Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ starších žáků a žákyň

České Budějovice (22. 5. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.5.2022 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.57 Q
2 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.09 q
3 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 PB 08.12 q
4 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.23 q
5 40 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 08.31
6 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 PB 08.56
7 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.67
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.5.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 PB 07.61 Q
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.09 q
3 Lukáš TopkaLukáš Topka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 08.32
4 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.32
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 PB 08.66
6 8 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 08.79
7 12 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 PB 09.28
8 38 Matyáš AndreasMatyáš Andreas 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.5.2022 - 10:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 07.69 Q
2 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 07.74 q
3 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.38
4 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.40
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 08.54
6 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.77
7 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 09.74
8 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 09.79
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2022 - 11:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 07.42
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 SB 07.47
3 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 07.64
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.74
5 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 SB 08.00
6 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.11
7 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 SB 08.12
Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.5.2022 - 10:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.09 Q
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.41 q
3 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.45 q
4 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 08.89
5 25 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.07
6 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 09.25
7 Anežka BudošováAnežka Budošová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.30
8 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.5.2022 - 10:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.30 Q
2 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.55
3 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 08.65
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.69
5 20 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 09.13
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.19
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 09.27
8 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NěmcováLucie Němcová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 08.53 Q
2 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.56
3 26 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.73
4 Zora ŠtěrbováZora Štěrbová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 PB 08.88
5 Rosalie HlaváčováRosalie Hlaváčová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.31
6 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 SB 09.36
7 24 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 PB 10.30
MS Veronika FedorenkoVeronika Fedorenko 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 22.5.2022 - 10:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.24 Q
2 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.32 q
3 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.62
4 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.71
5 Petra NěmcováPetra Němcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.94
6 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 09.17
7 Anna MichalcováAnna Michalcová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.65
8 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 22.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 PB 08.29 Q
2 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.49
3 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 08.71
4 34 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 08.77
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 08.96
6 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 09.27
7 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 PB 09.49
8 Kristýna ŠulcováKristýna Šulcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 09.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.5.2022 - 11:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.17
2 1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 08.35
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.37
4 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.42
5 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.50
6 Lucie NěmcováLucie Němcová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.57
7 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.58
8 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 08.66
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 17.95
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 PB 17.96
