Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto (10. 5. 2022)pohár rozhlasu - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel ŠmerdaSamuel Šmerda | 06 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 1713 | |||||||||||||||
2 | Petr ŠtanglicaPetr Štanglica | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 1522 | |||||||||||||||
3 | Jakub BřezinaJakub Březina | 06 | Základní škola M. Choceňské... | PB 1382 | |||||||||||||||
4 | Jindřich MikuleckýJindřich Mikulecký | 07 | Základní škola M. Choceňské... | PB 1217 | |||||||||||||||
5 | Adam RozlivkaAdam Rozlivka | 06 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 1063 | |||||||||||||||
6 | Anton Slavomír HrabčákAnton Slavomír Hrabčák | 05 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0896 | |||||||||||||||
7 | Jakub HavlíkJakub Havlík | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0827 | |||||||||||||||
8 | Erik ŠigutErik Šigut | 06 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0761 | |||||||||||||||
9 | František HunalFrantišek Hunal | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0678 | |||||||||||||||
10 | Marek AndrleMarek Andrle | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0649 | |||||||||||||||
11 | Adam NovotnýAdam Novotný | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0648 | |||||||||||||||
12 | Štěpán SejkoraŠtěpán Sejkora | 06 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0630 | |||||||||||||||
13 | Jáchym VrátilJáchym Vrátil | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0603 | |||||||||||||||
14 | Patrik FilipPatrik Filip | 07 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0565 | |||||||||||||||
15 | Filip KubíčekFilip Kubíček | 07 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0557 | |||||||||||||||
16 | Radim StolárRadim Stolár | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0537 | |||||||||||||||
17 | Antonín UrbanAntonín Urban | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0496 | |||||||||||||||
18 | Jan SedláčekJan Sedláček | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0478 | |||||||||||||||
19 | Matouš KouřímMatouš Kouřím | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0469 | |||||||||||||||
20 | Matyáš MatulaMatyáš Matula | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0452 | |||||||||||||||
21 | Petr OpařilPetr Opařil | 07 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0423 | |||||||||||||||
22 | Michal ŘíhaMichal Říha | 06 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0410 | |||||||||||||||
23 | Jan VyskočilJan Vyskočil | 08 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0386 | |||||||||||||||
24= | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0337 | |||||||||||||||
24= | Tomáš GrůzTomáš Grůz | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0337 | |||||||||||||||
26 | David KiričenkoDavid Kiričenko | 06 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0324 | |||||||||||||||
27 | Marek KroulíkMarek Kroulík | 06 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0319 | |||||||||||||||
28= | Michal KurkaMichal Kurka | 08 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0297 | |||||||||||||||
28= | Michael KusýMichael Kusý | 08 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0297 | |||||||||||||||
30 | Daniel BraunerDaniel Brauner | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0276 | |||||||||||||||
31 | Josef ŠedaJosef Šeda | 06 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0244 | |||||||||||||||
32= | Jakub HrnčálJakub Hrnčál | 06 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Tadeáš AdámekTadeáš Adámek | 06 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | David PavelDavid Pavel | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Tomáš ProvazníkTomáš Provazník | 06 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Štěpán RýzŠtěpán Rýz | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Štěpán MillichŠtěpán Millich | 07 | Základní škola M. Choceňské... | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Jan ChlebounJan Chleboun | 07 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Jakub KysilkaJakub Kysilka | 06 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
32= | Matěj BezděkMatěj Bezděk | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 40 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KastnerVojtěch Kastner | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 1106 | |||||||||||||||
2 | Filip SochorFilip Sochor | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0798 | |||||||||||||||
3 | Antonín RusiňákAntonín Rusiňák | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0719 | |||||||||||||||
4 | Matyáš BrandejsMatyáš Brandejs | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0714 | |||||||||||||||
5 | Richard GažiRichard Gaži | 08 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0684 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HájekLukáš Hájek | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0665 | |||||||||||||||
7 | Jan MarholdJan Marhold | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0648 | |||||||||||||||
