Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha

Praha (26. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 10:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 07.73 640.00
2 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 6 07.90 589.00
3 Dominik Gasiúnas - DemčenkoDominik Gasiúnas - Demčenko 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.02 554.00
4 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.11 528.00
5 36 Miroslav RajšnerMiroslav Rajšner 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 2 08.18 509.00
6 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.48 428.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MorozNikola Moroz 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 07.99 563.00
2 Šimon DuchoňŠimon Duchoň 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2 08.06 542.00
3 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3 08.13 523.00
4 Jiří VelebilJiří Velebil 07 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 4 08.16 514.00
5 Petr VáclavíkPetr Václavík 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.25 489.00
6 Filip ŠimekFilip Šimek 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.32 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.5.2022 - 10:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LingŠimon Ling 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 2 07.89 592.00
2 Adam KapitánAdam Kapitán 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 4 08.00 560.00
3 15 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 6 08.07 540.00
4 jiří Kaplanjiří Kaplan 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 08.13 523.00
MS Pavel MoravaPavel Morava 05 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.16
6 David ŠedivýDavid Šedivý 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1 08.50 423.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 07.73 640.00
2 Šimon LingŠimon Ling 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 2 07.89 592.00
3 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 6 07.90 589.00
4 Nikola MorozNikola Moroz 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 07.99 563.00
5 Adam KapitánAdam Kapitán 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 4 08.00 560.00
6 Dominik Gasiúnas - DemčenkoDominik Gasiúnas - Demčenko 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.02 554.00
7 Šimon DuchoňŠimon Duchoň 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2 08.06 542.00
8 15 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 6 08.07 540.00
9 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.11 528.00
10 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3 08.13 523.00
10 jiří Kaplanjiří Kaplan 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 08.13 523.00
12 Jiří VelebilJiří Velebil 07 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 4 08.16 514.00
12 Pavel MoravaPavel Morava 05 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.16
14 36 Miroslav RajšnerMiroslav Rajšner 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 2 08.18 509.00
15 Petr VáclavíkPetr Václavík 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.25 489.00
16 Filip ŠimekFilip Šimek 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.32 470.00
17 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.48 428.00
18 David ŠedivýDavid Šedivý 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1 08.50 423.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 08.27 484.00
2 Otakar VichOtakar Vich 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.56 408.00
3 David LejčekDavid Lejček 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.67 381.00
4 Daniel PešekDaniel Pešek 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 08.87 333.00
5 Filip MacákFilip Macák 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 1 08.87 333.00
6 Vladimír MoškaVladimír Moška 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 6 09.25 251.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 3 08.20 503.00
2 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 08.46 434.00
3 2 Vasyl IvanytskyyVasyl Ivanytskyy 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 5 08.56 408.00
4 Dominik CaldaDominik Calda 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 2 08.72 369.00
5 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 6 08.72 369.00
6 39 Daniel HeřmanDaniel Heřman 09 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 4 08.80 350.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.5.2022 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HromádkoMiroslav Hromádko 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 3 08.08 537.00
2 Matěj PreclíkMatěj Preclík 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 08.51 421.00
MS Nikolas KučeraNikolas Kučera 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 08.64
4 Lukáš VolfLukáš Volf 10 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 08.68 378.00
5 Zdeněk ZbrojZdeněk Zbroj 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 1 08.70 374.00
6 Filip BešťákFilip Bešťák 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 08.89 329.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HromádkoMiroslav Hromádko 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 3 08.08 537.00
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 3 08.20 503.00
3 Adam ŽákAdam Žák 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 08.27 484.00
4 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 08.46 434.00
5 Matěj PreclíkMatěj Preclík 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 08.51 421.00
6 Otakar VichOtakar Vich 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.56 408.00
6 2 Vasyl IvanytskyyVasyl Ivanytskyy 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 5 08.56 408.00
8 Nikolas KučeraNikolas Kučera 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 08.64
9 David LejčekDavid Lejček 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.67 381.00
10 Lukáš VolfLukáš Volf 10 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 08.68 378.00
11 Zdeněk ZbrojZdeněk Zbroj 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 1 08.70 374.00
12 Dominik CaldaDominik Calda 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 2 08.72 369.00
12 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 6 08.72 369.00
14 39 Daniel HeřmanDaniel Heřman 09 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 4 08.80 350.00
15 Daniel PešekDaniel Pešek 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 08.87 333.00
15 Filip MacákFilip Macák 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 1 08.87 333.00
17 Filip BešťákFilip Bešťák 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 08.89 329.00
18 Vladimír MoškaVladimír Moška 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 6 09.25 251.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 10:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.45 715.00
2 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 6 08.64 662.00
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 2 08.69 648.00
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 08.72 640.00
5 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.80 618.00
6 Linda ČadilováLinda Čadilová 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 09.00 566.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 10:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 08.63 665.00
2 33 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 jilovskájilovská 5 08.74 635.00
3 17 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 08.90 592.00
4 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 jilovskájilovská 1 09.05 553.00
5 38 Julie BrožováJulie Brožová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 4 09.06 551.00
6 32 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 3 09.18 521.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 08.94 582.00
2 9 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 09.00 566.00
3 15 Nela PrýcováNela Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 09.03 558.00
4 Sára SupováSára Supová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 09.06 551.00
5 Adéla NěmcováAdéla Němcová 06 jilovskájilovská 4 09.24 506.00
6 Hana NovákováHana Nováková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 3 09.55 433.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.45 715.00
2 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 08.63 665.00
3 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 6 08.64 662.00
4 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 2 08.69 648.00
5 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 08.72 640.00
6 33 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 jilovskájilovská 5 08.74 635.00
7 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.80 618.00
8 17 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 08.90 592.00
9 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 08.94 582.00
10 Linda ČadilováLinda Čadilová 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 09.00 566.00
10 9 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 09.00 566.00
12 15 Nela PrýcováNela Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 09.03 558.00
13 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 jilovskájilovská 1 09.05 553.00
14 38 Julie BrožováJulie Brožová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 4 09.06 551.00
14 Sára SupováSára Supová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 09.06 551.00
16 32 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 3 09.18 521.00
17 Adéla NěmcováAdéla Němcová 06 jilovskájilovská 4 09.24 506.00
18 Hana NovákováHana Nováková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 3 09.55 433.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.44 718.00
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1 08.49 704.00
3 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.53 692.00
4 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.64 662.00
5 Lucie DobráLucie Dobrá 08 jilovskájilovská 5 08.79 621.00
