Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP družstev dorostu a juniorů

Pardubice (4. 6. 2022)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.34
2 6 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.47 QA
3 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.73 qA
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.77 qB
5 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 11.90 qB
6 4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 13.37 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 11:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 11.23 QA
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.32 qA
3 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 11.43 qA
4 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 11.70 qA
MS Petr VránaPetr Vrána 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 7 PB 12.36
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 13.36 qB
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 11.28 11.00
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.39 9.00
3= Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.61 7.50
3= 6 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.61 7.50
5 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 11.66 6.00
6 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 11.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.82 4.00
2 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.94 3.00
3 4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 13.64 2.00
Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.36
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 12.08
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.29
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.81
5 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.90
6 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 12.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 11.56
2 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 PB 11.96
3 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 12.04
4 5 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 12.58
5 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 13.10
6 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 13.28
7 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 14.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 PB 11.72
2 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 11.72
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 12.17
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 12.66
5 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 12.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.95
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.13
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 12.42
5 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 12.94
6 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 14.45
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.03 11.00
2 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 SB 11.51 9.00
3 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 11.56 8.00
4 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 11.65 7.00
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 SB 11.82 6.00
6 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 SB 11.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.86 4.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 SB 11.90 3.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 11.96 2.00
4 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 12.03 1.00
5 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.18
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 SB 12.21
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 12.68 11.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.73 9.00
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.77 8.00
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 13.15 7.00
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 13.18 6.00
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:05) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 13.34 4.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 13.41 3.00
3 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 SB 13.66 2.00
4 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 SB 14.01 1.00
Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.7.1
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 12.70 QA
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.75 qA
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 13.21 qA
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 13.61 qB
5 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 13.70 qB
6 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 14.13 qB
MS Kristýna KuhnováKristýna Kuhnová 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 PB 14.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 12.60 QA
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.88 qA
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 13.17 qA
4 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 13.32 qB
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 13.41 qB
6 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 SB 13.78 qB
7 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 14.27
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 SB 12.54 QA
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 12.88 qA
3 6 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 13.03 qA
4 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 13.43 qB
5 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 14.00 qB
6 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.52
7 8 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 14.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 10:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.32 QA
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 13.35 qA
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.95 qB
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 PB 14.15 qB
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.33
6 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 14.43
7 13 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 14.73
8 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 15.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.6.2022 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 12.79 QA
