Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Blansko

Blansko (12. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Dušan LátDušan Lát 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 4 07.90 589.00
2 106 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 07.99 563.00
3 76 Lukáš FialaLukáš Fiala 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 3 08.08 537.00
4 80 Maksim LaloMaksim Lalo 06 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 7 08.16 514.00
5 95 Matyáš MusilMatyáš Musil 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5 08.18 509.00
6 101 Martin KopeckýMartin Kopecký 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 08.29 478.00
7 14 Matěj KonečnýMatěj Konečný 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 8 08.68 378.00
8 81 Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 1 08.68 378.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Dominik KejíkDominik Kejík 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 07.95 574.00
2 11 Lukáš BílekLukáš Bílek 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 08.12 525.00
3 68 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 5 08.19 506.00
4 36 Patrik JindřichPatrik Jindřich 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.25 489.00
5 134 Filip KřížFilip Kříž 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 1 08.28 481.00
6 71 Filip SkřičkaFilip Skřička 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 8 08.77 357.00
7 288 Michal HerčíkMichal Herčík 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 08.85 338.00
8 30 Martin KolářMartin Kolář 08 slovakovaslovakova 7 08.92 322.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Vojtěch PalaVojtěch Pala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 1 08.06 542.00
2 289 Luboš HorákLuboš Horák 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 08.17 511.00
3 44 Jan BrázdaJan Brázda 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 08.18 509.00
4 121 David ChládekDavid Chládek 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 2 08.20 503.00
5 24 Matěj RychnovskýMatěj Rychnovský 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 8 08.26 487.00
6 46 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 08.26 487.00
7 22 Benedikt KlusáčekBenedikt Klusáček 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 08.27 484.00
8 48 Jan HrazdíraJan Hrazdíra 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 08.37 457.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Patrik FilkaPatrik Filka 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 5 07.87 598.00
2 140 Radim KaderkaRadim Kaderka 06 Knínice AKnínice A 3 08.18 509.00
3 111 Filip KosorinFilip Kosorin 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 08.25 489.00
4 290 Simon ZemánekSimon Zemánek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 08.29 478.00
5 115 Miroslav ŠíblMiroslav Šíbl 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 1 08.53 416.00
6 104 Filip NavrátilFilip Navrátil 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 7 08.71 371.00
7 112 Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 08.83 343.00
8 126 Jan BezděkJan Bezděk 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 4 08.88 331.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matěj HruškaMatěj Hruška 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 07.71 646.00
2 6 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 07.77 628.00
3 33 Lukáš HorákLukáš Horák 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 4 08.00 560.00
4 66 Ondřej VeselýOndřej Veselý 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 1 08.22 498.00
5 8 Kryštof ŠrámekKryštof Šrámek 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 7 08.35 462.00
6 135 David ProcházkaDavid Procházka 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 6 08.52 418.00
7 64 Vojtěch PrchalVojtěch Prchal 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 3 08.71 371.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Adam PernicaAdam Pernica 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 7 08.23 495.00
2 130 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 5 08.24 492.00
3 67 Petr VotřelPetr Votřel 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 1 08.29 478.00
4 38 Matyáš MelkaMatyáš Melka 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.53 416.00
5 131 Vítek NovotnýVítek Novotný 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 08.55 411.00
6 32 Jakub LórJakub Lór 07 slovakovaslovakova 3 08.90 327.00
7 138 Filip DosedlaFilip Dosedla 08 Knínice AKnínice A 4 08.97 311.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Matěj HruškaMatěj Hruška 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 07.71 646.00
2 6 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 07.77 628.00
3 120 Patrik FilkaPatrik Filka 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 5 07.87 598.00
4 94 Dušan LátDušan Lát 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 4 07.90 589.00
5 21 Dominik KejíkDominik Kejík 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 07.95 574.00
6 106 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 07.99 563.00
7 33 Lukáš HorákLukáš Horák 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 4 08.00 560.00
8 70 Vojtěch PalaVojtěch Pala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 1 08.06 542.00
9 76 Lukáš FialaLukáš Fiala 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 3 08.08 537.00
10 11 Lukáš BílekLukáš Bílek 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 08.12 525.00
11 80 Maksim LaloMaksim Lalo 06 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 7 08.16 514.00
12 289 Luboš HorákLuboš Horák 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 08.17 511.00
13 95 Matyáš MusilMatyáš Musil 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5 08.18 509.00
13 44 Jan BrázdaJan Brázda 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 08.18 509.00
13 140 Radim KaderkaRadim Kaderka 06 Knínice AKnínice A 3 08.18 509.00
16 68 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 5 08.19 506.00
17 121 David ChládekDavid Chládek 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 2 08.20 503.00
18 66 Ondřej VeselýOndřej Veselý 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 1 08.22 498.00
19 5 Adam PernicaAdam Pernica 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 7 08.23 495.00
20 130 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 5 08.24 492.00
21 36 Patrik JindřichPatrik Jindřich 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.25 489.00
21 111 Filip KosorinFilip Kosorin 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 08.25 489.00
23 24 Matěj RychnovskýMatěj Rychnovský 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 8 08.26 487.00
23 46 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 08.26 487.00
25 22 Benedikt KlusáčekBenedikt Klusáček 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 08.27 484.00
26 134 Filip KřížFilip Kříž 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 1 08.28 481.00
27 101 Martin KopeckýMartin Kopecký 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 08.29 478.00
27 290 Simon ZemánekSimon Zemánek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 08.29 478.00
27 67 Petr VotřelPetr Votřel 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 1 08.29 478.00
30 8 Kryštof ŠrámekKryštof Šrámek 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 7 08.35 462.00
31 48 Jan HrazdíraJan Hrazdíra 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 08.37 457.00
32 135 David ProcházkaDavid Procházka 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 6 08.52 418.00
33 115 Miroslav ŠíblMiroslav Šíbl 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 1 08.53 416.00
33 38 Matyáš MelkaMatyáš Melka 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.53 416.00
35 131 Vítek NovotnýVítek Novotný 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 08.55 411.00
36 14 Matěj KonečnýMatěj Konečný 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 8 08.68 378.00
36 81 Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 1 08.68 378.00
38 104 Filip NavrátilFilip Navrátil 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 7 08.71 371.00
38 64 Vojtěch PrchalVojtěch Prchal 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 3 08.71 371.00
40 71 Filip SkřičkaFilip Skřička 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 8 08.77 357.00
41 112 Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 08.83 343.00
42 288 Michal HerčíkMichal Herčík 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 08.85 338.00
43 126 Jan BezděkJan Bezděk 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 4 08.88 331.00
44 32 Jakub LórJakub Lór 07 slovakovaslovakova 3 08.90 327.00
45 30 Martin KolářMartin Kolář 08 slovakovaslovakova 7 08.92 322.00
46 138 Filip DosedlaFilip Dosedla 08 Knínice AKnínice A 4 08.97 311.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 08.12 812.00
2 263 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 08.93 584.00
3 237 Sára LipnerováSára Lipnerová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 09.20 516.00
4 150 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 7 09.36 477.00
5 236 Zuzana KakáčováZuzana Kakáčová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 09.41 465.00
6 169 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 09.55 433.00
7 203 Dominika PleskováDominika Plesková 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 1 09.58 426.00
8 198 Lenka BělehrádkováLenka Bělehrádková 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 09.84 369.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Renata FlokováRenata Floková 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 09.50 444.00
2 184 Barbora KopkováBarbora Kopková 22 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 09.54 435.00
3 151 Diana KřížováDiana Křížová 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 09.59 424.00
4 253 Veronika VeseláVeronika Veselá 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 1 09.89 359.00
5 158 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 10.08 320.00
6 275 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 5 10.22 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Nela TiokováNela Tioková 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 1 08.91 589.00
2 245 Agáta KopanickáAgáta Kopanická 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 4 09.36 477.00
3 192 Anna ŠťávováAnna Šťávová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 09.36 477.00
4 213 Markéta VachováMarkéta Vachová 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 8 09.73 393.00
5 247 Linda KuncováLinda Kuncová 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 3 09.79 380.00
6 286 Alexandra PulcováAlexandra Pulcová 06 Knínice AKnínice A 2 09.86 365.00
7 284 Laura KoutnáLaura Koutná 08 Knínice AKnínice A 5 10.11 314.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Valentina PetečelováValentina Petečelová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 08.98 571.00
2 220 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 09.05 553.00
3 269 Lucie ZourkováLucie Zourková 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 7 09.29 494.00
