Veřejné závody staršího a mladšího žactva
Praha - Eden (5. 5. 2022)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HroníkKryštof Hroník | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 39.53 | ||||||||||||||
2 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | PB 40.56 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠedivýJakub Šedivý | 08 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 41.10 | ||||||||||||||
4 | Patrik GeistPatrik Geist | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 41.13 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ŠeblOndřej Šebl | 07 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 41.22 | ||||||||||||||
MS | Andreas GlogarAndreas Glogar | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 46.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KavanVojtěch Kavan | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 42.05 | ||||||||||||||
2 | Theodor LadinTheodor Ladin | 08 | TJ Dukla Praha | 8 | 43.17 | ||||||||||||||
3 | Adam ČadaAdam Čada | 08 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 43.98 | ||||||||||||||
4 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 44.67 | ||||||||||||||
5 | Hynek LangmajerHynek Langmajer | 08 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 46.10 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel | 08 | ASK Slavia Praha | 7 | 53.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch CoufalVojtěch Coufal | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 44.33 | ||||||||||||||
2 | František JindřišekFrantišek Jindřišek | 08 | AC Praha 1890 | 8 | 47.10 | ||||||||||||||
3 | Filip ČepelákFilip Čepelák | 08 | ASK Slavia Praha | 5 | 47.67 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SýkoraOndřej Sýkora | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 47.73 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PexaVojtěch Pexa | 08 | ASK Slavia Praha | 6 | 48.25 | ||||||||||||||
MS | 3 | Josef SvobodaJosef Svoboda | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 44.34 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HroníkKryštof Hroník | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 39.53 | |||
2 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | PB 40.56 | |||
3 | Jakub ŠedivýJakub Šedivý | 08 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 41.10 | |||
4 | Patrik GeistPatrik Geist | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 41.13 | |||
5 | Ondřej ŠeblOndřej Šebl | 07 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 41.22 | |||
6 | Vojtěch KavanVojtěch Kavan | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 42.05 | |||
7 | Theodor LadinTheodor Ladin | 08 | TJ Dukla Praha | 8 | 43.17 | |||
8 | Adam ČadaAdam Čada | 08 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 43.98 | |||
9 | Vojtěch CoufalVojtěch Coufal | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 44.33 | |||
10 | 3 | Josef SvobodaJosef Svoboda | 06 | ASK Slavia Praha | 7 | 44.34 | ||
11 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 44.67 | |||
12 | Andreas GlogarAndreas Glogar | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 46.05 | |||
13 | Hynek LangmajerHynek Langmajer | 08 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 46.10 | |||
14 | František JindřišekFrantišek Jindřišek | 08 | AC Praha 1890 | 8 | 47.10 | |||
15 | Filip ČepelákFilip Čepelák | 08 | ASK Slavia Praha | 5 | 47.67 | |||
16 | Ondřej SýkoraOndřej Sýkora | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 47.73 | |||
17 | Vojtěch PexaVojtěch Pexa | 08 | ASK Slavia Praha | 6 | 48.25 | |||
18 | Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel | 08 | ASK Slavia Praha | 7 | 53.90 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DusVojtěch Dus | 10 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 2 | 50.67 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 54.09 | ||||||||||||||
3 | 214 | Kryštof KrálíčekKryštof Králíček | 09 | ASK Slavia Praha | 4 | 54.68 | |||||||||||||
4 | Jakub BeránekJakub Beránek | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | 55.08 | ||||||||||||||
5 | Jan KulhavýJan Kulhavý | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 55.23 | ||||||||||||||
6 | Marek DynybylMarek Dynybyl | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 55.96 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BukovskýAdam Bukovský | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.04 | ||||||||||||||
2 | Adam ŠulcAdam Šulc | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 51.12 | ||||||||||||||
3 | Eduard RundtEduard Rundt | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | 51.88 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch TylichVojtěch Tylich | 10 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.69 | ||||||||||||||
5 | Sebastian LandštofSebastian Landštof | 09 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.44 | ||||||||||||||