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 13.72 qB
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.79 qB
4 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 14.21
5 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 14.42
MS Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 14.49
7 Adriena SložilováAdriena Složilová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 16.07
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.56 11.00
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 SB 12.77 9.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.02 8.00
4 6 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.05 7.00
5 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 13.10 6.00
6 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 13.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 13.61 4.00
2 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 13.76 3.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 13.83 2.00
4 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14.04 1.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 SB 14.10
6 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.18
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.15 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.25 8.00
3 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.49 7.00
4 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.65 6.00
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.67 5.00
6 6 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.72 4.00
7 4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 24.53 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.24 9.00
MS Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.51
3 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 24.05 3.00
4 5 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 25.23 1.00
MS Petr VránaPetr Vrána 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 PB 25.32
6 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.7.1
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 23.59 10.00
1= Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 23.59 10.00
3 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 24.23 8.00
4 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 24.27 5.00
5 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 24.41 4.00
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 24.70 2.00
7 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 24.92
8 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 25.13
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 24.25 6.50
2 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 24.69 3.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.17
4 9 Jakub OčenášJakub Očenáš 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 25.95
5 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.59
6 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 26.61
7 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 27.26
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 24.25 6.50
2 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 24.72 1.00
3 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 25.39
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 26.80
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 27.32
6 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 28.96
7 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 29.78
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 13:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 25.50 11.00
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 26.09 9.00
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 27.09 7.00
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 27.53 5.00
5 5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 28.19 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 13:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 27.64 4.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 27.91 3.00
3 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 28.34 1.00
4 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 28.58
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 28.61
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 13:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 27.05 8.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 27.29 6.00
3 6 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 31.27
4 3 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 33.46
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 13:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 25.02 11.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 26.27 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 26.57 7.00
4 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 27.71 6.00
5 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 28.13 5.00
6 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 28.15 4.00
7 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 28.50 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 13:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.16 1.00
2 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 29.43
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 29.49
4 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.53
5 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 30.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 13:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 29.38
2 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 29.57
3 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 29.89
4 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 31.41
5 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 31.54
6 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 32.01
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.6.2022 - 13:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.56 8.00
2 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.73 2.00
3 2 Eliška MálkováEliška Málková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 29.23
4 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 29.75
5 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 30.55
6 Adriena SložilováAdriena Složilová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 34.09
