Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD přípravek

České Budějovice (24. 9. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 09.41 11.00
2 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 09.43 9.00
3 11 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 PB 09.55 8.00
4 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.66 7.00
5 Matěj LískovecMatěj Lískovec 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 09.92 4.00
6 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.92 3.00
7 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 09.94 2.00
8 50 Alex PoláčekAlex Poláček 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 10.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BorešMatěj Boreš 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 PB 09.88 5.00
2 Tobiáš TurekTobiáš Turek 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 PB 10.04 1.00
3 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 10.07
4 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 PB 10.18
5 65 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 10.31
6 Alex AdamíčekAlex Adamíček 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 PB 10.40
7 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 10.58
David VitišDavid Vitiš 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HorákMatěj Horák 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.31
2 Marek ŠperňákMarek Šperňák 14 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 10.49
3 Dominik ŠvecDominik Švec 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 10.55
4 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 10.59
5 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 PB 10.78
6 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.94
7 Ondřej NováčekOndřej Nováček 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 12.82
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.76 6.00
2 Filip MinaříkFilip Minařík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 10.24
3 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 11.16
4 Michal KubíčekMichal Kubíček 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 11.90
5 Antonín ŠimáčekAntonín Šimáček 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.12
6 Lukáš PlšekLukáš Plšek 16 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 12.37
7 Martin JungwirtMartin Jungwirt 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 12.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 09.41 11.00
2 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 09.43 9.00
3 11 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 PB 09.55 8.00
4 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.66 7.00
5 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.76 6.00
6 Matěj BorešMatěj Boreš 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 PB 09.88 5.00
7 Matěj LískovecMatěj Lískovec 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 09.92 4.00
7 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.92 3.00
9 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 09.94 2.00
10 Tobiáš TurekTobiáš Turek 13 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 PB 10.04 1.00
11 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 10.07
12 50 Alex PoláčekAlex Poláček 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 10.11
13 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 PB 10.18
14 Filip MinaříkFilip Minařík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 10.24
15 65 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 10.31
15 Matěj HorákMatěj Horák 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.31
17 Alex AdamíčekAlex Adamíček 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 PB 10.40
18 Marek ŠperňákMarek Šperňák 14 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 10.49
19 Dominik ŠvecDominik Švec 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 10.55
20 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 10.58
21 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 10.59
22 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 PB 10.78
23 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.94
24 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 11.16
25 Michal KubíčekMichal Kubíček 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 11.90
26 Antonín ŠimáčekAntonín Šimáček 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.12
27 Lukáš PlšekLukáš Plšek 16 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 12.37
28 Martin JungwirtMartin Jungwirt 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 12.48
29 Ondřej NováčekOndřej Nováček 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 12.82
David VitišDavid Vitiš 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.04 11.00
2 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 09.46 9.00
3 11 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 09.48 8.00
4 Stela HlaváčováStela Hlaváčová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 PB 09.52 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 09.53 6.00
6 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 09.60 4.00
7 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.61 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 09.69 2.00
2 18 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 6 PB 09.83
3 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 09.84
4 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.07
5 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 10.14
6 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 10.20
7 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.39
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 PB 09.92
2 9 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 PB 10.09
3 33 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 PB 10.23
4 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 PB 10.50
5 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 10.58
6 49 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 10.64
7 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 10.93
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 10.31
2 Tereza JannováTereza Jannová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 10.74
3 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 11.13
4 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 11.64
5 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 11.92
6 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 12.70
7 Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 8 12.86
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 09.76 1.00
2 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.57
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 11.40
4 Thea BednářováThea Bednářová 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 11.47
5 Beata KolbekováBeata Kolbeková 15 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 3 11.63
6 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.68
7 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 11.92
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 09.57 5.00
2 Eliška JančíkováEliška Jančíková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.86
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 10.38
4 28 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 10.60
5 Marie HanušováMarie Hanušová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.69
6 Amálie ŽemličkováAmálie Žemličková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 11.35
7 Jana ČížkovskáJana Čížkovská 16 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 13.59
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.04 11.00
2 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 09.46 9.00
3 11 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 09.48 8.00
4 Stela HlaváčováStela Hlaváčová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 PB 09.52 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 09.53 6.00
6 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 09.57 5.00
7 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 09.60 4.00
8 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.61 3.00
9 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 09.69 2.00
10 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 09.76 1.00
11 18 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 6 PB 09.83
12 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 09.84
13 Eliška JančíkováEliška Jančíková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.86
14 Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 PB 09.92
15 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.07
16 9 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 PB 10.09
17 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 10.14
18 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 PB 10.20
19 33 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 PB 10.23
20 47 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 10.31
21 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 10.38
22 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.39
23 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 PB 10.50
24 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.57
25 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 10.58
26 28 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 10.60
27 49 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 10.64
28 Marie HanušováMarie Hanušová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.69
29 Tereza JannováTereza Jannová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 10.74
30 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 10.93
31 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 11.13
32 Amálie ŽemličkováAmálie Žemličková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 11.35
33 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 11.40
34 Thea BednářováThea Bednářová 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 11.47
35 Beata KolbekováBeata Kolbeková 15 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 3 11.63
36 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 11.64
37 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.68
38 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 11.92
38 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 11.92
40 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 12.70
41 Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 8 12.86
42 Jana ČížkovskáJana Čížkovská 16 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 13.59

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 22.54 11.00
2 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 22.88 9.00
3 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 23.12 8.00
4 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 PB 24.39 5.00
5 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 24.59 4.00
6 50 Alex PoláčekAlex Poláček 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 25.93
7 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 8 26.17
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 PB 24.96 1.00
2 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 25.09
3 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 25.56
4 Eduard VasylchenkoEduard Vasylchenko 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 25.66
5 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 8 PB 26.56
6 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 27.74
7 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 29.89
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 23.51 7.00
2 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.72 2.00
3 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 24.97
4 65 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.06
5 Ondřej NováčekOndřej Nováček 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 32.51
6 Richard MarešRichard Mareš 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 34.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 12:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 23.99 6.00
2 Rostislav MüllerRostislav Müller 11 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 24.65 3.00
3 Matěj BorešMatěj Boreš 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 25.24
4 Petr LinduškaPetr Linduška 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 25.92
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 27.04
6 Marek BožoňMarek Božoň 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 31.61
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 22.54 11.00
2 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 22.88 9.00
3 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 23.12 8.00
4 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann 11 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 23.51 7.00
5 11 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 23.99 6.00
6 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 PB 24.39 5.00
7 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 24.59 4.00
8 Rostislav MüllerRostislav Müller 11 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 24.65 3.00
9 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.72 2.00
10 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 PB 24.96 1.00
11 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 24.97
12 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 25.09
13 Matěj BorešMatěj Boreš 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 25.24
14 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 25.56
15 Eduard VasylchenkoEduard Vasylchenko 12 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 25.66
16 Petr LinduškaPetr Linduška 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 25.92
17 50 Alex PoláčekAlex Poláček 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 25.93
18 65 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.06
19 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 8 26.17
20 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 8 PB 26.56
21 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 27.04
