Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Víceboje na Děkance

Praha - Děkanka (7. - 8. 5. 2022)
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha SB 4854
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha SB 4507
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 4491
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha SB 4353
Celkem 4 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4496
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... SB 4394
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 4363
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha SB 4307
5 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... PB 4096
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 3741
7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha SB 3707
8 Sabina DerkováSabina Derková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha SB 3205
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 9 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 4779
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4490
3 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň SB 4433
4 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova PB 4290
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 3634
6 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 3591
7 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 3492
8 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... PB 3460
9 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 3427
10 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 3378
11 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... PB 3080
Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s. DNF
Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNF
Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNF
Celkem 14 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. PB 4488
2 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. PB 4308
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 4163
4 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4072
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy SB 4049
6 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. PB 3872
7 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 3774
8 Stella PoulováStella Poulová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 3657
9 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. SB 3598
10 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 3496
11 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 3479
12 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 3329
13 Teresa SchachnerTeresa Schachner 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 3308
14 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 3098
15 Sára LandováSára Landová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 3068
16 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 3033
17 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha PB 2991
18 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 2948
19 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. SB 2884
20 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. PB 2670
21 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 2136
22 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. SB 2058
Celkem 22 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4481
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 4158
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 4151
4 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova SK Jeseniova PB 4110
5 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 3305
6 David MyškaDavid Myška 08 SK Jeseniova SK Jeseniova PB 3135
7 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 2768
8 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova SK Jeseniova PB 2650
9 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 2535
Celkem 9 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5838
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. SB 5762
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SB 4557
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 7385
2 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. SB 6377
3 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SB 6182
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 5986
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 5931
Celkem 5 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 5338
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova SK Jeseniova PB 4734
3 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. PB 3610
4 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 2763
5 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 2687
Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha DNF
Celkem 6 závodníků