Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.14
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 07.25
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 07.46
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 07.63
5 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.68
6 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.62
2 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 07.74
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 07.97
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.00
5 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 08.19
6 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.04
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.46
3 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 08.48
4 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.77
5 Alex VondráčekAlex Vondráček 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.95
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.63
2 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 08.71
3 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 08.92
4 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 09.01
5 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.16
6 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.17
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 09.13
2 Vojta JuhosVojta Juhos 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.21
3 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.45
4 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.99
5 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.01
6 Jaroslav UgrenovichJaroslav Ugrenovich 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.14
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 07.25
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 07.46
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.62
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 07.63
6 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.68
7 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 07.74
8 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.79
9 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 07.97
10 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.00
11 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.04
12 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 08.19
13 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.20
14 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.46
15 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 08.48
16 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.63
17 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 08.71
18 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.77
19 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 08.92
20 Alex VondráčekAlex Vondráček 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.95
21 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 09.01
22 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 09.13
23 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.16
24 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.17
25 Vojta JuhosVojta Juhos 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.21
26 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.45
27 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.99
28 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.01
29 Jaroslav UgrenovichJaroslav Ugrenovich 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.07

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 08.29
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.40
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.62
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.64
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.30
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 08.44
3 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.46
4 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 08.53
5 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 08.51
2 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 08.73
3 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.79
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.81
5 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.94
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 08.61
2 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 08.65
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.84
4 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.84
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.90
6 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.75
2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 08.85
3 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.92
4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 SB 08.94
5 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.01
6 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 08.97
2 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.02
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.17
4 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.27
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.77
2 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 08.82
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.15
4 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 SB 09.16
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.26
6 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 09.31
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.87
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 09.06
3 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.19
4 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 09.22
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.37
6 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 09.21
2 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.44
3 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.49
4 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.65
5 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.90
6 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.36
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 09.17
2 Kamila NedbalováKamila Nedbalová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.59
3 Nikola KerekaničováNikola Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 09.64
4 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 09.93
5 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 09.99
6 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 10.12
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.66
2 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.69
3 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.32
4 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 10.57
5 Sophie VallbonaSophie Vallbona 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 10.66
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.01
2 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 09.25
3 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.85
4 Ellen SteinováEllen Steinová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 08.29
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.30
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.40
4 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 08.44
5 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.46
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 08.51
7 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 08.53
8 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 08.61
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.62
10 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.64
11 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 08.65
12 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.68
13 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 08.73
14 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.75
15 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.77
16 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.79
17 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.81
18 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 08.82
19 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.84
19 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.84
21 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 08.85
22 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.87
22 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.87
24 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.90
25 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.92
26 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.94
26 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 SB 08.94
28 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.96
29 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 08.97
30 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.01
30 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.01
32 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.02
33 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 09.06
34 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.15
35 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 SB 09.16
36 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.17
36 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 09.17
38 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.19
39 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 09.21
40 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 09.22
41 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 09.25
42 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.26
43 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.27
44 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 09.31
45 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.37
46 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.44
47 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.49
48 Kamila NedbalováKamila Nedbalová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.59
49 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.60
50 Nikola KerekaničováNikola Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 09.64
51 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.65
52 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.66
53 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.69
54 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.78
55 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.85
56 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.90
57 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 09.93
58 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 09.99
59 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 10.12
60 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.32
61 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.36
62 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 10.57
63 Sophie VallbonaSophie Vallbona 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 10.66
64 Ellen SteinováEllen Steinová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.11

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 10.92
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 11.10
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.50
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.50
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.86
6 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.96
Poznámky:
Vítr nebyl meren
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 16:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.85
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 12.01
3 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.25
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.66
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 16:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.24
2 Alex VondráčekAlex Vondráček 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.24
3 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.26
4 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.79
5 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 10.92
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 11.10
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.50
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.50
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.85
6 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.86
7 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.96
8 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 12.01
9 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.24
10 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.25
11 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.66
12 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.68
13 Alex VondráčekAlex Vondráček 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.24
14 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.26
15 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.79
16 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.86

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 12.81
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.32
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.36
4 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.49
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.85
6 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 13.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 13.18
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.50
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.74
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.85
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.03
6 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 14.30
2 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 14.62
3 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 14.68
4 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.78
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.50
2 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 13.69
3 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 14.23
4 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 14.28
5 Julie MíčkováJulie Míčková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.24
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 14.16
2 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.66
3 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 14.93
4 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 15.64
5 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.80
6 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 16.69
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.39
2 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 15.27
3 Nikola KerekaničováNikola Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.81
4 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 16.17
5 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 16.28
6 Sophie VallbonaSophie Vallbona 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 17.46
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 16:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.59
2 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.64
3 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 16.42
4 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.08
5 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 17.10
6 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 18.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 12.81
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 13.18
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.32
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.36
5 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.49
6 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.50
6 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.50
8 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 13.69
9 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.74
10 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.85
10 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.85
12 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 13.89
13 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.03
14 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 14.16
15 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 14.23
16 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 14.28
17 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 14.30
18 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.39
19 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.62
19 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 14.62
21 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 14.66
22 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 14.68
23 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.78
24 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.80
25 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 14.93
26 Julie MíčkováJulie Míčková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.24
27 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 15.27
28 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.59
29 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 15.64
29 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.64
31 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.80
32 Nikola KerekaničováNikola Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.81
33 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 16.17
34 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 16.28
35 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 16.42
36 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 16.69
37 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.08
38 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 17.10
39 Sophie VallbonaSophie Vallbona 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 17.46
40 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 18.37

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 17:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 18.14
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 19.17
3 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 19.81
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 20.00
5 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.24
6 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 20.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 21.24
2 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 22.31
3 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 22.86
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 18.14
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 19.17
3 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 19.81
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 20.00
5 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.24
6 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 20.46
7 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 21.24
8 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 22.31
9 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 22.86

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 17:35) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 19.68
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 20.02
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 20.27
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 20.63
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 20.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 17:35) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 PB 20.26
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 20.29
3 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 21.63
4 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 17:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 21.19
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 21.63
3 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.76
4 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 22.32
5 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 23.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 17:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 21.41
2 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.85
3 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.21
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 17:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 21.78
2 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 22.17
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 22.53
4 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 23.18
5 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 23.54
6 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 23.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 19.68
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 20.02
3 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 PB 20.26
4 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 20.27
5 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 20.29
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 20.63
7 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 20.75
8 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 21.19
9 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 21.41
10 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 21.63
10 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 21.63
12 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.76
13 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 21.78
14 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.85
15 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.17
15 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 22.17
17 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 22.32
18 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 22.53
19 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 23.18
20 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 23.48
21 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 23.54
22 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 23.95
23 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.21

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 17:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 23.22
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 24.20
3 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.35
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 25.95
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 17:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 24.14
2 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 25.30
3 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 25.34
4 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 23.22
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 24.14
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 24.20
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 25.30
5 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 25.34
6 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.35
7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 25.95
8 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.74

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 26.32
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 27.00
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 27.45
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.92
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 27.16
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 27.43
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 27.44
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.02
5 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 28.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 28.23
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 28.41
3 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 30.49
4 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 30.52
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 27.68
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 29.21
3 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 31.76
4 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 32.63
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 28.36
2 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 30.01
3 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 33.21
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.03
2 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 34.12
3 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 34.55
4 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 36.62
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 18:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.97
2 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.64
3 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 36.74
4 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 37.27
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 26.32
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 27.00
3 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 27.16
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 27.43
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 27.44
6 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 27.45
7 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 27.68
8 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.92
9 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.02
10 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 28.23
10 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 28.23
12 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 28.36
13 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.39
14 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 28.41
15 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 29.21
16 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 30.01
17 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 30.49
18 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 30.52
19 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 31.76
20 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 32.63
21 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.97
22 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.03
23 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 33.21
24 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.64
25 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 34.12
26 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 34.55
27 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 36.62
28 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 36.74
29 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 37.27