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 50.79 11.00
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 51.87 9.00
3 1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 54.41 8.00
4 5 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.21 7.00
5 4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 62.04 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 54.01 11.00
2 6 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 56.50 7.00
3 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 58.05 5.00
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 62.15 3.00
5 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 65.97 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 54.65 9.00
2 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 54.91 8.00
3 4 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 57.08 6.00
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 59.88 4.00
5 Pavel PohorskýPavel Pohorský 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 68.28 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 58.86 11.00
2 2 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 65.39 9.00
3 2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 65.94 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 61.61 11.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 62.57 9.00
3 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 65.57 5.00
4 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 66.24 3.00
5 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 67.12 2.00
6 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 69.18
7 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 69.71
8 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 70.16
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 62.77 8.00
2 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 64.10 7.00
3 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 PB 65.00 6.00
4 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 65.64 4.00
5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 67.30 1.00
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 67.52
7 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 70.25
8 Barbora ŠtosováBarbora Štosová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 72.17
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 1:58.77 11.00
2 2 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 2:00.80 9.00
3 4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 2:03.41 8.00
4 3 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 2:03.78 7.00
5 9 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:13.31 6.00
6 5 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:15.33 5.00
7 6 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:20.32 4.00
8 7 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 2:26.44 3.00
9 8 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 2:28.77 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Jakub OčenášJakub Očenáš 05 AC PardubiceAC Pardubice 9 PB 2:07.01 11.00
MS 3 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 2:07.92
3 2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:08.10 9.00
4 4 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:08.75 8.00
5 8 Vít KamarádVít Kamarád 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 2:10.18 7.00
6 5 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 2:10.49 6.00
7 6 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 2:16.29 5.00
8 10 Jan RůžičkaJan Růžička 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 10 2:24.56 4.00
9 7 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 2:30.34 3.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:21.97 11.00
2 5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:25.13 9.00
MS 1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:32.46
4 6 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:36.62 8.00
5 6 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 2:49.58 7.00
6 3 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 3:17.52 6.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:27.51 11.00
2 4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:28.24 9.00
3 5 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:32.63 8.00
4 2 Eliška MálkováEliška Málková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 2:35.59 7.00
5 1 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:41.07 6.00
6 3 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:43.74 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 4:36.97 11.00
2 5 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 4:39.09 9.00
3 6 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 4:46.93 8.00
4 3 Jan KlírJan Klír 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 4:50.74 7.00
5 7 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 5:07.26 6.00
6 2 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 5:19.33 5.00
7 1 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 5:19.91 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 12 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 PB 4:56.86 11.00
2 9 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 PB 5:02.05 9.00
3 11 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 PB 5:10.16 8.00
4 8 Matěj LukášMatěj Lukáš 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 6:00.19 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:59.46 11.00
2 5 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 5:32.53 9.00
3 3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 5:40.74 8.00
4 4 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 5:41.15 7.00
5 6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 5:52.18 6.00
6 7 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 6:04.21 5.00
7 1 Nela KrudencováNela Krudencová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 6:21.57 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 PB 4:59.66 11.00
2 13 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13 5:29.95 9.00
3 11 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 PB 5:33.84 8.00
4 10 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 SB 5:41.36 7.00
5 12 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12 5:44.41 6.00
6 8 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 6:01.91 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 10:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 14.36 11.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 15.32 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 15.62 8.00
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.67 7.00
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 15.97 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 10:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.83 6.00
2 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 17.73 4.00
3 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.21 3.00
4 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 18.43 2.00
5 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 19.80 1.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 15.03 11.00
2 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 15.19 9.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 15.33 8.00
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 15.83 7.00
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 15.96 6.00
6 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 16.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 10:20) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 16.51 4.00
2 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 16.84 3.00
3 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 17.00 2.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 17.81 1.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.11
6 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 18.19
Celkem 6 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 15.41 11.00
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 16.17 9.00
Celkem 2 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 40.56 11.00
2 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 42.64 9.00
3 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 45.78 7.00
4 3 Matěj BurešMatěj Bureš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 52.77 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 43.37 8.00
MS Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 45.60
3 Jan PodzemskýJan Podzemský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 52.43 6.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 45.84 11.00
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 47.57 8.00
3 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 47.64 7.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 48.57 6.00
5 6 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 53.19 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 47.21 9.00
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 49.10 5.00
3 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 50.42 4.00
4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 50.95 3.00
5 Bára MoníkováBára Moníková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 51.70 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 58.98 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 59.66 9.00
3 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 62.54 8.00
4 4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 66.59 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 67.56 11.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 68.41 9.00
3 4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 75.52 8.00
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 78.89 7.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 7:11.16 11.00
2 3 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 7:24.51 9.00
3 4 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 7:56.97 8.00
4 2 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 9:38.46 7.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 2 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 7:52.62
2 3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 7:52.70 11.00
3 6 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 8:05.65 9.00
4 5 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 8:31.26 8.00
5 4 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 8:31.95 7.00
6 1 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 8:43.56 6.00
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 DNF
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 4.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11:31.42 11.00
2 1 --- ------ --- 11 ------ 1 12:15.29 9.00
3 3 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12:49.51 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 12:22.95 11.00
2 2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13:00.73 9.00
3 1 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 14:04.54 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Fišer, Dítě, Kuhn, Šašek Fišer, Dítě, Kuhn, Šašek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:39.23 11.00
2 5 Hurdálek, Šimůnek, Balla, Kábele Hurdálek, Šimůnek, Balla, Kábele AC PardubiceAC Pardubice 6 3:50.77 9.00
3 6 Čáp, Locker, Seidl, Touc Čáp, Locker, Seidl, Touc SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 3:59.00 8.00
4 Kvapil, Souček, Prášek, Stierand Kvapil, Souček, Prášek, Stierand TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 4:11.57 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Očenáš, Outrata, Štantejský, Varmuža Očenáš, Outrata, Štantejský, Varmuža AC PardubiceAC Pardubice 6 3:53.91 11.00
2 Biško, Jiša, Kopiště, Velínský Biško, Jiša, Kopiště, Velínský AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 4:01.91 9.00
3 Pohorský, Michalec, Pavliš, Bureš Pohorský, Michalec, Pavliš, Bureš AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 4:37.92 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubelková, Macháňová, Šípková, Teclová Kubelková, Macháňová, Šípková, Teclová AC PardubiceAC Pardubice 5 4:29.38 11.00
2 5 Štětinová, Ovčariková, Popová, Skálová Štětinová, Ovčariková, Popová, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 4:30.30 9.00
3 Frejvaldová, Dvořáková, Fejová, Křováková Frejvaldová, Dvořáková, Fejová, Křováková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 4:36.92 8.00
4 Malichová, Kopecká, Ondrášková, Erlebachová Malichová, Kopecká, Ondrášková, Erlebachová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 4:40.22 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fryčová, Kuklíková, Vydrová, Špringrová Fryčová, Kuklíková, Vydrová, Špringrová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 4:19.27 11.00
2 Návratová, Flečková, Plecháčová, Jeníková Návratová, Flečková, Plecháčová, Jeníková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 4:19.99 9.00
3 2 Málková, Balcarová, Čejková, Holingrová Málková, Balcarová, Čejková, Holingrová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 4:20.55 8.00
4 Blatníková, Řehounková, Novotná, Kolářová Blatníková, Řehounková, Novotná, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 4:24.23 7.00
5 1 Machová, Štveráková, Voborníková, Šebková Machová, Štveráková, Voborníková, Šebková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 4:46.42 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,87 1,90 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 4 PB 1.87 - - - o o - - xo - xxo xxx 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 1.71 - - - - xxo - - xx- x 9.00
3 3 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 1 PB 1.68 o xo o o xxx 8.00
6 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,91 1,94 Body
1 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 10 PB 1.91 - - - - o o xo o - xo - xo xxx 11.00
2 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 9 1.80 - - - o - o o xxo - xxx 9.00
3 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 8 PB 1.77 o o o o o xxo o xxx 8.00
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 SB 1.77 - - - o o o xxo xxx 7.00
5 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 1.60 o xo xxx 6.00
6 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.55 o xxx 5.00
7 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 PB 1.55 xo xxx 4.00
Matyáš EmlarMatyáš Emlar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2 NM xxx
Zdeněk MichalecZdeněk Michalec
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 3 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,65 1,67 1,69 Body
1 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 PB 1.67 - - o o o o o o xo xo o xxx 11.00
2 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 4 PB 1.60 - - o o o o xo xo xxx 9.00
3 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 1.45 xo o o xxx 8.00
4 6 Viktorie FejováViktorie Fejová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1 PB 1.40 o o xxx 7.00
5 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 SB 1.35 xxo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC PardubiceAC Pardubice
07 14 PB 1.63 - o xo o o o o o o xxx 11.00
2 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 12 PB 1.63 - o o o xo o xxo xo xxo xxx 9.00
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 SB 1.51 o o xo xxo xo xxx 8.00
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 PB 1.48 o xo xo xo xxx 7.00
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 13 1.45 - xo o xxx 6.00
6 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 6 SB 1.45 xo o xxo xxx 5.00
7 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 3 SB 1.40 o o xxx 4.00
8 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 9 1.40 xo o xxx 3.00
9= Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 1.40 o xo xxx 1.50
9= Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 1.40 o xo xxx 1.50
11 Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 1 PB 1.40 xo xxo xxx
12 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 4 1.35 xo xxx
Lenka HeráleckáLenka Herálecká
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 2 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,25 2,45 2,65 2,85 3,05 3,25 3,45 3,65 3,85 4,05 4,15 4,30 4,40 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 4.30 - - - - - - - - xo - o xxo xxx 11.00
2 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 2 PB 2.85 xo o xo xxo xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,60 3,80 4,00 Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 3.80 - - - - - - - - - - - - - o xxo xxx 11.00
2 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4 3.10 - - - - - - - - xo - o xxo xxx 9.00
3 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 2.60 - - o o - o o xxx 8.00
4 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 SB 2.40 xo - o xxo xo xxx 7.00
5 4 Michaela KřovákováMichaela Křováková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
03 2 PB 2.30 xo o xxo o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,40 3,50 Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 PB 3.40 - - - - - - - - o - xo - xo xxo xxx 11.00
2 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 3.00 - - - - - o o xo o - o xxx 9.00
3 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 2.50 - - o o o xo xxx 8.00
4 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 2.40 xo o xxo o xo xxx 7.00
5 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 2.30 o o xo xo xxx 6.00
6 1 Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 1 PB 2.10 o o xxx 5.00
7 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 2.10 xo xo xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 4.6.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 PB 6.45 +0.0 m/s 5.61  0,50 5.80  1,30 5.86  0,90 5.86 6.06  1,70 6.45  0,00 6.36  0,00 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 SB 6.13 +0.0 m/s 6.07  1,40 x x 6.07 5.96  0,60 x 6.13  0,00 9.00
3 Adam OutrataAdam Outrata
AC PardubiceAC Pardubice
04 PB 5.67 +1.3 m/s 5.66  2,20 5.61  2,50 5.67  1,30 5.67 5.56  0,60 x 5.26  0,00 8.00
4 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1 5.44 +0.7 m/s 5.30  1,10 5.44  0,70 5.40  0,70 5.44 5.15  -0,40 5.22  -0,50 - 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 16 PB 6.36 +1.6 m/s 5.93  1,10 5.90  -0,40 6.36  1,60 6.36 x 6.06  -0,40 x 11.00
2 Filip PavlišFilip Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 14 PB 6.20 +0.0 m/s x 6.20  0,00 x 6.20 x x x 9.00
3 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 15 PB 6.07 +0.8 m/s 5.80  0,90 5.98  0,00 x 5.98 6.07  0,80 x x 8.00
4 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 PB 5.96 +1.3 m/s x 5.96  1,30 5.74  -0,60 5.96 5.75  1,00 5.86  0,70 5.91  0,00 7.00
5 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 12 PB 5.84 +0.8 m/s 5.63  -0,80 5.69  0,00 5.63  0,40 5.69 5.84  0,80 5.75  2,20 x 6.00
6 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 13 5.83 +0.6 m/s 5.23  -0,40 5.74  0,00 x 5.74 4.35  1,80 - 5.83  0,60 5.00
