Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

T. KOP CUP 2022

Praha - Eden (13. - 14. 8. 2022)

skok daleký - Muži

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 PB 6.27 +0.0 m/s 6.27  0,00 4.00  0,70 x 6.27 646.00
2 5 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 6.03 +1.9 m/s 5.80  -1,20 x 6.03  1,90 6.03 593.00
3 7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5 PB 5.96 +1.7 m/s 5.73  -0,60 5.92  1,80 5.96  1,70 5.96 578.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 PB 5.66 +0.7 m/s 5.65  0,00 5.65  1,20 5.66  0,70 5.66 514.00
5 8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 PB 5.62 +1.0 m/s x 5.61  0,00 5.62  1,00 5.62 506.00
6 4 Bohumil VálekBohumil Válek
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 3 PB 5.34 +0.0 m/s x 5.23  0,00 5.34  0,00 5.34 449.00
7 3 Petr KrištofPetr Krištof
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 2 PB 4.85 +0.0 m/s x 4.85  0,00 4.75  0,00 4.85 354.00
8 2 Jiří PateraJiří Patera
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 4 PB 4.83 -1.4 m/s 4.83  -1,40 4.77  1,90 4.77  0,70 4.83 350.00
9 1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 PB 3.51 +0.0 m/s x x 3.51  0,00 3.51 132.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 PB 6.48 +0.0 m/s 6.26  1,40 6.38  1,80 6.48  0,00 6.48  0,00 693.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 PB 6.04 +1.8 m/s 4.21  0,00 5.76  1,90 6.04  1,80 6.04 595.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 46 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 PB 5.44 +0.3 m/s x 5.42  1,40 5.44  0,30 5.44 683.00
2 48 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 PB 5.31 +0.0 m/s 4.85  1,20 5.08  1,00 5.31  0,00 5.31 645.00
3 34 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 PB 4.99 +1.9 m/s 4.91  0,30 4.99  1,90 x 4.99 557.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 13 PB 5.29 +1.6 m/s 5.08  1,20 5.29  1,60 5.23  1,00 5.29 640.00
2 57 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 16 PB 4.90 +1.4 m/s 4.48  1,60 4.90  1,40 4.82  1,00 4.90 532.00
3 60 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 PB 4.65 +0.9 m/s 4.65  0,90 4.56  2,30 4.56  1,80 4.65 466.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 13.8.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 PB 5.24 +1.8 m/s x 5.16  2,20 5.24  1,80 5.24 626.00
Celkem 1 závodníků