800 m - Muži

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:17.50
2 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 2:18.88
3 Filip FišerFilip Fišer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:26.39
4 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 2:29.47
5 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:38.68
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:23.22
2 Timm ŠmehlíkTimm Šmehlík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:26.60
3 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:30.31
4 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 2:30.52
5 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 2:39.98
6 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:44.86
7 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:54.23
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:26.33
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:28.11
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 2:31.28
4 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 2:39.52
5 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:40.49
6 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 2:41.62
7 Nela JuránkováNela Juránková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:42.32
8 Kateřina AlbrechtováKateřina Albrechtová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:49.45
9 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:51.90
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:39.74
2 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:40.25
3 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:42.40
4 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:49.39
5 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:07.33
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 1.5.2022 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.26
2 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 11.92
3 Vojta JuhosVojta Juhos 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 12.15
4 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 12.46
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2022 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 10.58
2 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 10.60
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 11.06
4 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 11.25
5 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.46
6 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 12.41
7 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 14.27
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64
1 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 1.60 - - o o o o o o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,52
1 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 PB 1.48 - - o o o o o xxx
2 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 5 PB 1.44 o o o o o o xxx
3 Jan SzalayJan Szalay
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 4 1.44 o o xo xxo o xxo xxx
4 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 PB 1.35 o xxo o xo xxx
5 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 3 1.30 o o xo xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 1.56 - o - o xo xo xxo xxx
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 PB 1.44 o o o xo xxx
3 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1 PB 1.40 o xo xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56
1 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 6 PB 1.52 - - - o o o o o o xxx
2 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 7 PB 1.48 - - - - o o xo xo xxx
3= Anna ReichováAnna Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 SB 1.35 - o o xo o xxx
3= Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 PB 1.35 - - xo o o xxx
5 Berenika AdamcováBerenika Adamcová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 4 PB 1.35 o o o o xo xxx
6 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 3 PB 1.35 o o xxo xo xo xxx
7 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 1 PB 1.25 o o o xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 1 PB 6.31 -0.8 m/s 5.72  -1,90 6.31  -0,80 6.14  -1,10 6.31 5.98  0,00 x x
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 PB 6.22 +1.3 m/s 5.82  -0,10 6.03  0,00 5.86  -1,70 6.03 5.89  0,00 6.22  1,30 5.58  1,30
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 2 PB 5.03 -0.3 m/s x 4.99  0,00 4.37  -1,00 4.99 5.03  -0,30 5.02  0,90 x
2 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 1 PB 4.99 +0.0 m/s 4.47  0,60 4.99  0,00 4.93  -1,40 4.99 4.78  0,00 4.95  0,30 4.98  0,70
