Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III- Karlovy Vary

Ostrov nad Ohří (17. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš HynekTadeáš Hynek 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 08.13 523.00
2 Marek TlachMarek Tlach 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 6 08.29 478.00
3= Jaroslav SlepičkaJaroslav Slepička 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 08.51 421.00
3= Jiří BusinskýJiří Businský 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 08.51 421.00
5 Václav BoudaVáclav Bouda 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 4 08.91 324.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TeteraDavid Tetera 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 07.90 589.00
2 Roman Ta Tuan DatRoman Ta Tuan Dat 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 08.14 520.00
3 Martin LešťanMartin Lešťan 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 08.15 517.00
4 Václav PeroutkaVáclav Peroutka 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 08.23 495.00
MS Tomáš UrbánekTomáš Urbánek 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 09.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TeteraDavid Tetera 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 07.90 589.00
2 Tadeáš HynekTadeáš Hynek 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 08.13 523.00
3 Roman Ta Tuan DatRoman Ta Tuan Dat 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 08.14 520.00
4 Martin LešťanMartin Lešťan 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 08.15 517.00
5 Václav PeroutkaVáclav Peroutka 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 08.23 495.00
6 Marek TlachMarek Tlach 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 6 08.29 478.00
7 Jaroslav SlepičkaJaroslav Slepička 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 08.51 421.00
7 Jiří BusinskýJiří Businský 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 08.51 421.00
9 Václav BoudaVáclav Bouda 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 4 08.91 324.00
10 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 09.49

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 6 08.64 388.00
2 Radek HloušekRadek Hloušek 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 08.86 336.00
3 Adam ChlapovičAdam Chlapovič 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 09.40 222.00
4 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.66 174.00
5 Oliver ŘíhaOliver Říha 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 09.99 122.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PajerFilip Pajer 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 08.23 495.00
2 Vasil KobanVasil Koban 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 09.45 212.00
3 Matěj FaktorMatěj Faktor 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 09.60 185.00
4 Daniel CardaDaniel Carda 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 09.65 176.00
5 Martin BílýMartin Bílý 10 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 4 09.73 163.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PajerFilip Pajer 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 08.23 495.00
2 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 6 08.64 388.00
3 Radek HloušekRadek Hloušek 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 08.86 336.00
4 Adam ChlapovičAdam Chlapovič 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 09.40 222.00
5 Vasil KobanVasil Koban 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 09.45 212.00
6 Matěj FaktorMatěj Faktor 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 09.60 185.00
7 Daniel CardaDaniel Carda 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 09.65 176.00
8 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.66 174.00
9 Martin BílýMartin Bílý 10 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 4 09.73 163.00
10 Oliver ŘíhaOliver Říha 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 09.99 122.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MikováTereza Miková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 6 09.00 566.00
2 Tereza KodýtkováTereza Kodýtková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 09.46 454.00
3 Eliška KaderováEliška Kaderová 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 09.58 426.00
4 Jesika HarazimováJesika Harazimová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 10.12 312.00
5 Štěpánka KozelkováŠtěpánka Kozelková 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 10.23 291.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 08.78 624.00
2 Karolína FikáčkováKarolína Fikáčková 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.29 494.00
3 Ester LažanskáEster Lažanská 06 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 09.40 468.00
4 Klára DáňováKlára Dáňová 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.44 458.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 4 08.64 662.00
2 Nely NávorkováNely Návorková 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 09.08 546.00
3 Nikola MolnárováNikola Molnárová 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 09.57 428.00
4 Gabriela DucháčkováGabriela Ducháčková 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 09.70 400.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 4 08.64 662.00
2 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 08.78 624.00
3 Tereza MikováTereza Miková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 6 09.00 566.00
4 Nely NávorkováNely Návorková 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 09.08 546.00
5 Karolína FikáčkováKarolína Fikáčková 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.29 494.00
6 Ester LažanskáEster Lažanská 06 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 09.40 468.00
7 Klára DáňováKlára Dáňová 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.44 458.00
8 Tereza KodýtkováTereza Kodýtková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 09.46 454.00
9 Nikola MolnárováNikola Molnárová 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 09.57 428.00
10 Eliška KaderováEliška Kaderová 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 09.58 426.00
11 Gabriela DucháčkováGabriela Ducháčková 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 09.70 400.00
