Ústecký mítink ÚSTÍ NAD LABEM
Ústí nad Labem (8. 5. 2022)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 11.16 | ||||||||||||||
2 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 5 | SB 11.40 | ||||||||||||||
3 | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | SC Radotín Praha | 2 | SB 11.65 | ||||||||||||||
4 | Martin VeselýMartin Veselý | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 11.71 | ||||||||||||||
5 | Adam CísařAdam Císař | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | PB 11.74 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 11.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 11.92 | ||||||||||||||
2 | Matouš PrchalMatouš Prchal | 03 | AK Bílina | 5 | 12.08 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KollárMatyáš Kollár | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 12.09 | ||||||||||||||
4 | Čeněk TesnerČeněk Tesner | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 12.20 | ||||||||||||||
5 | Jan HavlátJan Havlát | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 12.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KováčJosef Kováč | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 12.03 | ||||||||||||||
2 | Daniel ŽárskýDaniel Žárský | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | PB 12.43 | ||||||||||||||
3 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 12.60 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 12.27 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 12.55 | ||||||||||||||
3 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 4 | SB 12.84 | ||||||||||||||
4 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 12.95 | ||||||||||||||
5 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | SB 13.01 | ||||||||||||||
6 | Simona PlosováSimona Plosová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 13.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official | Vítr: +3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 13.15 | ||||||||||||||
2 | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 13.17 | ||||||||||||||
3 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 13.43 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 3 | 13.33 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 4 | PB 13.46 | ||||||||||||||
3 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 13.58 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | ASK Děčín | 5 | 13.63 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Muži
(ne, 8.5.2022 - 10:50) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 5 | PB 17.09 | ||||||||||||||
2 | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | SC Radotín Praha | 6 | PB 17.41 | ||||||||||||||
3 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 19.18 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:05) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 6 | PB 19.25 | ||||||||||||||
2 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 19.38 | ||||||||||||||
3 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 19.44 | ||||||||||||||
4 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 19.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 11:05) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 4 | 20.33 | ||||||||||||||
2 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 20.53 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 6 | PB 20.68 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 21.04 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 34.24 | ||||||||||||||
2 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 34.68 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | PB 38.24 | ||||||||||||||
4 | Matyáš KollárMatyáš Kollár | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 38.90 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 38.08 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HoraLukáš Hora | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 38.38 | ||||||||||||||
3 | Josef KováčJosef Kováč | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | PB 38.63 | ||||||||||||||
4 | Jan HavlátJan Havlát | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 39.34 | ||||||||||||||
5 | Albert HönigAlbert Hönig | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 39.90 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav LunhulVladislav Lunhul | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 37.25 | ||||||||||||||
2 | Adam CísařAdam Císař | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | PB 37.78 | ||||||||||||||
3 | Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 40.86 | ||||||||||||||
4 | Martin BalejMartin Balej | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 41.90 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ženy
(ne, 8.5.2022 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | PB 39.58 | ||||||||||||||
2 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 40.84 | ||||||||||||||
3 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 41.92 | ||||||||||||||
4 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | PB 44.18 | ||||||||||||||
5 | Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 48.97 | ||||||||||||||
6 | Simona TáchováSimona Táchová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 50.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
500 m - Muži
(ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MorvayMartin Morvay | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 1:08.82 | ||||||||||||||
2 | Čeněk TesnerČeněk Tesner | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 1:12.39 | ||||||||||||||
3 | Daniel NovotnýDaniel Novotný | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 1:19.29 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Ženy
(ne, 8.5.2022 - 11:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | PB 5:13.05 | |||||||||||||||
2 | Stela TérováStela Térová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6:12.18 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Veteráni
(ne, 8.5.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
33 | 1 | SB 06.91 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karím KravčenkoKarím Kravčenko
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
07 | PB 13.15 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 8.5.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 4 | 12.38 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK Děčín |
05 | 3 | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 8.5.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1 | SB 11.93 | |||||||||||||||
2 |
Matouš PrchalMatouš Prchal
AK Bílina |
03 | 2 | 10.24 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 8.5.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
94 | 3 | 15.12 | |||||||||||||||
2 |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 2 | 14.02 | |||||||||||||||
3 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 1 | SB 13.04 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karím KravčenkoKarím Kravčenko
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
07 | PB 46.90 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(ne, 8.5.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
33 | SB 16.60 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(ne, 8.5.2022 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | PB 38.12 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
99 | SB 37.21 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | PB 33.56 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela ZingováMichaela Zingová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | PB 22.17 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(ne, 8.5.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | SB 37.92 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | PB 36.48 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 8.5.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | SB 41.61 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 8.5.2022 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | SB 40.66 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Veteráni
(ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
33 | PB 28.33 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(ne, 8.5.2022 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | 42.06 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(ne, 8.5.2022 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 39.42 | ||||||||||||||||
2 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 36.30 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | SB 40.37 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
00 | 55.25 | ||||||||||||||||
2 |
Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK Bílina |
80 | SB 38.20 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina |
04 | PB 36.10 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 8.5.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | PB 43.57 | ||||||||||||||||
2 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | PB 40.97 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Veteráni
(ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel VelebaPavel Veleba
SOŠ Štětí |
53 | PB 34.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 8.5.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha |
94 | SB 57.01 | ||||||||||||||||
2 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | PB 48.52 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta SmržováAneta Smržová
ASK Lovosice |
04 | SB 33.35 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | PB 31.61 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | PB 56.22 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik HankoDominik Hanko
ASK Lovosice |
05 | 50.39 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK Děčín |
05 | PB 37.66 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | PB 67.59 | - | |||||||||||||||
2 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | PB 66.87 | - | |||||||||||||||
3 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | SB 61.58 | - | |||||||||||||||
4 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | PB 56.89 | - | |||||||||||||||
5 |
Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | PB 44.13 | - | |||||||||||||||
6 |
Matouš PrchalMatouš Prchal
AK Bílina |
03 | PB 40.40 | - | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |