Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Sušice

Sušice (12. 5. 2022)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněk, Mužík, Šašek, Průcha Vaněk, Mužík, Šašek, Průcha Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 6 34.44 302.00
2 18 Korčík, Šandor, Göndör, Hudeček Korčík, Šandor, Göndör, Hudeček Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 5 34.45 302.00
3 Štrobl, Muňoz, Svoboda, Fornous Štrobl, Muňoz, Svoboda, Fornous Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 4 35.06 268.00
4 Pašek, Řežábek, Borský, Zálešák Pašek, Řežábek, Borský, Zálešák Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 2 36.24 209.00
5 Vlk, Kovács, Vejskal, Šlenc Vlk, Kovács, Vejskal, Šlenc Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 1 37.05 172.00
Svoboda, Podlipský, Melka, Herbolt Svoboda, Podlipský, Melka, Herbolt Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaňák, Bláha, Hofman, Šnejdar Kaňák, Bláha, Hofman, Šnejdar ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 34.04 325.00
2 Volf, Janda, Šiška, Šiška Volf, Janda, Šiška, Šiška Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 1 35.07 268.00
3 Hubený, Váca, Šrejma, Keen Hubený, Váca, Šrejma, Keen ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 3 36.32 205.00
4 81 Šillar, Kottnaur, Hrach, Kalčík Šillar, Kottnaur, Hrach, Kalčík Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 36.61 192.00
5 4 Svoboda, Opluštil, Brettschneider, Toman Svoboda, Opluštil, Brettschneider, Toman ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 2 36.88 180.00
6 Al Mkhallalati, Poul, Krůs, Sulán Al Mkhallalati, Poul, Krůs, Sulán ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 4 37.09 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Kroupar, Rubeš, Kollros, Slivoň Kroupar, Rubeš, Kollros, Slivoň Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 5 34.40 304.00
2 Novotný, Dundr, Mlčák, Drnec Novotný, Dundr, Mlčák, Drnec Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 35.03 270.00
3 Skala, Jindra, Janča, Kinský Skala, Jindra, Janča, Kinský Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 1 35.42 250.00
4 Bočkay, Běloušek, Rendl, Vondráček Bočkay, Běloušek, Rendl, Vondráček ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 35.44 249.00
5 33 Hrdlička, Slivoň, Ševčík, Netrval Hrdlička, Slivoň, Ševčík, Netrval Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 37.73 144.00
22 Petrovický, Velocha, Bláha, Mikulecký Petrovický, Velocha, Bláha, Mikulecký Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osvald, Ocular, Kroulík, Bubeník Osvald, Ocular, Kroulík, Bubeník Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 34.70 288.00
2 Kožený, Toman, Míšek, Valenta Kožený, Toman, Míšek, Valenta ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 2 35.63 239.00
3 Holeček, Melka, Šebesta, Šedivý Holeček, Melka, Šebesta, Šedivý Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 3 35.75 233.00
4 Jnada, Brůha, Jakl, Necuda Jnada, Brůha, Jakl, Necuda Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 35.96 223.00
5 80 Fridrich, Vašmucius, Kuželka, Trylč Fridrich, Vašmucius, Kuželka, Trylč Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 4 36.04 219.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaňák, Bláha, Hofman, Šnejdar Kaňák, Bláha, Hofman, Šnejdar ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 34.04 325.00
2 86 Kroupar, Rubeš, Kollros, Slivoň Kroupar, Rubeš, Kollros, Slivoň Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 5 34.40 304.00
3 Vaněk, Mužík, Šašek, Průcha Vaněk, Mužík, Šašek, Průcha Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 6 34.44 302.00
4 18 Korčík, Šandor, Göndör, Hudeček Korčík, Šandor, Göndör, Hudeček Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 5 34.45 302.00
5 Osvald, Ocular, Kroulík, Bubeník Osvald, Ocular, Kroulík, Bubeník Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 34.70 288.00
6 Novotný, Dundr, Mlčák, Drnec Novotný, Dundr, Mlčák, Drnec Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 2 35.03 270.00
7 Štrobl, Muňoz, Svoboda, Fornous Štrobl, Muňoz, Svoboda, Fornous Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 4 35.06 268.00
8 Volf, Janda, Šiška, Šiška Volf, Janda, Šiška, Šiška Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 1 35.07 268.00
9 Skala, Jindra, Janča, Kinský Skala, Jindra, Janča, Kinský Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 1 35.42 250.00
10 Bočkay, Běloušek, Rendl, Vondráček Bočkay, Běloušek, Rendl, Vondráček ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 35.44 249.00
11 Kožený, Toman, Míšek, Valenta Kožený, Toman, Míšek, Valenta ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 2 35.63 239.00
12 Holeček, Melka, Šebesta, Šedivý Holeček, Melka, Šebesta, Šedivý Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 3 35.75 233.00
13 Jnada, Brůha, Jakl, Necuda Jnada, Brůha, Jakl, Necuda Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 35.96 223.00
14 80 Fridrich, Vašmucius, Kuželka, Trylč Fridrich, Vašmucius, Kuželka, Trylč Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 4 36.04 219.00
15 Pašek, Řežábek, Borský, Zálešák Pašek, Řežábek, Borský, Zálešák Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 2 36.24 209.00
16 Hubený, Váca, Šrejma, Keen Hubený, Váca, Šrejma, Keen ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 3 36.32 205.00
17 81 Šillar, Kottnaur, Hrach, Kalčík Šillar, Kottnaur, Hrach, Kalčík Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 36.61 192.00
18 4 Svoboda, Opluštil, Brettschneider, Toman Svoboda, Opluštil, Brettschneider, Toman ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 2 36.88 180.00
19 Vlk, Kovács, Vejskal, Šlenc Vlk, Kovács, Vejskal, Šlenc Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 1 37.05 172.00
20 Al Mkhallalati, Poul, Krůs, Sulán Al Mkhallalati, Poul, Krůs, Sulán ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 4 37.09 171.00
21 33 Hrdlička, Slivoň, Ševčík, Netrval Hrdlička, Slivoň, Ševčík, Netrval Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 37.73 144.00
Svoboda, Podlipský, Melka, Herbolt Svoboda, Podlipský, Melka, Herbolt Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 3 DNS
22 Petrovický, Velocha, Bláha, Mikulecký Petrovický, Velocha, Bláha, Mikulecký Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valdmanová, Jiříková, Sosnová, Podstatná Valdmanová, Jiříková, Sosnová, Podstatná Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 6 35.80 482.00
2 Tomanová, Vichrová, Sedláčková, Chroustová Tomanová, Vichrová, Sedláčková, Chroustová Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 2 37.73 372.00
3 39 Slámová, Vovsová, Hnátová, Matějková Slámová, Vovsová, Hnátová, Matějková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 4 39.10 301.00
4 28 Achsová, Vrbová, Šimíková, Požárková Achsová, Vrbová, Šimíková, Požárková Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 5 40.73 226.00
5 56 Chvojková, Suchá, Gashi, Rejtharová Chvojková, Suchá, Gashi, Rejtharová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 3 41.14 209.00
Verešová, Weinfurtová, Chu Thi, Dvořáková Verešová, Weinfurtová, Chu Thi, Dvořáková Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Schejbalová, Nguyen, Garbová, Lehečková Schejbalová, Nguyen, Garbová, Lehečková ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 36.40 446.00
2 Kováříková, Punová, Podracká, Sýkorová Kováříková, Punová, Podracká, Sýkorová ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 37.00 412.00
3 Matoušková, Čapková, Frančíková, Kotalová Matoušková, Čapková, Frančíková, Kotalová ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 5 37.26 397.00
4 Tobiášová, Strnadová, Matějková, Vlachová Tobiášová, Strnadová, Matějková, Vlachová ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 6 37.40 390.00
5 35 Bejvlová, Schwarzová, Bouberlová, Borka Bejvlová, Schwarzová, Bouberlová, Borka Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 4 39.30 291.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Presslová, Darmonuk, Ulmanová, Belova Presslová, Darmonuk, Ulmanová, Belova Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 3 36.40 446.00
