Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Domažlice

Domažlice (3. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 07.8 548.00
2 Kryštof HánaKryštof Hána 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 4 08.5 364.00
3= Viktor BöhmViktor Böhm 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.1 233.00
3= Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1 09.1 233.00
5 Matyáš FoistMatyáš Foist 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 09.8 115.00
6 Václav ČernýVáclav Černý 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 10.0 88.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TraxmandlTomáš Traxmandl 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 1 08.1 465.00
2 Dominik TuškaDominik Tuška 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 08.4 388.00
3 Lukáš KmetíkLukáš Kmetík 08 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 08.5 364.00
4 Vašek KohelVašek Kohel 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5 08.8 295.00
5 Filip SiegerFilip Sieger 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 09.3 196.00
6 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 10.0 88.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Daniel PýchaDaniel Pýcha 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 08.3 413.00
1= Simon UnverdorbenSimon Unverdorben 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 6 08.3 413.00
3 Jiří KupilíkJiří Kupilík 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.0 253.00
4 Dang Khoi Marek NguyenDang Khoi Marek Nguyen 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 09.4 178.00
5 Daniel ŠmejkalDaniel Šmejkal 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 09.7 129.00
6 Karel HoužvičkaKarel Houžvička 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 11.9 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver PikáliOliver Pikáli 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 07.8 548.00
2 Martin HujoMartin Hujo 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 08.8 295.00
3 Jiří SchneiderJiří Schneider 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 6 09.2 214.00
4 Lukáš DolečekLukáš Doleček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.6 145.00
5 Matyáš JírovecMatyáš Jírovec 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.8 115.00
6 Martin PtákMartin Pták 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 10.9 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš CísařovskýLukáš Císařovský 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 4 08.1 465.00
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 3 08.6 340.00
3 Tomáš VondryskaTomáš Vondryska 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 1 09.4 178.00
4 Jakub ScholtzJakub Scholtz 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 09.5 161.00
5 Vít KmetíkVít Kmetík 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 5 09.6 145.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 07.8 548.00
1 Oliver PikáliOliver Pikáli 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 07.8 548.00
3 Tomáš TraxmandlTomáš Traxmandl 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 1 08.1 465.00
3 Lukáš CísařovskýLukáš Císařovský 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 4 08.1 465.00
5 Daniel PýchaDaniel Pýcha 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 08.3 413.00
5 Simon UnverdorbenSimon Unverdorben 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 6 08.3 413.00
7 Dominik TuškaDominik Tuška 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 08.4 388.00
8 Kryštof HánaKryštof Hána 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 4 08.5 364.00
8 Lukáš KmetíkLukáš Kmetík 08 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 08.5 364.00
10 Dominik DvořákDominik Dvořák 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 3 08.6 340.00
11 Vašek KohelVašek Kohel 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5 08.8 295.00
11 Martin HujoMartin Hujo 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 08.8 295.00
13 Jiří KupilíkJiří Kupilík 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.0 253.00
14 Viktor BöhmViktor Böhm 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.1 233.00
14 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1 09.1 233.00
16 Jiří SchneiderJiří Schneider 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 6 09.2 214.00
17 Filip SiegerFilip Sieger 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 09.3 196.00
18 Dang Khoi Marek NguyenDang Khoi Marek Nguyen 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 09.4 178.00
18 Tomáš VondryskaTomáš Vondryska 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 1 09.4 178.00
20 Jakub ScholtzJakub Scholtz 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 09.5 161.00
21 Lukáš DolečekLukáš Doleček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.6 145.00
21 Vít KmetíkVít Kmetík 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 5 09.6 145.00
23 Daniel ŠmejkalDaniel Šmejkal 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 09.7 129.00
24 Matyáš FoistMatyáš Foist 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 09.8 115.00
24 Matyáš JírovecMatyáš Jírovec 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.8 115.00
26 Václav ČernýVáclav Černý 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 10.0 88.00
26 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 10.0 88.00
28 Martin PtákMartin Pták 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 10.9 9.00
29 Karel HoužvičkaKarel Houžvička 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 11.9 0.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 08.6 608.00
2 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.9 531.00
3= Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 1 09.1 482.00
3= Adela PivonkovaAdela Pivonkova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2 09.1 482.00
5 Karolína KuželkováKarolína Kuželková 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 09.7 348.00
6 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.9 308.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Veronika OsičkováVeronika Osičková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.7 582.00
1= Emily ŘezníčkováEmily Řezníčková 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 2 08.7 582.00
3 Tereza PražákováTereza Pražáková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 09.8 328.00
4 Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 6 10.0 289.00
5 Marie BlahníkováMarie Blahníková 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 10.2 252.00
6 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 1 10.9 141.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TicháčkováKateřina Ticháčková 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 08.7 582.00
2 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 09.6 369.00
3 Veronika KnejpováVeronika Knejpová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.7 348.00
4 Lenka VeberováLenka Veberová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 10.0 289.00
5 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 10.2 252.00
6 Valeriia ShynkarykValeriia Shynkaryk 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 12.6 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 09.4 413.00
2 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 09.6 369.00
3 Johana KováříkováJohana Kováříková 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 2 10.1 270.00
4 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 10.2 252.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.1 482.00
2= Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 09.2 458.00
2= Natalie SvarcovaNatalie Svarcova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 6 09.2 458.00
4 Vanessa DujcakovaVanessa Dujcakova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 4 09.3 435.00
5 Linda NguyenováLinda Nguyenová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 2 10.0 289.00
6 Veronika ForstováVeronika Forstová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 3 10.2 252.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JandíkováKristýna Jandíková 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 09.0 506.00
2= Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 09.5 391.00
2= Johana ChvojkováJohana Chvojková 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.5 391.00
4 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.7 348.00
5 Sarah Vivian NěmečkováSarah Vivian Němečková 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 10.1 270.00
6 Simona ChvalováSimona Chvalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 10.5 201.00
7 Zuzana MiklašíkováZuzana Miklašíková 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 11.2 103.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 09.6
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 08.6 608.00
2 Veronika OsičkováVeronika Osičková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.7 582.00
2 Emily ŘezníčkováEmily Řezníčková 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 2 08.7 582.00
2 Kateřina TicháčkováKateřina Ticháčková 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 08.7 582.00
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.9 531.00
6 Kristýna JandíkováKristýna Jandíková 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 09.0 506.00
