Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihočeský kraj

Tábor (12. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LitošDavid Litoš 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 07.79 622.00
2 Jan ŘíhaJan Říha 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 2 SB 07.88 595.00
3 Ondřej SkovajsaOndřej Skovajsa 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.13 523.00
4 Adam ZmrhalAdam Zmrhal 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 08.16 514.00
5 Vasyl TretiakVasyl Tretiak 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 7 08.32 470.00
6 Viktor JandaViktor Janda 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 5 08.38 454.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 07.57 690.00
2 Lukáš SamecLukáš Samec 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.06 542.00
3 Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 08.20 503.00
4 Adam VelichAdam Velich 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 08.41 447.00
5 Adam BalounAdam Baloun 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 08.43 441.00
6 Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.67 381.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 08.07 540.00
2 Matouš PetrášekMatouš Petrášek 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.31 473.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 08.34 465.00
4 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.35 462.00
5 Kryštof ŽákKryštof Žák 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 7 08.46 434.00
6 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 08.47 431.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk JandaZdeněk Janda 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 08.05 545.00
2 Adam ŠebekAdam Šebek 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 08.08 537.00
3 cedric Oupohcedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 08.08 537.00
4 Marek DolejšíMarek Dolejší 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.25 489.00
5 David HušekDavid Hušek 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 08.37 457.00
6 Pavel TomekPavel Tomek 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 7 08.49 426.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 07.57 690.00
2 David LitošDavid Litoš 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 07.79 622.00
3 Jan ŘíhaJan Říha 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 2 SB 07.88 595.00
4 Zdeněk JandaZdeněk Janda 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 08.05 545.00
5 Lukáš SamecLukáš Samec 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.06 542.00
6 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 08.07 540.00
7 Adam ŠebekAdam Šebek 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 08.08 537.00
7 cedric Oupohcedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 08.08 537.00
9 Ondřej SkovajsaOndřej Skovajsa 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.13 523.00
10 Adam ZmrhalAdam Zmrhal 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 08.16 514.00
11 Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 08.20 503.00
12 Marek DolejšíMarek Dolejší 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.25 489.00
13 Matouš PetrášekMatouš Petrášek 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.31 473.00
14 Vasyl TretiakVasyl Tretiak 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 7 08.32 470.00
15 Ondřej NovákOndřej Novák 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 08.34 465.00
16 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.35 462.00
17 David HušekDavid Hušek 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 5 08.37 457.00
18 Viktor JandaViktor Janda 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 5 08.38 454.00
19 Adam VelichAdam Velich 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 08.41 447.00
20 Adam BalounAdam Baloun 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 08.43 441.00
21 Kryštof ŽákKryštof Žák 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 7 08.46 434.00
22 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 08.47 431.00
23 Pavel TomekPavel Tomek 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 7 08.49 426.00
24 Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 08.67 381.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HoškoMichal Hoško 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 08.60 398.00
2 Lukáš RádlLukáš Rádl 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 7 08.93 320.00
3 Matěj DušákMatěj Dušák 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 09.06 291.00
4 František PilečekFrantišek Pileček 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 09.17 268.00
5 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 09.21 259.00
6 Filip RatajFilip Rataj 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 09.82 148.00
7 Jakub PreněkJakub Preněk 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.89 137.00
8 Jan ŠálekJan Šálek 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 8 10.11 105.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PoláčekDaniel Poláček 08 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 2 08.00 560.00
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.25 489.00
3 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 8 08.28 481.00
4 Filip KadlecFilip Kadlec 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.44 439.00
5 Vojtěch PivničkaVojtěch Pivnička 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 6 08.67 381.00
6 Jáchym KrešákJáchym Krešák 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 08.89 329.00
7 Štěpán PrčíkŠtěpán Prčík 10 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 7 09.36 229.00
8 Petr ThorovskýPetr Thorovský 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.42 218.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KupkaFilip Kupka 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.59 401.00
2 Kamil FroulíkKamil Froulík 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 08.88 331.00
3 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 5 08.89 329.00
4 Luboš JeřábekLuboš Jeřábek 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 08.92 322.00
5 Matěj SmetanaMatěj Smetana 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1 08.92 322.00
6 Ondřej HodinaOndřej Hodina 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 09.46 210.00
7 Vít VladykaVít Vladyka 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 8 09.66 174.00
8 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 10.21 91.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 5 08.40 449.00
2 Petr ŽirovnickýPetr Žirovnický 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.42 444.00
3 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.60 398.00
4 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 08.77 357.00
5 Jan LažekJan Lažek 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 08.79 352.00
6 Jaroslav FaustJaroslav Faust 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 09.49 205.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PoláčekDaniel Poláček 08 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 2 08.00 560.00
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.25 489.00
3 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 8 08.28 481.00
4 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 5 08.40 449.00
5 Petr ŽirovnickýPetr Žirovnický 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.42 444.00
6 Filip KadlecFilip Kadlec 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 4 08.44 439.00
7 Filip KupkaFilip Kupka 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.59 401.00
8 Michal HoškoMichal Hoško 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 08.60 398.00
8 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.60 398.00
10 Vojtěch PivničkaVojtěch Pivnička 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 6 08.67 381.00
11 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 08.77 357.00
12 Jan LažekJan Lažek 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 08.79 352.00
13 Kamil FroulíkKamil Froulík 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 08.88 331.00
14 Jáchym KrešákJáchym Krešák 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 08.89 329.00
14 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 5 08.89 329.00
16 Luboš JeřábekLuboš Jeřábek 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 08.92 322.00
16 Matěj SmetanaMatěj Smetana 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1 08.92 322.00
18 Lukáš RádlLukáš Rádl 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 7 08.93 320.00
19 Matěj DušákMatěj Dušák 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 09.06 291.00
20 František PilečekFrantišek Pileček 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 09.17 268.00
21 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 09.21 259.00
22 Štěpán PrčíkŠtěpán Prčík 10 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 7 09.36 229.00
23 Petr ThorovskýPetr Thorovský 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.42 218.00
24 Ondřej HodinaOndřej Hodina 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 09.46 210.00
25 Jaroslav FaustJaroslav Faust 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 09.49 205.00
26 Vít VladykaVít Vladyka 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 8 09.66 174.00
27 Filip RatajFilip Rataj 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 09.82 148.00
28 Jakub PreněkJakub Preněk 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.89 137.00
29 Jan ŠálekJan Šálek 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 8 10.11 105.00
30 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 10.21 91.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 7 08.08 824.00
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 6 08.35 744.00
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 08.37 738.00
4 Nela ŠulcováNela Šulcová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 08.82 613.00
5 Eliška TrčkováEliška Trčková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.95 579.00
6 Magdalena ViererováMagdalena Viererová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 5 09.05 553.00
7 Sofie ProstředníSofie Prostřední 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 2 09.27 499.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 6 08.89 595.00
2 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 08.94 582.00
3 Julie ZedníčkováJulie Zedníčková 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 1 09.19 518.00
4 Nikola ŠtefkováNikola Štefková 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 09.22 511.00
5 Šárka KocumováŠárka Kocumová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 09.22 511.00
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 09.25 504.00
7 Eliška ČastováEliška Častová 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.64 413.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.11 815.00
2 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 08.40 729.00
3 Štěpánka KrejčíŠtěpánka Krejčí 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 09.09 543.00
4 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1 09.20 516.00
5 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 09.29 494.00
6 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.43 461.00
7 Edita HorkáEdita Horká 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 09.72 395.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 7 08.08 824.00
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.11 815.00
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 6 08.35 744.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 08.37 738.00
5 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 08.40 729.00
6 Nela ŠulcováNela Šulcová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 08.82 613.00
7 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 6 08.89 595.00
8 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 08.94 582.00
9 Eliška TrčkováEliška Trčková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.95 579.00
