Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III - Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou (4. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.3
2 Vojtěch KrálVojtěch Král 08 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 08.4
3= Kevin VollebregtKevin Vollebregt 09 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 08.5
3= František DočkalFrantišek Dočkal 08 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 08.5
5= Ondřej RousekOndřej Rousek 08 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 08.6
5= Samuel FuchsSamuel Fuchs 10 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 08.6
7 Jan RosslerJan Rossler 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.7
8 Josef DufekJosef Dufek 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.8
9= David SuchánekDavid Suchánek 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 09.0
9= Šimon SedlákŠimon Sedlák 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 09.0
11 David ŽákDavid Žák 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.1
12= Filip KomínekFilip Komínek 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 09.2
12= Jan KotovicJan Kotovic 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 09.2
14 Aleš JuránekAleš Juránek 08 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.3
15 Jan KunstmullerJan Kunstmuller 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 09.6
16 šimon Kalábšimon Kaláb 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 09.7
17 Josef KalábJosef Kaláb 09 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 10.6
Celkem 17 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabel KrbůškováIsabel Krbůšková 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.6
2 Beáta BenešováBeáta Benešová 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 08.7
3 Světlana HorákováSvětlana Horáková 08 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.9
4 Ester HudákováEster Hudáková 08 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 09.1
5 Natálie HoudkováNatálie Houdková 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.2
6= Taťána DobešováTaťána Dobešová 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 09.4
6= Lucie MatějkováLucie Matějková 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 09.4
8= Ester KamenickáEster Kamenická 08 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 09.5
8= Marieta HubáčkováMarieta Hubáčková 10 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.5
8= Vanesa JanďourkováVanesa Janďourková 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 09.5
8= Amálie DolákováAmálie Doláková 08 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 09.5
12 Zuzana KřenkováZuzana Křenková 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 09.6
13 Karin KolkováKarin Kolková 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 09.7
14 Zuzana RoseckáZuzana Rosecká 10 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 09.8
15 Nina MahlováNina Mahlová 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 10.0
16 Tereza PrchalováTereza Prchalová 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 10.2
17 Adéla DačevováAdéla Dačevová 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 10.7
Celkem 17 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ester KamenickáEster Kamenická 08 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 2:00.9
2 Natálie HoudkováNatálie Houdková 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 2:01.3
3 Amálie SrnskáAmálie Srnská 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 2:01.6
4 Kristýna KakačováKristýna Kakačová 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 2:04.1
5 Kateřina MlíkováKateřina Mlíková 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 2:04.5
6 Světlana HorákováSvětlana Horáková 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 2:05.3
7 Gita HadačováGita Hadačová 10 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 2:05.4
8 Nina MahlováNina Mahlová 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 2:05.5
9 Zuzana RoseckáZuzana Rosecká 10 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 2:07.5
10 Adéla KopřivováAdéla Kopřivová 10 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 2:08.4
11 Adéla DačevováAdéla Dačevová 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 2:11.6
12 Natálie HudcováNatálie Hudcová 09 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 2:12.5
13 Taťána DobešováTaťána Dobešová 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 2:14.1
14 Barbora SmejkalováBarbora Smejkalová 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 2:21.0
15 Vanesa JanďourkováVanesa Janďourková 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 2:22.9
16 Aneta KocourkováAneta Kocourková 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 2:26.5
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SedlákŠimon Sedlák 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 3:22.6
2 Vojtěch ŠrámekVojtěch Šrámek 08 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 3:24.4
3 Jakub StaněkJakub Staněk 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 3:26.5
4 Matyáš HavlíkMatyáš Havlík 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 3:32.2
5= Jan MalaskaJan Malaska 07 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 3:33.6
5= Marek HradilMarek Hradil 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 3:33.6
7 Štěpán JanečekŠtěpán Janeček 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 3:35.1
8 Martin KocourekMartin Kocourek 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 3:35.8
9 Ondřej JurnýOndřej Jurný 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 3:36.8
10 Vojtěch KrálVojtěch Král 08 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 3:40.4
11 Jiří DokulilJiří Dokulil 09 II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 3:40.6
12 Jiří IvičičJiří Ivičič 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 3:45.5
13 Adam ŤupaAdam Ťupa 09 II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 3:47.2
14 Tobiáš HotárekTobiáš Hotárek 09 I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 3:55.8
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janeček, Kocourek, Rossler, Dufek Janeček, Kocourek, Rossler, Dufek Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 32.8
2 Kaláb, Jnoušek, Dočkal, Drlíček Kaláb, Jnoušek, Dočkal, Drlíček I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 33.4
3= Juránek, Král, Růžička, Žák Juránek, Král, Růžička, Žák I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 35.4
3= Suchánek, Šrámek, Dufek, Jurný Suchánek, Šrámek, Dufek, Jurný I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 35.4
5 Hradil, Fuchs, Janů, Kunstmuller Hradil, Fuchs, Janů, Kunstmuller II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 36.1
6 Malaska, Navrátil, Sádecký, Toman Malaska, Navrátil, Sádecký, Toman Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 36.2
7 Kotovic, Sedlák, Dokulil, Kakač Kotovic, Sedlák, Dokulil, Kakač II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 36.9
8 Kubalák, Ťupa, Havlík, Komínek Kubalák, Ťupa, Havlík, Komínek II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 39.0
9 Krejčí, Fabík, Odvárka, Liška Krejčí, Fabík, Odvárka, Liška II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 40.8
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáková, Krbůšková, Dobešová, Novotná Horáková, Krbůšková, Dobešová, Novotná Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 35.4
2 Kamenická, Hudáková, Kabrdová, Drápová Kamenická, Hudáková, Kabrdová, Drápová Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 36.4
3 Benešová, Rosecká, Mlíková, Mráziková Benešová, Rosecká, Mlíková, Mráziková II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 36.9
4 Hubáčková, Mahlová, Basovníková, Houdková Hubáčková, Mahlová, Basovníková, Houdková I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 37.0
5 Křenková, Ošmerová, Matějková, Raková Křenková, Ošmerová, Matějková, Raková II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě 37.6
6 Prchalová, Dačevová, Kolková, Smejkalová Prchalová, Dačevová, Kolková, Smejkalová I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 37.9
7 Kocourková, Prieznitzová, Uhlířová, Ptáčková Kocourková, Prieznitzová, Uhlířová, Ptáčková Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 38.7
8 Fialová, Kakačová, Doláková, Frendlová Fialová, Kakačová, Doláková, Frendlová II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou 40.6
9 Ráčková, Králíková, Kolomazníková, kotlanová Ráčková, Králíková, Kolomazníková, kotlanová I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš 42.6
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jiří KubalákJiří Kubalák
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 1.48
2= Kevin VollebregtKevin Vollebregt
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 1.44
2= Patrik FajmonPatrik Fajmon
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
08 1.44
4 František KrejčíFrantišek Krejčí
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
08 1.40
5= Richard KrejčíRichard Krejčí
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 1.35
5= Ondřej DrlíčekOndřej Drlíček
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 1.35
7= Jan KotovicJan Kotovic
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 1.30
7= Josef DufekJosef Dufek
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 1.30
7= Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 1.30
7= Matěj DufekMatěj Dufek
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 1.30
7= Filip KomínekFilip Komínek
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 1.30
7= Štěpán OdvárkaŠtěpán Odvárka
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 1.30
13 Jan MalaskaJan Malaska
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
07 1.25
David SuchánekDavid Suchánek
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 NM
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Michaela JanůMichaela Janů
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
08 1.30
2= Julie OšmerováJulie Ošmerová
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 1.26
2= Marie RakováMarie Raková
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 1.26
4 Barbora HladíkováBarbora Hladíková
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 1.22
5 Karin KolkováKarin Kolková
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 1.18
6= Dorota NovotnáDorota Novotná
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 1.14
6= Eva RáčkováEva Ráčková
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 1.14
6= Isabel KrbůškováIsabel Krbůšková
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 1.14
6= Kristýna KakačováKristýna Kakačová
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 1.14
10= Růžena TulisováRůžena Tulisová
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 1.10
10= Helena KrálíkováHelena Králíková
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 1.10
12 Barbora FialováBarbora Fialová
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 1.00
Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KubalákJiří Kubalák
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 4.45
2 Ondřej RousekOndřej Rousek
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
08 4.24
3= Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 4.05
3= Štěpán OdvárkaŠtěpán Odvárka
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 4.05
5 šimon Kalábšimon Kaláb
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 4.01
6 Michal RůžičkaMichal Růžička
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 4.00
7 Štěpán JanečekŠtěpán Janeček
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 3.99
8 Jiří DokulilJiří Dokulil
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 3.95
9 Vojtěch ŠrámekVojtěch Šrámek
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 3.91
10 Tomáš JaníkTomáš Janík
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 3.88
11 Marek HradilMarek Hradil
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.86
12 Petr JnoušekPetr Jnoušek
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 3.84
13 Jan KunstmullerJan Kunstmuller
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.52
14 Jiří IvičičJiří Ivičič
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.48
15 Jakub StaněkJakub Staněk
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.39
16 Martin PetrMartin Petr
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 3.34
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta BenešováBeáta Benešová
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 4.17
2 Amálie DolákováAmálie Doláková
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
08 3.87
3 Ester HudákováEster Hudáková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
08 3.80
4 Eva RáčkováEva Ráčková
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 3.73
5 Natálie PrieznitzováNatálie Prieznitzová
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 3.67
6 Kateřina MlíkováKateřina Mlíková
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 3.64
7 Marie RakováMarie Raková
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.63
8 Tereza PrchalováTereza Prchalová
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 3.60
9 Dorota NovotnáDorota Novotná
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 3.45
10 Markéta BasovníkováMarkéta Basovníková
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.44
11 Barbora SmejkalováBarbora Smejkalová
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 3.41
12 Marieta HubáčkováMarieta Hubáčková
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
10 3.39
13 Justýna DrápováJustýna Drápová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 3.30
14 Lucie MatějkováLucie Matějková
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 3.20
15 Adéla KopřivováAdéla Kopřivová
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
10 3.06
16 Kateřina UhlířováKateřina Uhlířová
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 2.87
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František KrejčíFrantišek Krejčí
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
08 57.51
2 Ondřej DrlíčekOndřej Drlíček
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 55.81
3 Matěj DufekMatěj Dufek
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
08 53.02
4 Štěpán JanůŠtěpán Janů
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 50.89
5 Josef LiškaJosef Liška
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
08 50.02
6 Jan KotovicJan Kotovic
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 47.91
7 Jan RosslerJan Rossler
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 43.58
8 Karel FabíkKarel Fabík
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 42.23
9 Martin PetrMartin Petr
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 42.03
10 Samuel FuchsSamuel Fuchs
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
10 39.76
11 Aleš JuránekAleš Juránek
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
08 39.05
12 Michal RůžičkaMichal Růžička
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 38.15
13 Tobiáš HotárekTobiáš Hotárek
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 38.07
14 Jiří SádeckýJiří Sádecký
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 36.41
15 Tomáš JaníkTomáš Janík
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 31.57
16 Josef KalábJosef Kaláb
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 30.64
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Světlana HorákováSvětlana Horáková
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 41.13
2 Agáta ŠinclováAgáta Šinclová
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 35.53
3 Barbora HladíkováBarbora Hladíková
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 35.27
4 Barbora FrendlováBarbora Frendlová
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 35.05
5 Helena KrálíkováHelena Králíková
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 34.67
6 Markéta BasovníkováMarkéta Basovníková
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 32.71
7 Růžena TulisováRůžena Tulisová
I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě
09 32.40
8 Justýna DrápováJustýna Drápová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 30.67
9 Gita HadačováGita Hadačová
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
10 27.26
10 Helena AntalíkováHelena Antalíková
I.ZŠ Velká BítešI.ZŠ Velká Bíteš
09 27.09
11 Barbora FialováBarbora Fialová
II.ZŠ Žďár nad SázavouII.ZŠ Žďár nad Sázavou
09 25.61
12 Julie OšmerováJulie Ošmerová
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 24.52
13 Kateřina UhlířováKateřina Uhlířová
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 21.94
14 Natálie PrieznitzováNatálie Prieznitzová
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
09 21.14
15 Zuzana KřenkováZuzana Křenková
II.ZŠ Nové Město na MoravěII.ZŠ Nové Město na Moravě
09 17.34
16 Natálie HudcováNatálie Hudcová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
09 12.59
Celkem 16 závodníků