Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

BĚH O POHÁR STAROSTY aneb BĚH ZA ÚJEZDSKOU SOVOU

Praha - Újezd nad Lesy (14. 5. 2022)

Přespolní běh - Muži

(so, 14.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KupidlovskýDaniel Kupidlovský 76 -- 0:18:39
2 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:18:53
3 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:19:20
4 Matěj KrejčíMatěj Krejčí 90 -- 0:20:01
5 Martin OlšanMartin Olšan 87 -- 0:20:11
6 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 85 -- 0:20:37
7 Tomáš BrabecTomáš Brabec 82 -- 0:20:37
8 Radek BönischRadek Bönisch 77 -- 0:20:57
9 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 -- 0:22:06
10 Libor VavákLibor Vavák 65 -- 0:22:33
11 Vladimír RůžičkaVladimír Růžička 62 -- 0:22:39
12 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 90 -- 0:22:50
13 Jakub OtáhalJakub Otáhal 77 -- 0:22:59
14 Ivan MinchevIvan Minchev 57 -- 0:23:28
15 Pavel JungerPavel Junger 76 -- 0:23:40
16 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 -- 0:25:09
17 Štěpán MutalaŠtěpán Mutala 70 -- 0:25:35
18 František RoubíkFrantišek Roubík 56 -- 0:25:59
19 Jakub HanousekJakub Hanousek 91 -- 0:27:38
20 Karel KuběnaKarel Kuběna 55 -- 0:32:26
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 14.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:12:37
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:13:47
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 14.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:46
2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:02
3 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:06
4 Dalibor SlezákDalibor Slezák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:05:18
5 Lukáš MašekLukáš Mašek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:05:36
6 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:05:37
7 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:39
8 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:41
9 Kryštof VejběraKryštof Vejběra 08 -- 0:05:49
10 Ondřej RašOndřej Raš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:20
11 Radek ŠkopRadek Škop 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:32
12 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:38
13 Šiman HálaŠiman Hála 08 -- 0:07:18
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 14.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0:02:09
2 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:02:16
3 Jakub KrýdaJakub Krýda 09 -- 0:02:16
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0:02:16
5 Daniel FilipekDaniel Filipek 09 -- 0:02:28
6 Štěpán ValešŠtěpán Valeš 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:28
7 Jan SýkoraJan Sýkora 09 -- 0:02:31
8 Kryštof StaněkKryštof Staněk 10 -- 0:02:35
9 Filip PüschnerFilip Püschner 09 -- 0:02:38
10 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 -- 0:02:39
11 Ondřej MichálekOndřej Michálek 10 -- 0:02:39
12 Matyáš ZelenýMatyáš Zelený 10 -- 0:02:40
13 Matyáš DudiMatyáš Dudi 09 -- 0:02:44
14 Jáchym OtáhalJáchym Otáhal 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:46
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 14.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:12:42
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0:13:02
3 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 -- 0:13:15
4 Petra KubíčkováPetra Kubíčková 88 -- 0:14:37
5 Jaroslava DobiášováJaroslava Dobiášová 73 -- 0:15:02
6 Karla MališováKarla Mališová 60 -- 0:16:01
7 Hana JosífkováHana Josífková 01 -- 0:16:50
8 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 01 -- 0:17:39
9 Petra PüschnerováPetra Püschnerová 82 -- 0:17:52
10 Michaela StarovičováMichaela Starovičová 87 -- 0:19:08
11 Lenka MistríkováLenka Mistríková 90 -- 0:19:20
12 Veronika KoutníkováVeronika Koutníková 89 -- 0:22:37
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 14.5.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:05:55
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:04
3 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 08 -- 0:06:10
4 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:10
5 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:17
6 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:24
7 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:36
8 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:40
9 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 -- 0:06:41
10 Anna DuchoslavováAnna Duchoslavová 08 -- 0:06:45
11 Vanessa PuchtováVanessa Puchtová 08 -- 0:06:45
12 Julie BrožováJulie Brožová 08 -- 0:06:48
13 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 -- 0:07:00
14 Linda ŠvejnohováLinda Švejnohová 08 -- 0:07:03
15 Nicole MichnováNicole Michnová 07 -- 0:07:07
16 Kristýna BuckováKristýna Bucková 08 -- 0:07:08
17 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:07:09