10 Magdalena ViererováMagdalena Viererová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 5 09.05 553.00
11 Štěpánka KrejčíŠtěpánka Krejčí 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 09.09 543.00
12 Julie ZedníčkováJulie Zedníčková 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 1 09.19 518.00
13 Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1 09.20 516.00
14 Nikola ŠtefkováNikola Štefková 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 09.22 511.00
14 Šárka KocumováŠárka Kocumová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 09.22 511.00
16 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 09.25 504.00
17 Sofie ProstředníSofie Prostřední 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 2 09.27 499.00
18 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 09.29 494.00
19 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.43 461.00
20 Eliška ČastováEliška Častová 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.64 413.00
21 Edita HorkáEdita Horká 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 09.72 395.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora BočkováZora Bočková 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 5 08.76 629.00
2 Lucie ČernáLucie Černá 08 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 3 08.85 605.00
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 09 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 1 09.08 546.00
4 Barbora BláhováBarbora Bláhová 08 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 09.20 516.00
5 Tereza RatajováTereza Ratajová 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 8 09.31 489.00
6 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.43 461.00
7 Barbora PecháčkováBarbora Pecháčková 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 09.44 458.00
8 Tereza MacákováTereza Macáková 09 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 09.66 408.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.59 676.00
2 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 7 08.75 632.00
3 Edita WitkowskáEdita Witkowská 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 8 09.06 551.00
4 Anežka NovákováAnežka Nováková 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 09.10 541.00
5 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 5 09.37 475.00
6 Anna MelichováAnna Melichová 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 09.40 468.00
7 Karolína KubičkováKarolína Kubičková 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 09.63 415.00
8 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.69 402.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 4 08.72 640.00
2 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 5 08.79 621.00
3 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 2 08.84 608.00
4 Andrea TíkováAndrea Tíková 08 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 8 09.06 551.00
5 Simona MikšíkováSimona Mikšíková 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 09.26 501.00
6 Tereza PrůchováTereza Průchová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 1 09.30 492.00
7 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 7 09.50 444.00
8 Tina KřižkováTina Křižková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 10.39 261.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.59 676.00
2 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 4 08.72 640.00
3 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 7 08.75 632.00
4 Zora BočkováZora Bočková 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 5 08.76 629.00
5 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 5 08.79 621.00
6 Berenika NovákováBerenika Nováková 08 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 2 08.84 608.00
7 Lucie ČernáLucie Černá 08 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 3 08.85 605.00
8 Edita WitkowskáEdita Witkowská 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 8 09.06 551.00
8 Andrea TíkováAndrea Tíková 08 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 8 09.06 551.00
10 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 09 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 1 09.08 546.00
11 Anežka NovákováAnežka Nováková 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 09.10 541.00
12 Barbora BláhováBarbora Bláhová 08 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 09.20 516.00
13 Simona MikšíkováSimona Mikšíková 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 09.26 501.00
14 Tereza PrůchováTereza Průchová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 1 09.30 492.00
15 Tereza RatajováTereza Ratajová 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 8 09.31 489.00
16 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 5 09.37 475.00
17 Anna MelichováAnna Melichová 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 09.40 468.00
18 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.43 461.00
19 Barbora PecháčkováBarbora Pecháčková 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 09.44 458.00
20 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 7 09.50 444.00
21 Karolína KubičkováKarolína Kubičková 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 09.63 415.00
22 Tereza MacákováTereza Macáková 09 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 6 09.66 408.00
23 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.69 402.00
24 Tina KřižkováTina Křižková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 10.39 261.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 1:52.55 624.00
2 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 9 1:53.25 613.00
3 Anastasija BogdanováAnastasija Bogdanová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 1:56.29 565.00
4 Jolana HerdováJolana Herdová 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 7 1:57.87 541.00
5 Kateřina BurdováKateřina Burdová 09 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 4 2:00.58 500.00
6 Lucie HeideLucie Heide 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 6 2:03.26 462.00
7 Petra KostinováPetra Kostinová 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:09.57 377.00
8 Nela BlafkováNela Blafková 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 2:10.03 371.00
9 Zuzana ČápováZuzana Čápová 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 2:10.56 364.00
10 Anna KornhoferováAnna Kornhoferová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 10 2:14.45 317.00
11 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 8 2:15.22 308.00
12 Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 12 2:16.22 296.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda KupkováLinda Kupková 08 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 2 1:53.28 612.00
2 Vendula MojžíšováVendula Mojžíšová 09 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 5 1:57.21 551.00
3 Barbora ŠíslováBarbora Šíslová 08 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 10 1:58.47 531.00
4 Edita WitkowskáEdita Witkowská 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 12 2:02.13 478.00
5 Julie KudrnováJulie Kudrnová 08 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 1 2:05.27 434.00
6 Tereza NývltováTereza Nývltová 10 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 2:06.38 419.00
7 Lucie SlabákováLucie Slabáková 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 9 2:06.58 416.00
8 Tereza LeškováTereza Lešková 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 2:08.94 385.00
9 Anežka NovákováAnežka Nováková 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 6 2:09.19 382.00
10 Tereza MacákováTereza Macáková 09 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 2:10.68 363.00
11 Anežka TěthalováAnežka Těthalová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 11 2:11.89 348.00
12 Hana RůžičkováHana Růžičková 09 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 8 2:15.80 301.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 1:52.55 624.00
2 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 9 1:53.25 613.00
3 Linda KupkováLinda Kupková 08 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 2 1:53.28 612.00
4 Anastasija BogdanováAnastasija Bogdanová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 1:56.29 565.00
5 Vendula MojžíšováVendula Mojžíšová 09 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 5 1:57.21 551.00
6 Jolana HerdováJolana Herdová 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 7 1:57.87 541.00
7 Barbora ŠíslováBarbora Šíslová 08 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 10 1:58.47 531.00
8 Kateřina BurdováKateřina Burdová 09 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 4 2:00.58 500.00
9 Edita WitkowskáEdita Witkowská 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 12 2:02.13 478.00
10 Lucie HeideLucie Heide 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 6 2:03.26 462.00
11 Julie KudrnováJulie Kudrnová 08 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 1 2:05.27 434.00
12 Tereza NývltováTereza Nývltová 10 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 2:06.38 419.00
13 Lucie SlabákováLucie Slabáková 09 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 9 2:06.58 416.00
14 Tereza LeškováTereza Lešková 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 2:08.94 385.00
15 Anežka NovákováAnežka Nováková 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 6 2:09.19 382.00
16 Petra KostinováPetra Kostinová 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:09.57 377.00
17 Nela BlafkováNela Blafková 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 2:10.03 371.00
18 Zuzana ČápováZuzana Čápová 08 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 2:10.56 364.00
19 Tereza MacákováTereza Macáková 09 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 4 2:10.68 363.00
20 Anežka TěthalováAnežka Těthalová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 11 2:11.89 348.00
21 Anna KornhoferováAnna Kornhoferová 09 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 10 2:14.45 317.00
22 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 8 2:15.22 308.00
23 Hana RůžičkováHana Růžičková 09 ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 8 2:15.80 301.00
24 Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 12 2:16.22 296.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adriana KošnarováAdriana Košnarová 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 10 2:45.63 510.00
2 Tereza KovandováTereza Kovandová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:46.46 501.00
3 Tereza KapinusováTereza Kapinusová 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 7 2:46.63 499.00
4 Šárka KocumováŠárka Kocumová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 9 2:53.10 432.00
5 Nela ŠvecováNela Švecová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 2:55.83 405.00
6 Magdalena ViererováMagdalena Viererová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 SB 2:59.04 374.00
7 Denisa HejlováDenisa Hejlová 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 5 3:01.47 352.00
8 Anna HulíkováAnna Hulíková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 3:02.02 347.00
9 Tereza BendováTereza Bendová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 3:02.62 341.00
10 Eliška KošákováEliška Košáková 08 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 3:05.77 313.00
11 Daniela KlasováDaniela Klasová 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 8 3:05.92 312.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza TučkováTereza Tučková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 7 2:35.31 628.00
2 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 2:40.11 572.00
3 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 8 2:45.81 508.00
4 Eliška TrčkováEliška Trčková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 2:47.03 495.00
5 Štěpánka KrejčíŠtěpánka Krejčí 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 2:49.42 470.00
6 Adéla KvěchováAdéla Kvěchová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 2:50.73 456.00
7 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 10 2:51.27 450.00
8 Nela VittekováNela Vitteková 06 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 9 3:01.46 352.00
9 Michaela BenešováMichaela Benešová 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1 3:10.34 275.00
Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza TučkováTereza Tučková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 7 2:35.31 628.00
2 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 2:40.11 572.00
3 Adriana KošnarováAdriana Košnarová 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 10 2:45.63 510.00
4 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 8 2:45.81 508.00
5 Tereza KovandováTereza Kovandová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:46.46 501.00
6 Tereza KapinusováTereza Kapinusová 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 7 2:46.63 499.00
7 Eliška TrčkováEliška Trčková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 2:47.03 495.00
8 Štěpánka KrejčíŠtěpánka Krejčí 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 2:49.42 470.00
9 Adéla KvěchováAdéla Kvěchová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 2:50.73 456.00
10 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 10 2:51.27 450.00
11 Šárka KocumováŠárka Kocumová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 9 2:53.10 432.00
12 Nela ŠvecováNela Švecová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 2:55.83 405.00
13 Magdalena ViererováMagdalena Viererová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 SB 2:59.04 374.00
14 Nela VittekováNela Vitteková 06 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 9 3:01.46 352.00
15 Denisa HejlováDenisa Hejlová 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 5 3:01.47 352.00
16 Anna HulíkováAnna Hulíková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 3:02.02 347.00
17 Tereza BendováTereza Bendová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 3:02.62 341.00
18 Eliška KošákováEliška Košáková 08 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 3:05.77 313.00
19 Daniela KlasováDaniela Klasová 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 8 3:05.92 312.00
20 Michaela BenešováMichaela Benešová 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1 3:10.34 275.00
Markéta RůžičkováMarkéta Růžičková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 4 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KoutenskýVojtěch Koutenský 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 3:11.39 557.00
2 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 3:14.82 526.00
3 Petr PohlodkoPetr Pohlodko 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 13 3:17.71 501.00
4 Lukáš BuštaLukáš Bušta 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 3 3:19.08 489.00
5 Jaroslav BroučekJaroslav Brouček 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1 3:20.73 475.00
6 Michal HoškoMichal Hoško 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 3:25.12 439.00
7 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8 3:25.79 434.00
8 Kamil FroulíkKamil Froulík 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 3:26.25 430.00
9 Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 10 3:32.13 384.00
10 Jan KolářJan Kolář 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 9 3:44.42 296.00
11 Michal DohnalMichal Dohnal 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 3:46.87 279.00
MS Adam SvobodaAdam Svoboda 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 14 3:51.38
13 Jakub KuparJakub Kupar 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 12 3:54.54 231.00
14 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 3:56.22 221.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 3:05.65 610.00
2 Robin VeseckýRobin Vesecký 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 13 3:28.71 411.00
3 Radim PodzimekRadim Podzimek 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 3:29.28 406.00
4 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 3:33.62 373.00
5 Jakub MatějkaJakub Matějka 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 3 3:35.91 356.00
6 Jan ŠálekJan Šálek 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 9 3:36.25 353.00
7 Vojtěch ZubVojtěch Zub 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 3:36.63 351.00
8 Štěpán PrčíkŠtěpán Prčík 10 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 6 3:39.80 328.00
9 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 3:40.63 322.00
10 Fin VavruškaFin Vavruška 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 12 3:44.43 296.00
11 Vojtěch RakVojtěch Rak 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8 3:46.51 282.00
12 Jáchym ŠimečekJáchym Šimeček 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 10 3:51.29 251.00
13 Matyáš NovákMatyáš Novák 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 4:00.06 199.00
14 Jakub PreněkJakub Preněk 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 4:00.60 196.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 3:05.65 610.00
2 Vojtěch KoutenskýVojtěch Koutenský 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 3:11.39 557.00
3 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 3:14.82 526.00
4 Petr PohlodkoPetr Pohlodko 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 13 3:17.71 501.00
5 Lukáš BuštaLukáš Bušta 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 3 3:19.08 489.00
6 Jaroslav BroučekJaroslav Brouček 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1 3:20.73 475.00
7 Michal HoškoMichal Hoško 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 3:25.12 439.00
8 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8 3:25.79 434.00
9 Kamil FroulíkKamil Froulík 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 3:26.25 430.00
10 Robin VeseckýRobin Vesecký 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 13 3:28.71 411.00
11 Radim PodzimekRadim Podzimek 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 3:29.28 406.00
12 Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 10 3:32.13 384.00
13 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1 3:33.62 373.00
14 Jakub MatějkaJakub Matějka 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 3 3:35.91 356.00
15 Jan ŠálekJan Šálek 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 9 3:36.25 353.00
16 Vojtěch ZubVojtěch Zub 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 3:36.63 351.00
17 Štěpán PrčíkŠtěpán Prčík 10 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 6 3:39.80 328.00
18 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 3:40.63 322.00
19 Jan KolářJan Kolář 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 9 3:44.42 296.00
20 Fin VavruškaFin Vavruška 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 12 3:44.43 296.00
21 Vojtěch RakVojtěch Rak 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8 3:46.51 282.00
22 Michal DohnalMichal Dohnal 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 3:46.87 279.00
23 Jáchym ŠimečekJáchym Šimeček 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 10 3:51.29 251.00
24 Adam SvobodaAdam Svoboda 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 14 3:51.38
25 Jakub KuparJakub Kupar 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 12 3:54.54 231.00
26 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 4 3:56.22 221.00
27 Matyáš NovákMatyáš Novák 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 4:00.06 199.00
28 Jakub PreněkJakub Preněk 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 4:00.60 196.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam BártíkAdam Bártík 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 4:40.51 677.00
2 Matěj FiedlerMatěj Fiedler 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 10 4:40.76 676.00
3 David ChvátalDavid Chvátal 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 11 5:04.88 532.00
4 Michal ŽivnůstkaMichal Živnůstka 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 SB 5:06.71 522.00
5 Martin BílekMartin Bílek 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 4 5:09.24 508.00
6 cyril Blažekcyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 5:16.08 471.00
7 Kamil DejmekKamil Dejmek 08 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 9 5:18.12 460.00
8 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 5:25.65 421.00
9 Ondřej BromOndřej Brom 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 5:42.49 340.00
10 Vojtěch KrálVojtěch Král 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 12 5:54.88 285.00
11 Matyáš KuralMatyáš Kural 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 5:57.62 274.00
Radim ČernýRadim Černý 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KrejzaPetr Krejza 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 4:49.51 622.00
2 Vojtěch VítekVojtěch Vítek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 10 4:51.41 610.00
3 Jakub Matěj ZevlJakub Matěj Zevl 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 11 4:51.61 609.00
4 Adam VelichAdam Velich 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 9 5:02.20 547.00
5 David SobekDavid Sobek 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 5:03.77 538.00
6 Radim PánekRadim Pánek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 5:13.16 486.00
7 Ondřej MüllerOndřej Müller 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 5:20.83 446.00
8 Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 5:24.48 427.00
9 Matěj ŘíhaMatěj Říha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 7 5:25.17 423.00
10 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 6:02.28 255.00
11 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 6:16.09 202.00
Kryštof ŽákKryštof Žák 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam BártíkAdam Bártík 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 4:40.51 677.00
2 Matěj FiedlerMatěj Fiedler 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 10 4:40.76 676.00
3 Petr KrejzaPetr Krejza 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 4:49.51 622.00
4 Vojtěch VítekVojtěch Vítek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 10 4:51.41 610.00
5 Jakub Matěj ZevlJakub Matěj Zevl 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 11 4:51.61 609.00
6 Adam VelichAdam Velich 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 9 5:02.20 547.00
7 David SobekDavid Sobek 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 5:03.77 538.00
8 David ChvátalDavid Chvátal 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 11 5:04.88 532.00
9 Michal ŽivnůstkaMichal Živnůstka 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 SB 5:06.71 522.00
10 Martin BílekMartin Bílek 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 4 5:09.24 508.00
11 Radim PánekRadim Pánek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 5:13.16 486.00
12 cyril Blažekcyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 5:16.08 471.00
13 Kamil DejmekKamil Dejmek 08 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 9 5:18.12 460.00
14 Ondřej MüllerOndřej Müller 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 5:20.83 446.00
15 Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 5:24.48 427.00
16 Matěj ŘíhaMatěj Říha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 7 5:25.17 423.00
17 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 7 5:25.65 421.00
18 Ondřej BromOndřej Brom 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 6 5:42.49 340.00
19 Vojtěch KrálVojtěch Král 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 12 5:54.88 285.00
20 Matyáš KuralMatyáš Kural 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 5:57.62 274.00
21 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 6:02.28 255.00
22 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 6:16.09 202.00
Radim ČernýRadim Černý 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 8 DNS
Kryštof ŽákKryštof Žák 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 12 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janda, Samec, Kluzák, Dušek Janda, Samec, Kluzák, Dušek ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 28.85 685.00
