Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD přípravek Královéhradeckého kraje skupina C

Jilemnice (9. 6. 2022)

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 8 37.28 202.00
2 Patrik FišerPatrik Fišer
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 5 35.10 184.00
3 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 13 32.71 165.00
4 Antonín JežekAntonín Ježek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 16 32.32 162.00
5 Adam KučeraAdam Kučera
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
11 22 28.69 133.00
6 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 1 26.93 119.00
7 Ladislav LackoLadislav Lacko
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 23 26.10 113.00
8 Jan HumňalJan Humňal
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 14 25.75 110.00
9 Matěj HnykMatěj Hnyk
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 11 25.11 105.00
10 Oldřich HaklOldřich Hakl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 7 24.56 101.00
11 František HepnarFrantišek Hepnar
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 10 21.36 77.00
12 Adam KaisrAdam Kaisr
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 17 20.25 68.00
13 Tobiáš HejnaTobiáš Hejna
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
13 9 20.24 68.00
14 Václav JanýrVáclav Janýr
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 15 20.23 68.00
MS David KratochvílDavid Kratochvíl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 19.75
16 Vojtěch KubíkVojtěch Kubík
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
11 21 19.61 64.00
17 Jakub KlazarJakub Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
14 18 19.30 61.00
18 Václav BožekVáclav Božek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
13 2 18.14 53.00
19 Jan KnapJan Knap
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 19 16.99 45.00
20 Pavel HainišPavel Hainiš
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 6 15.78 36.00
21 Matyáš ČakajdaMatyáš Čakajda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 3 15.59 35.00
22 Jindřich KubíkJindřich Kubík
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
13 20 14.63 28.00
23 Mirek ČermákMirek Čermák
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
14 4 14.30 26.00
24 Radovan HorákRadovan Horák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
14 12 11.90 10.00
Celkem 24 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael VeselýMichael Veselý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
12 20 38.03 208.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 23 37.47 203.00
3 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 8 34.02 175.00
4 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 16 31.18 153.00
5 Jakub MatěáskaJakub Matěáska
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
11 4 29.20 137.00
6 Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 19 28.61 132.00
7 Dominik TrojákDominik Troják
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 17 27.66 125.00
8 Marek ŠírMarek Šír
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 13 27.53 124.00
9 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 3 27.52 124.00
10 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 9 25.75 110.00
11 Emil VrkoslavEmil Vrkoslav
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
13 22 25.32 107.00
MS Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 5 25.11
13 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 10 22.89 88.00
14 Šimon VotočekŠimon Votoček
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 21 22.78 87.00
15 Adam ŠírAdam Šír
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 12 22.02 82.00
16 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
14 18 21.87 81.00
MS Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 24 21.63
18 Adam LaušmanAdam Laušman
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 1 21.05 74.00
19 Ondřej LepltOndřej Leplt
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
11 2 19.90 66.00
20 Richard ŠolcRichard Šolc
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 15 17.87 51.00
21 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 7 17.86 51.00
22 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
13 14 17.17 46.00
23 Daniel NývltDaniel Nývlt
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
13 6 15.18 32.00
24 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
14 11 14.79 29.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anita BlažejováAnita Blažejová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 1 32.65 266.00
2 Aneta ČervenkováAneta Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 5 26.03 189.00
3 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 9 22.94 153.00
4 Vanesa GregorováVanesa Gregorová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 10 21.98 143.00
5 Anna JiráskováAnna Jirásková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
11 16 21.89 142.00
6 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
12 14 21.67 139.00
7 Marie HalamováMarie Halamová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 11 21.41 136.00
8 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 23 20.29 124.00
9 Nela HrdinováNela Hrdinová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 13 19.03 110.00
10 Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
13 8 18.99 109.00
11 Dominika BrázdováDominika Brázdová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 3 18.93 109.00
12 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 17 18.51 104.00
13 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
13 2 18.02 99.00
14 Vendula KubečkováVendula Kubečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 21 17.71 95.00
15 Anna HančováAnna Hančová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 12 17.63 94.00
16 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 19 17.27 91.00
17 Natálie KňákalováNatálie Kňákalová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 20 16.64 84.00
18 Dorota JindrováDorota Jindrová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 15 16.59 83.00
19 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
14 4 14.88 65.00
20 Kateřina KejzlarováKateřina Kejzlarová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
14 18 14.86 65.00
21 Anna DoležalováAnna Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 6 12.00 36.00
22 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 7 11.88 34.00
MS Stela KubíčkováStela Kubíčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
13 22 11.74
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 8 27.54 206.00
2 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 14 23.15 156.00
3 Kateřina VencováKateřina Vencová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 19 23.10 155.00
4 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 21 22.61 150.00
5 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
12 17 21.67 139.00
6 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 9 21.33 135.00
7 Adéla LehkáAdéla Lehká
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 1 20.61 127.00
8 Anežka StřížkováAnežka Střížková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 13 19.48 115.00
9 Bára ValentováBára Valentová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 18 19.17 111.00
10 Anna VískováAnna Vísková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 20 18.34 102.00
11 Anežka MetelkováAnežka Metelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 7 18.14 100.00
12 Kateřina ŠubrtováKateřina Šubrtová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 15 17.60 94.00
13 Sofie MacikováSofie Maciková
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 3 17.51 93.00
14 Marie MatěnováMarie Matěnová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
11 6 17.47 93.00
15 Tereza TropováTereza Tropová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 16 16.06 78.00
16 Laura PohořeláLaura Pohořelá
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 10 15.55 72.00
17 Nela SkalickáNela Skalická
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 11 14.45 61.00
18 Michaela MarelováMichaela Marelová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 4 13.29 49.00
19 Dominika MatějkováDominika Matějková
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 5 13.09 47.00
20 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 12 12.18 37.00
21 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 22 11.79 34.00
22 Ema LonskáEma Lonská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 2 09.20 9.00
Celkem 22 závodníků