxmilián Šlenc
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 3 1.39 310.00
4= Marek VelochaMarek Velocha
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 16 1.39 310.00
4= Vojtěch BláhaVojtěch Bláha
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 15 1.39 310.00
4= Jiří SlivoňJiří Slivoň
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 1 1.39 310.00
8 Václav OsvaldVáclav Osvald
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 17 1.35 283.00
9= Lukáš VejskalLukáš Vejskal
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 9 1.31 257.00
9= Jakub VaněkJakub Vaněk
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
09 8 1.31 257.00
9= Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 11 1.31 257.00
12 Antonín ŠtroblAntonín Štrobl
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 13 1.27 231.00
13 Lukáš TomanLukáš Toman
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 4 1.23 206.00
14 Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 2 1.19 182.00
15= David PodlipskýDavid Podlipský
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 12 1.15 159.00
15= Petr SvobodaPetr Svoboda
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
10 14 1.15 159.00
Vojtěch VolfVojtěch Volf
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 10 DNS
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,56 Body
1 Dominik HudečekDominik Hudeček
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
08 6 1.55 426.00
2 Tomáš JančaTomáš Janča
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 7 1.47 367.00
3 28 Lukáš KalčíkLukáš Kalčík
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 9 1.39 310.00
4 František KinskýFrantišek Kinský
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 11 1.35 283.00
5= Alex HofmanAlex Hofman
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 2 1.31 257.00
5= Václav HolubVáclav Holub
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 4 1.31 257.00
5= Václav NovotnýVáclav Novotný
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 16 1.31 257.00
5= Martin HrachMartin Hrach
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 5 1.31 257.00
5= Marek MelkaMarek Melka
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 13 1.31 257.00
10= Rostislav MálekRostislav Málek
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 12 1.27 231.00
10= 19 Maxim MlčákMaxim Mlčák
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 14 1.27 231.00
10= Milan PoulMilan Poul
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 17 1.27 231.00
10= Matyáš HolečekMatyáš Holeček
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
08 3 1.27 231.00
10= Daniel Bradley KeenDaniel Bradley Keen
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
09 10 1.27 231.00
15= Daniel JindraDaniel Jindra
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 8 1.23 206.00
15= 49 Martin NecudaMartin Necuda
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
09 15 1.23 206.00
17 Filip BočkayFilip Bočkay
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 1 1.19 182.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 26 1.38 491.00
2 93 Zuzana MikulášováZuzana Mikulášová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
08 27 1.30 409.00
3 Viktorie VovsováViktorie Vovsová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 45 1.26 369.00
4= Sofie ZábranskáSofie Zábranská
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
22 39 1.26 369.00
4= Johana PožárkováJohana Požárková
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
08 44 1.26 369.00
4= Karolína HnátováKarolína Hnátová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 41 1.26 369.00
7= Tereza VolfováTereza Volfová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 36 1.22 331.00
7= Michaela PetrusováMichaela Petrusová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 42 1.22 331.00
7= 21 Eliška PunováEliška Punová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 31 1.22 331.00
7= Emma TobiášováEmma Tobiášová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 33 1.22 331.00
7= Lucie VrbováLucie Vrbová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
08 43 1.22 331.00
12= Adéla ŠafránkováAdéla Šafránková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 32 1.18 293.00
12= Ellen KrausováEllen Krausová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
10 23 1.18 293.00
12= Andrea VotípkováAndrea Votípková
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 37 1.18 293.00
12= 85 Nikola PelnářováNikola Pelnářová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 28 1.18 293.00
16 Julie MaršálkováJulie Maršálková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 24 1.14 257.00
17= Jolana VeseláJolana Veselá
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 35 1.10 222.00
17= Nela VerešováNela Verešová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
08 34 1.10 222.00
17= Adéla PresslováAdéla Presslová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 30 1.10 222.00
20= Emma MatějkováEmma Matějková
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 25 1.06 188.00
20= 28 Adéla AchsováAdéla Achsová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 40 1.06 188.00
20= 75 Lucie WeinfurtováLucie Weinfurtová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
10 38 1.06 188.00
Sabina PolákováSabina Poláková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 29 NM
Celkem 23 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 Body
1 Jana KomínkováJana Komínková
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 20 1.38 491.00
2 Kateřina KováříkováKateřina Kováříková
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 21 1.34 449.00
3= Agáta KrálováAgáta Králová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
09 22 1.30 409.00
3= Julie BernatováJulie Bernatová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
08 4 1.30 409.00
5= Nela CapcarováNela Capcarová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
09 5 1.26 369.00
5= 45 Aneta FremundováAneta Fremundová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 9 1.26 369.00
5= Nella ČernáNella Černá
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 6 1.26 369.00
5= Nikola HlaváčkováNikola Hlaváčková
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 11 1.26 369.00
5= 64 Vanesa DenkováVanesa Denková
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 7 1.26 369.00
10= Rosalie GarbováRosalie Garbová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 10 1.22 331.00
10= 89 Rozálie KlímováRozálie Klímová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 17 1.22 331.00
10= Tereza JánskáTereza Jánská
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 14 1.22 331.00
13= Tereza JiřincováTereza Jiřincová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
09 16 1.18 293.00
13= Adéla KodýdkováAdéla Kodýdková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
09 19 1.18 293.00
13= 17 Eliška FrančíkováEliška Frančíková
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 8 1.18 293.00
13= Sofie HoblováSofie Hoblová
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 12 1.18 293.00
13= Hana BenediktováHana Benediktová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
09 3 1.18 293.00
18= Alexia BegerlAlexia Begerl
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 2 1.14 257.00
18= Tra My Chu ThiTra My Chu Thi
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
08 13 1.14 257.00
18= Tereza BartošováTereza Bartošová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 1 1.14 257.00
18= Tereza KocíkováTereza Kocíková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 18 1.14 257.00
22 Justýna JiříkováJustýna Jiříková
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
10 15 1.06 188.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítek SvobodaVítek Svoboda
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 18 4.54 297.00
2 David PašekDavid Pašek
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
08 15 4.47 285.00
3 Lukáš VejskalLukáš Vejskal
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 9 4.38 269.00
4 Jakub ŠiškaJakub Šiška
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 7 4.32 259.00
5 63 Antonín MikuleckýAntonín Mikulecký
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 11 4.21 240.00
6 David PodlipskýDavid Podlipský
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 17 4.16 232.00
7 73 Antonín SulánAntonín Sulán
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 3 4.14 229.00
8 Václav ŠebestaVáclav Šebesta
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 6 4.12 225.00
9 4 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 4 4.11 224.00
10 Tomáš SkalaTomáš Skala
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
08 1 4.10 222.00
11 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 2 4.02 209.00
12 Václav VlkVáclav Vlk
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 10 4.01 207.00
13 Daniel OcularDaniel Ocular
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 12 3.97 201.00
14 25 Dan ŠandorDan Šandor
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 5 3.92 193.00
15 67 Sébastien MelkaSébastien Melka
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
08 16 3.84 181.00
16 Pavel ŘežábekPavel Řežábek
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
10 14 3.70 159.00
17 Jakub VaněkJakub Vaněk
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
09 8 3.69 158.00
22 Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
10 13 DNS
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KaňákJan Kaňák
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 7 4.60 308.00
2 Václav NovotnýVáclav Novotný
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 15 4.54 297.00
3 Alex HofmanAlex Hofman
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 1 4.52 294.00
4 Jan HrachJan Hrach
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 3 4.40 273.00
5 Petr KoženýPetr Kožený
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 11 4.32 259.00
6 Daniel KollrosDaniel Kollros
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 9 4.21 240.00
7 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 13 4.10 222.00
8 Marek MelkaMarek Melka
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 14 4.08 219.00
9 Ladislav JaklLadislav Jakl
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 5 4.07 217.00
10 29 Jaroslav KřížekJaroslav Křížek
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
08 12 3.97 201.00
11 Marek RendlMarek Rendl
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 17 3.92 193.00
12 Daniel Bradley KeenDaniel Bradley Keen
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
09 8 3.87 185.00
13 Josef KottnaurJosef Kottnaur
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 10 3.85 182.00
14 Václav HolubVáclav Holub
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 2 3.77 170.00
15= Milan PoulMilan Poul
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 16 3.75 167.00
15= Matěj BrettschneiderMatěj Brettschneider
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 3.75 167.00
17 Tomáš JandaTomáš Janda
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
10 6 3.72 162.00
18 33 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
08 4 3.67 155.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Kristína ŠindelářováKristína Šindelářová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 16 4.25 367.00
2 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 29 4.23 362.00
3 Stela UlmannováStela Ulmannová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 20 4.22 359.00
4 Nikola LehečkováNikola Lehečková
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 5 4.14 340.00
5= Karolína HnátováKarolína Hnátová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 27 3.99 306.00
5= Adéla KodýdkováAdéla Kodýdková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
09 1 3.99 306.00
5= Agáta PodrackáAgáta Podracká
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 8 3.99 306.00
8 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
22 13 3.97 301.00
9 Martina SýkorováMartina Sýkorová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 15 3.92 290.00
10 Adéla PresslováAdéla Presslová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 11 3.87 279.00
11= Veronika TomanováVeronika Tomanová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 26 3.82 267.00
11= Dora ŠůsováDora Šůsová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
09 17 3.82 267.00
13 Tereza VolfováTereza Volfová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 22 3.81 265.00
14 Tereza PodstatnáTereza Podstatná
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 9 3.80 263.00
15 Emma TobiášováEmma Tobiášová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 19 3.79 261.00
16 Sabina PolákováSabina Poláková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 10 3.77 257.00
17 Petra KotalováPetra Kotalová
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 4 3.71 244.00
18 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 25 3.70 242.00
19 Wendy SulanováWendy Sulanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
08 14 3.69 239.00
20 Simona KopeckáSimona Kopecká
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 3 3.66 233.00
21= Romana PřibylováRomana Přibylová
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 12 3.64 229.00
21= 32 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
22 2 3.64 229.00
23 Jolana VichrováJolana Vichrová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
10 28 3.63 227.00
24 Julie MaršálkováJulie Maršálková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 7 3.50 200.00
25 Michaela ValdmanováMichaela Valdmanová
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
10 21 3.47 194.00
26 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 18 3.36 172.00
27 Tereza JánskáTereza Jánská
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 23 3.32 165.00
28 56 Daniela ChvojkováDaniela Chvojková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
10 24 3.18 139.00
29 Eva LudvíkováEva Ludvíková
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
10 6 3.09 122.00
Celkem 29 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 12 4.33 386.00
2 Nella ČernáNella Černá
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 9 4.25 367.00
3 Karin FišerováKarin Fišerová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 10 4.12 336.00
4 Kateřina HessováKateřina Hessová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 15 4.07 324.00
5 62 Julia Maria CottierJulia Maria Cottier
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
10 8 4.06 322.00
6 Tereza HromadováTereza Hromadová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 16 4.00 308.00
7 66 Sofie KislingerováSofie Kislingerová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 18 3.96 299.00