2 93 Mikulášová, Bušková, Písařová, Kocíková Mikulášová, Bušková, Písařová, Kocíková Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 4 37.53 382.00
3 98 Rychtaříková, Kodýdková, Veselá, Ležáková Rychtaříková, Kodýdková, Veselá, Ležáková Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 5 37.94 360.00
4 Šímová, Janková, Hoblová, Staňková Šímová, Janková, Hoblová, Staňková ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 2 41.29 202.00
5 72 Vejvančická, Havlíková, Maršálková, Herynková Vejvančická, Havlíková, Maršálková, Herynková Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 6 41.68 187.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mládková, Benediktová, Cottier, Jiřincová Mládková, Benediktová, Cottier, Jiřincová ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 2 36.10 464.00
2 Capcarová, Votavová, Vilhelmová, Sulanová Capcarová, Votavová, Vilhelmová, Sulanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 3 36.35 449.00
3 Begerl, Antonyová, Bartošová, Bezpalcová Begerl, Antonyová, Bartošová, Bezpalcová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 37.08 407.00
4 Kandrová, Bernatová, Khínová, Šůsová Kandrová, Bernatová, Khínová, Šůsová ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 5 39.41 286.00
5 Votípková, Pelnářová, Goldschmiedová, Krausová Votípková, Pelnářová, Goldschmiedová, Krausová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 41.20 206.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišerová, Hessová, Mazancová, Fremundová Fišerová, Hessová, Mazancová, Fremundová Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 3 35.26 515.00
2 74 Vítovcová, Kopecká, Holečková, Šindelářová Vítovcová, Kopecká, Holečková, Šindelářová Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 2 36.00 470.00
3 32 Kohoutová, Klímová, Šantrůčková, Smetanová Kohoutová, Klímová, Šantrůčková, Smetanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 5 37.85 365.00
4 Volfová, Jaklová, Hlaváčková, Toušková Volfová, Jaklová, Hlaváčková, Toušková Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 38.20 347.00
5 64 Denková, Kotlanová, Kotrchová, Hanusová Denková, Kotlanová, Kotrchová, Hanusová ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 4 38.97 308.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Chalupová, Hromadová, Doležalová, Ludvíková Chalupová, Hromadová, Doležalová, Ludvíková Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 36.51 440.00
2 Králová, Šafránková, Paroubková, Ďurišová Králová, Šafránková, Paroubková, Ďurišová Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 37.20 401.00
3 Barborková, Švárová, Lukšová, Jánská Barborková, Švárová, Lukšová, Jánská Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 4 38.47 333.00
4 90 Němečková, Kislingerová, Černá, Taichmanová Němečková, Kislingerová, Černá, Taichmanová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 38.96 308.00
5 Poláková, Denková, Maříková, Suttá Poláková, Denková, Maříková, Suttá Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 6 39.14 299.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišerová, Hessová, Mazancová, Fremundová Fišerová, Hessová, Mazancová, Fremundová Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 3 35.26 515.00
2 Valdmanová, Jiříková, Sosnová, Podstatná Valdmanová, Jiříková, Sosnová, Podstatná Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova ZŠ Janovice nad ... 6 35.80 482.00
3 74 Vítovcová, Kopecká, Holečková, Šindelářová Vítovcová, Kopecká, Holečková, Šindelářová Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 2 36.00 470.00
4 Mládková, Benediktová, Cottier, Jiřincová Mládková, Benediktová, Cottier, Jiřincová ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 2 36.10 464.00
5 Capcarová, Votavová, Vilhelmová, Sulanová Capcarová, Votavová, Vilhelmová, Sulanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 3 36.35 449.00
6 37 Schejbalová, Nguyen, Garbová, Lehečková Schejbalová, Nguyen, Garbová, Lehečková ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 2 36.40 446.00
6 Presslová, Darmonuk, Ulmanová, Belova Presslová, Darmonuk, Ulmanová, Belova Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 3 36.40 446.00
8 54 Chalupová, Hromadová, Doležalová, Ludvíková Chalupová, Hromadová, Doležalová, Ludvíková Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 3 36.51 440.00
9 Kováříková, Punová, Podracká, Sýkorová Kováříková, Punová, Podracká, Sýkorová ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 3 37.00 412.00
10 Begerl, Antonyová, Bartošová, Bezpalcová Begerl, Antonyová, Bartošová, Bezpalcová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 37.08 407.00
11 Králová, Šafránková, Paroubková, Ďurišová Králová, Šafránková, Paroubková, Ďurišová Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Základní škola Klatovy, Tol... 5 37.20 401.00
12 Matoušková, Čapková, Frančíková, Kotalová Matoušková, Čapková, Frančíková, Kotalová ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 5 37.26 397.00
13 Tobiášová, Strnadová, Matějková, Vlachová Tobiášová, Strnadová, Matějková, Vlachová ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná Ruda ZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 6 37.40 390.00
14 93 Mikulášová, Bušková, Písařová, Kocíková Mikulášová, Bušková, Písařová, Kocíková Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská š... 4 37.53 382.00
15 Tomanová, Vichrová, Sedláčková, Chroustová Tomanová, Vichrová, Sedláčková, Chroustová Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 2 37.73 372.00
16 32 Kohoutová, Klímová, Šantrůčková, Smetanová Kohoutová, Klímová, Šantrůčková, Smetanová Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Kl Základní škola Sušice, Lerc... 5 37.85 365.00
17 98 Rychtaříková, Kodýdková, Veselá, Ležáková Rychtaříková, Kodýdková, Veselá, Ležáková Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 5 37.94 360.00
18 Volfová, Jaklová, Hlaváčková, Toušková Volfová, Jaklová, Hlaváčková, Toušková Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova ZŠ Klatovy 6 38.20 347.00
19 Barborková, Švárová, Lukšová, Jánská Barborková, Švárová, Lukšová, Jánská Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 4 38.47 333.00
20 90 Němečková, Kislingerová, Černá, Taichmanová Němečková, Kislingerová, Černá, Taichmanová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 38.96 308.00
21 64 Denková, Kotlanová, Kotrchová, Hanusová Denková, Kotlanová, Kotrchová, Hanusová ZŠ Nýrsko, Školní ul., Školní 429, Nýrsko ZŠ Nýrsko, Školní ul., Škol... 4 38.97 308.00
22 39 Slámová, Vovsová, Hnátová, Matějková Slámová, Vovsová, Hnátová, Matějková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 4 39.10 301.00
23 Poláková, Denková, Maříková, Suttá Poláková, Denková, Maříková, Suttá Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01 Základní škola Klatovy Čapk... 6 39.14 299.00
24 35 Bejvlová, Schwarzová, Bouberlová, Borka Bejvlová, Schwarzová, Bouberlová, Borka Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 4 39.30 291.00
25 Kandrová, Bernatová, Khínová, Šůsová Kandrová, Bernatová, Khínová, Šůsová ZŠ Horažďovice Komenského ZŠ Horažďovice Komenského 5 39.41 286.00
26 28 Achsová, Vrbová, Šimíková, Požárková Achsová, Vrbová, Šimíková, Požárková Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 5 40.73 226.00
27 56 Chvojková, Suchá, Gashi, Rejtharová Chvojková, Suchá, Gashi, Rejtharová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klat Základní škola a Mateřská š... 3 41.14 209.00
28 Votípková, Pelnářová, Goldschmiedová, Krausová Votípková, Pelnářová, Goldschmiedová, Krausová Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 6 41.20 206.00
29 Šímová, Janková, Hoblová, Staňková Šímová, Janková, Hoblová, Staňková ZŠ TGM Sušice ZŠ TGM Sušice 2 41.29 202.00
30 72 Vejvančická, Havlíková, Maršálková, Herynková Vejvančická, Havlíková, Maršálková, Herynková Základní škola Pačejov Základní škola Pačejov 6 41.68 187.00
Verešová, Weinfurtová, Chu Thi, Dvořáková Verešová, Weinfurtová, Chu Thi, Dvořáková Základní škola a mateřská škola Strážov příspěvkov Základní škola a mateřská š... 1 DNS