22 Antonín TurekAntonín Turek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 27.74
23 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 29.89
24 Marek BožoňMarek Božoň 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 31.61
25 Ondřej NováčekOndřej Nováček 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 32.51
26 Richard MarešRichard Mareš 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 34.23

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 PB 21.67 11.00
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 23.05 9.00
3 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 24.03 7.00
4 29 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 24.44 3.50
5 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 24.53 2.00
6 2 Daniela OndokováDaniela Ondoková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 25.32
7 2 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 PB 25.34
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 24.21 6.00
2 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 25.46
3 48 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 25.83
4 5 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 PB 26.29
5 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 27.39
6 Tereza JannováTereza Jannová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 27.81
7 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 28.28
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 25.37
2 Laura DomínováLaura Domínová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.94
3 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 27.82
4 Marie VodkováMarie Vodková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 8 30.01
5 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 30.31
6 Rozálie KorandováRozálie Korandová 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 32.52
7 Eliška RybárováEliška Rybárová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 36.79
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 23.95 8.00
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 24.44 3.50
3 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 8 25.91
4 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 3 26.45
5 19 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 6 26.78
6 14 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 27.37
Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 24.54 1.00
2 Eliška JančíkováEliška Jančíková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 24.87
3 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 25.26
4 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 25.28
5 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 25.41
6 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 31.91
Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DQ
Poznámky:
Zdeňková - DQ - pravidlo 17.3.1
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 24.22 5.00
2 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 25.25
3 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 25.88
4 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 26.18
5 Denisa VaněčkováDenisa Vaněčková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 26.56
6 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 27.05
7 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 29.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 PB 21.67 11.00
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 23.05 9.00
3 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 7 23.95 8.00
4 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 24.03 7.00
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 24.21 6.00
6 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 24.22 5.00
7 29 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 24.44 3.50
7 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 24.44 3.50
9 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 24.53 2.00
10 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 24.54 1.00
11 Eliška JančíkováEliška Jančíková 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 24.87
12 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 25.25
13 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 25.26
14 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 25.28
15 2 Daniela OndokováDaniela Ondoková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 25.32
16 2 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 PB 25.34
17 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 25.37
18 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 25.41
19 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 25.46
20 48 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 25.83
21 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 25.88
22 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 8 25.91
23 Laura DomínováLaura Domínová 11 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.94
24 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 26.18
25 5 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 PB 26.29
26 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 3 26.45
27 Denisa VaněčkováDenisa Vaněčková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 26.56
28 19 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 6 26.78
29 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 27.05
30 14 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 27.37
31 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 27.39
32 Tereza JannováTereza Jannová 13 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 27.81
33 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 27.82
34 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 28.28
35 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 29.35
36 Marie VodkováMarie Vodková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 8 30.01
37 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 30.31
38 Rozálie BendováRozálie Bendová 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 31.91
39 Rozálie KorandováRozálie Korandová 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 32.52
40 Eliška RybárováEliška Rybárová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 36.79
Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DQ

600 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.9.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 64 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 16 1:57.59 11.00
2 40 Lukáš SuchýLukáš Suchý 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 2:00.01 9.00
3 62 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 14 PB 2:00.45 8.00
4 65 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15 2:03.23 7.00
5 56 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:06.50 6.00
6 50 Alex PoláčekAlex Poláček 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 PB 2:07.53 5.00
7 57 Jakub ŠílaJakub Šíla 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 2:09.22 4.00
8 53 Jakub PecaJakub Peca 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 11 PB 2:11.81 3.00
9 54 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12 SB 2:13.43 2.00
10 59 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 PB 2:19.36 1.00
11 39 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:22.65
12 22 Jakub PlšekJakub Plšek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:24.77
13 51 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 2:25.72
14 30 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:26.57
15 24 Jáchym VodkaJáchym Vodka 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 2:27.03
16 25 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 2:28.93
Celkem 16 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 1:55.59 11.00
2 11 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 10 PB 1:57.17 9.00
3 29 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 PB 1:58.14 8.00
4 33 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 9 PB 2:01.19 7.00
5 15 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 PB 2:01.21 6.00
6 20 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 PB 2:01.85 5.00
7 19 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 2:02.65 4.00
8 31 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 PB 2:06.25 3.00
9 5 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 3 PB 2:07.35 2.00
10 18 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 SB 2:12.57
11 1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 PB 2:13.12
12 2 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 2:18.52
13 44 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 2:21.02
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 PB 2:12.43 1.00
2 14 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 11 PB 2:13.99
3 13 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 2:14.55
4 9 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 PB 2:15.20
5 49 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 PB 2:16.57
6 28 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 PB 2:17.12
7 8 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 2:18.19
8 58 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 PB 2:18.76
9 47 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 2:18.95
10 55 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 2:20.30
11 42 Hana ČížkovskáHana Čížkovská 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:37.28
23 Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 13 PB 1:55.59 11.00
2 11 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 10 PB 1:57.17 9.00
3 29 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 PB 1:58.14 8.00
4 33 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 9 PB 2:01.19 7.00
5 15 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 PB 2:01.21 6.00
6 20 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 PB 2:01.85 5.00
7 19 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 2:02.65 4.00
8 31 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 PB 2:06.25 3.00
9 5 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 3 PB 2:07.35 2.00
10 48 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 PB 2:12.43 1.00
11 18 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 SB 2:12.57
12 1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 PB 2:13.12
13 14 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 11 PB 2:13.99
14 13 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 2:14.55
15 9 Alžběta KulovanáAlžběta Kulovaná 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 PB 2:15.20
16 49 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 PB 2:16.57
17 28 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 PB 2:17.12
18 8 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 2:18.19
19 2 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 2:18.52
20 58 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 PB 2:18.76
21 47 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 2:18.95
22 55 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 2:20.30
23 44 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 2:21.02
24 42 Hana ČížkovskáHana Čížkovská 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:37.28
23 Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 DNF

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.16 7.00
2 39 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.79 4.00
3 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 11.30 1.00
4 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11.55
5 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 13.06
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.14 8.00
2 Ruslan KrokhmalnyiRuslan Krokhmalnyi 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 10.28 6.00
3 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.40 5.00
4 54 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 10.94 3.00
5 25 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 11.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.43 11.00
2 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.92 9.00
3 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.23 2.00
4 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 11.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.43 11.00
2 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.92 9.00
3 62 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.14 8.00
4 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.16 7.00
5 Ruslan KrokhmalnyiRuslan Krokhmalnyi 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 10.28 6.00
6 Šimon LesniakŠimon Lesniak 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.40 5.00
7 39 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.79 4.00
8 54 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 10.94 3.00
9 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.23 2.00
10 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 11.30 1.00
11 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 11.39
12 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11.55
13 25 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 11.66
14 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 13.06

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda PlonerováLinda Plonerová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 10.13 4.00
2 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.95
3 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 11.20
4 22 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.84
5 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 12.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.83 7.50
2 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.37
3 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.67
4 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 11.18
5 58 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 11.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 08.96 11.00
2 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.65 9.00
3 31 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.83 7.50
4 1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 09.87 6.00