8 Iveta BezpalcováIveta Bezpalcová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 4 3.84 272.00
9 Anasztázia BorkaAnasztázia Borka
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
09 5 3.76 254.00
10 Aneta BarborkováAneta Barborková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 1 3.75 252.00
11 Julie BernatováJulie Bernatová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
08 3 3.70 242.00
12 Pavlína BuškováPavlína Bušková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
08 7 3.65 231.00
13 Rosalie GarbováRosalie Garbová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 11 3.45 190.00
14 Štěpánka HanusováŠtěpánka Hanusová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 13 3.42 184.00
15 35 Kateřina BejvlováKateřina Bejvlová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
09 2 3.25 151.00
16 Kristýna JankováKristýna Janková
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 17 3.20 142.00
17 Lucie HavlíkováLucie Havlíková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 14 3.07 119.00
Celkem 17 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KaňákJan Kaňák 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0987
2 Kryštof KorčíkKryštof Korčík 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0983
3 Martin MužíkMartin Mužík 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0924
4 Filip DundrFilip Dundr 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0878
5 Petr KoženýPetr Kožený 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0855
6 Dominik HudečekDominik Hudeček 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0854
7 Václav NovotnýVáclav Novotný 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0824
8 David PašekDavid Pašek 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0755
9 Antonín ŠtroblAntonín Štrobl 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0732
10 Václav OsvaldVáclav Osvald 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0722
11 Karel ZálešákKarel Zálešák 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0695
12 Jiří SlivoňJiří Slivoň 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0686
13 Vojtěch BláhaVojtěch Bláha 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0674
14 Tomáš ValentaTomáš Valenta 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0673
15 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0672
16 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 09 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0671
17 Jakub ŠiškaJakub Šiška 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0665
18 František TrylčFrantišek Trylč 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0658
19 Maxmilián ŠlencMaxmilián Šlenc 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0655
20 Filip ŠnejdarFilip Šnejdar 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0645
21 Patrik VácaPatrik Váca 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0644
22 Tobiáš MíšekTobiáš Míšek 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0641
23 Tomáš JančaTomáš Janča 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0636
24 Vítek SvobodaVítek Svoboda 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0626
25 Jakub SvobodaJakub Svoboda 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0613
26 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0611
27 Lukáš KalčíkLukáš Kalčík 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0606
28 Daniel KollrosDaniel Kollros 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0575
29 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0566
30 Jakub VaněkJakub Vaněk 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0559
31 Alex HofmanAlex Hofman 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0551
32 Antonín SulánAntonín Sulán 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0501
33 Antonín MikuleckýAntonín Mikulecký 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0486
34 Marek MelkaMarek Melka 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0476
35 Tomáš SkalaTomáš Skala 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0472
36 Tomáš JnadaTomáš Jnada 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0466
37= Ladislav JaklLadislav Jakl 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0464
37= Vojtěch VolfVojtěch Volf 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0464
39 Václav ŠebestaVáclav Šebesta 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0457
40 Jan ŠiškaJan Šiška 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0453
41 Daniel OcularDaniel Ocular 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0452
42 Ondřej BečvářOndřej Bečvář 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0451
43 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0432
44 David PodlipskýDavid Podlipský 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0391
45 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0387
46 Martin NecudaMartin Necuda 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0386
47 Aleš BláhaAleš Bláha 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0374
48 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0371
49 Denis HozmanDenis Hozman 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0351
50 Ladislav KovácsLadislav Kovács 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0324
51 Jan Mirko ŠillarJan Mirko Šillar 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0321
52 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0320
53 Marek VelochaMarek Velocha 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0310
54 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0304
55 Gabriel GöndörGabriel Göndör 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0302
56 Adam RubešAdam Rubeš 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0300
57 František KinskýFrantišek Kinský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0283
58 Jan HrachJan Hrach 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0273
59 Lukáš VejskalLukáš Vejskal 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0269
60= Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0257
60= Václav HolubVáclav Holub 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0257
62 Jakub OpluštilJakub Opluštil 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0252
63 Zdeněk HammerbauerZdeněk Hammerbauer 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0250
64 Marek RendlMarek Rendl 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0242
65 Karel KrůsKarel Krůs 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0238
66 Gabriel MuňozGabriel Muňoz 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0232
67= Rostislav MálekRostislav Málek 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0231
67= Maxim MlčákMaxim Mlčák 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0231
67= Milan PoulMilan Poul 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0231
70= Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0222
70= Matěj MíčkaMatěj Míčka 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0222
72= Miloš KroulíkMiloš Kroulík 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0215
72= Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0215
74 Mohamad Al MkhallalatiMohamad Al Mkhallalati 09 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0211
75 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0209
76 Václav VlkVáclav Vlk 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0207
77 Jan HubenýJan Hubený 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0205
78 Jaroslav KřížekJaroslav Křížek 08 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0201
79 Petr SvobodaPetr Svoboda 10 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0195
80 Daniel Bradley KeenDaniel Bradley Keen 09 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0185
81 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 08 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0122
82= Matěj BrettschneiderMatěj Brettschneider 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
82= Zdeněk BrůhaZdeněk Brůha 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0000
84= Sébastien MelkaSébastien Melka 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0000
84= Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0000
84= Milan VaníčekMilan Vaníček 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0000
84= Dan ŠandorDan Šandor 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0000
84= Matěj HlaváčMatěj Hlaváč 08 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0000
84= Milan ŠedivýMilan Šedivý 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0000
84= Lukáš TomanLukáš Toman 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
84= Jan HerboltJan Herbolt 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0000
84= Pavel ŘežábekPavel Řežábek 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0000
84= Tomáš JandaTomáš Janda 10 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0000
84= Marek TomanMarek Toman 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
84= Marekq VelochaMarekq Velocha 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0000
84= Pavel BěloušekPavel Běloušek 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
84= Vendelín PrůchaVendelín Průcha 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0000
84= Lukáš VejskalLukáš Vejskal 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0000
84= David NetrvalDavid Netrval 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0000
84= Josef TykalJosef Tykal 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0000
84= Josef KottnaurJosef Kottnaur 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0000
84= Jakub SklenářJakub Sklenář 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
84= Richard VašmuciusRichard Vašmucius 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0000
84= Filip BočkayFilip Bočkay 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
84= Daniel JindraDaniel Jindra 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0000
84= Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0000
84= Matyáš HolečekMatyáš Holeček 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0000
84= Martin HrachMartin Hrach 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0000
Celkem 108 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SedláčekFilip Sedláček
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 17 59.27 387.00
2 Filip DundrFilip Dundr
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
08 3 58.80 383.00
3 Vojtěch BláhaVojtěch Bláha
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 31 56.62 364.00
4 Maxmilián ŠlencMaxmilián Šlenc
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 23 54.39 345.00
5 Daniel KollrosDaniel Kollros
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 9 53.14 335.00
6 23 Tobiáš MíšekTobiáš Míšek
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 14 53.03 334.00
7 Ladislav KovácsLadislav Kovács
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
08 11 51.86 324.00
8 František TrylčFrantišek Trylč
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 25 47.97 291.00
9 35 Karel ZálešákKarel Zálešák
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
10 28 47.74 289.00
10 Tomáš JančaTomáš Janča
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 8 45.36 269.00
11 Josef KottnaurJosef Kottnaur
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 10 44.30 260.00
12 48 Jakub OpluštilJakub Opluštil
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 15 43.30 252.00
13 Zdeněk HammerbauerZdeněk Hammerbauer
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
09 5 43.17 250.00
14 27 Filip ŠnejdarFilip Šnejdar
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 24 42.91 248.00
15 Marek RendlMarek Rendl
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 16 42.11 242.00
16 Karel KrůsKarel Krůs
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 12 41.65 238.00
17 Antonín ŠtroblAntonín Štrobl
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 32 41.04 233.00
18 Václav ŠebestaVáclav Šebesta
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 21 40.97 232.00
19 Richard VašmuciusRichard Vašmucius
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 27 40.89 232.00
20 Jakub SklenářJakub Sklenář
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
08 19 40.15 225.00
21 Matěj BrettschneiderMatěj Brettschneider
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 39.89 223.00
22 Matěj MíčkaMatěj Míčka
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 13 39.71 222.00
23 Miloš KroulíkMiloš Kroulík
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
10 33 38.93 215.00
24 Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
08 22 38.90 215.00
25 55 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 29 38.54 212.00
26 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 20 38.46 212.00
27 Mohamad Al MkhallalatiMohamad Al Mkhallalati
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
09 1 38.43 211.00
28 Josef TykalJosef Tykal
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 26 37.85 207.00
29 33 Ondřej BečvářOndřej Bečvář
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 2 37.70 205.00
30 Tomáš SkalaTomáš Skala
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
08 18 37.60 204.00
31 Petr SvobodaPetr Svoboda
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
10 30 36.43 195.00
32 31 Gabriel GöndörGabriel Göndör
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
08 4 35.83 190.00
33 Matyáš HolečekMatyáš Holeček
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
08 7 35.82 190.00
34 Jan HerboltJan Herbolt
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 6 34.54 180.00
Celkem 34 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 1583
2 Alena MatouškováAlena Matoušková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 1475
3 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 1444
4 Karin FišerováKarin Fišerová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 1412
5 Lucie MládkováLucie Mládková 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 1382
6 Nela CapcarováNela Capcarová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 1364
7 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1208
8 Alexia BegerlAlexia Begerl 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1061
9 Adéla SlámováAdéla Slámová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 1006
10 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0963
11 Kira BelovaKira Belova 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0884
12 Lenka NguyenLenka Nguyen 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0881
13 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0868
14 Michaela ValdmanováMichaela Valdmanová 10 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0868
15= Růžena ŠimíkováRůžena Šimíková 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0861
15= Kateřina KováříkováKateřina Kováříková 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0861
17 Martina SýkorováMartina Sýkorová 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0856
18 Nikola LehečkováNikola Lehečková 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0839
19 Johana PožárkováJohana Požárková 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0837
20 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0826
21 Aneta FremundováAneta Fremundová 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0782
22 Vanesa DenkováVanesa Denková 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0778
23 Tereza VotavováTereza Votavová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0758
24 Julia Maria CottierJulia Maria Cottier 10 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0748
25 Nella ČernáNella Černá 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0736
26 Adéla PresslováAdéla Presslová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0725
27 Anna DoležalováAnna Doležalová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0712
28 Agáta PodrackáAgáta Podracká 08 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0705
29= Ema KotrchováEma Kotrchová 10 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0695
29= Kristína ŠindelářováKristína Šindelářová 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0695
31 Iveta BezpalcováIveta Bezpalcová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0688
32 Karolína HnátováKarolína Hnátová 08 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0675
33 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0674
34 Adéla LežákováAdéla Ležáková 10 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0666
35 Kateřina HessováKateřina Hessová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0663
36= Kateřina BejvlováKateřina Bejvlová 09 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0661
36= Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0661
38 Kristýna JaklováKristýna Jaklová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0644
39 Veronika TomanováVeronika Tomanová 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0639
40= Eliška SosnováEliška Sosnová 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0622
40= Tereza PodstatnáTereza Podstatná 09 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0622
42 Adéla KodýdkováAdéla Kodýdková 09 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0599
43= Emma TobiášováEmma Tobiášová 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0592
43= Anasztázia BorkaAnasztázia Borka 09 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0592
45 Lucie VrbováLucie Vrbová 08 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0591
46 Aneta BarborkováAneta Barborková 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0585
47 Dora ŠůsováDora Šůsová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0569
48 Romana PřibylováRomana Přibylová 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0562
49 Daniela MazancováDaniela Mazancová 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0546
50 Helena VejvančickáHelena Vejvančická 09 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0539
51 Simona KopeckáSimona Kopecká 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0518
52 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0504
53 Jana KomínkováJana Komínková 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0491
54 Tereza JiřincováTereza Jiřincová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0465
55 Julie MaršálkováJulie Maršálková 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0457
56= Nela VerešováNela Verešová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0438
56= Justýna JiříkováJustýna Jiříková 10 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 0438
58 Vanessa KhínováVanessa Khínová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0430
59 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0414
60 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0411
61= Julie BernatováJulie Bernatová 08 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0409
61= Agáta KrálováAgáta Králová 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0409
61= Zuzana MikulášováZuzana Mikulášová 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0409
64 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0386
65= Lilien RejtharováLilien Rejtharová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0380
65= Eliška PunováEliška Punová 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0380
67 Karolína ŠímováKarolína Šímová 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0376
68= Viktorie VovsováViktorie Vovsová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0369
68= Nikola HlaváčkováNikola Hlaváčková 09 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0369
68= Sofie ZábranskáSofie Zábranská 22 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0369
71 Eva RychtaříkováEva Rychtaříková 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0360
72 Stela UlmannováStela Ulmannová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0359
73 Jolana VeseláJolana Veselá 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0355
74 Tereza BartošováTereza Bartošová 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0350
75= Tereza JánskáTereza Jánská 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0331
75= Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0331
77 Aneta StaňkováAneta Staňková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0324
78 Vanesa AntonyováVanesa Antonyová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0319
79 Tereza ŠvárováTereza Švárová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0314
80= Zuzana ŠantrůčkováZuzana Šantrůčková 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0313
80= Lucie HavlíkováLucie Havlíková 08 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0313
82 Eva LudvíkováEva Ludvíková 10 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0311
83 Sára BouberlováSára Bouberlová 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0303
84 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová 22 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0301
85 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0298
86= Hana BenediktováHana Benediktová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0293
86= Ellen KrausováEllen Krausová 10 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0293
86= Andrea VotípkováAndrea Votípková 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0293
86= Sofie HoblováSofie Hoblová 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0293
90 Valerie GashiValerie Gashi 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0289
91 Anna HršelováAnna Hršelová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0282
92 Rozálie KlímováRozálie Klímová 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0280
93 Veronika SchwarzováVeronika Schwarzová 09 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0278
94 Barbora PísařováBarbora Písařová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0277
95 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 22 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0276
96 Aneta MaříkováAneta Maříková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0261
97= Sabina PolákováSabina Poláková 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0257