6 12 Nella GothardováNella Gothardová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 10.12 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MaškováViktorie Mašková 08 jilovskájilovská 3 08.57 681.00
2 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 1 08.69 648.00
3 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 08.70 645.00
4 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 6 09.12 536.00
5 Klaudie NyklováKlaudie Nyklová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 09.33 484.00
6 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 09.45 456.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.5.2022 - 11:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MiláčkováAneta Miláčková 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 08.81 616.00
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 08.94 582.00
3 Agáta MálkováAgáta Málková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 09.42 463.00
4 Jana ZobalováJana Zobalová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 09.52 440.00
5 36 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 09.63 415.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.44 718.00
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1 08.49 704.00
3 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 08.53 692.00
4 Viktorie MaškováViktorie Mašková 08 jilovskájilovská 3 08.57 681.00
5 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.64 662.00
6 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 1 08.69 648.00
7 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 08.70 645.00
8 Lucie DobráLucie Dobrá 08 jilovskájilovská 5 08.79 621.00
9 Aneta MiláčkováAneta Miláčková 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 08.81 616.00
10 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 08.94 582.00
11 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 6 09.12 536.00
12 Klaudie NyklováKlaudie Nyklová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 09.33 484.00
13 Agáta MálkováAgáta Málková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 09.42 463.00
14 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 09.45 456.00
15 Jana ZobalováJana Zobalová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 09.52 440.00
16 36 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 09.63 415.00
17 12 Nella GothardováNella Gothardová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 10.12 312.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Anja SkalováAnja Skalová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 1:57.93 540.00
2 1 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 jilovskájilovská 6 1:58.93 525.00
3 30 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 2:00.88 496.00
4 13 Anna OudránováAnna Oudránová 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 5 2:02.08 479.00
5 16 Alice FaltusováAlice Faltusová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 2:02.51 472.00
6 18 Martina SlívováMartina Slívová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 2:10.53 365.00
7 12 Nella GothardováNella Gothardová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 2:11.95 347.00
8 2 Alice BuchtováAlice Buchtová 20 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1 2:11.99 347.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 1:47.97 700.00
2 6 Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 1:48.13 697.00
3 3 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 1:48.18 697.00
4 36 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 8 2:09.03 384.00
5 10 Barbora HubatkováBarbora Hubatková 09 jilovskájilovská 7 2:09.72 375.00
6 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 9 2:12.29 343.00
7 40 Ema DrahovzalováEma Drahovzalová 10 jilovskájilovská 5 2:12.72 338.00
8 5 Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 2:14.83 312.00
9 26 Jana HnilicováJana Hnilicová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 2:14.91 311.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 1:47.97 700.00
2 6 Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 1:48.13 697.00
3 3 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 1:48.18 697.00
4 14 Anja SkalováAnja Skalová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 1:57.93 540.00
5 1 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 jilovskájilovská 6 1:58.93 525.00
6 30 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 2 2:00.88 496.00
7 13 Anna OudránováAnna Oudránová 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 5 2:02.08 479.00
8 16 Alice FaltusováAlice Faltusová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 2:02.51 472.00
9 36 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 8 2:09.03 384.00
10 10 Barbora HubatkováBarbora Hubatková 09 jilovskájilovská 7 2:09.72 375.00
11 18 Martina SlívováMartina Slívová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 2:10.53 365.00
12 12 Nella GothardováNella Gothardová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 2:11.95 347.00
13 2 Alice BuchtováAlice Buchtová 20 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1 2:11.99 347.00
14 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 9 2:12.29 343.00
15 40 Ema DrahovzalováEma Drahovzalová 10 jilovskájilovská 5 2:12.72 338.00
16 5 Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 2:14.83 312.00
17 26 Jana HnilicováJana Hnilicová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 2:14.91 311.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 2:26.85 733.00
2 8 Kristina SedláčkováKristina Sedláčková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 1 2:35.28 628.00
3 33 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 jilovskájilovská 5 2:37.54 601.00
4 27 Erika NovákováErika Nováková 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 3 2:38.76 587.00
5 12 Hana VikováHana Viková 07 jilovskájilovská 9 2:39.03 584.00
6 51 Amálie HůlkováAmálie Hůlková 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 2:42.97 539.00
7 29 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 jilovskájilovská 8 2:46.86 497.00
8 11 Kamila KocourkováKamila Kocourková 07 fzs chodovickafzs chodovicka 2 2:50.06 463.00
32 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:24.74 760.00
2 9 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 9 2:35.47 626.00
3 4 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 2:36.30 616.00
4 37 Anežka MargoliusováAnežka Margoliusová 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 2:43.91 529.00
5 24 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 2:45.59 510.00
6 15 Nela PrýcováNela Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 8 2:47.12 494.00
7 35 Tereza KalivodováTereza Kalivodová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 7 2:59.93 366.00
8 11 Kateřina HolasováKateřina Holasová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 6 3:01.38 352.00
9 38 Julie BrožováJulie Brožová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 5 3:15.66 233.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:24.74 760.00
2 17 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 2:26.85 733.00
3 8 Kristina SedláčkováKristina Sedláčková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 1 2:35.28 628.00
4 9 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 9 2:35.47 626.00
5 4 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 2:36.30 616.00
6 33 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 jilovskájilovská 5 2:37.54 601.00
7 27 Erika NovákováErika Nováková 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 3 2:38.76 587.00
8 12 Hana VikováHana Viková 07 jilovskájilovská 9 2:39.03 584.00
9 51 Amálie HůlkováAmálie Hůlková 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 2:42.97 539.00
10 37 Anežka MargoliusováAnežka Margoliusová 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 2:43.91 529.00
11 24 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 2:45.59 510.00
12 29 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 jilovskájilovská 8 2:46.86 497.00
13 15 Nela PrýcováNela Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 8 2:47.12 494.00
14 11 Kamila KocourkováKamila Kocourková 07 fzs chodovickafzs chodovicka 2 2:50.06 463.00
15 35 Tereza KalivodováTereza Kalivodová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 7 2:59.93 366.00
16 11 Kateřina HolasováKateřina Holasová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 6 3:01.38 352.00
17 38 Julie BrožováJulie Brožová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 5 3:15.66 233.00
32 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 3:01.49 650.00
2 2 Vasyl IvanytskyyVasyl Ivanytskyy 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 3 3:17.52 503.00
3 14 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 3:22.57 460.00
4 12 Jiří MüllerJiří Müller 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 3:25.99 432.00
5 18 Matěj RusnákMatěj Rusnák 10 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 7 3:26.04 432.00
6 13 Severýn JuraSeverýn Jura 09 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 3:29.51 404.00
7 30 Matěj ObešloMatěj Obešlo 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 6 3:30.39 398.00
8 6 Lukáš StříteskýLukáš Stříteský 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 8 3:31.27 391.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 3:04.92 617.00
2 39 Daniel HeřmanDaniel Heřman 09 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 3 3:13.03 542.00
3 3 Jan DobiášJan Dobiáš 10 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 3:13.84 535.00
4 Jan DubskýJan Dubský 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 8 3:15.65 519.00
5 5 Hugo BlažekHugo Blažek 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 2 3:16.24 514.00
6 26 Libor KoženýLibor Kožený 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 3:18.92 491.00
7 7 Pavel ŠvachPavel Švach 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 3:23.94 449.00
8 10 Jakub LubasJakub Lubas 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 6 3:39.69 329.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 3:01.49 650.00