18 Magdaléna BrejlováMagdaléna Brejlová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:07:18
19 Anna BauerováAnna Bauerová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:08:05
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 14.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:02:21
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:23
3 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:24
4 Paulína PencákováPaulína Pencáková 09 -- 0:02:25
5 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:02:34
6 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:40
7 Karla SchniderováKarla Schniderová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:02:40
8 Klaudie ŠimkováKlaudie Šimková 09 -- 0:02:41
9 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:41
10 Ella SlezákováElla Slezáková 10 -- 0:02:42
11 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:02:42
12 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:42
13 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:44
14 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:02:45
15 Nina DobrovolnáNina Dobrovolná 09 -- 0:02:46
16 Sofia BlancoSofia Blanco 10 -- 0:02:49
17 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:50
18 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:50
19 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:53
20 Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:02:57
21 Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:59
22 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:05
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 14.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David AlgeriDavid Algeri 15 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 0:00:56
2 Sebastian BumfreySebastian Bumfrey 15 -- 0:00:57
3 Štěpán PrchlíkŠtěpán Prchlík 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:00:58
4 Vojtěch VyhnánekVojtěch Vyhnánek 15 -- 0:01:01
6 David HájekDavid Hájek 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:01:02
5 Adam AltAdam Alt 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:01:02
7 Jakub CónJakub Cón 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:01:02
8 Petr HudecPetr Hudec 15 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:01:04
9 Ondřej HavránekOndřej Havránek 15 -- 0:01:07
10 Jakub ProrokJakub Prorok 16 -- 0:01:09
11 Kryštof RuzickaKryštof Ruzicka 15 -- 0:01:09
12 Vítězslav ČupaVítězslav Čupa 15 -- 0:01:10
13 Kryštof NovákKryštof Novák 16 -- 0:01:11
14 Benedikt SudaBenedikt Suda 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:01:12
15 Štěpán MessenskýŠtěpán Messenský 15 AKR KameniceAKR Kamenice 0:01:13
16 Aaron SegevAaron Segev 15 AKR KameniceAKR Kamenice 0:01:14
17 František LajblFrantišek Lajbl 16 -- 0:01:14
18 Patrik PovýšilPatrik Povýšil 16 -- 0:01:15
19 Jonáš ProcházkaJonáš Procházka 16 Atletika Človíček, z. s.Atletika Človíček, z. s. 0:01:15
20 Matyáš TrávníčekMatyáš Trávníček 16 -- 0:01:23
21 Jonáš MacounJonáš Macoun 16 -- 0:01:27
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši I (so, 14.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek 14 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:02:33
2 Martin FillerMartin Filler 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:39
3 Tobiáš JamrichTobiáš Jamrich 13 AKR KameniceAKR Kamenice 0:02:42
4 Alexandr KozlovskijAlexandr Kozlovskij 13 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:54
5 Jakub KocourekJakub Kocourek 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:54
6 Jonáš JamrichJonáš Jamrich 14 AKR KameniceAKR Kamenice 0:03:00
7 Mikuláš DaczickýMikuláš Daczický 13 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:10
8 Jan ŠkrobákJan Škrobák 13 -- 0:03:11
9 Adam NeuschlAdam Neuschl 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:12
10 Jan SvobodaJan Svoboda 14 -- 0:03:16
11 Antonín HolíkAntonín Holík 14 AC Praha 1890AC Praha 1890 0:04:24
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-hoši II (so, 14.5.2022 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0:02:22
2 Sebastian PňovskýSebastian Pňovský 11 -- 0:02:27
3 Jakub PřádaJakub Přáda 12 -- 0:02:34
4 Mikuláš StaněkMikuláš Staněk 12 -- 0:02:37
5 Marek KalaMarek Kala 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:39
6 Martin JiříčekMartin Jiříček 12 -- 0:02:41
7 Jakub ZdechovskýJakub Zdechovský 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0:02:41
8 Martin AlgeriMartin Algeri 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 0:02:42
9 Matyáš JankůMatyáš Janků 11 -- 0:02:44
10 Filip KnoppFilip Knopp 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:02:46
11 Daniel PřádaDaniel Přáda 12 -- 0:02:48
12 Denis HromekDenis Hromek 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:50
13 Ondřej SrbOndřej Srb 11 -- 0:02:52
14 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:53
15 Martin UličnýMartin Uličný 11 -- 0:02:54
