Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Krajské soutěže družstev přípravky žáků a žákyň Královéhradeckého kraje – skupina A

Týniště nad Orlicí (5. 5. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian BašeSebastian Baše 11 DC OstroměřDC Ostroměř 09.5
2 Michal BajerMichal Bajer 12 DC OstroměřDC Ostroměř 09.8
3 David BílekDavid Bílek 11 DC OstroměřDC Ostroměř 10.4
4 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.5
5 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 10.6
6 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.9
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.3
2 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.3
3 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 10.4
4 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 DC OstroměřDC Ostroměř 10.7
5 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.4
6 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 11.7
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.8
2 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.0
3 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.4
4 David LuštinecDavid Luštinec 11 DC OstroměřDC Ostroměř 10.5
5 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 DC OstroměřDC Ostroměř 10.7
6 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 11.2
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.0
2 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.1
3 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.5
4 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.1
5 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.4
6 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.8
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.9
2 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.1
3 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 10.4
4 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 10.7
Poznámky:
ručně
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BalákJan Balák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.5
2 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.6
3 Jindřich FryšJindřich Fryš 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.8
4 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.9
5 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.3
6 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.7
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.3
2 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.9
3 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.2
4 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.5
5 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.5
6 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.7
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.1
2 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.2
3 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.5
4 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.6
5 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11.0
Poznámky:
ručně
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 08.8
2 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.9
3 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.0
4 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.9
5 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.5
Poznámky:
ručně
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.0
2 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.0
3 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.9
4 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.7
Poznámky:
ručně
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 DC OstroměřDC Ostroměř 09.9
2 Monika DvořákováMonika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.4
3 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.7
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.7
5 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 10.9
6 Sára DudkováSára Dudková 13 DC OstroměřDC Ostroměř 11.4
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 DC OstroměřDC Ostroměř 10.1
2 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.2
3 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.4
4 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 10.7
5 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 DC OstroměřDC Ostroměř 11.3
Poznámky:
ručně
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.9
2 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.1
3 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.2
4 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 10.8
5 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.0
6 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 DC OstroměřDC Ostroměř 11.2
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.6
2 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.1
3 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.2
4 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.7
5 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 10.9
6 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.4
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.2
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 DC OstroměřDC Ostroměř 10.5
3 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.5
4 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 10.5
5 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 11.4
Poznámky:
ručně
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BártováSabina Bártová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.1
2 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.5
3 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.7
4 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 10.8
5 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 10.9
6 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.0
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.4
2 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.8
3 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.3
4 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.0
5 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.4
6 Eva HalamkováEva Halamková 13 MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř 11.6
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 10.7
2 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.9
3 Tina MarkováTina Marková 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 11.0
4 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 11.0
5 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.0
6 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12.2
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.5
2 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.6
3 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 10.0
4 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.0
5 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.5
6 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12.1
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.1
2 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.6
3 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.7
4 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.8
5 Ema VilímkováEma Vilímková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.5
6 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř 12.2
Poznámky:
ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.3
2 Kristýna VyleťalováKristýna Vyleťalová 14 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.9
Poznámky:
ručně
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David BílekDavid Bílek 11 DC OstroměřDC Ostroměř 2:14.8
2 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 2:15.1
3 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:17.5
4 David LuštinecDavid Luštinec 11 DC OstroměřDC Ostroměř 2:19.7
5 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:26.6
6 Sebastian BašeSebastian Baše 11 DC OstroměřDC Ostroměř 2:29.2
7 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.1
8 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 2:34.4
9 Michal BajerMichal Bajer 12 DC OstroměřDC Ostroměř 2:34.4
10 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:34.4
11 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 DC OstroměřDC Ostroměř 2:37.8
12 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.1
13 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 2:43.5
14 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3:24.7
Poznámky:
ručně
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.3
2 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.8
3 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 DC OstroměřDC Ostroměř 2:15.5
4 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:20.3
5 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 2:20.4
6 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:24.0
7 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:25.7
8 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:29.0
9 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:30.9
10 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 2:32.0
11 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:35.1
12 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 2:41.6
13 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:42.2
14 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:10.5
Poznámky:
ručně
Celkem 14 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.9
2 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:15.2
3 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:20.0
4 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:21.3
5 Jan BalákJan Balák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:22.7
6 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:25.1
7 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:25.9
8 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:26.2
9 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:28.8
10 Jindřich FryšJindřich Fryš 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:32.2
11 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:35.1
12 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:48.1
13 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:56.4
Poznámky:
ručně
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:10.7
2 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:19.4
3 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:24.7
4 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:27.9
5 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:29.2
6 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:31.3
7 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:32.6
8 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:34.5
9 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:35.0
10 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:35.4
11 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:37.6
12 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:43.3
13 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:50.9
Poznámky:
ručně
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 DC OstroměřDC Ostroměř 2:17.1
2 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 DC OstroměřDC Ostroměř 2:19.3
3 Monika DvořákováMonika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:23.2
4 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:26.3
5 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.1
6 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:32.2
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:35.4
8 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:35.9
9 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2:36.8
10 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 DC OstroměřDC Ostroměř 2:37.3
11 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2:38.3
12 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2:39.8
13 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.7
14 Sára DudkováSára Dudková 13 DC OstroměřDC Ostroměř 2:49.6
Poznámky:
ručně
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:01.2
2 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:18.8
3 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.3
4 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:24.8
5 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:26.2
6 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.2
7 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2:32.5
8 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 DC OstroměřDC Ostroměř 2:32.9
9 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:36.1
10 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2:37.2
11 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:37.6
12 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.6
13 Aneta ValentováAneta Valentová 11 DC OstroměřDC Ostroměř 2:44.9
14 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2:49.1
Poznámky:
ručně
Celkem 14 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1:59.9
2 Sabina HK BártováSabina HK Bártová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:02.9
3 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:21.9
4 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.3
5 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:30.4
6 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:35.0
7 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:35.1
8 Tina MarkováTina Marková 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 2:36.3
9 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:36.8
10 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 2:42.8
11 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:48.2
12 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:49.8
13 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:52.1
14 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 2:52.2
15 Eva HalamkováEva Halamková 13 MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř 3:03.3
16 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 3:21.2
Poznámky:
ručně
Celkem 16 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:10.3
2 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.7
3 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.9
4 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:24.0
5 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:24.9
6 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 2:27.7
7 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:32.3
8 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:33.5
9 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:33.9
10 Kristýna VyleťalováKristýna Vyleťalová 14 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:34.0
11 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:40.0
12 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 2:42.5
13 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:46.8
14 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř 2:47.6
15 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:58.2
16 Ema VilímkováEma Vilímková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3:01.4
Poznámky:
ručně
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 4.52
2 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 4.37
3 Sebastian BašeSebastian Baše
DC OstroměřDC Ostroměř
11 4.27
4 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 3.95
5 Michal BajerMichal Bajer
DC OstroměřDC Ostroměř
12 3.84
6 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 3.83
7 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 3.81
8 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
11 3.76
9 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 3.76
10 David LuštinecDavid Luštinec
DC OstroměřDC Ostroměř
11 3.72
11 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
13 3.71
12 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 3.68
13 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 3.66
14 David BílekDavid Bílek
DC OstroměřDC Ostroměř
11 3.62
15 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.56
16 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.56
17 Tomáš AndrleTomáš Andrle
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
13 3.53
18 Tomáš PražákTomáš Pražák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.52
19 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
DC OstroměřDC Ostroměř
11 3.51
20 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 3.48
21 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 3.45
22 Lukáš PopelákLukáš Popelák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.45
23 Richard SyrůčekRichard Syrůček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3.44
24 Kryštof MádleKryštof Mádle
DC OstroměřDC Ostroměř
11 3.42
25 Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 3.42
26 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3.42
27 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
12 3.38
28 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 3.37
29 Jan BalákJan Balák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.35
30 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 3.35
31 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
11 3.33
32 Jan HovorkaJan Hovorka
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.31
33 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3.30
34 Ben FeuermannBen Feuermann
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.25
35 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.23
36 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 3.21
37 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3.21
38 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.19
39 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
13 3.15
43 Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 3.06
44 Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 3.06
45 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
13 3.02
46 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 2.98
47 Tomáš KaplanTomáš Kaplan
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
15 2.96
48 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 2.91
Poznámky/pokusy:
" dálka z místa odrazu
Celkem 45 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
40 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 3.15
41 Jindřich FryšJindřich Fryš
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.14
42 Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 3.10
49 David HirschDavid Hirsch
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 2.83
50 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.75
51 Matyáš PíšaMatyáš Píša
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 2.67
52 Aleš BeranAleš Beran
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2.61
53 Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
15 2.60
54 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 2.55
1 Anežka BartošováAnežka Bartošová
DC OstroměřDC Ostroměř
12 3.90
2 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.90
3 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 3.85
4 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.72
5 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 3.69
6 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.55
7 Magdalena HuškováMagdalena Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 3.51
8 Monika DvořákováMonika Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 3.46
9 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 3.45
10 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 3.45
11 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.45
12 Aneta ValentováAneta Valentová
DC OstroměřDC Ostroměř
11 3.41
13 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.38
14 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.30
15 Nicola DvořákováNicola Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.27
16 Šárka HorákováŠárka Horáková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.26
17 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 3.25
18 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 3.25
19 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.25
20 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 3.22
21 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
DC OstroměřDC Ostroměř
12 3.22
22 Eliška MertováEliška Mertová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3.22
23 Karolína BenešováKarolína Benešová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
11 3.20
24 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 3.18
25 Eliška MatějkováEliška Matějková
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 3.17
26 Jana RýdlováJana Rýdlová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 3.14
27 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 3.12
28 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 3.10
29 Andělka KrušinováAndělka Krušinová
DC OstroměřDC Ostroměř
13 3.08
30 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 3.06
31 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 3.02
32 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 3.02
33 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.00
34 Sabina HK BártováSabina HK Bártová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 3.00
35 Tereza MatějkováTereza Matějková
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 3.00
36 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.00
37 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
12 2.90
38 Sabina HanákováSabina Hanáková
DC OstroměřDC Ostroměř
12 2.90
39 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 2.90
40 Sára DudkováSára Dudková
DC OstroměřDC Ostroměř
13 2.86
41 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 2.80
42 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 2.80
43 Lucie ŠedováLucie Šedová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 2.76
44 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 2.75
45 Kristýna VyleťalováKristýna Vyleťalová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
14 2.75
46 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.74
47 Eliška BartošováEliška Bartošová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
12 2.73
48 Aneta MatyášováAneta Matyášová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 2.71
49 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2.71
50 Anna ČermákováAnna Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 2.70
51 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 2.69
52 Ema VilímkováEma Vilímková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 2.68
53 Viktorie SlánskáViktorie Slánská
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 2.61
54 Eva HalamkováEva Halamková
MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř
13 2.60
55 Nela CejnarováNela Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 2.53
56 Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2.50
57 Tina MarkováTina Marková
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 2.48
58 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová
MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř
13 2.48
59 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 2.42
60 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2.39
Poznámky/pokusy:
" skok z místa odrazu
Celkem 69 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BajerMichal Bajer
DC OstroměřDC Ostroměř
12 38.32
2 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 37.79
3 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 36.56
4 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 36.21
5 Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 33.55
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 32.84
7 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 32.20
8 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
13 31.55
9 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 29.66
10 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 28.89
11 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
11 27.05
12 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 26.86
13 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 26.71
14 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 26.33
15 Kryštof MádleKryštof Mádle
DC OstroměřDC Ostroměř
11 26.08
16 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
13 25.66
17 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
DC OstroměřDC Ostroměř
11 25.36
18 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
11 25.18
19 David BílekDavid Bílek
DC OstroměřDC Ostroměř
11 25.06
20 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
12 24.97
21 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 24.74
22 Sebastian BašeSebastian Baše
DC OstroměřDC Ostroměř
11 24.53
23 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 24.13
24 Jan BalákJan Balák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 23.81
25 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 23.60
26 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 23.41
27 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 23.13
28 Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 22.27
29 Jindřich FryšJindřich Fryš
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 22.25
30 Tomáš AndrleTomáš Andrle
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
13 22.09
31 Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 21.99
32 Matyáš PíšaMatyáš Píša
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 21.60
33 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 21.53
34 Lukáš PopelákLukáš Popelák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 21.16
35 Aleš BeranAleš Beran
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 20.68
36 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 20.45
37 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 20.44
38 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 20.42
39 Tomáš PražákTomáš Pražák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 20.30
40 Ben FeuermannBen Feuermann
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 20.00
41 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 19.17
42 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 19.02
43 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 18.61
44 Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 18.49
45 David LuštinecDavid Luštinec
DC OstroměřDC Ostroměř
11 18.01
46 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 17.79
47 Richard SyrůčekRichard Syrůček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 17.51
48 Jan HovorkaJan Hovorka
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 16.74
49 Tomáš KaplanTomáš Kaplan
DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O.