7 Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 1 09.1 482.00
7 Adela PivonkovaAdela Pivonkova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2 09.1 482.00
7 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.1 482.00
10 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 09.2 458.00
10 Natalie SvarcovaNatalie Svarcova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 6 09.2 458.00
12 Vanessa DujcakovaVanessa Dujcakova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 4 09.3 435.00
13 Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 09.4 413.00
14 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 09.5 391.00
14 Johana ChvojkováJohana Chvojková 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.5 391.00
16 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 09.6 369.00
16 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 3 09.6 369.00
16 Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 09.6
19 Karolína KuželkováKarolína Kuželková 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 09.7 348.00
19 Veronika KnejpováVeronika Knejpová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 09.7 348.00
19 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.7 348.00
22 Tereza PražákováTereza Pražáková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 09.8 328.00
23 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.9 308.00
24 Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 6 10.0 289.00
24 Lenka VeberováLenka Veberová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 10.0 289.00
24 Linda NguyenováLinda Nguyenová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 2 10.0 289.00
27 Johana KováříkováJohana Kováříková 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 2 10.1 270.00
27 Sarah Vivian NěmečkováSarah Vivian Němečková 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 10.1 270.00
29 Marie BlahníkováMarie Blahníková 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 10.2 252.00
29 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 10.2 252.00
29 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 10.2 252.00
29 Veronika ForstováVeronika Forstová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 3 10.2 252.00
33 Simona ChvalováSimona Chvalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 10.5 201.00
34 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 1 10.9 141.00
35 Zuzana MiklašíkováZuzana Miklašíková 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 11.2 103.00
36 Valeriia ShynkarykValeriia Shynkaryk 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 3 12.6 1.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 6 1:52.3 628.00
2 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 1:56.0 569.00
3 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 1:57.1 552.00
4 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 2:03.6 457.00
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:04.2 449.00
6 Kateřina BendováKateřina Bendová 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 4 2:05.5 431.00
7 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 2:06.0 424.00
8 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 2:14.1 321.00
9 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 2:18.0 276.00
10 Kateřina KonopováKateřina Konopová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 2:19.1 264.00
11 Sabina StauberovaSabina Stauberova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 3 2:19.6 259.00
12 Terezie PalenčarováTerezie Palenčarová 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 2:20.1 254.00
13 Sarah Vivan NěmečkováSarah Vivan Němečková 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 2:21.4 240.00
14 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 1 2:26.8 187.00
15 Sarah ElsnerSarah Elsner 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 3:19.4 0.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 2:02.0 480.00
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 2:02.3 475.00
3 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 2:13.4 329.00
4 Tyna BurdovaTyna Burdova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 4 2:14.5 316.00
5 Eva KunešováEva Kunešová 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 2:14.8 313.00
6 Viktorie RojtováViktorie Rojtová 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 2:15.9 300.00
7 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 2:17.2 285.00
8 Karolína PovováKarolína Povová 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 2:18.8 268.00
9 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 2:20.4 250.00
10 Barbora VeseláBarbora Veselá 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 2:34.5 122.00
MS Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2:36.3
12 Vanessa SlachováVanessa Slachová 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 2:37.8 98.00
13 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 2:39.8 85.00
14 Zuzana MiklašíkováZuzana Miklašíková 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 2:57.7 8.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 6 1:52.3 628.00
2 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 1:56.0 569.00
3 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 1:57.1 552.00
4 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 2:02.0 480.00
5 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 2:02.3 475.00
6 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 2:03.6 457.00
7 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:04.2 449.00
8 Kateřina BendováKateřina Bendová 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 4 2:05.5 431.00
9 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 2:06.0 424.00
10 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 2:13.4 329.00
11 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 2:14.1 321.00
12 Tyna BurdovaTyna Burdova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 4 2:14.5 316.00
13 Eva KunešováEva Kunešová 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 2:14.8 313.00
14 Viktorie RojtováViktorie Rojtová 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 2:15.9 300.00
15 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 2:17.2 285.00
16 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 2:18.0 276.00
17 Karolína PovováKarolína Povová 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 2:18.8 268.00
18 Kateřina KonopováKateřina Konopová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 2:19.1 264.00
19 Sabina StauberovaSabina Stauberova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 3 2:19.6 259.00
20 Terezie PalenčarováTerezie Palenčarová 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 2:20.1 254.00
21 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 2:20.4 250.00
22 Sarah Vivan NěmečkováSarah Vivan Němečková 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 2:21.4 240.00
23 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 1 2:26.8 187.00
24 Barbora VeseláBarbora Veselá 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 2:34.5 122.00
25 Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2:36.3
26 Vanessa SlachováVanessa Slachová 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 2:37.8 98.00
27 Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 2:39.8 85.00
28 Zuzana MiklašíkováZuzana Miklašíková 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 2:57.7 8.00
29 Sarah ElsnerSarah Elsner 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 3:19.4 0.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David CihlářDavid Cihlář 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 3:26.6 427.00
2 Marek PaulMarek Paul 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 3:29.1 408.00
3 Vojtěch HoudaVojtěch Houda 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 3:41.0 319.00
4 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 3:44.4 296.00
5 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 3:46.1 284.00
6 Florian QarolliFlorian Qarolli 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 3:50.5 256.00
7 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 3:55.0 228.00
8 Tomáš VondryskaTomáš Vondryska 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 3:55.4 226.00
9 Václav ČernýVáclav Černý 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 3:58.4 208.00
10 Štěpán MartínekŠtěpán Martínek 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 3:59.0 205.00
11 Danny NěmecDanny Němec 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 6 4:04.3 176.00
12 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4:31.3 59.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor BöhmViktor Böhm 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3:07.9 589.00
2 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5 3:12.4 548.00
3 Lukáš CísařovskýLukáš Císařovský 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 4 3:40.4 323.00
4 Kryštof RadaKryštof Rada 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 3:44.5 295.00
5 Karel JančokKarel Jančok 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 6 3:48.4 269.00
6 Šimon DědinaŠimon Dědina 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5 3:53.4 238.00
7 Marek SmolíkMarek Smolík 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3:54.2 233.00
8 Jan ZíkaJan Zíka 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 2 3:54.4 232.00
