Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín

Valašské Meziříčí (5. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MotošickýTomáš Motošický 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 SB 07.57 690.00
2 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5 SB 07.77 628.00
3 David ŠulákDavid Šulák 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 07.94 577.00
4 Lukáš MaléřLukáš Maléř 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 08.22 498.00
5 Adam PtáčekAdam Ptáček 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 6 08.41 447.00
6 Damián SuchánekDamián Suchánek 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 08.55 411.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LukášPetr Lukáš 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 07.97 568.00
2 David MartinekDavid Martinek 06 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2 08.19 506.00
3 Marek ŠafaříkMarek Šafařík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 08.38 454.00
4 Adam DořičákAdam Dořičák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.56 408.00
5 Matěj SkýpalaMatěj Skýpala 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5 08.76 359.00
6 Vojtěch TobolaVojtěch Tobola 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 1 08.97 311.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 07.93 580.00
2 Jan ZubíkJan Zubík 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 1 08.17 511.00
3 Jan RománekJan Románek 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 08.42 444.00
4 Bořek ŠarmanBořek Šarman 06 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 6 08.63 391.00
5 Patrik ČevelaPatrik Čevela 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 08.84 340.00
6 Jiří NěmecJiří Němec 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 2 09.03 298.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HnilicaJan Hnilica 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 2 07.85 604.00
2 Vilém SkalkaVilém Skalka 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 08.07 540.00
3 Ondřej DžobákOndřej Džobák 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 08.24 492.00
4 Kevin CicuKevin Cicu 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 08.41 447.00
5 František ŠrubařFrantišek Šrubař 08 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 6 08.59 401.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DorňákJakub Dorňák 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 4 07.80 619.00
2 Patrik MaleňákPatrik Maleňák 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 08.05 545.00
3 Erik Patrik KoutnýErik Patrik Koutný 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.29 478.00
4 Tomáš FilustekTomáš Filustek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 08.36 460.00
MS Jakub PernickýJakub Pernický 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 08.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MotošickýTomáš Motošický 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 SB 07.57 690.00
2 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5 SB 07.77 628.00
3 Jakub DorňákJakub Dorňák 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 4 07.80 619.00
4 Jan HnilicaJan Hnilica 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 2 07.85 604.00
5 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 07.93 580.00
6 David ŠulákDavid Šulák 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 07.94 577.00
7 Petr LukášPetr Lukáš 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 07.97 568.00
8 Patrik MaleňákPatrik Maleňák 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 08.05 545.00
9 Vilém SkalkaVilém Skalka 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 08.07 540.00
10 Jan ZubíkJan Zubík 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 1 08.17 511.00
11 David MartinekDavid Martinek 06 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2 08.19 506.00
12 Lukáš MaléřLukáš Maléř 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 3 08.22 498.00
13 Ondřej DžobákOndřej Džobák 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 08.24 492.00
14 Erik Patrik KoutnýErik Patrik Koutný 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.29 478.00
15 Tomáš FilustekTomáš Filustek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 08.36 460.00
16 Marek ŠafaříkMarek Šafařík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 08.38 454.00
17 Adam PtáčekAdam Ptáček 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 6 08.41 447.00
17 Kevin CicuKevin Cicu 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 08.41 447.00
19 Jan RománekJan Románek 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 08.42 444.00
20 Jakub PernickýJakub Pernický 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 08.51
21 Damián SuchánekDamián Suchánek 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 08.55 411.00
22 Adam DořičákAdam Dořičák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.56 408.00
23 František ŠrubařFrantišek Šrubař 08 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 6 08.59 401.00
24 Bořek ŠarmanBořek Šarman 06 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 6 08.63 391.00
25 Matěj SkýpalaMatěj Skýpala 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5 08.76 359.00
26 Patrik ČevelaPatrik Čevela 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 08.84 340.00
27 Vojtěch TobolaVojtěch Tobola 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 1 08.97 311.00
28 Jiří NěmecJiří Němec 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 2 09.03 298.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik TafeljukPatrik Tafeljuk 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 4 08.87 333.00
2 Vojtěch WolekVojtěch Wolek 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 1 09.10 282.00
3 Štěpán KapitánŠtěpán Kapitán 10 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 09.32 237.00
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 6 09.78 154.00
5 Štěpán FrňkaŠtěpán Frňka 10 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 5 10.21 91.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ChudárekTomáš Chudárek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.84 340.00
2 Matěj KolečekMatěj Koleček 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 09.20 261.00
3 Jakub KolečekJakub Koleček 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 09.36 229.00
4 Tomáš FrňkaTomáš Frňka 10 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 09.54 196.00
5 Jan BrňovjákJan Brňovják 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 09.72 164.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠkvainPatrik Škvain 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5 08.29 478.00
2 Adam KopeckýAdam Kopecký 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 08.49 426.00
3 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 08.67 381.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 6 09.30 241.00
5 Sebastian MěkynaSebastian Měkyna 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 09.65 176.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BačaJan Bača 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 4 08.64 388.00
2 Miroslav KodadaMiroslav Kodada 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.92 322.00
3 Marek MajerMarek Majer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 6 09.15 272.00
4 Jiří KorabečnýJiří Korabečný 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 10.00 120.00
MS Marek GiebelMarek Giebel 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 3 09.53
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PetřekFilip Petřek 08 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 08.88 331.00
2 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 5 09.28 245.00
3 Jáchym BořutaJáchym Bořuta 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 4 09.61 183.00
4 David ChudějDavid Chuděj 08 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 3 10.19 94.00
5 Filip ŠkrlaFilip Škrla 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 6 10.34 75.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠkvainPatrik Škvain 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5 08.29 478.00
2 Adam KopeckýAdam Kopecký 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 08.49 426.00
3 Jan BačaJan Bača 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 4 08.64 388.00
4 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 08.67 381.00
5 Tomáš ChudárekTomáš Chudárek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.84 340.00
6 Patrik TafeljukPatrik Tafeljuk 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 4 08.87 333.00
7 Filip PetřekFilip Petřek 08 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 08.88 331.00
8 Miroslav KodadaMiroslav Kodada 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.92 322.00
9 Vojtěch WolekVojtěch Wolek 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 1 09.10 282.00
10 Marek MajerMarek Majer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 6 09.15 272.00
11 Matěj KolečekMatěj Koleček 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 09.20 261.00
12 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 5 09.28 245.00
13 Jakub VeselýJakub Veselý 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 6 09.30 241.00
14 Štěpán KapitánŠtěpán Kapitán 10 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 09.32 237.00
15 Jakub KolečekJakub Koleček 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 09.36 229.00
16 Marek GiebelMarek Giebel 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 3 09.53
17 Tomáš FrňkaTomáš Frňka 10 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 09.54 196.00
18 Jáchym BořutaJáchym Bořuta 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 4 09.61 183.00
19 Sebastian MěkynaSebastian Měkyna 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 09.65 176.00
20 Jan BrňovjákJan Brňovják 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 09.72 164.00
21 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 6 09.78 154.00
22 Jiří KorabečnýJiří Korabečný 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 10.00 120.00
23 David ChudějDavid Chuděj 08 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 3 10.19 94.00
24 Štěpán FrňkaŠtěpán Frňka 10 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 5 10.21 91.00
25 Filip ŠkrlaFilip Škrla 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 6 10.34 75.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BenováNatálie Benová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 08.61 670.00
2 Natálie KorytárováNatálie Korytárová 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 09.10 541.00
3 Marie KocourkováMarie Kocourková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 09.30 492.00
4 Michaela RadováMichaela Radová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1 09.60 422.00
5 Lucie MacečkováLucie Macečková 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 09.90 357.00
6 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 6 10.19 299.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin KlosováKarin Klosová 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2 09.02 561.00
2 Adéla HanzlíkováAdéla Hanzlíková 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4 09.25 504.00
3 Viktorie PoláchováViktorie Poláchová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 09.45 456.00
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 1 09.77 384.00
5 Markéta JuroškováMarkéta Jurošková 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 10.05 326.00
6 Anna SlovákováAnna Slováková 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 6 10.30 278.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika StrnadlováMonika Strnadlová 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 5 09.14 531.00
2 Žaneta KlanicováŽaneta Klanicová 06 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2 09.35 480.00
3 Adéla FridrichováAdéla Fridrichová 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 09.77 384.00
4 Nikol ŠindlerováNikol Šindlerová 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 10.08 320.00
5 Natálie VylíčilováNatálie Vylíčilová 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 6 10.34 270.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VančurováHana Vančurová 07 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 6 08.54 690.00
2 Marie RajnochováMarie Rajnochová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 09.05 553.00