15 16.06
50 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 14.60
51 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
13 11.90
52 David HirschDavid Hirsch
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 09.73
53 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 09.46
54 Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
15 07.17
Celkem 54 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 5.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 30.21
2 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 29.04
3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
DC OstroměřDC Ostroměř
12 25.72
4 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 24.55
5 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 23.90
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 23.59
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 23.42
8 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 23.35
9 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 23.31
10 Nicola DvořákováNicola Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 22.90
11 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
12 22.11
12 Jana RýdlováJana Rýdlová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 21.18
13 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 20.97
14 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 20.92
15 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 20.54
16 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 20.53
17 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 20.50
18 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 20.37
19 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 20.32
20 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 19.82
21 Lucie ŠedováLucie Šedová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 19.62
22 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 19.45
23 Monika DvořákováMonika Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 19.40
24 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 19.06
25 Sabina HK BártováSabina HK Bártová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 18.78
26 Ema VilímkováEma Vilímková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 18.74
27 Anežka BartošováAnežka Bartošová
DC OstroměřDC Ostroměř
12 18.67
28 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 18.45
29 Magdalena HuškováMagdalena Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 18.15
30 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 17.94
31 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 17.50
32 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 16.78
33 Andělka KrušinováAndělka Krušinová
DC OstroměřDC Ostroměř
13 16.53
34 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 16.52
35 Šárka HorákováŠárka Horáková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 16.41
36 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 16.29
37 Eliška MatějkováEliška Matějková
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 16.17
38 Eliška BartošováEliška Bartošová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
12 15.93
39 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 15.82
40 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 15.18
41 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 15.16
42 Karolína BenešováKarolína Benešová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
11 15.13
43 Aneta ValentováAneta Valentová
DC OstroměřDC Ostroměř
11 14.95
44 Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 14.36
45 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 14.08
46 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A
11 13.68
47 Eliška MertováEliška Mertová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 13.44
48 Eva HalamkováEva Halamková
MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř
13 13.42
49 Sabina HanákováSabina Hanáková
DC OstroměřDC Ostroměř
12 13.38
50 Kristýna VyleťalováKristýna Vyleťalová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
14 12.92
51 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 12.72
52 Nela CejnarováNela Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 12.15
53 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová
MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř
13 12.08
54 Viktorie SlánskáViktorie Slánská
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 11.36
55 Anna ČermákováAnna Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 11.02
56 Tereza MatějkováTereza Matějková
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 10.86
57 Tina MarkováTina Marková
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 09.89
58 Sára DudkováSára Dudková
DC OstroměřDC Ostroměř
13 09.79
59 Aneta MatyášováAneta Matyášová
TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B
13 09.48
60 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 08.13
Celkem 60 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1145
2 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1007
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0778
4 Sebastian BašeSebastian Baše 11 DC OstroměřDC Ostroměř 0677
5 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0648
6 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0634
7 Michal BajerMichal Bajer 12 DC OstroměřDC Ostroměř 0629
8 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0626
9 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0616
10 David BílekDavid Bílek 11 DC OstroměřDC Ostroměř 0609
11 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0608
12 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0580
13 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 0571
14 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0561
15 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 DC OstroměřDC Ostroměř 0557
16 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0543
17 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0519
18 David LuštinecDavid Luštinec 11 DC OstroměřDC Ostroměř 0507
19 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0493
20 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 0483
21 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 0474
22 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0473
23 Jan BalákJan Balák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0467
24 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0445
25 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0440
26 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0432
27 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0423
28 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0422
29 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0410
30 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0407
31 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0393
32 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0375
33 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 0367
34 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 DC OstroměřDC Ostroměř 0357
35 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0352
36 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0351
37 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0336
38 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0323
39 Jindřich FryšJindřich Fryš 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0320
40 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0320
41 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0311
42 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0275
43 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 0267
44 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0236
45 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0228
46 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0225
47 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0213
48 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0202
49 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 0162
51 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0151
52 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0123
53 Aleš BeranAleš Beran 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0108
54 Daniel DvořákDaniel Dvořák 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0020
Celkem 53 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
50 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0161
Celkem 1 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1337
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1233
3 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1191
4 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1056
5 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0963
6 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 DC OstroměřDC Ostroměř 0961
7 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 DC OstroměřDC Ostroměř 0887
8 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0838
9 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0809
10 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0779
11 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0762
12 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0749
13 Monika DvořákováMonika Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0746
14 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0683
15 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0670
16 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0669
17 Magdaléna HonzíkováMagdaléna Honzíková 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0659
18 Sabina BártováSabina Bártová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0651
19 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 0646
20 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0629
21 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0617
22 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0613
23 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0613
24 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 0604
25 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0597
26 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0593
27 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0538
28 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0533
29 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0513
30 Aneta ValentováAneta Valentová 11 DC OstroměřDC Ostroměř 0505
31 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0493
32 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 0481
33 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 0474
34 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0454
35 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0451
36 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 0444
37 Andělka KrušinováAndělka Krušinová 13 DC OstroměřDC Ostroměř 0442
38 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0412
39 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0411
40 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 0393
41 Kristýna VyleťalováKristýna Vyleťalová 14 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0379
42 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0372
43 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 0368
44 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0366
45 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 0365
46 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 DC OstroměřDC Ostroměř 0334
47 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 0326
48 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0322
49 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0320
50 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 0313
51 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 0305
52 Tina MarkováTina Marková 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 0283
53 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0240
54 Ema VilímkováEma Vilímková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0236
55 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0214
56 Sára DudkováSára Dudková 13 DC OstroměřDC Ostroměř 0211
57 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0144
58 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0131
59 Eva HalamkováEva Halamková 13 MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř 0156
60 Rozárie ŠpringerováRozárie Špringerová 13 MS TJ Sokol JaroměřMS TJ Sokol Jaroměř 0125
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Hradec Králové B TJ Sokol Hradec Králové B 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3251
2 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2484
3 DC Ostroměř DC Ostroměř 13 DC OstroměřDC Ostroměř 2472
4 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2242
5 DDM Kostelec n. O. DDM Kostelec n. O. 13 DDM Kostelec n. O.DDM Kostelec n. O. 1895
6 TJ Sokol Hradec Králové D TJ Sokol Hradec Králové D 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1804
7 TJ Sokol Hradec Králové C TJ Sokol Hradec Králové C 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1706
8 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. B Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. B 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0969
9 TJ Sokol Jaroměř B TJ Sokol Jaroměř B 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0947
10 TJ Sokol Hradec Králové A TJ Sokol Hradec Králové A 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0795
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Hradec Králové C TJ Sokol Hradec Králové C 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4443
2 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3392
3 TJ Sokol Hradec Králové A TJ Sokol Hradec Králové A 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2924
4 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2846
5 DC Ostroměř DC Ostroměř 13 DC OstroměřDC Ostroměř 2795
6 TJ Sokol Hradec Králové D TJ Sokol Hradec Králové D 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2270
7 TJ Sokol Doudleby A TJ Sokol Doudleby A 13 TJ Sokol Doudleby ATJ Sokol Doudleby A 2003
8 TJ Sokol Hradec Králové B TJ Sokol Hradec Králové B 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1766
9 TJ Sokol Doudleby B TJ Sokol Doudleby B 13 TJ Sokol Doudleby BTJ Sokol Doudleby B 1650
10 TJ Sokol Jaroměř B TJ Sokol Jaroměř B 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1373
Celkem 10 závodníků