Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Běžeckého poháru mládeže – běh v okolí vodní nádrže Džbán

Praha - Džbán (20. 4. 2022)

Přespolní běh - Dorostenci

(st, 20.4.2022 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 47 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:09:44
2 26 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 0:09:45
3 27 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:11:17
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(st, 20.4.2022 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 172 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:42
2 23 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:47
3 25 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:02
4 33 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:02
5 158 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:08
6 64 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:13
7 26 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:05:26
8 66 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:34
9 82 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:39
10 68 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:47
11 22 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:05:51
12 160 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:52
13 51 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:00
14 24 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:23
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(st, 20.4.2022 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 150 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:14
2 149 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:15
3 141 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:46
4 152 Filip KolářFilip Kolář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:01
5 157 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:15
6 154 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:16
7 144 David KarpelesDavid Karpeles 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:26
8 147 Filip KnoppFilip Knopp 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:27
9 145 Tadeáš KrbecTadeáš Krbec 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:32
10 146 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:36
11 140 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:39
12 143 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:41
13 156 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:44
14 151 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:53
15 155 Jan NovotnýJan Novotný 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:07:03
16 153 Jan KovářJan Kovář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:07:03
17 148 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:07:08
18 158 Kryštof Daniel ChirnsideKryštof Daniel Chirnside 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:07:14
19 142 Jakub KrejzaJakub Krejza 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:08:38
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(st, 20.4.2022 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:06:07
2 1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:25
3 6 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:35
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(st, 20.4.2022 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:25
2 5 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:47
3 15 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:06:01
4 14 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:06:13
5 6 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:14
6 12 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:15
7 11 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:16
8 3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:24
9 9 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:06:26
10 7 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:06:27
11 8 Julie HorníkováJulie Horníková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:06:27
12 13 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:28
13 10 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:06:46
14 2 Sára ŠustkováSára Šustková 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 0:06:54
15 1 Anna KunertováAnna Kunertová 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 0:09:02
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(st, 20.4.2022 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 153 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 0:05:22
2 150 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:32
3 159 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:33
4 144 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:37
5 160 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:46
6 151 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:50
7 169 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:57
8 155 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 0:06:03
9 170 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:04
10 145 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:05
11 157 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:07
12 162 Eliška BlažkováEliška Blažková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:12
13 143 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:13
14 164 Laura HavrlantováLaura Havrlantová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:15
15 166 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:19
16 148 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:20
17 147 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:25
18 142 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:26
19 154 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 0:06:31
20 158 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:32
21 168 Kristína PištělákováKristína Pištěláková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:33
22 163 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:34
23 141 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:34
24 146 Tereza ŠukováTereza Šuková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:35
25 140 Veronika KoštejnováVeronika Koštejnová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:37
26 161 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:37
27 167 Adéla Julie PavlátováAdéla Julie Pavlátová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:50
28 149 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:51
29 152 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:07:08
30 156 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:07:14
31 165 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:07:40
32 171 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:08:06
Celkem 32 závodníků