16 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0:02:55
17 Matěj HusákMatěj Husák 12 -- 0:02:56
18 Daniel ŠtefkaDaniel Štefka 11 -- 0:02:58
19 Daniel DobrovolnýDaniel Dobrovolný 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:03
20 Petr ZemanPetr Zeman 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:18
21 Ondřej PrajsOndřej Prajs 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:28
22 Mathias FilipekMathias Filipek 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:40
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 14.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová 15 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:00:59
2 Terezie DaczickáTerezie Daczická 15 Újezd nad LesyÚjezd nad Lesy 0:01:02
3 Tereza KracíkováTereza Kracíková 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:01:03
4 Markéta BártováMarkéta Bártová 16 -- 0:01:04
5 Adéla KuprováAdéla Kuprová 15 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:01:10
6 Eliška ČihákováEliška Čiháková 15 -- 0:01:19
7 Hana KocourkováHana Kocourková 16 -- 0:01:19
8 Adriana MessenskáAdriana Messenská 16 AKR KameniceAKR Kamenice 0:02:21
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky I (so, 14.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie ĎuďováViktorie Ďuďová 13 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0:02:38
2 Tereza ReiterováTereza Reiterová 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:42
3 Kristýna AlgeriováKristýna Algeriová 13 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 0:02:49
4 Annabella VečeřováAnnabella Večeřová 13 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:59
5 Viktorie BeckováViktorie Becková 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:06
6 Mia FerklováMia Ferklová 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0:03:08
7 Kristýna PůčkováKristýna Půčková 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:15
8 Tereza JankůTereza Janků 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:17
9 Ella SolárováElla Solárová 14 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:20
10 Kateřina LajblováKateřina Lajblová 13 -- 0:03:20
11 Adéla KuběnováAdéla Kuběnová 14 -- 0:03:21
12 Agáta RanglováAgáta Ranglová 14 -- 0:03:22
13 Julie SkokánkováJulie Skokánková 14 -- 0:03:27
14 Nikol SrbováNikol Srbová 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:28
15 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 13 -- 0:03:39
16 Tereza BezděkovskáTereza Bezděkovská 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:46
17 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 14 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:10
Celkem 17 závodníků
Atletická přípravka-dívky II (so, 14.5.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva PupováEva Pupová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:36
2 Sára ŠveňkováSára Šveňková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:39
3 Iva BělunkováIva Bělunková 11 -- 0:02:40
4 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:48
5 Olga HudcováOlga Hudcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:50
6 Beáta RanglováBeáta Ranglová 11 -- 0:02:50
7 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:51
8 Tereza KozlíkováTereza Kozlíková 11 -- 0:02:53
9 Sára DubováSára Dubová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:55
10 Adriana HubalováAdriana Hubalová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:02:56
11 Nikola VinduškováNikola Vindušková 11 -- 0:02:57
12 Alexandra CerhováAlexandra Cerhová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0:02:58
13 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0:02:59
14 Denisa KafkováDenisa Kafková 12 -- 0:02:59
15 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:00
16 Terezie LukešováTerezie Lukešová 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 0:03:01
17 Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:02
18 Tereza HavránkováTereza Havránková 12 -- 0:03:02
19 Andrea ŠtefkováAndrea Štefková 11 -- 0:03:03
20 Daniela TrachtulcováDaniela Trachtulcová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:08
21 Linda PuschnerováLinda Puschnerová 12 -- 0:03:15
22 Anna MalcováAnna Malcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:16
23 Barbora LajblováBarbora Lajblová 11 -- 0:03:17
24 Eliška PavlíčkováEliška Pavlíčková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:18
25 Lucie ZbíralováLucie Zbíralová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:18
26 Veronika KuběnováVeronika Kuběnová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:18
27 Nikol KořínkováNikol Kořínková 11 -- 0:03:25
28 Justýna TučkováJustýna Tučková 12 -- 0:03:26
29 Natálie ŠindlerováNatálie Šindlerová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:03:43
30 Veronika ŠimmrováVeronika Šimmrová 11 -- 0:03:56
31 Adéla MichlováAdéla Michlová 12 -- 0:04:03
Celkem 31 závodníků