Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most

Most (5. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Lukáš DittrichLukáš Dittrich 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 08.34 465.00
2 Jan SivákJan Sivák 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 08.39 452.00
3 Petr ForkPetr Fork 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 5 08.40 449.00
4 Adam KrauseAdam Krause 06 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 2 08.68 378.00
5 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 4 08.71 371.00
6 Daniel SalákDaniel Salák 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 6 08.88 331.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LiškaJan Liška 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 5 08.07 540.00
2 Lukáš SchánilLukáš Schánil 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 08.15 517.00
3 8 Adam NekvindaAdam Nekvinda 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 08.26 487.00
4 Tomáš JáčTomáš Jáč 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 3 08.36 460.00
5 David JanečekDavid Janeček 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 4 08.64 388.00
6 Václav NovákVáclav Novák 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 6 09.10 282.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LiškaJan Liška 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 5 08.07 540.00
2 Lukáš SchánilLukáš Schánil 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 08.15 517.00
3 8 Adam NekvindaAdam Nekvinda 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 08.26 487.00
4 1 Lukáš DittrichLukáš Dittrich 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 08.34 465.00
5 Tomáš JáčTomáš Jáč 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 3 08.36 460.00
6 Jan SivákJan Sivák 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 08.39 452.00
7 Petr ForkPetr Fork 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 5 08.40 449.00
8 David JanečekDavid Janeček 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 4 08.64 388.00
9 Adam KrauseAdam Krause 06 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 2 08.68 378.00
10 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 4 08.71 371.00
11 Daniel SalákDaniel Salák 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 6 08.88 331.00
12 Václav NovákVáclav Novák 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 6 09.10 282.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Václav ButkaVáclav Butka 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 08.84 340.00
2 Filip KrškoFilip Krško 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 2 09.58 188.00
3 Jiří ČernýJiří Černý 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 09.86 142.00
4 Kryštof Mario HolcmanKryštof Mario Holcman 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 10.18 95.00
5 11 Tomáš SlabýTomáš Slabý 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 6 10.28 83.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MálekDaniel Málek 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 08.10 531.00
2 Filip HudecFilip Hudec 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 08.98 309.00
3 Jan HoudekJan Houdek 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 4 09.17 268.00
4 Sranislav BerousekSranislav Berousek 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 09.28 245.00
5 Miloš KalitaMiloš Kalita 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 09.91 134.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 08.64 388.00
2 Adam SmatanaAdam Smatana 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4 08.69 376.00
3 Edvard TrzopEdvard Trzop 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2 08.92 322.00
4 13 Jiří VavřičkaJiří Vavřička 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 09.03 298.00
5 David StaněkDavid Staněk 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 09.71 166.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MálekDaniel Málek 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 08.10 531.00
2 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 08.64 388.00
3 Adam SmatanaAdam Smatana 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4 08.69 376.00
4 1 Václav ButkaVáclav Butka 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 08.84 340.00
5 Edvard TrzopEdvard Trzop 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2 08.92 322.00
6 Filip HudecFilip Hudec 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 08.98 309.00
7 13 Jiří VavřičkaJiří Vavřička 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 09.03 298.00
8 Jan HoudekJan Houdek 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 4 09.17 268.00
9 Sranislav BerousekSranislav Berousek 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 09.28 245.00
10 Filip KrškoFilip Krško 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 2 09.58 188.00
11 David StaněkDavid Staněk 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 09.71 166.00
12 Jiří ČernýJiří Černý 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 09.86 142.00
13 Miloš KalitaMiloš Kalita 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 09.91 134.00
14 Kryštof Mario HolcmanKryštof Mario Holcman 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 10.18 95.00
15 11 Tomáš SlabýTomáš Slabý 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 6 10.28 83.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Adéla MasopustováAdéla Masopustová 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 08.99 569.00
2 Hana DolečkováHana Dolečková 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 09.20 516.00
3 Lenka BleyerováLenka Bleyerová 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.32 487.00
4 Eliška HasilíkováEliška Hasilíková 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 09.50 444.00
Anastázie PechováAnastázie Pechová 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 5 08.61 670.00
2 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4 09.03 558.00
3 Aneta PaškováAneta Pašková 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 2 09.95 346.00
4 Lenka CharvátováLenka Charvátová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 3 10.03 330.00
5 Natálie PlickováNatálie Plicková 06 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 6 11.26 125.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PilařováAndrea Pilařová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 08.91 589.00
2 Jana ŽákováJana Žáková 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 1 09.24 506.00
3 Kateřina SchutzováKateřina Schutzová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 4 09.31 489.00
4 Anna SlavíkováAnna Slavíková 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 09.51 442.00
