Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Sušice

Sušice (12. 5. 2022)

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítek SvobodaVítek Svoboda
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 18 4.54 297.00
2 David PašekDavid Pašek
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
08 15 4.47 285.00
3 Lukáš VejskalLukáš Vejskal
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 9 4.38 269.00
4 Jakub ŠiškaJakub Šiška
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 7 4.32 259.00
5 63 Antonín MikuleckýAntonín Mikulecký
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 11 4.21 240.00
6 David PodlipskýDavid Podlipský
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 17 4.16 232.00
7 73 Antonín SulánAntonín Sulán
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 3 4.14 229.00
8 Václav ŠebestaVáclav Šebesta
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 6 4.12 225.00
9 4 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 4 4.11 224.00
10 Tomáš SkalaTomáš Skala
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
08 1 4.10 222.00
11 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 2 4.02 209.00
12 Václav VlkVáclav Vlk
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 10 4.01 207.00
13 Daniel OcularDaniel Ocular
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
09 12 3.97 201.00
14 25 Dan ŠandorDan Šandor
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 5 3.92 193.00
15 67 Sébastien MelkaSébastien Melka
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
08 16 3.84 181.00
16 Pavel ŘežábekPavel Řežábek
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
10 14 3.70 159.00
17 Jakub VaněkJakub Vaněk
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
09 8 3.69 158.00
22 Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
10 13 DNS
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KaňákJan Kaňák
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 7 4.60 308.00
2 Václav NovotnýVáclav Novotný
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 15 4.54 297.00
3 Alex HofmanAlex Hofman
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 1 4.52 294.00
4 Jan HrachJan Hrach
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 3 4.40 273.00
5 Petr KoženýPetr Kožený
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 11 4.32 259.00
6 Daniel KollrosDaniel Kollros
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 9 4.21 240.00
7 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 13 4.10 222.00
8 Marek MelkaMarek Melka
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
10 14 4.08 219.00
9 Ladislav JaklLadislav Jakl
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 5 4.07 217.00
10 29 Jaroslav KřížekJaroslav Křížek
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
08 12 3.97 201.00
11 Marek RendlMarek Rendl
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 17 3.92 193.00
12 Daniel Bradley KeenDaniel Bradley Keen
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
09 8 3.87 185.00
13 Josef KottnaurJosef Kottnaur
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 10 3.85 182.00
14 Václav HolubVáclav Holub
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 2 3.77 170.00
15= Milan PoulMilan Poul
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 16 3.75 167.00
15= Matěj BrettschneiderMatěj Brettschneider
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 3.75 167.00
17 Tomáš JandaTomáš Janda
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
10 6 3.72 162.00
18 33 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
08 4 3.67 155.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Kristína ŠindelářováKristína Šindelářová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 16 4.25 367.00
2 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 29 4.23 362.00
3 Stela UlmannováStela Ulmannová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 20 4.22 359.00
4 Nikola LehečkováNikola Lehečková
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 5 4.14 340.00
5= Karolína HnátováKarolína Hnátová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
08 27 3.99 306.00
5= Adéla KodýdkováAdéla Kodýdková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
09 1 3.99 306.00
5= Agáta PodrackáAgáta Podracká
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 8 3.99 306.00
8 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
22 13 3.97 301.00
9 Martina SýkorováMartina Sýkorová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
08 15 3.92 290.00
10 Adéla PresslováAdéla Presslová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
09 11 3.87 279.00
11= Veronika TomanováVeronika Tomanová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 26 3.82 267.00
11= Dora ŠůsováDora Šůsová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
09 17 3.82 267.00
13 Tereza VolfováTereza Volfová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
08 22 3.81 265.00
14 Tereza PodstatnáTereza Podstatná
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
09 9 3.80 263.00
15 Emma TobiášováEmma Tobiášová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
08 19 3.79 261.00
16 Sabina PolákováSabina Poláková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 10 3.77 257.00
17 Petra KotalováPetra Kotalová
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 4 3.71 244.00
18 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
09 25 3.70 242.00
19 Wendy SulanováWendy Sulanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
08 14 3.69 239.00
20 Simona KopeckáSimona Kopecká
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 3 3.66 233.00
21= Romana PřibylováRomana Přibylová
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
10 12 3.64 229.00
21= 32 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc...
22 2 3.64 229.00
23 Jolana VichrováJolana Vichrová
Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice
10 28 3.63 227.00
24 Julie MaršálkováJulie Maršálková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 7 3.50 200.00
25 Michaela ValdmanováMichaela Valdmanová
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ...
10 21 3.47 194.00
26 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 18 3.36 172.00
27 Tereza JánskáTereza Jánská
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 23 3.32 165.00
28 56 Daniela ChvojkováDaniela Chvojková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š...
10 24 3.18 139.00
29 Eva LudvíkováEva Ludvíková
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
10 6 3.09 122.00
Celkem 29 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina GoldschmiedováKateřina Goldschmiedová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 12 4.33 386.00
2 Nella ČernáNella Černá
Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol...
08 9 4.25 367.00
3 Karin FišerováKarin Fišerová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 10 4.12 336.00
4 Kateřina HessováKateřina Hessová
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy
09 15 4.07 324.00
5 62 Julia Maria CottierJulia Maria Cottier
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
10 8 4.06 322.00
6 Tereza HromadováTereza Hromadová
Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy
09 16 4.00 308.00
7 66 Sofie KislingerováSofie Kislingerová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 18 3.96 299.00
8 Iveta BezpalcováIveta Bezpalcová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 4 3.84 272.00
9 Anasztázia BorkaAnasztázia Borka
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
09 5 3.76 254.00
10 Aneta BarborkováAneta Barborková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk...
09 1 3.75 252.00
11 Julie BernatováJulie Bernatová
ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského
08 3 3.70 242.00
12 Pavlína BuškováPavlína Bušková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š...
08 7 3.65 231.00
13 Rosalie GarbováRosalie Garbová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 11 3.45 190.00
14 Štěpánka HanusováŠtěpánka Hanusová
ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol...
09 13 3.42 184.00
15 35 Kateřina BejvlováKateřina Bejvlová
Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š...
09 2 3.25 151.00
16 Kristýna JankováKristýna Janková
ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice
08 17 3.20 142.00
17 Lucie HavlíkováLucie Havlíková
Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov
08 14 3.07 119.00
Celkem 17 závodníků