5 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 10.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.22
2 20 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 10.95
3 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 11.92
4 42 Hana ČížkovskáHana Čížkovská 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.03
5 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.68
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 10.19 1.00
2 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
3 14 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.11
4 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.18
5 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 11.91
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.16 3.00
2 44 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.72
3 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.75
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.08 5.00
2 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 10.18 2.00
3 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 11.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 08.96 11.00
2 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.65 9.00
3 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.83 7.50
3 31 Ella KolínskáElla Kolínská 12 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.83 7.50
5 1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 09.87 6.00
6 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.08 5.00
7 Linda PlonerováLinda Plonerová 11 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 10.13 4.00
8 Isabela NovákováIsabela Nováková 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 10.16 3.00
9 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 10.18 2.00
10 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 10.19 1.00
11 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 10.22
12 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
13 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 10.31
14 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.37
15 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.67
16 44 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková 11 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.72
17 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková 12 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.75
18 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.95
18 20 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 10.95
20 14 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.11
21 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 11.18
21 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.18
23 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 11.20
24 58 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 11.49
25 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 11.78
26 22 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.84
27 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 11.91
28 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 11.92
29 42 Hana ČížkovskáHana Čížkovská 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.03
30 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 12.26
31 Nela HaňurováNela Haňurová 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.68

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Salzmann, Vasylchenko, Novák, Turek, Vitiš, Turková, Klímová, Salzmann Salzmann, Vasylchenko, Novák, Turek, Vitiš, Turková, Klímová, Salzmann Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:22.25 4.00
2 Lesniak, Šperňáková, Petráš, Petrášová, Jannová, Hanušová, Šperňák, Vrábek Lesniak, Šperňáková, Petráš, Petrášová, Jannová, Hanušová, Šperňák, Vrábek SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 2:22.38 3.00
3 Bartoška, Vodková, Marhounová, Marhounová, Kubíček, Vodka, Domanský, Trajerová Bartoška, Vodková, Marhounová, Marhounová, Kubíček, Vodka, Domanský, Trajerová Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 6 2:37.93 1.00
4 30 Salamánek, Turek, Aur, Plšek, Korandová, Prokůpková, Horáková, Kysnarová Salamánek, Turek, Aur, Plšek, Korandová, Prokůpková, Horáková, Kysnarová SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 2:46.72
MS Pavlíček, Suchý, Jančíková, Jílková, Anderlová, Kulovaná, Křivánek, Dvořáková Pavlíček, Suchý, Jančíková, Jílková, Anderlová, Kulovaná, Křivánek, Dvořáková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:13.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škrleta, Rytíř, Křivka, Šašková, Zdeňková, Stejskalová, Šedová, Zahradníková Škrleta, Rytíř, Křivka, Šašková, Zdeňková, Stejskalová, Šedová, Zahradníková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:12.03 8.00
2 Janáková, Ille, Bednářová, Janáková, Dvořáková, Dvořáková, Másílko, Cirhanová Janáková, Ille, Bednářová, Janáková, Dvořáková, Dvořáková, Másílko, Cirhanová SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 2:21.81 5.00
3 Ježková, Haňurová, Žemličková, Linduška, Plátenka, Tlamsová, Doležalová, Čížkovská Ježková, Haňurová, Žemličková, Linduška, Plátenka, Tlamsová, Doležalová, Čížkovská TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:23.01 2.00
Boreš, Peca, Šmolová, Kořínková, Kasidlová, Zajícová, Krokhmalnyi, Štefánek Boreš, Peca, Šmolová, Kořínková, Kasidlová, Zajícová, Krokhmalnyi, Štefánek TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 DQ
Poznámky:
Nová Bystřice - DQ - pravidlo 24.7
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kukla, Kaspříková, Kolbová, Melichová, Ratajová, Slípková, Šůnová, Schneiderová Kukla, Kaspříková, Kolbová, Melichová, Ratajová, Slípková, Šůnová, Schneiderová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:06.22 11.00
2 Kalamár, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Lískovec, Ondoková Kalamár, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Lískovec, Ondoková Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:08.16 9.00
3 Koutník, Švejdová, Kutálková, Polidová, Slivková, Polidová, Konopiská, Mašek Koutník, Švejdová, Kutálková, Polidová, Slivková, Polidová, Konopiská, Mašek TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 2:12.33 7.00
4 Koutecký, Šíla, Horák, Kalina, Michnová, Michnová, Nováková, Volemanová Koutecký, Šíla, Horák, Kalina, Michnová, Michnová, Nováková, Volemanová SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:12.47 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kukla, Kaspříková, Kolbová, Melichová, Ratajová, Slípková, Šůnová, Schneiderová Kukla, Kaspříková, Kolbová, Melichová, Ratajová, Slípková, Šůnová, Schneiderová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:06.22 11.00
2 Kalamár, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Lískovec, Ondoková Kalamár, Hemalová, Kadeřábková, Trachtová, Chvalová, Zdražil, Lískovec, Ondoková Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:08.16 9.00
3 Škrleta, Rytíř, Křivka, Šašková, Zdeňková, Stejskalová, Šedová, Zahradníková Škrleta, Rytíř, Křivka, Šašková, Zdeňková, Stejskalová, Šedová, Zahradníková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:12.03 8.00