2 Krejza, Zevl, Kloud, Šebek Krejza, Zevl, Kloud, Šebek ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 29.76 613.00
3 Janda, Strnad, Živnůstka, Litoš Janda, Strnad, Živnůstka, Litoš ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 SB 29.98 596.00
4 Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 30.64 547.00
5 Skovajsa, Tretiak, Šilha, Říha Skovajsa, Tretiak, Šilha, Říha Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 7 30.64 547.00
6 Kremla, Velich, Baloun, Řezníček Kremla, Velich, Baloun, Řezníček ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 31.22 506.00
7 Oupoh, Novák, Šebek, Blažek Oupoh, Novák, Šebek, Blažek ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 31.96 455.00
8 Žák, Chval, Brom, Hušek Žák, Chval, Brom, Hušek ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 8 32.00 452.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šťastný, Vítek, Gubáš, Pánek Šťastný, Vítek, Gubáš, Pánek ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 30.52 556.00
2 Dolejší, Šturma, Bártík, Petrášek Dolejší, Šturma, Bártík, Petrášek ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 30.92 527.00
3 Čáp, Matějíček, Vránek, Čančura Čáp, Matějíček, Vránek, Čančura ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 31.33 498.00
4 Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 31.72 471.00
5 Dejmek, Zmrhal, Očenášek, Kural Dejmek, Zmrhal, Očenášek, Kural ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 32.20 439.00
6 Černý, Makovička, Tomek, Hrbek Černý, Makovička, Tomek, Hrbek ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 32.75 403.00
7 Fiedler, Knesl, Blažek, Müller Fiedler, Knesl, Blažek, Müller ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 34.51 298.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janda, Samec, Kluzák, Dušek Janda, Samec, Kluzák, Dušek ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 28.85 685.00
2 Krejza, Zevl, Kloud, Šebek Krejza, Zevl, Kloud, Šebek ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 29.76 613.00
3 Janda, Strnad, Živnůstka, Litoš Janda, Strnad, Živnůstka, Litoš ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 SB 29.98 596.00
4 Šťastný, Vítek, Gubáš, Pánek Šťastný, Vítek, Gubáš, Pánek ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 30.52 556.00
5 Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný Rychnavský, Komárek, Kozel, Stříbrný ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 30.64 547.00
5 Skovajsa, Tretiak, Šilha, Říha Skovajsa, Tretiak, Šilha, Říha Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 7 30.64 547.00
7 Dolejší, Šturma, Bártík, Petrášek Dolejší, Šturma, Bártík, Petrášek ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 30.92 527.00
8 Kremla, Velich, Baloun, Řezníček Kremla, Velich, Baloun, Řezníček ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 31.22 506.00
9 Čáp, Matějíček, Vránek, Čančura Čáp, Matějíček, Vránek, Čančura ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 2 31.33 498.00
10 Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner Cibrik, Říha, Pecha, Hofgartner ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 31.72 471.00
11 Oupoh, Novák, Šebek, Blažek Oupoh, Novák, Šebek, Blažek ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 31.96 455.00
12 Žák, Chval, Brom, Hušek Žák, Chval, Brom, Hušek ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 8 32.00 452.00
13 Dejmek, Zmrhal, Očenášek, Kural Dejmek, Zmrhal, Očenášek, Kural ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 32.20 439.00
14 Černý, Makovička, Tomek, Hrbek Černý, Makovička, Tomek, Hrbek ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 3 32.75 403.00
15 Fiedler, Knesl, Blažek, Müller Fiedler, Knesl, Blažek, Müller ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 34.51 298.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žirovnický, Koutenský, Lažek, Sobotka Žirovnický, Koutenský, Lažek, Sobotka ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 31.22 506.00
2 Havel, Dejmal, Šrom, Mareš Havel, Dejmal, Šrom, Mareš ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1 32.73 405.00
3 Hrdoušek, Brus, Holický, Pohlodko Hrdoušek, Brus, Holický, Pohlodko ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 33.01 387.00
4 Poláček, Mikeš, Antoš, Jirsák Poláček, Mikeš, Antoš, Jirsák ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 6 33.02 386.00
5 Krešák, Jeřábek, Froulík, Vavřinec Krešák, Jeřábek, Froulík, Vavřinec ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 33.52 356.00
6 Křížek, Rádl, Dušák, Rataj Křížek, Rádl, Dušák, Rataj ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 34.14 319.00
7 Kešely, Pileček, Kratochvíl, Hoško Kešely, Pileček, Kratochvíl, Hoško ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 3 34.90 277.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brouček, Pivnička, Vlk, Matějka Brouček, Pivnička, Vlk, Matějka ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1 33.72 344.00
2 Kupka, Kadlec, Rak, Bereš Kupka, Kadlec, Rak, Bereš ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 33.81 338.00
3 Podzimek, Lhoták, Bouška, Vesecký Podzimek, Lhoták, Bouška, Vesecký ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 34.92 276.00
4 Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 35.80 231.00
5 Kuželka, Novák, Šimeček, Půček Kuželka, Novák, Šimeček, Půček ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 36.62 191.00
6 Hodina, Kuneš, Preněk, Vladyka Hodina, Kuneš, Preněk, Vladyka ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 36.87 180.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žirovnický, Koutenský, Lažek, Sobotka Žirovnický, Koutenský, Lažek, Sobotka ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 31.22 506.00
2 Havel, Dejmal, Šrom, Mareš Havel, Dejmal, Šrom, Mareš ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1 32.73 405.00
3 Hrdoušek, Brus, Holický, Pohlodko Hrdoušek, Brus, Holický, Pohlodko ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 33.01 387.00
4 Poláček, Mikeš, Antoš, Jirsák Poláček, Mikeš, Antoš, Jirsák ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 6 33.02 386.00
5 Krešák, Jeřábek, Froulík, Vavřinec Krešák, Jeřábek, Froulík, Vavřinec ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 33.52 356.00
6 Brouček, Pivnička, Vlk, Matějka Brouček, Pivnička, Vlk, Matějka ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1 33.72 344.00
7 Kupka, Kadlec, Rak, Bereš Kupka, Kadlec, Rak, Bereš ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3 33.81 338.00
8 Křížek, Rádl, Dušák, Rataj Křížek, Rádl, Dušák, Rataj ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 34.14 319.00
9 Kešely, Pileček, Kratochvíl, Hoško Kešely, Pileček, Kratochvíl, Hoško ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 3 34.90 277.00
10 Podzimek, Lhoták, Bouška, Vesecký Podzimek, Lhoták, Bouška, Vesecký ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 34.92 276.00
11 Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Faust, Opekar, Škorvánek, Zimmerhakl Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 35.80 231.00
12 Kuželka, Novák, Šimeček, Půček Kuželka, Novák, Šimeček, Půček ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 36.62 191.00
13 Hodina, Kuneš, Preněk, Vladyka Hodina, Kuneš, Preněk, Vladyka ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 36.87 180.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viererová, Švecová, Šulcová, Šefránková Viererová, Švecová, Šulcová, Šefránková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 SB 32.22 720.00
2 Trčková, Baloghová, Běhounová, Chmátalová Trčková, Baloghová, Běhounová, Chmátalová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 32.56 695.00
3 Kocumová, Bartošová, Horká, Marušová Kocumová, Bartošová, Horká, Marušová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 33.84 607.00
4 Prostřední, Cvrková, Vitteková, Kozáková Prostřední, Cvrková, Vitteková, Kozáková ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 4 34.47 565.00
5 Fučíková, Řepová, Lacinová, Hrnečková Fučíková, Řepová, Lacinová, Hrnečková ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 34.77 546.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roudnická, Kvasničková, Strusková, Růžičková Roudnická, Kvasničková, Strusková, Růžičková ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 4 34.76 547.00
2 Štefková, Košnarová, Krejčí, Hudaková Štefková, Košnarová, Krejčí, Hudaková ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 34.91 537.00
3 Hejlová, Šimíková, Zedníčková, Kapinusová Hejlová, Šimíková, Zedníčková, Kapinusová ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 1 35.67 490.00
4 Krejčí, Přibylová, Filipová, petrová Krejčí, Přibylová, Filipová, petrová ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 38.56 328.00
Košáková, Chalupová, Konzalová, Bittnerová Košáková, Chalupová, Konzalová, Bittnerová ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viererová, Švecová, Šulcová, Šefránková Viererová, Švecová, Šulcová, Šefránková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 SB 32.22 720.00
2 Trčková, Baloghová, Běhounová, Chmátalová Trčková, Baloghová, Běhounová, Chmátalová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 32.56 695.00
3 Kocumová, Bartošová, Horká, Marušová Kocumová, Bartošová, Horká, Marušová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 33.84 607.00
4 Prostřední, Cvrková, Vitteková, Kozáková Prostřední, Cvrková, Vitteková, Kozáková ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 4 34.47 565.00
5 Roudnická, Kvasničková, Strusková, Růžičková Roudnická, Kvasničková, Strusková, Růžičková ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 4 34.76 547.00
6 Fučíková, Řepová, Lacinová, Hrnečková Fučíková, Řepová, Lacinová, Hrnečková ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 34.77 546.00
7 Štefková, Košnarová, Krejčí, Hudaková Štefková, Košnarová, Krejčí, Hudaková ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 34.91 537.00
8 Hejlová, Šimíková, Zedníčková, Kapinusová Hejlová, Šimíková, Zedníčková, Kapinusová ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 1 35.67 490.00
9 Krejčí, Přibylová, Filipová, petrová Krejčí, Přibylová, Filipová, petrová ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 38.56 328.00
Košáková, Chalupová, Konzalová, Bittnerová Košáková, Chalupová, Konzalová, Bittnerová ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirsová, Holínová, Nováková, Herdová Jirsová, Holínová, Nováková, Herdová ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 33.87 605.00
2 Nováková, Voldřichová, Kubičková, Melicherová Nováková, Voldřichová, Kubičková, Melicherová ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 33.90 603.00
3 Bočková, Říhová, Witkowská, Tíková Bočková, Říhová, Witkowská, Tíková Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 1 34.34 574.00
4 Kolláriková, Melichová, Plzáková, Blacká Kolláriková, Melichová, Plzáková, Blacká ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 34.47 565.00
5 Podhradská, Ratajová, Pecháčková, Kofroňová Podhradská, Ratajová, Pecháčková, Kofroňová ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 35.79 483.00
6 Jaklová, Bogdanová, Krnáčová, Adámková Jaklová, Bogdanová, Krnáčová, Adámková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 36.29 453.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Hemberová, Průchová, Kovářová Nováková, Hemberová, Průchová, Kovářová Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 6 34.75 547.00
2 Nováková, Blafková, Štoudková, Baloghová Nováková, Blafková, Štoudková, Baloghová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 35.71 487.00
3 Burdová, Šolcová, Čápová, Bucharová Burdová, Šolcová, Čápová, Bucharová ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 36.12 463.00
4 Bláhová, Černá, Macáková, Půbalová Bláhová, Černá, Macáková, Půbalová ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 36.69 429.00
5 Mojžíšová, Klečacká, Buřičová, Hervířová Mojžíšová, Klečacká, Buřičová, Hervířová ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 37.66 375.00