3 Ema StrýčkováEma Strýčková 10 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 5 09.32 487.00
4 Catherine PoláškováCatherine Polášková 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 3 09.92 353.00
5 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 10.15 306.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 08:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubováKateřina Holubová 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 09.06 551.00
2 Eva ŠkrlováEva Škrlová 06 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2 09.64 413.00
3 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 5 09.87 363.00
4 Lucie VranováLucie Vranová 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 6 10.11 314.00
5 Alena ChudáAlena Chudá 10 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 3 10.34 270.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VančurováHana Vančurová 07 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 6 08.54 690.00
2 Natálie BenováNatálie Benová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 08.61 670.00
3 Karin KlosováKarin Klosová 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2 09.02 561.00
4 Marie RajnochováMarie Rajnochová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 09.05 553.00
5 Kateřina HolubováKateřina Holubová 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 09.06 551.00
6 Natálie KorytárováNatálie Korytárová 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 09.10 541.00
7 Monika StrnadlováMonika Strnadlová 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 5 09.14 531.00
8 Adéla HanzlíkováAdéla Hanzlíková 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4 09.25 504.00
9 Marie KocourkováMarie Kocourková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 09.30 492.00
10 Ema StrýčkováEma Strýčková 10 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 5 09.32 487.00
11 Žaneta KlanicováŽaneta Klanicová 06 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2 09.35 480.00
12 Viktorie PoláchováViktorie Poláchová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 09.45 456.00
13 Michaela RadováMichaela Radová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1 09.60 422.00
14 Eva ŠkrlováEva Škrlová 06 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2 09.64 413.00
15 Petra SvobodováPetra Svobodová 08 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 1 09.77 384.00
15 Adéla FridrichováAdéla Fridrichová 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 09.77 384.00
17 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 5 09.87 363.00
18 Lucie MacečkováLucie Macečková 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 09.90 357.00
19 Catherine PoláškováCatherine Polášková 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 3 09.92 353.00
20 Markéta JuroškováMarkéta Jurošková 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 10.05 326.00
21 Nikol ŠindlerováNikol Šindlerová 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 10.08 320.00
22 Lucie VranováLucie Vranová 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 6 10.11 314.00
23 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 10.15 306.00
24 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 6 10.19 299.00
25 Anna SlovákováAnna Slováková 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 6 10.30 278.00
26 Natálie VylíčilováNatálie Vylíčilová 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 6 10.34 270.00
26 Alena ChudáAlena Chudá 10 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 3 10.34 270.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 08:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen MatušincováElen Matušincová 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2 09.20 516.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 09.22 511.00
3 Dorota MachováDorota Machová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 09.28 496.00
4 Nikola RůčkováNikola Růčková 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 09.41 465.00
5 Hana HromadováHana Hromadová 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 09.57 428.00
6 Daniela PánkováDaniela Pánková 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 09.59 424.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 08:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StodůlkováBarbora Stodůlková 08 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5 09.41 465.00
2 Eliška HorákováEliška Horáková 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 09.44 458.00
3 Tereza DušánkováTereza Dušánková 08 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 3 09.82 374.00
4 Eliška BaričiakováEliška Baričiaková 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 4 10.04 328.00
5 Lucie StodůlkováLucie Stodůlková 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 6 10.06 324.00
6 Adéla ÚlehlováAdéla Úlehlová 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 1 10.28 281.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 08:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula RománkováVendula Románková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 08.96 576.00
2 Beáta MičolováBeáta Mičolová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 09.22 511.00
3 Adéla BělíčkováAdéla Bělíčková 09 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4 09.46 454.00
4 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1 09.68 404.00
5 Markéta StratilováMarkéta Stratilová 10 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 09.95 346.00
6 Sára FialováSára Fialová 09 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 10.43 254.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 08:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VeseláTereza Veselá 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 1 09.00 566.00
2 Nela KlímováNela Klímová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 09.24 506.00
3 Vanesa KolářováVanesa Kolářová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 09.45 456.00
4 Nikol MackováNikol Macková 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 09.69 402.00
5 Julie FarkováJulie Farková 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 09.94 348.00
6 Gabriela HašováGabriela Hašová 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 10.20 297.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 08:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 08.77 626.00
2 Sofie BarošováSofie Barošová 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 09.20 516.00
3 Sofie SlovákováSofie Slováková 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2 09.42 463.00
4 Nela SkýpalováNela Skýpalová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 09.65 411.00
5 Eliška VaiglováEliška Vaiglová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 10.40 259.00
6 Alžběta ŽilinskáAlžběta Žilinská 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 6 10.64 218.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 08.77 626.00
2 Vendula RománkováVendula Románková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 08.96 576.00
3 Tereza VeseláTereza Veselá 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 1 09.00 566.00
4 Elen MatušincováElen Matušincová 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2 09.20 516.00
4 Sofie BarošováSofie Barošová 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 09.20 516.00
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 09.22 511.00
6 Beáta MičolováBeáta Mičolová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 09.22 511.00
8 Nela KlímováNela Klímová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 09.24 506.00
9 Dorota MachováDorota Machová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 09.28 496.00
10 Nikola RůčkováNikola Růčková 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 09.41 465.00
10 Barbora StodůlkováBarbora Stodůlková 08 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5 09.41 465.00
12 Sofie SlovákováSofie Slováková 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2 09.42 463.00
13 Eliška HorákováEliška Horáková 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 09.44 458.00
14 Vanesa KolářováVanesa Kolářová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 09.45 456.00
15 Adéla BělíčkováAdéla Bělíčková 09 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4 09.46 454.00
16 Hana HromadováHana Hromadová 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 09.57 428.00
17 Daniela PánkováDaniela Pánková 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 09.59 424.00
18 Nela SkýpalováNela Skýpalová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 09.65 411.00
19 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1 09.68 404.00
20 Nikol MackováNikol Macková 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 09.69 402.00
21 Tereza DušánkováTereza Dušánková 08 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 3 09.82 374.00
22 Julie FarkováJulie Farková 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 09.94 348.00
23 Markéta StratilováMarkéta Stratilová 10 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 09.95 346.00
24 Eliška BaričiakováEliška Baričiaková 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 4 10.04 328.00
25 Lucie StodůlkováLucie Stodůlková 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 6 10.06 324.00
26 Gabriela HašováGabriela Hašová 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 3 10.20 297.00
27 Adéla ÚlehlováAdéla Úlehlová 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 1 10.28 281.00
28 Eliška VaiglováEliška Vaiglová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 10.40 259.00
29 Sára FialováSára Fialová 09 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 10.43 254.00
30 Alžběta ŽilinskáAlžběta Žilinská 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 6 10.64 218.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tamara VagáčováTamara Vagáčová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2:01.46 487.00
2 Dorota MachováDorota Machová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2:01.68 484.00
3 Ella MičolováElla Mičolová 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2:03.52 458.00
4 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2:04.64 443.00
5 Anežka DivínováAnežka Divínová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2:05.55 430.00
6 Lucie SuchánkováLucie Suchánková 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2:08.09 396.00
7 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:18.42 272.00
8 Elen VaculíkováElen Vaculíková 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2:20.78 246.00
9 Pavlína MichnováPavlína Michnová 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2:27.37 182.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KuráňováEliška Kuráňová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2:02.17 477.00
2 Eliška HoffmanováEliška Hoffmanová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2:07.82 400.00
3 Markéta ObůrkováMarkéta Obůrková 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2:08.11 396.00
4 Michaela KonvičnáMichaela Konvičná 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2:10.52 365.00
5 Adéla JanyškováAdéla Janyšková 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2:12.02 346.00
6 Sára ZbořilováSára Zbořilová 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2:12.39 342.00
7 Tereza VránováTereza Vránová 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 2:12.76 337.00
8 Natálie VeseláNatálie Veselá 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2:13.52 328.00
9 Markéta StratilováMarkéta Stratilová 10 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2:21.18 242.00
MS Loreta KubějováLoreta Kubějová 10 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2:22.22
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 ZŠ Křižná 167, Valašské Meziříčí AZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 1:50.03 665.00
2 Karolína RůčkováKarolína Růčková 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec SB 1:59.15 521.00
3 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 2:03.50 458.00
4 Lucie HajdováLucie Hajdová 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2:05.26 434.00
5 Sofie HajdováSofie Hajdová 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2:06.11 422.00
6 Adéla ÚlehlováAdéla Úlehlová 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2:08.94 385.00
7 Tereza DolečkováTereza Dolečková 10 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2:13.84 324.00
8 Sabina KlanicováSabina Klanicová 09 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2:15.73 302.00
9 Elena OrságováElena Orságová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:19.61 259.00
10 Gabriela MaláGabriela Malá 09 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2:47.12 44.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 ZŠ Křižná 167, Valašské Meziříčí AZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 1:50.03 665.00
2 Karolína RůčkováKarolína Růčková 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec SB 1:59.15 521.00
3 Tamara VagáčováTamara Vagáčová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2:01.46 487.00
4 Dorota MachováDorota Machová 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2:01.68 484.00
5 Eliška KuráňováEliška Kuráňová 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2:02.17 477.00
6 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 2:03.50 458.00
7 Ella MičolováElla Mičolová 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2:03.52 458.00
8 Dominika VojkůvkováDominika Vojkůvková 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2:04.64 443.00
9 Lucie HajdováLucie Hajdová 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2:05.26 434.00
10 Anežka DivínováAnežka Divínová 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2:05.55 430.00
11 Sofie HajdováSofie Hajdová 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2:06.11 422.00
12 Eliška HoffmanováEliška Hoffmanová 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2:07.82 400.00
13 Lucie SuchánkováLucie Suchánková 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2:08.09 396.00
14 Markéta ObůrkováMarkéta Obůrková 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2:08.11 396.00
15 Adéla ÚlehlováAdéla Úlehlová 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2:08.94 385.00
16 Michaela KonvičnáMichaela Konvičná 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2:10.52 365.00
17 Adéla JanyškováAdéla Janyšková 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2:12.02 346.00
18 Sára ZbořilováSára Zbořilová 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2:12.39 342.00
19 Tereza VránováTereza Vránová 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 2:12.76 337.00
20 Natálie VeseláNatálie Veselá 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2:13.52 328.00
21 Tereza DolečkováTereza Dolečková 10 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2:13.84 324.00
22 Sabina KlanicováSabina Klanicová 09 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 2:15.73 302.00
23 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:18.42 272.00
24 Elena OrságováElena Orságová 09 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:19.61 259.00
25 Elen VaculíkováElen Vaculíková 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2:20.78 246.00
26 Markéta StratilováMarkéta Stratilová 10 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2:21.18 242.00
27 Loreta KubějováLoreta Kubějová 10 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2:22.22
28 Pavlína MichnováPavlína Michnová 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2:27.37 182.00
29 Gabriela MaláGabriela Malá 09 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2:47.12 44.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 2:32.67 660.00
2 Kristýna HegarováKristýna Hegarová 07 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 2:50.58 458.00
3 Natálie ŠvecováNatálie Švecová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 2:50.87 455.00
4 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 2:56.57 398.00
5 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 1 2:57.25 391.00
6 Barbora KrajsováBarbora Krajsová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 3:05.25 318.00
7 201 Adéla HanáčkováAdéla Hanáčková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 3:11.41 266.00
8 Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 7 3:12.49 258.00
9 Adéla HanzlíkováAdéla Hanzlíková 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 3:16.45 227.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MacečkováLucie Macečková 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 8 2:55.43 409.00
2 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 6 2:57.68 387.00
3 Tereza BrňovjákováTereza Brňovjáková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 2:59.15 373.00
4 Anna SlovákováAnna Slováková 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 11 2:59.33 371.00
5 Karolína PetřekováKarolína Petřeková 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 10 3:02.62 341.00
6 Kateřina HolubováKateřina Holubová 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 12 3:03.05 337.00
7 Gábina KolaříkováGábina Kolaříková 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 7 3:05.76 314.00
8 Ivana HoleňováIvana Holeňová 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 3 3:05.86 313.00
9 Hana HoužvováHana Houžvová 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4 3:06.98 303.00
10 Anna PetrůAnna Petrů 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 9 3:10.73 272.00
11 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 06 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5 3:17.12 222.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 2:32.67 660.00
2 Kristýna HegarováKristýna Hegarová 07 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 2:50.58 458.00
3 Natálie ŠvecováNatálie Švecová 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 2:50.87 455.00
4 Lucie MacečkováLucie Macečková 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 8 2:55.43 409.00
5 Amálie JanoškováAmálie Janošková 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 2:56.57 398.00
6 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 1 2:57.25 391.00
7 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 6 2:57.68 387.00
8 Tereza BrňovjákováTereza Brňovjáková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1 2:59.15 373.00
9 Anna SlovákováAnna Slováková 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 11 2:59.33 371.00
10 Karolína PetřekováKarolína Petřeková 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 10 3:02.62 341.00
11 Kateřina HolubováKateřina Holubová 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 12 3:03.05 337.00
12 Barbora KrajsováBarbora Krajsová 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 3:05.25 318.00
13 Gábina KolaříkováGábina Kolaříková 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 7 3:05.76 314.00
14 Ivana HoleňováIvana Holeňová 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 3 3:05.86 313.00
15 Hana HoužvováHana Houžvová 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4 3:06.98 303.00
16 Anna PetrůAnna Petrů 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 9 3:10.73 272.00
17 201 Adéla HanáčkováAdéla Hanáčková 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 3:11.41 266.00
18 Klára KvětoňováKlára Květoňová 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 7 3:12.49 258.00
19 Adéla HanzlíkováAdéla Hanzlíková 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 3:16.45 227.00
20 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 06 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5 3:17.12 222.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír JaníkVladimír Janík 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 3:32.58 381.00
2 Filip VičanFilip Vičan 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 3:32.95 378.00
3 Adam KundrátAdam Kundrát 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 3:33.12 377.00
4 Ondřej VávraOndřej Vávra 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 10 3:45.00 292.00
5 Jindřich PešlJindřich Pešl 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5 3:47.45 276.00
6 Jan KopečekJan Kopeček 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 3:48.20 271.00
7 Dominik ZemanDominik Zeman 10 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 12 3:48.31 270.00
8 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 7 3:49.79 260.00
9 Marek PetřekMarek Petřek 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 3:54.37 232.00
10 Martin RadaMartin Rada 09 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 8 3:57.93 211.00
11 Matyáš MocekMatyáš Mocek 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 4 4:36.76 43.00
MS Dominik NěmecDominik Němec 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 13 3:31.68
MS Jan SalamonJan Salamon 10 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 9 4:37.60
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor PelcViktor Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 7 3:25.03 440.00
2 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 9 3:28.64 411.00
3 Jakub KrupaJakub Krupa 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 5 3:28.89 409.00
4 Michal FrydrychMichal Frydrych 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 3 3:33.02 377.00
5 David LiškaDavid Liška 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 3:33.18 376.00
6 Petr ČechPetr Čech 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 3:36.98 348.00
7 Jáchym BořutaJáchym Bořuta 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 1 3:37.16 347.00
8 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 3:37.79 342.00
9 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 10 3:37.81 342.00
10 Matyáš KrumpholzMatyáš Krumpholz 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 3:46.50 282.00
11 Ondřej PoláchOndřej Polách 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 3:46.69 281.00
12 Jan BrňovjákJan Brňovják 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 13 3:53.56 237.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor PelcViktor Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 7 3:25.03 440.00
2 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 9 3:28.64 411.00
3 Jakub KrupaJakub Krupa 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 5 3:28.89 409.00
4 Dominik NěmecDominik Němec 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 13 3:31.68
5 Vladimír JaníkVladimír Janík 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 3:32.58 381.00
6 Filip VičanFilip Vičan 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 3:32.95 378.00
7 Michal FrydrychMichal Frydrych 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 3 3:33.02 377.00
8 Adam KundrátAdam Kundrát 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 3:33.12 377.00
9 David LiškaDavid Liška 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 3:33.18 376.00
10 Petr ČechPetr Čech 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 3:36.98 348.00
11 Jáchym BořutaJáchym Bořuta 08 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 1 3:37.16 347.00
12 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 3:37.79 342.00
13 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 10 3:37.81 342.00
14 Ondřej VávraOndřej Vávra 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 10 3:45.00 292.00
15 Matyáš KrumpholzMatyáš Krumpholz 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 3:46.50 282.00
16 Ondřej PoláchOndřej Polách 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 8 3:46.69 281.00
17 Jindřich PešlJindřich Pešl 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5 3:47.45 276.00
18 Jan KopečekJan Kopeček 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 3:48.20 271.00
19 Dominik ZemanDominik Zeman 10 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 12 3:48.31 270.00
20 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř... 7 3:49.79 260.00
21 Jan BrňovjákJan Brňovják 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 13 3:53.56 237.00
22 Marek PetřekMarek Petřek 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 3:54.37 232.00
23 Martin RadaMartin Rada 09 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 8 3:57.93 211.00
24 Matyáš MocekMatyáš Mocek 10 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 4 4:36.76 43.00
25 Jan SalamonJan Salamon 10 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 9 4:37.60

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon HurtaŠimon Hurta 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4:57.17 576.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5:09.61 506.00
3 Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 5:19.60 452.00
4 Tomáš ChudějTomáš Chuděj 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5:19.64 452.00
5 Vojtěch KvětákVojtěch Květák 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:24.42 427.00