4 Koutník, Švejdová, Kutálková, Polidová, Slivková, Polidová, Konopiská, Mašek Koutník, Švejdová, Kutálková, Polidová, Slivková, Polidová, Konopiská, Mašek TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 2:12.33 7.00
5 Koutecký, Šíla, Horák, Kalina, Michnová, Michnová, Nováková, Volemanová Koutecký, Šíla, Horák, Kalina, Michnová, Michnová, Nováková, Volemanová SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 7 2:12.47 6.00
6 Pavlíček, Suchý, Jančíková, Jílková, Anderlová, Kulovaná, Křivánek, Dvořáková Pavlíček, Suchý, Jančíková, Jílková, Anderlová, Kulovaná, Křivánek, Dvořáková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:13.13
7 Janáková, Ille, Bednářová, Janáková, Dvořáková, Dvořáková, Másílko, Cirhanová Janáková, Ille, Bednářová, Janáková, Dvořáková, Dvořáková, Másílko, Cirhanová SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 2:21.81 5.00
8 Salzmann, Vasylchenko, Novák, Turek, Vitiš, Turková, Klímová, Salzmann Salzmann, Vasylchenko, Novák, Turek, Vitiš, Turková, Klímová, Salzmann Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:22.25 4.00
9 Lesniak, Šperňáková, Petráš, Petrášová, Jannová, Hanušová, Šperňák, Vrábek Lesniak, Šperňáková, Petráš, Petrášová, Jannová, Hanušová, Šperňák, Vrábek SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7 2:22.38 3.00
10 Ježková, Haňurová, Žemličková, Linduška, Plátenka, Tlamsová, Doležalová, Čížkovská Ježková, Haňurová, Žemličková, Linduška, Plátenka, Tlamsová, Doležalová, Čížkovská TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:23.01 2.00
11 Bartoška, Vodková, Marhounová, Marhounová, Kubíček, Vodka, Domanský, Trajerová Bartoška, Vodková, Marhounová, Marhounová, Kubíček, Vodka, Domanský, Trajerová Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 6 2:37.93 1.00
12 30 Salamánek, Turek, Aur, Plšek, Korandová, Prokůpková, Horáková, Kysnarová Salamánek, Turek, Aur, Plšek, Korandová, Prokůpková, Horáková, Kysnarová SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 2:46.72
Boreš, Peca, Šmolová, Kořínková, Kasidlová, Zajícová, Krokhmalnyi, Štefánek Boreš, Peca, Šmolová, Kořínková, Kasidlová, Zajícová, Krokhmalnyi, Štefánek TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 DQ

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 2 PB 1.18 o o xo o o xxx 11.00
2 Antonín KuklaAntonín Kukla
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 3 PB 1.15 o o o xo xxx 9.00
Richard MarešRichard Mareš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,26 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 Body
1 46 Martina KosováMartina Kosová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 2 PB 1.26 o o o xo o o o o r 11.00
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 8 PB 1.21 o o o xo o o xxx 9.00
3 Eliška JílkováEliška Jílková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 1 PB 1.15 o o o xo xxx 8.00
4 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 7 PB 1.15 - - xo xo xxx 7.00
5 Linda PlonerováLinda Plonerová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 3 PB 1.10 - o xo xxx 6.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 5 PB 1.00 o xxx 5.00
7 19 Daniela ŠaškováDaniela Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 6 PB 1.00 xxo xr 4.00
Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 4 NM - - xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nathaniel WeisNathaniel Weis
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 12 PB 4.21 4.00 4.05 4.21 4.21 11.00
2 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 21 PB 4.11 3.98 4.11 4.00 4.11 9.00
3 64 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 22 PB 4.10 4.05 4.06 4.10 4.10 8.00
4 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 19 PB 3.87 3.87 3.75 3.76 3.87 7.00
5 40 Lukáš SuchýLukáš Suchý
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 9 PB 3.69 3.69 3.52 3.58 3.69 6.00
6 Ruslan KrokhmalnyiRuslan Krokhmalnyi
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
11 18 PB 3.64 2.42 3.64 - 3.64 5.00
7 Roman VotavaRoman Votava
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 11 PB 3.48 3.34 3.48 3.42 3.48 4.00
8 Filip MinaříkFilip Minařík
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 8 PB 3.45 3.32 3.45 3.42 3.45 3.00
9 Alex AdamíčekAlex Adamíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 20 3.37 3.33 3.26 3.37 3.37 2.00
10 Rostislav MüllerRostislav Müller
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
11 15 PB 3.30 3.30 2.84 3.21 3.30 1.00
11 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
12 17 3.28 3.21 3.28 3.24 3.28
12 Matěj HorákMatěj Horák
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
13 2 PB 3.24 x 2.94 3.24 3.24
13 57 Jakub ŠílaJakub Šíla
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 14 PB 3.17 3.17 x 3.08 3.17
14 Filip KřivkaFilip Křivka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 16 3.17 2.96 2.68 3.17 3.17
15 David VitišDavid Vitiš
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 10 PB 3.10 3.04 3.10 2.48 3.10
16 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1 PB 3.03 3.03 2.82 - 3.03
17 Rostislav DomanskýRostislav Domanský
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 13 2.99 2.99 2.76 2.98 2.99
18 8 Ondřej VrábekOndřej Vrábek
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 7 PB 2.89 2.89 2.22 2.45 2.89
19 Antonín ŠimáčekAntonín Šimáček
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 5 PB 2.37 2.36 2.06 2.37 2.37
20 24 Jáchym VodkaJáchym Vodka
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 6 PB 2.36 2.29 2.13 2.36 2.36
21 22 Jakub PlšekJakub Plšek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 4 PB 2.35 2.22 2.35 2.35 2.35
22 Martin JungwirtMartin Jungwirt
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
13 3 PB 2.15 2.15 2.15 1.79 2.15
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 23 PB 4.09 3.72 4.09 3.95 4.09 11.00
2 Stela HlaváčováStela Hlaváčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 19 PB 3.97 3.97 3.95 3.82 3.97 9.00
3 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 21 PB 3.96 3.96 3.70 3.90 3.96 8.00
4 Veronika BlažkováVeronika Blažková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 15 PB 3.96 3.83 x 3.96 3.96 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 19 PB 3.91 3.91 3.63 3.73 3.91 6.00
6 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 20 PB 3.90 3.84 3.90 3.65 3.90 5.00
7 Simona KolbováSimona Kolbová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 18 PB 3.83 3.83 3.58 3.65 3.83 4.00
8 Ina BendíkováIna Bendíková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 22 PB 3.82 3.82 3.60 3.52 3.82 3.00
9 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 16 PB 3.75 3.75 3.59 3.67 3.75 2.00
10 Linda NěmcováLinda Němcová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
12 18 PB 3.75 3.75 3.56 3.58 3.75 1.00
11 Adéla SlípkováAdéla Slípková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 14 PB 3.72 3.72 3.21 3.15 3.72