5 Veronika ŠimováVeronika Šimová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 2 11.07 151.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 5 08.61 670.00
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 08.91 589.00
3 2 Adéla MasopustováAdéla Masopustová 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 08.99 569.00
4 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4 09.03 558.00
5 Hana DolečkováHana Dolečková 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 09.20 516.00
6 Jana ŽákováJana Žáková 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 1 09.24 506.00
7 Kateřina SchutzováKateřina Schutzová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 4 09.31 489.00
8 Lenka BleyerováLenka Bleyerová 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.32 487.00
9 Eliška HasilíkováEliška Hasilíková 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 09.50 444.00
10 Anna SlavíkováAnna Slavíková 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 09.51 442.00
11 Aneta PaškováAneta Pašková 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 2 09.95 346.00
12 Lenka CharvátováLenka Charvátová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 3 10.03 330.00
13 Veronika ŠimováVeronika Šimová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 2 11.07 151.00
14 Natálie PlickováNatálie Plicková 06 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 6 11.26 125.00
Anastázie PechováAnastázie Pechová 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BergmannováAdéla Bergmannová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5 08.99 569.00
2 2 Adéla AndrlováAdéla Andrlová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.50 444.00
3 Antonie KubalováAntonie Kubalová 10 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 09.66 408.00
4 Tereza VávrováTereza Vávrová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 09.73 393.00
5 Viktorie ŠevcůViktorie Ševců 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 1 09.83 371.00
6 Ivana PechováIvana Pechová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 09.89 359.00
7 Veronika BencováVeronika Bencová 10 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 10.25 287.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KlailováNikola Klailová 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 7 08.60 673.00
2 3 Nela BřečkováNela Břečková 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 09.01 564.00
3 5 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 09.38 472.00
4 Lea HoffmanováLea Hoffmanová 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 1 09.83 371.00
5 9 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 6 09.92 353.00
6 6 Barbora JulinováBarbora Julinová 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 10.54 235.00
7 Helena DunkováHelena Dunková 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 4 11.34 115.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KlailováNikola Klailová 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 7 08.60 673.00
2 Adéla BergmannováAdéla Bergmannová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5 08.99 569.00
3 3 Nela BřečkováNela Břečková 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 09.01 564.00
4 5 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 09.38 472.00
5 2 Adéla AndrlováAdéla Andrlová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.50 444.00
6 Antonie KubalováAntonie Kubalová 10 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 09.66 408.00
7 Tereza VávrováTereza Vávrová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 09.73 393.00
8 Viktorie ŠevcůViktorie Ševců 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 1 09.83 371.00
8 Lea HoffmanováLea Hoffmanová 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 1 09.83 371.00
10 Ivana PechováIvana Pechová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 09.89 359.00
11 9 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 6 09.92 353.00
12 Veronika BencováVeronika Bencová 10 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 10.25 287.00
13 6 Barbora JulinováBarbora Julinová 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 10.54 235.00
14 Helena DunkováHelena Dunková 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 4 11.34 115.00

600 m - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Nela BřečkováNela Břečková 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 1:54.61 591.00
2 2 Adéla AndrlováAdéla Andrlová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2 2:00.88 496.00
3 4 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4 2:04.51 444.00
4 10 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 10 2:07.35 406.00
5 11 Linda MaráškováLinda Marášková 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 11 2:10.19 369.00
6 5 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 2:13.61 327.00
7 12 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 12 2:18.02 276.00
8 7 Anna KorcováAnna Korcová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 7 2:18.52 271.00
9 6 Barbora JulinováBarbora Julinová 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 6 2:21.82 236.00
10 13 Eliška NovotnáEliška Novotná 10 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 13 2:24.15 212.00
11 8 Blanka KřivdováBlanka Křivdová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 8 2:24.32 210.00
12 9 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 9 2:28.68 170.00
1 Anar GereltsogtAnar Gereltsogt 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 1 DNF
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Valentýna PetrásováValentýna Petrásová 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 2:44.08 527.00
2 2 Adéla MasopustováAdéla Masopustová 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 2:52.86 434.00
3 11 Nikola ŠtefancováNikola Štefancová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 11 2:54.04 423.00
4 6 Amálie SedlákováAmálie Sedláková 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 2:58.11 383.00
5 12 Tereza ThielováTereza Thielová 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 12 3:08.51 290.00
6 13 Veronika VodjanskáVeronika Vodjanská 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 13 3:18.19 215.00
7 3 Natálie NěmcováNatálie Němcová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3 3:21.74 190.00
8 5 Sandra RackováSandra Racková 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 5 3:30.19 136.00
9 9 Nora SuljanovičNora Suljanovič 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 9 3:36.87 100.00
10 10 Samanta ŠlégrováSamanta Šlégrová 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 10 3:39.49 87.00
11 1 Adéla BezuchováAdéla Bezuchová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 1 3:44.85 63.00
12 7 Jelyzaveta SimakJelyzaveta Simak 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 7 4:38.33 0.00
8 Sára Claudie StiborováSára Claudie Stiborová 06 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 8 DNS
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Patrik KokšálPatrik Kokšál 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 3:14.42 530.00
2 10 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 10 3:27.47 420.00
3 8 Lukáš KundertLukáš Kundert 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 8 3:28.84 410.00
4 12 Adam SmetánkaAdam Smetánka 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 12 3:35.16 361.00
5 1 Václav ButkaVáclav Butka 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 1 3:39.09 333.00
6 13 Jiří VavřičkaJiří Vavřička 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 13 3:44.99 292.00
7 3 Tadeáš HrubýTadeáš Hrubý 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 3 3:45.72 287.00
8 14 Ondřej VránaOndřej Vrána 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 14 3:46.43 282.00
9 6 Lukáš KoubaLukáš Kouba 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 3:56.24 221.00
10 9 Martin PechMartin Pech 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 9 3:56.32 220.00
11 11 Tomáš SlabýTomáš Slabý 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 11 4:13.28 131.00
12 7 Jaroslav KožíšekJaroslav Kožíšek 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 7 4:27.72 72.00
4 Tobiáš HrynčukTobiáš Hrynčuk 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 4 DNF
2 Nicolas HolubNicolas Holub 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Šimon RadbaŠimon Radba 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 9 5:07.84 515.00
2 2 Jan DonátJan Donát 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 5:12.14 492.00
3 8 Adam NekvindaAdam Nekvinda 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 8 5:22.97 435.00
4 12 David ŠulcDavid Šulc 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 12 5:43.55 335.00
5 4 Radek GalbavýRadek Galbavý 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4 5:51.64 299.00
6 10 Adam StřižAdam Střiž 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 10 5:57.32 275.00
7 5 Miroslav JiráskoMiroslav Jirásko 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 6:01.32 259.00
8 1 Lukáš DittrichLukáš Dittrich 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 1 6:04.65 245.00
9 7 Martin KuricMartin Kuric 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 7 6:33.22 145.00
10 11 David ŠtěpánDavid Štěpán 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 11 6:54.19 87.00
11 6 Lukáš JirkaLukáš Jirka 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 6 7:59.31 0.00
3 Lukáš FrankLukáš Frank 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 3 DNF
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fork, Nekvinda, Liška, Radba Fork, Nekvinda, Liška, Radba ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 29.74 615.00
2 1 Dittrich, Schánil, Němec, Sivák Dittrich, Schánil, Němec, Sivák ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 6 32.45 423.00
3 7 Kuric, Musil, Galbavý, Dibelka Kuric, Musil, Galbavý, Dibelka ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4 32.87 396.00
4 Jáč, Novák, Janeček, Stránský Jáč, Novák, Janeček, Stránský ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 3 32.92 393.00
5 Žídek, Doubrava, Střiž, Krause Žídek, Doubrava, Střiž, Krause 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 5 33.98 328.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Glaser, Smatana, Butka, Pobočík Glaser, Smatana, Butka, Pobočík ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 1 32.92 393.00
2 13 Vavřička, Bihari, Poláček, Málek Vavřička, Bihari, Poláček, Málek ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5 35.52 245.00
3 8 Kundert, Rödl, Pech, Berousek Kundert, Rödl, Pech, Berousek ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4 35.74 233.00
4 Černý, Trzop, Klokan, Holcman Černý, Trzop, Klokan, Holcman Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 35.76 232.00
5 Krško, Domin, Slabý, Houdek Krško, Domin, Slabý, Houdek 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most 3 36.02 220.00
6 2 Holub, Hudec, Kalita, Staněk Holub, Hudec, Kalita, Staněk ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 2 36.56 194.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikulková, Maštalířová, Masopustová, Schmiedová Mikulková, Maštalířová, Masopustová, Schmiedová ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3 32.66 688.00
2 Pechová, Němcová, Žáková, Pilařová Pechová, Němcová, Žáková, Pilařová ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4 34.35 573.00
3 Dolečková, Petrásová, Hasilíková, Sedláková Dolečková, Petrásová, Hasilíková, Sedláková Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 34.94 535.00
4 Slavíková, Thielová, Charvátová, Schutzová Slavíková, Thielová, Charvátová, Schutzová ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 5 36.48 442.00
5 Friedrichová, Šlégrová, Heřmanová, Vodjanská Friedrichová, Šlégrová, Heřmanová, Vodjanská ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2 36.54 438.00
6 1 Bezuchová, Stiborová, Vlčková, Vendula Bezuchová, Stiborová, Vlčková, Vendula 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 6 37.45 387.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matuškovičová, Vávrová, Bergmannová, Permanová Matuškovičová, Vávrová, Bergmannová, Permanová ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4 34.47 565.00
2 3 Břečková, Holcová, Kubalová, Gýnová Břečková, Holcová, Kubalová, Gýnová ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2 35.82 481.00
3 Mančíková, Julinová, Jestřábková, Kvapilová Mančíková, Julinová, Jestřábková, Kvapilová ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most 3 37.05 409.00
4 1 Gereltsogt, Hoffmanová, Klailová, Novotná Gereltsogt, Hoffmanová, Klailová, Novotná 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 6 37.48 385.00
5 Permanová, Pechová, Novotná, Ptáčková Permanová, Pechová, Novotná, Ptáčková ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5 38.49 332.00
6 2 Andrlová, Šlechtová, Bencová, Weissová Andrlová, Šlechtová, Bencová, Weissová Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 39.97 260.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan SivákJan Sivák
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 8 PB 1.46 360.00
2 9 Šimon RadbaŠimon Radba
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
06 11 PB 1.46 360.00
3 Matyáš GrimmMatyáš Grimm
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 2 PB 1.42 331.00
4 Adam JežekAdam Ježek
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 4 PB 1.42 331.00
5 Jakub ŠabekJakub Šabek
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 9 PB 1.38 303.00
6 Vojtěch KubrVojtěch Kubr
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
06 6 PB 1.38 303.00
7 12 David ŠulcDavid Šulc
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
07 10 PB 1.38 303.00
8 Martin NěmecMartin Němec
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 7 PB 1.34 276.00
9 Martin HoraMartin Hora
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 3 PB 1.30 250.00
10 Adam KrauseAdam Krause
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
06 5 PB 1.30 250.00
11 Matěj WalterMatěj Walter
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
07 12 PB 1.30 250.00
2 Jan DonátJan Donát
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 1 NM
Poznámky / pokusy:
" Vojtěch Kubr - ošetřen, upadl při rozběhu
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Marek GlaserMarek Glaser
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 3 PB 1.50 389.00
2 Jakub KlokanJakub Klokan
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 6 PB 1.46 360.00
3 Martin VavroMartin Vavro
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 14 PB 1.42 331.00
4= Adam BertlAdam Bertl
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
10 2 PB 1.34 276.00
4= Jan PoláčekJan Poláček
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 11 PB 1.34 276.00
6 Sranislav BerousekSranislav Berousek
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 1 PB 1.30 250.00
7= 3 Tadeáš HrubýTadeáš Hrubý
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
09 4 PB 1.26 225.00
7= David StaněkDavid Staněk
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
09 12 PB 1.26 225.00
9 Jakub ŠtýsJakub Štýs
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 13 PB 1.26 225.00
10 5 Patrik KokšálPatrik Kokšál
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 7 PB 1.22 200.00
11 Filip HudecFilip Hudec
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 5 PB 1.20 188.00
12 Tomáš NajmonTomáš Najmon
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 10 PB 1.18 176.00
13 7 Jaroslav KožíšekJaroslav Kožíšek
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
09 8 PB 1.14 153.00
8 Lukáš KundertLukáš Kundert
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 9 DNS
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Adamcová VendulaAdamcová Vendula
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
07 11 PB 1.42 534.00
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 6 PB 1.34 449.00
3 Klára ŠtréblováKlára Štréblová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 10 PB 1.34 449.00
4 Natálie JandováNatálie Jandová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
06 4 PB 1.26 369.00
5= 4 Valentýna PetrásováValentýna Petrásová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
07 7 PB 1.22 331.00
5= Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 8 PB 1.22 331.00
7 Anna ElexováAnna Elexová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
07 2 PB 1.22 331.00
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
08 12 PB 1.18 293.00
9 Anna SlavíkováAnna Slavíková
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 9 PB 1.18 293.00
10 Andrea ZazvonilováAndrea Zazvonilová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 13 PB 1.14 257.00
11 Liliana ČelechovskáLiliana Čelechovská
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 1 PB 1.14 257.00
Aneta KailováAneta Kailová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
09 5 DNS
Veronika HeřmanováVeronika Heřmanová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 3 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 7 PB 1.30 409.00
2 4 Adriana GýnováAdriana Gýnová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
09 1 PB 1.30 409.00
3 Natálie HolcováNatálie Holcová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 2 PB 1.22 331.00
4 Leontýna PermanováLeontýna Permanová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 5 PB 1.18 293.00
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
09 PB 1.14 257.00
6 Emma PtáčkováEmma Ptáčková
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 6 PB 1.10 222.00
Natálie TůmováNatálie Tůmová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
09 8 NM
11 Linda MaráškováLinda Marášková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 4 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GerthnerJan Gerthner
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 3 PB 5.53 -1.6 m/s 487.00
2 Lukáš SchánilLukáš Schánil
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 9 PB 5.00 -0.8 m/s 382.00
3 David JanečekDavid Janeček
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 5 PB 4.44 -1.8 m/s 280.00
4 Jan BranišJan Braniš
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 1 PB 4.24 -1.5 m/s 245.00
5 Daniel SalákDaniel Salák
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
08 8 PB 3.97 -2.5 m/s 201.00
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 4 PB 3.97 +0.1 m/s 201.00
7 Daniel DibelkaDaniel Dibelka
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 2 PB 3.88 -1.9 m/s 187.00
8 Tobiasl StudničkaTobiasl Studnička
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
07 11 PB 3.81 -2.2 m/s 176.00
9 Adam JežekAdam Ježek
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 6 PB 3.73 -0.8 m/s 164.00
10 Samuel ŽídekSamuel Žídek
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
07 12 PB 3.66 -0.5 m/s 153.00
Vojtěch KubrVojtěch Kubr
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
06 7 DNS
Michal StránskýMichal Stránský
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 10 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MálekDaniel Málek
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 8 PB 5.09 -1.0 m/s 400.00
2 Marek GlaserMarek Glaser
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 3 PB 5.00 -0.1 m/s 382.00
3 Jakub KlokanJakub Klokan
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 6 PB 4.58 +0.2 m/s 304.00
4 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
09 9 PB 4.56 -1.2 m/s 301.00
5 Jan PoláčekJan Poláček
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 10 PB 4.51 -0.5 m/s 292.00
6 Adam SmatanaAdam Smatana
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 12 PB 4.04 -2.8 m/s 212.00
7 Václav RödlVáclav Rödl
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 11 PB 3.97 -0.2 m/s 201.00
8 Dominik KaslDominik Kasl
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 5 PB 3.95 -1.5 m/s 198.00
9 Jan HoudekJan Houdek
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
09 4 PB 3.79 -1.7 m/s 173.00
10 Adam KolaříkAdam Kolařík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 7 PB 3.54 -2.1 m/s 136.00
11 Edvard TrzopEdvard Trzop
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 13 PB 3.51 -1.0 m/s 132.00
12 Adam BertlAdam Bertl
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
10 1 PB 3.46 -0.2 m/s 125.00
13 Jakub DominJakub Domin
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
09 2 PB 3.27 -0.6 m/s 99.00
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ŠtréblováKlára Štréblová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 9 PB 4.25 +1.3 m/s 367.00
2 Hana DolečkováHana Dolečková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
07 1 3.99 +2.2 m/s 306.00
3 9 Nora SuljanovičNora Suljanovič
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 8 PB 3.88 +0.9 m/s 281.00
4 Linda KleinováLinda Kleinová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 PB 3.78 +1.9 m/s 259.00
5 13 Veronika VodjanskáVeronika Vodjanská
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 12 PB 3.66 +1.0 m/s 233.00
6 Aneta FriedrichováAneta Friedrichová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 2 PB 3.65 +0.7 m/s 231.00
7 Barbora MaďerováBarbora Maďerová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
06 4 PB 3.44 +0.4 m/s 188.00
8 12 Tereza ThielováTereza Thielová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 10 PB 3.43 +1.0 m/s 186.00
9 Andrea PilařováAndrea Pilařová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 6 PB 3.31 -2.0 m/s 163.00
10 Andrea ZazvonilováAndrea Zazvonilová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 13 PB 3.15 +0.9 m/s 133.00
11= 6 Amálie SedlákováAmálie Sedláková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 7 PB 3.09 +1.1 m/s 122.00
11= Julie KarlováJulie Karlová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 3 PB 3.09 +0.9 m/s 122.00
13 Adéla ŽejdlováAdéla Žejdlová
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
07 14 PB 2.22 -1.0 m/s 6.00
Zuzana VávrováZuzana Vávrová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 11 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BergmannováAdéla Bergmannová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 1 PB 4.33 -2.7 m/s 386.00
2 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 11 PB 3.85 +0.3 m/s 274.00
3 Bára MančíkováBára Mančíková
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 7 PB 3.61 +1.4 m/s 223.00
4 Natálie HolcováNatálie Holcová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 4 PB 3.61 +0.1 m/s 223.00
5 Ivana PechováIvana Pechová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 9 PB 3.54 +1.1 m/s 208.00
6 Aneta KailováAneta Kailová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
09 5 PB 3.48 -2.3 m/s 196.00
7 Natálie TůmováNatálie Tůmová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
09 12 PB 3.44 +0.5 m/s 188.00
8 Anna MartínkováAnna Martínková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 8 PB 3.41 +0.8 m/s 182.00
9 Valérie PermanováValérie Permanová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 10 PB 3.29 -1.7 m/s 159.00
10 Pavla KohútováPavla Kohútová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
10 6 PB 3.14 +1.0 m/s 131.00
11 Anna ČernáAnna Černá
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
08 2 PB 3.10 -1.1 m/s 124.00
12 Ela KabrnováEla Kabrnová
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
10 3 PB 3.03 -2.3 m/s 112.00
13 Ivana WeissováIvana Weissová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 13 PB 2.73 +0.5 m/s 65.00
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SchutzováKateřina Schutzová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 12 PB 08.83 453.00
2 Lenka CharvátováLenka Charvátová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 6 PB 07.87 391.00
3 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 8 PB 07.51 368.00
4 Lucie PoživilováLucie Poživilová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 10 PB 07.31 355.00
5 Sára NedvědováSára Nedvědová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 9 PB 07.12 343.00
6 Barbora GrajcaríkováBarbora Grajcaríková
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
08 4 PB 06.44 299.00
7 Aneta FriedrichováAneta Friedrichová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 3 PB 06.41 297.00
8 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 11 PB 06.37 295.00
9 Barbora UhrováBarbora Uhrová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 13 PB 06.26 288.00
10 Eliška HasilíkováEliška Hasilíková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
07 5 PB 06.23 286.00
11 Linda KleinováLinda Kleinová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 7 PB 05.69 252.00
12 Amálie BechyňskáAmálie Bechyňská
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 1 PB 05.11 215.00
Zuzana VávrováZuzana Vávrová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 14 DNS
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladyslav KaplunovskyiVladyslav Kaplunovskyi
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 4 PB 10.52 517.00
2 6 Lukáš JirkaLukáš Jirka
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
06 3 PB 09.65 465.00
3 Matěj WalterMatěj Walter
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
07 11 PB 09.24 440.00
4 Tomáš PancnerTomáš Pancner
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 8 PB 09.08 431.00
5 Martin NěmecMartin Němec
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 7 PB 08.93 422.00
6 Jan GerthnerJan Gerthner
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
07 2 PB 08.80 414.00
7 Jan LiškaJan Liška
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
06 5 PB 08.51 397.00
8 Ondřej MusilOndřej Musil
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 6 PB 08.33 386.00
9 Jakub ŠabekJakub Šabek
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 10 PB 08.12 373.00
10 3 Lukáš FrankLukáš Frank
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
08 1 PB 06.88 300.00
11 Tobiasl StudničkaTobiasl Studnička
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
07 9 PB 06.65 287.00
Celkem 11 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš DittrichLukáš Dittrich 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 1133
2 Adam NekvindaAdam Nekvinda 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0922
3 Jan GerthnerJan Gerthner 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0901
4 Lukáš SchánilLukáš Schánil 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0899
5 Šimon RadbaŠimon Radba 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0875
6 Tomáš JáčTomáš Jáč 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0853
7 Matěj WalterMatěj Walter 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0690
8 David JanečekDavid Janeček 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0668
9 David ŠulcDavid Šulc 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0638
10 Petr ForkPetr Fork 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0615
11 Jan LiškaJan Liška 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0540
12 Vladyslav KaplunovskyiVladyslav Kaplunovskyi 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0517
13 Adam JežekAdam Ježek 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0495
14 Jan DonátJan Donát 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0492
15 Lukáš JirkaLukáš Jirka 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0465
16 Tomáš PancnerTomáš Pancner 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0431
17 Martin NěmecMartin Němec 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0422
18 Ondřej MusilOndřej Musil 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0386
19 Adam KrauseAdam Krause 06 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0378
20 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0371
21 Jan SivákJan Sivák 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0360
22 Matyáš GrimmMatyáš Grimm 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0331
23 Samuel ŽídekSamuel Žídek 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0328
24 Jakub ŠabekJakub Šabek 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0303
25 Lukáš FrankLukáš Frank 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0300
26 Radek GalbavýRadek Galbavý 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0299
27 Adam StřižAdam Střiž 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0275
28 Miroslav JiráskoMiroslav Jirásko 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0259
29 Martin HoraMartin Hora 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0250
30 Jan BranišJan Braniš 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0245
31= Daniel SalákDaniel Salák 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0201
31= Adam HavlíčekAdam Havlíček 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0201
33 Tobiasl StudničkaTobiasl Studnička 07 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0176
34= Vojtěch KubrVojtěch Kubr 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
34= Václav NovákVáclav Novák 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
34= Michal StránskýMichal Stránský 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
34= Martin KuricMartin Kuric 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0000
34= Daniel DibelkaDaniel Dibelka 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0000
34= David ŠtěpánDavid Štěpán 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
Celkem 39 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek GlaserMarek Glaser 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 1164
2 Daniel MálekDaniel Málek 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0931
3 Jiří VavřičkaJiří Vavřička 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0835
4 Patrik KokšálPatrik Kokšál 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0730
5 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0689
6 Jakub KlokanJakub Klokan 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0664
7 Filip KrškoFilip Krško 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0642
8 Jan PoláčekJan Poláček 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0568
9 Adam SmetánkaAdam Smetánka 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0533
10 Tadeáš HrubýTadeáš Hrubý 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0512
11 Filip HudecFilip Hudec 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0497
12 Jan HoudekJan Houdek 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0441
13 Adam ProcházkaAdam Procházka 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0420
14 Lukáš KundertLukáš Kundert 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0410
15 Adam BertlAdam Bertl 10 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0401
16 David StaněkDavid Staněk 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0391
17 Adam SmatanaAdam Smatana 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0376
18 Jiří ČernýJiří Černý 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0374
19 Jakub ŠtýsJakub Štýs 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0350
20 Václav ButkaVáclav Butka 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0333
21 Martin VavroMartin Vavro 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0331
22 Edvard TrzopEdvard Trzop 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0322
23 Miloš KalitaMiloš Kalita 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0316
24 Kryštof Mario HolcmanKryštof Mario Holcman 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0309
25 Štěpán MikulášekŠtěpán Mikulášek 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0298
26 Sranislav BerousekSranislav Berousek 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0250
27 Jakub DominJakub Domin 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0242
28 Marek MazánMarek Mazán 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0215
29 Samuel BihariSamuel Bihari 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0203
30 Martin PechMartin Pech 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0199
31 Dominik KaslDominik Kasl 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0198
32 Nicolas HolubNicolas Holub 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0194
33 Adam KolaříkAdam Kolařík 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0136
34 Tomáš SlabýTomáš Slabý 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0131
35= Ondřej VránaOndřej Vrána 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
35= Tomáš NajmonTomáš Najmon 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
35= Tobiáš HrynčukTobiáš Hrynčuk 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
35= Martin HošekMartin Hošek 08 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0000
35= Lukáš KoubaLukáš Kouba 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
35= Jaroslav KožíšekJaroslav Kožíšek 09 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most PB 0000
35= Václav RödlVáclav Rödl 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0000
35= Ondřej VránaOndřej Vrána 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠtýsJakub Štýs
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
08 15 PB 55.00 350.00
2 Miloš KalitaMiloš Kalita
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 6 PB 50.96 316.00
3 Kryštof Mario HolcmanKryštof Mario Holcman
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 3 PB 50.14 309.00
4 Štěpán MikulášekŠtěpán Mikulášek
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 9 PB 48.86 298.00
5 Jakub DominJakub Domin
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
09 2 PB 42.20 242.00
6 4 Tobiáš HrynčukTobiáš Hrynčuk
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
09 5 PB 41.92 240.00
7 Filip KrškoFilip Krško
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
08 7 PB 41.23 234.00
8 Marek MazánMarek Mazán
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
09 8 PB 38.89 215.00
9 Samuel BihariSamuel Bihari
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 1 PB 37.42 203.00
10 9 Martin PechMartin Pech
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 14 PB 36.98 199.00
11 Martin HošekMartin Hošek
3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most
08 4 PB 34.35 178.00
12 12 Adam SmetánkaAdam Smetánka
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 13 PB 33.62 172.00
13 Václav RödlVáclav Rödl
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 12 PB 32.90 166.00
14 Ondřej VránaOndřej Vrána
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
09 11 PB 30.92 151.00
15 Tomáš NajmonTomáš Najmon
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 10 PB 18.49 56.00
Celkem 15 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 1807
2 Hana DolečkováHana Dolečková 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 1357
3 Anna SlavíkováAnna Slavíková 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 1177
4 Adéla MasopustováAdéla Masopustová 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 1003
5 Kateřina SchutzováKateřina Schutzová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0942
6 Valentýna PetrásováValentýna Petrásová 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0858
7 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0816
8 Andrea PilařováAndrea Pilařová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0589
9 Anastázie PechováAnastázie Pechová 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0573
10 Adamcová VendulaAdamcová Vendula 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0534
11 Aneta FriedrichováAneta Friedrichová 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0528
12 Linda KleinováLinda Kleinová 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0511
13 Jana ŽákováJana Žáková 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0506
14 Lenka BleyerováLenka Bleyerová 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0487
15 Tereza ThielováTereza Thielová 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0476
16 Adéla BezuchováAdéla Bezuchová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0450
17 Veronika VodjanskáVeronika Vodjanská 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0448
18 Nikola ŠtefancováNikola Štefancová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0423
19 Lenka CharvátováLenka Charvátová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0391
20 Andrea ZazvonilováAndrea Zazvonilová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0390
21 Amálie SedlákováAmálie Sedláková 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0383
22 Natálie JandováNatálie Jandová 06 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0369
23 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0368
24 Lucie PoživilováLucie Poživilová 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0355
25 Aneta PaškováAneta Pašková 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0346
26 Sára NedvědováSára Nedvědová 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0343
27 Barbora GrajcaríkováBarbora Grajcaríková 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0299
28 Tereza VlčkováTereza Vlčková 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0293
29 Eliška HasilíkováEliška Hasilíková 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0286
30 Nora SuljanovičNora Suljanovič 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0281
31 Liliana ČelechovskáLiliana Čelechovská 07 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0257
32 Natálie NěmcováNatálie Němcová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0190
33 Veronika ŠimováVeronika Šimová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0151
34 Sandra RackováSandra Racková 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0136
35 Adéla ŽejdlováAdéla Žejdlová 07 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0006
36= Natálie PlickováNatálie Plicková 06 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0000
36= Anna ElexováAnna Elexová 07 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
36= Barbora UhrováBarbora Uhrová 07 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
36= Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
36= Veronika HeřmanováVeronika Heřmanová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0000
36= Aneta KailováAneta Kailová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
36= Sára Claudie StiborováSára Claudie Stiborová 06 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0000
36= Barbora MaďerováBarbora Maďerová 06 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
36= Jelyzaveta SimakJelyzaveta Simak 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
36= Samanta ŠlégrováSamanta Šlégrová 06 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0000
36= Julie KarlováJulie Karlová 06 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
36= Zuzana VávrováZuzana Vávrová 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
36= Amálie BechyňskáAmálie Bechyňská 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
Celkem 48 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MartínkováAnna Martínková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 7 PB 47.39 447.00
2 Pavla KohútováPavla Kohútová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
10 3 PB 36.65 314.00
3 10 Klára KvapilováKlára Kvapilová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 6 PB 35.80 304.00
4 Klára ŠílováKlára Šílová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
10 12 PB 34.35 287.00
5 Viktorie ŠevcůViktorie Ševců
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
08 11 PB 32.23 261.00
6 Emma PtáčkováEmma Ptáčková
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
09 10 PB 31.10 248.00
7 Valerie BaťkováValerie Baťková
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
10 1 PB 28.81 221.00
8 Lucie MatuškovičováLucie Matuškovičová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
08 8 PB 26.18 190.00
9 Antonie KubalováAntonie Kubalová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
10 5 PB 25.95 188.00
10 7 Anna KorcováAnna Korcová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
09 4 PB 22.03 143.00
11 Barbora PavlíkováBarbora Pavlíková
10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š...
09 9 PB 20.93 131.00
12 Emma ČernáEmma Černá
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
08 2 PB 14.65 63.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela BřečkováNela Břečková 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 1636
2 Adéla AndrlováAdéla Andrlová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 1200
3 Adéla BergmannováAdéla Bergmannová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0955
4 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0853
5 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0799
6 Lucie MatuškovičováLucie Matuškovičová 08 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0755
7= Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0710
7= Karolína MarešováKarolína Marešová 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... 0000
8 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0683
9 Nikola KlailováNikola Klailová 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0673
10 Viktorie ŠevcůViktorie Ševců 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0632
11 Bára MančíkováBára Mančíková 08 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0632
12 Anna MartínkováAnna Martínková 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0629
13 Natálie HolcováNatálie Holcová 08 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0554
14 Emma PtáčkováEmma Ptáčková 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0470
15 Antonie KubalováAntonie Kubalová 10 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0408
16 Tereza VávrováTereza Vávrová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0393
17 Anar GereltsogtAnar Gereltsogt 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0385
18 Lea HoffmanováLea Hoffmanová 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0371
19 Linda MaráškováLinda Marášková 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0369
20 Pavla KohútováPavla Kohútová 10 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0314
21 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0293
22 Veronika BencováVeronika Bencová 10 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0287
23 Klára ŠílováKlára Šílová 10 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0287
24 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0257
25 Valerie BaťkováValerie Baťková 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0221
26 Eliška NovotnáEliška Novotná 10 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0212
27 Blanka KřivdováBlanka Křivdová 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0210
28 Ivana PechováIvana Pechová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0208
29 Aneta KailováAneta Kailová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0196
30 Natálie TůmováNatálie Tůmová 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0188
31 Anna KorcováAnna Korcová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0143
32 Barbora PavlíkováBarbora Pavlíková 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0131
33 Anna ČernáAnna Černá 08 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0124
34 Ela KabrnováEla Kabrnová 10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0112
35= Emma ČernáEmma Černá 08 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
35= Valérie PermanováValérie Permanová 09 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov PB 0000
35= Ivana WeissováIvana Weissová 09 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most PB 0000
35= Barbora JulinováBarbora Julinová 09 ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most PB 0000
35= Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 09 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... PB 0000
35= Helena DunkováHelena Dunková 09 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka10. Základní škola Zdeňka Š... PB 0000
Celkem 41 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 1133
2 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 922
3 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 901
4 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 899
5 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 875
6 ZŠ Okružní Most{8} 853
7 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 690
8 ZŠ Okružní Most{8} 668
9 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 638
10 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 615
11 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 540
12 ZŠ Okružní Most{8} 517
13 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 495
14 ZŠ Okružní Most{8} 492
15 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 465
16 ZŠ Okružní Most{8} 431
17 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 422
18 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 386
19 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 378
20 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 371
21 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 360
22 ZŠ Okružní Most{8} 331
23 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 328
24 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 303
25 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 300
26 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 299
27 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 275
28 ZŠ Okružní Most{8} 259
29 ZŠ Okružní Most{8} 250
30 ZŠ Okružní Most{8} 245
31 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 201
31 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 201
33 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 176
34 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
34 ZŠ Okružní Most{8} 0
34 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
34 ZŠ Okružní Most{8} 0
34 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
34 ZŠ Okružní Most{8} 0
Celkem 39 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 1164
2 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 931
3 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 835
4 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 730
5 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 689
6 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 664
7 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 642
8 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 568
9 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 533
10 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 512
11 ZŠ Okružní Most{8} 497
12 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 441
13 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 420
14 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 410
15 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 401
16 ZŠ Okružní Most{8} 391
17 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 376
18 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 374
19 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 350
20 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 333
21 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 331
22 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 322
23 ZŠ Okružní Most{8} 316
24 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 309
25 ZŠ Okružní Most{8} 298
26 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 250
27 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 242
28 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 215
29 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 203
30 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 199
31 ZŠ Okružní Most{8} 198
32 ZŠ Okružní Most{8} 194
33 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 136
34 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 131
35 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
35 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
35 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
35 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 0
35 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
35 3.ZŠ U Stadiónu 1028 Most{8} 0
35 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
35 ZŠ Okružní Most{8} 0
Celkem 42 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 1807
2 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 1357
3 ZŠ Okružní Most{8} 1177
4 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 1003
5 ZŠ Okružní Most{8} 942
6 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 858
7 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 816
8 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 589
9 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 573
10 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 534
11 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 528
12 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 511
13 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 506
14 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 487
15 ZŠ Okružní Most{8} 476
16 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 450
17 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 448
18 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 423
19 ZŠ Okružní Most{8} 391
20 ZŠ Okružní Most{8} 390
21 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 383
22 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 369
23 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 368
24 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 355
25 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 346
26 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 343
27 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 299
28 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 293
29 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 286
30 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 281
31 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 257
32 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 190
33 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 151
34 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 136
35 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 6
36 ZŠ Okružní Most{8} 0
36 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
36 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
36 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
36 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 0
36 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
36 ZŠ Okružní Most{8} 0
36 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
36 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 0
36 ZŠ Okružní Most{8} 0
36 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
36 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
36 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
Celkem 48 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 1636
2 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 1200
3 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 955
4 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 853
5 ZŠ Okružní Most{8} 799
6 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 755
7 ZŠ Okružní Most{8} 710
8 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 683
9 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 673
10 ZŠ Okružní Most{8} 632
10 ZŠ Okružní Most{8} 632
12 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 629
13 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 554
14 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 470
15 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 408
16 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 393
17 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 385
18 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 371
19 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 369
20 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 314
21 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 293
22 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 287
22 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 287
24 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 257
25 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 221
26 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 212
27 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 210
28 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 208
29 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 196
30 ZŠ Okružní Most{8} 188
31 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 143
32 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 131
33 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 124
34 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 112
35 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
35 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
35 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
35 ZŠ Okružní Most{8} 0
35 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 0
35 10. Základní škola Zdeňka Štěpánka{8} 0
35 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.{8} 0
Celkem 41 závodníků