9 Martin ŘezníčekMartin Řezníček 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 3:59.2 204.00
10 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 3:59.5 202.00
11 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 4:10.5 144.00
12 Matěj ŠímaMatěj Šíma 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 4:21.5 95.00
13 Denis OlahDenis Olah 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 5:01.3 1.00
14 Vladimír HorníkVladimír Horník 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 6:26.8 0.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor BöhmViktor Böhm 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3:07.9 589.00
2 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5 3:12.4 548.00
3 David CihlářDavid Cihlář 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 3:26.6 427.00
4 Marek PaulMarek Paul 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 3:29.1 408.00
5 Lukáš CísařovskýLukáš Císařovský 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 4 3:40.4 323.00
6 Vojtěch HoudaVojtěch Houda 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 3:41.0 319.00
7 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 3:44.4 296.00
8 Kryštof RadaKryštof Rada 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 3:44.5 295.00
9 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 3:46.1 284.00
10 Karel JančokKarel Jančok 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 6 3:48.4 269.00
11 Florian QarolliFlorian Qarolli 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 3:50.5 256.00
12 Šimon DědinaŠimon Dědina 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5 3:53.4 238.00
13 Marek SmolíkMarek Smolík 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3:54.2 233.00
14 Jan ZíkaJan Zíka 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 2 3:54.4 232.00
15 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 4 3:55.0 228.00
16 Tomáš VondryskaTomáš Vondryska 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 3:55.4 226.00
17 Václav ČernýVáclav Černý 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 3:58.4 208.00
18 Štěpán MartínekŠtěpán Martínek 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 3:59.0 205.00
19 Martin ŘezníčekMartin Řezníček 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 2 3:59.2 204.00
20 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 3:59.5 202.00
21 Danny NěmecDanny Němec 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 6 4:04.3 176.00
22 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 4:10.5 144.00
23 Matěj ŠímaMatěj Šíma 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 4:21.5 95.00
24 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4:31.3 59.00
25 Denis OlahDenis Olah 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 5:01.3 1.00
26 Vladimír HorníkVladimír Horník 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 6:26.8 0.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrásek, Cihlář, Pikáli, Svojanovský Petrásek, Cihlář, Pikáli, Svojanovský ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 31.8 450.00
2 Kohel, Vaněk, Kapic, Hána Kohel, Vaněk, Kapic, Hána ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 6 34.5 286.00
3 Tuška, Mifek, Řezníček, Záhoř Tuška, Mifek, Řezníček, Záhoř ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 34.9 264.00
4 Dvořák, Jančok, Císařovský, Schneider Dvořák, Jančok, Císařovský, Schneider Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 5 35.0 259.00
5 Němec, Kupilík, Rada, Vogeltanz Němec, Kupilík, Rada, Vogeltanz ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 36.3 195.00
6 Böhm, Martínek, Černý, Kabourek Böhm, Martínek, Černý, Kabourek Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 37.3 152.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prexl, Zíka, Milsimer, Traxmandl Prexl, Zíka, Milsimer, Traxmandl ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 2 33.8 325.00
2 Vondryska, Pham Bao, Sieger, Nový Vondryska, Pham Bao, Sieger, Nový ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 3 35.6 229.00
3 Hujo, Horník, Šmejkal, Šmídl Hujo, Horník, Šmejkal, Šmídl Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 36.1 204.00
4 Kmetík, Pivoňka, Houda, Hradil Kmetík, Pivoňka, Houda, Hradil ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 37.5 143.00
5 Bárta, Doleček, Scholtz, Řezníček Bárta, Doleček, Scholtz, Řezníček Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 38.4 109.00
6 Nguyen, Šíma, Jankovec, Cristinoi Nguyen, Šíma, Jankovec, Cristinoi Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 42.0 17.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wagner, Pýcha, Unverdorben, Foist Wagner, Pýcha, Unverdorben, Foist Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 33.5 342.00
2 Paul, Qarolli, Vlk, Wolf Paul, Qarolli, Vlk, Wolf Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 35.8 219.00
3 Andrle, Radošický, Škampa, Kliment Andrle, Radošický, Škampa, Kliment ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 36.0 209.00
4 Drozda, Ledvina, Strádal, Jírovec Drozda, Ledvina, Strádal, Jírovec ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 38.7 99.00
5 Mareš, Fajt, Soukup, Houžvička Mareš, Fajt, Soukup, Houžvička Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 44.5 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrásek, Cihlář, Pikáli, Svojanovský Petrásek, Cihlář, Pikáli, Svojanovský ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 31.8 450.00
2 Wagner, Pýcha, Unverdorben, Foist Wagner, Pýcha, Unverdorben, Foist Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 33.5 342.00
3 Prexl, Zíka, Milsimer, Traxmandl Prexl, Zíka, Milsimer, Traxmandl ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 2 33.8 325.00
4 Kohel, Vaněk, Kapic, Hána Kohel, Vaněk, Kapic, Hána ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 6 34.5 286.00
5 Tuška, Mifek, Řezníček, Záhoř Tuška, Mifek, Řezníček, Záhoř ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 34.9 264.00
6 Dvořák, Jančok, Císařovský, Schneider Dvořák, Jančok, Císařovský, Schneider Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 5 35.0 259.00
7 Vondryska, Pham Bao, Sieger, Nový Vondryska, Pham Bao, Sieger, Nový ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 3 35.6 229.00
8 Paul, Qarolli, Vlk, Wolf Paul, Qarolli, Vlk, Wolf Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 35.8 219.00
9 Andrle, Radošický, Škampa, Kliment Andrle, Radošický, Škampa, Kliment ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 36.0 209.00
10 Hujo, Horník, Šmejkal, Šmídl Hujo, Horník, Šmejkal, Šmídl Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 36.1 204.00
11 Němec, Kupilík, Rada, Vogeltanz Němec, Kupilík, Rada, Vogeltanz ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 36.3 195.00
12 Böhm, Martínek, Černý, Kabourek Böhm, Martínek, Černý, Kabourek Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 37.3 152.00
13 Kmetík, Pivoňka, Houda, Hradil Kmetík, Pivoňka, Houda, Hradil ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 37.5 143.00
14 Bárta, Doleček, Scholtz, Řezníček Bárta, Doleček, Scholtz, Řezníček Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 38.4 109.00
15 Drozda, Ledvina, Strádal, Jírovec Drozda, Ledvina, Strádal, Jírovec ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 38.7 99.00
16 Nguyen, Šíma, Jankovec, Cristinoi Nguyen, Šíma, Jankovec, Cristinoi Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 42.0 17.00
17 Mareš, Fajt, Soukup, Houžvička Mareš, Fajt, Soukup, Houžvička Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 44.5 0.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osičková, Ticháčková, Horkelová, Sklenářová Osičková, Ticháčková, Horkelová, Sklenářová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 35.2 504.00
2 Jandíková, Šimsová, Vozárová, Berková Jandíková, Šimsová, Vozárová, Berková ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 35.3 498.00
3 Duchoňová, Gabrielová, Slachová, Homolková Duchoňová, Gabrielová, Slachová, Homolková Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 36.1 450.00
4 Křepelová, Šlehoferová, Duchoslavová, Kubecová Křepelová, Šlehoferová, Duchoslavová, Kubecová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 36.7 415.00
5 Schweinerová, Žigová, Forstová, Nguyenová Schweinerová, Žigová, Forstová, Nguyenová Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 1 37.4 376.00
6 Duchoňová, Knejpová, Svobodová, Plasová Duchoňová, Knejpová, Svobodová, Plasová Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 41.5 184.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Pražáková, Volfíková, Balková, Kunešová Pražáková, Volfíková, Balková, Kunešová ZŠ Bělá nad Radbuzou AZŠ Bělá nad Radbuzou A 2 37.2 387.00
1= Konopová, Makarovičová, Lapiešová, Chvojková Konopová, Makarovičová, Lapiešová, Chvojková ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 37.2 387.00
3 Rojtová, Němečková, Veberová, Rýdlová Rojtová, Němečková, Veberová, Rýdlová ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 37.3 382.00
4 Pivonkova, Svarcova, Dujcakova, Frckova Pivonkova, Svarcova, Dujcakova, Frckova ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 3 38.1 339.00
5 Beranová, Gruberová, Vogeltanzová, Homolková Beranová, Gruberová, Vogeltanzová, Homolková ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 39.0 294.00
6 Chvalová, Miklašíková, Škardová, Elsner Chvalová, Miklašíková, Škardová, Elsner Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 43.1 126.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špačková, Ticháčková, Veselá, Kůgelová Špačková, Ticháčková, Veselá, Kůgelová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 37.4 376.00
2 Andrlová, Karbanová, Benešová, Schambergerová Andrlová, Karbanová, Benešová, Schambergerová ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 37.6 366.00
3 Janková, Gabrielová, Kováříková, Ludvíkovská Janková, Gabrielová, Kováříková, Ludvíkovská Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 38.5 319.00
4 Povová, Povová, Kovaříková, Smolíková Povová, Povová, Kovaříková, Smolíková ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 6 38.7 309.00
5 Šindelářová, Palenčátová, Váchalová, Ondruchová Šindelářová, Palenčátová, Váchalová, Ondruchová ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 41.0 205.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osičková, Ticháčková, Horkelová, Sklenářová Osičková, Ticháčková, Horkelová, Sklenářová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 35.2 504.00
2 Jandíková, Šimsová, Vozárová, Berková Jandíková, Šimsová, Vozárová, Berková ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 35.3 498.00
3 Duchoňová, Gabrielová, Slachová, Homolková Duchoňová, Gabrielová, Slachová, Homolková Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 36.1 450.00
4 Křepelová, Šlehoferová, Duchoslavová, Kubecová Křepelová, Šlehoferová, Duchoslavová, Kubecová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 36.7 415.00
5 Pražáková, Volfíková, Balková, Kunešová Pražáková, Volfíková, Balková, Kunešová ZŠ Bělá nad Radbuzou AZŠ Bělá nad Radbuzou A 2 37.2 387.00
5 Konopová, Makarovičová, Lapiešová, Chvojková Konopová, Makarovičová, Lapiešová, Chvojková ZŠ MrákovZŠ Mrákov 6 37.2 387.00
7 Rojtová, Němečková, Veberová, Rýdlová Rojtová, Němečková, Veberová, Rýdlová ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1 37.3 382.00
8 Schweinerová, Žigová, Forstová, Nguyenová Schweinerová, Žigová, Forstová, Nguyenová Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 1 37.4 376.00
8 Špačková, Ticháčková, Veselá, Kůgelová Špačková, Ticháčková, Veselá, Kůgelová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 37.4 376.00
10 Andrlová, Karbanová, Benešová, Schambergerová Andrlová, Karbanová, Benešová, Schambergerová ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 37.6 366.00
11 Pivonkova, Svarcova, Dujcakova, Frckova Pivonkova, Svarcova, Dujcakova, Frckova ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 3 38.1 339.00
12 Janková, Gabrielová, Kováříková, Ludvíkovská Janková, Gabrielová, Kováříková, Ludvíkovská Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 38.5 319.00
13 Povová, Povová, Kovaříková, Smolíková Povová, Povová, Kovaříková, Smolíková ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 6 38.7 309.00
14 Beranová, Gruberová, Vogeltanzová, Homolková Beranová, Gruberová, Vogeltanzová, Homolková ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 39.0 294.00
15 Šindelářová, Palenčátová, Váchalová, Ondruchová Šindelářová, Palenčátová, Váchalová, Ondruchová ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 3 41.0 205.00
16 Duchoňová, Knejpová, Svobodová, Plasová Duchoňová, Knejpová, Svobodová, Plasová Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 6 41.5 184.00
17 Chvalová, Miklašíková, Škardová, Elsner Chvalová, Miklašíková, Škardová, Elsner Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 5 43.1 126.00

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 3.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Dominik TuškaDominik Tuška
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 22 1.54 o o o o o o o o o o xo xxx 419.00
2 Václav MilsimerVáclav Milsimer
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
09 26 1.50 o - - o o o o o o xxo xxx 389.00
3 Marek PaulMarek Paul
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 12 1.34 o o o xo o o xxx 276.00
4 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 13 1.30 o o o o xxo xxx 250.00
5= Rostislav RadošickýRostislav Radošický
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 18 1.30 o o xo o xxo xxx 250.00
5= Štěpán WolfŠtěpán Wolf
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 23 1.30 o o xo o xxo xxx 250.00
7 Pavel PivoňkaPavel Pivoňka
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 15 1.26 o o o o xxx 225.00
8= Patrik DrozdaPatrik Drozda
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 4 1.26 o xxo o xxo xxx 225.00
8= Jiří KupilíkJiří Kupilík
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 10 1.26 o xxo o xxo xxx 225.00
10= Tomáš KlimentTomáš Kliment
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 9 1.22 o o o xxx 200.00
10= Alexander DušekAlexander Dušek
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 5 1.22 o o o xxx 200.00
12 Matyáš JírovecMatyáš Jírovec
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 8 1.22 o xo o xxx 200.00
13 Tomáš TraxmandlTomáš Traxmandl
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
08 21 1.22 o o xxo xxx 200.00
14 Petr BečvářPetr Bečvář
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 2 1.22 o xo xxo xxx 200.00
15= René BártaRené Bárta
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 1 1.22 xo xxo xxo xxx 200.00
15= Long - Tony Pham BaoLong - Tony Pham Bao
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 14 1.22 xo xxo xxo xxx 200.00
17 David PrexlDavid Prexl
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
09 16 1.18 o xo xxx 176.00
18 Vladimír HorníkVladimír Horník
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 6 1.14 o xxx 153.00
19 Štěpán MartínekŠtěpán Martínek
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 25 1.14 xo xxx 153.00
20= Jakub MarešJakub Mareš
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 11 1.14 xxo xxx 153.00
20= Radek ŠkrabálekRadek Škrabálek
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 20 1.14 xxo xxx 153.00
20= Karel SoukupKarel Soukup
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 19 1.14 xxo xxx 153.00
23 Maxim ČišeckýMaxim Čišecký
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 3 0.00 - 0.00
Martin PtákMartin Pták
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 17 NM xxx
Pavel JandaPavel Janda
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 7 NM xxx
Gabriel CristinoiGabriel Cristinoi
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 24 NM xxx
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Veronika ForstováVeronika Forstová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 7 1.26 o xxo xo o xo xo xxx 369.00
2 jana Berkovájana Berková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 3 1.22 o o o o o xxx 331.00
3 Viktorie StrakováViktorie Straková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 23 1.22 o o o xo o xxx 331.00
4 Katerina FrckovaKaterina Frckova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 8 1.18 o o o o xxx 293.00
5 Amálie SchamberováAmálie Schamberová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
10 20 1.18 xo o o o xxx 293.00
6 Alžběta KnopfováAlžběta Knopfová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 11 1.18 o o xo xo xxx 293.00
7= Izabela AndrlováIzabela Andrlová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 1 1.18 o o xxo xo xxx 293.00
7= Samanta TyčkovskáSamanta Tyčkovská
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
08 25 1.18 o xo xo xo xxx 293.00
9 Nela KovaříkováNela Kovaříková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 13 1.18 o xxo xo xo xxx 293.00
10 Viktorie RojtováViktorie Rojtová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
08 19 1.18 o o o xxo xxx 293.00
11= Nelly VachalovaNelly Vachalova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 26 1.14 o o o xxx 257.00
11= Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 6 1.14 o o o xxx 257.00
11= Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 29 1.14 o o o xxx 257.00
11= Laura MakarovičováLaura Makarovičová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
08 16 1.14 o - o xxx 257.00
15= Aneta LaskovaAneta Laskova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 15 1.14 xo o o xxx 257.00
15= Kateřina TicháčkováKateřina Ticháčková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 24 1.14 xo o o xxx 257.00
17= Vanessa SlachováVanessa Slachová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
08 22 1.14 xo o xo xxx 257.00
17= Simona ChvalováSimona Chvalová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 10 1.14 xo - xo xxx 257.00
19 Eliška BalkováEliška Balková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 2 1.14 o o xxo xxx 257.00
20 Kamila DuchoňováKamila Duchoňová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 4 1.14 o xo xxo xxx 257.00
21= Kateřina KonopováKateřina Konopová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 12 1.10 o o xxx 222.00
21= Martina VolfíkováMartina Volfíková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 28 1.10 o o xxx 222.00
23 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 5 1.10 o xo xxx 222.00
24 Elen KozinováElen Kozinová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 14 1.10 xo xo xxx 222.00
25 Silvie SchleissováSilvie Schleissová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
10 21 1.06 o xxx 188.00
26 Eliška HeidelbergerováEliška Heidelbergerová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 9 1.06 xo xxx 188.00
Vanessa VáchalováVanessa Váchalová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 27 NM xxx
Lenka NguyenováLenka Nguyenová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 17 NM xxx
Linda NguyenováLinda Nguyenová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 18 NM xxx
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 3.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver PikáliOliver Pikáli
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 13 4.60 308.00
2 David CihlářDavid Cihlář
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 4 4.32 259.00
3 René BártaRené Bárta
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 1 4.10 222.00
4 Lukáš KmetíkLukáš Kmetík
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
08 10 4.05 214.00
5 Jan ZíkaJan Zíka
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
08 26 3.99 204.00
6 Vojtěch MifekVojtěch Mifek
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
08 11 3.98 203.00
7 Matouš KapicMatouš Kapic
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
08 29 3.95 198.00
8 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 12 3.90 190.00
9 David ZáhořDavid Záhoř
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 25 3.86 184.00
10 Zdeněk VlkZdeněk Vlk
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 23 3.85 182.00
11 Dominik DvořákDominik Dvořák
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 6 3.79 173.00
12 Petr BečvářPetr Bečvář
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 3 3.78 171.00
13 Viktor BöhmViktor Böhm
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 28 3.75 167.00
14 Matyáš ŠmídlMatyáš Šmídl
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 21 3.68 156.00
15 Simon UnverdorbenSimon Unverdorben
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 22 3.67 155.00
16 Jiří SchneiderJiří Schneider
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
10 16 3.66 153.00
17= Martin HujoMartin Hujo
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 9 3.60 145.00
17= Filip SiegerFilip Sieger
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 17 3.60 145.00
19 Daniel ŠmejkalDaniel Šmejkal
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 20 3.46 125.00
20= Kryštof RadaKryštof Rada
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 15 3.36 111.00
20= Jiří BayJiří Bay
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 2 3.36 111.00
22 David PrexlDavid Prexl
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
09 14 3.34 108.00
23 Gabriel CristinoiGabriel Cristinoi
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 5 3.28 100.00
24 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
10 19 3.26 98.00
25 Kryštof JankovecKryštof Jankovec
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 27 3.11 79.00
26 Filip HradilFilip Hradil
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 8 3.06 73.00
27 Daniel VogeltanzDaniel Vogeltanz
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
08 24 2.83 47.00
28 Matyáš FoistMatyáš Foist
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 7 2.64 28.00
29 Karel SoukupKarel Soukup
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 18 2.60 25.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 3.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika OsičkováVeronika Osičková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 16 4.17 347.00
2 Vanessa HorkelováVanessa Horkelová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 8 3.97 301.00
3 Emily ŘezníčkováEmily Řezníčková
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 21 3.82 267.00
4 Anna KřepelováAnna Křepelová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 31 3.74 250.00
5 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 20 3.70 242.00
6 Kristýna JandíkováKristýna Jandíková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 9 3.68 237.00
7= Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 14 3.64 229.00
7= Petra BuckovaPetra Buckova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 4 3.64 229.00
9 Daniela BeranováDaniela Beranová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
10 3.62 225.00
10 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 25 3.53 206.00
11 Kamila DuchoňováKamila Duchoňová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 5 3.50 200.00
12 Anna VogeltanzováAnna Vogeltanzová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 29 3.43 186.00
13= Karolína KuželkováKarolína Kuželková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 32 3.42 184.00
13= Emma SmolíkováEmma Smolíková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 22 3.42 184.00
15 Nela KůgelováNela Kůgelová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
10 12 3.40 180.00
16 Anna StauberováAnna Stauberová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 23 3.37 174.00
17 Eliška HeidelbergerováEliška Heidelbergerová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 7 3.30 161.00
18= Vanessa JankováVanessa Janková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 10 3.24 150.00
18= Lenka NguyenováLenka Nguyenová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 15 3.24 150.00
20= Barbora BendováBarbora Bendová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 1 3.09 122.00
20= Lucie ŠindelářováLucie Šindelářová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 27 3.09 122.00
22 Veronika KnejpováVeronika Knejpová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 11 3.07 119.00
23 Tereza PlasováTereza Plasová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 18 3.00 107.00
24 Natalie SvarcovaNatalie Svarcova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 24 2.98 104.00
25 Karolína PovováKarolína Povová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 19 2.91 92.00
26 Marie BlahníkováMarie Blahníková
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 3 2.77 70.00
27 Vanessa VáchalováVanessa Váchalová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 28 2.70 60.00
28 Eva KunešováEva Kunešová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 13 2.61 48.00
29 Sarah ElsnerSarah Elsner
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 6 2.56 41.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 3.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 24 56.50 363.00
2 Kryštof HánaKryštof Hána
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
08 4 53.70 339.00
3 Denis OlahDenis Olah
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
08 17 47.40 286.00
4 Karel JančokKarel Jančok
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
08 7 46.80 281.00
5 Pavel WagnerPavel Wagner
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 31 46.60 279.00
6 Matyáš ŠmídlMatyáš Šmídl
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 27 45.50 270.00
7 Daniel PýchaDaniel Pýcha
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 19 44.60 262.00
8 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 25 44.00 257.00
9 Martin ŘezníčekMartin Řezníček
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 20 43.80 256.00
10 Zdeněk VlkZdeněk Vlk
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 30 43.50 253.00
11 Šimon LedvinaŠimon Ledvina
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
10 13 42.40 244.00
12 Pavel JandaPavel Janda
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 8 42.10 242.00
13 Adam VaněkAdam Vaněk
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
08 29 41.80 239.00
14 Pavel PivoňkaPavel Pivoňka
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 18 41.10 233.00
15 Tomáš TraxmandlTomáš Traxmandl
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
08 28 40.70 230.00
16 Vojtěch HoudaVojtěch Houda
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 5 40.60 229.00
17 Šimon StrádalŠimon Strádal
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 23 40.00 224.00
18 Václav KrutinaVáclav Krutina
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
08 12 38.30 210.00
19 Vojtěch MifekVojtěch Mifek
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
08 15 37.20 201.00
20 David NovýDavid Nový
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 16 37.10 200.00
21 Matěj KabourekMatěj Kabourek
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 10 36.30 194.00
22= Radek ŠkrabálekRadek Škrabálek
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 26 35.00 183.00
22= Kryštof JankovecKryštof Jankovec
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 9 35.00 183.00
24 Vít KmetíkVít Kmetík
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 11 34.50 179.00
25 David ZáhořDavid Záhoř
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 32 33.50 171.00
26 Patrik DrozdaPatrik Drozda
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 3 33.10 168.00
27 Daniel AndrleDaniel Andrle
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
10 1 31.90 158.00
28 Radek SedláčekRadek Sedláček
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 21 30.90 150.00
29 Lukáš DolečekLukáš Doleček
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 2 29.60 140.00
30 Jakub MarešJakub Mareš
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 14 28.20 129.00
31 Karel HoužvičkaKarel Houžvička
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
08 6 26.40 115.00
32 Jakub ScholtzJakub Scholtz
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
10 22 25.20 106.00
Celkem 32 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Viktor BöhmViktor Böhm 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1141
2 Dominik TuškaDominik Tuška 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 1071
3 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0937
4 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0911
5 Oliver PikáliOliver Pikáli 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0856
6 Lukáš CísařovskýLukáš Císařovský 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0788
7 Dominik DvořákDominik Dvořák 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0772
8 Jiří NěmecJiří Němec 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0724
9 Lukáš KmetíkLukáš Kmetík 08 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0721
10 Kryštof HánaKryštof Hána 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0703
11 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0700
12 David CihlářDavid Cihlář 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0686
13 Marek PaulMarek Paul 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0684
14 Daniel PýchaDaniel Pýcha 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0675
15 Tomáš TraxmandlTomáš Traxmandl 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0665
16 Martin HujoMartin Hujo 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0644
17 Pavel WagnerPavel Wagner 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0621
18 Simon UnverdorbenSimon Unverdorben 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0568
19 Karel JančokKarel Jančok 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0550
20 Vojtěch HoudaVojtěch Houda 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0548
21 René BártaRené Bárta 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0531
22 Jiří KupilíkJiří Kupilík 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0478
23 Martin ŘezníčekMartin Řezníček 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0460
24 Pavel PivoňkaPavel Pivoňka 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0458
25 Matyáš ŠmídlMatyáš Šmídl 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0426
26 Kryštof RadaKryštof Rada 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0406
27 Vojtěch MifekVojtěch Mifek 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0404
28 Petr BečvářPetr Bečvář 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0371
29 Filip SiegerFilip Sieger 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0341
30 David PrexlDavid Prexl 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0325
31 Vít KmetíkVít Kmetík 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0324
32 Denis OlahDenis Olah 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0287
33 Lukáš DolečekLukáš Doleček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0285
34 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0284
35 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0257
36 Florian QarolliFlorian Qarolli 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0256
37= Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0250
37= Štěpán WolfŠtěpán Wolf 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0250
39 Šimon LedvinaŠimon Ledvina 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0244
40 Pavel JandaPavel Janda 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0242
41 Adam VaněkAdam Vaněk 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0239
42 Šimon DědinaŠimon Dědina 09 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0238
43 Marek SmolíkMarek Smolík 10 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0233
44 Tomáš VondryskaTomáš Vondryska 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0229
45 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0228
46 Patrik DrozdaPatrik Drozda 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0225
47 Šimon StrádalŠimon Strádal 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0224
48 Václav KrutinaVáclav Krutina 08 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0210
49 Václav ČernýVáclav Černý 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0208
50 Jan ZíkaJan Zíka 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0204
51 Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0202
52 Long - Tony Pham BaoLong - Tony Pham Bao 09 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0200
53 Matouš KapicMatouš Kapic 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0198
54 Matěj KabourekMatěj Kabourek 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0194
55 David ZáhořDavid Záhoř 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0184
56 Zdeněk VlkZdeněk Vlk 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0182
57 Dang Khoi Marek NguyenDang Khoi Marek Nguyen 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0178
58 Jakub ScholtzJakub Scholtz 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0161
59= Štěpán MartínekŠtěpán Martínek 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0153
59= Radek ŠkrabálekRadek Škrabálek 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0153
59= Vladimír HorníkVladimír Horník 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0153
59= Jakub MarešJakub Mareš 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0153
63 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0144
64 Daniel ŠmejkalDaniel Šmejkal 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0129
65 Jiří BayJiří Bay 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0111
66 Gabriel CristinoiGabriel Cristinoi 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0100
67 Karel SoukupKarel Soukup 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0025
68= Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
68= Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
68= Matěj ŠímaMatěj Šíma 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
68= Danny NěmecDanny Němec 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
68= Martin PtákMartin Pták 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
68= Filip HradilFilip Hradil 09 ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 0000
68= Matyáš JírovecMatyáš Jírovec 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
68= Matyáš FoistMatyáš Foist 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
68= Karel HoužvičkaKarel Houžvička 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
68= Radek SedláčekRadek Sedláček 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
68= Tomáš KlimentTomáš Kliment 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
68= Daniel VogeltanzDaniel Vogeltanz 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
68= Kryštof JankovecKryštof Jankovec 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
68= David NovýDavid Nový 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 0000
68= David HejdaDavid Hejda 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
68= Vašek KohelVašek Kohel 08 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 0000
68= Jiří SchneiderJiří Schneider 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0000
68= Maxim ČišeckýMaxim Čišecký 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0000
68= Alexander DušekAlexander Dušek 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
68= Tobiáš JungTobiáš Jung 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Celkem 87 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika OsičkováVeronika Osičková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1433
2 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 1325
3 Kristýna JandíkováKristýna Jandíková 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1241
4 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1160
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0980
6 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0976
7 Viktorie RojtováViktorie Rojtová 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0975
8 Tereza PražákováTereza Pražáková 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou AZŠ Bělá nad Radbuzou A 0934
9 Kamila DuchoňováKamila Duchoňová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0907
10 Emily ŘezníčkováEmily Řezníčková 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0849
11 Kateřina TicháčkováKateřina Ticháčková 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0839
12 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0794
13= Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0739
13= Eliška BalkováEliška Balková 09 ZŠ Bělá nad Radbuzou AZŠ Bělá nad Radbuzou A 0739
15 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0700
16 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0698
17 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0686
18 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0663
19 Lucie DuchoňováLucie Duchoňová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0656
20 Eliška LudvíkovskáEliška Ludvíkovská 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0642
21 Kateřina KonopováKateřina Konopová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0609
22 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 0608
23 Petra BuckovaPetra Buckova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0590
24 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0578
25 Natalie SvarcovaNatalie Svarcova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0562
26 Vanessa HorkelováVanessa Horkelová 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0545
