Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha-východ
Stará Boleslav - Houštka (11. 5. 2022)skok vysoký - Žáci
(st, 11.5.2022 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub TruhlářJakub Truhlář
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
08 | PB 1.66 | 512.00 | |||||||||||||||
2 | 566 |
Jiří LamcmannJiří Lamcmann
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
07 | PB 1.62 | 480.00 | ||||||||||||||
3 |
David AlomaDavid Aloma
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
06 | PB 1.62 | 480.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikolas KunešNikolas Kuneš
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
06 | PB 1.54 | 419.00 | |||||||||||||||
5 |
Jáchym NěmečekJáchym Němeček
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
07 | PB 1.54 | 419.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠenfeldJan Šenfeld
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
07 | PB 1.54 | 419.00 | |||||||||||||||
7 | 217 |
Jan KrálJan Král
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
06 | PB 1.54 | 419.00 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš VančuraTomáš Vančura
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
07 | PB 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip MacekFilip Macek
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
07 | PB 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr PavlíkPetr Pavlík
ZŠ Stará Boleslav |
08 | PB 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch HendrychVojtěch Hendrych
ZŠ Stará Boleslav |
06 | PB 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
12 |
Filip BudinaFilip Budina
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
07 | PB 1.46 | 360.00 | |||||||||||||||
13 |
Adam PodolákAdam Podolák
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
07 | PB 1.42 | 331.00 | |||||||||||||||
14 |
Radim ChmelaRadim Chmela
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
06 | PB 1.38 | 303.00 | |||||||||||||||
15 |
Adam AdlerAdam Adler
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
08 | PB 1.38 | 303.00 | |||||||||||||||
16 |
Jiří KotekJiří Kotek
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
06 | PB 1.30 | 250.00 | |||||||||||||||
Milan SvataMilan Svata
ZŠ Stará Boleslav |
06 | DNS | |||||||||||||||||
Petr VaverkaPetr Vaverka
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
22 | DNS | |||||||||||||||||
220 |
Nicolas QuiserNicolas Quiser
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
07 | NM | ||||||||||||||||
216 |
Martin MráčekMartin Mráček
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
07 | NM | ||||||||||||||||
227 |
Filip StehlíkFilip Stehlík
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
07 | NM | ||||||||||||||||
Vladyslav HoncharovVladyslav Honcharov
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
08 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(st, 11.5.2022 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip MotlFilip Motl
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
09 | PB 1.56 | 434.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš PetrůvTomáš Petrův
ZŠ Stará Boleslav |
08 | PB 1.38 | 303.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam PetříkAdam Petřík
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
09 | PB 1.38 | 303.00 | |||||||||||||||
4 |
Jindřich MinxJindřich Minx
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
09 | PB 1.34 | 276.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj PýchaMatěj Pýcha
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
09 | PB 1.34 | 276.00 | |||||||||||||||
6 |
Radim HákRadim Hák
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
08 | PB 1.34 | 276.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr VaverkaPetr Vaverka
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
22 | PB 1.34 | 276.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj RichterMatěj Richter
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
22 | PB 1.30 | 250.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš BartákTomáš Barták
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
10 | PB 1.30 | 250.00 | |||||||||||||||
10 | 179 |
Michal KrálikMichal Králik
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
09 | PB 1.30 | 250.00 | ||||||||||||||
11 |
František MužíkFrantišek Mužík
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
08 | PB 1.30 | 250.00 | |||||||||||||||
12 |
Dominik ZmanenáčekDominik Zmanenáček
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
08 | PB 1.26 | 225.00 | |||||||||||||||
13 |
Filip VeličkaFilip Velička
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
08 | PB 1.26 | 225.00 | |||||||||||||||
14 |
David VynnyčenkoDavid Vynnyčenko
ZŠ Stará Boleslav |
09 | PB 1.26 | 225.00 | |||||||||||||||
15 |
Roman ŠtanglerRoman Štangler
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
09 | PB 1.22 | 200.00 | |||||||||||||||
16 | 207 |
Marek ZimmermannMarek Zimmermann
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
10 | PB 1.22 | 200.00 | ||||||||||||||
17 |
Vít GuzaničVít Guzanič
ZŠ Stará Boleslav |
08 | PB 1.22 | 200.00 | |||||||||||||||
18 |
Lukáš ModrákLukáš Modrák
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
08 | PB 1.18 | 176.00 | |||||||||||||||
176 |