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 7 SB 4.97 -0.1 m/s 4.96  0,00 4.63  0,00 4.86  -0,70 4.96 4.89  0,90 4.97  -0,10 4.70  0,00
4 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 9 4.85 +0.8 m/s 4.63  0,00 4.69  -1,20 4.44  -1,10 4.69 4.54  1,20 4.85  0,80 4.39  0,20
5 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 8 PB 4.60 +0.0 m/s 4.34  -0,60 4.38  0,00 4.34  -1,50 4.38 4.32  1,80 4.40  0,00 4.60  0,00
6 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 6 PB 4.30 +0.0 m/s 3.66  -0,20 x 4.30  0,00 4.30 4.22  0,00 x 4.24  0,00
7 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 5 PB 4.25 -0.7 m/s x 4.16  0,00 4.09  -0,10 4.16 4.25  -0,70 4.18  0,70 4.20  0,00
8 Daniel BáťaDaniel Báťa
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 3 PB 4.18 +0.0 m/s x x 4.18  0,00 4.18 4.13  0,00 3.89  0,10 x
9 Jakub MezekJakub Mezek
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 PB 4.05 -1.0 m/s 3.80  -2,40 x 4.05  -1,00 4.05
10 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 4 3.92 -0.3 m/s 3.92  -0,30 3.85  0,00 3.69  -1,60 3.92
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 5 SB 5.18 -1.3 m/s x 5.18  -1,30 4.95  -1,90 5.18 5.12  -1,60 x 5.11  -1,40
2 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 6 PB 5.08 -0.8 m/s 4.95  -2,00 5.08  -0,80 4.99  -2,10 5.08 5.05  -1,10 4.87  -1,50 4.86  -0,90
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
04 4 SB 5.04 -1.8 m/s 5.04  -1,80 5.02  -2,40 4.84  -3,40 5.04 x x x
4 Alice ČesákováAlice Česáková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 11 4.60 -1.0 m/s 3.93  -2,60 4.40  -1,90 4.54  -2,20 4.54 4.40  -1,40 4.53  -1,10 4.60  -1,00
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 12 PB 4.55 -0.3 m/s 4.35  -3,40 x x 4.35 4.20  -1,70 4.55  -0,30 4.46  -1,20
6 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 SB 4.26 -2.2 m/s x 4.26  -2,20 4.17  -3,30 4.26 4.14  -1,20 x 4.15  -1,30
7 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 8 PB 4.24 +0.0 m/s 4.11  -3,70 4.24  0,00 4.12  -1,20 4.24 4.06  -1,20 4.11  -2,20 4.22  0,00
8 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 3 SB 4.17 -0.5 m/s 3.97  -2,00 3.50  -1,20 3.23  -3,10 3.97 4.17  -0,50 3.83  -0,80 4.13  -1,80
9 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 7 PB 3.93 -1.2 m/s 3.72  -2,70 3.92  -0,20 3.93  -1,20 3.93
Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 10 NM x x x  -3,00 -
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 4.29 -2.6 m/s 4.29  -2,60 4.21  -2,90 4.05  -2,20 4.29 x x x
2 Nela JurášováNela Jurášová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 4.26 -1.2 m/s 4.17  -1,70 4.09  -1,20 x 4.17 x 4.26  -1,20 4.23  -1,80
3 Tereza AntošováTereza Antošová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 PB 4.18 -1.9 m/s 4.07  -1,60 4.18  -1,90 3.88  -0,80 4.18 3.83  -0,40 4.06  -0,30 2.60  -1,80
4 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 4.02 -2.5 m/s 3.77  -3,70 4.02  -2,50 3.97  -0,30 4.02 3.81  -1,80 3.90  -1,00 x
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 PB 3.85 -0.1 m/s 3.72  -1,60 3.85  -0,10 3.60  -1,00 3.85 3.77  -2,40 3.84  -1,20 3.80  -1,40
6 Klára HankováKlára Hanková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 PB 3.48 -1.2 m/s 2.62  -2,00 x 3.48  -1,20 3.48 3.43  -2,50 3.46  -1,40 x
Vanda SitkováVanda Sitková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 NM x x x -
Berenika AdamcováBerenika Adamcová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 NM x x x -
Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 NM x x x -
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 08.65 07.99 08.65 08.52 8.65 08.28 08.42 07.61
2 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 08.54 08.40 08.08 08.54 8.54 08.01 07.42 07.31
3 Karolína JobováKarolína Jobová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 07.93 06.73 05.79 06.46 6.73 07.01 07.93 07.65
4 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 SB 07.65 07.44 07.15 07.59 7.59 07.31 07.17 07.65
5 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 07.40 07.02 07.40 06.95 7.40 06.00 06.81 06.92
6 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 07.32 05.68 06.60 07.30 7.30 - 07.03 07.32
7 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 06.84 06.84 06.51 05.65 6.84 06.47 x 06.14
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 1.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KorellusLukáš Korellus
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 06.53 05.60 06.34 06.53 6.53 05.35 05.76 05.90
2 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 05.86 05.61 05.26 05.86 5.86 05.70 05.64 05.60
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 3 SB 13.31 12.49 12.55 12.20 12.55 11.80 12.83 13.31
2 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 PB 09.45 09.45 09.30 x 9.45 08.81 08.95 x
3 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 PB 09.35 09.35 08.27 09.34 9.35 08.52 08.47 08.72
4 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 2 SB 08.79 x 08.79 08.75 8.79 x x 08.75
5 Bohdana AbalmazBohdana Abalmaz
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
06 PB 07.56 06.24 06.98 07.24 7.24 07.56 06.96 07.02
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 9 PB 09.00 08.69 08.79 08.70 8.79 09.00 08.99 08.95
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 8 PB 08.88 07.51 08.05 08.88 8.88 07.61 08.22 07.35
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 7 PB 08.14 07.93 06.73 06.91 7.93 - 08.14 07.73
4 Kamila NedbalováKamila Nedbalová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 PB 07.00 x 06.42 07.00 7.00 06.91 06.58 06.69
5 Kamila MaxantováKamila Maxantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 6 PB 06.50 05.11 05.61 04.93 5.61 05.86 05.85 06.50
6 Julie MíčkováJulie Míčková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 4 PB 06.49 05.78 06.49 06.37 6.49 06.32 06.09 05.78
7 Ester LažanskáEster Lažanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 PB 06.18 06.18 05.94 05.70 6.18 05.26 06.00 05.58
8 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 1 PB 05.88 05.25 05.88 05.06 5.88 - 05.60 05.41
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 PB 11.94 11.85 11.94 x 11.94 x 10.95 x
2 Matyáš HendrichMatyáš Hendrich
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
07 PB 10.88 10.31 09.93 10.88 10.88 10.45 10.07 10.13
3 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 10.10 09.21 09.64 08.98 9.64 09.30 09.49 10.10
4 Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 PB 09.17 09.08 09.17 08.05 9.17 08.75 08.80 08.84
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 PB 09.57 x 09.22 09.40 9.40 09.26 09.52 09.57
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 2 PB 08.60 08.05 07.83 08.60 8.60 x 08.48 x
3 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 1 PB 07.98 07.63 07.81 07.61 7.81 07.98 - -
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 5 PB 07.43 06.79 06.62 - 6.79 - 07.43 06.94
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 4 PB 07.13 06.89 07.13 - 7.13 - 06.57 06.65
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 1.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 PB 08.90 08.78 08.90 - 8.90 - - -
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 PB 12.00 12.00 x 10.76 12.00 x 11.57 11.31
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 PB 11.22 10.91 11.22 10.70 11.22 10.52 x x
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 1.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 SB 13.85 13.60 13.62 13.66 13.66 13.85 13.24 13.31
2 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 PB 13.35 12.90 12.65 13.06 13.06 13.28 x 13.35
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MálkováVeronika Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 PB 23.18
2 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 22.76
3 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 PB 19.90
4 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 19.15
5 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 18.40
6 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 PB 17.50
7 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 15.40
8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 PB 14.64
9 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 PB 14.10
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
10 PB 13.25
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 38.42
2 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 19.97
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 PB 27.67
2 Anna LiškováAnna Lišková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 PB 18.28
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 3 PB 34.18
2 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 2 PB 23.12
3 Vojtěch LiškaVojtěch Liška
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 1 PB 17.31
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 PB 32.51
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
04 PB 29.30
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valérie PelcováValérie Pelcová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 PB 21.40
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 SB 37.75
2 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 PB 36.58
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 PB 49.22
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 PB 36.78
Celkem 2 závodníků