12 Jesika HarazimováJesika Harazimová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 10.12 312.00
13 Štěpánka KozelkováŠtěpánka Kozelková 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 10.23 291.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 5 09.00 566.00
2 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 09.30 492.00
3= Magdalena PlomerováMagdalena Plomerová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 09.65 411.00
3= Alia AbdelcaderAlia Abdelcader 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 4 09.65 411.00
5 Nikola VopatováNikola Vopatová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1 10.16 304.00
6 Anna TůmováAnna Tůmová 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 10.30 278.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 08.67 654.00
2 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 09.17 523.00
3 Jana KeřkováJana Keřková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 09.30 492.00
4 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 09.32 487.00
5 Vanessa TvrdkováVanessa Tvrdková 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 6 10.06 324.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 5 08.70 645.00
2 Gabriela MíčkováGabriela Míčková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 10.07 322.00
MS Magdalena TurkováMagdalena Turková 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 10.26
4 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 10.44 252.00
5 Štěpánka KrskováŠtěpánka Krsková 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 4 11.77 67.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 08.67 654.00
2 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 5 08.70 645.00
3 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 5 09.00 566.00
4 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 09.17 523.00
5 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 09.30 492.00
5 Jana KeřkováJana Keřková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 09.30 492.00
7 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 09.32 487.00
8 Magdalena PlomerováMagdalena Plomerová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 09.65 411.00
8 Alia AbdelcaderAlia Abdelcader 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 4 09.65 411.00
10 Vanessa TvrdkováVanessa Tvrdková 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 6 10.06 324.00
11 Gabriela MíčkováGabriela Míčková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 10.07 322.00
12 Nikola VopatováNikola Vopatová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1 10.16 304.00
13 Magdalena TurkováMagdalena Turková 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 10.26
14 Anna TůmováAnna Tůmová 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 10.30 278.00
15 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 10.44 252.00
16 Štěpánka KrskováŠtěpánka Krsková 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 4 11.77 67.00

600 m - Ml. žákyně

(út, 17.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie RybákováLucie Rybáková 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 1:55.93 570.00
2 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 5 2:01.54 486.00
3 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 2:01.71 484.00
4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 3 2:03.73 455.00
5 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 4 2:06.80 413.00
6 Karolína VlašimskáKarolína Vlašimská 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 12 2:10.22 369.00
7 Štěpánka SeidlováŠtěpánka Seidlová 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 8 2:10.58 364.00
8 Barbora SlunčíkováBarbora Slunčíková 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 9 2:14.68 314.00
9 Alia AbdelcaderAlia Abdelcader 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 1 2:17.20 285.00
10 Sofie SavchenkoSofie Savchenko 10 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 7 2:21.76 236.00
11 Eliška ŠantorováEliška Šantorová 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 11 2:22.38 230.00
12 Nina SolfronkováNina Solfronková 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 10 2:22.81 225.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 2:43.46 534.00
2 Magdalena PotužníkováMagdalena Potužníková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 9 2:46.35 502.00
3 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 7 2:47.40 491.00
4 Veronika PichrtováVeronika Pichrtová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 8 3:01.10 355.00
5 Nikola VaškováNikola Vašková 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 10 3:02.71 340.00
6 Nikola MolnárováNikola Molnárová 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 6 3:19.07 208.00
7 Ema MinářováEma Minářová 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 5 3:20.60 198.00
8 Eliška KaderováEliška Kaderová 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 3:24.95 168.00
9 Vanessa BurketováVanessa Burketová 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1 3:25.12 167.00
10 Tereza KodýtkováTereza Kodýtková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 3:50.98 40.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 17.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek HloušekRadek Hloušek 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 3 3:14.06 533.00
2 Adam HanekAdam Hanek 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 3:20.26 479.00
3 Petr KunešPetr Kuneš 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 5 3:24.73 442.00
4 Adam NěmecAdam Němec 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 7 3:34.47 366.00
5 Jiří ČihoskýJiří Čihoský 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 1 3:36.68 350.00
6 Vojtěch RejmanVojtěch Rejman 10 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 9 3:39.89 327.00
7 Adam ChlapovičAdam Chlapovič 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 3:47.51 275.00
8 Antonín MatoušekAntonín Matoušek 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 3:51.52 250.00
9 Jakub PánekJakub Pánek 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 8 4:31.76 58.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr MrázekPetr Mrázek 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 6 5:01.86 549.00
2 Jakub DondaJakub Donda 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 5:03.53 540.00
3 Hynek RandýsekHynek Randýsek 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 7 5:12.74 489.00
4 Marek TlachMarek Tlach 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 9 5:13.04 487.00
5 Filip TothFilip Toth 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 10 5:14.03 482.00
6 Jiří BusinskýJiří Businský 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 1 5:29.03 404.00
7 Jaroslav SlepičkaJaroslav Slepička 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 8 5:30.85 395.00
8 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 5:32.43 387.00
MS Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 5:37.95
10 Matěj HolubMatěj Holub 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 6:25.60 169.00
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Merhulík, Tetera, Lešťan, Ta Tuan Dat Merhulík, Tetera, Lešťan, Ta Tuan Dat Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 5 31.14 511.00
2 Hynek, Mrázek, Randýsek, Peroutka Hynek, Mrázek, Randýsek, Peroutka ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 4 31.76 468.00
3 Skuhravý, Kolda, Tlach, Košek Skuhravý, Kolda, Tlach, Košek ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 1 32.31 432.00
4 Kunc, Janecký, Donda, Kožíšek Kunc, Janecký, Donda, Kožíšek Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 34.33 308.00
5 Bouda, Businský, Slepička, Vaněček Bouda, Businský, Slepička, Vaněček Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 35.12 265.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 17.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hloušek, Vaculík, Němec, Vosátka Hloušek, Vaculík, Němec, Vosátka ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 33.82 338.00
2 Bílý, Čihoský, Smrčka, Pajer Bílý, Čihoský, Smrčka, Pajer Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 34.09 322.00
3 Chlapovič, Koban, Halámka, Rada Chlapovič, Koban, Halámka, Rada Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 36.51 197.00
4 Hanek, Šimon, Faktor, Miosga Hanek, Šimon, Faktor, Miosga Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 36.91 178.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Draská, Česáková, Lažanská, Husáková Draská, Česáková, Lažanská, Husáková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 3 34.91 537.00
2 Farmačková, Skochenko, Bažilová, Němcová Farmačková, Skochenko, Bažilová, Němcová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 36.39 447.00
3 Minářová, Kozelková, Hartová, Kaderová Minářová, Kozelková, Hartová, Kaderová Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 37.82 367.00
4 Schrámková, Kubínová, Vlková, Pilousová Schrámková, Kubínová, Vlková, Pilousová ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 38.56 328.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořtová, Fikáčková, Blehová, Dáňová Hořtová, Fikáčková, Blehová, Dáňová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 35.31 512.00
2 Potužníková, Ducháčková, Molnárová, Březinová Potužníková, Ducháčková, Molnárová, Březinová ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 35.32 511.00
3 Kodýtková, Burketová, Harazimová, Miková Kodýtková, Burketová, Harazimová, Miková ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 36.47 442.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Draská, Česáková, Lažanská, Husáková Draská, Česáková, Lažanská, Husáková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 3 34.91 537.00
2 Hořtová, Fikáčková, Blehová, Dáňová Hořtová, Fikáčková, Blehová, Dáňová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 35.31 512.00
3 Potužníková, Ducháčková, Molnárová, Březinová Potužníková, Ducháčková, Molnárová, Březinová ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 2 35.32 511.00
4 Farmačková, Skochenko, Bažilová, Němcová Farmačková, Skochenko, Bažilová, Němcová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 36.39 447.00
5 Kodýtková, Burketová, Harazimová, Miková Kodýtková, Burketová, Harazimová, Miková ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 36.47 442.00
6 Minářová, Kozelková, Hartová, Kaderová Minářová, Kozelková, Hartová, Kaderová Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 2 37.82 367.00
7 Schrámková, Kubínová, Vlková, Pilousová Schrámková, Kubínová, Vlková, Pilousová ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 38.56 328.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Riedlová, Oťapkova, Kučerová, Michálková Riedlová, Oťapkova, Kučerová, Michálková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 33.47 632.00
2 Tvrdková, Simmerová, Kořánová, Vlašimská Tvrdková, Simmerová, Kořánová, Vlašimská ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 34.47 565.00
3 Rybáková, Reinlová, Plomerová, Dobošová Rybáková, Reinlová, Plomerová, Dobošová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 37.12 405.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Keřková, Abdelcader, Růžková, Roschelová Keřková, Abdelcader, Růžková, Roschelová ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 4 36.21 457.00
2 Tůmová, Seidlová, Prágrová, Vopatová Tůmová, Seidlová, Prágrová, Vopatová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 38.20 347.00
3 Holátová, Savchenko, Dvorská, Brůžová Holátová, Savchenko, Dvorská, Brůžová ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 39.09 302.00
4 Bílková, Krsková, Čechová, Slunčíková Bílková, Krsková, Čechová, Slunčíková Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 39.21 296.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Riedlová, Oťapkova, Kučerová, Michálková Riedlová, Oťapkova, Kučerová, Michálková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 33.47 632.00
2 Tvrdková, Simmerová, Kořánová, Vlašimská Tvrdková, Simmerová, Kořánová, Vlašimská ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 4 34.47 565.00
3 Keřková, Abdelcader, Růžková, Roschelová Keřková, Abdelcader, Růžková, Roschelová ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 4 36.21 457.00
4 Rybáková, Reinlová, Plomerová, Dobošová Rybáková, Reinlová, Plomerová, Dobošová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 37.12 405.00
5 Tůmová, Seidlová, Prágrová, Vopatová Tůmová, Seidlová, Prágrová, Vopatová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 2 38.20 347.00
6 Holátová, Savchenko, Dvorská, Brůžová Holátová, Savchenko, Dvorská, Brůžová ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 39.09 302.00
7 Bílková, Krsková, Čechová, Slunčíková Bílková, Krsková, Čechová, Slunčíková Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 3 39.21 296.00

skok vysoký - Žáci

(út, 17.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Petr MrázekPetr Mrázek
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
07 5 PB 1.50 - o o o o o xxo o xxx 389.00
2 Ondřej KoldaOndřej Kolda
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
06 1 PB 1.50 o o o o xo xo xo o xxx 389.00
3 Jan KožíšekJan Kožíšek
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 2 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
4 Michal VaněčekMichal Vaněček
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 7 PB 1.42 xo o o xxo o xxo xxx 331.00
5 Vít LacinaVít Lacina
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
06 3 PB 1.38 o o o xo o xxx 303.00
6 Hynek RandýsekHynek Randýsek
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
07 6 PB 1.38 - o o o xxo xxx 303.00
7 Martin LešťanMartin Lešťan
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 4 PB 1.34 xxo o xo o xxx 276.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 17.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Richard VaculíkRichard Vaculík
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 7 PB 1.50 o o o o o o o o o o xxx 389.00
2 Filip TrávníkFilip Trávník
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 6 PB 1.46 o o o o o xo o o o xxx 360.00
3 Filip PajerFilip Pajer
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 2 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
4 Šimon HalámkaŠimon Halámka
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
10 1 PB 1.22 o o o xxx 200.00
5 Jakub SmrčkaJakub Smrčka
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 5 PB 1.22 o xxo o xxx 200.00
6 Dominik RadaDominik Rada
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 4 PB 1.18 o o xxx 176.00
Jakub PánekJakub Pánek
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 3 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 7 PB 1.30 o o o xo xo xxx 409.00
2 Ema MinářováEma Minářová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
06 PB 1.30 o xo o xo xo xxx 409.00
3 Nely NávorkováNely Návorková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
07 6 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
4= Ilona SkochenkoIlona Skochenko
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 9 PB 1.26 o o - xo xxx 369.00
4= Barbora VlkováBarbora Vlková
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
07 10 PB 1.26 o o o xo xxx 369.00
6 Nikola FarmačkováNikola Farmačková
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 3 PB 1.22 o o o xxx 331.00
7 Eliška BřezinováEliška Březinová
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 1 PB 1.22 o xxo xo xxx 331.00
8 Štěpánka KozelkováŠtěpánka Kozelková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 4 PB 1.22 o o xxo xxx 331.00
9 Vendula HusákováVendula Husáková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
06 PB 1.22 o xo xxo xxx 331.00
10 Tereza PilousováTereza Pilousová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 PB 1.18 o xo xxx 293.00
11 Ema DraskáEma Draská
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
07 PB 1.14 xo xxx 257.00
Daniela SchrámkováDaniela Schrámková
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 8 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 17.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 1.46 577.00
2 Eliška HolátováEliška Holátová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 1.34 449.00
3 Nikola VopatováNikola Vopatová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 1.30 409.00
4 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 1.26 369.00
5= Sára KalkusováSára Kalkusová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 1.22 331.00
5= Jana KeřkováJana Keřková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 1.22 331.00
7 Barbora PrágrováBarbora Prágrová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 1.18 293.00
8= Veronika ŠvecováVeronika Švecová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 1.14 257.00
8= Nikola RůžkováNikola Růžková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 1.14 257.00
8= Kateřina BrůžováKateřina Brůžová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 1.14 257.00
11 Zuzana HořtováZuzana Hořtová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 1.10 222.00
12 Barbora SlunčíkováBarbora Slunčíková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 1.06 188.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 17.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 5 5.00 382.00
2 Tadeáš HynekTadeáš Hynek
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
06 2 4.77 339.00
3 David TeteraDavid Tetera
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 7 4.72 330.00
4= Václav PeroutkaVáclav Peroutka
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 4.55 299.00
4= Daniel PečenkaDaniel Pečenka
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
06 4.55 299.00
6 Roman Ta Tuan DatRoman Ta Tuan Dat
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 6 4.50 290.00
7 Filip VaněkFilip Vaněk
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
07 9 4.46 283.00
8 Vít LacinaVít Lacina
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
06 4 4.31 257.00
9 Matěj HolubMatěj Holub
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 1 3.97 201.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 17.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FaktorMichal Faktor
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 4.19 237.00
2 Adam NěmecAdam Němec
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 4.15 230.00
3 Jakub VosátkaJakub Vosátka
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 3.96 199.00
4 Petr KunešPetr Kuneš
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 3.95 198.00
5 Denny ŠimonDenny Šimon
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 3.92 193.00
6 Adam HanekAdam Hanek
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 3.88 187.00
MS Matěj FaktorMatěj Faktor
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 3.64
8 Jakub SmrčkaJakub Smrčka
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 3.60 145.00
9 Martin BílýMartin Bílý
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
10 3.55 137.00
10 Jakub PánekJakub Pánek
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 3.44 122.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice ČesákováAlice Česáková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
07 2 PB 4.56 - 443.00
2 Nikola HořtováNikola Hořtová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 7 PB 3.98 - 303.00
3 Eliška BřezinováEliška Březinová
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 1 PB 3.91 - 287.00
4 Gabriela DucháčkováGabriela Ducháčková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
07 4 PB 3.89 - 283.00
5= Barbora VlkováBarbora Vlková
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
07 11 PB 3.80 - 263.00
5= Klára DáňováKlára Dáňová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 3 PB 3.80 - 263.00
7 Daniela SchrámkováDaniela Schrámková
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
06 9 PB 3.70 - 242.00
8 Nikola FarmačkováNikola Farmačková
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 5 PB 3.67 - 235.00
9 Simona HartováSimona Hartová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 6 PB 3.27 - 155.00
10 Tereza OndřejíčkováTereza Ondřejíčková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 8 PB 2.75 - 67.00
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
06 10 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 17.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 15 PB 4.57 446.00
2= Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
08 10 PB 4.28 374.00
2= Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 6 PB 4.28 374.00
4 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 4 PB 4.21 357.00
5 Eliška HolátováEliška Holátová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 5 PB 4.16 345.00
6 Magdalena PlomerováMagdalena Plomerová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 9 PB 4.15 343.00
7 Tereza RoschelováTereza Roschelová
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 11 PB 3.98 303.00
8 Vanessa TvrdkováVanessa Tvrdková
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 14 PB 3.80 263.00
9 Vendula DobošováVendula Dobošová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 3 PB 3.72 246.00
10 Adéla BílkováAdéla Bílková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 1 PB 3.48 196.00
11 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 7 PB 3.45 190.00
12 Magdalena TurkováMagdalena Turková
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 13 PB 3.27 155.00
13 Gabriela MíčkováGabriela Míčková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 8 PB 3.26 153.00
14 Natálie ČechováNatálie Čechová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 2 PB 2.74 66.00
15 Eliška ŠantorováEliška Šantorová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 12 PB 2.50 34.00
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ilona SkochenkoIlona Skochenko
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 PB 09.36 488.00
2 Magdalena PotužníkováMagdalena Potužníková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 PB 09.12 472.00
3 Tereza MikováTereza Miková
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
07 PB 08.98 463.00
4 Tereza BažilováTereza Bažilová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 PB 07.70 380.00
5 Ester LažanskáEster Lažanská
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
06 PB 07.54 370.00
6 Vanessa BurketováVanessa Burketová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
07 PB 07.33 356.00
7 Veronika PichrtováVeronika Pichrtová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 PB 07.01 336.00
8 Tereza OndřejíčkováTereza Ondřejíčková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 PB 06.47 301.00
9 Jolana ŽigmondováJolana Žigmondová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 PB 04.65 186.00
Simona HartováSimona Hartová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 DNS
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 17.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
08 10.55 519.00
2 David ParulaDavid Parula
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 10.40 510.00
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 10.02 487.00
4 Václav BoudaVáclav Bouda
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
06 09.69 467.00
5 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
07 09.20 438.00
6 Jakub SkuhravýJakub Skuhravý
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
06 09.04 428.00
7 Daniel PečenkaDaniel Pečenka
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
06 08.32 385.00
8 Dominik KošekDominik Košek
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 08.10 372.00
Celkem 8 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Tadeáš HynekTadeáš Hynek 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0008
1= Petr MrázekPetr Mrázek 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0000
1= Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0031
1= David TeteraDavid Tetera 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0031
1= Martin LešťanMartin Lešťan 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0031
1= Roman Ta Tuan DatRoman Ta Tuan Dat 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0031
2= Marek TlachMarek Tlach 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0008
2= Jakub DondaJakub Donda 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
2= David ParulaDavid Parula 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0010
2= Václav PeroutkaVáclav Peroutka 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0032
3= Hynek RandýsekHynek Randýsek 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0000
3= Jaroslav SlepičkaJaroslav Slepička 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0009
3= Jiří BusinskýJiří Businský 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0009
3= Jakub SkuhravýJakub Skuhravý 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0032
3= Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0010
3= Ondřej KoldaOndřej Kolda 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0032
3= Dominik KošekDominik Košek 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0032
4 Jan KožíšekJan Kožíšek 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0034
5= Václav BoudaVáclav Bouda 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0009
5= Filip TothFilip Toth 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
5= Michal VaněčekMichal Vaněček 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0035
7 Daniel PečenkaDaniel Pečenka 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0008
8 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
MS Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
9 Vít LacinaVít Lacina 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0560
10 Matěj HolubMatěj Holub 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0000
23= Tomáš UrbánekTomáš Urbánek 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
23= Filip VaněkFilip Vaněk 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0000
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 17.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ČihoskýJiří Čihoský
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 3 49.00 299.00
2 Daniel CardaDaniel Carda
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 1 46.53 279.00
3 Vasil KobanVasil Koban
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 4 44.00 257.00
4 Oliver ŘíhaOliver Říha
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 7 40.66 230.00
5 Jakub VosátkaJakub Vosátka
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 9 39.25 218.00
6 Vojtěch MiosgaVojtěch Miosga
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 5 39.07 217.00
7 Antonín ČernýAntonín Černý
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
22 2 36.66 197.00
8 Vojtěch RejmanVojtěch Rejman
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
10 6 35.81 190.00
9 Filip TrávníkFilip Trávník
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
09 8 34.97 183.00
Celkem 9 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek HloušekRadek Hloušek 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 1207
2 Filip PajerFilip Pajer 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0798
3 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0777
4 Adam ChlapovičAdam Chlapovič 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0694
5 Jiří ČihoskýJiří Čihoský 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0649
6 Adam HanekAdam Hanek 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0479
7 Vasil KobanVasil Koban 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0469
8 Martin BílýMartin Bílý 10 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0459
9 Daniel CardaDaniel Carda 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0455
10 Petr KunešPetr Kuneš 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0442
11 Jakub VosátkaJakub Vosátka 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0417
12 Filip TrávníkFilip Trávník 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0360
13 Jakub SmrčkaJakub Smrčka 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0345
14 Vojtěch RejmanVojtěch Rejman 10 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0327
15 Michal FaktorMichal Faktor 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0237
16= Oliver ŘíhaOliver Říha 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0230
16= Adam NěmecAdam Němec 09 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0230
18 Vojtěch MiosgaVojtěch Miosga 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0217
19 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0200
20 Denny ŠimonDenny Šimon 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0193
21 Dominik RadaDominik Rada 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0176
22= Antonín MatoušekAntonín Matoušek 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
22= Jakub PánekJakub Pánek 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0000
22= Matěj FaktorMatěj Faktor 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
22= Antonín ČernýAntonín Černý 22 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
Celkem 25 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdalena PotužníkováMagdalena Potužníková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 1485
2 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1439
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 1105
4 Tereza MikováTereza Miková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1029
5 Ema MinářováEma Minářová 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0974
6 Tereza KodýtkováTereza Kodýtková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0936
7 Nely NávorkováNely Návorková 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0915
8 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0900
9 Ilona SkochenkoIlona Skochenko 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0857
10 Ester LažanskáEster Lažanská 06 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0838
11 Ema DraskáEma Draská 07 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0794
12 Barbora VlkováBarbora Vlková 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0632
13 Štěpánka KozelkováŠtěpánka Kozelková 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0622
14 Eliška BřezinováEliška Březinová 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0618
15 Eliška KaderováEliška Kaderová 06 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0594
16 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0534
17 Vanessa BurketováVanessa Burketová 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0523
18 Karolína FikáčkováKarolína Fikáčková 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0494
19 Nikola MolnárováNikola Molnárová 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0428
20 Tereza BažilováTereza Bažilová 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0380
21 Tereza OndřejíčkováTereza Ondřejíčková 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0368
22 Veronika PichrtováVeronika Pichrtová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0355
23 Vendula HusákováVendula Husáková 06 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0331
24 Tereza PilousováTereza Pilousová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0293
25 Gabriela DucháčkováGabriela Ducháčková 07 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0283
26 Klára DáňováKlára Dáňová 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0263
27 Daniela SchrámkováDaniela Schrámková 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0242
28 Jolana ŽigmondováJolana Žigmondová 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0186
29 Simona HartováSimona Hartová 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0155
30= Simona HartováSimona Hartová 22 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0000
30= Jesika HarazimováJesika Harazimová 06 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
30= Klára KubínováKlára Kubínová 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
30= Kateřina BlehováKateřina Blehová 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
30= Nikola FarmačkováNikola Farmačková 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
30= Nikola VaškováNikola Vašková 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
30= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 06 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0000
Celkem 36 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 1651
2 Jana KeřkováJana Keřková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 1280
3 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0984
4 Lucie RybákováLucie Rybáková 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0975
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0853
6 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0844
7 Eliška HolátováEliška Holátová 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0794
8 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0780
9 Magdalena PlomerováMagdalena Plomerová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0754
10 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0729
11 Nikola VopatováNikola Vopatová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0713
12 Alia AbdelcaderAlia Abdelcader 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0696
13 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0654
14 Tereza RoschelováTereza Roschelová 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0613
15 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0603
16 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0577
17 Vanessa TvrdkováVanessa Tvrdková 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0565
18 Sofie SavchenkoSofie Savchenko 10 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0538
19 Nikola RůžkováNikola Růžková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0512
20 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0509
21 Barbora SlunčíkováBarbora Slunčíková 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0502
22 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0486
23 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0455
24 Karolína VlašimskáKarolína Vlašimská 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0369
25 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0369
26 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0341
27 Sára KalkusováSára Kalkusová 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0331
28 Anna TůmováAnna Tůmová 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0282
29 Sofie SimmerováSofie Simmerová 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0277
30 Vendula DobošováVendula Dobošová 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0246
31 Eliška ŠantorováEliška Šantorová 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0230
32 Štěpánka KrskováŠtěpánka Krsková 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0180
33 Natálie ČechováNatálie Čechová 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 0168
34= Štěpánka SeidlováŠtěpánka Seidlová 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
34= Nina SolfronkováNina Solfronková 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
34= Karolínas KořánováKarolínas Kořánová 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
34= Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
34= Gabriela MíčkováGabriela Míčková 08 ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary 0000
34= Magdalena TurkováMagdalena Turková 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
34= Barbora PrágrováBarbora Prágrová 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
41= Lucie RybákováLucie Rybáková 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
41= Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 17.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 12 44.22 407.00
2 Zuzana HořtováZuzana Hořtová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 2 38.86 - 341.00
3 Tereza RoschelováTereza Roschelová
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 7 36.24 - 310.00
4 Sofie SavchenkoSofie Savchenko
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
10 9 35.60 - 302.00
5 Anna TůmováAnna Tůmová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
10 11 33.95 - 282.00
6 Sofie SimmerováSofie Simmerová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 10 33.52 - 277.00
7 Karolínas KořánováKarolínas Kořánová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
08 4 33.11 - 272.00
8 Nikola RůžkováNikola Růžková
ZŠ Konečná Karlovy VaryZŠ Konečná Karlovy Vary
08 8 31.70 - 255.00
9 Kristýna JatiKristýna Jati
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
09 3 30.82 - 245.00
10 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
10 6 28.63 - 219.00
11 Štěpánka KrskováŠtěpánka Krsková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 5 25.30 - 180.00
12 Natálie ČechováNatálie Čechová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 1 18.30 - 102.00
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 560
2 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 35
3 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 34
4 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 32
4 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 32
4 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 32
4 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 32
8 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 31
8 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 31
8 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 31
8 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 31
12 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 10
12 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 10
14 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 9
14 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 9
14 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 9
17 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 8
17 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 8
17 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 8
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
20 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 0
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
20 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 0
20 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 0
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
20 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 0
Celkem 28 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 1207
2 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 798
3 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 777
4 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 694
5 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 649
6 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 479
7 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 469
8 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 459
9 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 455
10 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 442
11 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 417
12 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 360
13 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 345
14 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 327
15 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 237
16 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 230
16 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 230
18 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 217
19 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 200
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 193
21 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 176
22 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
22 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 0
22 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
22 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 1485
2 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 1439
3 Gymnázium Ostrov{8} 1105
4 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 1029
5 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 974
6 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 936
7 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 915
8 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 900
9 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 857
10 Gymnázium Ostrov{8} 838
11 Gymnázium Ostrov{8} 794
12 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 632
13 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 622
14 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 618
15 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 594
16 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 534
17 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 523
18 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 494
19 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 428
20 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 380
21 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 368
22 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 355
23 Gymnázium Ostrov{8} 331
24 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 293
25 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 283
26 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 263
27 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 242
28 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 186
29 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 155
30 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 0
30 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
30 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
30 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
30 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
30 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 0
30 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Ostrov{8} 1651
2 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 1280
3 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 984
4 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 975
5 Gymnázium Ostrov{8} 853
6 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 844
7 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 794
8 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 780
9 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 754
10 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 729
11 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 713
12 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 696
13 Gymnázium Ostrov{8} 654
14 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 613
15 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 603
16 Gymnázium Ostrov{8} 577
17 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 565
18 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 538
19 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 512
20 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 509
21 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 502
22 Gymnázium Ostrov{8} 486
23 Gymnázium Ostrov{8} 455
24 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 369
24 Gymnázium Ostrov{8} 369
26 Gymnázium Ostrov{8} 341
27 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 331
28 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 282
29 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 277
30 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 246
31 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 230
32 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 180
33 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvkov{8} 168
34 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
34 ZŠ Konečná Karlovy Vary{8} 0
34 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
34 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
Celkem 42 závodníků