12 20 Ema GulykášováEma Gulykášová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 16 PB 3.71 3.71 3.51 3.32 3.71
13 Eliška JílkováEliška Jílková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 14 PB 3.64 3.64 3.40 3.52 3.64
14 Jolana RatajováJolana Ratajová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 6 PB 3.60 3.58 3.60 3.50 3.60
15 31 Ella KolínskáElla Kolínská
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 15 PB 3.55 3.55 3.46 3.51 3.55
16 Laura DomínováLaura Domínová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 3 PB 3.53 3.38 3.48 3.53 3.53
17 Barbora VojákováBarbora Vojáková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 4 PB 3.49 3.43 3.39 3.49 3.49
18 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 17 PB 3.48 3.32 3.28 3.48 3.48
19 9 Alena TrajerováAlena Trajerová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 2 PB 3.37 3.37 2.82 2.93 3.37
20 Kateřina TurkováKateřina Turková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 10 PB 3.37 3.37 x 2.73 3.37
21 Thea BednářováThea Bednářová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 1 PB 3.34 2.58 2.50 3.34 3.34
22 Bára KasidlováBára Kasidlová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 12 PB 3.30 3.30 3.20 3.08 3.30
23 18 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 11 PB 3.28 3.28 3.04 3.11 3.28
24 Jana MichnováJana Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 9 PB 3.26 3.26 3.01 3.15 3.26
25 Aneta HodánkováAneta Hodánková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 12 PB 3.25 2.85 3.22 3.25 3.25
26 44 Sofie ŠkůrkováSofie Škůrková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
11 22 PB 3.24 3.24 3.11 3.15 3.24
27 Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 17 3.24 3.24 2.98 3.14 3.24
28 Nela PolidováNela Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 20 PB 3.22 3.22 3.18 3.20 3.22
29 Denisa VaněčkováDenisa Vaněčková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 3 PB 3.20 3.05 3.20 3.12 3.20
30 8 Vendula DvořákováVendula Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
15 4 PB 3.16 3.16 2.92 2.36 3.16
31 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 7 PB 3.16 3.05 3.16 x 3.16
32 Kateřina HruškováKateřina Hrušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 13 PB 3.13 3.10 2.97 3.13 3.13
33 Jasmína SmržováJasmína Smržová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 10 PB 3.04 3.04 2.92 x 3.04
34 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 1 PB 2.93 2.93 2.90 2.89 2.93
35 55 Ema SolnařováEma Solnařová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 13 2.90 2.89 2.87 2.90 2.90
36 Beata KolbekováBeata Kolbeková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
15 6 PB 2.76 x 2.76 2.61 2.76
37 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 21 PB 2.76 2.42 2.76 x 2.76
38 Amálie ŽemličkováAmálie Žemličková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 5 PB 2.72 x 2.50 2.72 2.72
39 22 Anna KysnarováAnna Kysnarová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 8 PB 2.63 2.57 2.41 2.63 2.63
40 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 11 PB 2.62 2.60 2.44 2.62 2.62
41 Magdaléna ŠimáčkováMagdaléna Šimáčková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 8 2.58 2.58 2.52 2.42 2.58
42 Linda NguyenLinda Nguyen
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 9 PB 2.53 2.44 2.53 2.36 2.53
43 Markéta KlímováMarkéta Klímová
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
14 5 PB 2.52 2.52 2.11 2.13 2.52
44 Rozálie KorandováRozálie Korandová
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 7 PB 2.42 2.42 x 2.39 2.42
45 Jana ČížkovskáJana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
16 2 PB 1.87 1.87 1.69 1.60 1.87
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 45 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 24 PB 40.77 - 11.00
2 Roman VotavaRoman Votava
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 29 PB 39.80 - 9.00
3 Dominik ŠvecDominik Švec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 27 PB 37.02 - 8.00
4 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 28 33.40 - 7.00
5 Jakub VaněkJakub Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 26 33.29 - 6.00
6 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 25 32.74 - 5.00
7 62 Petr TexlPetr Texl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 23 PB 32.68 - 4.00
8 Eduard VasylchenkoEduard Vasylchenko
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 4 PB 32.35 - 3.00
9 Šimon LesniakŠimon Lesniak
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 19 PB 31.35 - 2.00
10 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 2 PB 31.11 - 1.00
11 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 22 30.49 -
12 53 Jakub PecaJakub Peca
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 9 PB 29.38 -
13 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 12 PB 27.99 -
14 56 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 6 PB 27.53 -
15 Václav ŠefčíkVáclav Šefčík
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 21 27.10 -
16 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
11 20 26.83 -
17 Alex AdamíčekAlex Adamíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 18 26.37 -
18 Jan MásílkoJan Másílko
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 17 26.26 -
19 Petr LinduškaPetr Linduška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
14 15 PB 26.09 -
20 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 14 PB 25.59 -
21 Filip MinaříkFilip Minařík
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 8 PB 25.35 -
22 51 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 16 21.77 -
23 30 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 13 20.63 -
24 Michal JirsaMichal Jirsa
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 10 PB 18.47 -
25 Michal KubíčekMichal Kubíček
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 7 PB 17.74 -
26 Aleš AurAleš Aur
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 1 PB 17.10 -
27 Richard MarešRichard Mareš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 11 16.29 -
28 8 Ondřej VrábekOndřej Vrábek
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
13 5 PB 15.15 -
29 Antonín ŠimáčekAntonín Šimáček
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 3 PB 10.97 -
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karin JanowiakováKarin Janowiaková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
12 23 PB 35.16 11.00
2 Aisha HemalováAisha Hemalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 24 33.06 9.00
3 Anežka FraňkováAnežka Fraňková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 22 30.88 8.00
4 Linda PlonerováLinda Plonerová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 18 PB 30.57 7.00
5 Stela HlaváčováStela Hlaváčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
11 21 30.10 6.00
6 Eliška MelichováEliška Melichová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 20 29.55 5.00
7 9 Alena TrajerováAlena Trajerová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 10 PB 26.02 4.00
8 15 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 19 25.27 3.00
9 19 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 15 PB 21.82 2.00
10 Aneta HodánkováAneta Hodánková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 14 PB 21.40 1.00
11 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 17 21.26
12 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 7 PB 21.15
13 Laura DomínováLaura Domínová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 16 20.60
14 Linda NguyenLinda Nguyen
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 3 PB 20.39
15 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 13 PB 19.70
16 Světlana JanákováSvětlana Janáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 8 PB 18.82
17 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 5 PB 17.87
18 Marie HanušováMarie Hanušová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 12 PB 16.19
19 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 11 14.03
20 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 6 PB 13.58
21 Magdaléna ŠimáčkováMagdaléna Šimáčková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 9 PB 13.28
22 Jana ČížkovskáJana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
16 1 PB 08.33
23 Kateřina HorákováKateřina Horáková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 2 PB 08.22
24 Eliška RybárováEliška Rybárová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 4 PB 07.21
Celkem 24 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 17 09.41 09.21 09.41 09.33 9.41 11.00
2 Roman VotavaRoman Votava
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
11 11 PB 09.34 09.34 08.96 09.19 9.34 9.00
3 Adam LavičkaAdam Lavička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 18 09.22 09.22 09.05 09.05 9.22 8.00
4 Dominik ŠvecDominik Švec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 16 08.88 08.88 08.27 08.44 8.88 7.00
5 59 Matěj PetrášMatěj Petráš
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 12 PB 08.10 08.10 06.98 06.76 8.10 6.00
6 Jan MásílkoJan Másílko
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 13 PB 08.05 07.45 07.17 08.05 8.05 5.00
7 Matěj LískovecMatěj Lískovec
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 4 PB 07.85 07.85 07.79 07.85 7.85 4.00
8 Marek MlezivaMarek Mleziva
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 15 07.75 07.75 07.57 07.19 7.75 3.00
9 Jakub VaněkJakub Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 14 07.55 07.36 06.14 07.55 7.55 2.00
10 David Ben SalamánekDavid Ben Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 10 PB 07.04 07.04 06.98 06.87 7.04 1.00
11 Tobiáš TurekTobiáš Turek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
13 5 PB 06.35 05.95 06.35 06.06 6.35
12 Jakub IlleJakub Ille
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 9 PB 05.78 05.78 05.14 05.60 5.78
13 David VitišDavid Vitiš
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
12 6 PB 05.53 05.53 02.99 05.39 5.53
14 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 8 PB 05.44 05.39 05.38 05.44 5.44
15 Michal JirsaMichal Jirsa
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 7 PB 05.28 05.28 05.25 04.77 5.28
16 Aleš AurAleš Aur
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 1 PB 04.22 04.22 03.71 03.73 4.22
17 Lukáš PlšekLukáš Plšek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
16 3 PB 03.70 03.01 02.84 03.70 3.70
18 22 Jakub PlšekJakub Plšek
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
13 2 PB 03.34 02.41 02.59 03.34 3.34
Celkem 18 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 46 Martina KosováMartina Kosová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 30 PB 11.17 11.17 10.46 10.20 11.17 11.00
2 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 19 PB 09.52 08.97 09.52 09.33 9.52 9.00
3 Adéla SlípkováAdéla Slípková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 27 PB 08.93 08.21 08.88 08.93 8.93 8.00
4 2 Daniela OndokováDaniela Ondoková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 10 PB 08.42 07.53 08.42 07.93 8.42 7.00
5 Jolana RatajováJolana Ratajová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 29 08.35 07.87 08.35 07.94 8.35 6.00
6 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 3 PB 08.19 08.19 08.09 07.88 8.19 5.00
7 Ella LopatováElla Lopatová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 24 PB 07.99 - 07.99 07.16 7.99 4.00
8 Anežka FraňkováAnežka Fraňková
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
11 28 07.85 07.85 07.56 07.83 7.85 3.00
9 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 11 PB 07.52 07.52 07.52 07.43 7.52 2.00
10 Tereza BilinováTereza Bilinová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 25 07.48 - 06.92 07.48 7.48 1.00
11 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 17 PB 07.38 06.63 07.20 07.38 7.38
12 14 Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
14 6 PB 07.32 07.32 07.17 07.01 7.32
13 33 Lucie KriklováLucie Kriklová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 26 07.26 06.67 07.26 07.16 7.26
14 Denisa VaněčkováDenisa Vaněčková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 12 PB 07.11 05.52 05.76 07.11 7.11
15 Emma ŠedováEmma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 20 PB 07.07 07.03 07.07 06.95 7.07
16 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 23 06.67 06.67 06.56 06.53 6.67
17 Anna PetrášováAnna Petrášová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12 14 PB 06.63 06.56 06.09 06.63 6.63
18 Magdaléna ŠimáčkováMagdaléna Šimáčková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 22 06.21 06.21 06.08 05.86 6.21
19 Kateřina HruškováKateřina Hrušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 7 PB 06.07 06.06 05.96 06.07 6.07
20 Nela NovákováNela Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
12 16 PB 05.98 05.98 05.18 05.53 5.98
21 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 15 PB 05.89 05.89 05.32 05.55 5.89
22 13 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 18 05.87 05.59 05.38 05.87 5.87
23 Tereza PolidováTereza Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 21 05.86 05.06 05.77 05.86 5.86
24 Lucie PodařilováLucie Podařilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 13 PB 05.75 05.75 05.65 05.12 5.75
25 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 4 PB 05.35 05.35 04.87 05.20 5.35
26 Marie VodkováMarie Vodková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 5 PB 05.14 04.65 05.14 04.30 5.14
27 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
14 2 PB 04.89 04.20 04.80 04.89 4.89
28 Kateřina HorákováKateřina Horáková
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
15 1 PB 04.20 04.20 03.73 03.81 4.20
29 Emilie MarhounováEmilie Marhounová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 8 PB 03.76 03.17 03.64 03.76 3.76
30 23 Natalie MarhounováNatalie Marhounová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 9 PB 03.75 03.13 03.75 03.49 3.75
Celkem 30 závodníků