4 270 Adéla JílkováAdéla Jílková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 4 09.44 458.00
5 274 Monika ZunkováMonika Zunková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 1 09.47 451.00
6 259 Eunika KlepáčkováEunika Klepáčková 08 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 5 09.51 442.00
7 168 Romana ZemánkováRomana Zemánková 07 slovakovaslovakova 2 09.56 431.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 4 09.10 541.00
2 209 Simona KieselováSimona Kieselová 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 5 09.19 518.00
3 201 Barbora KubecováBarbora Kubecová 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 09.39 470.00
4 173 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 2 09.41 465.00
5 276 Michaela KotkováMichaela Kotková 07 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 3 09.47 451.00
6 228 Liliana UčňováLiliana Učňová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 09.49 447.00
7 227 Jana PospiechováJana Pospiechová 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 09.93 350.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Anna JurováAnna Jurová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 4 08.84 608.00
2 177 Edita SetničkováEdita Setničková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 7 09.08 546.00
3 193 Evelina TeslovychEvelina Teslovych 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 09.15 528.00
4 155 Ema PaděrováEma Paděrová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5 09.37 475.00
5 165 Anna PetrovaAnna Petrova 06 slovakovaslovakova 3 09.56 431.00
6 156 Kateřina RoudnáKateřina Roudná 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 09.59 424.00
7 266 Anežka KeprtováAnežka Keprtová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 8 09.68 404.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 08.12 812.00
2 215 Anna JurováAnna Jurová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 4 08.84 608.00
3 212 Nela TiokováNela Tioková 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 1 08.91 589.00
4 263 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 08.93 584.00
5 226 Valentina PetečelováValentina Petečelová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 08.98 571.00
6 220 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 09.05 553.00
7 177 Edita SetničkováEdita Setničková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 7 09.08 546.00
8 257 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 4 09.10 541.00
9 193 Evelina TeslovychEvelina Teslovych 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 09.15 528.00
10 209 Simona KieselováSimona Kieselová 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 5 09.19 518.00
11 237 Sára LipnerováSára Lipnerová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 09.20 516.00
12 269 Lucie ZourkováLucie Zourková 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 7 09.29 494.00
13 150 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 7 09.36 477.00
13 245 Agáta KopanickáAgáta Kopanická 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 4 09.36 477.00
13 192 Anna ŠťávováAnna Šťávová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 09.36 477.00
16 155 Ema PaděrováEma Paděrová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5 09.37 475.00
17 201 Barbora KubecováBarbora Kubecová 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 09.39 470.00
18 236 Zuzana KakáčováZuzana Kakáčová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 09.41 465.00
18 173 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 2 09.41 465.00
20 270 Adéla JílkováAdéla Jílková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 4 09.44 458.00
21 274 Monika ZunkováMonika Zunková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 1 09.47 451.00
21 276 Michaela KotkováMichaela Kotková 07 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 3 09.47 451.00
23 228 Liliana UčňováLiliana Učňová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 09.49 447.00
24 148 Renata FlokováRenata Floková 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 09.50 444.00
25 259 Eunika KlepáčkováEunika Klepáčková 08 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 5 09.51 442.00
26 184 Barbora KopkováBarbora Kopková 22 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 09.54 435.00
27 169 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 09.55 433.00
28 168 Romana ZemánkováRomana Zemánková 07 slovakovaslovakova 2 09.56 431.00
28 165 Anna PetrovaAnna Petrova 06 slovakovaslovakova 3 09.56 431.00
30 203 Dominika PleskováDominika Plesková 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 1 09.58 426.00
31 151 Diana KřížováDiana Křížová 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 09.59 424.00
31 156 Kateřina RoudnáKateřina Roudná 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 09.59 424.00
33 266 Anežka KeprtováAnežka Keprtová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 8 09.68 404.00
34 213 Markéta VachováMarkéta Vachová 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 8 09.73 393.00
35 247 Linda KuncováLinda Kuncová 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 3 09.79 380.00
36 198 Lenka BělehrádkováLenka Bělehrádková 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 09.84 369.00
37 286 Alexandra PulcováAlexandra Pulcová 06 Knínice AKnínice A 2 09.86 365.00
38 253 Veronika VeseláVeronika Veselá 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 1 09.89 359.00
39 227 Jana PospiechováJana Pospiechová 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 09.93 350.00
40 158 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 10.08 320.00
41 284 Laura KoutnáLaura Koutná 08 Knínice AKnínice A 5 10.11 314.00
42 275 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 5 10.22 293.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 232 Nikola BradáčováNikola Bradáčová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 2:40.39 568.00
2 275 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 9 2:40.64 566.00
3 181 Amálie GottwaldováAmálie Gottwaldová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 2:43.35 535.00
4 261 Berenika BlaškováBerenika Blašková 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 2:57.17 392.00
5 249 Gabriela MusilováGabriela Musilová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 11 3:03.53 333.00
6 202 Magdalena LepkováMagdalena Lepková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 10 3:04.22 327.00
7 208 Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 5 3:07.18 301.00
8 158 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 13 3:08.33 292.00
9 175 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 12 3:08.55 290.00
10 255 Sára BurgetováSára Burgetová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 4 3:08.65 289.00
11 221 Amálie BlézlováAmálie Blézlová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 3:09.52 282.00
12 220 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 14 3:13.32 251.00
13 282 Karolína HirtováKarolína Hirtová 07 KníniceKnínice 8 3:28.58 146.00
14 162 Anna GeršlováAnna Geršlová 07 slovakovaslovakova 6 3:31.12 131.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 263 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 2:37.70 600.00
2 177 Edita SetničkováEdita Setničková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 10 2:40.20 571.00
3 250 Jana SedláčkováJana Sedláčková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 9 2:41.95 551.00
4 280 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 12 2:42.35 546.00
5 153 Tereza SkoupáTereza Skoupá 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 11 2:45.96 506.00
6 258 Eliška JoklováEliška Joklová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 6 2:56.87 395.00
7 159 Monika ŠmoldasováMonika Šmoldasová 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 13 2:58.65 378.00
8 203 Dominika PleskováDominika Plesková 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 8 2:58.69 377.00
9 182 Jolana HusákováJolana Husáková 22 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 3:00.31 362.00
10 148 Renata FlokováRenata Floková 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 3:07.95 295.00
11 284 Laura KoutnáLaura Koutná 08 Knínice AKnínice A 7 3:17.22 222.00
12 166 Natali TomanováNatali Tomanová 07 slovakovaslovakova 14 4:02.21 11.00
13 222 Aneta FialováAneta Fialová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 4:02.22 11.00
241 Natálie RumlováNatálie Rumlová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 218 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 14 2:42.25 547.00
2 223 Anděla MüllerováAnděla Müllerová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 4 2:47.85 486.00
3 267 Stella KopalováStella Kopalová 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 2:52.30 440.00
4 205 Emílie SlavíčkováEmílie Slavíčková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 9 2:56.53 398.00
5 234 Nela HutárkováNela Hutárková 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 SB 3:00.86 357.00
6 164 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 08 slovakovaslovakova 5 3:05.50 316.00
7 189 Zara PšenčíkováZara Pšenčíková 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 8 3:08.48 290.00
8 211 Julie SpoustováJulie Spoustová 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 10 3:13.36 251.00
9 253 Veronika VeseláVeronika Veselá 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 13 3:13.67 249.00
10 180 Veronika ŠvábováVeronika Švábová 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 11 3:15.35 236.00
11 271 Františka PalinkováFrantiška Palinková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 6 3:16.87 224.00
12 214 Markéta JílkováMarkéta Jílková 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 2 3:16.99 223.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 263 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 2:37.70 600.00
2 177 Edita SetničkováEdita Setničková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 10 2:40.20 571.00
3 232 Nikola BradáčováNikola Bradáčová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 2:40.39 568.00
4 275 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 9 2:40.64 566.00
5 250 Jana SedláčkováJana Sedláčková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 9 2:41.95 551.00
6 218 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 14 2:42.25 547.00
7 280 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... 12 2:42.35 546.00
8 181 Amálie GottwaldováAmálie Gottwaldová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 2:43.35 535.00
9 153 Tereza SkoupáTereza Skoupá 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 11 2:45.96 506.00
10 223 Anděla MüllerováAnděla Müllerová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 4 2:47.85 486.00
11 267 Stella KopalováStella Kopalová 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 2:52.30 440.00
12 205 Emílie SlavíčkováEmílie Slavíčková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 9 2:56.53 398.00
13 258 Eliška JoklováEliška Joklová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 6 2:56.87 395.00
14 261 Berenika BlaškováBerenika Blašková 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 2:57.17 392.00
15 159 Monika ŠmoldasováMonika Šmoldasová 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 13 2:58.65 378.00
16 203 Dominika PleskováDominika Plesková 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 8 2:58.69 377.00
17 182 Jolana HusákováJolana Husáková 22 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 3:00.31 362.00
18 234 Nela HutárkováNela Hutárková 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 SB 3:00.86 357.00
19 249 Gabriela MusilováGabriela Musilová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 11 3:03.53 333.00
20 202 Magdalena LepkováMagdalena Lepková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 10 3:04.22 327.00
21 164 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 08 slovakovaslovakova 5 3:05.50 316.00
22 208 Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 5 3:07.18 301.00
23 148 Renata FlokováRenata Floková 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 3:07.95 295.00
24 158 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 13 3:08.33 292.00
25 189 Zara PšenčíkováZara Pšenčíková 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 8 3:08.48 290.00
26 175 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 12 3:08.55 290.00
27 255 Sára BurgetováSára Burgetová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 4 3:08.65 289.00
28 221 Amálie BlézlováAmálie Blézlová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 3:09.52 282.00
29 220 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 14 3:13.32 251.00
30 211 Julie SpoustováJulie Spoustová 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 10 3:13.36 251.00
31 253 Veronika VeseláVeronika Veselá 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 13 3:13.67 249.00
32 180 Veronika ŠvábováVeronika Švábová 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 11 3:15.35 236.00
33 271 Františka PalinkováFrantiška Palinková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 6 3:16.87 224.00
34 214 Markéta JílkováMarkéta Jílková 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 2 3:16.99 223.00
35 284 Laura KoutnáLaura Koutná 08 Knínice AKnínice A 7 3:17.22 222.00
36 282 Karolína HirtováKarolína Hirtová 07 KníniceKnínice 8 3:28.58 146.00
37 162 Anna GeršlováAnna Geršlová 07 slovakovaslovakova 6 3:31.12 131.00
38 166 Natali TomanováNatali Tomanová 07 slovakovaslovakova 14 4:02.21 11.00
39 222 Aneta FialováAneta Fialová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 4:02.22 11.00
241 Natálie RumlováNatálie Rumlová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 DNF

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 11 4:46.41 640.00
2 47 Marek DoleželMarek Doležel 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 5:02.12 548.00
3 127 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 4 5:02.14 547.00
4 97 Jakub ValentaJakub Valenta 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 1 SB 5:02.16 547.00
5 20 Michal KassaiMichal Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5 5:04.26 535.00
6 106 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 12 5:14.68 478.00
7 75 Bartoloměj DvořanBartoloměj Dvořan 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 2 SB 5:16.84 467.00
8 123 David MrhačDavid Mrhač 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 8 5:19.19 454.00
9 74 Metoděj ŽenataMetoděj Ženata 06 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 13 5:20.79 446.00
10 86 Aleš OdehnalAleš Odehnal 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 9 5:23.48 432.00
11 64 Vojtěch PrchalVojtěch Prchal 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 10 5:26.62 416.00
12 112 Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 5:32.12 389.00
13 144 Jakub ValentaJakub Valenta 07 Knínice AKnínice A 14 5:37.23 364.00
14 14 Matěj KonečnýMatěj Konečný 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 5:38.56 358.00
Celkem 14 závodníků
Žáci 02 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 114 Martin SedláčekMartin Sedláček 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 12 4:52.17 606.00
2 119 Rostislav DoušekRostislav Doušek 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 2 4:56.66 579.00
3 19 Martin KassaiMartin Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 5:02.12 548.00
4 44 Jan BrázdaJan Brázda 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 5:03.22 541.00
5 88 Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 13 5:24.27 428.00
6 12 Štěpán DvorskýŠtěpán Dvorský 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 5:28.54 407.00
7 68 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 4 5:34.33 378.00
8 31 Tomáš KorčákTomáš Korčák 08 slovakovaslovakova 8 5:39.45 354.00
9 76 Lukáš FialaLukáš Fiala 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 5 5:40.17 351.00
10 34 Lukáš HorčičaLukáš Horčiča 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 5:59.27 267.00
11 141 Vincent LetfusVincent Letfus 08 Knínice AKnínice A 9 6:15.53 204.00
12 132 Mikoláš ValentaMikoláš Valenta 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 14 6:17.47 197.00
Celkem 12 závodníků
Žáci 03 (čt, 12.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Radim ŽenatýRadim Ženatý 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 14 4:54.32 593.00
2 13 Matěj HruškaMatěj Hruška 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 7 4:58.49 568.00
3 73 Jáchym ŠafránekJáchym Šafránek 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 13 5:00.21 559.00
4 36 Patrik JindřichPatrik Jindřich 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 8 5:05.91 526.00
5 57 Jan FadrnýJan Fadrný 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 4 5:10.51 501.00
6 96 Adam NejezchlebAdam Nejezchleb 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 1 SB 5:10.93 498.00
7 81 Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 2 SB 5:12.50 490.00
8 122 Matěj MěšťanMatěj Měšťan 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 10 5:12.53 490.00
9 126 Jan BezděkJan Bezděk 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 5:12.80 488.00
10 99 Miroslav KalaMiroslav Kala 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 9 5:18.93 456.00
11 117 Jan ZouharJan Zouhar 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 12 6:03.98 248.00
12 83 Daniel FialaDaniel Fiala 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5 6:21.94 182.00
13 18 Ondřej HanákOndřej Hanák 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 6 6:31.01 152.00
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Hruška, Konečný, Bílek, Dvorský Hruška, Konečný, Bílek, Dvorský ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 29.88 604.00
2 68 Fiala, Pala, Skřička, Ženata Fiala, Pala, Skřička, Ženata Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 3 30.54 555.00
3 94 Lát, Musil, Kuda, Kyzlink Lát, Musil, Kuda, Kyzlink ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 2 31.05 518.00
4 88 Ščudla, Herčík, Horák, Zemánek Ščudla, Herčík, Horák, Zemánek ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 6 31.63 477.00
5 113 Pernica, Mašek, Šíbl, Kosorin Pernica, Mašek, Šíbl, Kosorin ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 5 31.80 466.00
6 106 Sedlák, Navrátil, Kopecký, Komárek Sedlák, Navrátil, Kopecký, Komárek ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 33.25 372.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Šrámek, Přikryl, Tvarog, Pernica Šrámek, Přikryl, Tvarog, Pernica ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1 29.50 633.00
2 21 Kejík, Klusáček, Král, Rychnovský Kejík, Klusáček, Král, Rychnovský ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 29.88 604.00
3 120 Filka, Doušek, Chládek, Šváb Filka, Doušek, Chládek, Šváb Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 3 30.31 572.00
4 135 Procházka, Juránek, Kříž, Šutera Procházka, Juránek, Kříž, Šutera ZŠ a MŠ OlešniceZŠ a MŠ Olešnice 5 31.81 465.00
5 66 Veselý, Doležal, Votřel, Prchal Veselý, Doležal, Votřel, Prchal ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 32.08 447.00
6 78 Ječný, Lalo, Ševčík, Jirgl Ječný, Lalo, Ševčík, Jirgl ZŠ LetoviceZŠ Letovice 4 33.49 357.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Brázda, Buš, Kolmačka, Hrazdíra Brázda, Buš, Kolmačka, Hrazdíra ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 30.74 540.00
2 139 Dračka, Dosedla, Valenta, Kaderka Dračka, Dosedla, Valenta, Kaderka KníniceKnínice 4 31.89 460.00
3 40 Tůma, Horák, Jindřich, Melka Tůma, Horák, Jindřich, Melka Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 32.06 448.00
4 127 Ellinger, Kuběna, Kakáč, Holub Ellinger, Kuběna, Kakáč, Holub Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 32.50 419.00
5 57 Fadrný, Bělehrádek, Tenora, Jež Fadrný, Bělehrádek, Tenora, Jež ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 5 32.61 412.00
6 28 Hartl, Kolář, Korčák, Lór Hartl, Kolář, Korčák, Lór slovakovaslovakova 1 33.48 358.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Šrámek, Přikryl, Tvarog, Pernica Šrámek, Přikryl, Tvarog, Pernica ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1 29.50 633.00
2 13 Hruška, Konečný, Bílek, Dvorský Hruška, Konečný, Bílek, Dvorský ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 29.88 604.00
2 21 Kejík, Klusáček, Král, Rychnovský Kejík, Klusáček, Král, Rychnovský ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 29.88 604.00
4 120 Filka, Doušek, Chládek, Šváb Filka, Doušek, Chládek, Šváb Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 3 30.31 572.00
5 68 Fiala, Pala, Skřička, Ženata Fiala, Pala, Skřička, Ženata Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 3 30.54 555.00
6 44 Brázda, Buš, Kolmačka, Hrazdíra Brázda, Buš, Kolmačka, Hrazdíra ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 30.74 540.00
7 94 Lát, Musil, Kuda, Kyzlink Lát, Musil, Kuda, Kyzlink ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 2 31.05 518.00
8 88 Ščudla, Herčík, Horák, Zemánek Ščudla, Herčík, Horák, Zemánek ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 6 31.63 477.00
9 113 Pernica, Mašek, Šíbl, Kosorin Pernica, Mašek, Šíbl, Kosorin ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 5 31.80 466.00
10 135 Procházka, Juránek, Kříž, Šutera Procházka, Juránek, Kříž, Šutera ZŠ a MŠ OlešniceZŠ a MŠ Olešnice 5 31.81 465.00
11 139 Dračka, Dosedla, Valenta, Kaderka Dračka, Dosedla, Valenta, Kaderka KníniceKnínice 4 31.89 460.00
12 40 Tůma, Horák, Jindřich, Melka Tůma, Horák, Jindřich, Melka Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 32.06 448.00
13 66 Veselý, Doležal, Votřel, Prchal Veselý, Doležal, Votřel, Prchal ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 32.08 447.00
14 127 Ellinger, Kuběna, Kakáč, Holub Ellinger, Kuběna, Kakáč, Holub Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 32.50 419.00
15 57 Fadrný, Bělehrádek, Tenora, Jež Fadrný, Bělehrádek, Tenora, Jež ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 5 32.61 412.00
16 106 Sedlák, Navrátil, Kopecký, Komárek Sedlák, Navrátil, Kopecký, Komárek ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 33.25 372.00
17 28 Hartl, Kolář, Korčák, Lór Hartl, Kolář, Korčák, Lór slovakovaslovakova 1 33.48 358.00