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 19.06
4 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 19.54
5 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 19.64
6 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 20.17
7 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 21.17
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 13:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 SB 19.48
2 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 PB 19.80
3 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 19.97
4 4 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 PB 21.18
5 František KvášFrantišek Kváš 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 PB 21.32
6 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 PB 22.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 13:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.73
2 Lukáš TopkaLukáš Topka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 20.54
3 8 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 21.12
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 PB 22.33
5 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 23.56
6 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 23.96
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 19.38
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 19.88
3 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 19.99
4 9 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 20.15
5 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 20.27
6 1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 PB 20.34
7 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 20.68
8 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 21.03
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 20.57
2 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 20.64
3 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 PB 20.65
4 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 20.77
5 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 PB 20.84
6 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 20.88
7 Lucie NěmcováLucie Němcová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 21.46
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 PB 19.94
2 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 20.82
3 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 21.06
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 21.28
5 36 Linda MaláLinda Malá 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 21.37
6 Anna MichalcováAnna Michalcová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 24.24
MS Veronika FedorenkoVeronika Fedorenko 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 20.70
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FialováAnna Fialová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 21.61
2 Petra NěmcováPetra Němcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 22.00
3 Magdaléna RyjáčkováMagdaléna Ryjáčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 22.21
4 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 22.25
5 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 22.93
Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 22.5.2022 - 12:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠtěrbováZora Štěrbová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 21.07
2 27 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 21.50
3 30 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 PB 21.71
4 Anežka BudošováAnežka Budošová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 PB 24.51
5 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 PB 24.83
6 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 25.20
7 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 27.21
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 38.31
2 13 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 39.71
3 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 42.40
4 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 43.24
5 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 PB 45.89
6 18 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 50.89
7 12 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 51.41
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 43.03
2 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 45.48
3 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 PB 46.35
4 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 46.91
5 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 47.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 45.72
2 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 PB 47.01
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 47.69
4 Rosalie HlaváčováRosalie Hlaváčová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.03
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 2:07.48
2 15 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 2:20.00
3 17 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:25.38
4 12 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 PB 2:34.09
5 19 Antonín FeitAntonín Feit 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 PB 2:35.67
6 18 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 PB 2:46.51
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 PB 2:35.06
2 36 Linda MaláLinda Malá 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 2:35.47
3 30 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 2:37.20
4 26 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 2:41.68
5 20 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 10 PB 2:45.53
6 27 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 PB 2:45.60
7 31 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:47.47
8 29 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:51.48
9 25 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 PB 2:56.01
10 23 Kristýna BůžkováKristýna Bůžková 10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:59.57
11 24 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13 3:31.84
12 22 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14 3:35.37
13 33 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:35.43
34 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 4:28.91
2 8 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2 4:29.33
3 40 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 5:26.56
4 41 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 5:32.94
5 38 Matyáš AndreasMatyáš Andreas 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 5:33.49
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Tereza TučkováTereza Tučková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 5:20.45
2 1 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 5:32.05
3 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 5:34.96
4 2 Anna PiklováAnna Piklová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 5:37.88
5 4 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 PB 5:42.63
6 7 Nikol RadováNikol Radová 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 6:00.89
MS 14 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 5:58.50
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 15.55
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 16.46
3 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.43
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 15.10
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 15.49
3 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 SB 16.12
4 Tereza SellnerováTereza Sellnerová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 17.14
5 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 17.53
6 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 17.71
7 2 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 17.90
Celkem 7 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 13:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 24.91
2 7 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 30.17
3 15 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 31.72
4 12 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 39.38
Celkem 4 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 13:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 29.11
2 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 29.83
3 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 32.07
4 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 33.79
5 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 33.97
6 2 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 36.05
7 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 38.20
8 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 39.91
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čoka, Oborný, Čoka, Čermák Čoka, Oborný, Čoka, Čermák TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 29.85
2 Dušek, Steinke, Šustr, Maleninský Dušek, Steinke, Šustr, Maleninský TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 30.16
3 Havel, Hnízdil, Krejčí, Plánek Havel, Hnízdil, Krejčí, Plánek Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 32.89
4 Poláček, Doležal, Topka, Plátenka Poláček, Doležal, Topka, Plátenka TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 34.44
Fohl, Šíma, Šívr, Hrdoušek Fohl, Šíma, Šívr, Hrdoušek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chmátalová, Běhounová, Pincová, Čápová Chmátalová, Běhounová, Pincová, Čápová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 31.68
2 Chválová, Škrletová, Slaninová, Vaňková Chválová, Škrletová, Slaninová, Vaňková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 31.73
3 Němcová, Řepová, Knotková, Mikulíková Němcová, Řepová, Knotková, Mikulíková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 32.79
4 30 Kozlová, Fučíková, Prixová, Šebestová Kozlová, Fučíková, Prixová, Šebestová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 33.13
5 27 Nosková, Kozáková, Chylíková, Říhová Nosková, Kozáková, Chylíková, Říhová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 33.26
6 9 Šimánková, Tušlová, Fialová, Sellnerová Šimánková, Tušlová, Fialová, Sellnerová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 33.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Čečková, Fíziková, Kubáková, Janišová Čečková, Fíziková, Kubáková, Janišová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 33.07
2 Maleninská, Manuel, Řezáčová, Svatošová Maleninská, Manuel, Řezáčová, Svatošová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 33.20
3 Lomská, Habichová, Motejlová, Svobodová Lomská, Habichová, Motejlová, Svobodová TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 35.31
4 Štěrbová, Zemanová, Kozlová, Slavíková Štěrbová, Zemanová, Kozlová, Slavíková TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 37.77
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čoka, Čermák, Čoka, Oborný Čoka, Čermák, Čoka, Oborný TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:45.90
2 41 Petr, Janovský, Kopecký, Binter Petr, Janovský, Kopecký, Binter T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:55.94
3 Plánek, Fučík, Krejčí, Hnízdil Plánek, Fučík, Krejčí, Hnízdil Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 3:01.98
