Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

T. KOP CUP 2022

Praha - Eden (13. - 14. 8. 2022)
skok vysoký - Muži (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 1.70 544.00
2 2 Jiří PateraJiří Patera 00 NeregistrovaníNeregistrovaní PB 1.64 496.00
3= 8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.61 472.00
3= 7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.61 472.00
skok vysoký - Muži (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. PB 1.13 148.00
skok vysoký - Junioři (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.73 569.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.67 520.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 46 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.61 747.00
2 48 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.58 712.00
3 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.46 577.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 53 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.52 644.00
2 60 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.43 544.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.55 678.00
skok o tyči - Muži (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3.04 367.00
2 8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.94 342.00
3 7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.84 319.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3.54 493.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3.04 367.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3.14 617.00
skok o tyči - Juniorky (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 57 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.94 541.00
2 60 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.64 431.00
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok daleký - Muži (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 6.27 646.00
2 5 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 6.03 593.00
3 7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.96 578.00
skok daleký - Junioři (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 6.48 693.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 6.04 595.00
skok daleký - Ženy (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 46 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.44 683.00
2 48 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.31 645.00
3 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4.99 557.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 53 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.29 640.00
2 57 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4.90 532.00
3 60 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4.65 466.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.24 626.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 10.50 562.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 46 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 09.70 510.00
2 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 09.42 492.00
3 48 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 09.17 475.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 60 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 10.53 564.00
2 57 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 10.01 530.00
3 53 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 09.30 484.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 13.31 686.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 11.81 595.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 13.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 11.21 559.00
2 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 11.20 558.00
3 8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 10.90 540.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 25.39 376.00
2 48 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 22.71 327.00
3 46 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 22.60 325.00
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 57 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 31.97 500.00
2 60 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 26.38 395.00
3 53 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 19.35 266.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 19.27 265.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 30.41 473.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 28.45 434.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 35.21 568.00
2 8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 29.47 454.00
3 7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 23.80 344.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 28.73 453.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 43.05 726.00
2 46 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 31.32 502.00
3 48 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 23.79 360.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 57 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 35.76 586.00
2 53 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 31.41 503.00
3 60 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 30.76 491.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 30.28 303.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 49.39 580.00
2 7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 42.34 476.00
3 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 40.30 446.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 14.8.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 40.06 443.00