7 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 10 PB 5.71 +1.7 m/s 5.24  -0,80 5.47  0,00 5.49  0,00 5.49 5.67  0,50 5.71  1,70 5.66  0,40 4.00
8 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 11 5.33 +0.7 m/s - 5.33  0,70 5.15  -0,30 5.33 5.20  1,80 - - 3.00
9 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 8 PB 5.28 -0.7 m/s 5.28  -0,70 x x 5.28 2.00
10 5 Ondřej ZolmanOndřej Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 PB 5.25 +0.0 m/s x 4.91  1,30 5.25  0,00 5.25 1.00
11 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 3 PB 5.22 -0.6 m/s 5.22  -0,60 x 5.01  0,00 5.22
12 10 Jan RůžičkaJan Růžička
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 9 4.95 +0.4 m/s x 4.95  0,40 - 4.95
13 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 SB 4.85 -0.7 m/s 4.85  -0,70 x x 4.85
14 Zdeněk MichalecZdeněk Michalec
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 5 PB 4.80 +1.1 m/s 3.52  -0,90 4.80  1,10 3.86  0,00 4.80
15 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 6 4.74 +0.0 m/s 4.67  -0,60 x 4.74  0,00 4.74
16 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 0.00 -
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 9 5.55 +2.5 m/s 5.38 +0.0 m/s - 5.29  1,70 5.38  0,00 5.38 5.55  2,50 x x 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 8 PB 5.48 +0.6 m/s x 5.43  1,80 x 5.43 5.23  1,90 5.48  0,60 5.31  -0,30 9.00
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 5 PB 5.16 +1.5 m/s 4.91  0,00 x 5.16  1,50 5.16 x 4.98  0,40 4.96  0,00 8.00
4 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 6 PB 5.08 +1.7 m/s 4.83  0,50 4.96  1,10 5.08  1,70 5.08 4.97  2,30 x x 7.00
5 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 SB 5.00 +1.7 m/s 4.74  0,00 4.52  0,40 4.68  2,80 4.74 4.84  1,40 5.00  1,70 4.88  1,70 6.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4 PB 4.83 +1.7 m/s 4.51  0,80 x 4.68  1,00 4.68 4.83  1,70 x x 5.00
7 Sára ErbenováSára Erbenová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
03 3 4.64 -0.3 m/s 4.51  1,70 4.54  2,00 4.61  1,60 4.61 4.47  -0,50 x 4.64  -0,30 4.00
8 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 7 4.61 +1.2 m/s 4.58  0,80 4.61  1,20 4.37  0,40 4.61 4.19  -0,80 4.45  2,50 4.32  0,00 3.00
9 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 1 PB 4.60 +1.2 m/s - 4.60  1,20 4.48  1,10 4.60 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 24 PB 5.66 +1.5 m/s 5.35  0,40 5.65  2,90 5.57  1,10 5.65 5.62  0,70 5.66  1,50 x 11.00
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 23 PB 5.32 +1.2 m/s 5.20  0,80 5.32  1,20 4.86  1,50 5.32 4.68  -1,70 x - 9.00
3 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 20 PB 5.23 +0.8 m/s 5.13  0,00 - - 5.13 5.13  -1,20 5.23  0,80 5.16  1,90 8.00
4 Adéla FryčováAdéla Fryčová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
05 3 5.22 +2.1 m/s 5.13 +0.5 m/s 4.83  1,30 4.71  0,70 4.93  1,30 4.93 5.22  2,10 5.13  0,50 - 7.00
5 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 21 5.15 +2.1 m/s 5.13 +1.4 m/s 5.13  1,40 4.85  -0,90 4.88  1,60 5.13 5.03  -2,30 5.11  1,80 5.15  2,10 6.00
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
05 19 SB 5.12 +0.0 m/s 5.12  0,00 4.47  -1,00 x 5.12 x 5.05  2,00 x 5.00
7 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16 5.12 +2.3 m/s 5.01 +1.6 m/s 5.01  1,60 4.90  0,00 x 5.01 4.94  -0,30 3.29  0,00 5.12  2,30 4.00
8 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 18 5.06 +0.0 m/s 4.85  0,90 4.81  -0,50 5.06  0,00 5.06 4.76  0,00 4.88  0,00 4.86  1,80 3.00
9 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 22 4.93 +1.1 m/s 4.93  1,10 4.68  -0,30 - 4.93 2.00
10 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 14 4.92 +3.8 m/s 4.81 +1.8 m/s 4.81  1,80 4.75  0,40 4.92  3,80 4.92 1.00
11 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 4.87 +0.4 m/s 4.80  0,00 4.87  0,40 4.78  0,80 4.87
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 17 4.80 +0.5 m/s 4.65  0,30 4.77  0,00 4.80  0,50 4.80
13 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 9 PB 4.79 +1.2 m/s 4.65  -2,20 4.79  1,20 4.77  -1,00 4.79
14 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 13 4.75 +1.4 m/s 4.48  1,80 4.75  1,40 4.68  1,30 4.75
15 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 8 PB 4.68 +0.7 m/s 4.68  0,70 3.94  1,30 4.38  -0,30 4.68
16 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC PardubiceAC Pardubice
07 11 PB 4.64 -1.2 m/s 4.64  -1,20 3.73  1,10 4.59  1,60 4.64
17 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 5 PB 4.57 +1.8 m/s 3.67  1,60 4.57  1,80 4.35  -0,40 4.57
18 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 7 PB 4.51 +1.4 m/s 4.36  1,00 4.51  1,40 4.23  0,00 4.51
19 Amálie VávrováAmálie Vávrová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 15 4.48 +0.7 m/s 3.82  1,70 4.48  0,70 3.79  1,40 4.48
20 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 4.47 +0.6 m/s 4.36  -1,80 4.47  0,60 4.32  -0,50 4.47
21 Adéla CarbováAdéla Carbová
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 SB 4.46 +0.0 m/s 4.46  0,00 4.41  0,90 4.15  1,80 4.46
MS Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 PB 4.39 +0.0 m/s 4.39  0,00 4.04  0,70 3.92  1,60 4.39
23 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 PB 4.22 +2.0 m/s 3.71  0,60 4.22  2,00 4.18  -0,80 4.22
24 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 4 SB 4.16 +0.0 m/s 3.80  2,00 4.16  0,00 4.16  0,00 4.16
Celkem 24 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 12.80 +0.0 m/s 12.52  2,50 12.76  1,90 x 12.76 x x 12.80  0,00 11.00
2 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1 PB 11.63 +1.7 m/s x x x - 11.63  1,70 - - 9.00
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 NM x x x - - - -
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1 11.86 +2.6 m/s x x 11.86  2,60 11.86
Celkem 1 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 PB 11.05 +1.6 m/s 10.79  1,80 10.66  1,50 11.04  2,20 11.04 x 11.05  1,60 10.97  0,50 11.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 PB 10.42 +1.9 m/s 10.12  1,70 10.20  2,20 10.42  1,90 10.42 09.72  0,00 10.35  2,10 10.08  1,00 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 10.68 +1.5 m/s 09.85  0,50 10.29  0,90 10.56  1,10 10.56 x x 10.68  1,50 11.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 3 10.42 +0.7 m/s 10.37  1,10 10.42  0,70 10.25  1,20 10.42 10.00  -1,20 10.20  2,90 10.09  1,50 9.00
3 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 2 PB 09.90 +1.9 m/s 09.71  0,00 09.67  0,90 09.90  1,90 9.90 x x - 8.00
Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 1 NM x x x - - - -
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
05 15 PB 12.43 11.55 12.06 11.99 12.06 12.43 11.86 11.80 11.00
2 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 16 12.29 12.09 11.93 12.02 12.09 x x 12.29 9.00
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 13 PB 11.56 x 10.92 11.55 11.55 11.56 10.85 x 8.00
4 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 14 11.41 10.77 x 11.41 11.41 11.00 10.85 x 7.00
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 SB 10.95 x 10.22 10.10 10.22 10.95 x x 6.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 11 PB 10.46 09.95 10.46 10.35 10.46 09.96 09.93 x 5.00
7 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC PardubiceAC Pardubice
07 10 10.21 09.40 09.04 09.94 9.94 10.21 08.85 x 4.00
8 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 2 SB 09.65 x 09.64 09.65 9.65 3.00
9 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 3 SB 09.34 08.03 09.34 - 9.34 2.00
10 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 08.72 08.55 08.72 07.88 8.72 1.00
11 Dominika BauerováDominika Bauerová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 8 SB 08.30 07.84 08.07 08.30 8.30
12 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 7 SB 08.10 07.34 07.85 08.10 8.10
13 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 6 PB 08.08 08.08 07.84 07.59 8.08
14 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 PB 07.89 07.89 07.33 07.85 7.89
15 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 5 06.97 06.64 06.97 06.83 6.97
16 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 4 06.70 06.70 06.68 06.45 6.70
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 PB 10.39 10.22 09.39 10.36 10.36 10.05 x 10.39 11.00
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 PB 10.24 09.60 09.40 10.24 10.24 09.89 x x 9.00
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 09.94 09.94 09.83 x 9.94 x x x 8.00
4 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 09.87 09.74 09.36 x 9.74 x 09.40 09.87 7.00
5 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 1 PB 08.56 08.15 08.41 08.56 8.56 - - - 6.00
6 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 PB 07.89 07.18 07.81 07.89 7.89 5.00
7 1 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3 PB 06.78 06.04 06.78 06.22 6.78 - - - 4.00
8 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 2 06.14 05.77 06.14 06.02 6.14 - - - 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 PB 13.76 x 13.76 12.98 13.76 - - - 11.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 15 PB 13.61 12.65 11.48 13.61 13.61 12.50 12.98 x 9.00
3 Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 16 13.43 12.12 x 13.33 13.33 13.01 13.04 13.43 8.00
4 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 PB 12.96 11.75 12.96 11.89 12.96 - - - 7.00
5 Matouš NěmecMatouš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
06 14 12.51 12.51 x x 12.51 - - - 6.00
6 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3 PB 11.90 11.90 11.72 11.77 11.90 - - - 5.00
7 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 12 11.39 11.39 10.33 10.57 11.39 - - - 4.00
8 Tomáš FlídrTomáš Flídr
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 11 11.31 11.31 11.24 10.05 11.31 09.57 10.96 10.75 3.00
9 Petr AntošPetr Antoš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 10 11.28 11.28 10.38 x 11.28 2.00
10 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 9 09.64 09.30 09.64 09.17 9.64 1.00
11 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 PB 09.15 07.74 08.81 09.15 9.15
12 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 6 PB 08.38 07.64 08.38 08.38 8.38
13 8 Matěj LukášMatěj Lukáš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 7 07.71 07.71 07.55 07.65 7.71
14 2 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 07.28 07.28 07.21 x 7.28
15 Jan PodzemskýJan Podzemský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 07.21 07.21 07.11 07.00 7.21
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BroklMichal Brokl
AC PardubiceAC Pardubice
04 5 12.37 12.04 12.37 11.82 12.37 x x x 11.00
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 SB 11.74 x 11.74 x 11.74 x x x 9.00
3 6 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 4 10.97 x 10.97 - 10.97 - - - 8.00
4 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 2 09.74 09.58 x 09.43 9.58 x x 09.74 7.00
5 1 --- ------ ---
------
11 1 PB 07.97 06.36 07.66 07.69 7.69 07.18 07.36 07.97 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 PB 33.65 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 SB 32.24 9.00
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 PB 31.05 8.00
4 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 29.28 7.00
5 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4 PB 28.06 6.00
6 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 26.66 5.00
7 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3 SB 20.95 4.00
8 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 2 14.26 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 14 34.98 11.00
2 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 13 34.20 9.00
3 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 PB 31.93 8.00
4 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 12 31.02 7.00
5 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 PB 29.70 6.00
6 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 11 28.38 5.00
7 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 27.87 4.00
8 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 27.56 3.00
9 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
05 6 24.95 2.00
10 Karolína SlámováKarolína Slámová
AC PardubiceAC Pardubice
05 5 PB 24.32 1.00
11 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 3 PB 20.23
12 Dominika BauerováDominika Bauerová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 1 PB 16.38
13 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 4 15.48
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 NM
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 PB 51.19 11.00
2 Matouš NěmecMatouš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
06 14 PB 45.95 9.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 13 39.92 8.00
4 Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 38.44 7.00
5 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 PB 37.76 6.00
6 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 10 PB 36.85 5.00
7 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 PB 36.66 4.00
8 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 PB 29.15 3.00
9 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3 PB 27.97 2.00
10 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 6 PB 23.62 1.00
11 Tomáš FlídrTomáš Flídr
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 8 23.45
12 Oldřich BiškoOldřich Biško
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 1 PB 21.92
13 2 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 21.07
14 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 16.61
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 4.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BroklMichal Brokl
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 39.26 11.00
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 39.24 9.00
3 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1 PB 30.07 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SlámováKarolína Slámová
AC PardubiceAC Pardubice
05 16 PB 58.85 11.00
2 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 14 PB 56.20 9.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 13 PB 53.45 8.00
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 15 52.03 7.00
5 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 PB 41.27 6.00
6 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 8 PB 39.40 5.00
7 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 PB 38.96 4.00
8 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 37.87 3.00
9 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 5 PB 33.90 2.00
10 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 31.47 1.00
11 Dominika BauerováDominika Bauerová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 3 PB 26.52
12 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 4 25.19
13 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 2 PB 24.49
14 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 PB 22.57
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 12 NM
Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 11 NM
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 6 PB 45.73 11.00
2 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 SB 37.82 9.00
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 34.00 8.00
4 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 29.23 7.00
5 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 SB 25.95 6.00
6 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 1 SB 19.53 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 60.19 11.00
2 Matouš NěmecMatouš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 PB 50.98 9.00
3 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 PB 49.01 8.00
4 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 PB 45.68 7.00
5 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 PB 39.83 6.00
6 Petr AntošPetr Antoš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 PB 32.66 5.00
7 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 25.56 4.00
8 Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 5 PB 24.93 3.00
9 8 Matěj LukášMatěj Lukáš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 4 PB 22.44 2.00
10 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 17.19 1.00
11 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 2 PB 16.99
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 4.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BroklMichal Brokl
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 40.09 11.00
2 3 Marek BukáčekMarek Bukáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 17.78 9.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 14 35.38 11.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 13 33.58 9.00
3 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 12 PB 31.94 8.00
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
05 10 SB 31.28 7.00
5 Anežka HorákováAnežka Horáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 PB 30.96 6.00
6 Adéla CarbováAdéla Carbová
AC PardubiceAC Pardubice
05 7 28.57 5.00
7 11 Marie BalcarováMarie Balcarová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 8 25.87 4.00
8 Barbora ŠtosováBarbora Štosová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 5 PB 22.95 3.00
9 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 9 22.15 2.00
10 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 3 PB 21.58 1.00
11 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 21.00
12 12 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 2 PB 18.25
13 Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 PB 17.59
14 Barbora HodkováBarbora Hodková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 SB 14.87
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 39.43 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 12 38.90 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 PB 34.83 8.00
4 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 10 34.61 7.00
5 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 8 29.54 6.00
6 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 7 29.22 5.00
7 2 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 4 PB 27.23 4.00
8 Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 SB 24.70 3.00
9 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 6 23.50 2.00
10 Anna HetflejšováAnna Hetflejšová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1 PB 22.80 1.00
11 Agáta MalichováAgáta Malichová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 21.63
12 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 5 20.09
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 11 PB 50.03 11.00
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 PB 47.90 9.00
3 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 9 41.85 8.00
4 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 41.18 7.00
5 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 6 PB 36.31 6.00
6 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 8 35.57 5.00
7