97= Tra My Chu ThiTra My Chu Thi 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0257
97= Tereza KocíkováTereza Kocíková 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0257
100 Petra KotalováPetra Kotalová 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0244
101 Wendy SulanováWendy Sulanová 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0239
102 Gabriela ChaloupkováGabriela Chaloupková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0234
103 Tereza ParoubkováTereza Paroubková 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0233
104 Lucie WeinfurtováLucie Weinfurtová 10 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0219
105 Rosálie ČernáRosálie Černá 08 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0206
106 Tereza BouberlováTereza Bouberlová 08 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0199
107 Antonie RubášováAntonie Rubášová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0187
108 Petra PotužákováPetra Potužáková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0178
109 Eliška FrančíkováEliška Frančíková 10 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0112
110= Adriana KandrováAdriana Kandrová 10 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0000
110= Viktorie VilhelmováViktorie Vilhelmová 22 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0000
110= Nikola PelnářováNikola Pelnářová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0000
110= Jolana VichrováJolana Vichrová 10 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0000
110= Daniela ChvojkováDaniela Chvojková 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0000
110= Kateřina TouškováKateřina Toušková 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0000
110= Nela ĎurišováNela Ďurišová 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0000
110= Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0000
110= Michaela PetrusováMichaela Petrusová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0000
110= Vanesa GromováVanesa Gromová 10 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
110= Barbora RoučkováBarbora Roučková 08 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 0000
110= Daniela HlaváčováDaniela Hlaváčová 09 ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 0000
110= Vendula SuttáVendula Suttá 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0000
110= Barbora ChroustováBarbora Chroustová 10 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 0000
110= Adéla DenkováAdéla Denková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 0000
110= Matěj BrettschneiderMatěj Brettschneider 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
110= Lea KasperováLea Kasperová 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 0000
110= Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
110= Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová 09 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 0000
110= Miroslava DvořákováMiroslava Dvořáková 10 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 0000
110= Taťána HerynkováTaťána Herynková 10 Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 0000
110= Adéla ŠafránkováAdéla Šafránková 08 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0000
110= Zora ČástkováZora Částková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
110= Emma MatějkováEmma Matějková 08 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
110= Ema StrnadováEma Strnadová 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
110= Jana HolečkováJana Holečková 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 0000
110= Tereza VolfováTereza Volfová 08 Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 0000
110= Nikola NěmečkováNikola Němečková 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
110= Štěpánka HanusováŠtěpánka Hanusová 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
110= Adéla ČapkováAdéla Čapková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0000
110= Kristýna JankováKristýna Janková 08 ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 0000
110= Stela UlmanováStela Ulmanová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0000
110= Pavlína BuškováPavlína Bušková 08 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 0000
110= Karin KotlanováKarin Kotlanová 09 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 0000
110= Linda VlachováLinda Vlachová 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 0000
Celkem 144 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta PodrackáAgáta Podracká
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 2 43.55 399.00
2 Romana PřibylováRomana Přibylová
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 4 38.16 333.00
3 65 Eliška SosnováEliška Sosnová
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 8 37.20 321.00
4 37 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
10 6 36.63 314.00
5 Zuzana ŠantrůčkováZuzana Šantrůčková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
09 11 36.53 313.00
6 Tereza VotavováTereza Votavová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
09 17 36.35 311.00
7 39 Adéla SlámováAdéla Slámová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 21 36.21 309.00
8 Dora ŠůsováDora Šůsová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
09 12 35.59 302.00
9 Valerie GashiValerie Gashi
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 19 34.50 289.00
10 Barbora PísařováBarbora Písařová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 1 33.51 277.00
11 Ema StrnadováEma Strnadová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 9 32.30 262.00
12 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 23 32.26 262.00
13 Lucie VrbováLucie Vrbová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
08 18 32.10 260.00
14= Kateřina TouškováKateřina Toušková
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
10 14 30.80 244.00
14= 23 Barbora ChroustováBarbora Chroustová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
10 22 30.80 244.00
16 Lea KasperováLea Kasperová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 20 28.50 217.00
17 Nela VerešováNela Verešová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
08 16 28.38 216.00
18 72 Helena VejvančickáHelena Vejvančická
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
09 15 27.34 204.00
19 Wendy SulanováWendy Sulanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
08 10 27.26 203.00
20 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 13 26.78 197.00
21 Antonie RubášováAntonie Rubášová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 5 25.88 187.00
22 Petra PotužákováPetra Potužáková
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 3 25.09 178.00
23 Veronika SchwarzováVeronika Schwarzová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
09 7 22.02 143.00
Celkem 23 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta BezpalcováIveta Bezpalcová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 2 44.90 416.00
2 Lenka NguyenLenka Nguyen
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 21 43.55 399.00
3 Lucie MládkováLucie Mládková
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
09 20 39.10 344.00
4 Kateřina HessováKateřina Hessová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 7 38.66 339.00
5 54 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 11 37.28 322.00
6 Vanesa AntonyováVanesa Antonyová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 1 37.04 319.00
7 Lucie HavlíkováLucie Havlíková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 6 36.56 313.00
8 Eva LudvíkováEva Ludvíková
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
10 18 36.33 311.00
9 Sára BouberlováSára Bouberlová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 3 35.67 303.00
10 Ema KotrchováEma Kotrchová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
10 17 35.65 302.00
11 Karin KotlanováKarin Kotlanová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 16 34.76 292.00
12 Anna HršelováAnna Hršelová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
10 9 33.97 282.00
13 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 19 33.87 281.00
14 Adriana KandrováAdriana Kandrová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
10 14 32.65 266.00
15 Tereza KocíkováTereza Kocíková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 15 31.60 254.00
16 Justýna JiříkováJustýna Jiříková
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
10 13 31.30 250.00
17 57 Kristýna JaklováKristýna Jaklová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 12 31.05 247.00
18 Tereza ParoubkováTereza Paroubková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
09 22 29.85 233.00
19 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 5 29.27 226.00
20 Jana HolečkováJana Holečková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
09 8 28.54 218.00
21 Tereza BouberlováTereza Bouberlová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
08 4 26.90 199.00
22 52 Gabriela ChaloupkováGabriela Chaloupková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
10 10 22.15 144.00
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 987
2 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 983
3 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 924
4 Gymnázium Klatovy {8} 878
5 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 855
6 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 854
7 Gymnázium Klatovy {8} 824
8 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 755
9 Gymnázium Sušice {8} 732
10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 722
11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 695
12 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 686
13 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 674
14 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 673
15 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 672
16 ZŠ TGM Sušice {8} 671
17 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 665
18 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 658
19 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 655
20 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 645
21 ZŠ TGM Sušice {8} 644
22 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 641
23 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 636
24 Gymnázium Sušice {8} 626
25 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 613
26 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 611
27 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 606
28 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 575
29 Gymnázium Sušice {8} 566
30 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 559
31 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 551
32 ZŠ TGM Sušice {8} 501
33 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 486
34 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 476
35 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 472
36 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 466
37 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 464
37 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 464
39 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 457
40 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 453
41 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 452
42 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 451
43 Gymnázium Klatovy {8} 432
44 Gymnázium Sušice {8} 391
45 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 387
46 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 386
47 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 374
48 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 371
49 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 351
50 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 324
51 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 321
52 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 320
53 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 310
54 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 304
55 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 302
56 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 300
57 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 283
58 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 273
59 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 269
60 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 257
60 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 257
62 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 252
63 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 250
64 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 242
65 ZŠ TGM Sušice {8} 238
66 Gymnázium Sušice {8} 232
67 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 231
67 Gymnázium Klatovy {8} 231
67 ZŠ TGM Sušice {8} 231
70 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 222
70 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 222
72 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 215
72 Gymnázium Klatovy {8} 215
74 ZŠ TGM Sušice {8} 211
75 Gymnázium Klatovy {8} 209
76 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 207
77 ZŠ TGM Sušice {8} 205
78 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 201
79 Gymnázium Sušice {8} 195
80 ZŠ TGM Sušice {8} 185
81 Gymnázium Klatovy {8} 122
82 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
82 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 0
82 Gymnázium Sušice {8} 0
82 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 0
82 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
82 Gymnázium Sušice {8} 0
82 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 0
82 ZŠ TGM Sušice {8} 0
82 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 0
82 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 0
82 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 0
82 Gymnázium Klatovy {8} 0
82 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 0
82 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 0
82 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 0
82 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 0
82 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 0
82 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 0
82 ZŠ TGM Sušice {8} 0
82 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 0
82 Gymnázium Klatovy {8} 0
82 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 0
82 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 0
82 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
82 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 0
82 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 0
82 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 0
Celkem 108 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 1583
2 ZŠ TGM Sušice {8} 1475
3 Gymnázium Klatovy {8} 1444
4 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 1412