Ondřej BílýOndřej Bílý
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
09 | NM | ||||||||||||||||
162 |
Miroslav DrahorádMiroslav Drahorád
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
09 | NM | ||||||||||||||||
Jan JanošíkJan Janošík
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
10 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 11.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 88 |
Mariana LangerováMariana Langerová
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
08 | PB 1.50 | 621.00 | ||||||||||||||
2 |
Nikoleta LarNikoleta Lar
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
07 | PB 1.46 | 577.00 | |||||||||||||||
3= |
Karolína ŠpitálskáKarolína Špitálská
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
08 | PB 1.42 | 534.00 | |||||||||||||||
3= |
Simona HeroutováSimona Heroutová
ZŠ Stará Boleslav, Jungmann... |
07 | PB 1.42 | 534.00 | |||||||||||||||
5 |
Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
08 | PB 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
6= | 70 |
Anna AlešováAnna Alešová
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
07 | PB 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
6= |
Karolína DobružskáKarolína Dobružská
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
08 | PB 1.30 | 409.00 | |||||||||||||||
6= |
Hana MikulášováHana Mikulášová
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
06 | PB 1.30 | 409.00 | |||||||||||||||
6= |
Alžběta PádiváAlžběta Pádivá
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
08 | PB 1.30 | 409.00 | |||||||||||||||
10= | 71 |
Lucie HlinkováLucie Hlinková
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
08 | PB 1.26 | 369.00 | ||||||||||||||
10= |
Anna OndráčkováAnna Ondráčková
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
07 | PB 1.26 | 369.00 | |||||||||||||||
10= |
Sarah Nicole BartošováSarah Nicole Bartošová
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
07 | PB 1.26 | 369.00 | |||||||||||||||
Yelyzaveta DashkoYelyzaveta Dashko
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
07 | DNS | |||||||||||||||||
Monika KubekováMonika Kubeková
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
08 | DNS | |||||||||||||||||
90 |
Kristýna KabaljukováKristýna Kabaljuková
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
08 | DNS | ||||||||||||||||
Viktorie BartákováViktorie Bartáková
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
06 | NM | |||||||||||||||||
Lucie GaždováLucie Gaždová
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
07 | NM | |||||||||||||||||
Anna NovotnáAnna Novotná
ZŠ Stará Boleslav, Jungmann... |
07 | NM | |||||||||||||||||
Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ Stará Boleslav, Jungmann... |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(st, 11.5.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 |
Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
10 | PB 1.50 | 621.00 | ||||||||||||||
2 |
Monika PaloušováMonika Paloušová
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
09 | PB 1.50 | 621.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominika LaurinováDominika Laurinová
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
22 | PB 1.46 | 577.00 | |||||||||||||||
4 |
Isabela NevrláIsabela Nevrlá
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
10 | PB 1.42 | 534.00 | |||||||||||||||
5 |
Sára HradskáSára Hradská
ZŠ Stará Boleslav, Jungmann... |
09 | PB 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza DufkováTereza Dufková
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
09 | PB 1.34 | 449.00 | |||||||||||||||
7 | 152 |
Kateřina KřížováKateřina Křížová
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
09 | PB 1.34 | 449.00 | ||||||||||||||
8= | 107 |
Alena PotočiarováAlena Potočiarová
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
09 | PB 1.34 | 449.00 | ||||||||||||||
8= |
Viktorie VaverkováViktorie Vaverková
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs... |
22 | PB 1.34 | 449.00 | |||||||||||||||
10 | 112 |
Ella MacinauerováElla Macinauerová
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
09 | PB 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
11 |
Petra KomínováPetra Komínová
ZŠ Stará Boleslav, Jungmann... |
10 | PB 1.26 | 369.00 | |||||||||||||||
12 |
Elda Seynabou DaňkováElda Seynabou Daňková
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. |
09 | PB 1.26 | 369.00 | |||||||||||||||
13 |
Anežka BřezinováAnežka Březinová
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
08 | PB 1.22 | 331.00 | |||||||||||||||
14 |
Barbora ProuzováBarbora Prouzová
ZŠ Stará Boleslav, Jungmann... |
09 | PB 1.18 | 293.00 | |||||||||||||||
15 |
Matylda KrupkováMatylda Krupková
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
09 | PB 1.18 | 293.00 | |||||||||||||||
16 | 108 |
Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
ZŠ Čelákovice J.A.Komenske... |
09 | PB 1.14 | 257.00 | ||||||||||||||
17 |
Hana VítováHana Vítová
Gymnázium J.S.Machara Brand... |
09 | PB 1.06 | 188.00 | |||||||||||||||
Veronika PešlováVeronika Pešlová
ZŠ Palachova Brandýs n. L. |
09 | DNS | |||||||||||||||||
Zhasmína VinogradováZhasmína Vinogradová
ZŠ a MŠ Nehvizdy |
10 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |