Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj
Děčín (25. 5. 2022)pohár rozhlasu - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ŘízekTomáš Řízek | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 1982 | |||||||||||||||
2 | Daniel BártaDaniel Bárta | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 1786 | |||||||||||||||
3 | Dan KačurDan Kačur | 07 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 1743 | |||||||||||||||
4 | Martin GründlMartin Gründl | 06 | ZŠ Chomutov, Březenecká 4679 | PB 1648 | |||||||||||||||
5 | Sebastian HorynaSebastian Horyna | 08 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 1619 | |||||||||||||||
6 | Daniel ŠvecDaniel Švec | 06 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1299 | |||||||||||||||
7 | Filip KalaziFilip Kalazi | 06 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1274 | |||||||||||||||
8 | Lukáš SmetánkaLukáš Smetánka | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 1201 | |||||||||||||||
9 | Josef SimmerJosef Simmer | 07 | Maršovská | PB 1133 | |||||||||||||||
10 | Martin BaxaMartin Baxa | 06 | ZŠ Chomutov, Březenecká 4679 | PB 1132 | |||||||||||||||
11= | Tomáš NetíkTomáš Netík | 06 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 1095 | |||||||||||||||
11= | Jan SoukupJan Soukup | 07 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 1095 | |||||||||||||||
13 | Adam NekvindaAdam Nekvinda | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0966 | |||||||||||||||
14 | Radek PetránekRadek Petránek | 07 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0944 | |||||||||||||||
15 | Ondřej PortlOndřej Portl | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0929 | |||||||||||||||
16 | Filip BeškoskiFilip Beškoski | 07 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0927 | |||||||||||||||
17 | Jan GerthnerJan Gerthner | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0918 | |||||||||||||||
18 | Ondřej BukaOndřej Buka | 06 | Maršovská | PB 0906 | |||||||||||||||
19 | Vojtěch GalovičVojtěch Galovič | 06 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0860 | |||||||||||||||
20 | Jan VaněkJan Vaněk | 08 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0805 | |||||||||||||||
21 | Vítek RokosVítek Rokos | 06 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0785 | |||||||||||||||
22 | Vojtěch ŠelméciVojtěch Šelméci | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0781 | |||||||||||||||
23 | Lukáš PoláčekLukáš Poláček | 06 | ZŠ Chomutov, Březenecká 4679 | PB 0774 | |||||||||||||||
24 | Alexandr VidímAlexandr Vidím | 06 | ZŠ Chomutov, Březenecká 4679 | PB 0747 | |||||||||||||||
25 | Adam BradáčAdam Bradáč | 07 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0706 | |||||||||||||||
26 | Lukáš BennourLukáš Bennour | 07 | Maršovská | PB 0692 | |||||||||||||||
27 | Matěj StýbloMatěj Stýblo | 07 | Maršovská | PB 0655 | |||||||||||||||
28 | Lukáš MrázLukáš Mráz | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0650 | |||||||||||||||
29 | Vladimír KobíkVladimír Kobík | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0647 | |||||||||||||||
30 | František ŠilhavýFrantišek Šilhavý | 07 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0635 | |||||||||||||||
31 | Jakub TichýJakub Tichý | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0598 | |||||||||||||||
32 | Daniel ČepelíkDaniel Čepelík | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0580 | |||||||||||||||
33 | Dominik SeemanDominik Seeman | 06 | ZŠ Chomutov, Březenecká 4679 | PB 0573 | |||||||||||||||
34 | Milan HolcrMilan Holcr | 07 | Maršovská | PB 0559 | |||||||||||||||
35 | David TvrdíkDavid Tvrdík | 07 | Maršovská | PB 0542 | |||||||||||||||
36 | Michael MukenschnabelMichael Mukenschnabel | 06 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0520 | |||||||||||||||
37 | Kryštof TylKryštof Tyl | 07 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0499 | |||||||||||||||
38 | Václav RaichlVáclav Raichl | 07 | Maršovská | PB 0498 | |||||||||||||||
39 | Abdrachman UmarovAbdrachman Umarov | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0493 | |||||||||||||||
40 | Munkhjin KhishigduurenMunkhjin Khishigduuren | 06 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0491 | |||||||||||||||
41 | Michal JandaMichal Janda | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0487 | |||||||||||||||
42 | Samuel WangleSamuel Wangle | 06 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0480 | |||||||||||||||
43 | Vít KuncVít Kunc | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0479 | |||||||||||||||
44 | Petr ForkPetr Fork | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0468 | |||||||||||||||
45 | Tomáš ŠindlerTomáš Šindler | 06 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0466 | |||||||||||||||
46 | Jan BarátJan Barát | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0465 | |||||||||||||||
47 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0438 | |||||||||||||||
48 | Jan BabákJan Babák | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0435 | |||||||||||||||
49 | Tomáš BraumTomáš Braum | 06 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0422 | |||||||||||||||
50= | Josef LegutkoJosef Legutko | 06 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0389 | |||||||||||||||
50= | Antonín KalivodaAntonín Kalivoda | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0389 | |||||||||||||||
52 | Tomáš ZahradníkTomáš Zahradník | 22 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0331 | |||||||||||||||
53 | Jan KobesJan Kobes | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0318 | |||||||||||||||
54 | Václav TillnerVáclav Tillner | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0311 | |||||||||||||||
55 | Matěj MetličkaMatěj Metlička | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0276 | |||||||||||||||
56 | Matěj VopravilMatěj Vopravil | 09 | Maršovská | PB 0246 | |||||||||||||||
57= | Václav ButkaVáclav Butka | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
57= | Marek GlaserMarek Glaser | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
57= | Adam SmatanaAdam Smatana | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
57= | Ondřej PobočíkOndřej Pobočík | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Martin DoubekMartin Doubek | 07 | ZŠ Chomutov, Březenecká 4679 | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Erik WildErik Wild | 07 | Maršovská | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Patrik KaralaPatrik Karala | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | MIchal ZemanMIchal Zeman | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Lukáš FundaLukáš Funda | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Jan KimlJan Kiml | 07 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Josef LudrovskýJosef Ludrovský | 06 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Denis BraunDenis Braun | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Adam ŠoleAdam Šole | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Zdeněk BublaZdeněk Bubla | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Jakub SrbekJakub Srbek | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Benjamin Oliver BolomBenjamin Oliver Bolom | 06 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Adam SpálenkaAdam Spálenka | 06 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Kryštof ČernýKryštof Černý | 07 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0000 | |||||||||||||||
61= | Marek DětinskýMarek Dětinský | 06 | ZŠ U Stadionu Litoměřice | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 75 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PřibylMartin Přibyl | 09 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 1418 | |||||||||||||||
2 | Marek GlaserMarek Glaser | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 1262 | |||||||||||||||
3 | Matěj FajkusMatěj Fajkus | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1153 | |||||||||||||||
4 | Filip HanzalíkFilip Hanzalík | 09 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 1125 | |||||||||||||||
5 | Max KlementMax Klement | 09 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 1102 | |||||||||||||||
6 | Mikuláš ČmejrekMikuláš Čmejrek | 09 | mgzš jirkov | PB 0919 | |||||||||||||||
7 | Nikolas JohanovskýNikolas Johanovský | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0860 | |||||||||||||||
8 | Václav ButkaVáclav Butka | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0859 | |||||||||||||||
9 | Jakub MolnárJakub Molnár | 08 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0852 | |||||||||||||||
10 | Tomáš VanclTomáš Vancl | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0834 | |||||||||||||||
11 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0768 | |||||||||||||||
12 | Martin VavroMartin Vavro | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0729 | |||||||||||||||
13 | Vojtěch MarešVojtěch Mareš | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0725 | |||||||||||||||
14 | Adam HlaváčekAdam Hlaváček | 08 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0723 | |||||||||||||||
15 | Vítek SlámaVítek Sláma | 09 | mgzš jirkov | PB 0696 | |||||||||||||||
16 | Jaroslav PousteckýJaroslav Poustecký | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0684 | |||||||||||||||
17 | Edgar ManukjanEdgar Manukjan | 08 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0676 | |||||||||||||||
18 | Emil UjčekEmil Ujček | 08 | mgzš jirkov | PB 0666 | |||||||||||||||
19 | Oliver VagelOliver Vagel | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0655 | |||||||||||||||
20 | Ondřej PobočíkOndřej Pobočík | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0630 | |||||||||||||||
21 | Adam LipšAdam Lipš | 08 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0612 | |||||||||||||||
22 | Petr VorlíčekPetr Vorlíček | 08 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0557 | |||||||||||||||
23 | Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček | 09 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0552 | |||||||||||||||
24 | Štěpán SimonŠtěpán Simon | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0547 | |||||||||||||||
25 | Marek ArazimMarek Arazim | 08 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0494 | |||||||||||||||
26 | Matyáš MacekMatyáš Macek | 08 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0472 | |||||||||||||||
27 | Jan KlimšaJan Klimša | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0466 | |||||||||||||||
28 | Antonín KimlAntonín Kiml | 10 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0446 | |||||||||||||||
29 | Jakub ZajícJakub Zajíc | 08 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0444 | |||||||||||||||
30 | Michal RusníkMichal Rusník | 09 | mgzš jirkov | PB 0436 | |||||||||||||||
31 | David HentschelDavid Hentschel | 08 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0429 | |||||||||||||||
32 | Pavel HendrychPavel Hendrych | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0411 | |||||||||||||||
33 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0409 | |||||||||||||||
34 | Adam ŠercAdam Šerc | 09 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0408 | |||||||||||||||
35 | Adam NěmecAdam Němec | 10 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0404 | |||||||||||||||
36 | Jakub MilerJakub Miler | 08 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0371 | |||||||||||||||
37 | Matouš KelnerMatouš Kelner | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0346 | |||||||||||||||
38 | Jan VápeníkJan Vápeník | 10 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0333 | |||||||||||||||
39 | Oliver TomkoOliver Tomko | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0332 | |||||||||||||||
40 | Adam SmatanaAdam Smatana | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0324 | |||||||||||||||
41 | Christopher VankeChristopher Vanke | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0303 | |||||||||||||||
42 | Tymofii FedoryshynTymofii Fedoryshyn | 09 | mgzš jirkov | PB 0300 | |||||||||||||||
43= | Roman PuľkoRoman Puľko | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0277 | |||||||||||||||
43= | Jan HorníkJan Horník | 09 | mgzš jirkov | PB 0277 | |||||||||||||||
45= | Vilém KyloušekVilém Kyloušek | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0276 | |||||||||||||||
45= | Jiří SchönfeldJiří Schönfeld | 08 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0276 | |||||||||||||||
45= | Vladimír HavránekVladimír Havránek | 09 | mgzš jirkov | PB 0276 | |||||||||||||||
48 | Patrik SmržPatrik Smrž | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0274 | |||||||||||||||
49 | Daniel ZelenkaDaniel Zelenka | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0261 | |||||||||||||||
50 | Jiří PejšaJiří Pejša | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0250 | |||||||||||||||
51 | Jaroslav ŠtěpánekJaroslav Štěpánek | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0235 | |||||||||||||||
52 | Luboš JanuškaLuboš Januška | 08 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0226 | |||||||||||||||
53 | Václav VránaVáclav Vrána | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0225 | |||||||||||||||
54 | Amr AbdulfhamiAmr Abdulfhami | 10 | ZS Metelkovo nám. | PB 0193 | |||||||||||||||
55 | Luboš TesařLuboš Tesař | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0182 | |||||||||||||||
56= | Šimon KalašŠimon Kalaš | 08 | ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Tomáš BraumTomáš Braum | 06 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Marek MazánMarek Mazán | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Daniel PilnajDaniel Pilnaj | 08 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Tomáš PapáčekTomáš Papáček | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Dominik ZáhrobskýDominik Záhrobský | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Marek ArazimMarek Arazim | 09 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Prokop HanzlíkProkop Hanzlík | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Jan KimlJan Kiml | 07 | ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Lukáš PípaLukáš Pípa | 10 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Ondřej SobotkaOndřej Sobotka | 09 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Filip Václav HrabákFilip Václav Hrabák | 10 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Michal KubrMichal Kubr | 09 | ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Filip TachecíFilip Tachecí | 09 | ZŠ Jungmannova Roudnice nad... | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 69 závodníků |
pohár rozhlasu - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová | 07 | ZS Metelkovo nám. | PB 1777 | |||||||||||||||
2 | Veronika CidlinováVeronika Cidlinová | 08 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 1709 | |||||||||||||||
3 | Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková | 08 | ZŠ Vinařská | PB 1595 | |||||||||||||||
4 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 1462 | |||||||||||||||
5 | Aneta BafiováAneta Bafiová | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 1421 | |||||||||||||||
6 | Magdaléna BaránkováMagdaléna Baránková | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1085 | |||||||||||||||
7 | Julie ŠvestkováJulie Švestková | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 1080 | |||||||||||||||
8 | Nikola PyšnáNikola Pyšná | 07 | ZŠ Vinařská | PB 1054 | |||||||||||||||
9 | Šárka ŠpírkováŠárka Špírková | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1036 | |||||||||||||||
10 | Nicol BalínováNicol Balínová | 06 | ZŠ Vinařská | PB 1028 | |||||||||||||||
11 | Martina MaštalířováMartina Maštalířová | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0962 | |||||||||||||||
12 | Marie HavlínováMarie Havlínová | 08 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0956 | |||||||||||||||
13= | Kristýna SoukupováKristýna Soukupová | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0899 | |||||||||||||||
13= | Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0899 | |||||||||||||||
15 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0893 | |||||||||||||||
16 | Veronika KormundováVeronika Kormundová | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0888 | |||||||||||||||
17 | Denisa PetříčkováDenisa Petříčková | 06 | ZS Metelkovo nám. | PB 0883 | |||||||||||||||
18 | Veronika MyslíkováVeronika Myslíková | 06 | ZŠ Vinařská | PB 0868 | |||||||||||||||
19 | Milada HrbkováMilada Hrbková | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0864 | |||||||||||||||
20 | Martina PlečindováMartina Plečindová | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0827 | |||||||||||||||
21 | Karolína LukešováKarolína Lukešová | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0805 | |||||||||||||||
22 | Hana FormanováHana Formanová | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0781 | |||||||||||||||
23 | Lucie ZápotockáLucie Zápotocká | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0752 | |||||||||||||||
24 | Klára ŠtréblováKlára Štréblová | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0721 | |||||||||||||||
25 | Klára SkálováKlára Skálová | 06 | ZS Metelkovo nám. | PB 0632 | |||||||||||||||
26 | Natálie ChaloupkováNatálie Chaloupková | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0584 | |||||||||||||||
27 | Vladimíra ŠmídováVladimíra Šmídová | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0577 | |||||||||||||||
28 | Kristýna NěmečkováKristýna Němečková | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0576 | |||||||||||||||
29 | Elena KutzlerováElena Kutzlerová | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0559 | |||||||||||||||
30 | Liliana KindlováLiliana Kindlová | 07 | ZS Metelkovo nám. | PB 0532 | |||||||||||||||
31 | Nela GuderováNela Guderová | 08 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0521 | |||||||||||||||
32 | Magdalena Emma ProntekerováMagdalena Emma Prontekerová | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0519 | |||||||||||||||
33 | Lucie SchusováLucie Schusová | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0496 | |||||||||||||||
34 | Anna VlasákováAnna Vlasáková | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0479 | |||||||||||||||
35 | Alexandra KrstičováAlexandra Krstičová | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0476 | |||||||||||||||
36 | Adéla MasopustováAdéla Masopustová | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0473 | |||||||||||||||
37 | Vanesa NehybováVanesa Nehybová | 08 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0449 | |||||||||||||||
38 | Elena NuhlíčkováElena Nuhlíčková | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0435 | |||||||||||||||
39= | Vanessa KřikavováVanessa Křikavová | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0409 | |||||||||||||||
39= | Nina TetřevováNina Tetřevová | 07 | ZS Metelkovo nám. | PB 0409 | |||||||||||||||
41 | Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0406 | |||||||||||||||
42= | Anežka DoležalováAnežka Doležalová | 06 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0398 | |||||||||||||||
42= | Sára NedvědováSára Nedvědová | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0398 | |||||||||||||||
44 | Barbora VavreinováBarbora Vavreinová | 07 | ZS Metelkovo nám. | PB 0396 | |||||||||||||||
45 | Jana PlacháJana Plachá | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0395 | |||||||||||||||
46 | Eliška ValtrováEliška Valtrová | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0383 | |||||||||||||||
47= | Barbora BlailováBarbora Blailová | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0369 | |||||||||||||||
47= | Michaela PlašilováMichaela Plašilová | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0369 | |||||||||||||||
47= | Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0369 | |||||||||||||||
50 | Karolína VolfováKarolína Volfová | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0367 | |||||||||||||||
51 | Jitka JoniováJitka Joniová | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0364 | |||||||||||||||
52 | Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková | 08 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0360 | |||||||||||||||
53 | Adéla MošničkováAdéla Mošničková | 07 | ZŠ Vinařská | PB 0359 | |||||||||||||||
54 | Barbora JenešováBarbora Jenešová | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0358 | |||||||||||||||
55 | Ema KahounováEma Kahounová | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0327 | |||||||||||||||
56 | Sylvie KokhaninaSylvie Kokhanina | 08 | ZŠ Vinařská | PB 0313 | |||||||||||||||
57 | Eliška SalayováEliška Salayová | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0306 | |||||||||||||||
58 | Nora SuljanovičNora Suljanovič | 07 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0265 | |||||||||||||||
59= | Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová | 06 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Kateřina WeslakeKateřina Weslake | 06 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Karolína ProsováKarolína Prosová | 07 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Veronika ZeusováVeronika Zeusová | 08 | ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Sofie JanášováSofie Janášová | 07 | ZŠ Vinařská | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Daniela ŠebkováDaniela Šebková | 07 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Rebeka EliášováRebeka Eliášová | 06 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Jiřina KindlováJiřina Kindlová | 06 | ZS Metelkovo nám. | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Hana PerlíkováHana Perlíková | 07 | ZŠ Vinařská | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Ema KnopováEma Knopová | 07 | ZŠ Ladova Litoměřice | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Viola JeníčkováViola Jeníčková | 06 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Julie ŠvirbelováJulie Švirbelová | 07 | Základní škola Varnsdorf, n... | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Laura CoveriniLaura Coverini | 07 | ZS Metelkovo nám. | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Marie KulichováMarie Kulichová | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Adéla KhůnováAdéla Khůnová | 06 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0000 | |||||||||||||||
59= | Johana VrbasováJohana Vrbasová | 07 | ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 74 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 1898 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HniličkováKateřina Hniličková | 08 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 1675 | |||||||||||||||
3 | Anna KrobováAnna Krobová | 08 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 1310 | |||||||||||||||
4 | Julie KrásenskáJulie Krásenská | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1276 | |||||||||||||||
5 | Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová | 10 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 1136 | |||||||||||||||
6 | Veronika SivákováVeronika Siváková | 08 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 1080 | |||||||||||||||
7 | Tereza ČervenkováTereza Červenková | 09 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 1021 | |||||||||||||||
8 | Nina StříbrskáNina Stříbrská | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 1019 | |||||||||||||||
9 | Anna LimberkováAnna Limberková | 09 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 1008 | |||||||||||||||
10 | Adriana GýnováAdriana Gýnová | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0993 | |||||||||||||||
11 | Marie MartiškováMarie Martišková | 08 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0962 | |||||||||||||||
12 | Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková | 09 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0922 | |||||||||||||||
13 | Anneli HenychováAnneli Henychová | 10 | ZS Metelkovo nám. | PB 0893 | |||||||||||||||
14 | Monika NedorostováMonika Nedorostová | 09 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0884 | |||||||||||||||
15 | Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková | 09 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0868 | |||||||||||||||
16 | Michaela BartáskováMichaela Bartásková | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0826 | |||||||||||||||
17 | Eliška SedlákováEliška Sedláková | 08 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0808 | |||||||||||||||
18 | Tereza LukešováTereza Lukešová | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0802 | |||||||||||||||
19 | Kamila BílskáKamila Bílská | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0797 | |||||||||||||||
20 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0752 | |||||||||||||||
21 | Sophie DvořákováSophie Dvořáková | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0736 | |||||||||||||||
22 | Tereza BučkováTereza Bučková | 10 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0731 | |||||||||||||||
23 | Šarlota ProkůpkováŠarlota Prokůpková | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0701 | |||||||||||||||
24 | Vendula KarbanováVendula Karbanová | 09 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0667 | |||||||||||||||
25 | Natálie HolcováNatálie Holcová | 08 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0659 | |||||||||||||||
26 | Sofie StránskáSofie Stránská | 08 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0612 | |||||||||||||||
27 | Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková | 08 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0605 | |||||||||||||||
28 | Pavla KohútováPavla Kohútová | 10 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0584 | |||||||||||||||
29 | Linda LéblováLinda Léblová | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0566 | |||||||||||||||
30 | Kateřina HellerováKateřina Hellerová | 09 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0527 | |||||||||||||||
31 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 08 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0516 | |||||||||||||||
32 | Hana GaislerováHana Gaislerová | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0512 | |||||||||||||||
33 | Tereza PanuškováTereza Panušková | 09 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0449 | |||||||||||||||
34 | Anastasia Marie PokováAnastasia Marie Poková | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0436 | |||||||||||||||
35= | Emma UrbanováEmma Urbanová | 10 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0430 | |||||||||||||||
35= | Nela Julia KorfováNela Julia Korfová | 09 | ZS Metelkovo nám. | PB 0430 | |||||||||||||||
37 | Veronika BurešováVeronika Burešová | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0414 | |||||||||||||||
38 | Antonie KubalováAntonie Kubalová | 10 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0386 | |||||||||||||||
39= | Eliška BeránkováEliška Beránková | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0369 | |||||||||||||||
39= | Ema TýnkováEma Týnková | 09 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0369 | |||||||||||||||
41 | Tereza PanuškováTereza Panušková | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | PB 0355 | |||||||||||||||
42= | Tereza KušnírákováTereza Kušníráková | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0355 | |||||||||||||||
42= | Michaela MalinováMichaela Malinová | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0355 | |||||||||||||||
44 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0340 | |||||||||||||||
45 | Valerie KrausováValerie Krausová | 08 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0338 | |||||||||||||||
46 | Adéla BondorováAdéla Bondorová | 08 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0331 | |||||||||||||||
47 | Kateřina RezkováKateřina Rezková | 09 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0325 | |||||||||||||||
48 | Klára ŠílováKlára Šílová | 10 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0308 | |||||||||||||||
49 | Jana BláhováJana Bláhová | 08 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0287 | |||||||||||||||
50= | Aneta BeránkováAneta Beránková | 08 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0265 | |||||||||||||||
50= | Alžběta KotvaldováAlžběta Kotvaldová | 10 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0265 | |||||||||||||||
52= | Veronika ČernáVeronika Černá | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0257 | |||||||||||||||
52= | Nicol ČepičkováNicol Čepičková | 09 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0257 | |||||||||||||||
54 | Barbora KopečnáBarbora Kopečná | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0222 | |||||||||||||||
55 | Amálie ČervinskáAmálie Červinská | 08 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0211 | |||||||||||||||
56 | Leontýna BurešováLeontýna Burešová | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0204 | |||||||||||||||
57 | Helena PopovyčováHelena Popovyčová | 08 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0199 | |||||||||||||||
58= | Karolína KestlerováKarolína Kestlerová | 10 | Gymnázium Varnsdorf | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Veronika PřibylováVeronika Přibylová | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Veronika JurničkováVeronika Jurničková | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Viktorie GréeViktorie Grée | 08 | ZS Metelkovo nám. | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Kateřina FoldováKateřina Foldová | 10 | ZS Metelkovo nám. | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Anežka PřibylováAnežka Přibylová | 10 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Aneta KailováAneta Kailová | 09 | ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Adriana GýnováAdriana Gýnová | 09 | AK Most | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová | 10 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Alice VaibarováAlice Vaibarová | 09 | ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Ema HomolkováEma Homolková | 08 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 09 | ZŠ Žatec, Komenského alej | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Klára BernáškováKlára Bernášková | 09 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Nela BaslíkováNela Baslíková | 08 | GYMNÁZIUM LOVOSICE | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Karla SměšnáKarla Směšná | 10 | Gymnázium Klášterec nad Ohří | PB 0000 | |||||||||||||||
58= | Nela SchillhabelováNela Schillhabelová | 09 | ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 75 závodníků |