2 40 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 3:04.92 617.00
3 39 Daniel HeřmanDaniel Heřman 09 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 3 3:13.03 542.00
4 3 Jan DobiášJan Dobiáš 10 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 3:13.84 535.00
5 Jan DubskýJan Dubský 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 8 3:15.65 519.00
6 5 Hugo BlažekHugo Blažek 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 2 3:16.24 514.00
7 2 Vasyl IvanytskyyVasyl Ivanytskyy 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 3 3:17.52 503.00
8 26 Libor KoženýLibor Kožený 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 3:18.92 491.00
9 14 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 3:22.57 460.00
10 7 Pavel ŠvachPavel Švach 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 3:23.94 449.00
11 12 Jiří MüllerJiří Müller 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 3:25.99 432.00
12 18 Matěj RusnákMatěj Rusnák 10 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 7 3:26.04 432.00
13 13 Severýn JuraSeverýn Jura 09 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 3:29.51 404.00
14 30 Matěj ObešloMatěj Obešlo 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 6 3:30.39 398.00
15 6 Lukáš StříteskýLukáš Stříteský 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 8 3:31.27 391.00
16 10 Jakub LubasJakub Lubas 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 6 3:39.69 329.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Miroslav RajšnerMiroslav Rajšner 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 4:39.10 686.00
2 51 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 4:43.47 659.00
3 12 Ondřej RittenauerOndřej Rittenauer 07 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 9 4:46.05 643.00
4 33 David TučekDavid Tuček 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 6 4:50.25 617.00
5 16 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 4:53.35 599.00
6 1 Ondřej MíšekOndřej Míšek 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 4:58.71 567.00
7 29 Václav KraťenaVáclav Kraťena 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 5 5:08.57 511.00
8 11 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 5:21.71 441.00
27 Matyáš FišerMatyáš Fišer 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 2 4:31.37 736.00
2 1 Jan LiškaJan Liška 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 5 4:36.29 704.00
3 17 Jakub BednářJakub Bednář 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 4:49.47 622.00
4 31 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 4:52.84 602.00
5 35 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 5:04.33 535.00
6 19 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3 5:08.34 513.00
7 15 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 5:15.08 476.00
8 20 Dumitru MatrosDumitru Matros 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 6 5:46.62 321.00
37 Duc Anh TranDuc Anh Tran 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 9 DNF
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 2 4:31.37 736.00
2 1 Jan LiškaJan Liška 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 5 4:36.29 704.00
3 36 Miroslav RajšnerMiroslav Rajšner 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 4 4:39.10 686.00
4 51 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 4:43.47 659.00
5 12 Ondřej RittenauerOndřej Rittenauer 07 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 9 4:46.05 643.00
6 17 Jakub BednářJakub Bednář 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 4:49.47 622.00
7 33 David TučekDavid Tuček 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 6 4:50.25 617.00
8 31 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 4:52.84 602.00
9 16 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 4:53.35 599.00
10 1 Ondřej MíšekOndřej Míšek 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 4:58.71 567.00
11 35 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 5:04.33 535.00
12 19 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3 5:08.34 513.00
13 29 Václav KraťenaVáclav Kraťena 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 5 5:08.57 511.00
14 15 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 5:15.08 476.00
15 11 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 5:21.71 441.00
16 20 Dumitru MatrosDumitru Matros 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 6 5:46.62 321.00
27 Matyáš FišerMatyáš Fišer 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 8 DNS
37 Duc Anh TranDuc Anh Tran 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 9 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarauer, Kobera, Sniegoň, Burian Sarauer, Kobera, Sniegoň, Burian ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 28.76 692.00
2 Gasiúnas - Demčenko, Míšek, Šimek, Cízl Gasiúnas - Demčenko, Míšek, Šimek, Cízl Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 29.40 641.00
3 Kapitán, Václavík, Šlosar, Skuratov Kapitán, Václavík, Šlosar, Skuratov FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 29.59 626.00
4 Kaplan, Moroz, Ling, Wills Kaplan, Moroz, Ling, Wills ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 29.82 609.00
5 Šedivý, Toman, Kraťena, Rajšner Šedivý, Toman, Kraťena, Rajšner ZŠ BurešovaZŠ Burešova 2 29.87 605.00
Duchoň, Novotný, Vejběra, Velebil Duchoň, Novotný, Vejběra, Velebil FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 4 DQ
Poznámky:
dq podle TP 24.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Rittenauer, Jelínek, Buato, Liška Rittenauer, Jelínek, Buato, Liška FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3 30.86 531.00
2 31 Lancz, Vráblík, Hrdlička, Blatný Lancz, Vráblík, Hrdlička, Blatný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 31.51 486.00
3 27 Fišer, Slávek, Rauch, Zikán Fišer, Slávek, Rauch, Zikán FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 6 31.71 472.00
4 20 Matros, Líbal, Budín, Šmejkal Matros, Líbal, Budín, Šmejkal ZŠ BurešovaZŠ Burešova 5 31.83 464.00
5 Vanický, Bednář, Svoboda, Korol Vanický, Bednář, Svoboda, Korol ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 33.32 368.00
Ludwig, Hořínek, Tuček, Tran Ludwig, Hořínek, Tuček, Tran Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 DQ
Poznámky:
dq podle TP 24.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarauer, Kobera, Sniegoň, Burian Sarauer, Kobera, Sniegoň, Burian ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 28.76 692.00
2 Gasiúnas - Demčenko, Míšek, Šimek, Cízl Gasiúnas - Demčenko, Míšek, Šimek, Cízl Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 3 29.40 641.00
3 Kapitán, Václavík, Šlosar, Skuratov Kapitán, Václavík, Šlosar, Skuratov FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 29.59 626.00
4 Kaplan, Moroz, Ling, Wills Kaplan, Moroz, Ling, Wills ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 29.82 609.00
5 Šedivý, Toman, Kraťena, Rajšner Šedivý, Toman, Kraťena, Rajšner ZŠ BurešovaZŠ Burešova 2 29.87 605.00
6 12 Rittenauer, Jelínek, Buato, Liška Rittenauer, Jelínek, Buato, Liška FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 3 30.86 531.00
7 31 Lancz, Vráblík, Hrdlička, Blatný Lancz, Vráblík, Hrdlička, Blatný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 31.51 486.00
8 27 Fišer, Slávek, Rauch, Zikán Fišer, Slávek, Rauch, Zikán FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 6 31.71 472.00
9 20 Matros, Líbal, Budín, Šmejkal Matros, Líbal, Budín, Šmejkal ZŠ BurešovaZŠ Burešova 5 31.83 464.00
10 Vanický, Bednář, Svoboda, Korol Vanický, Bednář, Svoboda, Korol ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1 33.32 368.00
Duchoň, Novotný, Vejběra, Velebil Duchoň, Novotný, Vejběra, Velebil FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 4 DQ
Ludwig, Hořínek, Tuček, Tran Ludwig, Hořínek, Tuček, Tran Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Jura, Jiruš, Žák, Novotný Jura, Jiruš, Žák, Novotný ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1 31.11 514.00
2 Matina, Preclík, Hromádko Matina, Preclík, Hromádko Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 31.81 465.00
3 Lejček, Pešek, Jelen, Vich Lejček, Pešek, Jelen, Vich ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 31.86 462.00
4 Novák, Švach, Polák, Volf Novák, Švach, Polák, Volf ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 32.44 423.00
5 Tomšů, Calda, Hrodek, Skomorokhov Tomšů, Calda, Hrodek, Skomorokhov Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 6 32.98 389.00
6 Macák, Heřman, Rývora, Moška Macák, Heřman, Rývora, Moška Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 2 33.06 384.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zeman, Blažek, Zbroj, Ivanytskyy Zeman, Blažek, Zbroj, Ivanytskyy Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 2 33.36 365.00
2 Rychlý, Křesťan, Klubal, Dobiáš Rychlý, Křesťan, Klubal, Dobiáš ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 33.63 349.00
3 Zeman, Ronek, Lubas, Kučera Zeman, Ronek, Lubas, Kučera Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 3 33.78 340.00
4 40 Krátký, Bešťák, Müller, Policar Krátký, Bešťák, Müller, Policar ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 34.87 279.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Jura, Jiruš, Žák, Novotný Jura, Jiruš, Žák, Novotný ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1 31.11 514.00
2 Matina, Preclík, Hromádko Matina, Preclík, Hromádko Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 31.81 465.00
3 Lejček, Pešek, Jelen, Vich Lejček, Pešek, Jelen, Vich ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 31.86 462.00
4 Novák, Švach, Polák, Volf Novák, Švach, Polák, Volf ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 32.44 423.00
5 Tomšů, Calda, Hrodek, Skomorokhov Tomšů, Calda, Hrodek, Skomorokhov Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 6 32.98 389.00
6 Macák, Heřman, Rývora, Moška Macák, Heřman, Rývora, Moška Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 2 33.06 384.00
7 Zeman, Blažek, Zbroj, Ivanytskyy Zeman, Blažek, Zbroj, Ivanytskyy Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 2 33.36 365.00
8 Rychlý, Křesťan, Klubal, Dobiáš Rychlý, Křesťan, Klubal, Dobiáš ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 33.63 349.00
9 Zeman, Ronek, Lubas, Kučera Zeman, Ronek, Lubas, Kučera Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 3 33.78 340.00
10 40 Krátký, Bešťák, Müller, Policar Krátký, Bešťák, Müller, Policar ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 34.87 279.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Supová, Chvátalová, Vojtová, Jarošová Supová, Chvátalová, Vojtová, Jarošová ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 31.56 768.00
2 Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 31.60 765.00
3 Prýcová, Barbora, Prýcová, Bednářová Prýcová, Barbora, Prýcová, Bednářová Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 31.99 737.00
4 38 Brožová, Roedlová, Sedláčková, Kmentová Brožová, Roedlová, Sedláčková, Kmentová fzs chodovickafzs chodovicka 6 32.25 718.00
5 Šustrová, Viková, Migová, Fojtíková Šustrová, Viková, Migová, Fojtíková jilovskájilovská 4 32.28 716.00
6 Dvořáková, Češková, Čadilová, Hejdová Dvořáková, Češková, Čadilová, Hejdová Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 32.66 688.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 33.30 644.00
2 Štěpánková, hušková, Hůlková, Havlíková Štěpánková, hušková, Hůlková, Havlíková ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 33.79 610.00
3 Vrbová, Nováková, Di Pietro, Hořovská Vrbová, Nováková, Di Pietro, Hořovská Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 6 34.41 569.00
4 Duchoslavová, Švejnohová, Červenková, Nováková Duchoslavová, Švejnohová, Červenková, Nováková fzs chodovickafzs chodovicka 1 34.54 561.00
5 Vojcová, Čechová, Holasová, Kalivodová Vojcová, Čechová, Holasová, Kalivodová Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 35.19 519.00
6 Němcová, Růžková, Jelínková, Sais Němcová, Růžková, Jelínková, Sais jilovskájilovská 3 35.84 480.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Supová, Chvátalová, Vojtová, Jarošová Supová, Chvátalová, Vojtová, Jarošová ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 31.56 768.00
2 Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 31.60 765.00
3 Prýcová, Barbora, Prýcová, Bednářová Prýcová, Barbora, Prýcová, Bednářová Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 2 31.99 737.00
4 38 Brožová, Roedlová, Sedláčková, Kmentová Brožová, Roedlová, Sedláčková, Kmentová fzs chodovickafzs chodovicka 6 32.25 718.00
5 Šustrová, Viková, Migová, Fojtíková Šustrová, Viková, Migová, Fojtíková jilovskájilovská 4 32.28 716.00
6 Dvořáková, Češková, Čadilová, Hejdová Dvořáková, Češková, Čadilová, Hejdová Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 32.66 688.00
7 4 Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 33.30 644.00
8 Štěpánková, hušková, Hůlková, Havlíková Štěpánková, hušková, Hůlková, Havlíková ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 33.79 610.00
9 Vrbová, Nováková, Di Pietro, Hořovská Vrbová, Nováková, Di Pietro, Hořovská Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 6 34.41 569.00
10 Duchoslavová, Švejnohová, Červenková, Nováková Duchoslavová, Švejnohová, Červenková, Nováková fzs chodovickafzs chodovicka 1 34.54 561.00
11 Vojcová, Čechová, Holasová, Kalivodová Vojcová, Čechová, Holasová, Kalivodová Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 5 35.19 519.00
12 Němcová, Růžková, Jelínková, Sais Němcová, Růžková, Jelínková, Sais jilovskájilovská 3 35.84 480.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalašová, Uhrová, Ptáčková, Ullrichová Kalašová, Uhrová, Ptáčková, Ullrichová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 31.23 793.00
2 Koutská, Mašková, Prokopcová, Dobrá Koutská, Mašková, Prokopcová, Dobrá jilovskájilovská 2 32.74 683.00
3 Nyklová, Barusová, Miláčková, Kratochvílová Nyklová, Barusová, Miláčková, Kratochvílová ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 33.24 648.00
4 Nováková, Málková, Šrámková, Vaňková Nováková, Málková, Šrámková, Vaňková ZŠ MládíZŠ Mládí 5 33.69 617.00
5 Hamerníková, Gothardová, Zobalová, Přinosilová Hamerníková, Gothardová, Zobalová, Přinosilová Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 34.80 544.00
6 Hekrlová, Motejzíková, Langerová, Kunášková Hekrlová, Motejzíková, Langerová, Kunášková Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 35.52 499.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvasničková, Smolíková, Burianová, Komorná Kvasničková, Smolíková, Burianová, Komorná ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 32.93 669.00
2 13 Oudránová, Balíčková, Hildebrandt, Dvornáková Oudránová, Balíčková, Hildebrandt, Dvornáková ZŠ MládíZŠ Mládí 2 36.63 433.00
3 Nevěřilová, Miterová, Buchtová, Berglerová Nevěřilová, Miterová, Buchtová, Berglerová Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 36.77 425.00
4 14 Skalová, Slívová, Judiaková, Andělová Skalová, Slívová, Judiaková, Andělová ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 36.88 419.00
5 Voračková, Drahovzalová, Hubatková, Sýkorová Voračková, Drahovzalová, Hubatková, Sýkorová jilovskájilovská 5 36.89 418.00
6 26 Hnilicová, Šťastná, Forštová, Vodolánová Hnilicová, Šťastná, Forštová, Vodolánová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 37.40 390.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalašová, Uhrová, Ptáčková, Ullrichová Kalašová, Uhrová, Ptáčková, Ullrichová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 31.23 793.00
2 Koutská, Mašková, Prokopcová, Dobrá Koutská, Mašková, Prokopcová, Dobrá jilovskájilovská 2 32.74 683.00
3 Kvasničková, Smolíková, Burianová, Komorná Kvasničková, Smolíková, Burianová, Komorná ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 32.93 669.00
4 Nyklová, Barusová, Miláčková, Kratochvílová Nyklová, Barusová, Miláčková, Kratochvílová ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 3 33.24 648.00
5 Nováková, Málková, Šrámková, Vaňková Nováková, Málková, Šrámková, Vaňková ZŠ MládíZŠ Mládí 5 33.69 617.00
6 Hamerníková, Gothardová, Zobalová, Přinosilová Hamerníková, Gothardová, Zobalová, Přinosilová Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 34.80 544.00
7 Hekrlová, Motejzíková, Langerová, Kunášková Hekrlová, Motejzíková, Langerová, Kunášková Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 35.52 499.00
8 13 Oudránová, Balíčková, Hildebrandt, Dvornáková Oudránová, Balíčková, Hildebrandt, Dvornáková ZŠ MládíZŠ Mládí 2 36.63 433.00
9 Nevěřilová, Miterová, Buchtová, Berglerová Nevěřilová, Miterová, Buchtová, Berglerová Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 36.77 425.00
10 14 Skalová, Slívová, Judiaková, Andělová Skalová, Slívová, Judiaková, Andělová ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 36.88 419.00
11 Voračková, Drahovzalová, Hubatková, Sýkorová Voračková, Drahovzalová, Hubatková, Sýkorová jilovskájilovská 5 36.89 418.00
12 26 Hnilicová, Šťastná, Forštová, Vodolánová Hnilicová, Šťastná, Forštová, Vodolánová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 37.40 390.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 26.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Dominik FilipDominik Filip
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
06 2 1.70 544.00
2 Jan SvobodaJan Svoboda
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 6 1.70 544.00
3 Jáchym BurianJáchym Burian
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 13 1.66 512.00
4 Adam WillsAdam Wills
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 10 1.62 480.00
5 Albert LudwigAlbert Ludwig
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
06 15 1.58 449.00
6 29 Václav KraťenaVáclav Kraťena
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
06 17 1.58 449.00
7 Kvido SarauerKvido Sarauer
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 11 1.58 449.00
8= Václav MarekVáclav Marek
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 18 1.54 419.00
8= David SniegoňDavid Sniegoň
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 12 1.54 419.00
8= Nikola MorozNikola Moroz
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 5 1.54 419.00
8= Kuba LíbalKuba Líbal
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 3 1.54 419.00
8= Daniel BuatoDaniel Buato
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
06 1 1.54 419.00
8= Filip ŠimekFilip Šimek
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
07 16 1.54 419.00
14= Ondřej MiláčekOndřej Miláček
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
07 4 1.50 389.00
14= Kryštof VejběraKryštof Vejběra
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
08 9 1.50 389.00
16= Petr VáclavíkPetr Václavík
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 8 1.46 360.00
16= Adam CízlAdam Cízl
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
08 14 1.46 360.00
Kosťa ŠlosarKosťa Šlosar
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 7 DNS
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 26.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 40 Marek KrátkýMarek Krátký
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 5 1.60 464.00
2 Vojtěch HrodekVojtěch Hrodek
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
08 2 1.60 464.00
3 Robert VyhnisRobert Vyhnis
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 16 1.56 434.00
4 Kryštof MacháčekKryštof Macháček
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
09 7 1.48 374.00
5 14 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 15 1.44 345.00
6 Jan DubskýJan Dubský
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
09 18 1.44 345.00
7= Petr ZemanPetr Zeman
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
08 14 1.40 317.00
7= Dominik JirušDominik Jiruš
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 3 1.40 317.00
7= Lukáš PolicarLukáš Policar
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 10 1.40 317.00
10 26 Libor KoženýLibor Kožený
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 4 1.36 290.00
11= Richard PolákRichard Polák
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 8 1.32 263.00
11= Šimon KyselaŠimon Kysela
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
08 6 1.32 263.00
11= Matěj PreclíkMatěj Preclík
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
08 11 1.32 263.00
14= Ondřej RychlýOndřej Rychlý
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 17 1.28 237.00
14= 5 Hugo BlažekHugo Blažek
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
09 1 1.28 237.00
16= Matyáš RývoraMatyáš Rývora
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
08 13 1.24 212.00
16= Vojtěch RonekVojtěch Ronek
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
08 12 1.24 212.00
Vladimír PolákVladimír Polák
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 9 NM
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 26.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 13 1.52 644.00
2 Eliška JarošováEliška Jarošová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 5 1.52 644.00
3 Nela ČeškováNela Češková
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
07 17 1.48 599.00
4 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
fzs chodovickafzs chodovicka
07 7 1.48 599.00
5 Karolína HavlíkováKarolína Havlíková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 2 1.48 599.00
6 Erika OsičkováErika Osičková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 12 1.40 512.00
7 Barbora ČechováBarbora Čechová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
06 1 1.36 470.00
8 24 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 16 1.32 429.00
9 Barbora huškováBarbora hušková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 4 1.32 429.00
10= Linda ŠvejnohováLinda Švejnohová
fzs chodovickafzs chodovicka
08 10 1.28 389.00
10= Anežka HejdováAnežka Hejdová
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
06 15 1.28 389.00
12= Linda ČadilováLinda Čadilová
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
07 14 1.28 389.00
12= Kristýna RoedlováKristýna Roedlová
fzs chodovickafzs chodovicka
07 8 1.28 389.00
14 11 Kateřina HolasováKateřina Holasová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
07 3 1.24 350.00
15 Viktoria SmrečaniViktoria Smrečani
jilovskájilovská
06 9 1.24 350.00
16 Anna ŽižkováAnna Žižková
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
08 11 1.24 350.00
17 Vendula JelínkováVendula Jelínková
jilovskájilovská
06 6 1.20 312.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 26.5.2022 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lída KomornáLída Komorná
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 16 1.47 588.00
2 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 11 1.43 544.00
3 Viktorie MaškováViktorie Mašková
jilovskájilovská
08 7 1.39 502.00
4 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 5 1.39 502.00
5 Lucie DobráLucie Dobrá
jilovskájilovská
08 4 1.39 502.00
6 Aneta MiláčkováAneta Miláčková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 8 1.35 460.00
7 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 17 1.35 460.00
8= Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 13 1.31 419.00
8= Nicola NovákováNicola Nováková
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 10 1.31 419.00
10 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 12 1.31 419.00
11 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 15 1.31 419.00
12 Veronika AndělováVeronika Andělová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 1 1.31 419.00
13 Karolína BarusováKarolína Barusová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 3 1.31 419.00
14 Simona BalíčkováSimona Balíčková
ZŠ MládíZŠ Mládí
10 2 1.27 379.00
15 Zuzana LangerováZuzana Langerová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
10 6 1.27 379.00
16 Anna MiterováAnna Miterová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 9 1.27 379.00
17 Barbora ZelenkováBarbora Zelenková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 14 1.19 302.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 26.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym BurianJáchym Burian
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 17 5.79 +0.0 m/s 542.00
2 Šimon LingŠimon Ling
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
07 6 5.59 -0.8 m/s 500.00
3 Daniel KoberaDaniel Kobera
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 16 5.52 +0.1 m/s 485.00
4 David SniegoňDavid Sniegoň
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 15 5.49 +0.0 m/s 479.00
5 Jan SvobodaJan Svoboda
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 8 5.28 -1.2 m/s 437.00
6 Vojtěch TomanVojtěch Toman
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
06 11 5.25 -1.4 m/s 431.00
7 jiří Kaplanjiří Kaplan
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 5 5.24 +2.5 m/s 429.00
8 Mojmír NovotnýMojmír Novotný
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
08 7 5.18 +0.0 m/s 417.00
9 David ŠedivýDavid Šedivý
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 9 5.02 +0.0 m/s 386.00
10 37 Duc Anh TranDuc Anh Tran
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
07 13 5.00 -0.9 m/s 382.00
11 Patrik JonPatrik Jon
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 3 4.96 -0.5 m/s 375.00
12 Šimon DuchoňŠimon Duchoň
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
06 1 4.91 -1.0 m/s 365.00
13 Adam KapitánAdam Kapitán
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 4 4.90 -0.3 m/s 363.00
14 33 David TučekDavid Tuček
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
07 19 4.76 -0.7 m/s 337.00
15 Jakub VanickýJakub Vanický
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 12 4.67 +1.3 m/s 321.00
16 Adam CízlAdam Cízl
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
08 18 4.65 -1.0 m/s 317.00
17 Šimon HálaŠimon Hála
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
08 2 4.61 -0.8 m/s 310.00
MS Jakub HořínekJakub Hořínek
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
06 14 4.21 -0.8 m/s
Kosťa ŠlosarKosťa Šlosar
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 10 DNS +0.0 m/s
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 26.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Semen SkomorokhovSemen Skomorokhov
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
08 10 4.85 +0.0 m/s 354.00
2 David LejčekDavid Lejček
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 17 4.80 +0.8 m/s 345.00
3 12 Jiří MüllerJiří Müller
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 5 4.69 -0.6 m/s 324.00
4 Otakar VichOtakar Vich
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 16 4.68 +2.0 m/s 323.00
5 Richard PolákRichard Polák
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 6 4.57 -4.6 m/s 303.00
6 Adam ŽákAdam Žák
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 14 4.49 -1.0 m/s 288.00
7 Vojtěch RonekVojtěch Ronek
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
08 8 4.48 +0.0 m/s 287.00
8 Zdeněk ZbrojZdeněk Zbroj
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
08 12 4.47 -2.9 m/s 285.00
9 Ondřej MatinaOndřej Matina
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
08 4 4.45 +0.3 m/s 281.00
10 Filip BešťákFilip Bešťák
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 1 4.36 +0.5 m/s 266.00
11 Richard TomšůRichard Tomšů
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
09 11 4.17 -0.5 m/s 234.00
12 Filip ZemanFilip Zeman
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
09 13 4.11 -0.3 m/s 224.00
13 Dominik JirušDominik Jiruš
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 2 4.10 -0.7 m/s 222.00
14 Šimon KyselaŠimon Kysela
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
08 3 4.09 -2.0 m/s 220.00
15 Matyáš RývoraMatyáš Rývora
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
08 9 4.01 -0.1 m/s 207.00
16 Daniel PešekDaniel Pešek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 15 4.01 +1.0 m/s 207.00
17 Vladimír PolákVladimír Polák
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 7 3.82 -0.7 m/s 177.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 26.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 4 4.87 -0.3 m/s 524.00
2 Sára PerlíkováSára Perlíková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 15 4.85 +1.0 m/s 519.00
3 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 16 4.72 +1.4 m/s 485.00
4= Kristýna RoedlováKristýna Roedlová
fzs chodovickafzs chodovicka
07 10 4.59 +1.0 m/s 451.00
4= Sára SupováSára Supová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 12 4.59 -0.2 m/s 451.00
6 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 14 4.47 +2.0 m/s 421.00
7 11 Kamila KocourkováKamila Kocourková
fzs chodovickafzs chodovicka
07 6 4.45 -0.9 m/s 416.00
8 27 Erika NovákováErika Nováková
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
07 8 4.42 +1.7 m/s 408.00
9 Markéta BednářováMarkéta Bednářová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
07 1 4.36 -0.3 m/s 393.00
10 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
06 18 4.32 +0.9 m/s 384.00
11 Markéta HořovskáMarkéta Hořovská
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
07 17 4.28 +1.5 m/s 374.00
12 Vendula JelínkováVendula Jelínková
jilovskájilovská
06 5 4.27 -1.5 m/s 371.00
13 Julie PrýcováJulie Prýcová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
07 9 4.23 -0.1 m/s 362.00
14= Aneta VojcováAneta Vojcová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
07 13 4.19 -1.1 m/s 352.00
14= Karolína HavlíkováKarolína Havlíková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 3 4.19 -1.8 m/s 352.00
16 Kristýna RůžkováKristýna Růžková
jilovskájilovská
06 11 4.14 -0.1 m/s 340.00
17 Anna DuchoslavováAnna Duchoslavová
fzs chodovickafzs chodovicka
08 2 4.02 -0.3 m/s 312.00
Adéla NěmcováAdéla Němcová
jilovskájilovská
06 7 DNS
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 26.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lída KomornáLída Komorná
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 17 4.68 +0.0 m/s 474.00
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 4 4.61 -0.9 m/s 456.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 7 4.50 -0.1 m/s 428.00
4 Adéla KoutskáAdéla Koutská
jilovskájilovská
08 6 4.46 +1.4 m/s 418.00
5 Anna UhrováAnna Uhrová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 16 4.34 +0.5 m/s 388.00
6 39 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 18 4.31 -0.7 m/s 381.00
7 30 Aneta DvornákováAneta Dvornáková
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 2 4.29 -0.9 m/s 376.00
8 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 13 4.08 -1.3 m/s 326.00
9 Nicola NovákováNicola Nováková
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 10 4.07 -1.2 m/s 324.00
10 Karolína BarusováKarolína Barusová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 1 4.03 -2.2 m/s 315.00
11 Zuzana LangerováZuzana Langerová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
10 8 3.90 +0.3 m/s 285.00
12 Emily VoračkováEmily Voračková
jilovskájilovská
08 14 3.78 -2.3 m/s 259.00
13 Kazi ForštováKazi Forštová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 3 3.75 +1.0 m/s 252.00
14 Barbora ZelenkováBarbora Zelenková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 15 3.69 -0.3 m/s 239.00
15 10 Barbora HubatkováBarbora Hubatková
jilovskájilovská
09 5 3.63 +0.0 m/s 227.00
16 Klaudie NyklováKlaudie Nyklová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 11 3.61 +1.3 m/s 223.00
17 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 12 3.59 +0.4 m/s 218.00
18 Viola MotejzíkováViola Motejzíková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 9 3.52 +2.7 m/s 204.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 26.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
07 6 11.19 608.00
2 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
jilovskájilovská
07 7 10.09 535.00
3 Eliška UngerováEliška Ungerová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
07 9 09.76 514.00
4 29 Leontýna MigováLeontýna Migová
jilovskájilovská
06 4 09.64 506.00
5 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
06 16 09.45 494.00
6 Ema ŠárováEma Šárová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 15 09.23 479.00
7 Barbora ČechováBarbora Čechová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
06 1 08.76 449.00
8 Tereza MíčkováTereza Míčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 14 08.52 433.00
9 Adéla FreslováAdéla Freslová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 12 08.51 432.00
10 Hana NovákováHana Nováková
fzs chodovickafzs chodovicka
08 5 08.50 432.00
11 Anna ČervenkováAnna Červenková
fzs chodovickafzs chodovicka
08 2 08.32 420.00
12 Aneta VojcováAneta Vojcová
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
07 10 08.11 406.00
13 Lucie VrbováLucie Vrbová
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
06 13 07.89 392.00
14 Karolína JedličkováKarolína Jedličková
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
07 3 07.87 391.00
15 Linda ŠvejnohováLinda Švejnohová
fzs chodovickafzs chodovicka
08 8 07.46 365.00
16 Markéta HořovskáMarkéta Hořovská
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
07 11 07.41 361.00
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 26.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik Gasiúnas - DemčenkoDominik Gasiúnas - Demčenko
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
07 18 14.65 768.00
2 Daniel BlatnýDaniel Blatný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 17 12.36 628.00
3 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 14 12.28 623.00
4 Richard ŠmejkalRichard Šmejkal
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 13 12.20 619.00
5 Albert LudwigAlbert Ludwig
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
06 16 12.19 618.00
6 Václav MarekVáclav Marek
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 6 12.02 608.00
7 Petr ZikánPetr Zikán
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 11 11.97 605.00
8 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 15 11.53 578.00
9 Adam WillsAdam Wills
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 10 11.10 552.00
10 Roman KorolRoman Korol
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 5 11.06 549.00
11 Jakub SlávekJakub Slávek
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 8 11.00 546.00
12 Dominik FilipDominik Filip
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
06 3 10.99 545.00
MS Pavel MoravaPavel Morava
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
05 12 10.79
14 Samuel RauchSamuel Rauch
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 7 10.53 518.00
15 Jakub VanickýJakub Vanický
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
06 9 09.78 472.00
16 Sebastian BudínSebastian Budín
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
07 2 09.77 472.00
17 Daniel BuatoDaniel Buato
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
06 1 09.24 440.00
18 Šimon HálaŠimon Hála
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
08 4 08.17 376.00
Celkem 18 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik Gasiúnas - DemčenkoDominik Gasiúnas - Demčenko 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1963
2 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1669
3 Adam KapitánAdam Kapitán 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1549
4 Miroslav RajšnerMiroslav Rajšner 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1195
5 Ondřej RittenauerOndřej Rittenauer 07 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1174
6 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1125
7 Šimon LingŠimon Ling 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1092
8 Dominik FilipDominik Filip 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1089
9 Albert LudwigAlbert Ludwig 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1067
10 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1054
11 jiří Kaplanjiří Kaplan 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1038
12 Adam WillsAdam Wills 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1032
13 Václav MarekVáclav Marek 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1027
14 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1020
15 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1016
16 David ŠedivýDavid Šedivý 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0991
17 Nikola MorozNikola Moroz 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0982
18 Jan SvobodaJan Svoboda 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0981
19 Václav KraťenaVáclav Kraťena 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0960
20 David TučekDavid Tuček 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0954
21 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0940
22 Šimon DuchoňŠimon Duchoň 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0907
23 Filip ŠimekFilip Šimek 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0889
24 Daniel BuatoDaniel Buato 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0859
25 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0736
26 Jan LiškaJan Liška 06 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0704
27 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0659
28 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0628
29 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0623
30 Jakub BednářJakub Bednář 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0622
31 Richard ŠmejkalRichard Šmejkal 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0619
32 Petr ZikánPetr Zikán 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0605
33 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0602
34 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0599
35 Ondřej MíšekOndřej Míšek 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0567
36 Roman KorolRoman Korol 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0549
37 Jakub SlávekJakub Slávek 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0546
38 Duc Anh TranDuc Anh Tran 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0382
39 Petr VáclavíkPetr Václavík 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0360
40= Kuba LíbalKuba Líbal 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
40= Sebastian BudínSebastian Budín 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
40= Jakub VanickýJakub Vanický 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
40= Vojtěch Vojtěch TomanVojtěch Vojtěch Toman 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
40= Kosťa ŠlosarKosťa Šlosar 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
40= Šimon HálaŠimon Hála 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0000
40= Kryštof VejběraKryštof Vejběra 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0000
40= Jiří VelebilJiří Velebil 07 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0000
40= Pavel MoravaPavel Morava 05 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0000
40= Samuel RauchSamuel Rauch 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
40= Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
40= Matyáš FišerMatyáš Fišer 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
40= Adam HeřmánekAdam Heřmánek 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0000
40= Dumitru MatrosDumitru Matros 06 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
40= Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
40= Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 0000
40= Jakub HořínekJakub Hořínek 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0000
40= Patrik JonPatrik Jon 07 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
40= Adam CízlAdam Cízl 08 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0000
40= David SniegoňDavid Sniegoň 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
40= Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
40= Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
Celkem 61 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 26.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš SchwarzMikuláš Schwarz
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
08 9 74.84 524.00
2 Kryštof MacháčekKryštof Macháček
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
09 5 69.54 477.00
3 Vladislav NovákVladislav Novák
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 6 63.98 428.00
4 Filip MacákFilip Macák
Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl...
08 4 60.88 401.00
5 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 16 56.16 360.00
6 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
09 1 54.65 347.00
7 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
08 7 51.70 322.00
8 1 Lukáš JelenLukáš Jelen
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 14 50.33 311.00
9 Filip ZemanFilip Zeman
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
09 12 49.05 300.00
10 7 Pavel ŠvachPavel Švach
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 10 48.05 291.00
11 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 15 47.43 286.00
12 Petr ZemanPetr Zeman
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
08 13 43.85 256.00
13 10 Jakub LubasJakub Lubas
Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr...
09 3 40.80 231.00
14 Richard TomšůRichard Tomšů
Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská
09 11 37.61 205.00
15 13 Severýn JuraSeverýn Jura
ZŠ BurešovaZŠ Burešova
09 2 36.58 196.00
16 Lukáš PolicarLukáš Policar
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 8 32.81 166.00
Celkem 16 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1285
2 David LejčekDavid Lejček 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1188
3 Filip MacákFilip Macák 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 1118
4 Severýn JuraSeverýn Jura 09 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 1114
5 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1081
6 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0961
7 Vasyl IvanytskyyVasyl Ivanytskyy 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0911
8 Daniel HeřmanDaniel Heřman 09 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 0892
9 Jan DubskýJan Dubský 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0864
10 Kryštof MacháčekKryštof Macháček 09 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 0851
11 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0825
12 Libor KoženýLibor Kožený 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0781
13 Adam ŽákAdam Žák 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0772
14 Ondřej MatinaOndřej Matina 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0746
15 Pavel ŠvachPavel Švach 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0740
16 Otakar VichOtakar Vich 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0731
17 Matěj PreclíkMatěj Preclík 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0684
18 Zdeněk ZbrojZdeněk Zbroj 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0659
19 Petr ZemanPetr Zeman 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0573
20 Dominik JirušDominik Jiruš 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0539
21 Miroslav HromádkoMiroslav Hromádko 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0537
22 Jan DobiášJan Dobiáš 10 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0535
23 Mikuláš SchwarzMikuláš Schwarz 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0524
24 Hugo BlažekHugo Blažek 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0514
25 Šimon KyselaŠimon Kysela 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 0483
26 Vojtěch HrodekVojtěch Hrodek 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0464
27 Robert VyhnisRobert Vyhnis 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0434
28 Matěj RusnákMatěj Rusnák 10 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 0432
29 Lukáš StříteskýLukáš Stříteský 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0391
30 Richard TomšůRichard Tomšů 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0389
31 Lukáš VolfLukáš Volf 10 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0378
32 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0360
33 Semen SkomorokhovSemen Skomorokhov 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0354
34 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0347
35 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0345
36 Jiří MüllerJiří Müller 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0324
37 Lukáš PolicarLukáš Policar 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0317
38 Richard PolákRichard Polák 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0303
39 Filip ZemanFilip Zeman 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0300
40 Vojtěch RonekVojtěch Ronek 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0287
41 Matyáš RývoraMatyáš Rývora 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 0207
42= Daniel PešekDaniel Pešek 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
42= Matěj ObešloMatěj Obešlo 09 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0000
42= Filip BešťákFilip Bešťák 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
42= Matiáš PátekMatiáš Pátek 09 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
42= Vojtěch MajerikVojtěch Majerik 09 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
42= Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
42= Vladimír PolákVladimír Polák 08 ZŠ BurešovaZŠ Burešova 0000
42= Dominik CaldaDominik Calda 08 Základní škola NovoborskáZákladní škola Novoborská 0000
42= Jakub LubasJakub Lubas 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0000
42= Nikolas KučeraNikolas Kučera 09 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0000
42= Vladimír MoškaVladimír Moška 08 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6Základní škola, Praha 8, Gl... 0000
Celkem 52 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 jilovskájilovská 1804
2 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 1681
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1566
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1325
5 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1277
6 Julie BrožováJulie Brožová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 1269
7 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 1247
8 Olivie FojtíkováOlivie Fojtíková 07 jilovskájilovská 1236
9 Sára SupováSára Supová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1219
10 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1192
11 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1168
12 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1148
13 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1129
14 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 1058
15 Erika NovákováErika Nováková 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0995
16 Linda ČadilováLinda Čadilová 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0955
17 Barbora ČechováBarbora Čechová 06 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0919
18 Kamila KocourkováKamila Kocourková 07 fzs chodovickafzs chodovicka 0879
19 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0760
20 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 jilovskájilovská 0683
21 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0662
22 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0640
23 Kristina SedláčkováKristina Sedláčková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 0628
24 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0616
25 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0608
26= Nela ČeškováNela Češková 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0599
26= Karolína HavlíkováKarolína Havlíková 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0599
28 Hana VikováHana Viková 07 jilovskájilovská 0584
29 Anežka MargoliusováAnežka Margoliusová 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0529
30 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0519
31 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0514
32 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 jilovskájilovská 0506
33 Nela PrýcováNela Prýcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0494
34 Ema ŠárováEma Šárová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0479
35 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 0451
36 Hana NovákováHana Nováková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 0432
37 Anna ČervenkováAnna Červenková 08 fzs chodovickafzs chodovicka 0420
38 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0406
39 Lucie VrbováLucie Vrbová 06 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0392
40 Linda ŠvejnohováLinda Švejnohová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 0389
41 Tereza KalivodováTereza Kalivodová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0366
42= Viktoria SmrečaniViktoria Smrečani 06 jilovskájilovská 0350
42= Anna ŽižkováAnna Žižková 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0350
44 Kristýna RůžkováKristýna Růžková 06 jilovskájilovská 0340
45= Anna DuchoslavováAnna Duchoslavová 08 fzs chodovickafzs chodovicka 0000
45= Adéla FreslováAdéla Freslová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
45= Špoutilová BarboraŠpoutilová Barbora 08 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0000
45= Markéta HořovskáMarkéta Hořovská 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
45= Miriam SaisMiriam Sais 07 jilovskájilovská 0000
45= Adéla NěmcováAdéla Němcová 06 jilovskájilovská 0000
45= Kateřina HolasováKateřina Holasová 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0000
45= Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1aZákladní škola Mazurská, Pr... 0000
45= Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
45= Amálie HůlkováAmálie Hůlková 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
45= Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
45= Barbora huškováBarbora hušková 06 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
Celkem 56 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1967
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1704
3 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1646
4 Adéla KoutskáAdéla Koutská 08 jilovskájilovská 1403
5 Viktorie MaškováViktorie Mašková 08 jilovskájilovská 1183
6 Lucie DobráLucie Dobrá 08 jilovskájilovská 1123
7 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1080
8 Aneta MiláčkováAneta Miláčková 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1076
9 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 1073
10 Lída KomornáLída Komorná 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1062
11 Nicola NovákováNicola Nováková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 1036
12 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 1010
13 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 0955
14 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 0872
15 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 jilovskájilovská 0786
16 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0700
17 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0697
18 Klaudie NyklováKlaudie Nyklová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0648
19 Emily SchönfeldEmily Schönfeld 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0544
20 Anja SkalováAnja Skalová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0540
21 Jana HnilicováJana Hnilicová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0521
22 Anna OudránováAnna Oudránová 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 0479
23 Alice FaltusováAlice Faltusová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0472
24 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0460
25 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0456
26 Jana ZobalováJana Zobalová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0440
27= Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0419
27= Veronika AndělováVeronika Andělová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0419
29 Monika JudiakováMonika Judiaková 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0409
30 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0384
31 Anna MiterováAnna Miterová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0379
32 Barbora HubatkováBarbora Hubatková 09 jilovskájilovská 0375
33 Adéla NevěřilováAdéla Nevěřilová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0372
34 Laura TittlováLaura Tittlová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0366
35 Martina SlívováMartina Slívová 09 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0365
36= Nella GothardováNella Gothardová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0347
36= Alice BuchtováAlice Buchtová 20 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0347
38 Kateřina SvěrákováKateřina Svěráková 08 ZŠ MládíZŠ Mládí 0326
39 Karolína BarusováKarolína Barusová 08 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0315
40 Agáta MálkováAgáta Málková 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 0293
41 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0290
42 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0285
43 Lenka JantschkeováLenka Jantschkeová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0273
44 Emily VoračkováEmily Voračková 08 jilovskájilovská 0259
45 Kazi ForštováKazi Forštová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0252
46 Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0249
47 Barbora ZelenkováBarbora Zelenková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0239
48= Magda PřinosilováMagda Přinosilová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
48= Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 ZŠ MládíZŠ Mládí 0000
48= Vanda BurianováVanda Burianová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
48= Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 08 jilovskájilovská 0000
48= Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 jilovskájilovská 0000
48= Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
48= Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 ZŠ MládíZŠ Mládí 0000
48= Ema DrahovzalováEma Drahovzalová 10 jilovskájilovská 0000
48= Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 0000
48= Barbora VodolánováBarbora Vodolánová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
Celkem 57 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 26.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Jana HnilicováJana Hnilicová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 3 53.29 521.00
2 Vanda KalašováVanda Kalašová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 18 48.15 456.00
3 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
ZŠ MládíZŠ Mládí
08 15 45.70 425.00
4 Monika JudiakováMonika Judiaková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
08 5 44.34 409.00
5 Adéla NevěřilováAdéla Nevěřilová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 9 41.34 372.00
6 Laura TittlováLaura Tittlová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 14 40.85 366.00
7 Adéla KoutskáAdéla Koutská
jilovskájilovská
08 6 35.60 302.00
8 Agáta MálkováAgáta Málková
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 8 34.85 293.00
9 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 7 34.59 290.00
10 Vanda BurianováVanda Burianová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 17 33.81 280.00
11 Lenka JantschkeováLenka Jantschkeová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 4 33.24 273.00
12 14 Anja SkalováAnja Skalová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
09 12 32.48 264.00
13 1 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová
jilovskájilovská
10 10 32.16 261.00
14 5 Anna BerglerováAnna Berglerová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 1 31.22 249.00
15 Magda PřinosilováMagda Přinosilová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 11 30.85 245.00
16 Barbora VodolánováBarbora Vodolánová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 16 29.95 234.00
17 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
jilovskájilovská
08 13 29.77 232.00
18 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt
ZŠ MládíZŠ Mládí
09 2 22.00 143.00
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 1963
2 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1669
3 FZŠ Barrandov II{8} 1549
4 ZŠ Burešova{8} 1195
5 FZŠ Chodovická{8} 1174
6 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1125
7 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1092
8 FZŠ Chodovická{8} 1089
9 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 1067
10 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1054
11 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1038
12 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1032
13 ZŠ Burešova{8} 1027
14 ZŠ Burešova{8} 1020
15 FZŠ Barrandov II{8} 1016
16 ZŠ Burešova{8} 991
17 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 982
18 FZŠ Barrandov II{8} 981
19 ZŠ Burešova{8} 960
20 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 954
21 FZŠ Chodovická{8} 940
22 FZŠ Chodovická{8} 907
23 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 889
24 FZŠ Chodovická{8} 859
25 FZŠ Barrandov II{8} 736
26 FZŠ Chodovická{8} 704
27 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 659
28 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 628
29 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 623
30 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 622
31 ZŠ Burešova{8} 619
32 FZŠ Barrandov II{8} 605
33 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 602
34 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 599
35 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 567
36 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 549
37 FZŠ Barrandov II{8} 546
38 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 382
39 FZŠ Barrandov II{8} 360
40 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
40 FZŠ Barrandov II{8} 0
40 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
40 ZŠ Burešova{8} 0
40 ZŠ Burešova{8} 0
40 ZŠ Burešova{8} 0
40 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
40 ZŠ Burešova{8} 0
40 FZŠ Barrandov II{8} 0
40 FZŠ Chodovická{8} 0
40 FZŠ Barrandov II{8} 0
40 FZŠ Chodovická{8} 0
40 FZŠ Chodovická{8} 0
40 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
40 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
40 FZŠ Chodovická{8} 0
40 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
40 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
40 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
40 ZŠ Burešova{8} 0
40 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
40 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
Celkem 61 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1285
2 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1188
3 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 1118
4 ZŠ Burešova{8} 1114
5 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1081
6 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 961
7 Základní škola Novoborská{8} 911
8 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 892
9 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 864
10 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 851
11 ZŠ Burešova{8} 825
12 ZŠ Burešova{8} 781
13 ZŠ Burešova{8} 772
14 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 746
15 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 740
16 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 731
17 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 684
18 Základní škola Novoborská{8} 659
19 Základní škola Novoborská{8} 573
20 ZŠ Burešova{8} 539
21 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 537
22 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 535
23 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 524
24 Základní škola Novoborská{8} 514
25 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 483
26 Základní škola Novoborská{8} 464
27 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 434
28 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 432
29 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 391
30 Základní škola Novoborská{8} 389
31 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 378
32 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 360
33 Základní škola Novoborská{8} 354
34 Základní škola Novoborská{8} 347
35 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 345
36 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 324
37 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 317
38 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 303
39 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 300
40 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 287
41 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 207
42 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
42 Základní škola Novoborská{8} 0
42 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
42 ZŠ Burešova{8} 0
42 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
42 ZŠ Burešova{8} 0
42 Základní škola Novoborská{8} 0
42 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 0
42 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 0
42 ZŠ Burešova{8} 0
42 Základní škola, Praha 8, Glowackého 6{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 jilovská{8} 1804
2 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 1681
3 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1566
4 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1325
5 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1277
6 fzs chodovicka{8} 1269
7 fzs chodovicka{8} 1247
8 jilovská{8} 1236
9 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1219
10 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1192
11 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1168
12 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1148
13 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1129
14 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 1058
15 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 995
16 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 955
17 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 919
18 fzs chodovicka{8} 879
19 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 760
20 jilovská{8} 683
21 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 662
22 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 640
23 fzs chodovicka{8} 628
24 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 616
25 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 608
26 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 599
26 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 599
28 jilovská{8} 584
29 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 529
30 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 519
31 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 514
32 jilovská{8} 506
33 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 494
34 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 479
35 fzs chodovicka{8} 451
36 fzs chodovicka{8} 432
37 fzs chodovicka{8} 420
38 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 406
39 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 392
40 fzs chodovicka{8} 389
41 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 366
42 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 350
42 jilovská{8} 350
44 jilovská{8} 340
45 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
45 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 0
45 fzs chodovicka{8} 0
45 jilovská{8} 0
45 jilovská{8} 0
45 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
45 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
45 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 0
45 Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a{8} 0
45 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
45 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
45 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1967
2 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1704
3 Základní škola Praha - Radotín{8} 1646
4 jilovská{8} 1403
5 jilovská{8} 1183
6 jilovská{8} 1123
7 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1080
8 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1076
9 ZŠ Mládí{8} 1073
10 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1062
11 ZŠ Mládí{8} 1036
12 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 1010
13 ZŠ Mládí{8} 955
14 ZŠ Mládí{8} 872
15 jilovská{8} 786
16 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 700
17 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 697
18 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 648
19 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 544
20 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 540
21 Základní škola Praha - Radotín{8} 521
22 ZŠ Mládí{8} 479
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 472
24 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 460
25 Základní škola Praha - Radotín{8} 456
26 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 440
27 Základní škola Praha - Radotín{8} 419
27 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 419
29 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 409
30 Základní škola Praha - Radotín{8} 384
31 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 379
32 jilovská{8} 375
33 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 372
34 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 366
35 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 365
36 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 347
36 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 347
38 ZŠ Mládí{8} 326
39 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 315
40 ZŠ Mládí{8} 293
41 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 290
42 Základní škola Praha - Radotín{8} 285
43 Základní škola Praha - Radotín{8} 273
44 jilovská{8} 259
45 Základní škola Praha - Radotín{8} 252
46 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 249
47 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 239
48 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
48 ZŠ Mládí{8} 0
48 jilovská{8} 0
48 jilovská{8} 0
48 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
48 ZŠ Mládí{8} 0
48 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
48 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
48 jilovská{8} 0
48 ZŠ Jitřní s RvTV{8} 0
Celkem 57 závodníků