Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov

Přerov (12. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SkřečekJan Skřeček 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 7 07.92 583.00
2 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 08.10 531.00
3 Jakub KapustkaJakub Kapustka 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 08.12 525.00
4 Dominik LuběnaDominik Luběna 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 4 08.29 478.00
5 Dominik FicnarDominik Ficnar 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.31 473.00
6 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 08.37 457.00
7 Jiří DušánekJiří Dušánek 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 5 08.42 444.00
8 Šimon KonečnýŠimon Konečný 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 3 08.95 315.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VálečekMartin Váleček 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 8 07.74 637.00
2 Nicolas ŠkutaNicolas Škuta 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 1 07.89 592.00
3 Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 07.92 583.00
4 Matěj KapustkaMatěj Kapustka 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 08.17 511.00
5 Radim SeidlRadim Seidl 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 08.33 468.00
6 Vojtěch HrnčiříkVojtěch Hrnčiřík 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 08.37 457.00
7 Dan PeškaDan Peška 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 2 08.47 431.00
8 Martin KošťálMartin Košťál 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 08.57 406.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 07.56 694.00
2 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 07.77 628.00
3 Matěj OpravilMatěj Opravil 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 07.99 563.00
4 Pavel GaletaPavel Galeta 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 08.50 423.00
5 Martin LibigrMartin Libigr 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 08.74 364.00
6 Denis NavrátilDenis Navrátil 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 6 08.84 340.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 07.72 643.00
2 Vladimír LonVladimír Lon 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 08.01 557.00
3 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 4 08.02 554.00
4 Ondřej ZapadloOndřej Zapadlo 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 08.10 531.00
5 Daniel KrčmářDaniel Krčmář 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 08.48 428.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 07.56 694.00
2 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 07.72 643.00
3 Martin VálečekMartin Váleček 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 8 07.74 637.00
4 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 07.77 628.00
5 Nicolas ŠkutaNicolas Škuta 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 1 07.89 592.00
6 Jan SkřečekJan Skřeček 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 7 07.92 583.00
6 Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 07.92 583.00
8 Matěj OpravilMatěj Opravil 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 07.99 563.00
9 Vladimír LonVladimír Lon 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 08.01 557.00
10 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 4 08.02 554.00
11 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 08.10 531.00
11 Ondřej ZapadloOndřej Zapadlo 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 08.10 531.00
13 Jakub KapustkaJakub Kapustka 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 08.12 525.00
14 Matěj KapustkaMatěj Kapustka 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 08.17 511.00
15 Dominik LuběnaDominik Luběna 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 4 08.29 478.00
16 Dominik FicnarDominik Ficnar 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.31 473.00
17 Radim SeidlRadim Seidl 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 08.33 468.00
18 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 08.37 457.00
18 Vojtěch HrnčiříkVojtěch Hrnčiřík 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 08.37 457.00
20 Jiří DušánekJiří Dušánek 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 5 08.42 444.00
21 Dan PeškaDan Peška 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 2 08.47 431.00
22 Daniel KrčmářDaniel Krčmář 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 08.48 428.00
23 Pavel GaletaPavel Galeta 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 08.50 423.00
24 Martin KošťálMartin Košťál 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 08.57 406.00
25 Martin LibigrMartin Libigr 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 08.74 364.00
26 Denis NavrátilDenis Navrátil 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 6 08.84 340.00
27 Šimon KonečnýŠimon Konečný 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 3 08.95 315.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HazmukaMatyáš Hazmuka 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 5 SB 08.45 436.00
2 Marek GrammerMarek Grammer 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 4 SB 08.48 428.00
3 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 08.59 401.00
4 Tomáš RichterTomáš Richter 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 3 08.64 388.00
5 Vojtěch DungelVojtěch Dungel 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.67 381.00
6 Sebastian KeclíkSebastian Keclík 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 08.84 340.00
7 Jakub VečeřaJakub Večeřa 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 8 08.89 329.00
8 Rostislav PospíšilRostislav Pospíšil 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 09.29 243.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BudaiPetr Budai 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 08.32 470.00
2 Šimon DresslerŠimon Dressler 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 08.41 447.00
3 Vít NavrátilVít Navrátil 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1 08.76 359.00
4 Filip BotekFilip Botek 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 08.79 352.00
5 Martin SedlákMartin Sedlák 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 8 08.80 350.00
6 Matěj HadašMatěj Hadaš 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 6 08.81 347.00
7 Jakub JurečkaJakub Jurečka 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 2 08.96 313.00
8 Dominik KočnárDominik Kočnár 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 08.99 306.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SpalaDavid Spala 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.51 421.00
2 Jakub ŠpalekJakub Špalek 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 08.75 362.00
3 Tomáš TomečekTomáš Tomeček 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 08.85 338.00
4 Matěj JančaMatěj Janča 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 09.06 291.00
5 Ondřej HónOndřej Hón 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 4 09.25 251.00
6 Zdeněk PalčíkZdeněk Palčík 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 09.66 174.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:10) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian DresslerSebastian Dressler 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 08.30 476.00
2 David BučkoDavid Bučko 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 08.81 347.00
3 Adrian JuřicaAdrian Juřica 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.82 345.00
4 Filip KrčFilip Krč 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.87 333.00
5 Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.12 278.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian DresslerSebastian Dressler 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 08.30 476.00
2 Petr BudaiPetr Budai 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 08.32 470.00
3 Šimon DresslerŠimon Dressler 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 08.41 447.00
4 Matyáš HazmukaMatyáš Hazmuka 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 5 SB 08.45 436.00
5 Marek GrammerMarek Grammer 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 4 SB 08.48 428.00
6 David SpalaDavid Spala 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.51 421.00
7 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 08.59 401.00
8 Tomáš RichterTomáš Richter 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 3 08.64 388.00
9 Vojtěch DungelVojtěch Dungel 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.67 381.00
10 Jakub ŠpalekJakub Špalek 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 08.75 362.00
11 Vít NavrátilVít Navrátil 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1 08.76 359.00
12 Filip BotekFilip Botek 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 08.79 352.00
13 Martin SedlákMartin Sedlák 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 8 08.80 350.00
14 Matěj HadašMatěj Hadaš 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 6 08.81 347.00
14 David BučkoDavid Bučko 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 08.81 347.00
16 Adrian JuřicaAdrian Juřica 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.82 345.00
17 Sebastian KeclíkSebastian Keclík 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 08.84 340.00
18 Tomáš TomečekTomáš Tomeček 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 08.85 338.00
19 Filip KrčFilip Krč 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.87 333.00
20 Jakub VečeřaJakub Večeřa 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 8 08.89 329.00
21 Jakub JurečkaJakub Jurečka 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 2 08.96 313.00
22 Dominik KočnárDominik Kočnár 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 08.99 306.00
23 Matěj JančaMatěj Janča 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 09.06 291.00
24 Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.12 278.00
25 Ondřej HónOndřej Hón 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 4 09.25 251.00
26 Rostislav PospíšilRostislav Pospíšil 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 09.29 243.00
27 Zdeněk PalčíkZdeněk Palčík 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 09.66 174.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 08.57 681.00
2 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 4 08.76 629.00
3 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 5 09.12 536.00
4 Nela JanišováNela Janišová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 09.24 506.00
5 Simona NovákováSimona Nováková 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 09.31 489.00
6 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 1 09.36 477.00
7 Zámorská HanaZámorská Hana 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.58 426.00
8 Elen HlaváčováElen Hlaváčová 08 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 3 09.78 382.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZelováKateřina Zelová 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 1 09.16 526.00
2 Kristýna BanarováKristýna Banarová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 09.18 521.00
3 Amálie HermanováAmálie Hermanová 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 5 09.20 516.00
4 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 09.36 477.00
5 Barbora PavelkováBarbora Pavelková 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 09.37 475.00
6 Karolína JandováKarolína Jandová 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 09.60 422.00
7 Sabina KorejzováSabina Korejzová 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 09.68 404.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.78 624.00
2 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 09.10 541.00
3 Anna ŠvachováAnna Švachová 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.32 487.00
4 Alice ŠtackováAlice Štacková 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 6 09.35 480.00
5 Kateřina ŠindarováKateřina Šindarová 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 09.51 442.00
6 Nella SlanáNella Slaná 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 09.66 408.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 2 09.14 531.00
2 Nevena TopalovičNevena Topalovič 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 09.17 523.00
3 Tamara PírkováTamara Pírková 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 09.39 470.00
4 Sára RytířováSára Rytířová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 09.60 422.00
5 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.68 404.00
6 Taťána RakováTaťána Raková 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 10.67 213.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 08.57 681.00
2 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 4 08.76 629.00
3 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.78 624.00
4 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 09.10 541.00
5 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 5 09.12 536.00
6 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 2 09.14 531.00
7 Kateřina ZelováKateřina Zelová 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 1 09.16 526.00
8 Nevena TopalovičNevena Topalovič 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 09.17 523.00
9 Kristýna BanarováKristýna Banarová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 09.18 521.00
10 Amálie HermanováAmálie Hermanová 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 5 09.20 516.00
11 Nela JanišováNela Janišová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 09.24 506.00
12 Simona NovákováSimona Nováková 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 09.31 489.00
13 Anna ŠvachováAnna Švachová 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.32 487.00
14 Alice ŠtackováAlice Štacková 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 6 09.35 480.00
15 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 1 09.36 477.00
15 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 09.36 477.00
17 Barbora PavelkováBarbora Pavelková 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 09.37 475.00
18 Tamara PírkováTamara Pírková 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 09.39 470.00
19 Kateřina ŠindarováKateřina Šindarová 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 09.51 442.00
20 Zámorská HanaZámorská Hana 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.58 426.00
21 Karolína JandováKarolína Jandová 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 09.60 422.00
21 Sára RytířováSára Rytířová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 09.60 422.00
23 Nella SlanáNella Slaná 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 09.66 408.00
24 Sabina KorejzováSabina Korejzová 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 09.68 404.00
24 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.68 404.00
26 Elen HlaváčováElen Hlaváčová 08 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 3 09.78 382.00
27 Taťána RakováTaťána Raková 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 3 10.67 213.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BernhauerováNela Bernhauerová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 08.95 579.00
2 Eliška HabermannováEliška Habermannová 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 09.29 494.00
3 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 09.41 465.00
4 Anežka StojkováAnežka Stojková 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.59 424.00
5 Eliška DorazilováEliška Dorazilová 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 09.64 413.00
6 Iva HusákováIva Husáková 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 6 10.68 211.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 2 08.87 600.00
2 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 09.11 538.00
3 Kristýna HoláňováKristýna Holáňová 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 09.32 487.00
4 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 09.44 458.00
5 Eliška BrodňanováEliška Brodňanová 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 4 10.22 293.00
6 Tereza GrammerováTereza Grammerová 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 10.25 287.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.03 558.00
2 Jana PacalováJana Pacalová 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 09.09 543.00
3 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 7 09.50 444.00
4 Gabriela ČernáGabriela Černá 09 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 4 09.52 440.00
5 Barbora PešlováBarbora Pešlová 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.85 367.00
6 Lenka JakubíkováLenka Jakubíková 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 09.95 346.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZdařilováVeronika Zdařilová 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 2 09.19 518.00
2 Tereza VališováTereza Vališová 10 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 09.39 470.00
3 Jolana PolákováJolana Poláková 10 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 09.45 456.00
4 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 7 09.54 435.00
5 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 09.57 428.00
6 Veronika ValdováVeronika Valdová 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 10.13 310.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 2 08.87 600.00
2 Nela BernhauerováNela Bernhauerová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 08.95 579.00
3 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.03 558.00
4 Jana PacalováJana Pacalová 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 09.09 543.00
5 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 09.11 538.00
6 Veronika ZdařilováVeronika Zdařilová 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 2 09.19 518.00
7 Eliška HabermannováEliška Habermannová 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 09.29 494.00
8 Kristýna HoláňováKristýna Holáňová 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 09.32 487.00
9 Tereza VališováTereza Vališová 10 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 09.39 470.00
10 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 09.41 465.00
11 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 09.44 458.00
12 Jolana PolákováJolana Poláková 10 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 09.45 456.00
13 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 7 09.50 444.00
14 Gabriela ČernáGabriela Černá 09 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 4 09.52 440.00
15 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 7 09.54 435.00
16 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 09.57 428.00
17 Anežka StojkováAnežka Stojková 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.59 424.00
18 Eliška DorazilováEliška Dorazilová 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 09.64 413.00
19 Barbora PešlováBarbora Pešlová 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.85 367.00
20 Lenka JakubíkováLenka Jakubíková 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 09.95 346.00
21 Veronika ValdováVeronika Valdová 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 10.13 310.00
22 Eliška BrodňanováEliška Brodňanová 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 4 10.22 293.00
23 Tereza GrammerováTereza Grammerová 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 10.25 287.00
24 Iva HusákováIva Husáková 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 6 10.68 211.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:03.27 462.00
2 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 9 2:05.49 431.00
3 Karin MacurováKarin Macurová 10 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 2:06.08 423.00
4 Elena MejsnarováElena Mejsnarová 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 8 2:07.42 405.00
5 Edita BrdíčkováEdita Brdíčková 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 2 2:10.18 369.00
6 Valerie OlejníkováValerie Olejníková 10 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 10 2:11.05 358.00
7 Eliška HabermannováEliška Habermannová 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 2:13.67 326.00
8 Lenka JakubíkováLenka Jakubíková 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 2:16.09 298.00
9 Barbora PešlováBarbora Pešlová 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 11 2:18.17 274.00
10 Veronika ChatrnáVeronika Chatrná 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 2:19.15 264.00
Adriana BartoňkováAdriana Bartoňková 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 1 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ZelováAlice Zelová 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 12 2:02.70 470.00
2 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 2:03.79 454.00
3 Eliška PlačkováEliška Plačková 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 1 2:04.06 451.00
4 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 2:06.56 416.00
5 Tereza VališováTereza Vališová 10 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 2:07.38 405.00
6 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 11 2:09.01 384.00
7 Ema WertheimerováEma Wertheimerová 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 10 2:09.07 383.00
8 Jolana PolákováJolana Poláková 10 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 2:09.43 379.00
9 Zuzana PlškováZuzana Plšková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 2:20.06 254.00
10 Kristýna PúčalováKristýna Púčalová 09 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 4 2:28.49 172.00
11 Viktorie VinklárkováViktorie Vinklárková 10 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 9 2:28.50 172.00
Valérie ŠindlerováValérie Šindlerová 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ZelováAlice Zelová 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 12 2:02.70 470.00
2 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:03.27 462.00
3 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 2:03.79 454.00
4 Eliška PlačkováEliška Plačková 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 1 2:04.06 451.00
5 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 9 2:05.49 431.00
6 Karin MacurováKarin Macurová 10 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 2:06.08 423.00
7 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 2:06.56 416.00
8 Tereza VališováTereza Vališová 10 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 2:07.38 405.00
9 Elena MejsnarováElena Mejsnarová 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 8 2:07.42 405.00
10 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 11 2:09.01 384.00
11 Ema WertheimerováEma Wertheimerová 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 10 2:09.07 383.00
12 Jolana PolákováJolana Poláková 10 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 2:09.43 379.00
13 Edita BrdíčkováEdita Brdíčková 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 2 2:10.18 369.00
14 Valerie OlejníkováValerie Olejníková 10 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 10 2:11.05 358.00
15 Eliška HabermannováEliška Habermannová 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 2:13.67 326.00
16 Lenka JakubíkováLenka Jakubíková 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 2:16.09 298.00
17 Barbora PešlováBarbora Pešlová 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 11 2:18.17 274.00
18 Veronika ChatrnáVeronika Chatrná 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 2:19.15 264.00
19 Zuzana PlškováZuzana Plšková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 2:20.06 254.00
20 Kristýna PúčalováKristýna Púčalová 09 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 4 2:28.49 172.00
21 Viktorie VinklárkováViktorie Vinklárková 10 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 9 2:28.50 172.00
Adriana BartoňkováAdriana Bartoňková 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 1 DNF
Valérie ŠindlerováValérie Šindlerová 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 2 2:47.70 488.00
2 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 2:49.42 470.00
3 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 1 2:52.38 439.00
4 Marie DudováMarie Dudová 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 7 2:56.26 401.00
5 Anna DudováAnna Dudová 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 3:03.43 334.00
6 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 3:03.71 331.00
7 Kristýna BanarováKristýna Banarová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 3:05.49 316.00
8 Sára FůsováSára Fůsová 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 3:09.49 282.00
9 Elena CibičkováElena Cibičková 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:21.09 194.00
10 Karolína KasákováKarolína Kasáková 07 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 13 3:23.35 179.00
11 Nela JanišováNela Janišová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 11 3:25.00 168.00
12 Marie GavendováMarie Gavendová 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 9 3:31.78 127.00
Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ZelováKateřina Zelová 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 13 2:41.34 558.00
2 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 4 2:54.30 420.00
3 Julie ViklárkováJulie Viklárková 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 11 2:54.49 418.00
4 Linda PeterkováLinda Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 8 2:54.68 416.00
5 Lucie PeterkováLucie Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 7 2:55.60 407.00
6 Martina KopeckáMartina Kopecká 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 2:58.93 375.00
7 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 9 3:01.43 352.00
8 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 3:03.59 333.00
9 Justýna KrumpholzováJustýna Krumpholzová 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 3:08.06 294.00
10 Vyhňáková KláraVyhňáková Klára 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 3:19.31 207.00
11 Karolína VinklárčíkováKarolína Vinklárčíková 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 12 3:19.50 205.00
12 Barbora MotlochováBarbora Motlochová 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 10 3:25.31 166.00
13 Dominika NazarováDominika Nazarová 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 3:52.84 34.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ZelováKateřina Zelová 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 13 2:41.34 558.00
2 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 2 2:47.70 488.00
3 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 2:49.42 470.00
4 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 1 2:52.38 439.00
5 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 4 2:54.30 420.00
6 Julie ViklárkováJulie Viklárková 08 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 11 2:54.49 418.00
7 Linda PeterkováLinda Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 8 2:54.68 416.00
8 Lucie PeterkováLucie Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 7 2:55.60 407.00
9 Marie DudováMarie Dudová 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 7 2:56.26 401.00
10 Martina KopeckáMartina Kopecká 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 2:58.93 375.00
11 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 9 3:01.43 352.00
12 Anna DudováAnna Dudová 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 3:03.43 334.00
13 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 3:03.59 333.00
14 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 3:03.71 331.00
15 Kristýna BanarováKristýna Banarová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 3:05.49 316.00
16 Justýna KrumpholzováJustýna Krumpholzová 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 3:08.06 294.00
17 Sára FůsováSára Fůsová 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 3:09.49 282.00
18 Vyhňáková KláraVyhňáková Klára 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 3:19.31 207.00
19 Karolína VinklárčíkováKarolína Vinklárčíková 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 12 3:19.50 205.00
20 Elena CibičkováElena Cibičková 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:21.09 194.00
21 Karolína KasákováKarolína Kasáková 07 Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 13 3:23.35 179.00
22 Nela JanišováNela Janišová 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 11 3:25.00 168.00
23 Barbora MotlochováBarbora Motlochová 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 10 3:25.31 166.00
24 Marie GavendováMarie Gavendová 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 9 3:31.78 127.00
25 Dominika NazarováDominika Nazarová 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 3:52.84 34.00
Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 12 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip BlažekFilip Blažek 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 3:10.22 568.00
2 David BotorDavid Botor 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 3:22.24 463.00
3 David SpalaDavid Spala 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 SB 3:23.01 457.00
4 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 3:23.25 455.00
5 Marek GrammerMarek Grammer 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 10 3:26.96 424.00
6 Filip DorazilFilip Dorazil 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 8 3:27.71 418.00
7 Jakub FlajšarJakub Flajšar 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 9 3:38.64 336.00
8 Šimon BezděkŠimon Bezděk 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 3:44.92 292.00
9 Matěj HadašMatěj Hadaš 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 11 3:46.39 283.00
10 Štěpán KeilingŠtěpán Keiling 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 13 3:46.74 280.00
11 Václav AdámekVáclav Adámek 09 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 2 3:49.58 262.00
12 Jaromír JiříčekJaromír Jiříček 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 12 3:53.36 238.00
13 Petr BudaiPetr Budai 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 4:39.12 37.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MalíkJakub Malík 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:23.14 455.00
2 Štěpán SvozilŠtěpán Svozil 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 11 3:24.34 446.00
3 Jakub ZapletalJakub Zapletal 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 13 3:27.72 418.00
4 Michal MajarMichal Majar 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 3:32.26 383.00
5 Alexander OndruškaAlexander Ondruška 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 3:34.50 366.00
6 Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 3:36.88 349.00
7 Martin SedlákMartin Sedlák 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 9 3:37.20 346.00
8 Jáchym KuchařJáchym Kuchař 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 2 3:37.38 345.00
9 Tomáš SommerTomáš Sommer 09 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 10 3:39.60 329.00
10 Jan MitkovJan Mitkov 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 3:41.96 313.00
11 Josef VičarJosef Vičar 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 12 3:43.17 304.00
12 Radim MikešRadim Mikeš 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 3:48.09 271.00
13 Jindřich KrasňákJindřich Krasňák 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 1 3:56.21 221.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip BlažekFilip Blažek 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 3:10.22 568.00
2 David BotorDavid Botor 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 3:22.24 463.00
3 David SpalaDavid Spala 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 SB 3:23.01 457.00
4 Jakub MalíkJakub Malík 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:23.14 455.00
5 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 3:23.25 455.00
6 Štěpán SvozilŠtěpán Svozil 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 11 3:24.34 446.00
7 Marek GrammerMarek Grammer 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 10 3:26.96 424.00
8 Filip DorazilFilip Dorazil 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 8 3:27.71 418.00
9 Jakub ZapletalJakub Zapletal 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 13 3:27.72 418.00
10 Michal MajarMichal Majar 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 3:32.26 383.00
11 Alexander OndruškaAlexander Ondruška 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 3:34.50 366.00
12 Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 3:36.88 349.00
13 Martin SedlákMartin Sedlák 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 9 3:37.20 346.00
14 Jáchym KuchařJáchym Kuchař 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 2 3:37.38 345.00
15 Jakub FlajšarJakub Flajšar 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 9 3:38.64 336.00
16 Tomáš SommerTomáš Sommer 09 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 10 3:39.60 329.00
17 Jan MitkovJan Mitkov 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 3:41.96 313.00
18 Josef VičarJosef Vičar 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 12 3:43.17 304.00
19 Šimon BezděkŠimon Bezděk 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 3:44.92 292.00
20 Matěj HadašMatěj Hadaš 10 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 11 3:46.39 283.00
21 Štěpán KeilingŠtěpán Keiling 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 13 3:46.74 280.00
22 Radim MikešRadim Mikeš 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 3:48.09 271.00
23 Václav AdámekVáclav Adámek 09 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 2 3:49.58 262.00
24 Jaromír JiříčekJaromír Jiříček 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 12 3:53.36 238.00
25 Jindřich KrasňákJindřich Krasňák 09 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 1 3:56.21 221.00
26 Petr BudaiPetr Budai 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 7 4:39.12 37.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 5:05.66 528.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 9 5:09.28 507.00
3 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 5:13.80 483.00
4 Pavel AdlerPavel Adler 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 1 5:14.43 479.00
5 Vojtěch KravákVojtěch Kravák 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 11 5:16.86 467.00
6 Filip BrtníčekFilip Brtníček 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 5:19.70 452.00
7 Matyáš KrálMatyáš Král 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 10 5:22.95 435.00
8 Miroslav HornikMiroslav Hornik 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 7 5:27.07 414.00
9 Dominik Peter DevečkaDominik Peter Devečka 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 5:34.19 379.00
10 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 5:49.26 310.00
11 Pavel HorákPavel Horák 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 5:57.70 274.00
12 Štěpán MolinŠtěpán Molin 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 13 6:06.86 237.00
Jiří KutálekJiří Kutálek 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 4:55.85 584.00
2 Nicolas ŠkutaNicolas Škuta 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 5:10.05 503.00
3 Jakub VykopalJakub Vykopal 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 11 5:14.80 478.00
4 Šimon PáleníkŠimon Páleník 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:21.49 442.00
5 Mikuláš VičarMikuláš Vičar 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 10 5:26.73 416.00
6 Vít PříkopaVít Příkopa 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 3 5:33.35 383.00
7 Šimon TrnaŠimon Trna 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 5:40.60 349.00
8 František ZdražilFrantišek Zdražil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 12 5:54.23 288.00
9 Michal RománekMichal Románek 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 6:03.95 248.00
10 Ondřej SedlákOndřej Sedlák 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 5 6:13.27 213.00
11 Vojtěch PikonskiVojtěch Pikonski 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 2 6:41.97 119.00
12 Šimon TrčkaŠimon Trčka 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 8 6:50.71 95.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 4:55.85 584.00
2 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 5:05.66 528.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 9 5:09.28 507.00
4 Nicolas ŠkutaNicolas Škuta 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 5:10.05 503.00
5 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 5:13.80 483.00
6 Pavel AdlerPavel Adler 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 1 5:14.43 479.00
7 Jakub VykopalJakub Vykopal 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 11 5:14.80 478.00
8 Vojtěch KravákVojtěch Kravák 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 11 5:16.86 467.00
9 Filip BrtníčekFilip Brtníček 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 5:19.70 452.00
10 Šimon PáleníkŠimon Páleník 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:21.49 442.00
11 Matyáš KrálMatyáš Král 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 10 5:22.95 435.00
12 Mikuláš VičarMikuláš Vičar 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 10 5:26.73 416.00
13 Miroslav HornikMiroslav Hornik 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 7 5:27.07 414.00
14 Vít PříkopaVít Příkopa 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 3 5:33.35 383.00
15 Dominik Peter DevečkaDominik Peter Devečka 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 5:34.19 379.00
16 Šimon TrnaŠimon Trna 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 5:40.60 349.00
17 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 5:49.26 310.00
18 František ZdražilFrantišek Zdražil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 12 5:54.23 288.00
19 Pavel HorákPavel Horák 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 5:57.70 274.00
20 Michal RománekMichal Románek 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 6:03.95 248.00
21 Štěpán MolinŠtěpán Molin 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 13 6:06.86 237.00
22 Ondřej SedlákOndřej Sedlák 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 5 6:13.27 213.00
23 Vojtěch PikonskiVojtěch Pikonski 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 2 6:41.97 119.00
24 Šimon TrčkaŠimon Trčka 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 8 6:50.71 95.00
Jiří KutálekJiří Kutálek 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 12 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korytář, Kouba, Lon, Kopec Korytář, Kouba, Lon, Kopec ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 30.33 570.00
2 Kretek, Dressler, Skřeček, Váleček Kretek, Dressler, Skřeček, Váleček ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 2 30.37 567.00
3 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 31.68 474.00
4 Páleník, Opravil, Vymětalík, Ficnar Páleník, Opravil, Vymětalík, Ficnar ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 31.84 463.00
5 Galeta, Anderla, Peška, Seidl Galeta, Anderla, Peška, Seidl ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 32.61 412.00
6 Košťál, Libigr, Trčka, Navrátil Košťál, Libigr, Trčka, Navrátil ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 32.93 392.00
Konečný, Kopetzký, Dušánek, Luběna Konečný, Kopetzký, Dušánek, Luběna Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 28.92 679.00
2 Škuta, Kapustka, Kapustka, Smékal Škuta, Kapustka, Kapustka, Smékal ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 31.56 482.00
3 Krčmář, Hrnčiřík, Buchta, Zatloukal Krčmář, Hrnčiřík, Buchta, Zatloukal ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 31.76 468.00
4 Dostál, Děrda, Devečka, Tkadlčík Dostál, Děrda, Devečka, Tkadlčík ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 32.93 392.00
5 Horák, Pospíšilík, Novotný, Vykopal Horák, Pospíšilík, Novotný, Vykopal ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 32.98 389.00
6 Kutálek, Kulás, Večerek, Adler Kutálek, Kulás, Večerek, Adler Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 7 33.37 365.00
7 Vybíral, Molin, Pikonski, Masař Vybíral, Molin, Pikonski, Masař ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 8 35.18 262.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 28.92 679.00
2 Korytář, Kouba, Lon, Kopec Korytář, Kouba, Lon, Kopec ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 30.33 570.00
3 Kretek, Dressler, Skřeček, Váleček Kretek, Dressler, Skřeček, Váleček ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 2 30.37 567.00
4 Škuta, Kapustka, Kapustka, Smékal Škuta, Kapustka, Kapustka, Smékal ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 31.56 482.00
5 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 31.68 474.00
6 Krčmář, Hrnčiřík, Buchta, Zatloukal Krčmář, Hrnčiřík, Buchta, Zatloukal ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 31.76 468.00
7 Páleník, Opravil, Vymětalík, Ficnar Páleník, Opravil, Vymětalík, Ficnar ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 31.84 463.00
8 Galeta, Anderla, Peška, Seidl Galeta, Anderla, Peška, Seidl ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 32.61 412.00
9 Košťál, Libigr, Trčka, Navrátil Košťál, Libigr, Trčka, Navrátil ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 32.93 392.00
9 Dostál, Děrda, Devečka, Tkadlčík Dostál, Děrda, Devečka, Tkadlčík ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 32.93 392.00
11 Horák, Pospíšilík, Novotný, Vykopal Horák, Pospíšilík, Novotný, Vykopal ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 32.98 389.00
12 Kutálek, Kulás, Večerek, Adler Kutálek, Kulás, Večerek, Adler Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 7 33.37 365.00
13 Vybíral, Molin, Pikonski, Masař Vybíral, Molin, Pikonski, Masař ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 8 35.18 262.00
Konečný, Kopetzký, Dušánek, Luběna Konečný, Kopetzký, Dušánek, Luběna Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 3 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Vranka, Sedlák, Budai Dohnal, Vranka, Sedlák, Budai ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 33.36 365.00
2 Dressler, Jurečka, Botek, Blažek Dressler, Jurečka, Botek, Blažek ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 33.57 353.00
3 Dressler, Bučko, Beránek, Navrátil Dressler, Bučko, Beránek, Navrátil ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 34.08 323.00
4 Juřica, Navrátil, Tomeček, Jiříček Juřica, Navrátil, Tomeček, Jiříček ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 34.34 308.00
5 Pospíšil, Antl, Dungel, Keclík Pospíšil, Antl, Dungel, Keclík ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 34.70 288.00
6 Mikeš, Svozil, Špalek, Vičar Mikeš, Svozil, Špalek, Vičar ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 8 36.03 219.00
7 Hadaš, Šamánek, Potíška, Hón Hadaš, Šamánek, Potíška, Hón ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 36.18 212.00
8 Grammer, Post, Richter, Hazmuka Grammer, Post, Richter, Hazmuka Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 6 36.98 175.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hub, Sommer, Adámek, Stupárek Hub, Sommer, Adámek, Stupárek Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 5 33.58 352.00
2 Přikryl, Palčík, Krč, Spala Přikryl, Palčík, Krč, Spala Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 34.23 314.00
3 Ondruška, Flajšar, Němeček, Peška Ondruška, Flajšar, Němeček, Peška ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 34.66 290.00
4 Chudárek, Lipták, Kočara, Botor Chudárek, Lipták, Kočara, Botor Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 35.22 260.00
5 Dorazil, Boháč, Večerka, Mitkov Dorazil, Boháč, Večerka, Mitkov ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 35.25 258.00
6 Pobořil, Cvešper, Orság, Přibyl Pobořil, Cvešper, Orság, Přibyl ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 35.50 246.00
7 Šimáček, Krasňák, Kočnár, Kuchař Šimáček, Krasňák, Kočnár, Kuchař ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 8 37.26 163.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Vranka, Sedlák, Budai Dohnal, Vranka, Sedlák, Budai ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 33.36 365.00
2 Dressler, Jurečka, Botek, Blažek Dressler, Jurečka, Botek, Blažek ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 33.57 353.00
3 Hub, Sommer, Adámek, Stupárek Hub, Sommer, Adámek, Stupárek Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 5 33.58 352.00
4 Dressler, Bučko, Beránek, Navrátil Dressler, Bučko, Beránek, Navrátil ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 34.08 323.00
5 Přikryl, Palčík, Krč, Spala Přikryl, Palčík, Krč, Spala Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 34.23 314.00
6 Juřica, Navrátil, Tomeček, Jiříček Juřica, Navrátil, Tomeček, Jiříček ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 34.34 308.00
7 Ondruška, Flajšar, Němeček, Peška Ondruška, Flajšar, Němeček, Peška ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 34.66 290.00
8 Pospíšil, Antl, Dungel, Keclík Pospíšil, Antl, Dungel, Keclík ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 34.70 288.00
9 Chudárek, Lipták, Kočara, Botor Chudárek, Lipták, Kočara, Botor Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 35.22 260.00
10 Dorazil, Boháč, Večerka, Mitkov Dorazil, Boháč, Večerka, Mitkov ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 35.25 258.00
11 Pobořil, Cvešper, Orság, Přibyl Pobořil, Cvešper, Orság, Přibyl ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 35.50 246.00
12 Mikeš, Svozil, Špalek, Vičar Mikeš, Svozil, Špalek, Vičar ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 8 36.03 219.00
13 Hadaš, Šamánek, Potíška, Hón Hadaš, Šamánek, Potíška, Hón ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 7 36.18 212.00
14 Grammer, Post, Richter, Hazmuka Grammer, Post, Richter, Hazmuka Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 6 36.98 175.00
15 Šimáček, Krasňák, Kočnár, Kuchař Šimáček, Krasňák, Kočnár, Kuchař ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 8 37.26 163.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skřečková, Hana, Filipová, Tichá Skřečková, Hana, Filipová, Tichá Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 33.15 654.00
2 Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 33.52 629.00
3 Stržínková, Šímová, Vítková, Jedličková Stržínková, Šímová, Vítková, Jedličková Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 6 34.25 580.00
4 Zatloukalová, Topalovič, Pleváková, Karlíková Zatloukalová, Topalovič, Pleváková, Karlíková ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 1 34.77 546.00
5 Zapletalová, Štacková, Hermanová, Krutilová Zapletalová, Štacková, Hermanová, Krutilová Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 8 34.91 537.00
6 Šindarová, Nováková, Slaná, Ledvinová Šindarová, Nováková, Slaná, Ledvinová ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 7 35.72 487.00
7 Švachová, Pavelková, Fůsová, Pírková Švachová, Pavelková, Fůsová, Pírková ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 36.13 462.00
8 Jandová, Vinklárčíková, Raková, Zelová Jandová, Vinklárčíková, Raková, Zelová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 5 40.17 251.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Banarová, Janišová, Novotná, Rytířová Banarová, Janišová, Novotná, Rytířová ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 1 35.56 497.00
2 Hrabovská, Nikol, Přikrylová, Ročáková Hrabovská, Nikol, Přikrylová, Ročáková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 36.15 461.00
3 Pešková, Dudová, Krumpholzová, Sasáková Pešková, Dudová, Krumpholzová, Sasáková ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 36.32 451.00
4 Souralová, Motlochová, Mikulíková, Juráňová Souralová, Motlochová, Mikulíková, Juráňová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 2 36.41 446.00
5 Sommerová, Kubátová, Hlaváčová, Šimková Sommerová, Kubátová, Hlaváčová, Šimková Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 7 36.87 419.00
6 Matějíčková, Fiurášková, Ježková, Jakubcová Matějíčková, Fiurášková, Ježková, Jakubcová ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 38.96 308.00
7 Nazarová, Cetkovská, Pechová, Záchová Nazarová, Cetkovská, Pechová, Záchová ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 40.45 238.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skřečková, Hana, Filipová, Tichá Skřečková, Hana, Filipová, Tichá Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 33.15 654.00
2 Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 33.52 629.00
3 Stržínková, Šímová, Vítková, Jedličková Stržínková, Šímová, Vítková, Jedličková Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 6 34.25 580.00
4 Zatloukalová, Topalovič, Pleváková, Karlíková Zatloukalová, Topalovič, Pleváková, Karlíková ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 1 34.77 546.00
5 Zapletalová, Štacková, Hermanová, Krutilová Zapletalová, Štacková, Hermanová, Krutilová Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 8 34.91 537.00
6 Banarová, Janišová, Novotná, Rytířová Banarová, Janišová, Novotná, Rytířová ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 1 35.56 497.00
7 Šindarová, Nováková, Slaná, Ledvinová Šindarová, Nováková, Slaná, Ledvinová ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 7 35.72 487.00
8 Švachová, Pavelková, Fůsová, Pírková Švachová, Pavelková, Fůsová, Pírková ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 36.13 462.00
9 Hrabovská, Nikol, Přikrylová, Ročáková Hrabovská, Nikol, Přikrylová, Ročáková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 36.15 461.00
10 Pešková, Dudová, Krumpholzová, Sasáková Pešková, Dudová, Krumpholzová, Sasáková ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 6 36.32 451.00
11 Souralová, Motlochová, Mikulíková, Juráňová Souralová, Motlochová, Mikulíková, Juráňová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 2 36.41 446.00
12 Sommerová, Kubátová, Hlaváčová, Šimková Sommerová, Kubátová, Hlaváčová, Šimková Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H... 7 36.87 419.00
13 Matějíčková, Fiurášková, Ježková, Jakubcová Matějíčková, Fiurášková, Ježková, Jakubcová ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 38.96 308.00
14 Jandová, Vinklárčíková, Raková, Zelová Jandová, Vinklárčíková, Raková, Zelová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 5 40.17 251.00
15 Nazarová, Cetkovská, Pechová, Záchová Nazarová, Cetkovská, Pechová, Záchová ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 40.45 238.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradilová, Grammerová, Poláková, Habermannová Hradilová, Grammerová, Poláková, Habermannová ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 35.09 526.00
2 Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 35.29 513.00
3 Holáňová, Šindlerová, Mácová, Horáková Holáňová, Šindlerová, Mácová, Horáková ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 35.44 504.00
4 Nováková, Ševčáková, Púčalová, Kuklová Nováková, Ševčáková, Púčalová, Kuklová Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 7 35.88 477.00
5 Zedková, Zdařilová, Sýkorová, Pacalová Zedková, Zdařilová, Sýkorová, Pacalová ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1 35.92 475.00
6 Vališová, Pešlová, Mareček, Macurová Vališová, Pešlová, Mareček, Macurová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 36.42 445.00
7 Bernhauerová, Klouparová, Valdová, Navrátilová Bernhauerová, Klouparová, Valdová, Navrátilová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 36.72 428.00
8 Brodňanová, Mejsnarová, Plačková, Vilímová Brodňanová, Mejsnarová, Plačková, Vilímová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 5 39.28 292.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olejníková, Pokorná, Žeravíková, Kulhánková Olejníková, Pokorná, Žeravíková, Kulhánková ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 36.95 415.00
2 Odstrčilová, Kylišová, Klvaňová, Stredová Odstrčilová, Kylišová, Klvaňová, Stredová ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 37.16 403.00
3 Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 37.43 388.00
4 Stojková, Hradilová, Rumianová, Pastorková Stojková, Hradilová, Rumianová, Pastorková ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 37.50 384.00
5 Hložková, Hudečková, Husáková, Odstrčilová Hložková, Hudečková, Husáková, Odstrčilová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 4 38.77 318.00
6 Jakubíková, Dorazilová, Brázdová, Brázdová Jakubíková, Dorazilová, Brázdová, Brázdová ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 39.82 267.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradilová, Grammerová, Poláková, Habermannová Hradilová, Grammerová, Poláková, Habermannová ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 35.09 526.00
2 Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 35.29 513.00
3 Holáňová, Šindlerová, Mácová, Horáková Holáňová, Šindlerová, Mácová, Horáková ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3 35.44 504.00
4 Nováková, Ševčáková, Púčalová, Kuklová Nováková, Ševčáková, Púčalová, Kuklová Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te... 7 35.88 477.00
5 Zedková, Zdařilová, Sýkorová, Pacalová Zedková, Zdařilová, Sýkorová, Pacalová ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1 35.92 475.00
6 Vališová, Pešlová, Mareček, Macurová Vališová, Pešlová, Mareček, Macurová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 36.42 445.00
7 Bernhauerová, Klouparová, Valdová, Navrátilová Bernhauerová, Klouparová, Valdová, Navrátilová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 36.72 428.00
8 Olejníková, Pokorná, Žeravíková, Kulhánková Olejníková, Pokorná, Žeravíková, Kulhánková ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 36.95 415.00
9 Odstrčilová, Kylišová, Klvaňová, Stredová Odstrčilová, Kylišová, Klvaňová, Stredová ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 37.16 403.00
10 Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 37.43 388.00
11 Stojková, Hradilová, Rumianová, Pastorková Stojková, Hradilová, Rumianová, Pastorková ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 37.50 384.00
12 Hložková, Hudečková, Husáková, Odstrčilová Hložková, Hudečková, Husáková, Odstrčilová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 4 38.77 318.00
13 Brodňanová, Mejsnarová, Plačková, Vilímová Brodňanová, Mejsnarová, Plačková, Vilímová ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 5 39.28 292.00
14 Jakubíková, Dorazilová, Brázdová, Brázdová Jakubíková, Dorazilová, Brázdová, Brázdová ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 39.82 267.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 Body
1 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 24 PB 1.58 o o o o o o o o o o xxx 449.00
2 Yorick JakubecYorick Jakubec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 6 PB 1.58 o o o o o o o xo xxo xo xxx 449.00
3 Denis NavrátilDenis Navrátil
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 11 PB 1.54 o o o o xo o xo xxo o xxx 419.00
4 Denis PáleníkDenis Páleník
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 13 PB 1.50 o o xo o o o o xo xxx 389.00
5 Sebastian DostálSebastian Dostál
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 3 PB 1.50 o xo o o xo o xo xo xxx 389.00
6 Adam TkadlčíkAdam Tkadlčík
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 19 PB 1.50 o o o o o o xo xxo xxx 389.00
7 Lukáš SmékalLukáš Smékal
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
06 17 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
8 Matěj KapustkaMatěj Kapustka
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 7 PB 1.46 o xo o o xo o o xxx 360.00
9 Jakub CsomaJakub Csoma
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 23 PB 1.46 o o o o xo xxo xo xx 360.00
10 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 21 PB 1.42 o o o o xo o xxx 331.00
11= Jakub NovotnýJakub Novotný
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 12 PB 1.42 - o o o o xo xxx 331.00
11= Jonatan KoubaJonatan Kouba
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
08 8 PB 1.42 o o o o o xo xxx 331.00
13 Radim SeidlRadim Seidl
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 16 PB 1.42 o o o o xo xo xxx 331.00
14 Jiří DušánekJiří Dušánek
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
07 5 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
15 Filip BrtníčekFilip Brtníček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 22 PB 1.38 o o o xo xo xxx 303.00
16 Pavel AdlerPavel Adler
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 1 PB 1.38 o o o xxo xo xxx 303.00
17= Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 15 PB 1.38 - o o xo xxo xxx 303.00
17= Daniel KrčmářDaniel Krčmář
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 9 PB 1.38 - xo o o xxo xxx 303.00
19 Jiří LánoJiří Láno
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 10 PB 1.34 o o xo xo xxx 276.00
20 Dan PeškaDan Peška
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
08 14 PB 1.34 o o xo xxo xxx 276.00
21 Tomáš AnderlaTomáš Anderla
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 2 PB 1.30 o o xo xxx 250.00
22 Jindřich DresslerJindřich Dressler
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 4 PB 1.26 o o xxx 225.00
23 Tobiáš VečerekTobiáš Večerek
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 20 PB 1.22 o xxx 200.00
24 Štěpán ŠtecŠtěpán Štec
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 18 PB 1.22 xxo xxx 200.00
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Sebastian DresslerSebastian Dressler
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 5 PB 1.54 o o o xo o o o o o xxo xo xxx 419.00
2 Radek KuchařRadek Kuchař
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 9 PB 1.46 o o o o o o o o o xxx 360.00
3 Maxmilián VálečekMaxmilián Váleček
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 22 PB 1.46 o o o o xo xxo xo o xo xxx 360.00
4 Josef CvešperJosef Cvešper
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
08 3 PB 1.42 o o o o o o xo xxo xxx 331.00
5 Jakub PostJakub Post
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 15 PB 1.38 o o o xo xo xxo xo x 303.00
6 Jakub VečeřaJakub Večeřa
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
09 23 PB 1.38 o o o o xo xo xxo xxx 303.00
7 Šimon DresslerŠimon Dressler
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
08 6 PB 1.38 o o o o xo xxo xxo xx 303.00
8 Jan BoháčJan Boháč
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
08 2 PB 1.34 o o o o o o xxx 276.00
9 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
08 1 PB 1.34 o o - - xxo o xxx 276.00
10 Filip KrčFilip Krč
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 8 PB 1.34 xo o o o xo xxo xxx 276.00
11 Adam PernickýAdam Pernický
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 13 PB 1.34 o o o xo xxo xxo xxx 276.00
12= Tomáš SommerTomáš Sommer
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
09 19 PB 1.30 o - - - o xxx 250.00
12= Robin VrankaRobin Vranka
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
08 25 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
12= Josef VičarJosef Vičar
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
09 24 PB 1.30 - - - o o xxx 250.00
15 Patrik LiptákPatrik Lipták
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 10 PB 1.30 o o o xo o xxx 250.00
16 Adam ŠindarAdam Šindar
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 21 PB 1.30 o o o xxo xo xx 250.00
17 Alex AntlAlex Antl
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
09 PB 1.30 o o xo xo xxo xxx 250.00
18= Vojtěch DungelVojtěch Dungel
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
09 7 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
18= Aleš PeškaAleš Peška
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 14 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
20 Sebastián StupárekSebastián Stupárek
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
09 20 PB 1.26 o o xo o xxx 225.00
21 Vojtěch PotíškaVojtěch Potíška
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 16 PB 1.26 xo xo xo o xxx 225.00
22 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 4 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
23 Tomáš OrságTomáš Orság
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 12 PB 1.22 o xo xo xxx 200.00
24 Adolf VyhlídkaAdolf Vyhlídka
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
10 26 PB 1.22 xxo xo xxo xxx 200.00
25 Vojtěch MinistrVojtěch Ministr
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
09 11 PB 1.14 o xxx 153.00
26= Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
08 17 PB 1.14 xo xxx 153.00
26= Vít PřikrylVít Přikryl
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 18 PB 1.14 xo xxx 153.00
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 18 PB 1.50 - - - o o o o o o o xxx 621.00
2 Marie ChodníčkováMarie Chodníčková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 7 PB 1.42 o o o o xo xo xo xxo xxx 534.00
3 Sabina KorejzováSabina Korejzová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 10 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
4 Ema KroupováEma Kroupová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 11 PB 1.34 - - - o o o xxx 449.00
5= Justýna KrumpholzováJustýna Krumpholzová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
06 12 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
5= Viktorie FilipováViktorie Filipová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 3 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
5= Karolína KasákováKarolína Kasáková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
07 9 PB 1.30 o o o o o xx- - - - - x 409.00
8 Julie ViklárkováJulie Viklárková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
08 23 PB 1.30 o o o o xo xxx 409.00
9= Vendula CetkovskáVendula Cetkovská
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 1 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
9= Karolína SasákováKarolína Sasáková
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 17 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
9= Leona StržínkováLeona Stržínková
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 20 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
12 Zuzana PavelkováZuzana Pavelková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
08 15 PB 1.26 xo xo o o xxx 369.00
13 Karolína MatějíčkováKarolína Matějíčková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 13 PB 1.26 o o o xo xxx 369.00
14= Lucie PřikrylováLucie Přikrylová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 16 PB 1.22 o o o xxx 331.00
14= Anežka ŠimkováAnežka Šimková
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 21 PB 1.22 o o o xxx 331.00
16 Simona JuráňováSimona Juráňová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 8 PB 1.22 o xo o xxx 331.00
17 Anna ŠvachováAnna Švachová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 22 PB 1.22 o o xo xx 331.00
18 Vendula MikulíkováVendula Mikulíková
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 14 PB 1.22 o o xxo xxx 331.00
19 Anna FriesováAnna Friesová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
07 5 PB 1.22 o xxo xxo xxx 331.00
20 Tereza FiuráškováTereza Fiurášková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 4 PB 1.18 o o xxx 293.00
21 Nela HrabalováNela Hrabalová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 6 PB 1.18 xo o xxx 293.00
22 Petra DreslerováPetra Dreslerová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 2 PB 0.00 xx 0.00
Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 25 DNS
Vera VítkováVera Vítková
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 24 NM xxx
Tereza SouralováTereza Souralová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 19 NM xxx
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Veronika ZdařilováVeronika Zdařilová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 22 PB 1.34 - - o o o o o o xxx 449.00
2 Lucie MácováLucie Mácová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 11 PB 1.34 o o o o xo xxo xo xo xxx 449.00
3 Kristýna GregovskáKristýna Gregovská
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 4 PB 1.30 o o o o o o xo xxx 409.00
4 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 16 PB 1.26 - - - o o o xxx 369.00
5= Eliška JehlářováEliška Jehlářová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 10 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
5= Eliška HorákováEliška Horáková
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 5 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
7 Patricie ŽeravíkováPatricie Žeravíková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 24 PB 1.22 xo o o xo o xxx 331.00
8 Stela HrabalováStela Hrabalová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 6 PB 1.22 - xo o o xo xxx 331.00
9 Adriana BartoňkováAdriana Bartoňková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
08 1 PB 1.22 - xxo o o xo xxx 331.00
10 Eliška DorazilováEliška Dorazilová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 2 PB 1.22 o xo xxo o xo xxx 331.00
11 Sára NovákováSára Nováková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
09 14 PB 1.22 - o o o xxo xxx 331.00
12= Kristýna PúčalováKristýna Púčalová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
09 15 PB 1.18 - o o o xxx 293.00
12= Klára HradilováKlára Hradilová
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 8 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
12= Michaela VilímováMichaela Vilímová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 20 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
15 Veronika SkřipcováVeronika Skřipcová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
09 18 PB 1.18 o o xo xo xxx 293.00
16 Tereza GrammerováTereza Grammerová
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 3 PB 1.18 o o o xxo xxx 293.00
17= Karin MacurováKarin Macurová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
10 12 PB 1.14 o o o xxx 257.00
17= Karolína StredováKarolína Stredová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 19 PB 1.14 - - o xxx 257.00
19= Adéla RumianováAdéla Rumianová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 17 PB 1.14 xo o o xxx 257.00
19= Anna HradilováAnna Hradilová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 7 PB 1.14 xo o o xxx 257.00
21 Karolína HudečkováKarolína Hudečková
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
09 9 PB 1.14 xxo xo o xxx 257.00
22 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 21 PB 1.10 o o xxx 222.00
23 Alice ZelováAlice Zelová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
09 23 PB 1.06 xo xxx 188.00
Valerie NěmčákováValerie Němčáková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 13 DNS
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HastíkDavid Hastík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 27 5.93 +2.2 m/s 5.83 +2.0 m/s 5.57  2,30 5.83  2,00 5.82  0,90 5.83 5.93  2,20 571.00
2 Jakub VykopalJakub Vykopal
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 24 5.84 +2.1 m/s 5.54 +1.6 m/s 5.84  2,10 5.51  0,90 5.54  1,60 5.84 x 552.00
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 25 PB 5.84 +1.2 m/s 5.84  1,20 4.55  2,00 5.54  1,20 5.84 x 552.00
4 Ondra ZbořilOndra Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 26 PB 5.75 +1.5 m/s x 5.74  2,70 5.75  1,50 5.75 x 533.00
5 Lukáš KopecLukáš Kopec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 13 PB 5.36 +1.2 m/s 5.36  1,20 x 4.55  1,10 5.36 - 453.00
6 Jan HolýJan Holý
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
07 7 PB 5.28 +1.7 m/s 5.28  1,70 x 5.15  1,50 5.28 4.50  2,00 437.00
7 Dominik LuběnaDominik Luběna
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
07 17 PB 4.84 +1.6 m/s 4.76  2,20 4.39  2,00 4.84  1,60 4.84 4.38  1,50 352.00
8 Martin KošťálMartin Košťál
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 14 PB 4.78 +1.7 m/s 4.49  0,50 4.21  1,80 4.67  3,00 4.67 4.78  1,70 341.00
9 Pavel GaletaPavel Galeta
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 6 4.75 +2.3 m/s 4.64 +1.9 m/s 4.56  1,00 4.34  3,30 4.75  2,30 4.75 4.64  1,90 335.00
10 Dominik FicnarDominik Ficnar
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 5 PB 4.72 +1.1 m/s 4.72  1,10 4.35  2,20 4.68  1,30 4.72 - 330.00
11 Denis PáleníkDenis Páleník
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 19 4.66 +2.8 m/s 4.48 +1.6 m/s 4.48  1,60 4.45  1,10 4.02  1,20 4.48 4.66  2,80 319.00
12 Vladimír LonVladimír Lon
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 16 PB 4.65 +1.8 m/s 4.65  1,80 4.51  0,30 - 4.65 - 317.00
13 Daniel ČevelaDaniel Čevela
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
06 2 PB 4.65 +0.7 m/s 4.65  0,70 4.46  2,80 x 4.65 - 317.00
14 Vojtěch HrnčiříkVojtěch Hrnčiřík
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 10 PB 4.63 4.63 x 3.25 4.63 x 313.00
15 Sebastian DostálSebastian Dostál
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 4 PB 4.58 +1.5 m/s 4.55  1,30 4.21  1,60 4.19  1,70 4.55 4.58  1,50 304.00
16 Matěj OpravilMatěj Opravil
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 18 4.56 +2.6 m/s 3.70 +1.0 m/s 4.41  2,40 3.70  1,00 4.33  2,30 4.41 4.56  2,60 301.00
17 Jakub KapustkaJakub Kapustka
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 11 PB 4.54 +1.4 m/s 4.54  1,40 4.53  1,80 4.54  1,50 4.54 4.34  1,80 297.00
18 Pavel HorákPavel Horák
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 8 4.45 +3.5 m/s 3.88 +1.9 m/s 2.74  1,40 3.88  1,90 x 3.88 4.45  3,50 281.00
19 Miroslav HornikMiroslav Hornik
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 9 PB 4.39 +1.2 m/s 4.05  1,70 3.48  1,20 4.30  1,30 4.30 4.39  1,20 271.00
20 Martin LibigrMartin Libigr
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
06 15 4.19 +2.3 m/s 3.52 +1.8 m/s 3.26  1,90 3.52  1,80 3.56  2,40 3.56 4.19  2,30 237.00
21 Štěpán ŠtecŠtěpán Štec
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 22 4.15 +4.2 m/s 3.75 +2.0 m/s x 3.75  2,00 4.15  4,20 4.15 3.94  2,20 230.00
22 Adam TkadlčíkAdam Tkadlčík
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 23 PB 4.14 +1.5 m/s x 4.03  1,90 4.06  2,30 4.06 4.14  1,50 229.00
23 Vojtěch PikonskiVojtěch Pikonski
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 20 PB 4.11 +2.0 m/s 3.88  1,30 3.92  1,00 4.11  2,00 4.11 3.72  2,00 224.00
24 Tomáš AnderlaTomáš Anderla
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 1 4.10 +2.1 m/s 3.52 +1.7 m/s 3.14  2,10 4.10  2,10 3.50  1,80 4.10 3.52  1,70 222.00
25 Štěpán DěrdaŠtěpán Děrda
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 3 3.71 +2.5 m/s 3.51 +1.2 m/s 3.37  1,70 3.45  2,20 3.51  1,20 3.51 3.71  2,50 161.00
26 Vít PříkopaVít Příkopa
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 21 PB 3.40 +1.9 m/s 2.41  1,70 x 3.40  1,90 3.40 3.23  3,10 116.00
27 Šimon KonečnýŠimon Konečný
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 12 3.37 +2.8 m/s 3.21 +1.0 m/s 2.77  1,60 3.11  1,50 3.21  1,00 3.21 3.37  2,80 112.00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PostJakub Post
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 23 PB 4.35 +0.9 m/s 4.13  0,00 4.35  0,90 x 4.35 4.00  1,50 264.00
2 Vít NavrátilVít Navrátil
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 19 PB 4.22 +0.9 m/s 3.91  1,50 4.03  1,90 4.22  0,90 4.22 4.05  2,00 242.00
3 Jakub ŠpalekJakub Špalek
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 25 4.17 +2.2 m/s 4.07 +1.4 m/s x 4.07  1,40 4.17  2,20 4.17 x 234.00
4 Jan BoháčJan Boháč
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
08 2 PB 4.15 +1.1 m/s 3.78  1,60 x 3.59  1,20 3.78 4.15  1,10 230.00
5 Adam KočaraAdam Kočara
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
22 14 PB 4.14 +1.4 m/s 4.14  1,40 x 4.04  2,10 4.14 3.91  1,30 229.00
6 Robin VrankaRobin Vranka
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
08 26 PB 4.07 +1.9 m/s x 4.07  1,90 x 4.07 3.97  0,30 217.00
7 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 4 PB 4.03 +1.7 m/s 4.02  1,20 3.72  1,60 3.24  0,20 4.02 4.03  1,70 211.00
8 Matěj JančaMatěj Janča
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
09 9 PB 4.02 +0.6 m/s x x 3.93  1,00 3.93 4.02  0,60 209.00
9 Adrian JuřicaAdrian Juřica
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 12 PB 3.97 +0.7 m/s 3.97  0,70 3.89  2,30 3.96  1,20 3.97 x 201.00
10 Lukáš ChudárekLukáš Chudárek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 7 PB 3.97 +0.9 m/s 3.93  0,40 x x 3.93 3.97  0,90 201.00
11 Martin KarbasMartin Karbas
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 13 PB 3.90 +1.5 m/s x 3.40  2,70 3.90  1,50 3.90 3.71  0,60 190.00
12 Ondřej HónOndřej Hón
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 5 PB 3.88 +0.7 m/s 3.88  0,70 3.87  1,30 3.55  1,00 3.88 x 187.00
13 Filip BotekFilip Botek
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 3 PB 3.88 +1.3 m/s x x 3.88  1,30 3.88 x 187.00
14 Vojtěch MinistrVojtěch Ministr
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
09 18 PB 3.86 +0.9 m/s 3.86  0,90 x 3.56  2,00 3.86 3.76  1,80 184.00
15 Jaromír JiříčekJaromír Jiříček
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 10 PB 3.86 +0.7 m/s x x x - 3.86  0,70 184.00
16 Patrik JakelPatrik Jakel
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
08 8 PB 3.83 +0.8 m/s 3.83  0,80 3.83  2,00 3.80  0,80 3.83 x 179.00
17 Dominik KočnárDominik Kočnár
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 15 PB 3.76 +1.4 m/s 3.52  1,50 3.72  2,30 3.76  1,40 3.76 3.46  2,20 168.00
18 Zdeněk PalčíkZdeněk Palčík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 20 PB 3.71 +0.3 m/s 3.71  0,30 3.35  0,90 3.67  1,30 3.71 x 161.00
19 Aleš PeškaAleš Peška
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 21 PB 3.67 +0.8 m/s 3.44  0,20 2.92  1,00 3.67  0,80 3.67 x 155.00
20 Dominik ŠamánekDominik Šamánek
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 24 PB 3.62 +0.3 m/s 3.55  1,20 3.62  0,30 3.39  1,50 3.62 3.53  1,70 147.00
21 Jakub JurečkaJakub Jurečka
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 11 PB 3.58 +1.4 m/s 3.17  0,90 3.19  2,20 x 3.19 3.58  1,40 142.00
22 Michal MajarMichal Majar
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
09 17 PB 3.51 +1.2 m/s 3.46  0,40 x 3.30  2,40 3.46 3.51  1,20 132.00
23 Jáchym KuchařJáchym Kuchař
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
09 16 3.51 +2.2 m/s 3.38 +1.2 m/s 3.35  0,60 3.17  1,70 3.38  1,20 3.38 3.51  2,20 132.00
24 Alex AntlAlex Antl
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
09 1 PB 3.29 +0.9 m/s 3.22  1,40 2.94  1,60 3.29  0,90 3.29 3.16  1,50 102.00
25 Tomáš HubTomáš Hub
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
10 6 PB 3.27 +1.8 m/s 2.92  1,50 3.24  1,40 3.27  1,80 3.27 3.12  0,70 99.00
26 Tadeáš PobořilTadeáš Pobořil
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 22 3.17 +2.2 m/s 2.97 +0.1 m/s 2.97  0,10 2.87  1,70 3.17  2,20 3.17 3.04  2,20 86.00
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 19 PB 5.04 +1.1 m/s 4.97  1,00 4.92  1,80 5.04  1,10 5.04 4.79  1,10 570.00
2 Barbora BürglováBarbora Bürglová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
06 2 PB 4.74 +2.0 m/s 4.53  1,40 4.74  2,00 4.54  2,70 4.74 4.25  1,50 490.00
3 Klaudie JedličkováKlaudie Jedličková
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 6 PB 4.73 +1.7 m/s 4.73  1,70 4.20  1,30 4.08  1,00 4.73 4.39  1,40 487.00
4 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 25 PB 4.33 +1.0 m/s 4.33  1,00 4.13  0,90 4.14  1,60 4.33 x 386.00
5 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 10 PB 4.26 +1.5 m/s x 3.89  1,60 x 3.89 4.26  1,50 369.00
6 Ema RočákováEma Ročáková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 17 PB 4.14 +1.2 m/s 3.74  1,20 x 3.77  1,70 3.77 4.14  1,20 340.00
7 Taťána RakováTaťána Raková
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
06 16 PB 4.05 +1.3 m/s 3.41  2,10 3.90  1,50 4.05  1,30 4.05 3.66  1,00 319.00
8 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
08 24 PB 4.03 +1.5 m/s 3.97  1,60 4.03  1,50 4.03  1,90 4.03 3.89  0,80 315.00
9 Plšková NikolPlšková Nikol
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 13 PB 3.78 +1.4 m/s 3.29  1,70 3.78  1,40 2.83  0,80 3.78 x 259.00
10 Karolína SasákováKarolína Sasáková
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 18 PB 3.76 +1.0 m/s - 3.54  1,70 3.55  1,20 3.55 3.76  1,00 254.00
11 Tereza FiuráškováTereza Fiurášková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 3 PB 3.67 +1.5 m/s x x 3.67  1,50 3.67 3.40  1,30 235.00
12 Tereza KubátováTereza Kubátová
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 8 PB 3.66 +1.0 m/s 3.11  2,40 3.66  1,00 3.60  1,00 3.66 x 233.00
13 Gabriela JakubcováGabriela Jakubcová
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 4 PB 3.66 +1.2 m/s 3.66  1,20 3.11  1,70 3.06  0,90 3.66 3.08  0,70 233.00
14 Karolína MatějíčkováKarolína Matějíčková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 11 PB 3.63 +1.5 m/s 3.63  1,50 3.54  1,40 3.51  0,80 3.63 3.42  2,60 227.00
15 Tereza SommerováTereza Sommerová
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 20 PB 3.62 +2.0 m/s 3.57  2,00 3.20  0,60 3.55  1,10 3.57 3.62  2,00 225.00
16 Dominika NazarováDominika Nazarová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 12 PB 3.55 +1.7 m/s 3.55  1,70 3.24  1,40 2.96  1,40 3.55 x 210.00
17 Tereza LedvinováTereza Ledvinová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 9 PB 3.54 +1.8 m/s - 3.54  1,80 3.18  1,60 3.54 2.32  0,90 208.00
18 Tereza KrutilováTereza Krutilová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
06 7 PB 3.44 +1.5 m/s 3.02  1,90 3.33  1,00 2.99  1,50 3.33 3.44  1,50 188.00
19 Adéla ŠínováAdéla Šínová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
07 22 PB 3.42 +1.9 m/s x x 3.42  1,90 3.42 x 184.00
20 Nevena TopalovičNevena Topalovič
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 23 PB 3.40 +1.6 m/s 3.38  1,70 3.40  1,60 2.92  1,80 3.40 x 180.00
21 Kateřina ŠindarováKateřina Šindarová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 21 3.33 +2.1 m/s - x x - 3.33  2,10 167.00
22 Karolína JandováKarolína Jandová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 5 PB 3.28 +1.2 m/s x 3.14  1,20 2.96  0,40 3.14 3.28  1,20 157.00
23 Barbora PavelkováBarbora Pavelková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 14 PB 3.22 +1.3 m/s x 2.94  0,60 2.95  0,70 2.95 3.22  1,30 146.00
24 Zuzana PavelkováZuzana Pavelková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
08 15 PB 3.07 +1.2 m/s 3.07  1,20 3.07  0,60 2.98  1,10 3.07 x 119.00
Eliška BělockáEliška Bělocká
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 1 NM x x x - x
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 21 PB 4.35 +1.3 m/s 4.10  1,30 4.35  1,30 4.17  1,30 4.35 4.18  1,10 391.00
2 Julia KuklováJulia Kuklová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
08 10 PB 4.17 +1.3 m/s 3.95  1,40 3.83  2,50 3.89  2,00 3.95 4.17  1,30 347.00
3 Nela BernhauerováNela Bernhauerová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 1 PB 4.14 +1.6 m/s 3.75  2,10 3.80  1,50 4.14  1,60 4.14 x 340.00
4 Anna ŠenkováAnna Šenková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 24 PB 4.04 +0.8 m/s 4.02  2,50 3.93  3,40 4.04  0,80 4.04 4.01  2,40 317.00
5 Karolína StredováKarolína Stredová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 23 4.03 +2.7 m/s 3.85 +1.9 m/s 3.57  0,60 4.03  2,70 4.03  2,20 4.03 3.85  1,90 315.00
6 Eliška HorákováEliška Horáková
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 4 PB 3.99 +1.2 m/s 3.75  2,30 3.91  1,30 x 3.91 3.99  1,20 306.00
7 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 17 3.96 +4.3 m/s 3.94 +1.3 m/s 3.94  1,30 3.96  4,30 3.72  2,40 3.96 3.86  2,30 299.00
8 Adéla HložkováAdéla Hložková
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
09 3 PB 3.93 +0.6 m/s 2.41  2,50 2.50  1,50 3.93  0,60 3.93 2.79  2,50 292.00
9 Lucie MácováLucie Mácová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 13 3.86 +2.5 m/s 3.71 +1.8 m/s 3.71  1,80 3.67  1,60 3.86  2,50 3.86 3.23  1,20 276.00
10 Sára NovákováSára Nováková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
09 16 3.78 +2.4 m/s 3.70 +0.6 m/s 3.67  1,90 3.70  0,60 3.78  2,40 3.78 3.66  4,30 259.00
11 Leila MarečekLeila Mareček
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 14 PB 3.75 +0.7 m/s 3.75  0,70 3.01  0,30 x 3.75 3.72  1,70 252.00
12 Valerie NěmčákováValerie Němčáková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 15 3.74 +2.2 m/s 3.27 +0.9 m/s 3.27  0,90 3.74  2,20 x 3.74 3.47  3,20 250.00
13 Erika JedličkováErika Jedličková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
10 8 3.65 +2.3 m/s 3.56 +0.3 m/s x 3.56  0,30 3.65  2,30 3.65 3.54  2,70 231.00
14 Klára HradilováKlára Hradilová
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 6 PB 3.61 +0.7 m/s 3.61  0,70 3.45  0,70 x 3.61 3.39  0,20 223.00
15 Anna VodákováAnna Vodáková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
09 26 3.57 +2.5 m/s 3.12 +1.9 m/s 3.57  2,50 x 2.41  2,30 3.57 3.12  1,90 214.00
16 Anežka StojkováAnežka Stojková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
08 22 PB 3.55 +0.3 m/s 3.55  0,30 3.48  1,20 2.96  1,20 3.55 x 210.00
17 Karolína KulhánkováKarolína Kulhánková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 11 PB 3.54 +0.7 m/s 3.47  1,30 3.34  1,80 x 3.47 3.54  0,70 208.00
18 Anna KylišováAnna Kylišová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 12 3.52 +2.5 m/s 3.47 +1.8 m/s 3.29  1,20 3.03  2,10 3.52  2,50 3.52 3.47  1,80 204.00
19 Kristýna GregovskáKristýna Gregovská
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 2 PB 3.46 +1.9 m/s 3.46  1,90 x 3.43  1,70 3.46 3.28  2,60 192.00
20 Pavlína PastorkováPavlína Pastorková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
09 19 3.46 +3.6 m/s 3.28 +1.9 m/s 2.64  1,50 2.93  2,20 3.28  1,90 3.28 3.46  3,60 192.00
21 Eliška HradilováEliška Hradilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 5 3.45 +3.1 m/s 3.29 +1.8 m/s 3.45  3,10 3.45  2,20 2.96  0,80 3.45 3.29  1,80 190.00
22 Valerie OlejníkováValerie Olejníková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
10 18 PB 3.44 +1.9 m/s 3.31  1,70 3.16  2,80 3.44  1,90 3.44 2.73  4,10 188.00
23 Adéla PikonskáAdéla Pikonská
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
09 20 PB 3.36 +0.2 m/s 3.14  3,10 x 3.36  0,20 3.36 x 172.00
24 Kristina KlvaňováKristina Klvaňová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 9 PB 3.31 +1.2 m/s 3.11  1,50 3.10  1,10 3.31  1,20 3.31 2.94  2,20 163.00
25 Iva HusákováIva Husáková
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
09 7 2.87 +2.4 m/s 2.74 +0.2 m/s x 2.87  2,40 2.57  2,30 2.87 2.74  0,20 86.00
Valérie ŠindlerováValérie Šindlerová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
10 25 DNS
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KroupováEma Kroupová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 11 PB 09.22 09.22 08.28 08.88 9.22 08.59 479.00
2 Barbora MotlochováBarbora Motlochová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
08 14 PB 08.65 07.88 08.20 08.26 8.26 08.65 441.00
3 Ema RočákováEma Ročáková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 20 PB 08.16 06.18 08.16 06.71 8.16 x 410.00
4 Klaudie JedličkováKlaudie Jedličková
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 7 PB 08.12 06.03 05.41 08.12 8.12 07.45 407.00
5 Sabina ObořilováSabina Obořilová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
06 16 PB 08.10 07.19 08.10 07.02 8.10 07.19 406.00
6 Nella SlanáNella Slaná
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 21 PB 08.05 07.66 07.40 08.05 8.05 07.46 403.00
7 Adéla ŠínováAdéla Šínová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
07 23 PB 07.79 x 07.31 07.79 7.79 07.61 386.00
8 Nela HrazdilováNela Hrazdilová
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 6 PB 07.79 07.44 07.79 07.16 7.79 07.27 386.00
9 Nela PeškováNela Pešková
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
06 19 PB 07.59 07.09 07.59 07.51 7.59 06.70 373.00
10 Viktorie FilipováViktorie Filipová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 4 PB 07.57 07.57 06.89 x 7.57 07.23 372.00
11 Tereza TicháTereza Tichá
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 24 PB 07.44 06.06 06.78 07.44 7.44 06.74 363.00
12 Andrea ŠímováAndrea Šímová
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
07 22 PB 07.37 06.96 07.21 07.37 7.37 06.99 359.00
13 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 2 PB 07.30 06.92 07.30 06.07 7.30 06.72 354.00
14 Nela HrabalováNela Hrabalová
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 5 PB 07.13 x 07.13 06.66 7.13 06.06 343.00
15 Sára KuhnováSára Kuhnová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 12 PB 07.05 x 05.82 06.73 6.73 07.05 338.00
16 Adriana NovotnáAdriana Novotná
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 15 PB 07.05 06.52 07.05 06.42 7.05 05.80 338.00
17 Martina KopeckáMartina Kopecká
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 9 PB 07.00 06.67 07.00 06.87 7.00 06.76 335.00
18 Nikol ZáchováNikol Záchová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 26 PB 06.99 06.99 06.99 06.88 6.99 06.91 334.00
19 Natálie ČermákováNatálie Čermáková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 3 PB 06.77 06.24 05.88 06.77 6.77 06.57 320.00
20 Amálie OrságováAmálie Orságová
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
08 17 PB 06.56 06.25 05.58 06.56 6.56 06.07 307.00
21 Michaela MatouškováMichaela Matoušková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 13 PB 06.53 06.53 05.91 06.13 6.53 06.37 305.00
22 Michaela PechováMichaela Pechová
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 18 PB 06.19 06.08 04.95 06.19 6.19 06.09 283.00
23 Andrea VavruškováAndrea Vavrušková
Základní škola Přerov, U Tenisu 4Základní škola Přerov, U Te...