6 Bártová, Křížková, Hulíková, Ondřichová Bártová, Křížková, Hulíková, Ondřichová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 39.03 305.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirsová, Holínová, Nováková, Herdová Jirsová, Holínová, Nováková, Herdová ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 33.87 605.00
2 Nováková, Voldřichová, Kubičková, Melicherová Nováková, Voldřichová, Kubičková, Melicherová ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 33.90 603.00
3 Bočková, Říhová, Witkowská, Tíková Bočková, Říhová, Witkowská, Tíková Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 1 34.34 574.00
4 Kolláriková, Melichová, Plzáková, Blacká Kolláriková, Melichová, Plzáková, Blacká ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 34.47 565.00
5 Nováková, Hemberová, Průchová, Kovářová Nováková, Hemberová, Průchová, Kovářová Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H... 6 34.75 547.00
6 Nováková, Blafková, Štoudková, Baloghová Nováková, Blafková, Štoudková, Baloghová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 35.71 487.00
7 Podhradská, Ratajová, Pecháčková, Kofroňová Podhradská, Ratajová, Pecháčková, Kofroňová ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 6 35.79 483.00
8 Burdová, Šolcová, Čápová, Bucharová Burdová, Šolcová, Čápová, Bucharová ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 36.12 463.00
9 Jaklová, Bogdanová, Krnáčová, Adámková Jaklová, Bogdanová, Krnáčová, Adámková ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 36.29 453.00
10 Bláhová, Černá, Macáková, Půbalová Bláhová, Černá, Macáková, Půbalová ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha... 2 36.69 429.00
11 Mojžíšová, Klečacká, Buřičová, Hervířová Mojžíšová, Klečacká, Buřičová, Hervířová ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 4 37.66 375.00
12 Bártová, Křížková, Hulíková, Ondřichová Bártová, Křížková, Hulíková, Ondřichová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 39.03 305.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 cedric Oupohcedric Oupoh
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 13 PB 1.66 o - o o o o o xo o xo xxo xxo xxx 512.00
2 Josef KluzákJosef Kluzák
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 9 PB 1.62 o o o o o o o o o o xxo xxx 480.00
3 Lukáš SamecLukáš Samec
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 15 PB 1.62 o o o o o o xo o xo xxo xxo xxx 480.00
4 Matěj GubášMatěj Gubáš
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 4 PB 1.58 o o o o o o o o o xo xxx 449.00
5 Filip KomárekFilip Komárek
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 11 PB 1.54 - - - - o o o xo xo xxx 419.00
6 Jan ŘíhaJan Říha
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
07 14 PB 1.54 o o o o o o o o xxo xxx 419.00
7 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 17 PB 1.54 - - - - - xo xo - xxo xxx 419.00
8 Petr ChvalPetr Chval
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 7 PB 1.50 o - o o o o o o xxx 389.00
9 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 3 PB 1.50 o o o o o o xo o xxx 389.00
10 Adam ŠebekAdam Šebek
ZŠ Máj IZŠ Máj I
08 18 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
11 Dominik KerlDominik Kerl
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 8 PB 1.46 o o o o xo xo o xxx 360.00
12 Adam ZmrhalAdam Zmrhal
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 21 PB 1.46 o o o xo o xxo o xxx 360.00
13 Matěj ŠebekMatěj Šebek
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 19 PB 1.46 o - o o o o xo xxx 360.00
14= Jonáš StrnadJonáš Strnad
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 23 PB 1.46 o o o o xo o xo xxx 360.00
14= Matyáš MatějíčekMatyáš Matějíček
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
07 12 PB 1.46 o o o o o xo xo xxx 360.00
16 Ondřej SkovajsaOndřej Skovajsa
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
06 22 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
17= Tomáš BláhaTomáš Bláha
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 1 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
17= Václav KneslVáclav Knesl
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 10 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
17= David HrbekDavid Hrbek
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
08 6 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
20 Václav SmolíkVáclav Smolík
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 16 PB 1.38 o o o o xo xxx 303.00
21 Maik CibrikMaik Cibrik
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 2 PB 1.38 o xo xo xo xxo xxx 303.00
22 Matyáš KuralMatyáš Kural
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 20 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
23 David HazukaDavid Hazuka
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 5 PB 1.34 o o o xo xxx 276.00
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Alex KřížekAlex Křížek
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
08 8 PB 1.58 o o o o o o o o o o o xo xxx 449.00
2 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 4 PB 1.58 - o o o o o o xo o xo xo xo xxx 449.00
3 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 26 PB 1.54 o o o o o o o xo o o o xxx 419.00
4 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 22 PB 1.50 - o o o o o o xo xxo o xxx 389.00
5 Vojtěch VlkVojtěch Vlk
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 25 PB 1.46 o o o o o o xo xo o xxx 360.00
6 Jakub HolickýJakub Holický
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 5 PB 1.46 o o o o o o o o xo xxx 360.00
7 František PilečekFrantišek Pileček
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
08 17 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 331.00
8 Jáchym KrešákJáchym Krešák
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 7 PB 1.42 xo o xo o o o xo o xxx 331.00
9 Matěj BouškaMatěj Bouška
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 1 PB 1.42 o o o xo o xxo o xo xxx 331.00
10= Jan VavřinecJan Vavřinec
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 24 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
10= Antonín MikešAntonín Mikeš
ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek
08 14 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
12 Vojtěch PivničkaVojtěch Pivnička
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
08 18 PB 1.38 o o o o xo xo o xxx 303.00
13 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 16 PB 1.38 o o xo xo o xxo o xxx 303.00
14 Daniel PoláčekDaniel Poláček
ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek
08 20 PB 1.38 - - o o o o xo xxx 303.00
15 Kryštof SýbekKryštof Sýbek
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 21 PB 1.38 xo o o o o o xo xxx 303.00
16 Jan LažekJan Lažek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
08 11 PB 1.38 o o o xo o xo xo xxx 303.00
17 Filip PodlahaFilip Podlaha
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
09 19 PB 1.34 o xxo o o o xo x 276.00
18 Jakub MarešJakub Mareš
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
08 13 PB 1.34 o xxo o xxo xxo xo xxx 276.00
19= Koniáš DejmalKoniáš Dejmal
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
09 3 PB 1.34 o o o o o xxo xxx 276.00
19= Vojtěch LhotákVojtěch Lhoták
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
08 12 PB 1.34 o o o o o xxo xxx 276.00
21 Jan ŠtěrbaJan Štěrba
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
09 23 PB 1.34 o o o o xo xxo xxx 276.00
22 Adam JustaAdam Justa
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 6 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
23 Filip KupkaFilip Kupka
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 10 PB 1.30 o o o xo o xxx 250.00
24 Matyáš NovákMatyáš Novák
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
08 15 PB 1.30 o o xo xo xxo xxx 250.00
25 Jan KunešJan Kuneš
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
08 9 PB 1.26 o o o xo xxx 225.00
26 Ondřej BrusOndřej Brus
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 2 PB 1.22 xo o xo xxx 200.00
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Kristýna DavidováKristýna Davidová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 4 PB 1.38 x o o o o o o xxx 491.00
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
07 2 PB 1.38 - o o o o xxo xxo o xxx 491.00
3= Lucie MackováLucie Macková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
07 11 PB 1.34 - o o o o xo o xxx 449.00
3= Nela ŠvecováNela Švecová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 21 PB 1.34 - o o o o xo o xxx 449.00
5 Aneta SmajdorováAneta Smajdorová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 16 PB 1.34 - o o o o o xo xxx 449.00
6 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
07 14 PB 1.34 - o o o xo o xo xx 449.00
7= Tereza KovandováTereza Kovandová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 8 PB 1.34 - xo o o o o xxo xxx 449.00
7= Linda KvasničkováLinda Kvasničková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
07 10 PB 1.34 - o xo o o o xxo xxx 449.00
9 Eliška ČastováEliška Častová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 3 PB 1.30 - o xo xo xxo o xxx 409.00
10 Daniela KlasováDaniela Klasová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
08 7 PB 1.30 - o o xo o xo xxx 409.00
11 Tereza HudakováTereza Hudaková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
07 6 PB 1.26 - o o o o xxx 369.00
12 Karolína KuboškováKarolína Kubošková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
07 9 PB 1.26 - o xo xo o xxx 369.00
13 Anna ŠimíkováAnna Šimíková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
07 17 PB 1.26 - o o xxo xo xxx 369.00
14 Eliška KošákováEliška Košáková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
08 19 PB 1.22 - o o o xxx 331.00
15 Adéla PřibylováAdéla Přibylová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 13 PB 1.22 - o xo o xxx 331.00
16 Veronika ŘepováVeronika Řepová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 15 PB 1.22 - o o xo xxx 331.00
17 Sabina BažantováSabina Bažantová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
07 1 PB 1.14 - xo xxx 257.00
18 Denisa BittnerováDenisa Bittnerová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 20 PB 1.14 - xxo xxx 257.00
Michaela FučíkováMichaela Fučíková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 5 DNS
Julie ZedníčkováJulie Zedníčková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
07 18 DNS
Markéta MácováMarkéta Mácová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 12 NM - xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Isabela BenediktováIsabela Benediktová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 4 PB 1.42 o o o o o o o xxo o o xxx 534.00
2= Nikola KrýchováNikola Krýchová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
09 14 PB 1.38 o - o o o o o o o xxx 491.00
2= Lucie ČernáLucie Černá
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
08 8 PB 1.38 o o o o o o o o o xxx 491.00
4 Karolína NovákováKarolína Nováková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 18 PB 1.38 o o o o o o o o xo xxx 491.00
5 Kristýna PekárkováKristýna Pekárková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
09 19 PB 1.38 o o o xo xo o o xo xxo xxx 491.00
6 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
10 21 PB 1.34 o o o o o xxo o o xx 449.00
7 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 1 PB 1.34 o o o o xo o xxo o xxx 449.00
8 Tereza BucharováTereza Bucharová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
09 6 PB 1.34 o o o o o xxo o xo xxx 449.00
9 Melisa HervířováMelisa Hervířová
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
08 9 PB 1.34 o o o o o xo o xxo xxx 449.00
10 Markéta RodováMarkéta Rodová
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
10 20 PB 1.30 o o o o o o o xxx 409.00
11 Adéla BuřičováAdéla Buřičová
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
08 7 PB 1.30 o o o o o o xo xxx 409.00
12 Linda KupkováLinda Kupková
Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H...
08 15 PB 1.26 o - o o xo xo xxx 369.00
13 Zuzana KožíškováZuzana Kožíšková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
10 13 PB 1.26 o o o xo xxo xo xxx 369.00