27 Karolína KuželkováKarolína Kuželková 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0532
28 Alžběta KnopfováAlžběta Knopfová 09 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0512
29 Adela PivonkovaAdela Pivonkova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0482
30 Veronika KnejpováVeronika Knejpová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0467
31 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0457
32 Lenka VeberováLenka Veberová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0439
33 Kateřina BendováKateřina Bendová 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0431
34 Nela KovaříkováNela Kovaříková 09 ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 0428
35 Johana ChvojkováJohana Chvojková 08 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0391
36 Tereza PlasováTereza Plasová 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0381
37 Veronika ForstováVeronika Forstová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0369
38 Adela PivonkovaAdela Pivonkova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0339
39= jana Berkovájana Berková 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0331
39= Viktorie StrakováViktorie Straková 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0331
41 Edita ŽigováEdita Žigová 10 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0330
42 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0324
43 Tyna BurdovaTyna Burdova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0316
44 Eva KunešováEva Kunešová 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou AZŠ Bělá nad Radbuzou A 0313
45 Lucie PovováLucie Povová 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 0309
46= Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0293
46= Samanta TyčkovskáSamanta Tyčkovská 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0293
46= Katerina FrckovaKaterina Frckova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0293
49 Linda NguyenováLinda Nguyenová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0289
50 Natálie LepiešováNatálie Lepiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0285
51 Eva KarbanováEva Karbanová 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0278
52 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 10 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0276
53 Sabina StauberovaSabina Stauberova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0259
54 Vanessa DujcakovaVanessa Dujcakova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0258
55= Nelly VachalovaNelly Vachalova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0257
55= Vanessa SlachováVanessa Slachová 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0257
55= Simona ChvalováSimona Chvalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0257
58 Terezie PalenčarováTerezie Palenčarová 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0254
59 Marie BlahníkováMarie Blahníková 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0252
60 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0243
61 Vendula GruberováVendula Gruberová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0226
62 Andrea OndruchováAndrea Ondruchová 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0219
63 Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0212
64 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0187
65 Anna VogeltanzováAnna Vogeltanzová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0186
66 Denisa ZimmermanováDenisa Zimmermanová 08 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0161
67 Lenka NguyenováLenka Nguyenová 08 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0150
68 Valeriia ShynkarykValeriia Shynkaryk 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0127
69 Lucie ŠindelářováLucie Šindelářová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0122
70 Karolína PovováKarolína Povová 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou BZŠ Bělá nad Radbuzou B 0092
71 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
72= Natálie LapiešováNatálie Lapiešová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
72= Karolína ŠindelářováKarolína Šindelářová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
72= Barbora BendováBarbora Bendová 09 Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K... 0000
72= Eliška HeidelbergerováEliška Heidelbergerová 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
72= Patricie BenešováPatricie Benešová 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
72= Barbora VeseláBarbora Veselá 08 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
72= Eva VondrašováEva Vondrašová 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
72= Silvie SchleissováSilvie Schleissová 10 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
72= Eliška KasalováEliška Kasalová 08 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
72= Tomáš KlimentTomáš Kliment 08 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
72= Amálie SchamberováAmálie Schamberová 10 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
72= Aneta LaskovaAneta Laskova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0000
72= Vanessa DujcakovaVanessa Dujcakova 09 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0000
72= Anna StauberováAnna Stauberová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
72= Elen KozinováElen Kozinová 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
72= Sarah Vivan NěmečkováSarah Vivan Němečková 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0000
72= Vanessa VáchalováVanessa Váchalová 09 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0000
72= Martina VolfíkováMartina Volfíková 10 ZŠ Bělá nad Radbuzou AZŠ Bělá nad Radbuzou A 0000
72= Sarah ElsnerSarah Elsner 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
72= Natálie ŠkardováNatálie Škardová 10 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
72= Zuzana MiklašíkováZuzana Miklašíková 09 Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š... 0000
72= Pavla HomolkováPavla Homolková 09 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
72= Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
72= Johana KováříkováJohana Kováříková 09 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
72= Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
72= Vanessa JankováVanessa Janková 10 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
72= Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
72= Sarah Vivian NěmečkováSarah Vivian Němečková 08 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0000
72= Terezie PalenčátováTerezie Palenčátová 10 ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem 0000
Celkem 100 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 3.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra BuckovaPetra Buckova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 3 40.50 361.00
2 Edita ŽigováEdita Žigová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
10 25 37.90 330.00
3 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
09 14 37.40 324.00
4 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
10 20 37.20 321.00
5 Anna KřepelováAnna Křepelová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 26 36.40 311.00
6 Eva KarbanováEva Karbanová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 10 33.60 278.00
7 Tereza PlasováTereza Plasová
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 16 33.30 274.00
8 Vanessa DujcakovaVanessa Dujcakova
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
09 4 31.90 258.00
9 jana Berkovájana Berková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
08 2 31.70 255.00
10 Vanessa HorkelováVanessa Horkelová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
08 8 30.80 244.00
11 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 9 30.70 243.00
12 Vendula GruberováVendula Gruberová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 5 29.20 226.00
13= Andrea OndruchováAndrea Ondruchová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
08 15 28.60 219.00
13= Tereza PražákováTereza Pražáková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 18 28.60 219.00
13= Alžběta KnopfováAlžběta Knopfová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
09 27 28.60 219.00
16 Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 21 28.00 212.00
17 Pavla HomolkováPavla Homolková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
09 7 26.30 192.00
18 Klára HomolkováKlára Homolková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
10 6 26.00 188.00
19 Anna StauberováAnna Stauberová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
10 28 25.50 183.00
20 Denisa ZimmermanováDenisa Zimmermanová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
08 24 23.60 161.00
21= Lenka VeberováLenka Veberová
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
09 23 22.60 150.00
21= Johana KováříkováJohana Kováříková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
09 12 22.60 150.00
23 Samanta TyčkovskáSamanta Tyčkovská
ZŠ Klenčí pod ČerchovemZŠ Klenčí pod Čerchovem
08 22 22.00 143.00
24 Nela KovaříkováNela Kovaříková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
09 11 21.30 135.00
25 Lucie PovováLucie Povová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
10 17 21.20 134.00
26 Kateřina BendováKateřina Bendová
Masarykova základní škola KdyněMasarykova základní škola K...
09 1 20.90 130.00
27 Valeriia ShynkarykValeriia Shynkaryk
Základní škola a mateřská škola BlížejovZákladní škola a mateřská š...
09 19 20.60 127.00
28 Elen KozinováElen Kozinová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
09 13 18.30 102.00
Celkem 28 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1141
2 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 1071
3 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 937
4 ZŠ Horšovský Týn{8} 911
5 ZŠ Horšovský Týn{8} 856
6 Masarykova základní škola Kdyně{8} 788
7 Masarykova základní škola Kdyně{8} 772
8 ZŠ Mrákov{8} 724
9 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 721
10 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 703
11 ZŠ Horšovský Týn{8} 700
12 ZŠ Horšovský Týn{8} 686
13 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 684
14 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 675
15 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 665
16 Základní škola Koloveč{8} 644
17 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 621
18 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 568
19 Masarykova základní škola Kdyně{8} 550
20 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 548
21 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 531
22 ZŠ Mrákov{8} 478
23 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 460
24 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 458
25 Základní škola Koloveč{8} 426
26 ZŠ Mrákov{8} 406
27 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 404
28 Masarykova základní škola Kdyně{8} 371
29 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 341
30 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 325
31 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 324
32 Základní škola Koloveč{8} 287
33 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 285
34 ZŠ Horšovský Týn{8} 284
35 ZŠ Horšovský Týn{8} 257
36 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 256
37 ZŠ Horšovský Týn{8} 250
37 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 250
39 ZŠ Mrákov{8} 244
40 Masarykova základní škola Kdyně{8} 242
41 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 239
42 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 238
43 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 233
44 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 229
45 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 228
46 ZŠ Mrákov{8} 225
47 ZŠ Mrákov{8} 224
48 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 210
49 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 208
50 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 204
51 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 202
52 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 200
53 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 198
54 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 194
55 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 184
56 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 182
57 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 178
58 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 161
59 Základní škola Koloveč{8} 153
59 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 153
59 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 153
59 Masarykova základní škola Kdyně{8} 153
63 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 144
64 Základní škola Koloveč{8} 129
65 ZŠ Mrákov{8} 111
66 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 100
67 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 25
68 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
68 ZŠ Komenského17, Domažlice{8} 0
68 Masarykova základní škola Kdyně{8} 0
68 Masarykova základní škola Kdyně{8} 0
68 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
68 ZŠ Mrákov{8} 0
68 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
68 ZŠ Bělá nad Radbuzou B{8} 0
68 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
68 Základní škola Koloveč{8} 0
68 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
68 ZŠ Mrákov{8} 0
68 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
68 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
68 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
68 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
68 ZŠ Bělá nad Radbuzou B{8} 0
68 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
68 Základní škola Koloveč{8} 0
68 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
Celkem 87 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 1433
2 Masarykova základní škola Kdyně{8} 1325
3 ZŠ Horšovský Týn{8} 1241
4 ZŠ Horšovský Týn{8} 1160
5 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 980
6 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 976
7 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 975
8 ZŠ Bělá nad Radbuzou A{8} 934
9 Základní škola Koloveč{8} 907
10 Masarykova základní škola Kdyně{8} 849
11 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 839
12 ZŠ Mrákov{8} 794
13 ZŠ Bělá nad Radbuzou A{8} 739
13 ZŠ Mrákov{8} 739
15 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 700
16 Základní škola Koloveč{8} 698
17 ZŠ Horšovský Týn{8} 686
18 Základní škola Koloveč{8} 663
19 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 656
20 Základní škola Koloveč{8} 642
21 ZŠ Mrákov{8} 609
22 ZŠ Bělá nad Radbuzou B{8} 608
23 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 590
24 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 578
25 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 562
26 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 545
27 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 532
28 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 512
29 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 482
30 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 467
31 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 457
32 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 439
33 Masarykova základní škola Kdyně{8} 431
34 ZŠ Bělá nad Radbuzou B{8} 428
35 ZŠ Mrákov{8} 391
36 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 381
37 Masarykova základní škola Kdyně{8} 369
38 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 339
39 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 331
39 ZŠ Horšovský Týn{8} 331
41 Masarykova základní škola Kdyně{8} 330
42 ZŠ Horšovský Týn{8} 324
43 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 316
44 ZŠ Bělá nad Radbuzou A{8} 313
45 ZŠ Bělá nad Radbuzou B{8} 309
46 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 293
46 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 293
46 ZŠ Horšovský Týn{8} 293
49 Masarykova základní škola Kdyně{8} 289
50 ZŠ Mrákov{8} 285
51 ZŠ Horšovský Týn{8} 278
52 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 276
53 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 259
54 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 258
55 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 257
55 Základní škola Koloveč{8} 257
55 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 257
58 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 254
59 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 252
60 ZŠ Mrákov{8} 243
61 ZŠ Mrákov{8} 226
62 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 219
63 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 212
64 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 187
65 ZŠ Mrákov{8} 186
66 Základní škola Koloveč{8} 161
67 Masarykova základní škola Kdyně{8} 150
68 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 127
69 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 122
70 ZŠ Bělá nad Radbuzou B{8} 92
71 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
71 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
71 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
71 ZŠ Mrákov{8} 0
71 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
71 Základní škola Koloveč{8} 0
71 Základní škola Koloveč{8} 0
71 Základní škola Koloveč{8} 0
71 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
71 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
71 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
71 ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
71 ZŠ Bělá nad Radbuzou A{8} 0
71 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
71 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
71 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
71 Základní škola Koloveč{8} 0
71 Masarykova základní škola Kdyně{8} 0
71 ZŠ Mrákov{8} 0
71 ZŠ Mrákov{8} 0
71 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
71 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
71 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
71 ZŠ Mrákov{8} 0
71 ZŠ Mrákov{8} 0
71 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 0
71 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 0
71 Základní škola a mateřská škola Blížejov{8} 0
71 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
71 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
Celkem 100 závodníků