Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody Atletika Hostivař (uzavřené)

Praha - Hostivař (2. 5. 2022)

500 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 2.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael FilípekMichael Filípek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:54.1
2 Emil MrázekEmil Mrázek 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:59.8
3 Tomáš KrálTomáš Král 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:05.4
4 Jan VrchotaJan Vrchota 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:09.2
5 Max PolnickýMax Polnický 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:13.4
6 Matěj DupalMatěj Dupal 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:14.0
7 Mikuláš UrbanMikuláš Urban 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:15.0
Celkem 7 závodníků

500 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 2.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BarešOndřej Bareš 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:46.4
2 Samuel BřízaSamuel Bříza 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:47.8
3 Vendelín TrhoňVendelín Trhoň 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:48.0
4 Alfréd VlčekAlfréd Vlček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:48.4
5 Erik NorskýErik Norský 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:50.4
6 Jan KárníkJan Kárník 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:51.2
7 Petr ŠimekPetr Šimek 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:53.1
8= Jakub DupalJakub Dupal 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:55.7
8= Daniel MasnicaDaniel Masnica 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:55.7
10 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:57.2
11 Jan MošovskýJan Mošovský 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:58.2
12 Samuel ŠerákSamuel Šerák 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:59.2
13 Sebastián PiazzaSebastián Piazza 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:01.5
14 Šimon PetrŠimon Petr 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:03.0
15 Václav HuněkVáclav Huněk 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:04.3
16 Jan KuchtaJan Kuchta 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:06.3
17 Martin BodečekMartin Bodeček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:09.9
18 Lukáš BurdaLukáš Burda 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:10.3
19 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:13.5
20 Filip NovotnýFilip Novotný 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:14.1
21 Michal BodečekMichal Bodeček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:14.4
22 Petr VlkPetr Vlk 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:18.0
23 Lukáš HamplLukáš Hampl 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:26.2
24 Vojtěch ŠumberaVojtěch Šumbera 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:27.1
Celkem 24 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 2.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristina MaláKristina Malá 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:56.3
2 Amalie HerbstAmalie Herbst 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:08.1
3 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková 13 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:18.9
Celkem 3 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 2.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:54.8
2 Karolína HerbstKarolína Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:55.6
3 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:55.9
4 Michaela PetrovičováMichaela Petrovičová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:56.1
5 Tereza TrčkováTereza Trčková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:56.4
6 Valentýna VančurováValentýna Vančurová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:58.0
7 Mia KřůpalováMia Křůpalová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:03.3
8 Eliška BalašováEliška Balašová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:05.7
9 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:07.5
11 Karolína KůželováKarolína Kůželová 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:09.5
12 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:11.5
13 Vanessa BartkováVanessa Bartková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:15.1
14 Anna MatouškováAnna Matoušková 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:16.6
15 Zuzana VrchotováZuzana Vrchotová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:17.1
Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:17.5
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 2.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Max PolnickýMax Polnický
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.98
2 Tomáš KrálTomáš Král
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.85
3 Michael FilípekMichael Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.61
4 Matěj DupalMatěj Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.46
5 Mikuláš UrbanMikuláš Urban
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.42
6 Jan VrchotaJan Vrchota
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.28
7 Emil MrázekEmil Mrázek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.26
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 2.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav HuněkVáclav Huněk
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.53
2= Alfréd VlčekAlfréd Vlček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.48
2= Jan PangrácJan Pangrác
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.48
4 Jakub DupalJakub Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.43
5 Ondřej BarešOndřej Bareš
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.34
6 Sebastián PiazzaSebastián Piazza
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.24
7 Samuel ŠerákSamuel Šerák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.23
8 Přemysl VichPřemysl Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.22
9 Vendelín TrhoňVendelín Trhoň
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.18
10 Lukáš HamplLukáš Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.16
11 Filip NovotnýFilip Novotný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.13
12 Samuel BřízaSamuel Bříza
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.08
13 Josef ZemanJosef Zeman
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.06
14 Petr VlkPetr Vlk
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.95
15 Jan KárníkJan Kárník
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.94
16 Jan MošovskýJan Mošovský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.88
17 Petr ŠimekPetr Šimek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.81
18 Michal BodečekMichal Bodeček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.80
19 Erik NorskýErik Norský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.74
20 Martin BodečekMartin Bodeček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.68
21 Šimon PetrŠimon Petr
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.60
22 Lukáš BurdaLukáš Burda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.52
23 Jan KuchtaJan Kuchta
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.40
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 2.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristina MaláKristina Malá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.94
2 Amalie HerbstAmalie Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.82
3 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 2.61
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 2.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela PetrovičováMichaela Petrovičová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.30
2 Zuzana KošecováZuzana Košecová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.20
3 Klára SabováKlára Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.16
4 Vanessa BartkováVanessa Bartková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 3.11
5 Mia KřůpalováMia Křůpalová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.08
6 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.03
7 Valentýna VančurováValentýna Vančurová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.02
8 Karolína HerbstKarolína Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 3.00
9 Anna MatouškováAnna Matoušková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.99
10 Zuzana VrchotováZuzana Vrchotová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.92
11= Tereza TrčkováTereza Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.80
11= Karolína KůželováKarolína Kůželová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.80
11= Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.80
14 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 2.63
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 2.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael FilípekMichael Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 27.60
2 Max PolnickýMax Polnický
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 20.71
3 Matěj DupalMatěj Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 19.56
4 Tomáš KrálTomáš Král
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 17.92
5 Jan VrchotaJan Vrchota
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 15.91
6 Emil MrázekEmil Mrázek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 15.39
7 Mikuláš UrbanMikuláš Urban
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 14.79
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 2.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PangrácJan Pangrác
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 30.80
2 Václav HuněkVáclav Huněk
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 29.47
3 Vendelín TrhoňVendelín Trhoň
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 28.34
4 Jakub DupalJakub Dupal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 27.78
5 Ondřej BarešOndřej Bareš
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 26.38
6 Erik NorskýErik Norský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 26.36
7 Filip NovotnýFilip Novotný
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 25.70
8 Josef ZemanJosef Zeman
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 23.50
9 Přemysl VichPřemysl Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 22.90
10 Petr ŠimekPetr Šimek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 21.94
11 Petr VlkPetr Vlk
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 21.24
12 Alfréd VlčekAlfréd Vlček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 20.71
13 Samuel ŠerákSamuel Šerák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 20.35
14 Jan KárníkJan Kárník
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 19.93
15 Martin BodečekMartin Bodeček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 19.92
16 Lukáš HamplLukáš Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 19.79
17 Michal BodečekMichal Bodeček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 19.24
18 Samuel BřízaSamuel Bříza
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 19.00
19 Jan MošovskýJan Mošovský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 15.25
20 Šimon PetrŠimon Petr
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 12.29
21 Jan KuchtaJan Kuchta
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 12.23
22 Lukáš BurdaLukáš Burda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 11.60
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 2.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amalie HerbstAmalie Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 17.80
2 Kristina MaláKristina Malá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 15.47
3 Karolína SyrovátkováKarolína Syrovátková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
13 10.07
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 2.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza TrčkováTereza Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 21.73
2 Vanessa BartkováVanessa Bartková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 21.02
3 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 17.97
4 Anastasija KrichfalushiyAnastasija Krichfalushiy
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 17.87
5 Anna MatouškováAnna Matoušková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 17.33
6 Mia KřůpalováMia Křůpalová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 17.13
7 Zuzana KošecováZuzana Košecová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 16.70
8 Michaela PetrovičováMichaela Petrovičová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 16.09
9 Zuzana VrchotováZuzana Vrchotová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.77
10 Karolína HerbstKarolína Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.57
11 Valentýna VančurováValentýna Vančurová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.56
12 Lucie BělováLucie Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 15.40
13 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 12.96
14 Karolína KůželováKarolína Kůželová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 12.55
15 Klára SabováKlára Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 09.63
Celkem 15 závodníků