Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Mladá Boleslav

Mladá Boleslav (3. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf KačíRudolf Kačí 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 3 08.29 478.00
2 Jaroslav VrkoslavJaroslav Vrkoslav 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 2 08.36 460.00
3 Jan HamsaJan Hamsa 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 5 08.62 393.00
4 Matěj KačírekMatěj Kačírek 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 6 08.65 386.00
5 Jakub StrouhalJakub Strouhal 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 4 08.89 329.00
6 Vojtěch EliášVojtěch Eliáš 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 7 09.09 285.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo RychlovskýIvo Rychlovský 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 7 08.17 511.00
2 Dominik PechaDominik Pecha 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 6 08.30 476.00
3 Nicolas ChumlenNicolas Chumlen 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 3 08.33 468.00
4 Tadeáš BaumeisterTadeáš Baumeister 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 5 08.73 366.00
5 David DrenskýDavid Drenský 22 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 09.17 268.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jacob LeonenJacob Leonen 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 6 SB 08.11 528.00
2 Ondřej MatunaOndřej Matuna 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 2 SB 08.38 454.00
3 Jan ČečetkaJan Čečetka 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 SB 08.59 401.00
4 Dan LandaDan Landa 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 08.62 393.00
5 Ladislav ZajíčekLadislav Zajíček 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 08.66 383.00
6 Sebastian RichterSebastian Richter 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 5 09.17 268.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MichalecJan Michalec 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 3 08.12 525.00
2 Luboš KubaLuboš Kuba 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 4 08.21 500.00
3 Vojtěch MedviďVojtěch Medviď 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 5 08.44 439.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 08.50 423.00
5 Kryštof ŠormKryštof Šorm 06 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 7 08.63 391.00
6 Radek ŠtorkánRadek Štorkán 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 2 09.01 302.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej GrigerekOndřej Grigerek 06 Gymnázium MBGymnázium MB 6 08.42 444.00
2 Václav KuncVáclav Kunc 06 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 7 08.46 434.00
3 Vít ŠákrVít Šákr 07 Gymnázium MBGymnázium MB 8 08.53 416.00
4 Matěj MocMatěj Moc 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 5 08.54 413.00
5 Josef KloučekJosef Klouček 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 2 08.71 371.00
6 Petr ŠpačekPetr Špaček 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 1 08.79 352.00
7 Václav SimonVáclav Simon 07 Gymnázium MBGymnázium MB 3 08.89 329.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SommerFilip Sommer 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 07.83 610.00
2 Břetislav VystrčilBřetislav Vystrčil 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 07.85 604.00
3 Jan BobeničJan Bobenič 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 4 07.94 577.00
4 Matěj BočekMatěj Boček 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.28 481.00
5 David ŠnandarivskyjDavid Šnandarivskyj 22 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 6 08.42 444.00
6 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 09.06 291.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas GiňaNikolas Giňa 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 6 08.00 560.00
2 Matěj VodhánělMatěj Vodháněl 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 08.08 537.00
3 Max HluchýMax Hluchý 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 08.10 531.00
4 Jan ČermákJan Čermák 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 08.37 457.00
5 Filip VoříšekFilip Voříšek 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 7 08.44 439.00
6 Adam ZouharAdam Zouhar 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 08.45 436.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SommerFilip Sommer 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 07.83 610.00
2 Břetislav VystrčilBřetislav Vystrčil 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 07.85 604.00
3 Jan BobeničJan Bobenič 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 4 07.94 577.00
4 Nikolas GiňaNikolas Giňa 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 6 08.00 560.00
5 Matěj VodhánělMatěj Vodháněl 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 08.08 537.00
6 Max HluchýMax Hluchý 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 08.10 531.00
7 Jacob LeonenJacob Leonen 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 6 SB 08.11 528.00
8 Jan MichalecJan Michalec 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 3 08.12 525.00
9 Ivo RychlovskýIvo Rychlovský 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 7 08.17 511.00
10 Luboš KubaLuboš Kuba 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 4 08.21 500.00
11 Matěj BočekMatěj Boček 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.28 481.00
12 Rudolf KačíRudolf Kačí 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 3 08.29 478.00
13 Dominik PechaDominik Pecha 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 6 08.30 476.00
14 Nicolas ChumlenNicolas Chumlen 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 3 08.33 468.00
15 Jaroslav VrkoslavJaroslav Vrkoslav 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 2 08.36 460.00
16 Jan ČermákJan Čermák 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 08.37 457.00
17 Ondřej MatunaOndřej Matuna 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 2 SB 08.38 454.00
18 Ondřej GrigerekOndřej Grigerek 06 Gymnázium MBGymnázium MB 6 08.42 444.00
18 David ŠnandarivskyjDavid Šnandarivskyj 22 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 6 08.42 444.00
20 Vojtěch MedviďVojtěch Medviď 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 5 08.44 439.00
20 Filip VoříšekFilip Voříšek 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 7 08.44 439.00
22 Adam ZouharAdam Zouhar 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 08.45 436.00
23 Václav KuncVáclav Kunc 06 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 7 08.46 434.00
24 Tomáš NovákTomáš Novák 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 08.50 423.00
25 Vít ŠákrVít Šákr 07 Gymnázium MBGymnázium MB 8 08.53 416.00
26 Matěj MocMatěj Moc 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 5 08.54 413.00
27 Jan ČečetkaJan Čečetka 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 SB 08.59 401.00
28 Jan HamsaJan Hamsa 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 5 08.62 393.00
28 Dan LandaDan Landa 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 08.62 393.00
30 Kryštof ŠormKryštof Šorm 06 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 7 08.63 391.00
31 Matěj KačírekMatěj Kačírek 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 6 08.65 386.00
32 Ladislav ZajíčekLadislav Zajíček 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 08.66 383.00
33 Josef KloučekJosef Klouček 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 2 08.71 371.00
34 Tadeáš BaumeisterTadeáš Baumeister 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 5 08.73 366.00
35 Petr ŠpačekPetr Špaček 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 1 08.79 352.00
36 Jakub StrouhalJakub Strouhal 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 4 08.89 329.00
36 Václav SimonVáclav Simon 07 Gymnázium MBGymnázium MB 3 08.89 329.00
38 Radek ŠtorkánRadek Štorkán 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 2 09.01 302.00
39 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 09.06 291.00
40 Vojtěch EliášVojtěch Eliáš 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 7 09.09 285.00
41 David DrenskýDavid Drenský 22 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 09.17 268.00
41 Sebastian RichterSebastian Richter 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 5 09.17 268.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 08.65 659.00
2 Zuzana ChodaničováZuzana Chodaničová 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 09.30 492.00
3 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 6 09.32 487.00
4 Eliška ToufarováEliška Toufarová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 09.40 468.00
5 Natálie HaškováNatálie Hašková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 09.64 413.00
6 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 7 10.11 314.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona LancováSimona Lancová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 7 09.47 451.00
2 Petra BaliczováPetra Baliczová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 4 09.79 380.00
3 Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 06 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 3 09.97 342.00
4= Karolína HoškováKarolína Hošková 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 10.39 261.00
4= Kateřina KaiserováKateřina Kaiserová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 2 10.39 261.00
6 Andrea KolomazníkováAndrea Kolomazníková 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 6 10.48 245.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ZámostnáMagdalena Zámostná 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 4 SB 09.17 523.00
2 Anežka BaldováAnežka Baldová 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 5 09.33 484.00
3 Julie PuchernováJulie Puchernová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 6 SB 09.50 444.00
4 Denisa DrábkováDenisa Drábková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 SB 09.71 397.00
5 Agáta RychterováAgáta Rychterová 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 09.75 389.00
6 Anna TomáškováAnna Tomášková 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 10.20 297.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 7 08.49 704.00
2 Tereza DotlačilováTereza Dotlačilová 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 4 09.29 494.00
3 Elena EgrtováElena Egrtová 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 5 09.40 468.00
4 Štěpánka PavelkováŠtěpánka Pavelková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 3 09.53 438.00
5 Veronika FišerováVeronika Fišerová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 2 09.80 378.00
6 Karolína KalkušováKarolína Kalkušová 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 10.32 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PavlíčkováEliška Pavlíčková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 2 09.52 440.00
2 Zuzana PaříkováZuzana Paříková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 7 09.53 438.00
3 Aneta ŠurovskáAneta Šurovská 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 1 09.60 422.00
4 Eliška HájkováEliška Hájková 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 5 09.94 348.00
5 Shuren BatbayarShuren Batbayar 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 4 10.57 229.00
6 Josefína KubátováJosefína Kubátová 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 6 10.77 196.00
7 Alena ChudáAlena Chudá 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 3 10.90 176.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 Gymnázium MBGymnázium MB 3 08.48 706.00
2 Eliška AdamcováEliška Adamcová 08 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 4 09.59 424.00
3 Julie NevřelováJulie Nevřelová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 5 09.92 353.00
4 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 6 10.14 308.00
5 Eliška VomáčkováEliška Vomáčková 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 10.85 184.00
6 Kateřina VavřínováKateřina Vavřínová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 7 11.07 151.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.39 732.00
2 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 08.76 629.00
3 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.88 597.00
4 Nikola KašparováNikola Kašparová 09 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 8 09.06 551.00
5 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 5 09.77 384.00
6 Anna KrátkáAnna Krátká 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 7 09.94 348.00
MS Dominika VotrubcováDominika Votrubcová 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 1 11.43
8 Eliška LudvíkováEliška Ludvíková 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 3 11.85 59.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.39 732.00
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 Gymnázium MBGymnázium MB 3 08.48 706.00
3 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 7 08.49 704.00
4 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 08.65 659.00
5 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 08.76 629.00
6 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.88 597.00
7 Nikola KašparováNikola Kašparová 09 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 8 09.06 551.00
8 Magdalena ZámostnáMagdalena Zámostná 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 4 SB 09.17 523.00
9 Tereza DotlačilováTereza Dotlačilová 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 4 09.29 494.00
10 Zuzana ChodaničováZuzana Chodaničová 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 09.30 492.00
11 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 6 09.32 487.00
12 Anežka BaldováAnežka Baldová 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 5 09.33 484.00
13 Eliška ToufarováEliška Toufarová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 09.40 468.00
13 Elena EgrtováElena Egrtová 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 5 09.40 468.00
15 Simona LancováSimona Lancová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 7 09.47 451.00
16 Julie PuchernováJulie Puchernová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 6 SB 09.50 444.00
17 Eliška PavlíčkováEliška Pavlíčková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 2 09.52 440.00
18 Štěpánka PavelkováŠtěpánka Pavelková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 3 09.53 438.00
18 Zuzana PaříkováZuzana Paříková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 7 09.53 438.00
20 Eliška AdamcováEliška Adamcová 08 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 4 09.59 424.00
21 Aneta ŠurovskáAneta Šurovská 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 1 09.60 422.00
22 Natálie HaškováNatálie Hašková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 09.64 413.00
23 Denisa DrábkováDenisa Drábková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 SB 09.71 397.00
24 Agáta RychterováAgáta Rychterová 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 09.75 389.00
25 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 5 09.77 384.00
26 Petra BaliczováPetra Baliczová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 4 09.79 380.00
27 Veronika FišerováVeronika Fišerová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 2 09.80 378.00
28 Julie NevřelováJulie Nevřelová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 5 09.92 353.00
29 Eliška HájkováEliška Hájková 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 5 09.94 348.00
29 Anna KrátkáAnna Krátká 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 7 09.94 348.00
31 Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 06 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 3 09.97 342.00
32 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 7 10.11 314.00
33 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 6 10.14 308.00
34 Anna TomáškováAnna Tomášková 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 10.20 297.00
35 Karolína KalkušováKarolína Kalkušová 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 10.32 274.00
36 Karolína HoškováKarolína Hošková 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 10.39 261.00
36 Kateřina KaiserováKateřina Kaiserová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 2 10.39 261.00
38 Andrea KolomazníkováAndrea Kolomazníková 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 6 10.48 245.00
39 Shuren BatbayarShuren Batbayar 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 4 10.57 229.00
40 Josefína KubátováJosefína Kubátová 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 6 10.77 196.00
41 Eliška VomáčkováEliška Vomáčková 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 10.85 184.00
42 Alena ChudáAlena Chudá 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 3 10.90 176.00
43 Kateřina VavřínováKateřina Vavřínová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 7 11.07 151.00
44 Dominika VotrubcováDominika Votrubcová 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 1 11.43
45 Eliška LudvíkováEliška Ludvíková 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 3 11.85 59.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza DotlačilováTereza Dotlačilová 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 5 2:52.24 441.00
2 Eliška AdamcováEliška Adamcová 08 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 2:54.45 418.00
3 Emma PánkováEmma Pánková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 11 2:55.12 412.00
4 Simona KlotzbergováSimona Klotzbergová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 10 3:02.73 340.00
5 Anna HofmanováAnna Hofmanová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 6 3:07.64 297.00
6 Rozálie ChládkováRozálie Chládková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 8 3:12.81 255.00
7 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 13 3:14.46 242.00
8 Zuzana PaříkováZuzana Paříková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 12 3:16.84 225.00
9 Nikola KlabanováNikola Klabanová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 9 3:21.42 192.00
10 Tereza BartoníčkováTereza Bartoníčková 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 3:22.95 181.00
11 Anežka HoldováAnežka Holdová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 7 3:24.57 171.00
MS Viktorie DanyiováViktorie Danyiová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 4 3:35.07
13 Eliška VotrubcováEliška Votrubcová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 14 3:48.34 49.00
Timea MejzlíkováTimea Mejzlíková 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 1 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 12 2:41.92 551.00
2 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 10 2:48.12 483.00
3 Viktorie FišerováViktorie Fišerová 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 6 2:50.19 462.00
4 Ellen WeberováEllen Weberová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 14 3:05.38 317.00
5 Kateřina KrálováKateřina Králová 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 9 3:08.50 290.00
6 Adéla LandováAdéla Landová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 11 3:11.91 262.00
7 Pavlína BadalcováPavlína Badalcová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 3 3:13.33 251.00
8 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 13 3:14.47 242.00
9 Simona EngelováSimona Engelová 06 Gymnázium MBGymnázium MB 5 3:20.71 197.00
10 Kateřina LazarováKateřina Lazarová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 1 3:26.72 157.00
11 Anna HálováAnna Hálová 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 7 3:26.81 156.00
Denisa DrábkováDenisa Drábková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 5 2:33.27 652.00
2 Linda FronkováLinda Fronková 08 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 2:41.70 554.00
3 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 13 2:44.61 521.00
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 2:48.70 477.00
5 Linda SyrovátkováLinda Syrovátková 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 12 2:51.85 445.00
6 Nikola KašparováNikola Kašparová 09 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 9 2:56.22 401.00
7 Ella BrzobohatáElla Brzobohatá 08 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 15 3:00.40 361.00
8 Ema RaclavskáEma Raclavská 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 10 3:02.02 347.00
9 Veronika JíchováVeronika Jíchová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 1 SB 3:05.90 312.00
10 Amélie DuchkováAmélie Duchková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 3 3:06.84 304.00
11 Ella JahodováElla Jahodová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 8 3:10.49 274.00
12 Alžběta HouserováAlžběta Houserová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 7 3:20.27 200.00
13 Anna ČubanováAnna Čubanová 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla2. základní škola, Komenské... 3:20.28 200.00
14 Adéla JeždíkováAdéla Ježdíková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 SB 3:27.99 149.00
Lucie HejlováLucie Hejlová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 6 DNS
Valérie RichtrováValérie Richtrová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 11 DNS
Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 14 DNS
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 5 2:33.27 652.00
2 Linda FronkováLinda Fronková 08 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 2:41.70 554.00
3 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 12 2:41.92 551.00
4 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 13 2:44.61 521.00
5 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 10 2:48.12 483.00
6 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 2:48.70 477.00
7 Viktorie FišerováViktorie Fišerová 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 6 2:50.19 462.00
8 Linda SyrovátkováLinda Syrovátková 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 12 2:51.85 445.00
9 Tereza DotlačilováTereza Dotlačilová 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 5 2:52.24 441.00
10 Eliška AdamcováEliška Adamcová 08 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 2:54.45 418.00
11 Emma PánkováEmma Pánková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 11 2:55.12 412.00
12 Nikola KašparováNikola Kašparová 09 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 9 2:56.22 401.00
13 Ella BrzobohatáElla Brzobohatá 08 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 15 3:00.40 361.00
14 Ema RaclavskáEma Raclavská 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 10 3:02.02 347.00
15 Simona KlotzbergováSimona Klotzbergová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 10 3:02.73 340.00
16 Ellen WeberováEllen Weberová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 14 3:05.38 317.00
17 Veronika JíchováVeronika Jíchová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 1 SB 3:05.90 312.00
18 Amélie DuchkováAmélie Duchková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 3 3:06.84 304.00
19 Anna HofmanováAnna Hofmanová 07 Gymnázium MBGymnázium MB 6 3:07.64 297.00
20 Kateřina KrálováKateřina Králová 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 9 3:08.50 290.00
21 Ella JahodováElla Jahodová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 8 3:10.49 274.00
22 Adéla LandováAdéla Landová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 11 3:11.91 262.00
23 Rozálie ChládkováRozálie Chládková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 8 3:12.81 255.00
24 Pavlína BadalcováPavlína Badalcová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 3 3:13.33 251.00
25 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 13 3:14.46 242.00
26 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 13 3:14.47 242.00
27 Zuzana PaříkováZuzana Paříková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 12 3:16.84 225.00
28 Alžběta HouserováAlžběta Houserová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 7 3:20.27 200.00
29 Anna ČubanováAnna Čubanová 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla2. základní škola, Komenské... 3:20.28 200.00
30 Simona EngelováSimona Engelová 06 Gymnázium MBGymnázium MB 5 3:20.71 197.00
31 Nikola KlabanováNikola Klabanová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 9 3:21.42 192.00
32 Tereza BartoníčkováTereza Bartoníčková 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 3:22.95 181.00
33 Anežka HoldováAnežka Holdová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 7 3:24.57 171.00
34 Kateřina LazarováKateřina Lazarová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 1 3:26.72 157.00
35 Anna HálováAnna Hálová 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 7 3:26.81 156.00
36 Adéla JeždíkováAdéla Ježdíková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 SB 3:27.99 149.00
37 Viktorie DanyiováViktorie Danyiová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 4 3:35.07
38 Eliška VotrubcováEliška Votrubcová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 14 3:48.34 49.00
Timea MejzlíkováTimea Mejzlíková 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 1 DNF
Denisa DrábkováDenisa Drábková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 DNF
Lucie HejlováLucie Hejlová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 6 DNS
Valérie RichtrováValérie Richtrová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 11 DNS
Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 14 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David JonášDavid Jonáš 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 5:11.36 496.00
2 Jaroslav JanečekJaroslav Janeček 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 6 5:14.37 480.00
3 Jakub NeuhauserJakub Neuhauser 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 9 5:15.24 475.00
4 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 5 5:15.53 474.00
5 Josef VinšJosef Vinš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 14 5:19.10 455.00
6 František ZavadilFrantišek Zavadil 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 15 5:22.59 437.00
7 Jan MichalecJan Michalec 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 8 5:23.14 434.00
8 Štěpán RašínŠtěpán Rašín 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 11 5:24.32 428.00
9 Adam DobrovičAdam Dobrovič 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 3 5:34.70 376.00
10 Ondřej DomalípOndřej Domalíp 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 4 5:41.24 346.00
11 Jan ČečetkaJan Čečetka 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 1 SB 5:44.76 330.00
12 Jakub RašínJakub Rašín 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 12 5:46.02 324.00
13 Michal PiliaievMichal Piliaiev 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 10 6:19.69 189.00
Matěj SýkoraMatěj Sýkora 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 13 DNS
Andriy AleksandrovychAndriy Aleksandrovych 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 2 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub MitnerJakub Mitner 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 4:38.13 692.00
2 Štěpán VolfŠtěpán Volf 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 14 4:57.78 573.00
3 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 13 5:00.21 559.00
4 Martin KurcMartin Kurc 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 6 5:01.10 553.00
5 Michael KühnelMichael Kühnel 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 5 5:03.06 542.00
6 Štěpán HatašŠtěpán Hataš 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 5:11.47 495.00
7 Oskar PoluhaOskar Poluha 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 9 5:14.73 478.00
8 Bartoloměj ChromýBartoloměj Chromý 06 Gymnázium MBGymnázium MB 3 5:20.45 448.00
9 Adam StandAdam Stand 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 11 5:26.93 415.00
10 Kryštof SlánskýKryštof Slánský 08 Gymnázium MBGymnázium MB 10 5:31.25 393.00
11 Daniel StuchlíkDaniel Stuchlík 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 12 5:31.87 390.00
12 David MarekDavid Marek 08 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 7 5:31.94 390.00
13 Filip DoušaFilip Douša 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 1 SB 5:32.66 386.00
14 Ondřej KrouskýOndřej Krouský 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 4 5:40.19 351.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 František JelínekFrantišek Jelínek 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 1 4:50.40 616.00
2 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 4:56.68 579.00
3 Ivo RychlovskýIvo Rychlovský 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 9 4:59.46 563.00
4 Filip VoborníkFilip Voborník 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 14 5:00.94 554.00
5 Vít ŠákrVít Šákr 07 Gymnázium MBGymnázium MB 11 5:15.07 476.00
6 Vít OdstrčilVít Odstrčil 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 8 5:19.35 453.00
7 Jakub StrouhalJakub Strouhal 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 10 5:20.32 448.00
8 Kolyo KolyovKolyo Kolyov 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 3 5:31.23 393.00
9 Tomáš NovákTomáš Novák 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 7 5:58.88 269.00
10 Vojtěch MedviďVojtěch Medviď 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 6 6:20.16 188.00
11 Tomáš TolvajTomáš Tolvaj 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 12 7:10.83 50.00
Lukáš UrbanLukáš Urban 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 13 DNS
Serhii KsenofontovSerhii Ksenofontov 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 5 DNS
Matouš KrčmářMatouš Krčmář 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 4 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MitnerJakub Mitner 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 4:38.13 692.00
2 František JelínekFrantišek Jelínek 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 1 4:50.40 616.00
3 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 4:56.68 579.00
4 Štěpán VolfŠtěpán Volf 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 14 4:57.78 573.00
5 Ivo RychlovskýIvo Rychlovský 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 9 4:59.46 563.00
6 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 13 5:00.21 559.00
7 Filip VoborníkFilip Voborník 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 14 5:00.94 554.00
8 Martin KurcMartin Kurc 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 6 5:01.10 553.00
9 Michael KühnelMichael Kühnel 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 5 5:03.06 542.00
10 David JonášDavid Jonáš 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 5:11.36 496.00
11 Štěpán HatašŠtěpán Hataš 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 5:11.47 495.00
12 Jaroslav JanečekJaroslav Janeček 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 6 5:14.37 480.00
13 Oskar PoluhaOskar Poluha 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 9 5:14.73 478.00
14 Vít ŠákrVít Šákr 07 Gymnázium MBGymnázium MB 11 5:15.07 476.00
15 Jakub NeuhauserJakub Neuhauser 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 9 5:15.24 475.00
16 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 5 5:15.53 474.00
17 Josef VinšJosef Vinš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 14 5:19.10 455.00
18 Vít OdstrčilVít Odstrčil 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 8 5:19.35 453.00
19 Jakub StrouhalJakub Strouhal 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 10 5:20.32 448.00
20 Bartoloměj ChromýBartoloměj Chromý 06 Gymnázium MBGymnázium MB 3 5:20.45 448.00
21 František ZavadilFrantišek Zavadil 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 15 5:22.59 437.00
22 Jan MichalecJan Michalec 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 8 5:23.14 434.00
23 Štěpán RašínŠtěpán Rašín 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 11 5:24.32 428.00
24 Adam StandAdam Stand 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 11 5:26.93 415.00
25 Kolyo KolyovKolyo Kolyov 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 3 5:31.23 393.00
26 Kryštof SlánskýKryštof Slánský 08 Gymnázium MBGymnázium MB 10 5:31.25 393.00
27 Daniel StuchlíkDaniel Stuchlík 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 12 5:31.87 390.00
28 David MarekDavid Marek 08 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 7 5:31.94 390.00
29 Filip DoušaFilip Douša 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 1 SB 5:32.66 386.00
30 Adam DobrovičAdam Dobrovič 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 3 5:34.70 376.00
31 Ondřej KrouskýOndřej Krouský 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 4 5:40.19 351.00
32 Ondřej DomalípOndřej Domalíp 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 4 5:41.24 346.00
33 Jan ČečetkaJan Čečetka 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 1 SB 5:44.76 330.00
34 Jakub RašínJakub Rašín 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 12 5:46.02 324.00
35 Tomáš NovákTomáš Novák 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 7 5:58.88 269.00
36 Michal PiliaievMichal Piliaiev 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 10 6:19.69 189.00
37 Vojtěch MedviďVojtěch Medviď 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 6 6:20.16 188.00
38 Tomáš TolvajTomáš Tolvaj 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 12 7:10.83 50.00
Matěj SýkoraMatěj Sýkora 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 13 DNS
Andriy AleksandrovychAndriy Aleksandrovych 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 2 DNS
Lukáš UrbanLukáš Urban 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 13 DNS
Serhii KsenofontovSerhii Ksenofontov 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 5 DNS
Matouš KrčmářMatouš Krčmář 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 4 DNF

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sommer, Boček, Lukšo, Vystrčil Sommer, Boček, Lukšo, Vystrčil 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 29.99 596.00
2 Hluchý, Giňa, Čermák, Bělohlávek Hluchý, Giňa, Čermák, Bělohlávek ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 30.55 554.00
3 Vodháněl, Voříšek, Zouhar, Hanitz Vodháněl, Voříšek, Zouhar, Hanitz 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 7 31.21 506.00
4 Maděra, Stuchlík, Moc, Klouček Maděra, Stuchlík, Moc, Klouček ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 5 32.71 406.00
5 Zavadil, Strouhal, Vrkoslav, Bubeshchuk Zavadil, Strouhal, Vrkoslav, Bubeshchuk ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 2 33.61 350.00
6 Michalec, Šorm, Menke, Medviď Michalec, Šorm, Menke, Medviď 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 3 34.45 302.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Rychlovský, Kühnel, Chumlen Šulc, Rychlovský, Kühnel, Chumlen ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 2 31.12 513.00
2 Čečetka, Douša, Dostál, Plíhal Čečetka, Douša, Dostál, Plíhal ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 31.57 481.00
3 Novák, Domalíp, Štorkán, Kuba Novák, Domalíp, Štorkán, Kuba ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 32.15 442.00
4 Eliáš, Hamsa, Kačí, Míka Eliáš, Hamsa, Kačí, Míka 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 3 32.86 396.00
5 Špaček, Piliaiev, Krčmář, Kunc Špaček, Piliaiev, Krčmář, Kunc 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... 7 34.38 306.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šnandarivskyj, Bobenič, Hašlar, Kurc Šnandarivskyj, Bobenič, Hašlar, Kurc ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 32.11 445.00
2 Chromý, Simon, Šákr, Grigerek Chromý, Simon, Šákr, Grigerek Gymnázium MBGymnázium MB 4 32.21 438.00
3 Pavliš, Hlaváček, Sýkora, Šisler Pavliš, Hlaváček, Sýkora, Šisler Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 6 32.68 408.00
4 Marek, Ksenofontov, Kolyov, Pilár Marek, Ksenofontov, Kolyov, Pilár 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 5 32.77 402.00
5 Poluha, Votoupal, Hlušička, Kolínský Poluha, Votoupal, Hlušička, Kolínský ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 7 33.82 338.00
6 Odstrčil, Zajíček, Kolesár, Richter Odstrčil, Zajíček, Kolesár, Richter ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 34.31 310.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Keller, Bouchal, Cidlinský, Chmelař Keller, Bouchal, Cidlinský, Chmelař 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 31.07 516.00
2 Rulík, Hataš, Rašín, Moravčík Rulík, Hataš, Rašín, Moravčík ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 7 32.58 414.00
3 Jelínek, Janeček, Németh, Šufák Jelínek, Janeček, Németh, Šufák 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 4 33.58 352.00
4 Landa, Krátký, Volf, Pavlíček Landa, Krátký, Volf, Pavlíček ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 34.15 319.00
5 Tejnora, Novosad, Hájek, Kolář Tejnora, Novosad, Hájek, Kolář ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 34.97 273.00
Matuna, Leonen, Příhoda, Svoboda Matuna, Leonen, Příhoda, Svoboda ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubínová, Šléglová, Sekerová, Petrtýlová Kubínová, Šléglová, Sekerová, Petrtýlová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 32.29 715.00
2 Ondráčková, Egrtová, Pavelková, Křepelová Ondráčková, Egrtová, Pavelková, Křepelová 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... 7 34.34 574.00
3 Chodaničová, Štěpánková, Šťastná, Raclavská Chodaničová, Štěpánková, Šťastná, Raclavská 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 35.28 514.00
4 Hanušová, Rozsypalová, Hošková, Fronková Hanušová, Rozsypalová, Hošková, Fronková Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 36.23 456.00
5 Vomáčková, Kellerová, Adamcová, Buriánková Vomáčková, Kellerová, Adamcová, Buriánková ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 36.94 415.00
6 Hájková, Brzobohatá, Kašparová, Chudá Hájková, Brzobohatá, Kašparová, Chudá ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 4 37.97 359.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Toufarová, Králová, Jirovská, Štěpánková Toufarová, Králová, Jirovská, Štěpánková ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 36.12 463.00
2 Baldová, Rychterová, Tomášková, Vostrá Baldová, Rychterová, Tomášková, Vostrá ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 4 36.64 432.00
3 Šurovská, Paříková, Myšková, Pokorná Šurovská, Paříková, Myšková, Pokorná ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 7 36.90 418.00
4 Nevřelová, Klotzbergová, Balejová, Hofmanová Nevřelová, Klotzbergová, Balejová, Hofmanová Gymnázium MBGymnázium MB 6 38.18 348.00
5 Krátká, Klabanová, Trávníčková, Ludvíková Krátká, Klabanová, Trávníčková, Ludvíková 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 5 39.02 305.00
6 Cílová, Kunstová, Šormová, Hůlková Cílová, Kunstová, Šormová, Hůlková 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... 3 39.90 263.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dytrychová, Barthelová, Zvěřinová, Chudobová Dytrychová, Barthelová, Zvěřinová, Chudobová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 34.15 586.00
2 Hemannová, Fišerová, Dotlačilová, Havlínová Hemannová, Fišerová, Dotlačilová, Havlínová ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 34.98 533.00
3 Kindlová, Badalcová, Hašková, Ernstová Kindlová, Badalcová, Hašková, Ernstová ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 7 36.06 466.00
4 Klabanová, Jíchová, Ježdíková, Pachovská Klabanová, Jíchová, Ježdíková, Pachovská ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 2 36.51 440.00
5 Drábková, Zámostná, Dudová, Puchernová Drábková, Zámostná, Dudová, Puchernová ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A 5 36.97 414.00
6 Baliczová, Kolomazníková, Kaiserová, Masaryková Baliczová, Kolomazníková, Kaiserová, Masaryková ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 4 37.48 385.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zvercová, Šimonová, Pollágová, Syrovátková Zvercová, Šimonová, Pollágová, Syrovátková ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 2 37.43 388.00
2 Hájková, Brzobohatá, Kašparová, Chudá Hájková, Brzobohatá, Kašparová, Chudá ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 8 SB 37.74 371.00
3 Richtrová, Nezdarová, Jahodová, Faixová Richtrová, Nezdarová, Jahodová, Faixová ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 38.13 350.00
4 Piroutková, Kalkušová, Hlušičková, Zuzáková Piroutková, Kalkušová, Hlušičková, Zuzáková ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... 6 38.66 323.00
5 Houserová, Hejlová, Holdová, Bobková Houserová, Hejlová, Holdová, Bobková ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 3 39.42 286.00
6 Bančanská, Gecseová, Lazarová, Gyongyosová Bančanská, Gecseová, Lazarová, Gyongyosová 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav 4 39.62 276.00
7 Bartoníčková, Kleandrová, Poddaná, Outratová Bartoníčková, Kleandrová, Poddaná, Outratová 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 42.38 160.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Břetislav VystrčilBřetislav Vystrčil
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 1.67 520.00
MS Andriy AleksandrovychAndriy Aleksandrovych
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 PB 1.62
3 Filip HavelFilip Havel
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
07 PB 1.57 441.00
4 Josef VinšJosef Vinš
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 1.57 441.00
5 Igor MalýIgor Malý
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 1.57 441.00
6= Petr MíkaPetr Míka
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 PB 1.47 367.00
6= Martin VodičkaMartin Vodička
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 1.47 367.00
6= Jan HamsaJan Hamsa
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
07 PB 1.47 367.00
6= Filip ŠulcFilip Šulc
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 1.47 367.00
6= Vojtěch DostálVojtěch Dostál
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 PB 1.47 367.00
6= Nikolas GiňaNikolas Giňa
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 PB 1.47 367.00
6= Jan LukšoJan Lukšo
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 1.47 367.00
6= Miloš MaděraMiloš Maděra
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
07 PB 1.47 367.00
6= Štěpán PavlíčekŠtěpán Pavlíček
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 PB 1.47 367.00
15= Václav KuncVáclav Kunc
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské...
06 PB 1.42 331.00
15= Tomáš HlušičkaTomáš Hlušička
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 1.42 331.00
15= Jakub VotoupalJakub Votoupal
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 1.42 331.00
15= Jindřich TejnoraJindřich Tejnora
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 1.42 331.00
15= Ondřej HanitzOndřej Hanitz
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 1.42 331.00
15= David ŠlamborDavid Šlambor
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 1.42 331.00
21= Matěj VodhánělMatěj Vodháněl
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 1.37 297.00
21= Lukáš HamáčekLukáš Hamáček
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 1.37 297.00
21= Jan NovosadJan Novosad
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
08 PB 1.37 297.00
21= Tadeáš PlíhalTadeáš Plíhal
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 PB 1.37 297.00
21= Dominik KolínskýDominik Kolínský
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 1.37 297.00
21= Jiří HlaváčekJiří Hlaváček
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 1.37 297.00
21= Václav ŠimonekVáclav Šimonek
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
06 PB 1.37 297.00
28= Ondřej MatunaOndřej Matuna
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
08 PB 1.32 263.00
28= Ondřej BělohlávekOndřej Bělohlávek
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 1.32 263.00
28= Adam ZouharAdam Zouhar
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 1.32 263.00
28= Jan PtáčekJan Ptáček
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 1.32 263.00
28= Jan HuňkaJan Huňka
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 1.32 263.00
28= Matěj KačírekMatěj Kačírek
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
06 PB 1.32 263.00
28= Ondřej KrouskýOndřej Krouský
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
08 PB 1.32 263.00
35= Sebastian RichterSebastian Richter
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
07 PB 1.27 231.00
35= Matyáš KolesárMatyáš Kolesár
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
08 PB 1.27 231.00
35= Vojtěch EliášVojtěch Eliáš
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
07 PB 1.27 231.00
35= Ondřej MinďárOndřej Minďár
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 1.27 231.00
39= Tomáš RulíkTomáš Rulík
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 PB 1.22 200.00
39= Michael ČučkaMichael Čučka
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 1.22 200.00
39= Jan HájekJan Hájek
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
06 PB 1.22 200.00
Celkem 41 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Adriana ChudobováAdriana Chudobová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 1.55 678.00
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 1.48 599.00
3= Štěpánka PavelkováŠtěpánka Pavelková
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 1.40 512.00
3= Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 1.40 512.00
3= Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 1.40 512.00
3= Barbora KellerováBarbora Kellerová
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 1.40 512.00
7= Eliška PiroutkováEliška Piroutková
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
08 PB 1.35 460.00
7= Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 1.35 460.00
7= Linda FronkováLinda Fronková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
08 PB 1.35 460.00
7= Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
08 PB 1.35 460.00
11= Aneta ŠurovskáAneta Šurovská
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
08 PB 1.25 359.00
11= Kateřina HanušováKateřina Hanušová
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 1.25 359.00
11= Eliška ZvercováEliška Zvercová
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 1.25 359.00
11= Anna ČubanováAnna Čubanová
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské...
07 PB 1.25 359.00
15= Veronika JíchováVeronika Jíchová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 1.20 312.00
15= Julie PuchernováJulie Puchernová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 1.20 312.00
15= Eliška KošťákováEliška Košťáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 1.20 312.00
15= Amálie JečnáAmálie Ječná
Gymnázium MBGymnázium MB
08 PB 1.20 312.00
15= Barbora ErnstováBarbora Ernstová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 PB 1.20 312.00
15= Valérie RichtrováValérie Richtrová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
08 PB 1.20 312.00
15= Nikola JirovskáNikola Jirovská
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 1.20 312.00
15= Zuzana BobkováZuzana Bobková
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
08 PB 1.20 312.00
15= Ella BrzobohatáElla Brzobohatá
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
08 PB 1.20 312.00
15= Barbora BančanskáBarbora Bančanská
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 1.20 312.00
15= Dominika KindlováDominika Kindlová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
08 PB 1.20 312.00
15= Hana ElstnerováHana Elstnerová
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 1.20 312.00
27= Emma PánkováEmma Pánková
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 1.15 266.00
27= Anna HálováAnna Hálová
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské...
08 PB 1.15 266.00
27= Sabina BátovskáSabina Bátovská
Gymnázium MBGymnázium MB
06 PB 1.15 266.00
27= Alena ChudáAlena Chudá
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 1.15 266.00
27= Ema PachovskáEma Pachovská
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 1.15 266.00
27= Eliška VomáčkováEliška Vomáčková
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
06 PB 1.15 266.00
27= Adéla PokornáAdéla Pokorná
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
06 PB 1.15 266.00
27= Kateřina PoddanáKateřina Poddaná
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 1.15 266.00
27= Natálie FrančeováNatálie Frančeová
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 1.15 266.00
36= Julie NevřelováJulie Nevřelová
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 1.10 222.00
36= Tereza OutratováTereza Outratová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 1.10 222.00
Karolína RosenkranzováKarolína Rosenkranzová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
08 NM
Lucie HejlováLucie Hejlová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 NM
Anna TomáškováAnna Tomášková
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
08 NM
Eliška GyongyosováEliška Gyongyosová
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 NM
Celkem 41 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BobeničJan Bobenič
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
06 PB 5.31 443.00
2 Filip SommerFilip Sommer
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 5.30 441.00
3 Marek NémethMarek Németh
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 5.23 427.00
4 Jan LukšoJan Lukšo
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 5.08 398.00
5 Filip HavelFilip Havel
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
07 PB 5.05 392.00
6 Filip VoříšekFilip Voříšek
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 4.99 380.00
7 Kryštof ŠormKryštof Šorm
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
06 PB 4.94 371.00
8 Luboš KubaLuboš Kuba
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 4.91 365.00
9 Max HluchýMax Hluchý
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 4.91 365.00
10 Filip ŠislerFilip Šisler
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
22 PB 4.79 343.00
11 Matěj BočekMatěj Boček
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 4.74 333.00
12 Marek MoravčíkMarek Moravčík
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 PB 4.72 330.00
13 Jan HuňkaJan Huňka
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 4.69 324.00
14 Rudolf KačíRudolf Kačí
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 PB 4.66 319.00
15 Jakub ŠufákJakub Šufák
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 4.62 312.00
16 Michal PavlišMichal Pavliš
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 4.62 312.00
17 Jakub VotoupalJakub Votoupal
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 4.55 299.00
18 František ZavadilFrantišek Zavadil
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 4.54 297.00
19 David ŠlamborDavid Šlambor
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 4.50 290.00
20 Jan NovosadJan Novosad
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
08 PB 4.42 276.00
21 Martin VodičkaMartin Vodička
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 4.42 276.00
22 Marek JonášMarek Jonáš
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 4.41 274.00
23 Dan LandaDan Landa
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 PB 4.41 274.00
24 Kryštof PříhodaKryštof Příhoda
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
07 PB 4.35 264.00
25 Miloš MaděraMiloš Maděra
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
07 PB 4.32 259.00
26 Ondřej BělohlávekOndřej Bělohlávek
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 4.30 255.00
27 Jakub VeverkaJakub Veverka
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
08 PB 4.30 255.00
28 Jindřich TejnoraJindřich Tejnora
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 4.30 255.00
29 Nicolas ChumlenNicolas Chumlen
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 4.28 252.00
30 Filip DoušaFilip Douša
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 PB 4.27 250.00
31 Štěpán VolfŠtěpán Volf
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
08 PB 4.26 249.00
32 Václav KreclVáclav Krecl
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 4.26 249.00
33 Jaroslav VrkoslavJaroslav Vrkoslav
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
06 PB 4.22 242.00
34 Simon MenkeSimon Menke
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 4.21 240.00
35 Ondřej GrigerekOndřej Grigerek
Gymnázium MBGymnázium MB
06 PB 4.10 222.00
36 Lukáš UrbanLukáš Urban
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské...
07 PB 4.03 211.00
37 Alex PilárAlex Pilár
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 PB 3.96 199.00
38 Michael ČučkaMichael Čučka
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 3.95 198.00
39 Tomáš HlušičkaTomáš Hlušička
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 3.84 181.00
40 Serhii KsenofontovSerhii Ksenofontov
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
07 PB 3.61 146.00
Celkem 40 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
08 PB 4.69 477.00
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková
Gymnázium MBGymnázium MB
06 PB 4.68 474.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 4.57 446.00
4 Michaela SekerováMichaela Sekerová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 4.21 357.00
5 Ema RaclavskáEma Raclavská
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 4.00 308.00
6 Barbora KellerováBarbora Kellerová
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 3.96 299.00
7 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 3.94 294.00
8 Alena DytrychováAlena Dytrychová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 3.86 276.00
9 Kristýna PollágováKristýna Pollágová
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
05 PB 3.80 263.00
10 Petra BaliczováPetra Baliczová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 3.80 263.00
11 Michaela MasarykováMichaela Masaryková
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
08 PB 3.75 252.00
12 Eliška PavlíčkováEliška Pavlíčková
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské...
07 PB 3.72 246.00
13 Eliška PiroutkováEliška Piroutková
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
08 PB 3.71 244.00
14 Magdalena ZámostnáMagdalena Zámostná
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 3.70 242.00
15 Eliška ToufarováEliška Toufarová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
08 PB 3.68 237.00
16 Anna KrátkáAnna Krátká
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 3.67 235.00
17 Tereza PoddanáTereza Poddaná
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
08 PB 3.62 225.00
18 Linda SyrovátkováLinda Syrovátková
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 3.60 220.00
19 Aneta KůtkováAneta Kůtková
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 3.60 220.00
20 Ellen WeberováEllen Weberová
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 3.59 218.00
21 Barbora ŠormováBarbora Šormová
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské...
06 PB 3.56 212.00
22 Veronika FišerováVeronika Fišerová
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 3.56 212.00
23 Nikola JirovskáNikola Jirovská
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 3.52 204.00
24 Nikola KašparováNikola Kašparová
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
09 PB 3.50 200.00
25 Kateřina KaiserováKateřina Kaiserová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 3.49 198.00
26 Zuzana ChodaničováZuzana Chodaničová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 3.49 198.00
27 Simona KlotzbergováSimona Klotzbergová
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 3.48 196.00
28 Adéla PokornáAdéla Pokorná
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
06 PB 3.46 192.00
29 Barbora ErnstováBarbora Ernstová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 PB 3.45 190.00
30 Karolína ZuzákováKarolína Zuzáková
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
08 PB 3.44 188.00
31 Eliška HájkováEliška Hájková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 3.44 188.00
32 Eliška KlabanováEliška Klabanová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
08 PB 3.43 186.00
33 Kateřina LazarováKateřina Lazarová
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 3.39 178.00
34 Tereza GecseováTereza Gecseová
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 3.35 170.00
35 Karolína HoškováKarolína Hošková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 3.35 170.00
36 Anna UrbanováAnna Urbanová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
07 PB 3.33 167.00
37 Natálie FrančeováNatálie Frančeová
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 3.30 161.00
38 Jana KleandrováJana Kleandrová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 3.18 139.00
39 Agáta RychterováAgáta Rychterová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
07 PB 3.17 137.00
40 Karolína VostráKarolína Vostrá
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 PB 3.13 130.00
41 Emma JarolímkováEmma Jarolímková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 3.07 119.00
MS Viktorie DanyiováViktorie Danyiová
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 3.07
43 Adéla VokurkováAdéla Vokurková
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 2.80 75.00
44 Adéla JeždíkováAdéla Ježdíková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 2.53 37.00
Celkem 44 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika KindlováDominika Kindlová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
08 PB 08.75 448.00
2 Bára ŠípkováBára Šípková
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 08.50 432.00
3 Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
06 PB 08.28 417.00
4 Aneta DevátáAneta Devátá
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 08.26 416.00
5 Zuzana BobkováZuzana Bobková
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
08 PB 07.86 390.00
6 Nela BarthelováNela Barthelová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 07.80 386.00
7 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 07.68 379.00
8 Anežka BaldováAnežka Baldová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 PB 07.40 361.00
9 Nikola MyškováNikola Myšková
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
06 PB 07.38 359.00
10 Alena DytrychováAlena Dytrychová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 07.25 351.00
11 Charlotte DudováCharlotte Dudová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 07.24 350.00
12 Karolína KalkušováKarolína Kalkušová
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 07.14 344.00
13 Nikola BudilováNikola Budilová
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 07.07 340.00
14 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 06.92 330.00
15 Michaela PoupováMichaela Poupová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
08 PB 06.90 329.00
16 Barbora BančanskáBarbora Bančanská
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 06.90 329.00
17 Aneta KůtkováAneta Kůtková
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 06.86 326.00
18 Eliška NezdarováEliška Nezdarová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
08 PB 06.82 324.00
19 Anna KocourkováAnna Kocourková
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 06.82 324.00
20 Kateřina PoddanáKateřina Poddaná
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 06.79 322.00
21 Leontýna SoumarováLeontýna Soumarová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A
07 PB 06.70 316.00
22 Anna GrünwaldováAnna Grünwaldová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 06.58 308.00
23 Nela PokornáNela Pokorná
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
06 PB 06.52 304.00
24 Nela HlušičkováNela Hlušičková
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 06.35 294.00
25 Amálie JečnáAmálie Ječná
Gymnázium MBGymnázium MB
08 PB 06.30 290.00
26 Kristýna PollágováKristýna Pollágová
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
05 PB 06.22 285.00
27 Babeta BalejováBabeta Balejová
Gymnázium MBGymnázium MB
08 PB 06.20 284.00
28 Tereza GecseováTereza Gecseová
8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 06.15 281.00
29 Veronika SabováVeronika Sabová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
08 PB 06.14 280.00
30 Anna HofmanováAnna Hofmanová
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 05.97 269.00
31 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
06 PB 05.95 268.00
32 Tereza BuriánkováTereza Buriánková
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 05.87 263.00
33 Adriana Selma HůlkováAdriana Selma Hůlková
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské...
07 PB 05.86 262.00
34 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 05.83 261.00
35 Emma JanstováEmma Janstová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 05.82 260.00
36 Barbora MatuškováBarbora Matušková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
06 PB 05.79 258.00
37 Karolína RosenkranzováKarolína Rosenkranzová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
08 PB 05.49 239.00
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 3.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BouchalOndřej Bouchal
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 11.23 560.00
2 Jakub CidlinskýJakub Cidlinský
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 11.13 554.00
3 Vojtěch DostálVojtěch Dostál
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 PB 10.75 531.00
4 Štěpán HlaváčekŠtěpán Hlaváček
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 PB 10.60 522.00
5 Matěj RastočnýMatěj Rastočný
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 10.45 513.00
6 Adam DobrovičAdam Dobrovič
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
06 PB 10.45 513.00
7 Aleš ChmelařAleš Chmelař
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 10.28 502.00
8 Daniel UlčDaniel Ulč
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 PB 10.25 501.00
9 Jiří JambrichJiří Jambrich
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
06 PB 10.08 490.00
10 Aleš MeiselAleš Meisel
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 09.91 480.00
11 Petr MíkaPetr Míka
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 PB 09.78 472.00
12 Jakub ŽantaJakub Žanta
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
07 PB 09.66 465.00
13 Tadeáš PlíhalTadeáš Plíhal
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 PB 09.35 447.00
14 Igor MalýIgor Malý
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 09.34 446.00
15 Michal PavlišMichal Pavliš
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
07 PB 09.28 443.00
16 Michael KühnelMichael Kühnel
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
07 PB 09.14 434.00
17 Ondřej KrejbichOndřej Krejbich
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
06 PB 09.12 433.00
18 Radek ŠtorkánRadek Štorkán
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 09.02 427.00
19 Vojtěch PostráneckýVojtěch Postránecký
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
07 PB 08.90 420.00
20 Marek MoravčíkMarek Moravčík
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 PB 08.86 417.00
21 David ŠnandarivskyjDavid Šnandarivskyj
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
22 PB 08.86 417.00
22 Miloš KolářMiloš Kolář
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
07 PB 08.74 410.00
23 Josef KloučekJosef Klouček
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
06 PB 08.73 410.00
24 Matouš KrčmářMatouš Krčmář
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské...
08 PB 08.72 409.00
25 Jan PtáčekJan Ptáček
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
07 PB 08.70 408.00
26 Jan ČermákJan Čermák
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
07 PB 08.70 408.00
27 Adam KoláčekAdam Koláček
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
06 PB 08.55 399.00
28 Ondřej HanitzOndřej Hanitz
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 PB 08.38 389.00
29 Stanislav HrbáčekStanislav Hrbáček
2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské...
07 PB 08.33 386.00
30 Jakub KrátkýJakub Krátký
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 PB 08.32 385.00
31 Lukáš HamáčekLukáš Hamáček
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 08.28 383.00
32 David MarekDavid Marek
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
08 PB 08.10 372.00
33 Martin HorákMartin Horák
5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol...
06 PB 08.06 370.00
34 Václav KreclVáclav Krecl
Gymnázium MBGymnázium MB
07 PB 08.04 369.00
35 Ondřej HanžlOndřej Hanžl
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 PB 07.95 363.00
36 František JelínekFrantišek Jelínek
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
07 PB 07.89 360.00
37 Dominik KolínskýDominik Kolínský
ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ...
07 PB 07.68 347.00
38 Petr KloučekPetr Klouček
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
07 PB 07.40 331.00
39 Jan HájekJan Hájek
ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325
06 PB 07.16 317.00
Celkem 39 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip SommerFilip Sommer 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 1647
2 Max HluchýMax Hluchý 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 1450
3 Matěj VodhánělMatěj Vodháněl 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 1340
4 David ŠnandarivskyjDavid Šnandarivskyj 22 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 1306
5 Jan MichalecJan Michalec 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 1261
6 David MarekDavid Marek 08 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 1164
7 Michal PavlišMichal Pavliš 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 1163
8 Břetislav VystrčilBřetislav Vystrčil 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 1124
9 František ZavadilFrantišek Zavadil 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 1084
10 Ivo RychlovskýIvo Rychlovský 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 1074
11 Miloš MaděraMiloš Maděra 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 1032
12 Jan BobeničJan Bobenič 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 1020
13 Dan LandaDan Landa 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0986
14 Nikolas GiňaNikolas Giňa 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0927
15 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0898
16 Vít ŠákrVít Šákr 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0892
17 Igor MalýIgor Malý 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0887
18 Bartoloměj ChromýBartoloměj Chromý 06 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0886
19 Filip ŠulcFilip Šulc 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0880
20= Luboš KubaLuboš Kuba 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0865
20= Tomáš NovákTomáš Novák 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0865
22 Petr MíkaPetr Míka 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0839
23 Filip HavelFilip Havel 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0833
24 Štěpán VolfŠtěpán Volf 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0822
25 Filip VoříšekFilip Voříšek 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0819
26 Rudolf KačíRudolf Kačí 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0797
27 Josef KloučekJosef Klouček 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0781
28 Václav KuncVáclav Kunc 06 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0765
29 Jan HamsaJan Hamsa 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0760
30 Marek MoravčíkMarek Moravčík 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0747
31 Tadeáš PlíhalTadeáš Plíhal 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0744
32= Ondřej HanitzOndřej Hanitz 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0720
32= Nicolas ChumlenNicolas Chumlen 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0720
34 Jakub MitnerJakub Mitner 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0692
35 Lukáš HamáčekLukáš Hamáček 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0680
36 Jan PtáčekJan Ptáček 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0671
37 Petr ŠpačekPetr Špaček 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0658
38 Martin VodičkaMartin Vodička 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0643
39 Jakub VotoupalJakub Votoupal 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0630
40 David ŠlamborDavid Šlambor 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0621
41 Václav KreclVáclav Krecl 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0618
42 František JelínekFrantišek Jelínek 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0616
43 Ondřej KrouskýOndřej Krouský 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0614
44 Jan HuňkaJan Huňka 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0587
45 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0579
46 Jan NovosadJan Novosad 08 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0573
47 Ondřej BouchalOndřej Bouchal 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0560
48 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0559
49= Jakub CidlinskýJakub Cidlinský 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0554
49= Filip VoborníkFilip Voborník 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0554
51 Martin KurcMartin Kurc 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0553
52 Michael KühnelMichael Kühnel 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0542
53 Jacob LeonenJacob Leonen 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0528
54 Štěpán HlaváčekŠtěpán Hlaváček 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0522
55= Matěj RastočnýMatěj Rastočný 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0513
55= Adam DobrovičAdam Dobrovič 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0513
57 Daniel UlčDaniel Ulč 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0501
58 David JonášDavid Jonáš 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0496
59 Štěpán HatašŠtěpán Hataš 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0495
60 Jiří JambrichJiří Jambrich 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0490
61 Jan ČečetkaJan Čečetka 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0481
62 Aleš MeiselAleš Meisel 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0480
63 Oskar PoluhaOskar Poluha 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0478
64 Dominik PechaDominik Pecha 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0476
65 Jakub NeuhauserJakub Neuhauser 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0475
66 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0474
67 Jakub ŽantaJakub Žanta 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0465
68 Jaroslav VrkoslavJaroslav Vrkoslav 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0460
69 Ondřej MatunaOndřej Matuna 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0454
70 Jakub StrouhalJakub Strouhal 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0448
71 Ondřej GrigerekOndřej Grigerek 06 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0444
72 Josef VinšJosef Vinš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0441
73 Vojtěch MedviďVojtěch Medviď 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0439
74 Ondřej KrejbichOndřej Krejbich 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0433
75 Štěpán RašínŠtěpán Rašín 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0428
76= Radek ŠtorkánRadek Štorkán 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0427
76= Marek NémethMarek Németh 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0427
78 Vojtěch PostráneckýVojtěch Postránecký 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0420
79 Adam StandAdam Stand 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0415
80 Matěj MocMatěj Moc 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0413
81 Miloš KolářMiloš Kolář 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0410
82 Matouš KrčmářMatouš Krčmář 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0409
83 Adam KoláčekAdam Koláček 06 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0399
84 Jan LukšoJan Lukšo 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0398
85 Kolyo KolyovKolyo Kolyov 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0393
86 Daniel StuchlíkDaniel Stuchlík 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0390
87= Stanislav HrbáčekStanislav Hrbáček 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0386
87= Matěj KačírekMatěj Kačírek 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0386
87= Filip DoušaFilip Douša 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0386
90 Jakub KrátkýJakub Krátký 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0385
91 Ladislav ZajíčekLadislav Zajíček 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0383
92 Kryštof ŠormKryštof Šorm 06 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0371
93 Štěpán PavlíčekŠtěpán Pavlíček 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0367
94 Ondřej DomalípOndřej Domalíp 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0346
95 Filip ŠislerFilip Šisler 22 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0343
96= Petr KloučekPetr Klouček 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0331
96= Tomáš HlušičkaTomáš Hlušička 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0331
96= Jindřich TejnoraJindřich Tejnora 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0331
99= Jiří HlaváčekJiří Hlaváček 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0297
99= Václav ŠimonekVáclav Šimonek 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0297
101 Marek JonášMarek Jonáš 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0274
102 David DrenskýDavid Drenský 22 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0268
103 Kryštof PříhodaKryštof Příhoda 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0264
104 Ondřej BělohlávekOndřej Bělohlávek 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0263
105 Jakub VeverkaJakub Veverka 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0255
106 Sebastian RichterSebastian Richter 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0231
107 Lukáš UrbanLukáš Urban 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0211
108 Alex PilárAlex Pilár 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0199
109 Michal PiliaievMichal Piliaiev 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0189
110= Jan ČermákJan Čermák 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0000
110= Tomáš RulíkTomáš Rulík 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0000
110= Michal VolšičkaMichal Volšička 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0000
110= David DrenskýDavid Drenský 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0000
110= Filip ŠislerFilip Šisler 06 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0000
110= Matyáš KolesárMatyáš Kolesár 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0000
110= Adam ZouharAdam Zouhar 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
110= Jaroslav JanečekJaroslav Janeček 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
110= Matěj SýkoraMatěj Sýkora 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0000
110= Jakub RašínJakub Rašín 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0000
110= Vojtěch EliášVojtěch Eliáš 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0000
110= Aleš ChmelařAleš Chmelař 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
110= Pavel BubeshchukPavel Bubeshchuk 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0000
110= Jan HložekJan Hložek 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0000
110= Adam KoudelkaAdam Koudelka 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0000
110= Jan HájekJan Hájek 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0000
110= Tadeáš BaumeisterTadeáš Baumeister 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
110= Ondřej MinďárOndřej Minďár 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0000
110= Michael ČučkaMichael Čučka 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
110= Ondřej HanžlOndřej Hanžl 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0000
110= Václav SimonVáclav Simon 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0000
110= Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0000
110= Dominik KolínskýDominik Kolínský 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0000
110= Martin HorákMartin Horák 06 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0000
110= Samuel KlieštikSamuel Klieštik 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0000
110= Matěj BočekMatěj Boček 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
110= Matěj VoborníkMatěj Voborník 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
110= Rudolf LudvíkRudolf Ludvík 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. PB 0000
110= Simon MenkeSimon Menke 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0000
110= Serhii KsenofontovSerhii Ksenofontov 07 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0000
110= Ivan PekařIvan Pekař 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0000
110= Jakub ŠufákJakub Šufák 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
110= Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla A2. základní škola, Komenské... PB 0000
110= Vít OdstrčilVít Odstrčil 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0000
110= Andriy AleksandrovychAndriy Aleksandrovych 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A8. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... PB 0000
110= Marek BuriánMarek Burián 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0000
110= Tomáš TolvajTomáš Tolvaj 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0000
110= Kryštof SlánskýKryštof Slánský 08 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0000
Celkem 147 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka BaldováAnežka Baldová 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 1277
2 Dominika KindlováDominika Kindlová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 1226
3 Zuzana ChodaničováZuzana Chodaničová 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 1204
4 Aneta ŠurovskáAneta Šurovská 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 1199
5 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 1198
6 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 1181
7 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 Gymnázium MBGymnázium MB PB 1180
8 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 1178
9 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 1164
10 Nikola KašparováNikola Kašparová 09 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 1152
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 1145
12 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 1119
13 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 1076
14 Petra BaliczováPetra Baliczová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 1028
15 Linda FronkováLinda Fronková 08 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 1014
16 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 1008
17 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0986
18 Eliška HájkováEliška Hájková 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0907
19 Anna KrátkáAnna Krátká 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0888
20 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0868
21 Eliška AdamcováEliška Adamcová 08 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0842
22 Barbora KellerováBarbora Kellerová 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0811
23 Magdalena ZámostnáMagdalena Zámostná 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0765
24 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0763
25 Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 06 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0759
26 Julie PuchernováJulie Puchernová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0756
27 Eliška ToufarováEliška Toufarová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0705
28 Zuzana BobkováZuzana Bobková 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0702
29 Julie NevřelováJulie Nevřelová 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0701
30 Eliška PavlíčkováEliška Pavlíčková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0686
31 Adriana ChudobováAdriana Chudobová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0678
32 Ella BrzobohatáElla Brzobohatá 08 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0673
33 Zuzana PaříkováZuzana Paříková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0663
34 Ema RaclavskáEma Raclavská 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0655
35 Barbora BančanskáBarbora Bančanská 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0641
36 Eliška KlabanováEliška Klabanová 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0626
37 Veronika JíchováVeronika Jíchová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0624
38 Amálie JečnáAmálie Ječná 08 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0602
39 Veronika FišerováVeronika Fišerová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0590
40 Kateřina PoddanáKateřina Poddaná 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0588
41 Anna ČubanováAnna Čubanová 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0559
42 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0551
43 Kristýna PollágováKristýna Pollágová 05 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0548
44 Simona KlotzbergováSimona Klotzbergová 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0536
45 Ellen WeberováEllen Weberová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0535
46 Kateřina HemannováKateřina Hemannová 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0533
47 Agáta RychterováAgáta Rychterová 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0526
48 Nikola JirovskáNikola Jirovská 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0516
49= Štěpánka PavelkováŠtěpánka Pavelková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0512
49= Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0512
51 Tereza DotlačilováTereza Dotlačilová 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0494
52 Elena EgrtováElena Egrtová 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0468
53 Viktorie FišerováViktorie Fišerová 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0462
54 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 08 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0460
55 Adéla PokornáAdéla Pokorná 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0458
56 Simona LancováSimona Lancová 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0451
57 Linda SyrovátkováLinda Syrovátková 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0445
58 Bára ŠípkováBára Šípková 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0432
59 Anna HálováAnna Hálová 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0422
60 Aneta DevátáAneta Devátá 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0416
61 Eliška VomáčkováEliška Vomáčková 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0415
62 Emma PánkováEmma Pánková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0412
63 Nela BarthelováNela Barthelová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0386
64= Nikola MyškováNikola Myšková 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0359
64= Eliška ZvercováEliška Zvercová 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0359
66 Charlotte DudováCharlotte Dudová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0350
67 Karolína KalkušováKarolína Kalkušová 07 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0344
68 Nikola BudilováNikola Budilová 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0340
69 Kateřina LazarováKateřina Lazarová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0335
70 Michaela PoupováMichaela Poupová 08 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0329
71 Aneta KůtkováAneta Kůtková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0326
72= Anna KocourkováAnna Kocourková 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0324
72= Eliška NezdarováEliška Nezdarová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0324
74= Hana ElstnerováHana Elstnerová 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0312
74= Valérie RichtrováValérie Richtrová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0312
76= Anna GrünwaldováAnna Grünwaldová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0308
76= Tereza BuriánkováTereza Buriánková 07 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0308
78= Amélie DuchkováAmélie Duchková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0304
78= Nela PokornáNela Pokorná 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0304
80 Anna HofmanováAnna Hofmanová 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0297
81 Kateřina KrálováKateřina Králová 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0290
82 Babeta BalejováBabeta Balejová 08 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0284
83 Ella JahodováElla Jahodová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0274
84 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 06 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325 PB 0268
85= Sabina BátovskáSabina Bátovská 06 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0266
85= Alena ChudáAlena Chudá 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0266
87 Sabina CílováSabina Cílová 06 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0263
88= Adriana Selma HůlkováAdriana Selma Hůlková 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0262
88= Adéla LandováAdéla Landová 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0262
90 Kateřina KaiserováKateřina Kaiserová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0261
91 Emma JanstováEmma Janstová 07 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0260
92 Barbora MatuškováBarbora Matušková 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0258
93 Michaela MasarykováMichaela Masaryková 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0252
94 Eliška PiroutkováEliška Piroutková 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0244
95 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0242
96 Shuren BatbayarShuren Batbayar 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0229
97 Tereza PoddanáTereza Poddaná 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0225
98 Barbora ŠormováBarbora Šormová 06 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0212
99 Alžběta HouserováAlžběta Houserová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0200
100 Nikola KlabanováNikola Klabanová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0192
101 Anežka HoldováAnežka Holdová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0171
102 Karolína HoškováKarolína Hošková 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0170
103 Anna UrbanováAnna Urbanová 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0167
104 Adéla JeždíkováAdéla Ježdíková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0149
105 Eliška VotrubcováEliška Votrubcová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... PB 0049
106= Rozálie KunstováRozálie Kunstová 07 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0000
106= Natálie HaškováNatálie Hašková 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0000
106= Eliška KošťákováEliška Košťáková 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Barbora ErnstováBarbora Ernstová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0000
106= Ema PachovskáEma Pachovská 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0000
106= Karolína RosenkranzováKarolína Rosenkranzová 08 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
106= Natálie FrančeováNatálie Frančeová 07 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... PB 0000
106= Veronika SabováVeronika Sabová 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Dominika VotrubcováDominika Votrubcová 08 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Josefína KubátováJosefína Kubátová 08 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mla B2. základní škola, Komenské... PB 0000
106= Rozálie ChládkováRozálie Chládková 07 5. základní škola Mladá Boleslav5. základní škola Mladá Bol... PB 0000
106= Kateřina VavřínováKateřina Vavřínová 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0000
106= Leontýna SoumarováLeontýna Soumarová 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0000
106= Emma JarolímkováEmma Jarolímková 07 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav AGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... PB 0000
106= Eliška LandyšováEliška Landyšová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
106= Viktorie DanyiováViktorie Danyiová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Adéla VokurkováAdéla Vokurková 07 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0000
106= Tereza BartoníčkováTereza Bartoníčková 08 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Pavlína BadalcováPavlína Badalcová 08 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... PB 0000
106= Nela HlušičkováNela Hlušičková 06 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0000
106= Karolína ZuzákováKarolína Zuzáková 08 ZŠ Pražská 135 Benátky nad JizerouZŠ Pražská 135 Benátky nad ... PB 0000
106= Simona EngelováSimona Engelová 06 Gymnázium MBGymnázium MB PB 0000
106= Eliška GyongyosováEliška Gyongyosová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Alena DytrychováAlena Dytrychová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Tereza GecseováTereza Gecseová 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Tereza OutratováTereza Outratová 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Jana KleandrováJana Kleandrová 07 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Denisa DrábkováDenisa Drábková 07 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. AZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A PB 0000
106= Andrea KolomazníkováAndrea Kolomazníková 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
106= Lucie HejlováLucie Hejlová 07 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou PB 0000
106= Nela FaixováNela Faixová 07 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0000
106= Eliška LudvíkováEliška Ludvíková 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
106= Karolína VostráKarolína Vostrá 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0000
106= Anna TomáškováAnna Tomášková 08 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice PB 0000
106= Timea MejzlíkováTimea Mejzlíková 07 8.ZŠ Mladá Boleslav8.ZŠ Mladá Boleslav PB 0000
Celkem 140 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1647
2 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 1450
3 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 1340
4 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 1306
5 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 1261
6 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 1164
7 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 1163
8 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1124
9 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 1084
10 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 1074
11 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 1032
12 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 1020
13 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 986
14 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 927
15 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 898
16 Gymnázium MB{8} 892
17 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 887
18 Gymnázium MB{8} 886
19 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 880
20 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 865
20 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 865
22 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 839
23 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 833
24 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 822
25 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 819
26 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 797
27 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 781
28 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 765
29 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 760
30 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 747
31 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 744
32 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 720
32 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 720
34 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 692
35 Gymnázium MB{8} 680
36 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 671
37 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 658
38 Gymnázium MB{8} 643
39 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 630
40 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 621
41 Gymnázium MB{8} 618
42 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 616
43 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 614
44 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 587
45 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 579
46 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 573
47 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 560
48 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 559
49 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 554
49 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 554
51 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 553
52 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 542
53 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 528
54 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 522
55 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 513
55 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 513
57 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 501
58 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 496
59 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 495
60 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 490
61 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 481
62 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 480
63 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 478
64 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 476
65 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 475
66 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 474
67 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 465
68 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 460
69 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 454
70 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 448
71 Gymnázium MB{8} 444
72 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 441
73 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 439
74 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 433
75 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 428
76 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 427
76 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 427
78 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 420
79 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 415
80 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 413
81 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 410
82 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 409
83 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 399
84 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 398
85 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 393
86 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 390
87 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 386
87 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 386
87 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 386
90 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 385
91 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 383
92 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 371
93 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 367
94 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 346
95 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 343
96 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 331
96 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 331
96 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 331
99 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 297
99 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 297
101 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 274
102 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 268
103 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 264
104 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 263
105 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 255
106 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 231
107 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 211
108 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 199
109 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 189
110 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
110 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 0
110 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
110 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 0
110 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 0
110 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 0
110 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
110 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 0
110 Gymnázium MB{8} 0
110 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 0
110 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 0
110 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 0
110 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
110 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 0
110 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 0
110 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 0
110 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 0
110 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 0
110 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 0
110 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
110 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
110 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 0
110 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 0
110 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 0
110 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
110 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 0
110 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
110 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 0
110 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 0
110 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 0
110 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040 A{8} 0
110 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 0
110 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 0
110 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 0
110 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 0
110 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
110 Gymnázium MB{8} 0
110 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla A{8} 0
Celkem 147 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 1277
2 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 1226
3 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 1204
4 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 1199
5 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1198
6 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 1181
7 Gymnázium MB{8} 1180
8 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1178
9 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 1164
10 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 1152
11 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 1145
12 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 1119
13 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 1076
14 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 1028
15 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 1014
16 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 1008
17 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 986
18 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 907
19 8.ZŠ Mladá Boleslav{8} 888
20 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 868
21 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 842
22 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 811
23 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A{8} 765
24 8.ZŠ Mladá Boleslav{8} 763
25 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 759
26 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A{8} 756
27 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 705
28 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 702
29 Gymnázium MB{8} 701
30 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla B{8} 686
31 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 678
32 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 673
33 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 663
34 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 655
35 8.ZŠ Mladá Boleslav{8} 641
36 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A{8} 626
37 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. A{8} 624
38 Gymnázium MB{8} 602
39 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 590
40 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 588
41 2. základní škola, Komenského nám. 91, 293 01 Mladá Bolesla B{8} 559
42 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 551
43 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 548
44 Gymnázium MB{8} 536
45 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 535
46 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 533
47 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 526
48 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 516
49 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 512
49 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 512
51 ZŠ Pražská 135 Benátky nad Jizerou{8} 494
52 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 468
53 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 462
54 5. základní škola Mladá Boleslav{8} 460
55 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 458
56 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav A{8} 451
57 ZŠ a MŠ 17.listopadu 1325{8} 445