14 Magda KlečackáMagda Klečacká
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
09 11 PB 1.26 o o o o o xxo xxx 369.00
15= Adléta JirsováAdléta Jirsová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 10 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
15= Simona MikšíkováSimona Mikšíková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 17 PB 1.22 o o o o o x 331.00
17 Natálie KovářováNatálie Kovářová
Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H...
09 12 PB 1.22 o o o xo o xxx 331.00
18 Anastasija BogdanováAnastasija Bogdanová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 5 PB 1.22 o o xo o xo xxx 331.00
19 Rebeka AltmanováRebeka Altmanová
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
09 2 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
20 Anna VálkováAnna Válková
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
08 22 PB 1.18 o xo o o xxx 293.00
21 Kristýna BaloghováKristýna Baloghová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 3 PB 1.18 o xo xo o xxx 293.00
22 Anežka MerunkováAnežka Merunková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 16 PB 1.14 o o xo xxx 257.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 15 PB 5.89 -0.4 m/s x 5.35  -0,20 5.89  -0,40 5.89 5.68  -0,30 563.00
2 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 17 PB 5.21 -0.6 m/s 5.21  -0,60 4.98  0,10 4.88  0,00 5.21 5.10  -0,20 423.00
3 Dan TomášDan Tomáš
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 23 PB 5.20 -1.8 m/s 5.18  0,60 5.17  0,90 3.10  -2,40 5.18 5.20  -1,80 421.00
4 Karel KloudKarel Kloud
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 8 PB 5.16 +0.0 m/s 5.04  -1,10 5.16  0,00 5.15  -1,10 5.16 4.95  -1,10 413.00
5 David LitošDavid Litoš
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 24 PB 5.11 +1.3 m/s 5.11  1,30 4.91  0,00 4.87  -2,90 5.11 - 404.00
6 Vojtěch VítekVojtěch Vítek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 19 PB 5.10 +0.8 m/s 5.05  -1,00 x x 5.05 5.10  0,80 402.00
7 Daniel ŠturmaDaniel Šturma
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 18 PB 5.02 -0.5 m/s x 5.02  -0,50 4.85  -2,90 5.02 4.95  -0,20 386.00
8 Martin DušekMartin Dušek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 3 PB 5.01 -1.8 m/s 4.74  1,30 4.99  0,00 4.97  -0,20 4.99 5.01  -1,80 384.00
9 Tomáš PechaTomáš Pecha
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 13 PB 4.95 +0.2 m/s 4.95  0,20 4.89  0,40 4.85  -1,50 4.95 4.71  -1,40 373.00
10 Filip KomárekFilip Komárek
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 9 PB 4.91 +0.0 m/s x 4.89  0,00 4.91  0,00 4.91 4.90  -2,30 365.00
11 Jonáš StrnadJonáš Strnad
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 22 PB 4.86 +0.9 m/s 4.86  0,90 4.68  -0,30 4.85  -1,50 4.86 x 356.00
12 Radek HanusRadek Hanus
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
07 5 PB 4.85 -1.7 m/s 3.78  -2,10 4.66  -1,60 4.78  1,20 4.78 4.85  -1,70 354.00
13 Matyáš MatějíčekMatyáš Matějíček
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
07 10 PB 4.84 -3.8 m/s x x x - 4.84  -3,80 352.00
14 Adam BártíkAdam Bártík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
06 1 PB 4.81 -2.7 m/s x 4.51  0,30 4.62  -1,80 4.62 4.81  -2,70 346.00
15 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 12 PB 4.79 -0.3 m/s 4.55  1,00 4.56  0,40 4.55  -1,30 4.56 4.79  -0,30 343.00
16 Tomáš VránekTomáš Vránek
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 20 PB 4.79 +0.6 m/s 4.49  0,00 4.40  1,00 4.53  -2,20 4.53 4.79  0,60 343.00
17 František ŠilhaFrantišek Šilha
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
07 16 PB 4.79 -0.6 m/s 3.97  -0,60 3.24  -0,40 4.35  -0,40 4.35 4.79  -0,60 343.00
18 Radim ČernýRadim Černý
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 2 PB 4.50 -0.3 m/s 4.50  -0,30 4.50  0,60 - 4.50 - 290.00
19 Roman ŘezníčekRoman Řezníček
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 14 PB 4.44 +0.7 m/s 4.10  -1,70 4.44  0,70 x 4.44 4.05  0,60 280.00
20 Petr ChvalPetr Chval
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 7 PB 4.43 +0.8 m/s 4.29  -0,20 4.30  -0,30 4.43  0,80 4.43 4.30  -1,10 278.00
21 Matěj FiedlerMatěj Fiedler
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 4 PB 4.34 -0.2 m/s 3.92  -0,20 3.58  -1,20 4.34  -0,20 4.34 3.95  -1,40 262.00
22 Vasyl TretiakVasyl Tretiak
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
06 21 PB 4.34 +0.4 m/s x 3.78  1,90 3.54  -2,80 3.78 4.34  0,40 262.00
23 Ondřej MüllerOndřej Müller
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 11 PB 4.29 +1.1 m/s 4.29  1,10 4.03  -0,90 4.03  -3,00 4.29 4.03  -2,30 254.00
24 David HrbekDavid Hrbek
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
08 6 PB 4.10 +0.3 m/s 4.10  0,30 x x 4.10 3.98  -2,10 222.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 22 PB 4.83 -0.2 m/s x x 4.76  -0,50 4.76 4.83  -0,20 350.00
2 Vojtěch KoutenskýVojtěch Koutenský
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 9 PB 4.77 +0.0 m/s 4.77  0,00 3.88  1,50 3.39  -1,40 4.77 x 339.00
3 Jan BerešJan Bereš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 2 PB 4.68 +0.0 m/s 4.68  0,00 4.05  1,70 4.47  -1,00 4.68 4.48  0,50 323.00
4 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
08 19 PB 4.62 +0.7 m/s x x x - 4.62  0,70 312.00
5 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 4 PB 4.61 +0.0 m/s 4.43  0,00 4.56  2,30 4.61  0,00 4.61 3.91  0,60 310.00
6 Matouš MatěchaMatouš Matěcha
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
09 14 PB 4.59 +0.9 m/s 4.59  0,90 3.30  0,90 3.03  -1,70 4.59 3.16  0,50 306.00
7 Karel TomanKarel Toman
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 25 PB 4.53 +1.7 m/s 4.38  1,20 4.51  0,60 4.53  1,70 4.53 4.40  -0,40 295.00
8 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 13 PB 4.51 +0.0 m/s 4.51  0,00 4.45  0,40 x 4.51 x 292.00
9 Petr VášaPetr Váša
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 26 PB 4.44 +0.6 m/s 4.30  0,80 x 4.40  -3,10 4.40 4.44  0,60 280.00
10 Vojtěch LhotákVojtěch Lhoták
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
08 12 PB 4.40 +0.0 m/s 4.38  0,00 4.40  0,00 4.30  0,00 4.40 4.22  -0,40 273.00
11 Luboš JeřábekLuboš Jeřábek
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 8 PB 4.31 -0.4 m/s 4.31  -0,40 4.29  1,30 3.82  -1,00 4.31 x 257.00
12 Jakub HolickýJakub Holický
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 7 PB 4.24 +1.0 m/s 3.90  0,00 4.12  0,80 4.00  -2,70 4.12 4.24  1,00 245.00
13 Jan VavřinecJan Vavřinec
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 27 PB 4.10 +0.1 m/s 4.07  0,60 4.10  0,10 4.06  -1,70 4.10 x 222.00
14 Jaroslav BroučekJaroslav Brouček
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
08 3 PB 4.06 +0.5 m/s 4.06  0,50 4.01  1,30 3.93  -2,60 4.06 3.76  1,50 215.00
15 Petr ThorovskýPetr Thorovský
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
08 24 PB 4.01 +0.5 m/s 3.86  -0,50 4.01  0,50 3.99  -0,20 4.01 3.82  0,10 207.00
16 Jáchym ŠimečekJáchym Šimeček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
09 21 PB 4.00 +0.7 m/s 3.49  0,00 3.91  -1,90 4.00  0,70 4.00 3.84  -0,70 206.00
17 Tobiáš HajnaTobiáš Hajna
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
09 5 PB 4.00 -0.3 m/s 3.86  -0,80 4.00  -0,30 3.75  -0,70 4.00 3.63  0,40 206.00
18 Petr PohlodkoPetr Pohlodko
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 17 PB 3.93 +0.0 m/s 3.20  0,00 3.93  0,00 3.69  -0,90 3.93 3.89  0,00 195.00
19 Vojtěch ZubVojtěch Zub
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
09 28 PB 3.91 +0.0 m/s 3.91  0,00 3.52  0,40 3.10  -0,40 3.91 3.40  0,10 191.00
20 Jakub AntošJakub Antoš
ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek
09 1 PB 3.89 +0.8 m/s 3.72  -0,30 3.89  0,80 3.75  -0,50 3.89 3.66  0,90 188.00
21 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
09 11 PB 3.85 +1.2 m/s 3.82  0,40 3.85  1,20 3.35  0,00 3.85 3.61  1,00 182.00
22 Ondřej HodinaOndřej Hodina
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 6 PB 3.83 +0.7 m/s 3.70  -0,20 3.71  -0,40 3.75  0,00 3.75 3.83  0,70 179.00
23 Antonín MikešAntonín Mikeš
ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek
08 15 PB 3.80 +1.4 m/s 3.80  1,40 x 3.33  -1,40 3.80 3.39  0,00 174.00
24 Filip PodlahaFilip Podlaha
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
09 16 PB 3.76 +0.5 m/s x 3.76  0,50 x 3.76 3.64  0,40 168.00
25 Vojtěch PůčekVojtěch Půček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
08 18 PB 3.74 -0.5 m/s 3.60  -0,50 3.74  -0,50 3.57  0,70 3.74 2.87  0,40 165.00
26 Jakub KuparJakub Kupar
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 10 PB 3.62 +1.3 m/s 3.56  -0,40 3.62  1,30 3.62  0,70 3.62 3.27  1,40 147.00
27 Jan ŠtěrbaJan Štěrba
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
09 23 PB 3.62 -0.9 m/s 3.60  0,40 3.42  -0,20 3.40  -0,70 3.60 3.62  -0,90 147.00
28 Filip ŠimečekFilip Šimeček
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
10 20 PB 3.59 +0.0 m/s 3.47  -0,40 3.46  0,60 3.39  1,20 3.47 3.59  0,00 143.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 20 PB 5.40 -1.7 m/s 5.04  -0,10 5.20  0,80 5.40  -1,70 5.40 5.18  -1,30 671.00
2 Linda MarušováLinda Marušová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 13 PB 5.27 +0.8 m/s 4.89  1,40 5.27  0,80 4.90  -1,70 5.27 5.10  -0,10 634.00
3 Tereza KozákováTereza Kozáková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
08 9 PB 4.76 -1.1 m/s x 4.76  -1,10 4.57  -1,20 4.76 4.20  -1,10 495.00
4 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 3 PB 4.68 -0.9 m/s 3.58  -0,20 x 4.58  -0,70 4.58 4.68  -0,90 474.00
5 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 7 PB 4.68 -0.6 m/s x x 4.45  0,10 4.45 4.68  -0,60 474.00
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 19 PB 4.52 -0.9 m/s 4.52  -0,90 4.45  1,20 4.37  -2,90 4.52 4.29  -0,30 433.00
7 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
07 4 PB 4.45 -1.2 m/s 4.45  -1,20 4.15  2,40 4.41  -0,50 4.45 4.39  -0,90 416.00
8 Beáta LatkováBeáta Latková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 12 PB 4.30 +0.2 m/s 4.27  1,00 4.29  1,50 4.28  -0,50 4.29 4.30  0,20 379.00
9 Karolína BartošováKarolína Bartošová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 2 PB 4.25 -0.3 m/s 3.58  0,30 3.71  0,10 4.25  -0,30 4.25 4.00  -0,50 367.00
10 Natálie PráškováNatálie Prášková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
06 14 PB 4.21 -1.2 m/s x 3.96  2,20 4.21  -1,20 4.21 3.47  -2,40 357.00
11 Andrea RohováAndrea Rohová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
08 16 PB 4.14 +0.1 m/s 4.14  0,10 3.76  1,70 2.88  0,00 4.14 4.11  -1,40 340.00
12 Tereza TučkováTereza Tučková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
07 17 PB 4.13 -2.1 m/s 4.13  -2,10 x 4.12  -0,10 4.13 4.02  -0,30 338.00
13 Tereza HudakováTereza Hudaková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
07 6 PB 4.10 +0.9 m/s 4.09  -0,60 4.10  0,90 x 4.10 3.91  -0,60 331.00
14 Adriana KošnarováAdriana Košnarová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
07 8 PB 4.05 +1.9 m/s 4.05  1,90 3.73  0,00 3.83  -0,50 4.05 3.67  -0,50 319.00
15 Tereza KonzalováTereza Konzalová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 18 PB 3.89 -1.9 m/s 3.89  -1,90 3.74  1,40 x 3.89 3.46  -0,30 283.00
16 Natálie BaloghováNatálie Baloghová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 1 PB 3.73 +1.1 m/s 3.42  0,70 3.73  1,10 3.46  0,10 3.73 x 248.00
17 Daniela FilipováDaniela Filipová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 5 PB 3.63 -1.1 m/s x x 3.58  -1,50 3.58 3.63  -1,10 227.00
18 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 10 PB 3.62 -0.4 m/s 3.55  -0,60 x x 3.55 3.62  -0,40 225.00
19 Sofie ProstředníSofie Prostřední
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
08 15 PB 3.51 +0.6 m/s 3.49  -0,20 2.74  1,50 3.51  0,60 3.51 3.38  -1,90 202.00
20 Nikola LacinováNikola Lacinová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 11 PB 3.41 -1.2 m/s 2.85  0,40 3.35  0,10 3.41  -1,20 3.41 3.29  0,00 182.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika NovákováBerenika Nováková
Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H...
08 15 PB 4.62 -0.3 m/s 4.59  0,60 4.62  -0,30 4.18  1,20 4.62 4.59  -0,50 459.00
2 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
09 24 PB 4.59 +0.3 m/s 4.59  0,30 4.57  -0,40 4.55  1,40 4.59 3.91  1,50 451.00
3 Kateřina BlackáKateřina Blacká
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
08 4 4.44 +2.4 m/s 4.42 -0.8 m/s 4.42  -0,80 4.31  0,30 4.32  0,30 4.42 4.44  2,40 413.00
4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 1 PB 4.34 +0.1 m/s x 4.19  1,50 4.34  0,10 4.34 4.05  0,80 388.00
5 Zora BočkováZora Bočková
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
09 6 PB 4.34 +1.0 m/s 3.92  0,20 4.09  -1,30 4.34  1,00 4.34 4.16  0,30 388.00
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
09 17 PB 4.27 +0.5 m/s x 3.36  -1,30 4.10  0,20 4.10 4.27  0,50 371.00
7 Karolína ŘíhováKarolína Říhová
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
09 21 PB 4.19 -0.8 m/s 3.95  -2,40 3.79  -0,60 3.72  1,80 3.95 4.19  -0,80 352.00
8 Magda KlečackáMagda Klečacká
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
09 11 PB 4.04 +0.2 m/s 3.65  -1,20 x 3.77  1,40 3.77 4.04  0,20 317.00
9 Barbora PecháčkováBarbora Pecháčková
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
08 16 PB 3.97 +0.0 m/s 3.79  -0,10 3.88  -0,30 3.80  0,90 3.88 3.97  0,00 301.00
10 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
10 22 PB 3.97 -0.7 m/s 3.87  -0,10 3.83  0,60 3.52  2,40 3.87 3.97  -0,70 301.00
11 Andrea TíkováAndrea Tíková
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
08 23 PB 3.91 +0.3 m/s 3.91  0,30 x 3.83  1,60 3.91 3.38  -0,10 287.00
12 Barbora BláhováBarbora Bláhová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
08 5 PB 3.90 -0.7 m/s 3.68  -0,60 3.62  0,00 3.90  -0,70 3.90 3.67  0,50 285.00
13 Isabela BenediktováIsabela Benediktová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 3 PB 3.86 +1.8 m/s 3.74  -0,40 x 3.86  1,80 3.86 3.65  0,70 276.00
14 Tereza LeškováTereza Lešková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 14 PB 3.80 +0.5 m/s 3.80  0,50 3.69  0,20 3.74  1,20 3.80 3.74  -0,50 263.00
15 Tereza PrůchováTereza Průchová
Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H...
09 18 PB 3.80 +1.6 m/s 3.20  0,20 3.55  -0,90 3.64  1,70 3.64 3.80  1,60 263.00
16 Eliška HulíkováEliška Hulíková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 9 PB 3.72 -1.3 m/s 3.46  0,90 3.39  0,50 3.72  -1,30 3.72 3.56  -0,30 246.00
17 Gabriela RoseckáGabriela Rosecká
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 20 PB 3.69 -2.2 m/s 3.69  -2,20 3.54  -0,60 3.64  -1,80 3.69 3.26  -1,00 239.00
18 Matylda HemberováMatylda Hemberová
Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160Základní škola Jindřichův H...
08 7 PB 3.67 -1.4 m/s 3.42  0,60 x 3.67  -1,40 3.67 x 235.00
19 Zuzana KožíškováZuzana Kožíšková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
10 12 PB 3.60 +0.8 m/s 3.27  -0,30 3.26  0,60 3.19  1,10 3.27 3.60  0,80 220.00
20 Karolína KubičkováKarolína Kubičková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
08 13 PB 3.57 +1.4 m/s 3.53  0,80 3.47  -0,90 3.57  1,40 3.57 3.51  -1,00 214.00
21 Natálie JaklováNatálie Jaklová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 10 PB 3.51 +1.9 m/s 3.51  1,90 x 3.19  -0,50 3.51 3.48  0,00 202.00
22 Kristýna BaloghováKristýna Baloghová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 2 PB 3.39 +0.9 m/s 3.16  0,50 3.39  0,90 3.17  0,60 3.39 2.97  1,40 178.00
23 Michaela PůbalováMichaela Půbalová
ZŠ Zlatá stezka 240, PrachaticeZŠ Zlatá stezka 240, Pracha...
10 19 3.29 +2.1 m/s x 2.46  2,50 3.29  2,10 3.29 x 159.00
24 Jolana HerdováJolana Herdová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 8 PB 3.25 +1.7 m/s 3.12  1,90 x 3.25  1,70 3.25 x 151.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie BaloghováNatálie Baloghová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 1 PB 10.65 572.00
2 Adéla StruskováAdéla Strusková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
06 14 PB 09.84 519.00
3 Anna ŠimíkováAnna Šimíková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
07 15 PB 09.11 471.00
4 Aneta SmajdorováAneta Smajdorová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 13 PB 09.02 465.00
5 Nikola ŠtefkováNikola Štefková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 16 PB 09.00 464.00
6 Barbora KotrbováBarbora Kotrbová
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
08 8 PB 08.77 449.00
7 Karolína KuboškováKarolína Kubošková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
07 9 PB 08.64 441.00
8 Markéta MácováMarkéta Mácová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 11 PB 08.52 433.00
9 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 20 PB 08.49 431.00
10 Nela ŠulcováNela Šulcová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 19 PB 08.02 401.00
11 Monika JiráskováMonika Jirásková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 7 PB 07.93 395.00
12 Beáta LatkováBeáta Latková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 10 PB 07.87 391.00
13 Tereza BendováTereza Bendová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 3 PB 07.85 390.00
14 Emilka VuEmilka Vu
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 18 PB 07.83 388.00
15 Daniela FilipováDaniela Filipová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 5 PB 07.66 377.00
16 Natálie PráškováNatálie Prášková
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
06 12 PB 07.58 372.00
17 Denisa BittnerováDenisa Bittnerová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 4 PB 07.52 368.00
18 Karolína BartošováKarolína Bartošová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 2 PB 07.27 352.00
19 Nela VittekováNela Vitteková
ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK
06 17 PB 07.00 335.00
20 Anna HulíkováAnna Hulíková
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
08 6 PB 06.81 323.00
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 1 PB 15.48 819.00
2 Josef KluzákJosef Kluzák
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 6 PB 12.55 640.00
3 Kryštof TomanKryštof Toman
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
06 18 PB 12.14 615.00
4 David HušekDavid Hušek
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 4 PB 11.76 592.00
5 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 3 PB 11.69 588.00
6 Václav SmolíkVáclav Smolík
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 13 PB 11.59 582.00
7 František ŠilhaFrantišek Šilha
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene...
07 16 PB 11.38 569.00
8 Matěj ŠebekMatěj Šebek
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 15 PB 11.25 561.00
9 Tomáš VránekTomáš Vránek
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 20 PB 11.10 552.00
10 Petr KrejzaPetr Krejza
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 9 PB 10.90 540.00
11 Jakub Matěj ZevlJakub Matěj Zevl
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 21 PB 10.81 534.00
12 Dan TomášDan Tomáš
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 23 PB 10.74 530.00
13 David SobekDavid Sobek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 14 PB 10.72 529.00
14 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 17 PB 10.67 526.00
15 Jan MakovičkaJan Makovička
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 11 PB 10.34 506.00
16 Václav KneslVáclav Knesl
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 7 PB 10.33 505.00
17 Jonáš NovákJonáš Novák
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
06 12 PB 10.20 498.00
18 Martin HlinkaMartin Hlinka
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 22 PB 10.11 492.00
19 Pavel TomekPavel Tomek
ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská
06 19 PB 09.95 483.00
20 František ČančuraFrantišek Čančura
ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav
06 2 PB 09.91 480.00
21 Jan KunštaJan Kunšta
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
08 10 PB 09.74 470.00
22 Jakub KozelJakub Kozel
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 8 PB 08.30 384.00
23 Karel KloudKarel Kloud
ZŠ Máj IZŠ Máj I
07 5 PB 08.05 369.00
Celkem 23 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr KrejzaPetr Krejza 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1775
2 cedric Oupohcedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1504
3 Jakub KremlaJakub Kremla 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 1436
4 Ondřej SkovajsaOndřej Skovajsa 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 1401
5 Jonáš RychnavskýJonáš Rychnavský 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1342
6 Zdeněk JandaZdeněk Janda 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1230
7 Josef KluzákJosef Kluzák 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1120
8 David SobekDavid Sobek 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1067
9 David HušekDavid Hušek 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 1049
10 David LitošDavid Litoš 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1026
11 Jan ŘíhaJan Říha 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 1014
12 Vojtěch VítekVojtěch Vítek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1012
13 Adam VelichAdam Velich 08 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0994
14 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0982
15 Dan TomášDan Tomáš 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0951
16 Matěj FiedlerMatěj Fiedler 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0938
17 Matěj ŠebekMatěj Šebek 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0921
18 František ŠilhaFrantišek Šilha 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0912
19 Adam ŠebekAdam Šebek 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0897
20 Tomáš VránekTomáš Vránek 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0895
21 Kryštof ŽákKryštof Žák 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0886
22 Adam ZmrhalAdam Zmrhal 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0874
23 Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0819
24 Ondřej NovákOndřej Novák 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0808
25 Matyáš MatějíčekMatyáš Matějíček 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0712
26 Martin DušekMartin Dušek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0690
27 Adam BártíkAdam Bártík 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0677
28 Petr ChvalPetr Chval 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0667
29 Kryštof TomanKryštof Toman 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0615
30 Viktor JandaViktor Janda 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0596
31 Daniel HofgartnerDaniel Hofgartner 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0588
32 Václav SmolíkVáclav Smolík 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0582
33 Jakub Matěj ZevlJakub Matěj Zevl 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0534
34 David ChvátalDavid Chvátal 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0532
35 Michal ŽivnůstkaMichal Živnůstka 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0522
36 Martin BílekMartin Bílek 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0508
37 Jan MakovičkaJan Makovička 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0506
38 Jonáš NovákJonáš Novák 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0498
39 Martin HlinkaMartin Hlinka 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0492
40 Marek DolejšíMarek Dolejší 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0489
41 Lukáš SamecLukáš Samec 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0480
42 cyril Blažekcyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0471
43 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0462
44 Kamil DejmekKamil Dejmek 08 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0460
45= Matěj ŘíhaMatěj Říha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0423
45= Martin ŠťastnýMartin Šťastný 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0423
47 Filip KomárekFilip Komárek 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0419
48 Karel KloudKarel Kloud 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0413
49 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0389
50 Daniel ŠturmaDaniel Šturma 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0386
51 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0373
52= Jonáš StrnadJonáš Strnad 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0360
52= Dominik KerlDominik Kerl 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0360
54 Radek HanusRadek Hanus 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0354
55 Ondřej BromOndřej Brom 07 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0340
56 David HrbekDavid Hrbek 08 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0303
57 Radim ČernýRadim Černý 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0290
58= Matyáš KuralMatyáš Kural 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
58= Matěj GubášMatěj Gubáš 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
58= Ondřej NovákOndřej Novák 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0000
58= Vasyl TretiakVasyl Tretiak 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0000
58= David HazukaDavid Hazuka 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0000
58= Tomáš BláhaTomáš Bláha 07 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
58= Vojtěch KrálVojtěch Král 07 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ Písek AZákladní škola Edvarda Bene... 0000
58= Matouš PetrášekMatouš Petrášek 08 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
58= Ondřej MüllerOndřej Müller 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0000
58= Radim PánekRadim Pánek 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
58= Václav KneslVáclav Knesl 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0000
58= František ČančuraFrantišek Čančura 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
58= Jan KunštaJan Kunšta 08 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
58= Pavel TomekPavel Tomek 06 ZŠ VodňanskáZŠ Vodňanská 0000
58= Roman ŘezníčekRoman Řezníček 06 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
58= Adam BalounAdam Baloun 07 ZŠ E. Beneše SoběslavZŠ E. Beneše Soběslav 0000
58= Maik CibrikMaik Cibrik 06 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
58= Oliver OčenášekOliver Očenášek 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
Celkem 75 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel PoláčekDaniel Poláček 08 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 1249
2 Alex KřížekAlex Křížek 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1147
3 Jaroslav BroučekJaroslav Brouček 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1034
4 Jáchym KrešákJáchym Krešák 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 1016
5 Petr ŽirovnickýPetr Žirovnický 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0950
6 Vojtěch KoutenskýVojtěch Koutenský 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0896
7 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0854
8 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0841
9 Michal HoškoMichal Hoško 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0837
10 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0824
11 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0801
12 Kamil FroulíkKamil Froulík 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0761
13 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0759
14 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0739
15 Jan BerešJan Bereš 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0737
16 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0701
17 Lukáš RádlLukáš Rádl 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0675
18 Filip KupkaFilip Kupka 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0651
19 Karel TomanKarel Toman 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0632
20 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0610
21 Jakub HolickýJakub Holický 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0605
22 František PilečekFrantišek Pileček 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0599
23 Ondřej HodinaOndřej Hodina 10 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0569
24 Štěpán PrčíkŠtěpán Prčík 10 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 0557
25 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0555
26= Jakub MatějkaJakub Matějka 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0542
26= Vojtěch ZubVojtěch Zub 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0542
28 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0526
29 Jan VavřinecJan Vavřinec 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0525
30 Šimon MlýnekŠimon Mlýnek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0516
31 Petr PohlodkoPetr Pohlodko 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0501
32 Jan KunešJan Kuneš 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0495
33 Lukáš BuštaLukáš Bušta 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0489
34 Antonín MikešAntonín Mikeš 08 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 0477
35 Jáchym ŠimečekJáchym Šimeček 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0457
36 Jakub AntošJakub Antoš 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 0447
37 Filip KadlecFilip Kadlec 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0439
38 Jaroslav FaustJaroslav Faust 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0436
39 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0434
40 Robin VeseckýRobin Vesecký 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0411
41 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0387
42 David SedliakDavid Sedliak 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0386
43 Vojtěch PivničkaVojtěch Pivnička 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0381
44 Vít VladykaVít Vladyka 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0378
45 Petr ŠvecPetr Švec 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0355
46 Jan ŠálekJan Šálek 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 0353
47 Matěj SmetanaMatěj Smetana 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0337
48 Gabriel VokrouhleckýGabriel Vokrouhlecký 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0335
49 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0331
50 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0329
51 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0322
52 Matouš MatěchaMatouš Matěcha 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0306
53= Kryštof SýbekKryštof Sýbek 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0303
53= Jan LažekJan Lažek 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0303
55 Petr NedvědPetr Nedvěd 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0297
56 Fin VavruškaFin Vavruška 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0296
57 Matěj DušákMatěj Dušák 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0291
58 Leon KolářLeon Kolář 09 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 0288
59 Petr VášaPetr Váša 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0280
60 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0279
61 Lukas KešelyLukas Kešely 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0277
62= Jakub MarešJakub Mareš 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0276
62= Jan ŠtěrbaJan Štěrba 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0276
64 Lukáš NovákLukáš Novák 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0272
65 Luboš JeřábekLuboš Jeřábek 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0257
66 Matyáš NovákMatyáš Novák 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0250
67 Lukáš ČadaLukáš Čada 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0221
68 Petr ThorovskýPetr Thorovský 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0218
69 František ČervenýFrantišek Červený 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0216
70 Vojtěch RakVojtěch Rak 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0215
71 Petr ThorovskýPetr Thorovský 08 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0207
72 Jakub PreněkJakub Preněk 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0196
73 Filip PodlahaFilip Podlaha 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0168
74= Radim PodzimekRadim Podzimek 09 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
74= Ondřej BrusOndřej Brus 09 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 0000
74= Matyáš StrakaMatyáš Straka 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
74= Filip ŠimečekFilip Šimeček 10 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
74= Vojtěch PůčekVojtěch Půček 08 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
74= Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0000
74= Michal DohnalMichal Dohnal 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
74= Jan KolářJan Kolář 08 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
74= Vojtěch JirsákVojtěch Jirsák 08 ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek 0000
74= Adam SvobodaAdam Svoboda 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
74= Jakub KuparJakub Kupar 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0000
74= Filip RatajFilip Rataj 09 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
74= Tobiáš HajnaTobiáš Hajna 09 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
74= Zdeněk OndrášekZdeněk Ondrášek 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0000
74= Marek PhungMarek Phung 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0000
74= Jan PraizlerJan Praizler 09 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0000
74= Adam JustaAdam Justa 08 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 0000
74= Vojtěch LhotákVojtěch Lhoták 08 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
74= Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
Celkem 92 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MlýnekŠimon Mlýnek
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 13 PB 73.99 516.00
2 Jan BerešJan Bereš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
08 2 PB 62.33 414.00
3 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 29 PB 61.27 405.00
4 David SedliakDavid Sedliak
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 19 PB 59.08 386.00
5 Alex KřížekAlex Křížek
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
08 9 PB 58.33 379.00
6= Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 23 PB 55.55 355.00
6= Lukáš RádlLukáš Rádl
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
09 17 PB 55.55 355.00
8 Karel TomanKarel Toman
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 25 PB 53.48 337.00
9 Matěj SmetanaMatěj Smetana
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 20 PB 53.40 337.00
10 Gabriel VokrouhleckýGabriel Vokrouhlecký
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 28 PB 53.16 335.00
11 Vladimír HavelVladimír Havel
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
09 5 PB 52.35 328.00
12 Adam JustaAdam Justa
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
08 7 PB 50.10 309.00
13 Petr NedvědPetr Nedvěd
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 14 PB 48.72 297.00
14 Petr VášaPetr Váša
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 26 PB 48.13 292.00
15 Leon KolářLeon Kolář
ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek
09 8 PB 47.64 288.00
16 Petr ŠtěpánPetr Štěpán
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
08 22 PB 46.59 279.00
17 Matyáš StrakaMatyáš Straka
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
09 21 PB 46.29 277.00
18 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
09 15 PB 45.71 272.00
19 Jan KunešJan Kuneš
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
08 10 PB 45.56 270.00
20 Matouš MatěchaMatouš Matěcha
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
09 11 PB 44.78 264.00
21 Jakub AntošJakub Antoš
ZŠ Jana Husa a MŠ PísekZŠ Jana Husa a MŠ Písek
09 1 PB 44.17 259.00
22 František ČervenýFrantišek Červený
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
08 4 PB 39.06 216.00
23 Vojtěch RakVojtěch Rak
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 18 PB 38.90 215.00
24 Radim PodzimekRadim Podzimek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
09 16 PB 37.54 204.00
25 Vít VladykaVít Vladyka
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
09 27 PB 37.52 204.00
26 Ondřej BrusOndřej Brus
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
09 3 PB 37.00 200.00
27 Jakub MatějkaJakub Matějka
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 12 PB 35.34 186.00
28 Kryštof SýbekKryštof Sýbek
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 24 PB 25.16 106.00
Ondřej HodinaOndřej Hodina
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
10 6 DNS
Celkem 29 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šárka KocumováŠárka Kocumová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1550
2 Nikola ŠtefkováNikola Štefková 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 1512
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1495
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1449
5 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 1239
6 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1212
7 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1203
8 Eliška TrčkováEliška Trčková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1190
9 Kateřina RoudnickáKateřina Roudnická 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1142
10 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 1101
11 Magdalena ViererováMagdalena Viererová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1094
12 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1040
13 Nela ŠulcováNela Šulcová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1014
14 Štěpánka KrejčíŠtěpánka Krejčí 08 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 1013
15 Tereza KovandováTereza Kovandová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0950
16 Aneta SmajdorováAneta Smajdorová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0914
17 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 0907
18 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0903
19 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0864
20 Nela ŠvecováNela Švecová 07 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0854
21 Anna ŠimíkováAnna Šimíková 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 0840
22 Adriana KošnarováAdriana Košnarová 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0829
23 Karolína KuboškováKarolína Kubošková 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0810
24 Beáta LatkováBeáta Latková 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0770
25 Anna HulíkováAnna Hulíková 08 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0670
26 Tereza TučkováTereza Tučková 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0628
27 Daniela FilipováDaniela Filipová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0604
28 Natálie BaloghováNatálie Baloghová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0572
29 Sofie ProstředníSofie Prostřední 08 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 0565
30 Julie ZedníčkováJulie Zedníčková 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 0518
31 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 07 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0508
32 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 0504
33 Tereza KapinusováTereza Kapinusová 07 ZŠ TGM PÍSEKZŠ TGM PÍSEK 0499
34 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0491
35 Adéla KvěchováAdéla Kvěchová 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0456
36= Luc