6 Tomáš RadaTomáš Rada 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5:27.47 412.00
7 Vojtěch LičkoVojtěch Ličko 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5:30.94 395.00
8 Daniel RadaDaniel Rada 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5:32.97 385.00
9 Marek ZavadilMarek Zavadil 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5:37.00 366.00
10 Vladimír KuchařVladimír Kuchař 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5:40.90 347.00
11 Šimon BenaŠimon Bena 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5:42.56 340.00
12 Lukáš SovákLukáš Sovák 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5:42.62 339.00
13 Martin KaňákMartin Kaňák 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5:52.23 297.00
14 Patrik JurošekPatrik Jurošek 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6:08.94 229.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik MachačPatrik Machač 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4:59.38 563.00
2 Jiří GášekJiří Gášek 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 5:01.45 551.00
3 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5:13.89 482.00
4 Otakar HoffmannOtakar Hoffmann 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:15.98 471.00
5 Ondřej PobořilOndřej Pobořil 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:22.76 436.00
6 Daniel KubičnýDaniel Kubičný 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5:31.07 394.00
7 Martin MinarčíkMartin Minarčík 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 5:34.70 376.00
MS Jakub PernickýJakub Pernický 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:35.12
9 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5:37.14 365.00
MS 215 Tomáš SlavíkTomáš Slavík 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5:37.47
11 Tomáš FilustekTomáš Filustek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5:46.48 322.00
MS Lukaš MasařLukaš Masař 08 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 5:57.30
Kevin CicuKevin Cicu 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon HurtaŠimon Hurta 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 4:57.17 576.00
2 Patrik MachačPatrik Machač 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4:59.38 563.00
3 Jiří GášekJiří Gášek 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 5:01.45 551.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5:09.61 506.00
5 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5:13.89 482.00
6 Otakar HoffmannOtakar Hoffmann 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:15.98 471.00
7 Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 5:19.60 452.00
8 Tomáš ChudějTomáš Chuděj 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5:19.64 452.00
9 Ondřej PobořilOndřej Pobořil 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:22.76 436.00
10 Vojtěch KvětákVojtěch Květák 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:24.42 427.00
11 Tomáš RadaTomáš Rada 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5:27.47 412.00
12 Vojtěch LičkoVojtěch Ličko 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5:30.94 395.00
13 Daniel KubičnýDaniel Kubičný 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5:31.07 394.00
14 Daniel RadaDaniel Rada 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5:32.97 385.00
15 Martin MinarčíkMartin Minarčík 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 5:34.70 376.00
16 Jakub PernickýJakub Pernický 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5:35.12
17 Marek ZavadilMarek Zavadil 07 Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A 5:37.00 366.00
18 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5:37.14 365.00
19 215 Tomáš SlavíkTomáš Slavík 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 5:37.47
20 Vladimír KuchařVladimír Kuchař 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5:40.90 347.00
21 Šimon BenaŠimon Bena 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5:42.56 340.00
22 Lukáš SovákLukáš Sovák 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5:42.62 339.00
23 Tomáš FilustekTomáš Filustek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5:46.48 322.00
24 Martin KaňákMartin Kaňák 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5:52.23 297.00
25 Lukaš MasařLukaš Masař 08 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 5:57.30
26 Patrik JurošekPatrik Jurošek 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6:08.94 229.00
Kevin CicuKevin Cicu 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čevela, Pobořil, Koutný, Maleňák Čevela, Pobořil, Koutný, Maleňák ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 1 30.70 543.00
2 Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 31.52 485.00
3 Skalka, Filustek, Baroš, Kristek Skalka, Filustek, Baroš, Kristek ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 32.33 430.00
4 Hnilica, Džobák, Němec, Burian Hnilica, Džobák, Němec, Burian ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 32.69 407.00
5 Rada, Troják, Pšenica, Bayer Rada, Troják, Pšenica, Bayer ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 32.87 396.00
6 Cicu, Golasovský, Košárek, Bena Cicu, Golasovský, Košárek, Bena ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 33.12 380.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáček, Kuchař, Srba, Halašta Ptáček, Kuchař, Srba, Halašta ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 30.96 524.00
2 Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 31.00 521.00
3 Koňařík, Sušeň, Novotný, Lukáš Koňařík, Sušeň, Novotný, Lukáš ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 31.36 496.00
4 Skýpala, Rada, Tobola, Martinek Skýpala, Rada, Tobola, Martinek Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 4 31.66 475.00
5 Chuděj, Marek, Škrobánek, Ličko Chuděj, Marek, Škrobánek, Ličko ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 32.06 448.00
6 Hurta, Zubík, Kovář, Šafařík Hurta, Zubík, Kovář, Šafařík ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2 33.40 363.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gášek, Minarčík, Sibal, Šarman Gášek, Minarčík, Sibal, Šarman Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 3 30.90 529.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čevela, Pobořil, Koutný, Maleňák Čevela, Pobořil, Koutný, Maleňák ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 1 30.70 543.00
2 Gášek, Minarčík, Sibal, Šarman Gášek, Minarčík, Sibal, Šarman Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 3 30.90 529.00
3 Ptáček, Kuchař, Srba, Halašta Ptáček, Kuchař, Srba, Halašta ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1 30.96 524.00
4 Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský Šulák, Motošický, Maléř, Kjeronský ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 31.00 521.00
5 Koňařík, Sušeň, Novotný, Lukáš Koňařík, Sušeň, Novotný, Lukáš ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 3 31.36 496.00
6 Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák Románek, Hasalík, Dimitriadis, Dořičák ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 31.52 485.00
7 Skýpala, Rada, Tobola, Martinek Skýpala, Rada, Tobola, Martinek Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 4 31.66 475.00
8 Chuděj, Marek, Škrobánek, Ličko Chuděj, Marek, Škrobánek, Ličko ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 32.06 448.00
9 Skalka, Filustek, Baroš, Kristek Skalka, Filustek, Baroš, Kristek ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 32.33 430.00
10 Hnilica, Džobák, Němec, Burian Hnilica, Džobák, Němec, Burian ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 32.69 407.00
11 Rada, Troják, Pšenica, Bayer Rada, Troják, Pšenica, Bayer ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 32.87 396.00
12 Cicu, Golasovský, Košárek, Bena Cicu, Golasovský, Košárek, Bena ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 33.12 380.00
13 Hurta, Zubík, Kovář, Šafařík Hurta, Zubík, Kovář, Šafařík ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 2 33.40 363.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koleček, Kalous, Frňka, Koleček Koleček, Kalous, Frňka, Koleček ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 35.14 264.00
2 Kundrát, Vybíral, Janík, Krejčíř Kundrát, Vybíral, Janík, Krejčíř ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 35.53 244.00
3 Vávra, Kapitán, Malý Vávra, Kapitán, Malý ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 6 35.68 236.00
4 Liška, Bělunek, Petřek, Pernický Liška, Bělunek, Petřek, Pernický Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 36.74 186.00
5 Zeman, Vičan, Holčák, Dobeš Zeman, Vičan, Holčák, Dobeš ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 36.90 179.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecký, Pelc, Pelc, Chalupa Kopecký, Pelc, Pelc, Chalupa Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 34.02 326.00
2 Němejc, Čech, Svozil, Petřek Němejc, Čech, Svozil, Petřek ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 36.13 214.00
3 Liška, Korabečný, Chudárek, Kodada Liška, Korabečný, Chudárek, Kodada ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 37.03 173.00
4 Petrovický, Chudý, Škrla, Juránek Petrovický, Chudý, Škrla, Juránek ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2 39.51 80.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bača, Strýček, Bořuta, Pupík Bača, Strýček, Bořuta, Pupík ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2 34.41 304.00
2 Škvain, Bartas, Měkyna, Veselý Škvain, Bartas, Měkyna, Veselý ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 35.72 234.00
3 Frňka, Kopeček, Krupa, Wolek Frňka, Kopeček, Krupa, Wolek Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 3 37.24 164.00
4 Rada, Grygařík, Chuděj, Navrátil Rada, Grygařík, Chuděj, Navrátil Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 5 38.43 117.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecký, Pelc, Pelc, Chalupa Kopecký, Pelc, Pelc, Chalupa Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 4 34.02 326.00
2 Bača, Strýček, Bořuta, Pupík Bača, Strýček, Bořuta, Pupík ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2 34.41 304.00
3 Koleček, Kalous, Frňka, Koleček Koleček, Kalous, Frňka, Koleček ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 35.14 264.00
4 Kundrát, Vybíral, Janík, Krejčíř Kundrát, Vybíral, Janík, Krejčíř ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 3 35.53 244.00
5 Vávra, Kapitán, Malý Vávra, Kapitán, Malý ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 6 35.68 236.00
6 Škvain, Bartas, Měkyna, Veselý Škvain, Bartas, Měkyna, Veselý ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 35.72 234.00
7 Němejc, Čech, Svozil, Petřek Němejc, Čech, Svozil, Petřek ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 36.13 214.00
8 Liška, Bělunek, Petřek, Pernický Liška, Bělunek, Petřek, Pernický Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 2 36.74 186.00
9 Zeman, Vičan, Holčák, Dobeš Zeman, Vičan, Holčák, Dobeš ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 36.90 179.00
10 Liška, Korabečný, Chudárek, Kodada Liška, Korabečný, Chudárek, Kodada ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 37.03 173.00
11 Frňka, Kopeček, Krupa, Wolek Frňka, Kopeček, Krupa, Wolek Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 3 37.24 164.00
12 Rada, Grygařík, Chuděj, Navrátil Rada, Grygařík, Chuděj, Navrátil Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 5 38.43 117.00
13 Petrovický, Chudý, Škrla, Juránek Petrovický, Chudý, Škrla, Juránek ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 2 39.51 80.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovářová, Petrošová, Janošková, Poláchová Kovářová, Petrošová, Janošková, Poláchová ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 33.77 612.00
2 Švecová, Radová, Macečková, Benová Švecová, Radová, Macečková, Benová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 35.15 522.00
3 Korytárová, Brňovjáková, Dobrozemská, Kocourková Korytárová, Brňovjáková, Dobrozemská, Kocourková ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 36.06 466.00
4 Vaculíková, Jurošková, Václavíková, Hanzlíková Vaculíková, Jurošková, Václavíková, Hanzlíková ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 1 36.38 447.00
5 Nečyporuková, Cibulcová, Červená, Minarčíková Nečyporuková, Cibulcová, Červená, Minarčíková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 37.38 391.00
6 Šindlerová, Petrů, Vylíčilová, Holubová Šindlerová, Petrů, Vylíčilová, Holubová ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 37.40 390.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stolařová, Slováková, Svobodová, Klanicová Stolařová, Slováková, Svobodová, Klanicová Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 4 35.36 509.00
2 Fojtášková, Brodová, Polášková, Hrušková Fojtášková, Brodová, Polášková, Hrušková Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 1 36.10 464.00
3 Vančurová, Škrlová, Fojtíková, Vránová Vančurová, Škrlová, Fojtíková, Vránová ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 3 36.81 423.00
4 Fridrichová, Hanáčková, Petřeková, Šimurdová Fridrichová, Hanáčková, Petřeková, Šimurdová ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 36.96 414.00
5 Kulajtová, Skalíková, Trefilová, Kadlecová Kulajtová, Skalíková, Trefilová, Kadlecová Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 6 37.30 395.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovářová, Petrošová, Janošková, Poláchová Kovářová, Petrošová, Janošková, Poláchová ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 33.77 612.00
2 Švecová, Radová, Macečková, Benová Švecová, Radová, Macečková, Benová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 35.15 522.00
3 Stolařová, Slováková, Svobodová, Klanicová Stolařová, Slováková, Svobodová, Klanicová Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 4 35.36 509.00
4 Korytárová, Brňovjáková, Dobrozemská, Kocourková Korytárová, Brňovjáková, Dobrozemská, Kocourková ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 36.06 466.00
5 Fojtášková, Brodová, Polášková, Hrušková Fojtášková, Brodová, Polášková, Hrušková Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 1 36.10 464.00
6 Vaculíková, Jurošková, Václavíková, Hanzlíková Vaculíková, Jurošková, Václavíková, Hanzlíková ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 1 36.38 447.00
7 Vančurová, Škrlová, Fojtíková, Vránová Vančurová, Škrlová, Fojtíková, Vránová ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 3 36.81 423.00
8 Fridrichová, Hanáčková, Petřeková, Šimurdová Fridrichová, Hanáčková, Petřeková, Šimurdová ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 36.96 414.00
9 Kulajtová, Skalíková, Trefilová, Kadlecová Kulajtová, Skalíková, Trefilová, Kadlecová Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 6 37.30 395.00
10 Nečyporuková, Cibulcová, Červená, Minarčíková Nečyporuková, Cibulcová, Červená, Minarčíková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 37.38 391.00
11 Šindlerová, Petrů, Vylíčilová, Holubová Šindlerová, Petrů, Vylíčilová, Holubová ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 37.40 390.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 34.52 562.00
2 Mydlová, Dušánková, Blinková, Adámková Mydlová, Dušánková, Blinková, Adámková Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 4 36.32 451.00
3 Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 36.64 432.00
4 Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 36.89 418.00
5 Stodůlková, Pechová, Klanicová, Stodůlková Stodůlková, Pechová, Klanicová, Stodůlková Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 5 37.22 400.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lieblová, Klímová, Skýpalová, Vaiglová Lieblová, Klímová, Skýpalová, Vaiglová ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 35.55 497.00
2 Hendrychová, Machová, Hajdová, Kolářová Hendrychová, Machová, Hajdová, Kolářová ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 35.60 494.00
3 Macková, Kalinová, Krůpová, Hajdová Macková, Kalinová, Krůpová, Hajdová ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 36.06 466.00
4 Indruchová, Dolečková, Matušincová, Zahradníčková Indruchová, Dolečková, Matušincová, Zahradníčková ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2 36.24 456.00
5 Farková, Veselá, Hašová, Novotná Farková, Veselá, Hašová, Novotná ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 36.50 440.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barošová, Slováková, Mičolová, Drápková Barošová, Slováková, Mičolová, Drápková Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2 34.36 573.00
2 Pánková, Veselá, Hromadová Pánková, Veselá, Hromadová ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5 36.42 445.00
3 Vránová, Chudá, Baričiaková, Žilinská Vránová, Chudá, Baričiaková, Žilinská ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 3 37.93 361.00
4 Vaculíková, Fialová, Stratilová, Bělíčková Vaculíková, Fialová, Stratilová, Bělíčková ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 38.03 356.00
5 Zezulková, Orságová, Slováková, Kolečková Zezulková, Orságová, Slováková, Kolečková ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 38.99 307.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barošová, Slováková, Mičolová, Drápková Barošová, Slováková, Mičolová, Drápková Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 2 34.36 573.00
2 Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová Růčková, Růčková, Adamcová, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 34.52 562.00
3 Lieblová, Klímová, Skýpalová, Vaiglová Lieblová, Klímová, Skýpalová, Vaiglová ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 35.55 497.00
4 Hendrychová, Machová, Hajdová, Kolářová Hendrychová, Machová, Hajdová, Kolářová ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 35.60 494.00
5 Macková, Kalinová, Krůpová, Hajdová Macková, Kalinová, Krůpová, Hajdová ZŠ ZašováZŠ Zašová 6 36.06 466.00
6 Indruchová, Dolečková, Matušincová, Zahradníčková Indruchová, Dolečková, Matušincová, Zahradníčková ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 2 36.24 456.00
7 Mydlová, Dušánková, Blinková, Adámková Mydlová, Dušánková, Blinková, Adámková Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 4 36.32 451.00
8 Pánková, Veselá, Hromadová Pánková, Veselá, Hromadová ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 5 36.42 445.00
9 Farková, Veselá, Hašová, Novotná Farková, Veselá, Hašová, Novotná ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 4 36.50 440.00
10 Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková Mičolová, Divínová, Vojkůvková, Románková ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 36.64 432.00
11 Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová Piskořová, Cibulcová, Andrýsková, Vagáčová ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 36.89 418.00
12 Stodůlková, Pechová, Klanicová, Stodůlková Stodůlková, Pechová, Klanicová, Stodůlková Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 5 37.22 400.00
13 Vránová, Chudá, Baričiaková, Žilinská Vránová, Chudá, Baričiaková, Žilinská ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 3 37.93 361.00
14 Vaculíková, Fialová, Stratilová, Bělíčková Vaculíková, Fialová, Stratilová, Bělíčková ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 6 38.03 356.00
15 Zezulková, Orságová, Slováková, Kolečková Zezulková, Orságová, Slováková, Kolečková ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 38.99 307.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Vilém SkalkaVilém Skalka
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 20 PB 1.66 o o - o o o o o o o o o o xo xo xxx 512.00
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 3 PB 1.66 - - - - - - o o xo o o xo xo xo xxo xxx 512.00
3 Marek ŠafaříkMarek Šafařík
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 23 PB 1.58 - - - - xo o xo o o xxo xo xo o xxx 449.00
4 René BayerRené Bayer
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 1 PB 1.58 o o o o o o xo o o o o o xo xxx 449.00
5 Daniel StubenvollDaniel Stubenvoll
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 22 PB 1.54 o o o - o o o o o xo o o xxx 419.00
6 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 9 PB 1.54 o o o o o o o o o xo o xo xxx 419.00
7 David EinšpiglDavid Einšpigl
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 25 PB 1.54 o o o o o o o o xxo o xxo xo xxx 419.00
8 Robert KoňaříkRobert Koňařík
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 11 PB 1.50 - - - - o o o o o o o xxx 389.00
9 Tomáš MotošickýTomáš Motošický
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
08 16 PB 1.50 o o o o o o o xo o o o xxx 389.00
10 Tomáš BeitlTomáš Beitl
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 2 PB 1.50 o o o - o o o o o o xxo xxx 389.00
11 Ondřej KristekOndřej Kristek
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 12 PB 1.50 o o - o o o o o o xo xxo xxx 389.00
12 Jiří GášekJiří Gášek
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
07 6 PB 1.50 o - - - o o - xo o xxo xxo xxx 389.00
13= Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 8 PB 1.46 - - - o o o o o o o xxx 360.00
13= Martin MinarčíkMartin Minarčík
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
07 15 PB 1.46 o - - o - o - o o o xxx 360.00
15 Matěj SkýpalaMatěj Skýpala
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
07 21 PB 1.46 o o o xo o o o o o o xx- xxx 360.00
16= Ondřej PobořilOndřej Pobořil
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 19 PB 1.46 o o o o o o o xxo o xo xxx 360.00
16= Jakub GavendaJakub Gavenda
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 7 PB 1.46 o o o o o o o o xxo xo xxx 360.00
18 Vojtěch TobolaVojtěch Tobola
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
07 24 PB 1.46 o o o o o xo xo xo xxo xo xxx 360.00
19= Michael SoušekMichael Soušek
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 26 PB 1.46 o o o o o o o o o xxo xxx 360.00
19= Jan KjeronskýJan Kjeronský
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
06 10 PB 1.46 o o o o o o o o o xxo xxx 360.00
21 Daniel KubičnýDaniel Kubičný
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
06 14 PB 1.42 o o o o o o o xo o xxx 331.00
22 Matyáš PernickýMatyáš Pernický
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 18 PB 1.38 o o xo o xo o o o xxx 303.00
23 Jan DivinaJan Divina
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
08 4 PB 1.38 o o o o o o o xxo xxx 303.00
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 Simon BarošSimon Baroš
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 1 PB 1.50 - - o o o o o o o o xo xr 389.00
2= Alexander PelcAlexander Pelc
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 16 PB 1.46 - - - - - - - o - xo - xr 360.00
2= Václav SvozilVáclav Svozil
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 19 PB 1.46 - - o o o o o o o xo xxx 360.00
4 Patrik TafeljukPatrik Tafeljuk
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
08 20 PB 1.46 o o o o o o o o o xxo xxx 360.00
5 Jakub KolečekJakub Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 10 PB 1.42 o o o o o o xo xo o xxx 331.00
6 Josef BělunekJosef Bělunek
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
09 2 PB 1.42 o o o o o xxo o xo o xxx 331.00
7 Richard MartinekRichard Martinek
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
09 14 PB 1.30 o o o o o o xxx 250.00
8= Martin DoležalMartin Doležal
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 4 PB 1.30 o o o o xo o xxx 250.00
8= Matěj KolečekMatěj Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 11 PB 1.30 o o o o xo o xxx 250.00
10= Miroslav KodadaMiroslav Kodada
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 9 PB 1.30 o o o o xxo o xr 250.00
10= Sebastian ChalupaSebastian Chalupa
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
08 7 PB 1.30 o o o o xxo o xxx 250.00
12 Adam KrejčířAdam Krejčíř
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
09 12 PB 1.30 o o o o o xxo x- r 250.00
13 Ondřej PoláchOndřej Polách
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 17 PB 1.26 o o o o o xxx 225.00
14= Vladislav GrygaříkVladislav Grygařík
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
09 5 PB 1.22 o o xo o xxx 200.00
14= Šimon NavrátilŠimon Navrátil
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
10 15 PB 1.22 o o xo o xxx 200.00
16 Matouš Timotej LiškaMatouš Timotej Liška
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
09 13 PB 1.22 o o o xo xxx 200.00
17 Petr ČechPetr Čech
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 3 PB 1.18 o o o xxx 176.00
18 Jan HolčákJan Holčák
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 6 PB 1.14 o o xxx 153.00
Maxmilián JakešMaxmilián Jakeš
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 8 NM xxx
Jan SalamonJan Salamon
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
10 18 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 15 PB 1.46 - - - - - o o o o o r 577.00
2 Natálie KorytárováNatálie Korytárová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 9 PB 1.38 o o o o o o o o xxx 491.00
3 Markéta ToflováMarkéta Toflová
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
06 23 PB 1.38 - o xo o o xo o xo xr 491.00
4 Barbora BaculováBarbora Baculová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 1 PB 1.34 o o o o xo o xo xxx 449.00
5 Nelly DobrozemskáNelly Dobrozemská
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 4 PB 1.34 xo o o o o o xxo xxx 449.00
6 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
08 5 PB 1.34 - o o o xo xo xxo xxx 449.00
7 Petra StolařováPetra Stolařová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 19 PB 1.34 o o xo o xxo o xxo xxx 449.00
8= Kateřina BrodováKateřina Brodová
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
06 2 PB 1.30 - o o o o xo xxx 409.00
8= Michaela RadováMichaela Radová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 17 PB 1.30 o o o o o xo xxx 409.00
10 Barbora NovosadováBarbora Novosadová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 14 PB 1.30 o o o o o xxo xxx 409.00
11= Marie MajerováMarie Majerová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 11 PB 1.26 o o o o o xxx 369.00
11= Annemarie SkalíkováAnnemarie Skalíková
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
08 18 PB 1.26 o o o o o xxx 369.00
13 Lenka ŠimurdováLenka Šimurdová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 21 PB 1.26 o o o xo o r 369.00
14 Bára ŠtěpánkováBára Štěpánková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 22 PB 1.26 - xo o o xxo xxx 369.00
15= Alexandra NečyporukováAlexandra Nečyporuková
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 13 PB 1.22 o o o o xxx 331.00
15= Štěpánka CibulcováŠtěpánka Cibulcová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 3 PB 1.22 o o o o xxx 331.00
17 Anna PetrůAnna Petrů
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 16 PB 1.22 o o xo o - r 331.00
18 Dorota TrefilováDorota Trefilová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
08 24 PB 1.22 o o o xo xxx 331.00
19 Barbora KrajsováBarbora Krajsová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 10 PB 1.22 o o xxo xxo x- r 331.00
20 Eliška MančařováEliška Mančařová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 12 PB 1.18 o o o xxx 293.00
21 Nina SyptákováNina Syptáková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
08 20 PB 1.18 xo xxo xo xxx 293.00
22 Hana HoužvováHana Houžvová
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 6 PB 1.14 o o xxx 257.00
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 Body
1 Šárka LieblováŠárka Lieblová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 13 PB 1.44 - - - - - o o xo o o o xo xxx 555.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
09 27 PB 1.36 o o o o o o o o o xo xxx 470.00
3 Adéla BělíčkováAdéla Bělíčková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
09 2 PB 1.36 o o o o o o o xo o xxo xxx 470.00
4 Tereza DušánkováTereza Dušánková
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
08 3 PB 1.32 o o o o o o o o o xxx 429.00
5 Julie KolečkováJulie Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
09 8 PB 1.32 o o o o o o xo xxo o xxx 429.00
6= Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 6 PB 1.32 - - o o o o o xo xo xxx 429.00
6= Veronika StejskalováVeronika Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 PB 1.32 xo o o o o o o o xo xxx 429.00
8 Alžběta SlezákováAlžběta Slezáková
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
08 22 PB 1.32 o o o o xo o xo xo xo xxx 429.00
9 Eliška MičolováEliška Mičolová
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 16 PB 1.32 o o o xo o xxo xo o xo xxx 429.00
10 Janika NovotnáJanika Novotná
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
09 19 PB 1.28 o o o o o o o o xxx 389.00
11 Sofie BarošováSofie Barošová
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 1 PB 1.28 o o o o o o o xo xxx 389.00
12 Tamara VagáčováTamara Vagáčová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 25 PB 1.28 xo o o o o o o xo xxx 389.00
13 Barbora StodůlkováBarbora Stodůlková
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
08 24 PB 1.28 o o o o o xo o xxo xxx 389.00
14 Emílie EzechýlováEmílie Ezechýlová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 4 PB 1.24 o o o o o o xo xxx 350.00
15 Simona KolečkováSimona Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 9 PB 1.24 o o o o o xo xxo xxx 350.00
16 Natálie IndruchováNatálie Indruchová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
10 7 PB 1.20 o o o o o o xxx 312.00
17 Gabriela MaláGabriela Malá
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
09 15 PB 1.20 o o o o xo o xxx 312.00
18 Tereza PiskořováTereza Piskořová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 21 PB 1.20 o o o xo xo o xxx 312.00
19 Viktorie KrupováViktorie Krupová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 12 PB 1.20 o o o o o xo xxx 312.00
20 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 10 PB 1.20 o o o xo o xxo xxx 312.00
21 Nikol MackováNikol Macková
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 14 PB 1.16 o o xo xxo o xxx 275.00
22= Sofie HajdováSofie Hajdová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 5 PB 1.16 o xo o o xxo xxx 275.00
22= Eliška KramolišováEliška Kramolišová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 11 PB 1.16 o xo o o xxo xxx 275.00
24 Michaela PechováMichaela Pechová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
09 20 PB 1.12 xo o o o xxx 239.00
25 Karolína MydlováKarolína Mydlová
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
09 18 PB 1.12 o o xxo o xxx 239.00
26 Pavlína MichnováPavlína Michnová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
09 17 PB 1.08 xxo o o xxx 205.00
27 Eliška VaiglováEliška Vaiglová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 26 PB 1.04 o o xxx 172.00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KovářOndřej Kovář
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 15 PB 5.48 5.22 5.34 5.48 5.48 5.33 477.00
2 Jan HnilicaJan Hnilica
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
06 8 PB 5.39 x 5.12 5.25 5.25 5.39 459.00
3 Adam PtáčekAdam Ptáček
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
06 28 PB 5.34 5.34 5.09 x 5.34 4.95 449.00
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 4 PB 5.27 3.85 4.86 4.97 4.97 5.27 435.00
5 Patrik MaleňákPatrik Maleňák
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 17 PB 5.17 5.00 4.80 5.17 5.17 5.13 415.00
6 Jan KjeronskýJan Kjeronský
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
06 11 PB 5.17 4.80 4.89 4.93 4.93 5.17 415.00
7 Ondřej SibalOndřej Sibal
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
07 24 PB 5.11 x 5.07 5.06 5.07 5.11 404.00
8 Martin BarošMartin Baroš
ZŠ ZašováZŠ Zašová
06 1 PB 5.09 x 5.09 4.99 5.09 x 400.00
9 Lukáš MaléřLukáš Maléř
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
07 18 PB 5.09 x 4.74 5.09 5.09 x 400.00
10 Damián SuchánekDamián Suchánek
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 27 PB 5.00 4.93 4.80 4.92 4.93 5.00 382.00
11 David MartinekDavid Martinek
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 20 PB 4.98 4.98 x 4.65 4.98 x 378.00
12 Bořek ŠarmanBořek Šarman
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
06 25 PB 4.97 x 4.38 4.97 4.97 x 377.00
13 Ondřej DžobákOndřej Džobák
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
06 5 PB 4.94 x 4.82 4.81 4.82 4.94 371.00
14 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 19 PB 4.88 x 4.85 4.88 4.88 x 360.00
15 Robert KoňaříkRobert Koňařík
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 12 PB 4.82 x x 4.82 4.82 x 348.00
16 Šimon HurtaŠimon Hurta
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 10 PB 4.81 4.69 4.73 4.69 4.73 4.81 346.00
17 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 6 PB 4.77 x 4.77 4.41 4.77 3.34 339.00
18 František ŠrubařFrantišek Šrubař
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
08 26 PB 4.72 3.57 4.49 x 4.49 4.72 330.00
19 Tomáš RadaTomáš Rada
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
07 23 PB 4.70 4.30 4.45 4.67 4.67 4.70 326.00
20 Erik Patrik KoutnýErik Patrik Koutný
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 14 PB 4.66 4.35 4.39 4.66 4.66 3.49 319.00
21 Jonáš HalaštaJonáš Halašta
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 7 PB 4.55 4.55 2.82 4.48 4.55 4.39 299.00
22 Otakar HoffmannOtakar Hoffmann
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 9 PB 4.52 4.36 4.33 x 4.36 4.52 294.00
23 Tomáš PšenicaTomáš Pšenica
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 22 PB 4.50 x x x - 4.50 290.00
24 Martin KulajtaMartin Kulajta
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 16 PB 4.49 x 4.49 x 4.49 x 288.00
25 František BurianFrantišek Burian
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 3 PB 4.48 4.48 x 4.00 4.48 4.34 287.00
26 René BayerRené Bayer
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 2 PB 4.47 4.47 4.31 x 4.47 4.44 285.00
27 Štěpán KošárekŠtěpán Košárek
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 13 PB 4.12 4.12 3.73 3.89 4.12 x 225.00
MS Lukaš MasařLukaš Masař
ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí
08 21 PB 3.95 3.95 3.81 3.92 3.95 x
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NěmejcKryštof Němejc
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 13 PB 4.83 4.36 4.83 4.09 4.83 r 350.00
2 Marek SomerMarek Somer
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
08 19 PB 4.61 4.02 4.21 4.27 4.27 4.61 310.00
3 Marek ChudýMarek Chudý
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí BZŠ Salvator, Valašské Meziř...
08 4 PB 4.59 4.30 4.46 4.59 4.59 4.54 306.00
4 Alexander PelcAlexander Pelc
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 14 PB 4.57 4.03 4.57 x 4.57 4.30 303.00
5 Viktor PelcViktor Pelc
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 15 PB 4.43 x 4.43 4.12 4.43 4.08 278.00
6 Matouš VondraMatouš Vondra
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 26 PB 4.37 4.17 4.35 4.37 4.37 4.12 267.00
7 Patrik ŠkvainPatrik Škvain
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 21 PB 4.36 3.98 3.94 4.19 4.19 4.36 266.00
8 Samuel KalousSamuel Kalous
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 8 PB 4.35 3.15 4.35 4.35 4.35 x 264.00
9 Jan BačaJan Bača
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
08 1 PB 4.14 x 4.14 3.58 4.14 x 229.00
10 Jakub DobešJakub Dobeš
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 2 PB 4.06 x 4.06 4.00 4.06 3.99 215.00
11 Martin RadaMartin Rada
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
09 18 PB 4.06 3.73 3.54 3.77 3.77 4.06 215.00
12 Tomáš FrňkaTomáš Frňka
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
10 3 PB 4.02 3.87 3.98 4.02 4.02 3.91 209.00
13 Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 25 PB 3.98 3.98 3.26 3.56 3.98 3.68 203.00
14 David StrýčekDavid Strýček
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
08 20 PB 3.96 3.31 x 3.88 3.88 3.96 199.00
15 Ondřej VávraOndřej Vávra
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
08 24 PB 3.95 3.70 3.11 3.95 3.95 3.88 198.00
16 Mathias PernickýMathias Pernický
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
08 16 PB 3.86 3.72 3.86 3.86 3.86 3.81 184.00
17 Juraj KonkoľJuraj Konkoľ
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 9 PB 3.81 2.09 3.36 3.81 3.81 3.75 176.00
18 Matyáš MalýMatyáš Malý
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
08 12 PB 3.81 3.81 3.42 3.39 3.81 3.58 176.00
19 Maxmilián JakešMaxmilián Jakeš
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 6 PB 3.58 3.01 2.91 3.25 3.25 3.58 142.00
20 David LiškaDavid Liška
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 11 PB 3.56 x 3.56 3.48 3.56 3.55 139.00
21 Matěj VajglMatěj Vajgl
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
08 23 PB 3.56 x x 3.56 3.56 3.49 139.00
22 Jiří KorabečnýJiří Korabečný
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 10 PB 3.53 3.04 3.38 3.03 3.38 3.53 135.00
23 Šimon ImrichŠimon Imrich
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
10 5 PB 3.29 3.19 3.29 x 3.29 3.23 102.00
24 Pavel PetrovickýPavel Petrovický
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí BZŠ Salvator, Valašské Meziř...
09 17 PB 3.23 2.82 3.23 3.03 3.23 3.22 94.00
25 Daniel JuránekDaniel Juránek
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí BZŠ Salvator, Valašské Meziř...
10 7 PB 3.22 x 3.19 3.22 3.22 3.01 93.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana VančurováHana Vančurová
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
07 26 PB 4.40 4.38 4.25 4.40 4.40 4.39 403.00
2 Natálie BenováNatálie Benová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 2 PB 4.39 4.30 4.39 4.13 4.39 x 401.00
3 Nela KovářováNela Kovářová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 15 PB 4.33 x 4.29 4.32 4.32 4.33 386.00
4 Nikol SkřičíkováNikol Skřičíková
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 21 PB 4.25 4.23 4.23 4.25 4.25 4.22 367.00
5 Sára FojtáškováSára Fojtášková
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
06 7 PB 4.17 x 3.34 3.34 3.34 4.17 347.00
6 Catherine PoláškováCatherine Polášková
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
08 19 PB 4.16 3.82 4.16 3.84 4.16 3.65 345.00
7 Pavlína ČervenáPavlína Červená
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 5 PB 4.12 4.12 4.05 4.03 4.12 4.02 336.00
8 Marie RajnochováMarie Rajnochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 20 PB 4.11 3.91 3.64 4.11 4.11 3.87 333.00
9 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 9 PB 4.08 x 3.92 3.88 3.92 4.08 326.00
10 Stela BarochováStela Barochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 1 PB 4.06 3.36 3.80 3.64 3.80 4.06 322.00
11 Marie KocourkováMarie Kocourková
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 14 PB 4.02 3.94 4.02 4.00 4.02 3.86 312.00
12 Kateřina HolubováKateřina Holubová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 3 PB 4.00 4.00 x 3.59 4.00 3.87 308.00
13 Adéla FridrichováAdéla Fridrichová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 8 PB 3.92 3.28 3.91 3.88 3.91 3.92 290.00
14 Andrea KulajtováAndrea Kulajtová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 16 PB 3.92 3.92 3.91 x 3.92 3.82 290.00
15 Eva ŠkrlováEva Škrlová
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
07 24 PB 3.81 3.81 3.54 x 3.81 3.02 265.00
16 Nelly DobrozemskáNelly Dobrozemská
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 6 PB 3.81 3.51 3.81 x 3.81 x 265.00
17 Martina PagáčováMartina Pagáčová
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 18 PB 3.71 3.71 3.53 3.70 3.71 3.51 244.00
18 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 13 PB 3.69 3.68 3.42 3.54 3.68 3.69 239.00
19 Ivana HoleňováIvana Holeňová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
07 10 PB 3.69 3.63 3.42 3.54 3.63 3.69 239.00
20 Nina SyptákováNina Syptáková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
08 23 PB 3.68 3.49 3.53 3.68 3.68 3.66 237.00
21 Klára KvětoňováKlára Květoňová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
06 17 PB 3.63 x x 3.63 3.63 x 227.00
22 Lucie VranováLucie Vranová
ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí
07 27 PB 3.59 3.54 3.47 3.59 3.59 3.47 218.00
23 Markéta ToflováMarkéta Toflová
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
06 PB 3.56 x x 3.56 3.56 3.37 212.00
24 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
08 25 PB 3.51 x 3.51 x 3.51 3.02 202.00
25 Alena ChudáAlena Chudá
ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí
10 12 PB 3.50 2.66 2.74 3.17 3.17 3.50 200.00
26 Ema StrýčkováEma Strýčková
ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí
10 22 PB 3.48 3.48 x 3.24 3.48 3.44 196.00
27 Štěpánka CibulcováŠtěpánka Cibulcová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 4 PB 3.36 3.36 x 3.36 3.36 3.26 172.00
28 Nikol ŠindlerováNikol Šindlerová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 PB 3.33 x 3.22 3.33 3.33 2.96 167.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 5.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Janika NovotnáJanika Novotná
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
09 25 PB 4.26 x 4.26 4.05 4.26 4.05 369.00
2 Karolína RůčkováKarolína Růčková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 26 PB 4.10 4.02 3.71 4.03 4.03 4.10 331.00
3 Beáta MičolováBeáta Mičolová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 23 PB 4.07 3.75 3.82 3.98 3.98 4.07 324.00
4 Nela KlímováNela Klímová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 14 PB 3.98 3.75 3.69 3.98 3.98 3.92 303.00
5 Vanesa KolářováVanesa Kolářová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 15 PB 3.95 3.65 x 3.95 3.95 3.68 296.00
6 Natálie DrápkováNatálie Drápková
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
10 4 PB 3.90 3.61 3.64 3.65 3.65 3.90 285.00
7 Michaela KonvičnáMichaela Konvičná
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 17 PB 3.81 3.63 3.70 3.44 3.70 3.81 265.00
8 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 18 PB 3.79 3.75 3.56 3.79 3.79 3.76 261.00
9 Sabina KalinováSabina Kalinová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
10 12 PB 3.78 3.47 3.57 3.67 3.67 3.78 259.00
10 Eliška HorákováEliška Horáková
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
09 8 PB 3.77 3.77 3.72 3.56 3.77 3.65 257.00
11 Viktorie KrupováViktorie Krupová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
08 19 PB 3.76 3.68 3.58 3.76 3.76 3.53 254.00
12 Adéla TrčkováAdéla Trčková
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
08 30 PB 3.74 x x 3.74 3.74 3.70 250.00
13 Barbora BožkováBarbora Božková
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
09 3 PB 3.74 3.74 3.52 3.66 3.74 3.37 250.00
14 Lucie StodůlkováLucie Stodůlková
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
10 29 PB 3.74 3.60 2.88 3.74 3.74 3.44 250.00
15 Ella MičolováElla Mičolová
Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R...
09 24 PB 3.68 3.62 3.68 3.51 3.68 3.67 237.00
16 Tereza AndrýskováTereza Andrýsková
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
09 1 PB 3.68 3.48 3.55 3.30 3.55 3.68 237.00
17 Sofie SlovákováSofie Slováková
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 27 PB 3.68 3.50 3.31 3.10 3.50 3.68 237.00
18 Lucie HajdováLucie Hajdová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 7 PB 3.67 3.67 3.27 x 3.67 x 235.00
19 Simona KolečkováSimona Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
08 3.63 x 3.43 3.63 3.63 x 227.00
20 Elen MatušincováElen Matušincová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
09 22 PB 3.61 2.96 3.16 3.61 3.61 x 223.00
21 Hana HromadováHana Hromadová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
08 10 PB 3.55 3.08 2.98 3.37 3.37 3.55 210.00
22 Elen VaculíkováElen Vaculíková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
08 31 PB 3.52 3.52 3.34 3.24 3.52 3.48 204.00
23 Simona SlovákováSimona Slováková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
09 PB 3.48 3.09 3.34 3.24 3.34 3.48 196.00
24 Tereza VránováTereza Vránová
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
09 32 PB 3.46 3.46 3.03 3.33 3.46 3.10 192.00
25 Sára FialováSára Fialová
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
09 6 PB 3.45 2.95 3.34 x 3.34 3.45 190.00
26 Sabina KlanicováSabina Klanicová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
09 13 PB 3.38 3.38 3.28 2.29 3.38 3.21 176.00
27 Tereza HorákováTereza Horáková
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
09 9 PB 3.38 x 3.26 3.16 3.26 3.38 176.00
28 Natálie IndruchováNatálie Indruchová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
10 11 PB 3.34 2.83 2.45 2.88 2.88 3.34 168.00
29 Alžběta ŽilinskáAlžběta Žilinská
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
09 34 PB 3.31 3.23 3.03 2.78 3.23 3.31 163.00
30 Eliška BaričiakováEliška Baričiaková
ZŠ Salvator, Valašské Meziříčí AZŠ Salvator, Valašské Meziř...
09 2 PB 3.29 3.29 3.19 3.02 3.29 3.08 159.00
31 Rozálie TrojákováRozálie Trojáková
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
09 PB 3.23 3.23 2.96 x 3.23 2.63 148.00
32 Karolína MachulíkováKarolína Machulíková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
09 21 PB 3.07 3.07 2.59 2.95 3.07 2.96 119.00
33 Emma ZahradníčkováEmma Zahradníčková
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
09 33 PB 3.04 3.04 2.58 2.93 3.04 2.74 114.00
MS Loreta KubějováLoreta Kubějová
ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí
10 20 PB 3.51 3.45 x 3.51 3.51 3.36
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 5.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 10 PB 10.61 569.00
2 Nela KovářováNela Kovářová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 11 PB 09.89 522.00
3 Petra StolařováPetra Stolařová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 18 PB 09.32 485.00
4 Elen KristkováElen Kristková
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 12 PB 09.18 476.00
5 Lucie TarackezyLucie Tarackezy
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
06 21 PB 08.85 454.00
6 Stela BarochováStela Barochová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 1 PB 08.68 443.00
7 Žaneta KlanicováŽaneta Klanicová
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 8 PB 08.64 441.00
8 Amálie ValchařováAmálie Valchařová
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 23 PB 08.60 438.00
9 Karin KlosováKarin Klosová
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 9 PB 08.40 425.00
10 Nela MinarčíkováNela Minarčíková
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 13 PB 08.13 408.00
11 Nikol SkřičíkováNikol Skřičíková
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 17 PB 07.67 378.00
12 Alexandra NečyporukováAlexandra Nečyporuková
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
07 PB 07.38 359.00
13 Amálie VaculíkováAmálie Vaculíková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 22 PB 07.35 357.00
14 Gabriela FaragóGabriela Faragó
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
06 4 PB 07.00 335.00
15 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí
08 5 PB 06.93 331.00
16 201 Adéla HanáčkováAdéla Hanáčková
ZŠ ZašováZŠ Zašová
08 6 PB 06.88 327.00
17 Viktorie PoláchováViktorie Poláchová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 16 PB 06.74 318.00
18 Martina PagáčováMartina Pagáčová
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 14 PB 06.72 317.00
19 Kateřina BrodováKateřina Brodová
Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož...
06 2 PB 06.70 316.00
20 Kristýna PalátováKristýna Palátová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
06 15 PB 06.60 309.00
21 Lenka ŠimurdováLenka Šimurdová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 19 PB 06.45 300.00
22 Barbora JuříkováBarbora Juříková
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 7 PB 06.42 298.00
23 Bára ŠtěpánkováBára Štěpánková
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 20 PB 05.66 250.00
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SovákLukáš Sovák
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
06 19 PB 11.46 574.00
2 Kryštof OndřejKryštof Ondřej
ZŠ ZašováZŠ Zašová
06 15 PB 10.90 540.00
3= Ondřej TrojákOndřej Troják
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 23 PB 10.40 510.00
3= Adam DořičákAdam Dořičák
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 1 PB 10.40 510.00
5 Ondřej SibalOndřej Sibal
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
07 18 PB 10.18 496.00
6 David EinšpiglDavid Einšpigl
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 27 PB 10.00 486.00
7= Adam PlacekAdam Placek
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
08 16 PB 09.70 468.00
7= Marek ZavadilMarek Zavadil
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
07 24 PB 09.70 468.00
MS Tomáš HrdýTomáš Hrdý
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 6 PB 09.68
10 Jan ZubíkJan Zubík
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 25 PB 09.66 465.00
11 David ŠulákDavid Šulák
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
08 22 PB 09.65 465.00
12 Tomáš ChudějTomáš Chuděj
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
06 7 PB 09.55 459.00
13 Daniel StubenvollDaniel Stubenvoll
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
07 20 PB 09.35 447.00
14 Tomáš ŠkrobánekTomáš Škrobánek
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec BZŠ a MŠ Hutisko-Solanec B
06 21 PB 09.30 444.00
15 Jan RománekJan Románek
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
06 17 PB 09.08 431.00
16 Adam JandíkAdam Jandík
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 8 PB 08.87 418.00
17 Ondřej KovářOndřej Kovář
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
07 10 PB 08.81 414.00
18= Vladimír KuchařVladimír Kuchař
ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka
07 26 PB 08.80 414.00
18= Ondřej KristekOndřej Kristek
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 11 PB 08.80 414.00
20 Tobias HanushTobias Hanush
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 3 PB 08.76 411.00
21 Patrik JurošekPatrik Jurošek
ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka
06 PB 08.46 394.00
22= Jakub HoužvaJakub Houžva
ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez...