18 78 Ječný, Lalo, Ševčík, Jirgl Ječný, Lalo, Ševčík, Jirgl ZŠ LetoviceZŠ Letovice 4 33.49 357.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 193 Teslovych, Šťávová, Mezerová, Kopková Teslovych, Šťávová, Mezerová, Kopková ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 35.11 525.00
2 237 Lipnerová, Kakáčová, Rumbová, Ježová Lipnerová, Kakáčová, Rumbová, Ježová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 35.36 509.00
3 151 Křížová, Floková, Skoupá, Hoffmannová Křížová, Floková, Skoupá, Hoffmannová ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 2 35.89 477.00
4 257 Jakubcová, Holcnerová, Burgetová, Joklová Jakubcová, Holcnerová, Burgetová, Joklová Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 3 35.93 474.00
5 253 Veselá, Kopanická, Formánková, Kuncová Veselá, Kopanická, Formánková, Kuncová ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 36.10 464.00
6 284 Koutná, Bieberlová, Pospíšilová, Pulcová Koutná, Bieberlová, Pospíšilová, Pulcová Knínice AKnínice A 4 37.48 385.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Opluštilová, Mynářová, Švábová, Setničková Opluštilová, Mynářová, Švábová, Setničková Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 2 34.64 554.00
2 228 Učňová, Vávrů, Pospiechová, Petečelová Učňová, Vávrů, Pospiechová, Petečelová ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5 35.46 503.00
3 201 Kubecová, Plesková, Tenorová, Podsedníková Kubecová, Plesková, Tenorová, Podsedníková ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 4 35.88 477.00
4 270 Jílková, Zunková, Slezáková, Šašinková Jílková, Zunková, Slezáková, Šašinková ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 3 36.54 438.00
5 168 Zemánková, Tomanová, Petrova, Ondráčková Zemánková, Tomanová, Petrova, Ondráčková slovakovaslovakova 1 37.50 384.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Šamšulová, Šedivá, Strýčková, Jurová Šamšulová, Šedivá, Strýčková, Jurová ZŠ LetoviceZŠ Letovice 5 32.42 705.00
2 208 Dvořáčková, Kieselová, Tioková, Kopáčková Dvořáčková, Kieselová, Tioková, Kopáčková Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 3 33.54 627.00
3 275 Kakáčová, Kotková, Šebelová, Sedláková Kakáčová, Kotková, Šebelová, Sedláková Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 4 34.59 558.00
4 269 Zourková, Keprtová, Gajdošová, Fedrová Zourková, Keprtová, Gajdošová, Fedrová Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1 36.37 448.00
5 155 Paděrová, Slámová, Roudná, Šmoldasová Paděrová, Slámová, Roudná, Šmoldasová ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 36.62 434.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Šamšulová, Šedivá, Strýčková, Jurová Šamšulová, Šedivá, Strýčková, Jurová ZŠ LetoviceZŠ Letovice 5 32.42 705.00
2 208 Dvořáčková, Kieselová, Tioková, Kopáčková Dvořáčková, Kieselová, Tioková, Kopáčková Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice 3 33.54 627.00
3 275 Kakáčová, Kotková, Šebelová, Sedláková Kakáčová, Kotková, Šebelová, Sedláková Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 4 34.59 558.00
4 173 Opluštilová, Mynářová, Švábová, Setničková Opluštilová, Mynářová, Švábová, Setničková Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 2 34.64 554.00
5 193 Teslovych, Šťávová, Mezerová, Kopková Teslovych, Šťávová, Mezerová, Kopková ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 35.11 525.00
6 237 Lipnerová, Kakáčová, Rumbová, Ježová Lipnerová, Kakáčová, Rumbová, Ježová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 35.36 509.00
7 228 Učňová, Vávrů, Pospiechová, Petečelová Učňová, Vávrů, Pospiechová, Petečelová ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5 35.46 503.00
8 201 Kubecová, Plesková, Tenorová, Podsedníková Kubecová, Plesková, Tenorová, Podsedníková ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 4 35.88 477.00
9 151 Křížová, Floková, Skoupá, Hoffmannová Křížová, Floková, Skoupá, Hoffmannová ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 2 35.89 477.00
10 257 Jakubcová, Holcnerová, Burgetová, Joklová Jakubcová, Holcnerová, Burgetová, Joklová Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 3 35.93 474.00
11 253 Veselá, Kopanická, Formánková, Kuncová Veselá, Kopanická, Formánková, Kuncová ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 36.10 464.00
12 269 Zourková, Keprtová, Gajdošová, Fedrová Zourková, Keprtová, Gajdošová, Fedrová Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1 36.37 448.00
13 270 Jílková, Zunková, Slezáková, Šašinková Jílková, Zunková, Slezáková, Šašinková ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A 3 36.54 438.00
14 155 Paděrová, Slámová, Roudná, Šmoldasová Paděrová, Slámová, Roudná, Šmoldasová ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 36.62 434.00
15 284 Koutná, Bieberlová, Pospíšilová, Pulcová Koutná, Bieberlová, Pospíšilová, Pulcová Knínice AKnínice A 4 37.48 385.00
16 168 Zemánková, Tomanová, Petrova, Ondráčková Zemánková, Tomanová, Petrova, Ondráčková slovakovaslovakova 1 37.50 384.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 113 Štěpán PernicaŠtěpán Pernica
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 26 PB 1.66 - - o o o - o o o xo xxo xxx 512.00
2 12 Štěpán DvorskýŠtěpán Dvorský
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 8 PB 1.62 o o o o o o xo o xxo o xxx 480.00
3 26 Kryštof ŠmerdaKryštof Šmerda
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
06 30 PB 1.62 - - o o o o o xxo xxo xo xxx 480.00
4 140 Radim KaderkaRadim Kaderka
Knínice AKnínice A
06 16 PB 1.62 - xo xxo o xo xo xo xo xxo xo xxx 480.00
5 78 Jiří JečnýJiří Ječný
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 42 PB 1.58 o o o o o o xxo xxo xxo xxx 449.00
6 47 Marek DoleželMarek Doležel
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 5 PB 1.54 o o o o o o o o xxx 419.00
7 33 Lukáš HorákLukáš Horák
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 13 PB 1.54 o - o o o o xo o xxx 419.00
8 10 Radim ŽenatýRadim Ženatý
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 38 PB 1.54 o o o xxo o o xxo xo xxx 419.00
9 110 Alexandr HanákAlexandr Hanák
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 11 PB 1.50 o o o o o o o xx 389.00
10 56 Lukáš DoležalLukáš Doležal
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 4 PB 1.50 o o o o o o xo xxx 389.00
11= 133 Tomáš JuránekTomáš Juránek
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
07 15 PB 1.50 o o o xo o o xo xxx 389.00
11= 124 Bruno ŠvábBruno Šváb
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
05 33 PB 1.50 o o o o o xo xo xxx 389.00
13 116 Adam WildAdam Wild
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
06 35 PB 1.46 o xo xo xo xo o xxx 360.00
14= 43 Matěj BočekMatěj Boček
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
06 3 PB 1.46 o o o o o xo xxx 360.00
14= 88 Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 29 PB 1.46 o o o o o xo xxx 360.00
16 30 Martin KolářMartin Kolář
slovakovaslovakova
08 20 PB 1.46 o o o o xo xo xxx 360.00
17= 3 David HráčekDavid Hráček
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 14 PB 1.46 o o o o o xxo xxx 360.00
17= 21 Dominik KejíkDominik Kejík
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 18 PB 1.46 o - o o o xxo xxx 360.00
19 15 Erik MartinekErik Martinek
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 24 PB 1.46 o o o xo o xxo xxx 360.00
20= 57 Jan FadrnýJan Fadrný
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 10 PB 1.42 o o o o o xxx 331.00
20= 27 Radim ŠumskýRadim Šumský
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 31 PB 1.42 - o o o o xxx 331.00
22 136 Vojtěch ŠuteraVojtěch Šutera
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
07 32 PB 1.42 o o xo o o xxx 331.00
23 53 Jakub KučeraJakub Kučera
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 22 PB 1.42 o o o xxo o xxx 331.00
24 92 Štěpán KudaŠtěpán Kuda
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
09 23 PB 1.42 o xo o xxo xo xxx 331.00
25 39 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 28 PB 1.42 o - o o xxo xxx 331.00
26 16 Ondřej PatákOndřej Paták
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 25 PB 1.42 o o o xo xxo xxx 331.00
27= 127 Denis EllingerDenis Ellinger
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 9 PB 1.38 - o o o xxx 303.00
27= 72 Petr SmejkalPetr Smejkal
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 27 PB 1.38 o o o o xxx 303.00
27= 129 Jiří KakáčJiří Kakáč
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 17 PB 1.38 o o o o xxx 303.00
27= 82 Michael ŠevčíkMichael Ševčík
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 43 PB 1.38 o o o o x 303.00
27= 102 Adam KrejčíAdam Krejčí
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 21 PB 1.38 o o o o xxx 303.00
32= 55 Adam BělehrádekAdam Bělehrádek
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 1 PB 1.38 xo o o o xxx 303.00
32= 90 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 36 PB 1.38 o o xo o xxx 303.00
32= 69 Tomáš KlímaTomáš Klíma
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 19 PB 1.38 o o xo o xxx 303.00
35 99 Miroslav KalaMiroslav Kala
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
06 40 PB 1.38 o xo xo xo xx- x 303.00
36 41 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 34 PB 1.38 o - o xxo xxx 303.00
37= 139 Jakub DračkaJakub Dračka
Knínice AKnínice A
06 7 PB 1.38 o o xo xxo xxx 303.00
37= 290 Simon ZemánekSimon Zemánek
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 37 PB 1.38 - o xo xxo xxx 303.00
39 2 Jindřich DostálJindřich Dostál
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 6 PB 1.34 o o o xxx 276.00
40 91 Adam AltrichterAdam Altrichter
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
09 39 PB 1.34 o o xo xxx 276.00
41 118 Filip BeranFilip Beran
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
06 2 PB 1.30 o o xxx 250.00
42 128 Radim HolubRadim Holub
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 12 PB 1.26 o xxx 225.00
Celkem 42 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 Body
1 195 Klára VlachováKlára Vlachová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
06 34 PB 1.42 o o o xo o o o xxo xxx 534.00
2 171 Monika MynářováMonika Mynářová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 12 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
3 235 Nikola JežováNikola Ježová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 36 PB 1.38 o o o o o xo o xxx 491.00
4 153 Tereza SkoupáTereza Skoupá
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 21 PB 1.38 o o xo o o xxo xo xxx 491.00
5 179 Dominika ŠvábováDominika Švábová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 24 PB 1.38 o o o o o xo xxo xxx 491.00
6= 252 Sofie ToncerováSofie Toncerová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 25 PB 1.34 o o o o xxo o xxx 449.00
6= 268 Emili RegecováEmili Regecová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 19 PB 1.34 o o xxo o o o xxx 449.00
6= 175 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
06 17 PB 1.34 o o o o xxo o xxx 449.00
9= 186 Romana MezerováRomana Mezerová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 33 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
9= 237 Sára LipnerováSára Lipnerová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 32 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
9= 157 Anna RyšaváAnna Ryšavá
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 20 PB 1.30 o o o o o xx 409.00
12 231 Nina BerkováNina Berková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 35 PB 1.30 o o xo xxo o xxx 409.00
13 229 Hana VávrůHana Vávrů
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 28 PB 1.30 o o o o xo xxx 409.00
14 147 Laura FlekováLaura Fleková
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 4 PB 1.30 o o o xo xo xxx 409.00
15 188 Elen PernicováElen Pernicová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 37 PB 1.30 xo o o xxo xo xxx 409.00
16 208 Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
07 3 PB 1.26 o o o o x x xxx 369.00
17 204 Karolína PodsedníkováKarolína Podsedníková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
06 16 PB 1.26 o o o xo xxx 369.00
18 207 Nela VěžníkováNela Věžníková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 29 PB 1.26 xxo o o xo xxx 369.00
19 272 Veronika SlezákováVeronika Slezáková
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
08 22 PB 1.22 o o o xxx 331.00
20 230 Nela PelíškováNela Pelíšková
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
07 14 PB 1.22 xo o o xxx 331.00
21= 217 Aneta LeinveberováAneta Leinveberová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 11 PB 1.22 o o xo xxx 331.00
21= 160 Linda VágnerováLinda Vágnerová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 27 PB 1.22 o o xo xxx 331.00
21= 247 Linda KuncováLinda Kuncová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 10 PB 1.22 o o xo xxx 331.00
24 Tereza TrubeljaTereza Trubelja
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 26 PB 1.22 o xxo xo xxx 331.00
25 210 Karolína KopáčkováKarolína Kopáčková
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 7 PB 1.22 o xo xxo xxx 331.00
26= 257 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
07 5 PB 1.18 o o xxx 293.00
26= 262 Lenka DostálováLenka Dostálová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
06 2 PB 1.18 o o xxx 293.00
26= 277 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
08 9 PB 1.18 o o xxx 293.00
26= 219 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 23 PB 1.18 o o r 293.00
30 255 Sára BurgetováSára Burgetová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
07 1 PB 1.18 xxo o xxx 293.00
31 226 Valentina PetečelováValentina Petečelová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 15 PB 1.18 o xo xxx 293.00
32 163 Eliška KrátkáEliška Krátká
slovakovaslovakova
07 8 PB 1.18 o xxo xxx 293.00
33 286 Alexandra PulcováAlexandra Pulcová
Knínice AKnínice A
06 18 PB 1.14 o xxx 257.00
34= 164 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková
slovakovaslovakova
08 13 PB 1.14 xo xx- x 257.00
34= 283 Tereza KirschnerováTereza Kirschnerová
Knínice AKnínice A
06 6 PB 1.14 xo xxx 257.00
34= 254 Tereza ZouharováTereza Zouharová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 31 PB 1.14 xo xxx 257.00
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Jan HartlJan Hartl
slovakovaslovakova
07 6 PB 5.45 5.34 5.45 4.26 5.45 5.02 471.00
2 111 Filip KosorinFilip Kosorin
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 18 PB 5.40 5.40 5.29 4.83 5.40 x 461.00
3 93 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
06 46 PB 5.33 x 5.33 5.04 5.33 x 447.00
4 124 Bruno ŠvábBruno Šváb
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
05 31 PB 5.18 5.18 4.76 4.93 5.18 4.86 417.00
5 72 Petr SmejkalPetr Smejkal
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 27 PB 5.15 5.09 4.90 4.96 5.09 5.15 411.00
6 23 Joachim KrálJoachim Král
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
06 19 PB 5.06 4.83 5.06 4.94 5.06 4.99 394.00
7 40 Vladimír TůmaVladimír Tůma
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
06 32 PB 5.02 5.02 x 4.67 5.02 x 386.00
8 94 Dušan LátDušan Lát
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
06 42 PB 5.02 x 5.02 x 5.02 4.59 386.00
9 11 Lukáš BílekLukáš Bílek
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 1 PB 5.01 5.01 4.81 4.90 5.01 4.92 384.00
10 24 Matěj RychnovskýMatěj Rychnovský
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
06 26 PB 4.98 4.82 4.98 4.93 4.98 x 378.00
MS 54 Josef ŠevčíkJosef Ševčík
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 28 PB 4.96 4.96 4.40 x 4.96 4.53
12 139 Jakub DračkaJakub Dračka
Knínice AKnínice A
06 5 PB 4.95 4.95 4.82 - 4.95 x 373.00
13 113 Štěpán PernicaŠtěpán Pernica
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 25 PB 4.95 x 4.59 4.58 4.59 4.95 373.00
14 48 Jan HrazdíraJan Hrazdíra
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 11 PB 4.87 x 4.63 4.87 4.87 x 358.00
15 51 Matěj KolmačkaMatěj Kolmačka
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
06 15 PB 4.83 4.83 4.81 4.72 4.83 r 350.00
16 122 Matěj MěšťanMatěj Měšťan
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
07 20 PB 4.83 x 4.83 4.16 4.83 x 350.00
17 78 Jiří JečnýJiří Ječný
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 45 PB 4.79 x 4.79 4.33 4.79 4.67 343.00
18 101 Martin KopeckýMartin Kopecký
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
06 44 PB 4.79 4.79 4.63 4.37 4.79 4.43 343.00
19 80 Maksim LaloMaksim Lalo
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
06 43 PB 4.78 4.66 4.78 4.54 4.78 x 341.00
20 69 Tomáš KlímaTomáš Klíma
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 14 PB 4.77 4.45 4.57 4.77 4.77 4.65 339.00
21 289 Luboš HorákLuboš Horák
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 9 PB 4.75 x 4.75 3.78 4.75 4.63 335.00
22 9 Adam Pavel TvarogAdam Pavel Tvarog
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
06 33 PB 4.73 3.74 4.73 4.41 4.73 x 332.00
23 26 Kryštof ŠmerdaKryštof Šmerda
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
06 29 PB 4.71 2.88 4.63 4.68 4.68 4.71 328.00
24 3 David HráčekDavid Hráček
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 10 PB 4.65 4.65 4.41 x 4.65 x 317.00
25 133 Tomáš JuránekTomáš Juránek
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
07 13 PB 4.60 x 3.89 x 3.89 4.60 308.00
26 42 Ondřej ZouharOndřej Zouhar
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 39 PB 4.53 4.53 4.43 r 4.53 295.00
27 136 Vojtěch ŠuteraVojtěch Šutera
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
07 30 PB 4.52 4.50 4.52 4.23 4.52 x 294.00
28 100 Jakub KomárekJakub Komárek
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
06 16 PB 4.47 4.47 3.38 x 4.47 3.94 285.00
29 123 David MrhačDavid Mrhač
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
07 21 PB 4.45 x 3.92 4.13 4.13 4.45 281.00
30 45 Ondřej BučekOndřej Buček
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 3 PB 4.44 4.22 4.14 4.44 4.44 4.29 280.00
31 74 Metoděj ŽenataMetoděj Ženata
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 40 PB 4.38 4.21 4.29 4.38 4.38 4.17 269.00
32 90 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 38 PB 4.38 4.29 4.38 4.03 4.38 3.11 269.00
33 31 Tomáš KorčákTomáš Korčák
slovakovaslovakova
08 17 PB 4.38 3.56 4.38 3.49 4.38 x 269.00
34 67 Petr VotřelPetr Votřel
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
06 36 PB 4.26 3.97 4.26 r 4.26 249.00
35 131 Vítek NovotnýVítek Novotný
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 22 PB 4.19 4.19 3.84 3.83 4.19 4.13 237.00
36 288 Michal HerčíkMichal Herčík
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 7 PB 4.16 4.16 3.82 3.91 4.16 3.84 232.00
37 116 Adam WildAdam Wild
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
06 37 PB 4.16 3.50 4.16 3.65 4.16 3.72 232.00
38 16 Ondřej PatákOndřej Paták
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 23 PB 4.15 3.14 3.37 3.57 3.57 4.15 230.00
39 132 Mikoláš ValentaMikoláš Valenta
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
06 34 PB 4.07 x 3.79 x 3.79 4.07 217.00
40 104 Filip NavrátilFilip Navrátil
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 41 PB 4.02 3.87 4.02 x 4.02 3.88 209.00
41 5 Adam PernicaAdam Pernica
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
06 24 PB 4.02 x 4.02 x 4.02 x 209.00
42 137 Jaroslav BílýJaroslav Bílý
Knínice AKnínice A
07 2 PB 4.01 4.01 3.98 3.89 4.01 3.93 207.00
43 35 Michal JašekMichal Jašek
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
06 12 PB 4.01 4.01 3.93 x 4.01 3.83 207.00
44 66 Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 35 PB 3.93 3.93 x r 3.93 195.00
45 128 Radim HolubRadim Holub
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 8 PB 3.74 3.41 3.53 3.74 3.74 3.54 165.00
Celkem 45 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 278 Denisa SedlákováDenisa Sedláková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
07 26 PB 4.53 4.53 4.41 4.13 4.53 4.40 436.00
2 150 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 6 PB 4.30 4.30 4.22 3.59 4.30 4.29 379.00
3 229 Hana VávrůHana Vávrů
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 35 PB 4.16 x 4.15 4.08 4.15 4.16 345.00
4 187 Romana MezerováRomana Mezerová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 16 PB 4.12 4.08 4.02 x 4.08 4.12 336.00
5 235 Nikola JežováNikola Ježová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 43 PB 4.02 x 4.02 x 4.02 3.89 312.00
6 236 Zuzana KakáčováZuzana Kakáčová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 42 PB 4.02 x 4.02 x 4.02 3.82 312.00
7 248 Veronika MatuškováVeronika Matušková
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 15 PB 4.01 3.98 4.01 3.97 4.01 x 310.00
8 212 Nela TiokováNela Tioková
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
08 32 PB 4.00 3.81 x 3.80 3.81 4.00 308.00
9 189 Zara PšenčíkováZara Pšenčíková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 41 PB 3.99 x 3.70 3.79 3.79 3.99 306.00
10 215 Anna JurováAnna Jurová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 9 PB 3.98 3.98 3.98 3.86 3.98 3.56 303.00
11 268 Emili RegecováEmili Regecová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 25 PB 3.97 3.92 x 3.97 3.97 3.90 301.00
12 165 Anna PetrovaAnna Petrova
slovakovaslovakova
06 21 PB 3.96 x 3.96 x 3.96 3.88 299.00
13 209 Simona KieselováSimona Kieselová
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
08 10 PB 3.96 2.66 3.65 3.96 3.96 x 299.00
14 204 Karolína PodsedníkováKarolína Podsedníková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
06 22 PB 3.95 3.95 3.87 3.92 3.95 3.92 296.00
15 172 Monika MynářováMonika Mynářová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 17 PB 3.95 x 3.95 3.82 3.95 x 296.00
16 218 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 29 PB 3.91 2.99 3.02 3.73 3.73 3.91 287.00
17 281 Kristýna BieberlováKristýna Bieberlová
KníniceKnínice
06 1 PB 3.85 3.85 3.82 3.72 3.85 3.26 274.00
18 195 Klára VlachováKlára Vlachová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
06 40 PB 3.81 3.81 3.73 3.61 3.81 3.78 265.00
19 228 Liliana UčňováLiliana Učňová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 33 PB 3.81 3.30 3.63 3.81 3.81 3.49 265.00
20 259 Eunika KlepáčkováEunika Klepáčková
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
08 11 PB 3.76 3.76 3.53 3.71 3.76 3.66 254.00
21 244 Viktorie FormánkováViktorie Formánková
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 3 PB 3.75 3.66 3.75 3.45 3.75 3.46 252.00
22 280 Sára ŠebelováSára Šebelová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri...
08 30 PB 3.74 3.55 3.60 3.74 3.74 3.66 250.00
23 270 Adéla JílkováAdéla Jílková
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
06 8 PB 3.72 3.72 3.50 3.40 3.72 3.54 246.00
24 159 Monika ŠmoldasováMonika Šmoldasová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 31 PB 3.72 x 3.41 3.72 3.72 3.36 246.00
25 276 Michaela KotkováMichaela Kotková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri...
07 13 PB 3.72 3.72 x 3.07 3.72 x 246.00
26 261 Berenika BlaškováBerenika Blašková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 2 PB 3.71 x 3.71 3.59 3.71 3.45 244.00
27 245 Agáta KopanickáAgáta Kopanická
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 12 PB 3.70 3.69 3.70 3.44 3.70 3.50 242.00
28 238 Rachel NedomováRachel Nedomová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 39 PB 3.69 3.69 3.63 x 3.69 3.67 239.00
29 213 Markéta VachováMarkéta Vachová
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
07 34 PB 3.63 3.16 3.63 3.34 3.63 2.97 227.00
30 199 Tereza GajdováTereza Gajdová
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
06 5 PB 3.56 2.92 3.11 3.43 3.43 3.56 212.00
31 174 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 24 PB 3.55 3.29 3.55 3.54 3.55 3.50 210.00
32 274 Monika ZunkováMonika Zunková
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
06 38 PB 3.51 3.10 3.45 3.25 3.45 3.51 202.00
33 256 Nela HolcnerováNela Holcnerová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
08 7 PB 3.47 3.47 3.41 2.95 3.47 3.30 194.00
34 207 Nela VěžníkováNela Věžníková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 36 PB 3.47 3.17 3.47 3.32 3.47 3.35 194.00
35 285 Nikola PospíšilováNikola Pospíšilová
KníniceKnínice
07 23 PB 3.47 x 3.47 3.22 3.47 3.32 194.00
36 176 Melisa SekaninováMelisa Sekaninová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 27 PB 3.47 x 3.47 3.30 3.47 3.15 194.00
37 225 Kristýna PaděrováKristýna Paděrová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 20 PB 3.43 3.05 2.54 3.43 3.43 3.31 186.00
38 152 Barbora NezvalováBarbora Nezvalová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 18 PB 3.43 3.43 3.03 2.79 3.43 2.57 186.00
39 155 Ema PaděrováEma Paděrová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 19 PB 3.42 x 3.42 3.21 3.42 2.64 184.00
40 264 Nikol GajdošováNikol Gajdošová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 4 PB 3.11 3.11 2.63 3.01 3.11 2.17 126.00
41 168 Romana ZemánkováRomana Zemánková
slovakovaslovakova
07 37 PB 3.10 3.10 3.00 x 3.10 x 124.00
158 Veronika SlámováVeronika Slámová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
06 28 PB DNS 0.00
151 Diana KřížováDiana Křížová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 14 PB NM x r - 0.00
Celkem 43 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 278 Denisa SedlákováDenisa Sedláková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
07 26 PB 08.81 08.81 08.66 08.32 8.81 08.31 452.00
2 233 Kristýna ČechováKristýna Čechová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 43 PB 08.39 07.98 07.20 08.00 8.00 08.39 425.00
3 210 Karolína KopáčkováKarolína Kopáčková
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
06 16 PB 08.22 07.70 08.22 07.60 8.22 08.04 414.00
4 279 Aneta ŠebelováAneta Šebelová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri...
07 31 PB 08.21 07.98 07.45 07.95 7.98 08.21 413.00
5 217 Aneta LeinveberováAneta Leinveberová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 20 PB 08.19 08.19 07.55 07.83 8.19 07.44 412.00
6 216 Veronika KalasováVeronika Kalasová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 13 PB 08.19 08.19 07.33 07.74 8.19 07.33 412.00
7 197 Karolína BednářováKarolína Bednářová
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 2 PB 08.15 07.40 07.35 08.15 8.15 07.42 409.00
8 170 Lenka KnorováLenka Knorová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 15 PB 07.99 06.68 07.36 07.04 7.36 07.99 399.00
9 269 Lucie ZourkováLucie Zourková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 39 PB 07.81 07.35 07.59 07.81 7.81 07.56 387.00
10 277 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
08 18 PB 07.68 07.32 06.77 07.68 7.68 07.47 379.00
11 242 Karolína SkulinováKarolína Skulinová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 41 PB 07.64 06.42 07.32 07.64 7.64 07.10 376.00
12 244 Viktorie FormánkováViktorie Formánková
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 6 PB 07.52 07.52 07.02 07.12 7.52 06.34 368.00
13 239 Natálie OndráčkováNatálie Ondráčková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
06 42 PB 07.50 07.13 06.91 07.50 7.50 06.98 367.00
14 192 Anna ŠťávováAnna Šťávová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 33 PB 07.49 06.75 07.49 07.32 7.49 04.52 366.00
15 156 Kateřina RoudnáKateřina Roudná
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 24 PB 07.43 07.24 06.95 07.43 7.43 06.98 363.00
16 246 Eliška KuchařováEliška Kuchařová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
06 19 PB 07.35 06.93 07.35 07.19 7.35 07.32 357.00
17 178 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
06 30 PB 07.35 06.07 x 07.35 7.35 06.67 357.00
18 199 Tereza GajdováTereza Gajdová
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
06 7 PB 07.32 x 06.07 06.22 6.22 07.32 356.00
19 166 Natali TomanováNatali Tomanová
slovakovaslovakova
07 34 PB 07.27 07.27 06.40 x 7.27 06.76 352.00
20 190 Denisa SiglováDenisa Siglová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 27 PB 07.23 06.86 07.16 07.23 7.23 06.87 350.00
21 214 Markéta JílkováMarkéta Jílková
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 11 PB 07.16 06.95 07.00 06.79 7.00 07.16 345.00
22 160 Linda VágnerováLinda Vágnerová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 36 PB 07.13 - 07.08 05.72 7.08 07.13 343.00
23 154 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 28 PB 07.03 06.35 06.55 07.03 7.03 06.64 337.00
24 146 Michaela BaierováMichaela Baierová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 1 PB 07.02 06.48 06.77 06.94 6.94 07.02 336.00
25 167 Nikola ValičkováNikola Valičková
slovakovaslovakova
07 37 PB 06.86 x 06.86 x 6.86 06.46 326.00
26 287 Tereza VondálováTereza Vondálová
Knínice AKnínice A
07 38 PB 06.80 06.80 06.20 05.46 6.80 06.52 322.00
27 196 Aneta ZemánkováAneta Zemánková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 40 PB 06.75 06.60 06.75 06.07 6.75 06.13 319.00
28 262 Lenka DostálováLenka Dostálová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
06 4 PB 06.75 06.33 05.69 06.44 6.44 06.75 319.00
29 281 Kristýna BieberlováKristýna Bieberlová
Knínice AKnínice A
06 3 PB 06.73 06.26 06.09 06.73 6.73 05.91 318.00
30 200 Adéla HruškováAdéla Hrušková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 10 PB 06.59 06.35 05.68 06.47 6.47 06.59 309.00
31 157 Anna RyšaváAnna Ryšavá
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 25 PB 06.55 06.30 05.12 05.65 6.30 06.55 306.00
32 260 Liliana KosováLiliana Kosová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
06 17 PB 06.53 06.44 06.53 06.37 6.53 06.24 305.00
33 211 Julie SpoustováJulie Spoustová
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
08 29 PB 06.52 06.17 06.35 06.52 6.52 06.04 304.00
34 149 Regina HlaváčováRegina Hlaváčová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 9 PB 06.52 05.88 06.34 06.52 6.52 05.98 304.00
35 251 Natálie ŠíblováNatálie Šíblová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 32 PB 06.50 06.09 05.83 06.50 6.50 x 303.00
36 266 Anežka KeprtováAnežka Keprtová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 14 PB 06.46 x 06.23 06.46 6.46 05.22 301.00
37 224 Natálie NovákováNatálie Nováková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 22 PB 06.38 06.38 x 05.13 6.38 05.68 295.00
38 258 Eliška JoklováEliška Joklová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
07 12 PB 06.20 x 05.65 06.20 6.20 05.93 284.00
39 222 Aneta FialováAneta Fialová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 5 PB 05.71 05.71 x x 5.71 05.55 253.00
40 Tereza TrubeljaTereza Trubelja
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 35 PB 05.56 04.75 05.56 05.01 5.56 05.16 243.00
41 271 Františka PalinkováFrantiška Palinková
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
06 23 PB 05.22 05.12 05.10 04.95 5.12 05.22 222.00
Celkem 41 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 120 Patrik FilkaPatrik Filka
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
07 6 PB 11.56 11.12 11.56 11.42 11.56 10.77 580.00
2 27 Radim ŠumskýRadim Šumský
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 32 PB 11.25 11.23 10.65 10.63 11.23 11.25 561.00
3 93 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
06 19 PB 10.98 10.65 09.25 10.98 10.98 10.05 545.00
4 85 Jakub MazalJakub Mazal
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 22 PB 10.72 10.37 10.40 09.91 10.40 10.72 529.00
5 46 Bronislav BušBronislav Buš
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 2 PB 10.69 10.69 10.36 09.44 10.69 10.04 527.00
6 70 Vojtěch PalaVojtěch Pala
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
07 23 PB 10.65 - 10.44 10.65 10.65 10.55 525.00
7 62 Martin MaršálekMartin Maršálek
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 20 PB 10.58 10.39 10.32 10.58 10.58 10.50 521.00
8 89 Max VítekMax Vítek
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 34 PB 10.50 09.39 08.84 10.50 10.50 10.20 516.00
9 25 Jakub StaněkJakub Staněk
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 27 PB 10.37 10.37 09.85 - 10.37 10.31 508.00
10 28 Jan HartlJan Hartl
slovakovaslovakova
07 8 PB 10.27 - 09.53 - 9.53 10.27 502.00
11 18 Ondřej HanákOndřej Hanák
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 7 PB 10.04 09.58 09.84 09.64 9.84 10.04 488.00
12 108 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
06 41 PB 09.79 09.09 09.30 09.79 9.79 09.28 473.00
13 52 Jaroslav KrejčířJaroslav Krejčíř
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 16 PB 09.67 - - 09.67 9.67 09.40 466.00
14 49 Adam KlimešAdam Klimeš
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
06 15 PB 09.51 09.51 09.51 09.51 9.51 08.90 456.00
15 143 Adam TomášekAdam Tomášek
Knínice AKnínice A
07 33 PB 09.50 08.57 09.49 09.50 9.50 08.80 456.00
16 35 Michal JašekMichal Jašek
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
06 12 PB 09.47 09.12 09.37 09.47 9.47 09.31 454.00
17 107 Richard SimekRichard Simek
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 42 PB 09.47 08.51 08.84 08.68 8.84 09.47 454.00
18 29 Pavel JaníčekPavel Janíček
slovakovaslovakova
07 11 PB 09.36 09.36 - 09.15 9.36 08.59 447.00
19 117 Jan ZouharJan Zouhar
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 36 PB 09.29 08.81 07.82 08.75 8.81 09.29 443.00
20 130 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
06 18 PB 09.25 08.31 08.83 07.87 8.83 09.25 441.00
21 91 Adam AltrichterAdam Altrichter
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
09 40 PB 09.25 08.59 09.25 - 9.25 - 441.00
22 119 Rostislav DoušekRostislav Doušek
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
06 5 PB 09.22 09.22 09.03 08.89 9.22 - 439.00
23 142 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík
Knínice AKnínice A
07 29 PB 09.21 08.88 09.10 09.21 9.21 09.16 438.00
24 8 Kryštof ŠrámekKryštof Šrámek
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
06 31 PB 09.05 09.05 07.81 06.60 9.05 07.33 429.00
25 87 Adam ŘehulaAdam Řehula
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 25 PB 09.03 08.86 - 08.19 8.86 09.03 428.00
26 77 Dominik ChládekDominik Chládek
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
05 39 PB 08.94 - 07.96 08.53 8.53 08.94 422.00
27 58 Josef HujdičJosef Hujdič
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
06 9 PB 08.85 08.29 08.85 08.81 8.85 08.31 417.00
28 71 Filip SkřičkaFilip Skřička
Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice
07 26 PB 08.85 08.85 - 07.11 8.85 08.21 417.00
29 129 Jiří KakáčJiří Kakáč
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 13 PB 08.84 08.37 08.68 08.79 8.79 08.84 416.00
30 7 Jiří StreitJiří Streit
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 28 PB 08.81 - 07.96 07.97 7.97 08.81 414.00
31 109 Tobiáš BezpalecTobiáš Bezpalec
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 1 PB 08.77 08.18 08.40 08.63 8.63 08.77 412.00
32 15 Erik MartinekErik Martinek
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 21 PB 08.69 08.45 08.69 08.59 8.69 08.35 407.00
33 1 Ondřej DaňoOndřej Daňo
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 4 PB 08.58 08.23 08.58 08.34 8.58 07.85 401.00
34 37 Radek KaldaRadek Kalda
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 14 PB 08.42 - 07.81 08.42 8.42 07.06 391.00
35 98 Boris ČengerBoris Čenger
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 3 PB 08.25 08.25 07.80 - 8.25 07.82 381.00
36 59 Tomáš HuňáčekTomáš Huňáček
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 10 PB 08.24 08.24 - 08.03 8.24 08.23 381.00
37 115 Miroslav ŠíblMiroslav Šíbl
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 30 PB 08.23 08.23 - 08.09 8.23 07.21 380.00
38 79 Tomáš JirglTomáš Jirgl
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
06 37 PB 07.90 07.73 07.90 07.45 7.90 07.54 360.00
39 82 Michael ŠevčíkMichael Ševčík
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 38 PB 07.85 07.85 - - 7.85 - 357.00
40 17 Ondřej ZimolaOndřej Zimola
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 35 PB 07.25 07.06 07.25 06.40 7.25 07.20 322.00
41 134 Filip KřížFilip Kříž
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
06 17 PB 06.87 06.87 06.33 - 6.87 - 300.00
42 135 David ProcházkaDavid Procházka
ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A
06 24 PB 06.80 - 06.80 - 6.80 04.81 296.00
Celkem 42 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 1818
2 Patrik FilkaPatrik Filka 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 1750
3 Jan BrázdaJan Brázda 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1590
4 Dominik KejíkDominik Kejík 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 1538
5 Dušan LátDušan Lát 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 1493
6 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 1413
7 Štěpán PernicaŠtěpán Pernica 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 1351
8 Jan HartlJan Hartl 07 slovakovaslovakova PB 1331
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 1269
10 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 1268
11 Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 1265
12 David ProcházkaDavid Procházka 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 1179
13 Jiří JečnýJiří Ječný 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 1149
14 Ondřej VeselýOndřej Veselý 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 1140
15 Jakub DračkaJakub Dračka 06 Knínice AKnínice A PB 1136
16 Vojtěch PalaVojtěch Pala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 1067
17 Kryštof ŠrámekKryštof Šrámek 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 1062
18 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 1061
19 Rostislav DoušekRostislav Doušek 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 1018
20 Patrik JindřichPatrik Jindřich 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 1015
21 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1014
22 Radim ŽenatýRadim Ženatý 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 1012
23 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0992
24 Radim KaderkaRadim Kaderka 06 Knínice AKnínice A PB 0989
25 Lukáš HorákLukáš Horák 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0979
26 Marek DoleželMarek Doležel 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0967
27 Filip KosorinFilip Kosorin 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0950
28 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0933
29 Lukáš BílekLukáš Bílek 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0909
30 Štěpán DvorskýŠtěpán Dvorský 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0887
31 Matěj RychnovskýMatěj Rychnovský 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0865
32 Maksim LaloMaksim Lalo 06 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0855
33 Luboš HorákLuboš Horák 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0846
34 Matěj MěšťanMatěj Měšťan 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0840
35 Vladimír TůmaVladimír Tůma 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0834
36 Jan FadrnýJan Fadrný 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0832
37 Martin KopeckýMartin Kopecký 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0821
38 Bruno ŠvábBruno Šváb 05 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0806
39 Filip KřížFilip Kříž 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0781
40 Erik MartinekErik Martinek 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0767
41 Miroslav KalaMiroslav Kala 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0759
42 Petr VotřelPetr Votřel 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0727
43 Jiří KakáčJiří Kakáč 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0719
44 Adam AltrichterAdam Altrichter 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0717
45 Petr SmejkalPetr Smejkal 06 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0714
46 Tomáš JuránekTomáš Juránek 07 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0697
47 Martin KolářMartin Kolář 08 slovakovaslovakova PB 0682
48 David HráčekDavid Hráček 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0677
49 Vítek NovotnýVítek Novotný 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0648
50 Tomáš KlímaTomáš Klíma 06 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0642
51 Vojtěch ŠuteraVojtěch Šutera 07 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0625
52 Tomáš KorčákTomáš Korčák 08 slovakovaslovakova PB 0623
53 Martin SedláčekMartin Sedláček 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0606
54 Jiří ZemanJiří Zeman 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0572
55 Radim ŠumskýRadim Šumský 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0561
56 Jáchym ŠafránekJáchym Šafránek 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0559
57 Martin KassaiMartin Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0548
58 Jakub ValentaJakub Valenta 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0547
59 Lukáš FialaLukáš Fiala 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0537
60 Michal KassaiMichal Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0535
61 Jakub MazalJakub Mazal 06 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0529
62 Martin MaršálekMartin Maršálek 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0521
63 Max VítekMax Vítek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0516
64 Matyáš MusilMatyáš Musil 06 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0509
65 Jakub StaněkJakub Staněk 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0508
66 David ChládekDavid Chládek 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0503
67 Adam NejezchlebAdam Nejezchleb 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0498
68 Adam PernicaAdam Pernica 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0495
69 Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0490
70 Jan BezděkJan Bezděk 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0488
71 Kryštof ŠmerdaKryštof Šmerda 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0480
72 Simon ZemánekSimon Zemánek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0478
73 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0473
74 Bartoloměj DvořanBartoloměj Dvořan 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0467
75 Jaroslav KrejčířJaroslav Krejčíř 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0466
76 Adam TomášekAdam Tomášek 07 Knínice AKnínice A PB 0456
77= Michal JašekMichal Jašek 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0454
77= Richard SimekRichard Simek 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0454
79 Pavel JaníčekPavel Janíček 07 slovakovaslovakova PB 0447
80 Metoděj ŽenataMetoděj Ženata 06 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0446
81 Jan ZouharJan Zouhar 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0443
82 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík 07 Knínice AKnínice A PB 0438
83 Aleš OdehnalAleš Odehnal 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0432
84 Dominik ChládekDominik Chládek 05 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0422
85= Josef HujdičJosef Hujdič 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0417
85= Filip SkřičkaFilip Skřička 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0417
87= Miroslav ŠíblMiroslav Šíbl 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0416
87= Vojtěch PrchalVojtěch Prchal 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0416
89 Jiří StreitJiří Streit 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0414
90 Tobiáš BezpalecTobiáš Bezpalec 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0412
91 Joachim KrálJoachim Král 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0394
92 Radek KaldaRadek Kalda 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0391
93= Alexandr HanákAlexandr Hanák 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0389
93= Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0389
93= Lukáš DoležalLukáš Doležal 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0389
96 Jakub ValentaJakub Valenta 07 Knínice AKnínice A PB 0364
97= Matěj BočekMatěj Boček 06 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0360
97= Tomáš JirglTomáš Jirgl 06 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0360
99 Jan HrazdíraJan Hrazdíra 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0358
100 Matěj KolmačkaMatěj Kolmačka 06 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0350
101 Adam Pavel TvarogAdam Pavel Tvarog 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0332
102= Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0331
102= Štěpán KudaŠtěpán Kuda 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0331
104 Jakub LórJakub Lór 07 slovakovaslovakova PB 0327
105 Ondřej ZimolaOndřej Zimola 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0322
106 Filip DosedlaFilip Dosedla 08 Knínice AKnínice A PB 0311
107= Michael ŠevčíkMichael Ševčík 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0303
107= Adam KrejčíAdam Krejčí 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0303
109 Ondřej ZouharOndřej Zouhar 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0295
110 Jakub KomárekJakub Komárek 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0285
111 Lukáš HorčičaLukáš Horčiča 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0267
112 Filip BeranFilip Beran 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0250
113 Ondřej PatákOndřej Paták 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0230
114 Mikoláš ValentaMikoláš Valenta 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0217
115 Jaroslav BílýJaroslav Bílý 07 Knínice AKnínice A PB 0207
116 Vincent LetfusVincent Letfus 08 Knínice AKnínice A PB 0204
117= Josef ŠevčíkJosef Ševčík 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
117= Jindřich DostálJindřich Dostál 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0000
117= Ondřej BučekOndřej Buček 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
117= Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0000
117= Matěj KyzlinkMatěj Kyzlink 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0000
117= Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
117= Jaromír PelíšekJaromír Pelíšek 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
117= Michal HerčíkMichal Herčík 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
117= Martin KolmačkaMartin Kolmačka 06 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
117= Jakub JežJakub Jež 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
117= Jakub KučeraJakub Kučera 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
117= Boris ČengerBoris Čenger 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
117= Daniel FialaDaniel Fiala 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
117= Ondřej DaňoOndřej Daňo 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0000
117= Adam WildAdam Wild 06 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0000
117= Tomáš HuňáčekTomáš Huňáček 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
117= Adam ŘehulaAdam Řehula 06 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
117= Adam KlimešAdam Klimeš 06 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
117= Jan LukešJan Lukeš 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
117= Adam BělehrádekAdam Bělehrádek 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
117= Ondřej TenoraOndřej Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
117= Filip NavrátilFilip Navrátil 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
117= David LakotaDavid Lakota 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
117= Benedikt KlusáčekBenedikt Klusáček 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0000
117= David MrhačDavid Mrhač 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0000
117= Ondřej HanákOndřej Hanák 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0000
117= Matěj KonečnýMatěj Konečný 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0000
117= Nikolas HebelkaNikolas Hebelka 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
117= Matyáš MelkaMatyáš Melka 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0000
117= Radim HolubRadim Holub 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
Celkem 146 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 1810
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... PB 1417
3= Lucie ZourkováLucie Zourková 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 1329
3= Jana SedláčkováJana Sedláčková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 0000
4 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 1308
5= Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 07 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 1297
5= Gabriela MusilováGabriela Musilová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 0000
6 Liliana UčňováLiliana Učňová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 1215
7 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 1184
8 Adéla JílkováAdéla Jílková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 1142
9 Edita SetničkováEdita Setničková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 1117
10= Ema PaděrováEma Paděrová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 1093
10= Veronika ŠvábováVeronika Švábová 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 0000
11 Evelina TeslovychEvelina Teslovych 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1053
12 Sára LipnerováSára Lipnerová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 1025
13 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 1019
14 Tereza SkoupáTereza Skoupá 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0997
15 Barbora KubecováBarbora Kubecová 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0947
16 Romana ZemánkováRomana Zemánková 07 slovakovaslovakova PB 0939
17 Laura KoutnáLaura Koutná 08 Knínice AKnínice A PB 0921
18 Anna JurováAnna Jurová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0911
19 Nela TiokováNela Tioková 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0897
20 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0888
21 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0856
22 Anna ŠťávováAnna Šťávová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0843
23 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0834
24 Simona KieselováSimona Kieselová 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0817
25 Dominika PleskováDominika Plesková 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0803
26 Nikola JežováNikola Ježová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0803
27 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... PB 0796
28 Kateřina RoudnáKateřina Roudná 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0787
29 Zuzana KakáčováZuzana Kakáčová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0777
30 Hana VávrůHana Vávrů 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0754
31 Emili RegecováEmili Regecová 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0750
32 Karolína KopáčkováKarolína Kopáčková 06 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0745
33 Aneta LeinveberováAneta Leinveberová 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0743
34 Renata FlokováRenata Floková 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0739
35 Anna PetrovaAnna Petrova 06 slovakovaslovakova PB 0730
36 Linda KuncováLinda Kuncová 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0711
37 Michaela KotkováMichaela Kotková 07 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... PB 0697
38 Eunika KlepáčkováEunika Klepáčková 08 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0696
39 Eliška JoklováEliška Joklová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0679
40 Linda VágnerováLinda Vágnerová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0674
41 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0672
42 Karolína PodsedníkováKarolína Podsedníková 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0665
43 Monika ZunkováMonika Zunková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0653
44 Monika ŠmoldasováMonika Šmoldasová 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0624
45 Alexandra PulcováAlexandra Pulcová 06 Knínice AKnínice A PB 0622
46 Viktorie FormánkováViktorie Formánková 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0620
47 Lenka DostálováLenka Dostálová 06 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0612
48 Kristýna BieberlováKristýna Bieberlová 06 Knínice AKnínice A PB 0592
49 Sára BurgetováSára Burgetová 07 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0582
50 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 08 slovakovaslovakova PB 0573
51 Valentina PetečelováValentina Petečelová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0571
52= Nikola BradáčováNikola Bradáčová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0568
52= Tereza GajdováTereza Gajdová 06 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0568
54 Julie SpoustováJulie Spoustová 08 Gymnázium BoskoviceGymnázium Boskovice PB 0555
55 Amálie GottwaldováAmálie Gottwaldová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0535
56 Klára VlachováKlára Vlachová 06 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0534
57= Monika MynářováMonika Mynářová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0491
57= Dominika ŠvábováDominika Švábová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0491
59 Anděla MüllerováAnděla Müllerová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0486
60= Agáta KopanickáAgáta Kopanická 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0477
60= Diana KřížováDiana Křížová 06 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0477
62 Veronika VeseláVeronika Veselá 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0464
63 Sofie ToncerováSofie Toncerová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0449
64 Františka PalinkováFrantiška Palinková 06 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0446
65 Stella KopalováStella Kopalová 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0440
66 Kristýna ČechováKristýna Čechová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0425
67 Aneta ŠebelováAneta Šebelová 07 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Rodkovskéh AZákladní škola Tomáše Garri... PB 0413
68 Veronika KalasováVeronika Kalasová 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0412
69= Karolína BednářováKarolína Bednářová 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0409
69= Elen PernicováElen Pernicová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0409
69= Nina BerkováNina Berková 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0409
69= Anna RyšaváAnna Ryšavá 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0409
69= Laura FlekováLaura Fleková 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0409
74 Lenka KnorováLenka Knorová 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0399
75 Emílie SlavíčkováEmílie Slavíčková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0398
76 Karolína SkulinováKarolína Skulinová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0376
77 Nela VěžníkováNela Věžníková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0369
MS Jolana HusákováJolana Husáková 22 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0362
79= Nela HutárkováNela Hutárková 06 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0357
79= Eliška KuchařováEliška Kuchařová 06 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0357
79= Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0357
82 Natali TomanováNatali Tomanová 07 slovakovaslovakova PB 0352
83 Denisa SiglováDenisa Siglová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0350
84 Barbora SlezákováBarbora Slezáková 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0337
85= Michaela BaierováMichaela Baierová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0336
85= Romana MezerováRomana Mezerová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0336
87 Tereza TrubeljaTereza Trubelja 06 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0331
88= Nela PelíškováNela Pelíšková 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0331
88= Veronika SlezákováVeronika Slezáková 08 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0331
90 Nikola ValičkováNikola Valičková 07 slovakovaslovakova PB 0326
91 Tereza VondálováTereza Vondálová 07 Knínice AKnínice A PB 0322
92 Veronika MatuškováVeronika Matušková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0310
93 Zara PšenčíkováZara Pšenčíková 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0306
94 Liliana KosováLiliana Kosová 06 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0305
95 Monika MynářováMonika Mynářová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0296
96 Natálie NovákováNatálie Nováková 06 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0295
97 Eliška KrátkáEliška Krátká 07 slovakovaslovakova PB 0293
98 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0292
99 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0290
100 Amálie BlézlováAmálie Blézlová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0282
101 Tereza KirschnerováTereza Kirschnerová 06 Knínice AKnínice A PB 0257
102 Aneta FialováAneta Fialová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0253
103 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0251
104 Berenika BlaškováBerenika Blašková 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0244
105 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0210
106= Nikola PospíšilováNikola Pospíšilová 07 Knínice AKnínice A PB 0194
106= Nela HolcnerováNela Holcnerová 08 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora PB 0194
108 Barbora NezvalováBarbora Nezvalová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0186
109 Karolína HirtováKarolína Hirtová 07 KníniceKnínice PB 0146
110 Anna GeršlováAnna Geršlová 07 slovakovaslovakova PB 0131
111= Lenka BělehrádkováLenka Bělehrádková 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
111= Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0000
113= Adéla StrýčkováAdéla Strýčková 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
113= Magdalena LepkováMagdalena Lepková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
113= Natálie RumlováNatálie Rumlová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
113= Markéta JílkováMarkéta Jílková 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0000
113= Adéla HruškováAdéla Hrušková 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
113= Marie ŠašinkováMarie Šašinková 08 ZŠ a MŠ Olešnice AZŠ a MŠ Olešnice A PB 0000
113= Pavla TenorováPavla Tenorová 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
113= Barbora KopkováBarbora Kopková 22 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
113= Regina HlaváčováRegina Hlaváčová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0000
113= Nikol GajdošováNikol Gajdošová 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
113= Rachel NedomováRachel Nedomová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
113= Kristýna PaděrováKristýna Paděrová 06 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
113= Melisa SekaninováMelisa Sekaninová 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0000
113= Nella MachůNella Machů 06 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0000