08 25 PB 06.10 x 05.38 05.48 5.48 06.10 278.00
24 Kateřina JežkováKateřina Ježková
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
07 8 PB 06.06 05.37 05.75 x 5.75 06.06 275.00
25 Eliška BělockáEliška Bělocká
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 1 PB 05.95 05.95 05.55 - 5.95 - 268.00
26 Aneta KořístkováAneta Kořístková
Základní a mateřská škola Hranice, ŠromotovoZákladní a mateřská škola H...
06 10 PB 05.67 05.18 05.52 x 5.52 05.67 250.00
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 25 PB 13.35 12.86 13.35 x 13.35 12.09 689.00
2 Yorick JakubecYorick Jakubec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 6 PB 10.72 10.72 10.10 10.38 10.72 10.63 529.00
3 Daniel ČevelaDaniel Čevela
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
06 2 PB 10.68 10.68 09.94 x 10.68 09.81 527.00
4 Ondra ZbořilOndra Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 24 PB 10.50 08.51 09.82 10.50 10.50 10.36 516.00
5 Mikuláš VičarMikuláš Vičar
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
06 21 PB 10.47 09.73 10.20 10.05 10.20 10.47 514.00
6 Martin VálečekMartin Váleček
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 20 PB 10.36 10.36 10.30 - 10.36 - 507.00
7 Radek DivišRadek Diviš
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 3 PB 10.30 08.77 10.30 09.48 10.30 09.69 504.00
8 Adam FraisAdam Frais
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
07 4 PB 10.14 09.19 09.22 09.50 9.50 10.14 494.00
9 Samuel SmékalSamuel Smékal
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 17 PB 10.13 09.50 10.13 08.95 10.13 09.15 493.00
10 Jaroslav SoukupJaroslav Soukup
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
07 18 PB 10.09 09.61 10.09 09.28 10.09 x 491.00
11 Jiří PajdlaJiří Pajdla
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 15 PB 10.08 08.11 09.35 10.08 10.08 09.82 490.00
12 Tomáš InderkaTomáš Inderka
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 5 PB 09.55 08.55 09.26 09.55 9.55 09.45 459.00
13 Petr AudaPetr Auda
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
06 1 PB 09.38 x 09.38 09.19 9.38 08.85 448.00
14 Ondřej VybíralOndřej Vybíral
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 22 PB 09.02 x 08.90 09.02 9.02 08.19 427.00
15 Jakub NovotnýJakub Novotný
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 14 PB 08.81 08.05 08.42 08.81 8.81 08.48 414.00
16 Petr KretekPetr Kretek
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
06 10 PB 08.72 08.17 08.72 - 8.72 - 409.00
17 Jan KulásJan Kulás
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
07 11 PB 08.64 08.64 08.28 07.51 8.64 08.38 404.00
18 Dalibor MasařDalibor Masař
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
08 13 PB 08.53 08.11 06.61 08.24 8.24 08.53 398.00
19 Jiří LánoJiří Láno
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 12 PB 08.50 x 07.68 08.32 8.32 08.50 396.00
20 Antonín KopetzkýAntonín Kopetzký
Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H...
07 9 PB 07.99 07.17 06.99 07.96 7.96 07.99 366.00
21 Ondřej SedlákOndřej Sedlák
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
07 16 PB 07.86 07.27 07.51 07.44 7.51 07.86 358.00
22 Štěpán JurečkaŠtěpán Jurečka
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 7 PB 07.75 x 07.58 07.75 7.75 07.60 352.00
23 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
07 23 PB 07.72 07.62 07.70 07.25 7.70 07.72 350.00
24 Daniel KonečnýDaniel Konečný
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
06 8 PB 07.54 06.85 06.76 06.83 6.85 07.54 339.00
25 Šimon TrčkaŠimon Trčka
ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk...
06 19 PB 07.36 x 07.36 07.25 7.36 x 328.00
Celkem 25 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Ondřej ZapadloOndřej Zapadlo 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0029
1= David MartinecDavid Martinec 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0029
1= Filip BrtníčekFilip Brtníček 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0029
1= Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0029
1= Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
1= Martin VálečekMartin Váleček 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0008
1= David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0008
1= Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0008
2= Jakub KapustkaJakub Kapustka 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0032
2= Nicolas ŠkutaNicolas Škuta 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0032
2= Matěj KapustkaMatěj Kapustka 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0032
2= Lukáš SmékalLukáš Smékal 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0032
2= Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0008
2= Vladimír LonVladimír Lon 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0008
3= Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0032
3= Ondřej BuchtaOndřej Buchta 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0032
3= Vojtěch HrnčiříkVojtěch Hrnčiřík 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0032
3= Daniel KrčmářDaniel Krčmář 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0032
3= Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0008
3= Matěj OpravilMatěj Opravil 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0008
3= Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0008
4= Sebastian DostálSebastian Dostál 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0033
4= Adam TkadlčíkAdam Tkadlčík 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0033
4= Dominik Peter DevečkaDominik Peter Devečka 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0033
4= Štěpán DěrdaŠtěpán Děrda 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0033
4= Šimon PáleníkŠimon Páleník 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
4= Pavel GaletaPavel Galeta 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0009
5= Jakub VykopalJakub Vykopal 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0033
5= Jakub NovotnýJakub Novotný 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0033
5= Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0033
5= Pavel HorákPavel Horák 07 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0033
5= Mikuláš VičarMikuláš Vičar 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0000
5= Radim SeidlRadim Seidl 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0008
5= Martin LibigrMartin Libigr 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0009
5= Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1241
6= Pavel AdlerPavel Adler 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0033
6= Tobiáš VečerekTobiáš Večerek 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0033
6= Jan KulásJan Kulás 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0033
6= Jiří KutálekJiří Kutálek 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0033
6= Vít PříkopaVít Příkopa 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0000
6= Denis NavrátilDenis Navrátil 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0009
6= Denis PáleníkDenis Páleník 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1171
7= Dalibor MasařDalibor Masař 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0035
7= Vojtěch PikonskiVojtěch Pikonski 07 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0035
7= Štěpán MolinŠtěpán Molin 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0035
7= Ondřej VybíralOndřej Vybíral 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0035
7= Šimon TrnaŠimon Trna 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
7= Dan PeškaDan Peška 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0008
8= František ZdražilFrantišek Zdražil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
8= Martin KošťálMartin Košťál 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0009
9 Michal RománekMichal Románek 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0000
10= Ondřej SedlákOndřej Sedlák 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0000
10= Yorick JakubecYorick Jakubec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0978
12= Šimon TrčkaŠimon Trčka 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0000
12= Daniel ČevelaDaniel Čevela 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0844
13 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0838
14 Dominik LuběnaDominik Luběna 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0830
16 Dominik FicnarDominik Ficnar 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0803
22 Jiří DušánekJiří Dušánek 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0747
26 Miroslav HornikMiroslav Hornik 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0685
31 Jan SkřečekJan Skřeček 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0583
37 Ondra ZbořilOndra Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0516
38 Radek DivišRadek Diviš 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0504
39 Adam FraisAdam Frais 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0494
40 Jaroslav SoukupJaroslav Soukup 07 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0491
41 Jiří PajdlaJiří Pajdla 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0490
42 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0483
43 Vojtěch KravákVojtěch Kravák 06 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0467
46 Petr AudaPetr Auda 06 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0448
48 Jan HolýJan Holý 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0437
49 Matyáš KrálMatyáš Král 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0435
54 Jiří LánoJiří Láno 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0396
58 Štěpán JurečkaŠtěpán Jurečka 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0352
60 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0331
64 Štěpán ŠtecŠtěpán Štec 07 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0200
66= Daniel KonečnýDaniel Konečný 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0000
66= Tomáš InderkaTomáš Inderka 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
66= Samuel SmékalSamuel Smékal 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
66= Antonín KopetzkýAntonín Kopetzký 07 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0000
66= Šimon KonečnýŠimon Konečný 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0000
66= Tomáš AnderlaTomáš Anderla 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0000
Celkem 81 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Filip BlažekFilip Blažek 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0000
1= Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0033
1= Martin SedlákMartin Sedlák 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0033
1= Robin VrankaRobin Vranka 08 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0033
1= Adam PernickýAdam Pernický 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0055
1= Jakub MalíkJakub Malík 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
2= David BotorDavid Botor 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
2= Filip BotekFilip Botek 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0034
2= Jakub JurečkaJakub Jurečka 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0034
2= Šimon DresslerŠimon Dressler 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0034
2= Zdeněk FryčZdeněk Fryč 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0051
3= Vít NavrátilVít Navrátil 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0034
3= David BučkoDavid Bučko 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0034
3= Sebastian DresslerSebastian Dressler 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0034
3= David SpalaDavid Spala 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
3= Radek KuchařRadek Kuchař 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0051
3= Jakub ZapletalJakub Zapletal 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
4= Josef CvešperJosef Cvešper 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0001
4= Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0000
4= Tomáš TomečekTomáš Tomeček 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0034
4= Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 08 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0034
4= Adrian JuřicaAdrian Juřica 09 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0034
4= Maxmilián VálečekMaxmilián Váleček 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0049
4= Jan BoháčJan Boháč 08 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0004
6= Jakub VečeřaJakub Večeřa 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0001
5= Marek GrammerMarek Grammer 08 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0000
5= Sebastian KeclíkSebastian Keclík 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0035
5= Vojtěch DungelVojtěch Dungel 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0035
5= Alex AntlAlex Antl 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0035
5= Rostislav PospíšilRostislav Pospíšil 09 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0035
5= Matěj NěmečekMatěj Němeček 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0049
5= Adam KočaraAdam Kočara 22 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0004
10= Filip KrčFilip Krč 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0001
6= Filip DorazilFilip Dorazil 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 0000
6= Štěpán SvozilŠtěpán Svozil 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0036
6= Radim MikešRadim Mikeš 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0036
6= Jakub ŠpalekJakub Špalek 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0036
6= Josef VičarJosef Vičar 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0036
6= Alexander OndruškaAlexander Ondruška 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0046
12= Tomáš SommerTomáš Sommer 09 Základní a mateřská škola Hranice, Šromotovo, HranZákladní a mateřská škola H... 0001
15 Patrik LiptákPatrik Lipták 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0001
16= Adam ŠindarAdam Šindar 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0001
7= Jakub FlajšarJakub Flajšar 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0000
7= Ondřej HónOndřej Hón 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0036
7= Vojtěch PotíškaVojtěch Potíška 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsk... 0036
7= Dominik ŠamánekDominik Šamánek 08 ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková org.