07 5 PB 08.27 382.00
22= Ondřej NěmečekOndřej Němeček
Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice
07 13 PB 08.27 382.00
24 Jaromír HavelJaromír Havel
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
06 4 PB 08.22 379.00
25 Štěpán KošárekŠtěpán Košárek
ZŠ ZašováZŠ Zašová
07 9 PB 08.00 366.00
26 Martin KulajtaMartin Kulajta
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
06 12 PB 07.89 360.00
27 Tadeáš GrygaříkTadeáš Grygařík
Základní škola Lešná AZákladní škola Lešná A
07 2 PB 06.30 266.00
Celkem 27 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠulákDavid Šulák 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1563
2 Vilém SkalkaVilém Skalka 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1482
3 Jan HnilicaJan Hnilica 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 1470
4 Jiří GášekJiří Gášek 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 1469
5 Adam PtáčekAdam Ptáček 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 1420
6 Robert KoňaříkRobert Koňařík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 1233
7 Matěj SkýpalaMatěj Skýpala 07 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 1194
8 Tomáš MotošickýTomáš Motošický 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1079
9 Jan ZubíkJan Zubík 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0976
10 Patrik MaleňákPatrik Maleňák 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0960
11 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0947
12 Jan RománekJan Románek 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0929
13 Tomáš ChudějTomáš Chuděj 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0911
14 David EinšpiglDavid Einšpigl 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0905
15 Ondřej SibalOndřej Sibal 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 0900
16 Ondřej KovářOndřej Kovář 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0891
17 David MartinekDavid Martinek 06 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0884
18 Daniel StubenvollDaniel Stubenvoll 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0866
19 Ondřej DžobákOndřej Džobák 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0863
20 Marek ZavadilMarek Zavadil 07 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0834
21 Ondřej KristekOndřej Kristek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0803
22 Erik Patrik KoutnýErik Patrik Koutný 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0797
23 Tomáš FilustekTomáš Filustek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0782
24 Jan KjeronskýJan Kjeronský 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0775
25 Tomáš RadaTomáš Rada 07 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0738
26 Martin MinarčíkMartin Minarčík 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 0736
27 Daniel KubičnýDaniel Kubičný 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0725
28 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0628
29 Jakub DorňákJakub Dorňák 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 0619
30 Vojtěch HasalíkVojtěch Hasalík 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0580
31 Šimon HurtaŠimon Hurta 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0576
32 Lukáš SovákLukáš Sovák 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0574
33 Petr LukášPetr Lukáš 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0568
34 Patrik MachačPatrik Machač 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0563
35 Patrik ČevelaPatrik Čevela 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0543
36 Kryštof OndřejKryštof Ondřej 06 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0540
37= Adam DořičákAdam Dořičák 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0510
37= Ondřej TrojákOndřej Troják 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0510
39 Matouš ČernýMatouš Černý 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0506
40 Martin VolnýMartin Volný 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0482
41 Otakar HoffmannOtakar Hoffmann 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0471
42 Adam PlacekAdam Placek 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0468
43 Vojtěch SušeňVojtěch Sušeň 08 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0452
44= Marek ŠafaříkMarek Šafařík 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0449
44= René BayerRené Bayer 07 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0449
46 Ondřej PobořilOndřej Pobořil 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0436
47 Adam JandíkAdam Jandík 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0418
48 Tobias HanushTobias Hanush 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0411
49 František ŠrubařFrantišek Šrubař 08 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 0401
50= Martin BarošMartin Baroš 06 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0400
50= Lukáš MaléřLukáš Maléř 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0400
52 Vojtěch LičkoVojtěch Ličko 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0395
53 Tomáš BeitlTomáš Beitl 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0389
54= Damián SuchánekDamián Suchánek 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0382
54= Ondřej NěmečekOndřej Němeček 07 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 0382
56 Bořek ŠarmanBořek Šarman 06 Základní škola Velké KarloviceZákladní škola Velké Karlovice 0377
57 Štěpán SrbaŠtěpán Srba 06 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0365
58= Vojtěch TobolaVojtěch Tobola 07 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0360
58= Michael SoušekMichael Soušek 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0360
58= Vojtěch MarekVojtěch Marek 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0360
58= Martin KulajtaMartin Kulajta 06 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0360
62 Vladimír KuchařVladimír Kuchař 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0347
63 Šimon BenaŠimon Bena 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0340
64 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0339
65 Matyáš PernickýMatyáš Pernický 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0303
66 Tomáš PšenicaTomáš Pšenica 07 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0290
67 Tomáš SlavíkTomáš Slavík 06 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0000
68= Jaromír HavelJaromír Havel 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
68= Robert KoňaříkRobert Koňařík 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0000
68= Jiří NěmecJiří Němec 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0000
68= Kevin CicuKevin Cicu 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0000
68= Tomáš ŠkrobánekTomáš Škrobánek 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
68= Jan DivinaJan Divina 08 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
68= JTomáš NovotnýJTomáš Novotný 07 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0000
68= Jakub GavendaJakub Gavenda 07 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0000
68= Jakub HoužvaJakub Houžva 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0000
68= Tadeáš GrygaříkTadeáš Grygařík 07 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0000
68= Šimon KřesalaŠimon Křesala 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0000
68= Štěpán KošárekŠtěpán Košárek 07 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0000
68= František BurianFrantišek Burian 07 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0000
68= Daniel RadaDaniel Rada 06 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
68= Patrik JurošekPatrik Jurošek 06 ZŠ JablůnkaZŠ Jablůnka 0000
68= Martin KaňákMartin Kaňák 07 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
68= Vojtěch KvětákVojtěch Květák 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
MS Jakub PernickýJakub Pernický 06 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
MS Tomáš HrdýTomáš Hrdý 07 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
MS Lukaš MasařLukaš Masař 08 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 0000
Celkem 87 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik ŠkvainPatrik Škvain 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0978
2 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0945
3 Jan BačaJan Bača 08 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 0921
4 Adam KundrátAdam Kundrát 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0893
5 Jakub KolečekJakub Koleček 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0824
6 Adam KopeckýAdam Kopecký 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0752
7 Patrik TafeljukPatrik Tafeljuk 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0693
8 David LiškaDavid Liška 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0688
9 Matouš Timotej LiškaMatouš Timotej Liška 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0683
10 Alexander PelcAlexander Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0663
11 Matouš VondraMatouš Vondra 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0627
12 Marek SomerMarek Somer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0621
13 Václav SvozilVáclav Svozil 08 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0620
14 Samuel KalousSamuel Kalous 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0579
15 Miroslav KodadaMiroslav Kodada 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0572
16 Martin RadaMartin Rada 09 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0543
17 Marek ChudýMarek Chudý 08 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 0539
18 Petr ČechPetr Čech 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0524
19 Matěj KolečekMatěj Koleček 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0511
20 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 0505
21 Jakub VeselýJakub Veselý 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0444
22 Viktor PelcViktor Pelc 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0440
23 Mathias PernickýMathias Pernický 08 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0438
24 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0411
25 Jakub KrupaJakub Krupa 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0409
26 Jan BrňovjákJan Brňovják 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0401
27 Matyáš MalýMatyáš Malý 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0392
28= Simon BarošSimon Baroš 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0389
28= Jakub HruškaJakub Hruška 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0389
30 Vladislav GrygaříkVladislav Grygařík 09 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0388
31 Vladimír JaníkVladimír Janík 08 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0381
32 Filip VičanFilip Vičan 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0378
33 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 10 Základní škola LešnáZákladní škola Lešná 0354
34 Jáchym BořutaJáchym Bořuta 08 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 0347
35= Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 10 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0342
35= Michal ŠtěpánMichal Štěpán 09 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0342
37 Tomáš ChudárekTomáš Chudárek 09 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0340
38= Filip PetřekFilip Petřek 08 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0331
38= Josef BělunekJosef Bělunek 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0331
40 Sebastian ŠkrabánekSebastian Škrabánek 08 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0312
41= Tomáš BílekTomáš Bílek 08 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0301
41= Štěpán KretekŠtěpán Kretek 09 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0301
43 Pavel PetrovickýPavel Petrovický 09 ZŠ Salvator, Valašské MeziříčíZŠ Salvator, Valašské Meziříčí 0287
44= Vojtěch WolekVojtěch Wolek 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0282
44= Matyáš KrumpholzMatyáš Krumpholz 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0282
46 Jindřich PešlJindřich Pešl 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0276
47 Marek MajerMarek Majer 08 Základní škola Videčská Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Videčská Rož... 0272
48 Jan KopečekJan Kopeček 09 Základní škola 5. května, Rožnov p. R.Základní škola 5. května, R... 0271
49 Marek PetřekMarek Petřek 09 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0257
50= Martin DoležalMartin Doležal 08 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0250
50= Adam KrejčířAdam Krejčíř 09 ZŠ VyhlídkaZŠ Vyhlídka 0250
52 Filip JuřicaFilip Juřica 09 ZŠ Křižná 167, Valašské MeziříčíZŠ Křižná 167, Valašské Mez... 0248
53 Štěpán KapitánŠtěpán Kapitán 10