8 | Pavel FormánekPavel Formánek | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0586 | |||||||||||||||
9 | Jan FajfrJan Fajfr | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0541 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch KopaVojtěch Kopa | 10 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0499 | |||||||||||||||
11 | Alex MatoušekAlex Matoušek | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0479 | |||||||||||||||
12 | Tomáš WinklerTomáš Winkler | 08 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0444 | |||||||||||||||
13 | Tomáš KalousTomáš Kalous | 08 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0442 | |||||||||||||||
14 | Ladislav GažiLadislav Gaži | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0431 | |||||||||||||||
15 | Karel SokolKarel Sokol | 10 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0419 | |||||||||||||||
16 | Tomáš PávekTomáš Pávek | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0414 | |||||||||||||||
17 | Jakub DzivýJakub Dzivý | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0396 | |||||||||||||||
18 | Šimon SysŠimon Sys | 09 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0352 | |||||||||||||||
19 | Ondřej KopsaOndřej Kopsa | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0340 | |||||||||||||||
20 | Lexa AdamLexa Adam | 09 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0254 | |||||||||||||||
21= | Sebastián LangSebastián Lang | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0212 | |||||||||||||||
21= | Petr RambousekPetr Rambousek | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0212 | |||||||||||||||
23 | Patrik DržmíšekPatrik Držmíšek | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0206 | |||||||||||||||
24 | Vojtěch BartheldyVojtěch Bartheldy | 10 | Základní škola M. Choceňské... | 0173 | |||||||||||||||
25 | Matyáš ŠlégrMatyáš Šlégr | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0168 | |||||||||||||||
26= | Matěj DušekMatěj Dušek | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0165 | |||||||||||||||
26= | Ondřej PopelkaOndřej Popelka | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | 0165 | |||||||||||||||
26= | Petr FilipPetr Filip | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0165 | |||||||||||||||
29 | František EliášFrantišek Eliáš | 10 | Základní škola M. Choceňské... | 0135 | |||||||||||||||
30 | Vojtěch HunalVojtěch Hunal | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0083 | |||||||||||||||
31= | Jan VrbaJan Vrba | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | 0000 | |||||||||||||||
31= | Jan JavůrekJan Javůrek | 09 | Základní škola M. Choceňské... | 0000 | |||||||||||||||
31= | Ondřej HusákOndřej Husák | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0000 | |||||||||||||||
31= | Alex TalianAlex Talian | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
pohár rozhlasu - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 1228 | |||||||||||||||
2 | Ema JurgováEma Jurgová | 07 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 1124 | |||||||||||||||
3 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 1060 | |||||||||||||||
4 | Natálie ŠvecováNatálie Švecová | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 1048 | |||||||||||||||
5 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0921 | |||||||||||||||
6 | Zuzana HanusováZuzana Hanusová | 06 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0909 | |||||||||||||||
7 | Aneta SpoustováAneta Spoustová | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0850 | |||||||||||||||
8 | Veronika PetráňováVeronika Petráňová | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0817 | |||||||||||||||
9 | Veronika ŠedováVeronika Šedová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0782 | |||||||||||||||
10 | Aneta PötterováAneta Pötterová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0700 | |||||||||||||||
11 | Lucie BřeňováLucie Břeňová | 06 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0670 | |||||||||||||||
12 | Ema JunkováEma Junková | 08 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0597 | |||||||||||||||
13 | Sára GrossmannováSára Grossmannová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0562 | |||||||||||||||
14 | Sofie RolencováSofie Rolencová | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0521 | |||||||||||||||
15 | Anna TepláAnna Teplá | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0456 | |||||||||||||||
16 | Martina KřížkováMartina Křížková | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0452 | |||||||||||||||
17 | Jolana MartinováJolana Martinová | 06 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0432 | |||||||||||||||
18 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0414 | |||||||||||||||
19 | Ema PapayováEma Papayová | 07 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0397 | |||||||||||||||
20 | Ema SkálováEma Skálová | 06 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0352 | |||||||||||||||
21 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0333 | |||||||||||||||
22 | Eliška VyhlídalováEliška Vyhlídalová | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0314 | |||||||||||||||
23 | Barbora NovákováBarbora Nováková | 07 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0308 | |||||||||||||||
24 | Michaela DudychováMichaela Dudychová | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0294 | |||||||||||||||
25 | Kateřina PinkasováKateřina Pinkasová | 07 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0287 | |||||||||||||||
26 | Adina FraňkováAdina Fraňková | 07 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0272 | |||||||||||||||
27 | Tereza ValachováTereza Valachová | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0244 | |||||||||||||||
28 | Štěpánka VystrčilováŠtěpánka Vystrčilová | 07 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0019 | |||||||||||||||
29= | Agáta GajdošíkováAgáta Gajdošíková | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
29= | Nathalia VnukováNathalia Vnuková | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
29= | Jana EliášováJana Eliášová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
29= | Denisa KubováDenisa Kubová | 07 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0000 | |||||||||||||||
29= | Renáta KadochováRenáta Kadochová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
29= | Tereza MüllerováTereza Müllerová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HolingrováNatálie Holingrová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 1227 | |||||||||||||||
2 | Aneta HanušováAneta Hanušová | 10 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 1159 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠvecováTereza Švecová | 10 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 1110 | |||||||||||||||
4 | Kamila ŠedováKamila Šedová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0985 | |||||||||||||||
5 | Emma KouřímováEmma Kouřímová | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0931 | |||||||||||||||
6 | Natálie SoukupováNatálie Soukupová | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0919 | |||||||||||||||
7 | Eliška ŠtrupováEliška Štrupová | 08 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0914 | |||||||||||||||
8 | Sarah Michelle BaranovičováSarah Michelle Baranovičová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0770 | |||||||||||||||
9 | Veronika KomárkováVeronika Komárková | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0763 | |||||||||||||||
10 | Vanessa KiesewetterováVanessa Kiesewetterová | 09 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0722 | |||||||||||||||
11 | Diana HurtováDiana Hurtová | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0590 | |||||||||||||||
12 | Alena HofmanováAlena Hofmanová | 10 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0587 | |||||||||||||||
13 | Nikola TauberováNikola Tauberová | 08 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0559 | |||||||||||||||
14 | Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0499 | |||||||||||||||
15 | Romana HorákováRomana Horáková | 09 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0366 | |||||||||||||||
16 | Nela HrnčířováNela Hrnčířová | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0362 | |||||||||||||||
17 | Markéta DuškováMarkéta Dušková | 09 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0340 | |||||||||||||||
18 | Klaudie RajskáKlaudie Rajská | 10 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0338 | |||||||||||||||
19 | Anežka KolářováAnežka Kolářová | 09 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0324 | |||||||||||||||
20 | Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková | 10 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0322 | |||||||||||||||
21 | Anna KurkováAnna Kurková | 10 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0302 | |||||||||||||||
22 | Aneta KrejčíAneta Krejčí | 09 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0259 | |||||||||||||||
23 | Natálie BurešováNatálie Burešová | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0231 | |||||||||||||||
24 | Pavlína BlažkováPavlína Blažková | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0198 | |||||||||||||||
25 | Nikol MartincováNikol Martincová | 09 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 09 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Karolína BlažkováKarolína Blažková | 08 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Alžběta HolingerováAlžběta Holingerová | 09 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Valerie TeclováValerie Teclová | 10 | Základní škola Vysoké Mýto,... | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Valentina WeyerValentina Weyer | 09 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Lucie ŠtarmanováLucie Štarmanová | 09 | ZŠ Vysoké Mýto Javornického | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Anita KřížováAnita Křížová | 10 | ZŠ Sv. Čecha, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
26= | Radka AubusováRadka Aubusová | 08 | ZŠ M. Choceňského, Choceň | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |