Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto (10. 5. 2022)4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmerda, Kysilka, Filip, Hrabčák Šmerda, Kysilka, Filip, Hrabčák | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 29.55 | 629.00 | ||||||||||||||
2 | Štanglica, Sedláček, Kurka, Havlík Štanglica, Sedláček, Kurka, Havlík | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 30.60 | 550.00 | ||||||||||||||
3 | Březina, Mikulecký, Sejkora, Millich Březina, Mikulecký, Sejkora, Millich | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 31.27 | 502.00 | ||||||||||||||
4 | Rozlivka, Vrátil, Matula, Bezděk Rozlivka, Vrátil, Matula, Bezděk | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | 31.46 | 489.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chleboun, Kubíček, Grůz, Šeda Chleboun, Kubíček, Grůz, Šeda | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 32.44 | 423.00 | ||||||||||||||
2 | Kroulík, Kusý, Vyskočil, Opařil Kroulík, Kusý, Vyskočil, Opařil | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 32.80 | 400.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmerda, Kysilka, Filip, Hrabčák Šmerda, Kysilka, Filip, Hrabčák | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 29.55 | 629.00 | ||||
2 | Štanglica, Sedláček, Kurka, Havlík Štanglica, Sedláček, Kurka, Havlík | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 30.60 | 550.00 | ||||
3 | Březina, Mikulecký, Sejkora, Millich Březina, Mikulecký, Sejkora, Millich | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 31.27 | 502.00 | ||||
4 | Rozlivka, Vrátil, Matula, Bezděk Rozlivka, Vrátil, Matula, Bezděk | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | 31.46 | 489.00 | ||||
5 | Chleboun, Kubíček, Grůz, Šeda Chleboun, Kubíček, Grůz, Šeda | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 32.44 | 423.00 | ||||
6 | Kroulík, Kusý, Vyskočil, Opařil Kroulík, Kusý, Vyskočil, Opařil | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 32.80 | 400.00 |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kastner, Matoušek, Husák, Talian Kastner, Matoušek, Husák, Talian | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 34.34 | 308.00 | ||||||||||||||
2 | 21 | Hájek, Fajfr, Brandejs, Filip Hájek, Fajfr, Brandejs, Filip | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 34.45 | 302.00 | |||||||||||||
3 | Kopa, Šlégr, Sochor, Sys Kopa, Šlégr, Sochor, Sys | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | 35.49 | 246.00 | ||||||||||||||
4 | Sokol, Formánek, Gaži, Vrba Sokol, Formánek, Gaži, Vrba | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 35.64 | 238.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Pávek, Rusiňák, Držmíšek, Marhold Pávek, Rusiňák, Držmíšek, Marhold | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 35.88 | 227.00 | |||||||||||||
2 | 41 | Eliáš, Bartheldy, Dzivý, Rambousek Eliáš, Bartheldy, Dzivý, Rambousek | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 37.27 | 163.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kastner, Matoušek, Husák, Talian Kastner, Matoušek, Husák, Talian | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 34.34 | 308.00 | ||||
2 | 21 | Hájek, Fajfr, Brandejs, Filip Hájek, Fajfr, Brandejs, Filip | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 34.45 | 302.00 | |||
3 | Kopa, Šlégr, Sochor, Sys Kopa, Šlégr, Sochor, Sys | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | 35.49 | 246.00 | ||||
4 | Sokol, Formánek, Gaži, Vrba Sokol, Formánek, Gaži, Vrba | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 35.64 | 238.00 | ||||
5 | 40 | Pávek, Rusiňák, Držmíšek, Marhold Pávek, Rusiňák, Držmíšek, Marhold | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 35.88 | 227.00 | |||
6 | 41 | Eliáš, Bartheldy, Dzivý, Rambousek Eliáš, Bartheldy, Dzivý, Rambousek | Základní škola M. Choceňské... | 2 | 37.27 | 163.00 |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marková, Veselá, Zemanová, Kubová Marková, Veselá, Zemanová, Kubová | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 33.96 | 599.00 | ||||||||||||||
2 | 41 | Jurgová, Pinkasová, Spoustová, Švecová Jurgová, Pinkasová, Spoustová, Švecová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 34.42 | 569.00 | |||||||||||||
3 | Křížková, Vystrčilová, Vyhlídalová, Dudychová Křížková, Vystrčilová, Vyhlídalová, Dudychová | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | 36.31 | 452.00 | ||||||||||||||
4 | Šedová, Müllerová, Nováková, Hanusová Šedová, Müllerová, Nováková, Hanusová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 37.07 | 408.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rolencová, Valachová, Gajdošíková, Papayová Rolencová, Valachová, Gajdošíková, Papayová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 35.83 | 480.00 | ||||||||||||||
2 | Kadochová, Fraňková, Eliášová, Grossmannová Kadochová, Fraňková, Eliášová, Grossmannová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 37.98 | 358.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marková, Veselá, Zemanová, Kubová Marková, Veselá, Zemanová, Kubová | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 33.96 | 599.00 | ||||
2 | 41 | Jurgová, Pinkasová, Spoustová, Švecová Jurgová, Pinkasová, Spoustová, Švecová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 34.42 | 569.00 | |||
3 | Rolencová, Valachová, Gajdošíková, Papayová Rolencová, Valachová, Gajdošíková, Papayová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 35.83 | 480.00 | ||||
4 | Křížková, Vystrčilová, Vyhlídalová, Dudychová Křížková, Vystrčilová, Vyhlídalová, Dudychová | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | 36.31 | 452.00 | ||||
5 | Šedová, Müllerová, Nováková, Hanusová Šedová, Müllerová, Nováková, Hanusová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 37.07 | 408.00 | ||||
6 | Kadochová, Fraňková, Eliášová, Grossmannová Kadochová, Fraňková, Eliášová, Grossmannová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 37.98 | 358.00 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 10.5.2022 - 10:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanušová, Křížová, Hofmanová, Švecová Hanušová, Křížová, Hofmanová, Švecová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 34.57 | 559.00 | ||||||||||||||
2 | Baranovičová, Dušková, Holingrová, Šedová Baranovičová, Dušková, Holingrová, Šedová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 34.59 | 558.00 | ||||||||||||||
3 | 37 | Kouřímová, Soukupová, Štarmanová, Štrupová Kouřímová, Soukupová, Štarmanová, Štrupová | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 35.44 | 504.00 | |||||||||||||
Martincová, Teclová, Novotná, Blažková Martincová, Teclová, Novotná, Blažková | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 10:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Komárková, Hrnčířová, Weyer, Tauberová Komárková, Hrnčířová, Weyer, Tauberová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 37.89 | 363.00 | |||||||||||||
2 | 11 | Horáková, Holingerová, Aubusová, Kiesewetterová Horáková, Holingerová, Aubusová, Kiesewetterová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 38.38 | 337.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanušová, Křížová, Hofmanová, Švecová Hanušová, Křížová, Hofmanová, Švecová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 34.57 | 559.00 | ||||
2 | Baranovičová, Dušková, Holingrová, Šedová Baranovičová, Dušková, Holingrová, Šedová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 34.59 | 558.00 | ||||
3 | 37 | Kouřímová, Soukupová, Štarmanová, Štrupová Kouřímová, Soukupová, Štarmanová, Štrupová | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 1 | 35.44 | 504.00 | |||
4 | 39 | Komárková, Hrnčířová, Weyer, Tauberová Komárková, Hrnčířová, Weyer, Tauberová | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 4 | 37.89 | 363.00 | |||
5 | 11 | Horáková, Holingerová, Aubusová, Kiesewetterová Horáková, Holingerová, Aubusová, Kiesewetterová | ZŠ M. Choceňského, Choceň | 2 | 38.38 | 337.00 | |||
Martincová, Teclová, Novotná, Blažková Martincová, Teclová, Novotná, Blažková | Základní škola Vysoké Mýto,... | 3 | DQ |