4 Hálek, Kváš, Čančura, Míka Hálek, Kváš, Čančura, Míka TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 3:06.68
5 Topka, Linduška, Poláček, Plátenka Topka, Linduška, Poláček, Plátenka TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 3:20.19
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prixová, Kozlová, Kubová, Šebestová Prixová, Kozlová, Kubová, Šebestová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 3:06.47
2 Ježková, Pokorná, Malá, Šimánková Ježková, Pokorná, Malá, Šimánková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:06.53
3 Svobodová, Habichová, Motejlová, Lomská Svobodová, Habichová, Motejlová, Lomská TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 3:29.57
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,27 1,32 1,37 1,42 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,75 1,80 1,83
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 10 1.80 - - - - - - - - - - o xo xxo xxx
2= Lukáš TopkaLukáš Topka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 1 PB 1.62 o o o o o o o o o o xxx
2= Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 9 PB 1.62 o - o o o o o o o o xx-
4 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 8 1.50 o xo - - o o xxx
5 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 7 1.47 - - xo o o xxx
6 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 5 1.37 o - o xxx
7 11 Jakub BinterJakub Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 1.32 o o xxx
8 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 4 1.32 xxo o xxx
9 Radim ČančuraRadim Čančura
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 2 1.27 o xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,56 1,60
1 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 15 1.56 - o o o o o o o o o xxx
2 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 14 1.49 o o o o xo o o o xxx
3 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 6 PB 1.46 o o o o o o o xxx
4 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 8 PB 1.46 o o xo xo o xo o xxx
5 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 11 PB 1.46 - o o o o o xo xxx
6 31 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 10 PB 1.46 o o xo o xxo xo xxo xxx
7= Tereza SellnerováTereza Sellnerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3 PB 1.43 o o o o xo o xxx
7= Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 5 PB 1.43 o o o xo o o xxx
9 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 12 1.43 - o o xo xo xxo xxx
10 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 13 1.40 o o xo o xo xxx
11 Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 9 1.37 - o o o xxx
12 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 7 1.32 o xo o xxx
13 Anna FialováAnna Fialová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 4 1.27 o o xxx
14 Rosalie HlaváčováRosalie Hlaváčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 PB 1.27 o xxo xxx
15 7 Nikol RadováNikol Radová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 1 PB 1.22 o xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80
1 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3 PB 2.70 - - - - o - o o xo o xxx
2 11 Jakub BinterJakub Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 1 PB 2.50 - - - - o o o o xxx
3 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 2 PB 2.30 - o o o o xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 22 5.80 +1.8 m/s x x 5.46  0,70 5.46 x x 5.80  1,80
2 Adam PlánekAdam Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 20 5.44 +2.1 m/s 5.33 +2.0 m/s 4.90  1,10 4.99  1,30 5.44  2,10 5.44 4.98  0,90 x 5.33  2,00
3 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 21 5.29 +1.6 m/s 5.15  1,60 5.29  1,60 5.23  0,50 5.29 5.29  2,30 5.20  0,20 5.16  1,60
4 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 14 5.28 +2.5 m/s 5.05 +0.9 m/s 4.94  1,10 5.05  0,90 5.28  2,50 5.28 r
5 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 16 PB 5.09 +1.3 m/s 4.83  1,10 5.04  0,30 4.96  0,70 5.04 5.03  0,20 4.72  -0,10 5.09  1,30
6 Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 19 5.06 +1.3 m/s 4.81  2,50 4.95  0,60 4.89  2,70 4.95 4.88  -0,70 4.87  0,90 5.06  1,30
7 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 17 4.89 +1.8 m/s 4.65  0,60 x 4.83  2,60 4.83 4.66  -0,40 4.89  1,80 x
8 Jakub KunzmanJakub Kunzman
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
09 11 4.75 +2.1 m/s 4.63 -1.6 m/s 4.46  1,50 4.37  0,20 4.75  2,10 4.75 4.63  -1,60 4.56  1,40 4.26  1,10
9 Robin JanovskýRobin Janovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 18 4.66 -0.7 m/s x 4.66  -0,70 x 4.66
10 Tony VotavaTony Votava
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
09 12 PB 4.65 +1.0 m/s 4.35  1,30 4.63  0,80 4.65  1,00 4.65
11 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 13 4.60 +0.6 m/s 4.60  0,60 4.51  0,30 4.35  1,00 4.60
12 Jakub HojdarJakub Hojdar
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 10 PB 4.41 +0.6 m/s x 3.54  -0,20 4.41  0,60 4.41
13 František KvášFrantišek Kváš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 5 PB 4.29 +1.2 m/s 4.29  1,20 4.26  0,30 4.16  0,70 4.29
14 17 Matěj ŠímaMatěj Šíma
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 8 4.22 +2.8 m/s 4.20 +1.1 m/s 4.22  2,80 3.95  -0,30 4.20  1,10 4.22
15 Dominik HálekDominik Hálek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 1 PB 4.14 +1.8 m/s x 4.10  0,40 4.14  1,80 4.14
16 12 Matěj FučíkMatěj Fučík
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 7 4.01 +2.3 m/s 3.88 +0.0 m/s 4.01  2,30 x 3.88  0,00 4.01
17 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 9 3.85 +0.9 m/s 3.67  2,30 2.47  -0,10 3.85  0,90 3.85
18 4 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 6 3.81 -0.2 m/s 3.79  1,50 3.77  -0,10 3.81  -0,20 3.81
19 19 Antonín FeitAntonín Feit
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 4 3.63 +0.1 m/s 3.47  0,90 3.63  0,10 3.62  0,30 3.63
20 Jan LinduškaJan Linduška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 3 3.59 +0.9 m/s 3.59  0,90 3.47  1,00 3.13  0,40 3.59
21 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 2 3.38 +0.9 m/s 3.38  0,90 3.01  0,80 2.17  1,50 3.38
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 25 PB 5.50 +1.1 m/s 5.41  2,90 5.13  -1,20 5.50  1,10 5.50 5.12  1,90 5.33  1,30 5.12  1,70
2 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 19 PB 4.78 -0.5 m/s 4.13  -0,10 4.42  0,60 4.59  0,30 4.59 4.32  0,90 3.84  1,80 4.78  -0,50
3 Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 18 PB 4.77 +0.6 m/s 4.62  0,20 x 4.77  0,60 4.77 x x x  0,80
4 Lucie SlaninováLucie Slaninová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 23 4.69 +2.2 m/s 4.68 +0.8 m/s 4.43  0,60 4.37  -0,90 4.69  2,20 4.69 4.48  1,50 4.00  -1,30 4.68  0,80
5 Dorothea PincováDorothea Pincová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 21 4.66 -1.7 m/s 4.66  -1,70 x x 4.66 x x x  0,40
6 31 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 13 4.64 +3.2 m/s 4.61 +1.2 m/s 4.43  -0,20 4.61  1,20 4.38  1,30 4.61 4.64  3,20 x 3.48  0,10
7 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 20 4.56 +1.4 m/s 3.12  -2,90 4.54  -0,30 3.93  1,20 4.54 4.32  1,50 4.56  1,40 4.08  -0,40
8 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 17 SB 4.47 +0.3 m/s 4.14  -0,40 4.39  -0,70 4.47  0,30 4.47 4.44  1,10 4.30  2,00 4.31  -1,10
9 1 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 24 4.46 +2.2 m/s 4.39 +1.3 m/s 4.46  2,20 x 4.39  1,30 4.46
10 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 22 4.44 +1.8 m/s 4.44  1,80 4.28  -0,60 x  1,10 4.44
11 Anna FialováAnna Fialová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 14 PB 4.40 +0.1 m/s 4.40  0,10 x x  1,70 4.40
12 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 15 SB 4.30 +0.2 m/s 4.30  0,20 4.16  -1,20 4.20  1,50 4.30
13 Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 16 4.24 -0.3 m/s 4.09  -0,30 4.24  -0,30 4.24  0,90 4.24
14 Magdaléna RyjáčkováMagdaléna Ryjáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 9 PB 4.21 +0.1 m/s x 4.21  0,10 4.03  1,70 4.21
15 Andrea NěmcováAndrea Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 8 PB 4.18 +1.0 m/s 3.73  2,00 4.18  1,00 3.60  0,30 4.18
16 28 Nina ZajícováNina Zajícová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
08 11 PB 4.15 +1.4 m/s 3.93  0,10 x 4.15  1,40 4.15
17 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 6 3.89 +2.1 m/s 3.78 +0.3 m/s 3.78  0,30 3.89  2,10 3.77  2,00 3.89
18 25 Marína PavlátováMarína Pavlátová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 4 PB 3.71 -0.1 m/s 3.71  -0,10 3.64  -0,10 3.67  0,40 3.71
19 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 7 3.71 +1.0 m/s 3.62  0,10 3.71  1,00 x  1,70 3.71
20 Anežka BudošováAnežka Budošová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
08 10 3.34 +2.4 m/s x x 3.34  2,40 3.34
21 Anna MichalcováAnna Michalcová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 5 3.32 +0.3 m/s 3.01  -0,20 x 3.32  0,30 3.32
22 Kristýna ŠulcováKristýna Šulcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3 3.14 -0.7 m/s 3.01  0,50 3.12  -0,60 3.14  -0,70 3.14
23 22 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 2 PB 3.10 +1.4 m/s 3.10  1,40 3.04  0,70 3.04  -1,00 3.10
24 23 Kristýna BůžkováKristýna Bůžková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
10 1 PB 2.93 +0.6 m/s 2.80  0,90 2.93  0,60 2.77  -0,80 2.93
Klára PotůčkováKlára Potůčková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 12 DNS
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 14 PB 10.64 10.32 09.66 10.55 10.55 10.49 10.64 10.19
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 10 PB 09.83 08.64 08.77 09.60 9.60 08.99 09.53 09.83
3 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 9 SB 09.31 08.87 09.31 08.87 9.31 08.63 08.99 08.70
4 29 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 11 08.95 07.82 08.26 08.56 8.56 08.93 08.95 08.71
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 13 08.65 08.03 07.09 08.23 8.23 08.65 08.61 07.62
6 Natálie TušlováNatálie Tušlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 PB 08.45 07.63 07.35 08.30 8.30 06.90 08.45 08.03
7 Barbora JílkováBarbora Jílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 1 PB 08.14 08.14 07.96 06.57 8.14 07.26 07.68 x
8 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 8 08.09 07.75 07.62 07.88 7.88 08.09 x 08.03
9 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 5 07.54 07.54 07.34 07.33 7.54
10 Karolína KovářováKarolína Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 2 PB 07.51 07.09 07.14 07.51 7.51
11 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 4 07.46 07.22 07.46 07.38 7.46
12 Lucie NěmcováLucie Němcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 7 07.12 06.18 07.12 05.92 7.12
13 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 06.62 06.23 06.62 06.18 6.62
MS Mariia YakushevskaMariia Yakushevska
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 12 PB 09.50 09.50 09.25 x 9.50
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 10 PB 11.90 x x 11.53 11.53 x 11.66 11.90
2 Václav ZemanVáclav Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 7 PB 11.65 09.12 10.11 10.33 10.33 10.55 - 11.65
3 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 9 10.50 10.50 - - 10.50 - - 10.00
4 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 8 PB 10.11 08.57 08.67 09.59 9.59 09.16 10.11 09.11
5 Adam KlečkaAdam Klečka
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 3 PB 09.48 09.48 08.12 08.87 9.48 09.36 08.86 09.30
6 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 6 09.17 07.99 09.13 08.95 9.13 08.94 08.98 09.17
7 Štěpán ZelinkaŠtěpán Zelinka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 2 PB 08.77 07.98 07.65 07.79 7.98 07.98 07.97 08.77
8 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1 PB 08.73 08.61 08.73 07.76 8.73 08.10 x 08.08
9 Tadeáš ČepčányTadeáš Čepčány
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 5 07.59 07.59 07.35 07.52 7.59
Celkem 9 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 PB 28.44 24.72 28.04 27.12 28.04 28.44 24.39 26.76
2 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 8 27.14 21.57 25.86 22.37 25.86 x x 27.14
3 Natálie TušlováNatálie Tušlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 PB 22.41 20.66 22.41 18.11 22.41 21.11 21.71 x
4 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 6 21.91 x x 21.91 21.91 x x x
5 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 4 PB 21.64 19.37 20.95 19.31 20.95 x 21.64 20.89
6 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 5 21.25 17.46 20.64 21.25 21.25 x x 20.07
7 29 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 1 PB 21.24 18.90 x x 18.90 19.91 x 21.24
8 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 PB 20.70 17.18 17.57 15.74 17.57 17.23 20.39 20.70
MS Mariia YakushevskaMariia Yakushevska
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 9 34.70 34.70 x 31.89 34.70 - - -
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ZemanVáclav Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2 PB 25.84 20.84 22.71 25.84 25.84 23.67 21.80 19.77
2 Tadeáš ČepčányTadeáš Čepčány
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 7 24.09 23.14 24.09 x 24.09 20.09 21.17 x
3 Adam KlečkaAdam Klečka
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 3 PB 23.68 19.37 21.09 23.68 23.68 20.31 19.35 21.55
4 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4 PB 23.59 19.42 x x 19.42 22.16 23.59 x
5 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 1 PB 22.19 x 19.00 19.09 19.09 x 20.62 22.19
6 Štěpán ZelinkaŠtěpán Zelinka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 6 21.14 21.14 x 17.33 21.14 17.58 17.59 17.16
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 PB 32.11 32.11 x x 32.11 31.76 30.97 31.59
2 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 4 SB 26.10 26.10 24.94 x 26.10 25.52 x 25.22
3 Barbora JílkováBarbora Jílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 1 PB 23.40 15.61 22.59 x 22.59 23.13 21.14 23.40
4 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 SB 20.74 x 19.09 x 19.09 19.41 20.74 x
5 Karolína KovářováKarolína Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 2 PB 19.59 18.39 18.52 17.62 18.52 16.51 19.59 18.28
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3 PB 34.36 34.36 x 31.83 34.36 34.17 x 34.26
2 Adam KlečkaAdam Klečka
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 2 PB 20.78 20.77 x 19.92 20.77 20.78 19.98 x
3 Tadeáš ČepčányTadeáš Čepčány
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 1 PB 19.25 18.74 17.53 x 18.74 18.74 18.73 19.25
4 Štěpán ZelinkaŠtěpán Zelinka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 4 PB 15.72 x 10.17 15.31 15.31 15.18 15.72 15.08
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 13 31.77 27.82 25.78 30.24 30.24 29.95 31.07 31.77
2 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 11 PB 30.23 25.90 25.69 29.08 29.08 30.23 x x
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 PB 28.44 23.51 23.78 25.22 25.22 23.39 28.44 23.12
4 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 9 PB 27.93 26.24 26.55 26.29 26.55 23.47 27.56 27.93
5 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 10 PB 27.56 24.98 26.60 24.93 26.60 27.12 27.56 23.33
6 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 12 26.66 22.07 22.48 26.04 26.04 20.58 25.24 26.66
7 Natálie TušlováNatálie Tušlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 PB 24.98 23.25 20.84 20.54 23.25 19.35 24.98 22.21
8 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 PB 24.22 21.27 23.36 19.50 23.36 19.12 21.05 24.22
9 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 5 SB 22.97 18.61 x 22.97 22.97
10 33 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 8 21.22 21.22 x x 21.22
11 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4 18.39 16.77 18.39 16.66 18.39
12 16 Adéla ZávodskáAdéla Závodská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2 PB 17.37 13.67 17.37 11.11 17.37
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 9 PB 45.23 40.77 44.41 42.29 44.41 43.62 41.59 45.23
2 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 8 PB 39.54 35.62 x 35.58 35.62 39.54 31.80 x
3 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 7 PB 38.11 33.78 x 38.11 38.11 x 29.39 38.11
4 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 2 PB 27.26 27.26 x 23.90 27.26 25.90 23.90 x
5 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 5 PB 27.12 20.00 22.66 20.85 22.66 27.12 26.36 22.60
6 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 3 19.29 15.38 15.16 17.13 17.13 16.33 19.29 18.94
7 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 1 PB 17.33 16.03 15.94 14.08 16.03 15.38 x 17.33
Celkem 7 závodníků