5 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 1382
6 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 1364
7 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 1208
8 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 1061
9 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 1006
10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 963
11 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 884
12 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 881
13 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 868
13 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 868
15 Gymnázium Sušice {8} 861
15 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 861
17 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 856
18 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 839
19 Gymnázium Sušice {8} 837
20 Gymnázium Klatovy {8} 826
21 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 782
22 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 778
23 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 758
24 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 748
25 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 736
26 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 725
27 Gymnázium Klatovy {8} 712
28 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 705
29 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 695
29 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 695
31 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 688
32 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 675
33 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 674
34 Základní škola Pačejov {8} 666
35 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 663
36 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 661
36 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 661
38 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 644
39 Gymnázium Sušice {8} 639
40 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 622
40 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 622
42 Základní škola Pačejov {8} 599
43 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 592
43 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 592
45 Gymnázium Sušice {8} 591
46 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 585
47 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 569
48 ZŠ TGM Sušice {8} 562
49 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 546
50 Základní škola Pačejov {8} 539
51 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 518
52 Gymnázium Sušice {8} 504
53 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 491
54 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 465
55 Základní škola Pačejov {8} 457
56 Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou {8} 438
56 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 438
58 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 430
59 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 414
60 Gymnázium Sušice {8} 411
61 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 409
61 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 409
61 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 409
64 Gymnázium Klatovy {8} 386
65 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 380
65 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 380
67 ZŠ TGM Sušice {8} 376
68 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 369
68 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 369
68 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 369
71 Základní škola Pačejov {8} 360
72 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 359
73 Základní škola Pačejov {8} 355
74 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 350
75 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 331
75 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 331
77 ZŠ TGM Sušice {8} 324
78 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 319
79 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 314
80 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 313
80 Základní škola Pačejov {8} 313
82 Gymnázium Klatovy {8} 311
83 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 303
84 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 301
85 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 298
86 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 293
86 Gymnázium Klatovy {8} 293
86 Gymnázium Klatovy {8} 293
86 ZŠ TGM Sušice {8} 293
90 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 289
91 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 282
92 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 280
93 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 278
94 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 277
95 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 276
96 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 261
97 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 257
97 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 257
97 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 257
100 ZŠ TGM Sušice {8} 244
101 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 239
102 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 234
103 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 233
104 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 219
105 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 206
106 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 199
107 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 187
108 ZŠ TGM Sušice {8} 178
109 ZŠ TGM Sušice {8} 112
110 ZŠ TGM Sušice {8} 0
110 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 0
110 ZŠ TGM Sušice {8} 0
110 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského {8} 0
110 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
110 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 0
110 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 0
110 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
110 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 0
110 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 0
110 Základní škola Pačejov {8} 0
110 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 0
110 Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvková organiza {8} 0
110 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 0
110 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda {8} 0
110 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 0
110 Základní škola Klatovy, Tolstého 765 {8} 0
110 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 0
110 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 0
110 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 0
110 Gymnázium Klatovy {8} 0
110 Gymnázium Sušice {8} 0
110 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 0
110 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 0
110 Gymnázium Sušice {8} 0
110 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 0
110 Masarykova ZŠ Klatovy {8} 0
110 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
110 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy {8} 0
110 ZŠ Horažďovice Komenského {8} 0
110 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 {8} 0
110 ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko {8} 0
110 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp {8} 0
110 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 {8} 0
110 Gymnázium Klatovy {8} 0
Celkem 144 závodníků