6 | Daniel KubaDaniel Kuba | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.83 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav ŽákJaroslav Žák | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 62.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ĎorďDavid Ďorď | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 44.51 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek | 09 | Atletika Jižní Město z.s. B | 4 | 44.83 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SupVojtěch Sup | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | 46.19 | ||||||||||||||
4 | Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 46.52 | ||||||||||||||
5 | Kryštof TrachtaKryštof Trachta | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.74 | ||||||||||||||
6 | Jakub VošickýJakub Vošický | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 56.75 | ||||||||||||||
7 | Albert NovákAlbert Novák | 10 | Spartak Praha 4 | 2 | 58.60 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ĎorďDavid Ďorď | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 44.51 | |||
2 | Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek | 09 | Atletika Jižní Město z.s. B | 4 | 44.83 | |||
3 | Vojtěch SupVojtěch Sup | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | 46.19 | |||
4 | Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 46.52 | |||
5 | Vojtěch DusVojtěch Dus | 10 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 2 | 50.67 | |||
6 | Adam BukovskýAdam Bukovský | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.04 | |||
7 | Adam ŠulcAdam Šulc | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 51.12 | |||
8 | Kryštof TrachtaKryštof Trachta | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.74 | |||
9 | Eduard RundtEduard Rundt | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | 51.88 | |||
10 | Vojtěch TylichVojtěch Tylich | 10 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.69 | |||
11 | Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 54.09 | |||
12 | 214 | Kryštof KrálíčekKryštof Králíček | 09 | ASK Slavia Praha | 4 | 54.68 | ||
13 | Jakub BeránekJakub Beránek | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | 55.08 | |||
14 | Jan KulhavýJan Kulhavý | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 55.23 | |||
15 | Sebastian LandštofSebastian Landštof | 09 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.44 | |||
16 | Marek DynybylMarek Dynybyl | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 55.96 | |||
17 | Jakub VošickýJakub Vošický | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 56.75 | |||
18 | Daniel KubaDaniel Kuba | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.83 | |||
19 | Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.67 | |||
20 | Albert NovákAlbert Novák | 10 | Spartak Praha 4 | 2 | 58.60 | |||
21 | Jaroslav ŽákJaroslav Žák | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 62.99 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole BeauchampNicole Beauchamp | 07 | TJ Dukla Praha | 3 | 43.57 | ||||||||||||||
2 | Sofie RubešováSofie Rubešová | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 6 | 45.04 | ||||||||||||||
3 | Viktorie StránskáViktorie Stránská | 07 | TJ Dukla Praha | 5 | 45.33 | ||||||||||||||
4 | Janna MatyášJanna Matyáš | 08 | TJ Dukla Praha | 7 | 45.95 | ||||||||||||||
5 | Matylda HaneflováMatylda Haneflová | 07 | TJ Dukla Praha | 8 | 47.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie VčelařováViktorie Včelařová | 08 | SK Aritma Praha | 4 | PB 45.17 | ||||||||||||||
2 | Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | PB 48.53 | ||||||||||||||
3 | Nikola PodhradskáNikola Podhradská | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 5 | PB 49.33 | ||||||||||||||
4 | Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová | 07 | TJ Dukla Praha | 3 | 50.23 | ||||||||||||||
5 | Sára MartinSára Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 50.97 | ||||||||||||||
6 | Karolína KroužkováKarolína Kroužková | 07 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.12 | ||||||||||||||
7 | Barbora AntonováBarbora Antonová | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 56.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna JoskováAnna Josková | 08 | TJ Dukla Praha | 7 | 46.39 | ||||||||||||||
2 | Natálie CharvátováNatálie Charvátová | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | 48.04 | ||||||||||||||
3 | Lucie KůsováLucie Kůsová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 50.15 | ||||||||||||||
4 | Eliška KubováEliška Kubová | 08 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 51.05 | ||||||||||||||
5 | Melánie MendlováMelánie Mendlová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 56.17 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.49 | ||||||||||||||
2 | Sofie KrušinováSofie Krušinová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 49.73 | ||||||||||||||
3 | Linda FlachsováLinda Flachsová | 08 | ASK Slavia Praha | 7 | 53.05 | ||||||||||||||
MS | Eliška HríbováEliška Hríbová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 52.01 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole BeauchampNicole Beauchamp | 07 | TJ Dukla Praha | 3 | 43.57 | |||
2 | Sofie RubešováSofie Rubešová | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 6 | 45.04 | |||
3 | Viktorie VčelařováViktorie Včelařová | 08 | SK Aritma Praha | 4 | PB 45.17 | |||
4 | Viktorie StránskáViktorie Stránská | 07 | TJ Dukla Praha | 5 | 45.33 | |||
5 | Janna MatyášJanna Matyáš | 08 | TJ Dukla Praha | 7 | 45.95 | |||
6 | Anna JoskováAnna Josková | 08 | TJ Dukla Praha | 7 | 46.39 | |||
7 | Matylda HaneflováMatylda Haneflová | 07 | TJ Dukla Praha | 8 | 47.97 | |||
8 | Natálie CharvátováNatálie Charvátová | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | 48.04 | |||
9 | Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | PB 48.53 | |||
10 | Nikola PodhradskáNikola Podhradská | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 5 | PB 49.33 | |||
11 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.49 | |||
12 | Sofie KrušinováSofie Krušinová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 49.73 | |||
13 | Lucie KůsováLucie Kůsová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 50.15 | |||
14 | Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová | 07 | TJ Dukla Praha | 3 | 50.23 | |||
15 | Sára MartinSára Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 50.97 | |||
16 | Eliška KubováEliška Kubová | 08 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 51.05 | |||
17 | Karolína KroužkováKarolína Kroužková | 07 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.12 | |||
18 | Eliška HríbováEliška Hríbová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 52.01 | |||
19 | Linda FlachsováLinda Flachsová | 08 | ASK Slavia Praha | 7 | 53.05 | |||
20 | Melánie MendlováMelánie Mendlová | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 56.17 | |||
21 | Barbora AntonováBarbora Antonová | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 56.29 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FörsterovaNatálie Försterova | 09 | Atletika Jižní Město z.s. B | 6 | 47.51 | ||||||||||||||
2 | Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková | 10 | ASK Slavia Praha | 3 | 49.58 | ||||||||||||||
3 | Sofia KosSofia Kos | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 51.77 | ||||||||||||||
4 | Dorota HeppnerováDorota Heppnerová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 53.59 | ||||||||||||||
5 | Dora RemišováDora Remišová | 09 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 54.67 | ||||||||||||||
6 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Slavia Praha | 7 | 56.25 | ||||||||||||||
7 | Karla SchniderováKarla Schniderová | 10 | ASK Slavia Praha | 1 | 56.54 | ||||||||||||||
8 | Anna PexováAnna Pexová | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 59.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota SchubertováDorota Schubertová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.73 | ||||||||||||||
2 | Nela VohánkováNela Vohánková | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 55.09 | ||||||||||||||
3 | Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková | 10 | Atletika Jižní Město z.s. B | 3 | 55.52 | ||||||||||||||
4 | Marie MajerováMarie Majerová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. B | 2 | 56.10 | ||||||||||||||
5 | Amálie LiškováAmálie Lišková | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 60.33 | ||||||||||||||
6 | Anna BauerováAnna Bauerová | 10 | ASK Slavia Praha | 1 | 62.44 | ||||||||||||||
Jana SládkováJana Sládková | 09 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta KrálováŽaneta Králová | 09 | TJ Dukla Praha | 1 | 46.96 | ||||||||||||||
2 | Ema HoráčkováEma Horáčková | 10 | TJ Dukla Praha | 3 | 49.09 | ||||||||||||||
3 | Anna MendlováAnna Mendlová | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.80 | ||||||||||||||
4 | Markéta MalátováMarkéta Malátová | 10 | TJ Dukla Praha | 8 | 54.25 | ||||||||||||||
5 | Sophie PorubováSophie Porubová | 09 | TJ Dukla Praha | 2 | 54.36 | ||||||||||||||
6 | Eliška KolskáEliška Kolská | 10 | TJ Dukla Praha | 7 | 56.06 | ||||||||||||||
7 | Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.21 | ||||||||||||||
8 | Vanessa SkhandyukVanessa Skhandyuk | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 64.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elin ZmrzláElin Zmrzlá | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 48.75 | ||||||||||||||
2 | Amélie VavřichováAmélie Vavřichová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. B | 3 | 50.95 | ||||||||||||||
3 | Viktorie KotováViktorie Kotová | 09 | Atletika Jižní Město z.s. B | 7 | 54.03 | ||||||||||||||
4 | Klára PeroutkováKlára Peroutková | 10 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.51 | ||||||||||||||
5 | Anna VokrojováAnna Vokrojová | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 55.99 | ||||||||||||||
6 | Anna VrbackáAnna Vrbacká | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 60.52 | ||||||||||||||
Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KopeckáMarie Kopecká | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 46.32 | ||||||||||||||
2 | Barbora BezděkováBarbora Bezděková | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 47.21 | ||||||||||||||
3 | Róza BednářováRóza Bednářová | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 50.92 | ||||||||||||||
4 | Julie PelusováJulie Pelusová | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.41 | ||||||||||||||
5 | Zuzana TepláZuzana Teplá | 09 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.14 | ||||||||||||||
6 | Tereza WeisováTereza Weisová | 09 | TJ Dukla Praha | 7 | 53.00 | ||||||||||||||
Anna HavlováAnna Havlová | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adina MojžíšováAdina Mojžíšová | 09 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (čt, 5.5.2022 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura KvasnicováLaura Kvasnicová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 50.89 | ||||||||||||||
2 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | ASK Slavia Praha | 7 | 52.20 | ||||||||||||||
3 | Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.16 | ||||||||||||||
4 | Viktorie RabanováViktorie Rabanová | 09 | ASK Slavia Praha | 3 | 54.56 | ||||||||||||||
5 | Natálie MarkvartováNatálie Markvartová | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.30 | ||||||||||||||
6 | Michaela HoražďovskáMichaela Horažďovská | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 56.88 | ||||||||||||||
Ema VlčkováEma Vlčková | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KopeckáMarie Kopecká | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 46.32 | |||
2 | Žaneta KrálováŽaneta Králová | 09 | TJ Dukla Praha | 1 | 46.96 | |||
3 | Barbora BezděkováBarbora Bezděková | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 47.21 | |||
4 | Natálie FörsterovaNatálie Försterova | 09 | Atletika Jižní Město z.s. B | 6 | 47.51 | |||
5 | Elin ZmrzláElin Zmrzlá | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 48.75 | |||
6 | Ema HoráčkováEma Horáčková | 10 | TJ Dukla Praha | 3 | 49.09 | |||
7 | Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková | 10 | ASK Slavia Praha | 3 | 49.58 | |||
8 | Anna MendlováAnna Mendlová | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.80 | |||
9 | Laura KvasnicováLaura Kvasnicová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 50.89 | |||
10 | Róza BednářováRóza Bednářová | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 50.92 | |||
11 | Amélie VavřichováAmélie Vavřichová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. B | 3 | 50.95 | |||
12 | Julie PelusováJulie Pelusová | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.41 | |||
13 | Dorota SchubertováDorota Schubertová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.73 | |||
14 | Sofia KosSofia Kos | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 51.77 | |||
15 | Zuzana TepláZuzana Teplá | 09 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.14 | |||
16 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | ASK Slavia Praha | 7 | 52.20 | |||
17 | Tereza WeisováTereza Weisová | 09 | TJ Dukla Praha | 7 | 53.00 | |||
18 | Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.16 | |||
19 | Dorota HeppnerováDorota Heppnerová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 53.59 | |||
20 | Viktorie KotováViktorie Kotová | 09 | Atletika Jižní Město z.s. B | 7 | 54.03 | |||
21 | Markéta MalátováMarkéta Malátová | 10 | TJ Dukla Praha | 8 | 54.25 | |||
22 | Sophie PorubováSophie Porubová | 09 | TJ Dukla Praha | 2 | 54.36 | |||
23 | Viktorie RabanováViktorie Rabanová | 09 | ASK Slavia Praha | 3 | 54.56 | |||
24 | Dora RemišováDora Remišová | 09 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 54.67 | |||
25 | Nela VohánkováNela Vohánková | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 55.09 | |||
26 | Klára PeroutkováKlára Peroutková | 10 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.51 | |||
27 | Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková | 10 | Atletika Jižní Město z.s. B | 3 | 55.52 | |||
28 | Anna VokrojováAnna Vokrojová | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 55.99 | |||
29 | Eliška KolskáEliška Kolská | 10 | TJ Dukla Praha | 7 | 56.06 | |||
30 | Marie MajerováMarie Majerová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. B | 2 | 56.10 | |||
31 | Eliška HrabánkováEliška Hrabánková | 10 | ASK Slavia Praha | 7 | 56.25 | |||
32 | Natálie MarkvartováNatálie Markvartová | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 56.30 | |||
33 | Karla SchniderováKarla Schniderová | 10 | ASK Slavia Praha | 1 | 56.54 | |||
34 | Michaela HoražďovskáMichaela Horažďovská | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 56.88 | |||
35 | Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.21 | |||
36 | Anna PexováAnna Pexová | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 59.67 | |||
37 | Amálie LiškováAmálie Lišková | 10 | ASK Slavia Praha | 8 | 60.33 | |||
38 | Anna VrbackáAnna Vrbacká | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 60.52 | |||
39 | Anna BauerováAnna Bauerová | 10 | ASK Slavia Praha | 1 | 62.44 | |||
40 | Vanessa SkhandyukVanessa Skhandyuk | 10 | ASK Slavia Praha | 4 | 64.21 | |||
Jana SládkováJana Sládková | 09 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||
Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||
Anna HavlováAnna Havlová | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||
Adina MojžíšováAdina Mojžíšová | 09 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | ||||
Ema VlčkováEma Vlčková | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS |