4. kolo atletického poháru přípravek
Praha - Kotlářka (9. 6. 2022)hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(čt, 9.6.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex PuškařAlex Puškař
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 26.68 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub VajterJakub Vajter
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 24.05 | ||||||||||||||||
3 |
Willem HuysWillem Huys
SK Kotlářka Praha, z.s. |
15 | 21.19 | ||||||||||||||||
4 |
Tadeáš MacháčTadeáš Macháč
SK Aritma Praha |
15 | 19.38 | ||||||||||||||||
5 |
Vít JirkalVít Jirkal
SK Kotlářka Praha, z.s. |
14 | 17.61 | ||||||||||||||||
6 |
Adam ZemanAdam Zeman
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
14 | 16.15 | ||||||||||||||||
7 |
Antonín ČernohorskýAntonín Černohorský
SK Kotlářka Praha, z.s. |
14 | 15.95 | ||||||||||||||||
8 |
Jan MotyčkaJan Motyčka
SK Kotlářka Praha, z.s. |
15 | 15.67 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří ZahrádkaJiří Zahrádka
SK Aritma Praha |
14 | 15.01 | ||||||||||||||||
10 |
Benjamin WeissBenjamin Weiss
SK Kotlářka Praha, z.s. |
14 | 14.15 | ||||||||||||||||
11 |
Matěj ŠaberMatěj Šaber
Atletika Stodůlky, z.s. |
15 | 12.95 | ||||||||||||||||
12 |
Emil BartákEmil Barták
SK Kotlářka Praha, z.s. |
15 | 12.21 | ||||||||||||||||
13 |
Filip ČervenkaFilip Červenka
SK Kotlářka Praha, z.s. |
14 | 11.62 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej JirkalOndřej Jirkal
SK Kotlářka Praha, z.s. |
16 | 11.23 | ||||||||||||||||
15 |
Marek TomšůMarek Tomšů
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 10.78 | ||||||||||||||||
16 |
Otto ZicklerOtto Zickler
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 10.55 | ||||||||||||||||
17 |
Matěj ČervenkaMatěj Červenka
SK Kotlářka Praha, z.s. |
16 | 08.05 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(čt, 9.6.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch JílekVojtěch Jílek
Atletika Stodůlky, z.s. |
11 | 36.96 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš MacháčTomáš Macháč
SK Aritma Praha |
13 | 35.07 | ||||||||||||||||
3 |
Filip HradskýFilip Hradský
SK Kotlářka Praha, z.s. |
12 | 29.99 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej LörincOndřej Lörinc
Atletika Stodůlky, z.s. |
12 | 29.20 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj PolákMatěj Polák
SK Aritma Praha |
11 | 28.03 | ||||||||||||||||
6 |
Tobiáš MotkaTobiáš Motka
SK Kotlářka Praha, z.s. |
12 | 27.27 | ||||||||||||||||
7 |
Simon LudvíkSimon Ludvík
SK Kotlářka Praha, z.s. |
11 | 25.73 | ||||||||||||||||
8 |
Denis KrejčíkDenis Krejčík
Atletika Stodůlky, z.s. |
13 | 24.93 | ||||||||||||||||
9 |
Šimon KlimešŠimon Klimeš
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
13 | 23.89 | ||||||||||||||||
10 |
Lukáš StrnadLukáš Strnad
Atletika Stodůlky, z.s. |
13 | 23.48 | ||||||||||||||||
11 |
Michal SynčákMichal Synčák
SK Kotlářka Praha, z.s. |
13 | 22.71 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub SedláčekJakub Sedláček
SK Kotlářka Praha, z.s. |
12 | 22.40 | ||||||||||||||||
13 |
Michael PeškaMichael Peška
SK Kotlářka Praha, z.s. |
13 | 21.60 | ||||||||||||||||
14 |
Jan Robert BémJan Robert Bém
SK Kotlářka Praha, z.s. |
13 | 20.09 | ||||||||||||||||
15 |
Jan VojířJan Vojíř
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
13 | 19.50 | ||||||||||||||||
16 |
Matyáš RoušarMatyáš Roušar
Atletika Stodůlky, z.s. |
12 | 17.71 | ||||||||||||||||
17 |
Karel JarýKarel Jarý
Atletika Stodůlky, z.s. |
12 | 15.36 | ||||||||||||||||
18 |
Filip TothFilip Toth
SK Aritma Praha |
13 | 13.02 | ||||||||||||||||
19 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
12 | 12.67 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(čt, 9.6.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta KubíkováMarkéta Kubíková
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 17.83 | ||||||||||||||||
2 |
Magdalena PeškováMagdalena Pešková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
15 | 11.75 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana HerálováZuzana Herálová
SK Aritma Praha |
14 | 11.67 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina JankovskáKateřina Jankovská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
15 | 11.57 | ||||||||||||||||
5 |
Beáta DolotinaBeáta Dolotina
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 11.44 | ||||||||||||||||
6 |
Johana ŠejnohováJohana Šejnohová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
14 | 10.00 | ||||||||||||||||
7 |
Žofie JanákováŽofie Janáková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
16 | 09.45 | ||||||||||||||||
8 |
Stella RoušarováStella Roušarová
Atletika Stodůlky, z.s. |
14 | 09.41 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(čt, 9.6.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Laura ListopadLaura Listopad
SK Kotlářka Praha, z.s. |
11 | 31.21 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie BalcerováLucie Balcerová
ASK Slavia Praha |
12 | 30.00 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška StrnadováEliška Strnadová
Atletika Stodůlky, z.s. |
11 | 28.32 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška KruckáEliška Krucká
Atletika Stodůlky, z.s. |
11 | 27.41 | ||||||||||||||||
5 |
Ema NebázniváEma Nebáznivá
SK Aritma Praha |
13 | 21.21 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana KulhánkováZuzana Kulhánková
Atletika Stodůlky, z.s. |
11 | 21.00 | ||||||||||||||||
7 |
Jolana FraňkováJolana Fraňková
Atletika Stodůlky, z.s. |
11 | 20.52 | ||||||||||||||||
8 |
Anna KankrlíkováAnna Kankrlíková
Atletika Stodůlky, z.s. |
12 | 17.95 | ||||||||||||||||
9 |
Julie ZicklerováJulie Zicklerová
Atletika Stodůlky, z.s. |
12 | 17.65 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora KouřimováBarbora Kouřimová
Atletika Stodůlky, z.s. |
12 | 17.61 | ||||||||||||||||
11 |
Anna JelenekováAnna Jeleneková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
13 | 17.31 | ||||||||||||||||
12 |
Julie KracíkováJulie Kracíková
SK Aritma Praha |
12 | 16.50 | ||||||||||||||||
13 |
Rozálie PecánkováRozálie Pecánková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
11 | 16.04 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie StrnadováLucie Strnadová
Atletika Stodůlky, z.s. |
13 | 15.51 | ||||||||||||||||
15 |
Beáta BrožíčkováBeáta Brožíčková
Atletika Stodůlky, z.s. |
11 | 15.35 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina ŠvejdováKateřina Švejdová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
13 | 14.46 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla JanouchováAdéla Janouchová
Atletika Stodůlky, z.s. |
13 | 13.42 | ||||||||||||||||
18 |
Nikola BodskáNikola Bodská
Atletika Stodůlky, z.s. |
13 | 11.26 | ||||||||||||||||
19 |
Ema HrdinováEma Hrdinová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
12 | 10.68 | ||||||||||||||||
20 |
Louise MahéLouise Mahé
SK Kotlářka Praha, z.s. |
12 | 07.88 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza JankovskáTereza Jankovská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
13 | 07.69 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |