Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev přípravek Jihočeského kraje /sk. B/

Jindřichův Hradec (3. 6. 2022)

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 18:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.48 18.00
2 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.73 5.00
3 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 08.85
4 Ella PolonyiováElla Polonyiová 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.69
5 Ellen StrachotováEllen Strachotová 16 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 10.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 18:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.51 16.00
2 6 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.76 3.00
3 Kateřina KačerováKateřina Kačerová 12 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 08.84
4 Nela HamrováNela Hamrová 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 09.06
5 Vanesa LukuczováVanesa Lukuczová 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 18:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.56 14.00
2 Thea BednářováThea Bednářová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 09.56
3 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.87
4 Tereza HamrováTereza Hamrová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 11.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 18:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.86
2 Stella ŠimečkováStella Šimečková 14 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 09.61
3 Viktorie PolščákováViktorie Polščáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 11.25
MS Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.91
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.08 28.00
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 08.78 1.50
3 52 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 09.01
4 Ema NovákováEma Nováková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.93
5 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.98
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.76 30.00
2 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 08.71 6.50
3 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.89
4 49 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.98
5 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.37
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.76 30.00
2 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.74 4.00
3 Viktorie RytířováViktorie Rytířová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 09.18
4 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 09.28
5 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.99
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.15 26.00
2 54 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 08.16 25.00
3 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.40 20.00
4 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.71 6.50
5 Kateřina IvanovKateřina Ivanov 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 08.78 1.50
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.36 22.00
2 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 08.37 21.00
3 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 08.96
4 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.27
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 3.6.2022 - 17:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 08.52 15.00
2 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 08.64 11.00
3 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.69 9.00
4 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.20
5 Lilly KošíčkováLilly Košíčková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 10.03
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 3.6.2022 - 17:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.10 27.00
2 Karolína KepkováKarolína Kepková 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.43 19.00
3 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 08.49 17.00
4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.63 12.00
5 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.14
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 3.6.2022 - 17:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 08.27 23.00
2 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.57 13.00
3 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 08.70 8.00
4 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 09.03
5 Sára HadačováSára Hadačová 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 09.18
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 3.6.2022 - 17:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 08.26 24.00
2 38 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.67 10.00
3 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 09.13
4 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.44
5 79 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 09.48
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (pá, 3.6.2022 - 17:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrškováEliška Kršková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.53
2 Sophia ŠuplerováSophia Šuplerová 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 09.57
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 09.77
4 Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 09.87
5 Sára VlčkováSára Vlčková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 10.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.76 30.00
1 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.76 30.00
3 57 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.08 28.00
4 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.10 27.00
5 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.15 26.00
6 54 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 08.16 25.00
7 78 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 08.26 24.00
8 Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 08.27 23.00
9 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.36 22.00
10 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 08.37 21.00
11 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.40 20.00
12 Karolína KepkováKarolína Kepková 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.43 19.00
13 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.48 18.00
14 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 08.49 17.00
15 58 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.51 16.00
16 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 08.52 15.00
17 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.56 14.00
18 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.57 13.00
19 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.63 12.00
20 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 08.64 11.00
21 38 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.67 10.00
22 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.69 9.00
23 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 08.70 8.00
24 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 08.71 6.50
24 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.71 6.50
26 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.73 5.00
27 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.74 4.00
28 6 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.76 3.00
29 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 08.78 1.50
29 Kateřina IvanovKateřina Ivanov 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 08.78 1.50
31 Kateřina KačerováKateřina Kačerová 12 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 08.84
32 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 08.85
33 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.86
34 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.89
35 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 08.96
36 49 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.98
37 52 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 5 09.01
38 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 09.03
39 Nela HamrováNela Hamrová 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 09.06
40 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 09.13
41 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.14
42 Viktorie RytířováViktorie Rytířová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 2 09.18
42 Sára HadačováSára Hadačová 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 09.18
44 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.20
45 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 4 09.28
46 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.37
47 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.44
48 Vanesa LukuczováVanesa Lukuczová 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.47
49 79 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 09.48
50 Eliška KrškováEliška Kršková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.53
51 Thea BednářováThea Bednářová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 09.56
52 Sophia ŠuplerováSophia Šuplerová 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 09.57
53 Stella ŠimečkováStella Šimečková 14 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 09.61
54 Ella PolonyiováElla Polonyiová 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.69
55 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 09.77
56 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.87
56 Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 09.87
58 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.91
59 Ema NovákováEma Nováková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.93
60 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.98
61 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.99
62 Sára VlčkováSára Vlčková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 10.00
63 Lilly KošíčkováLilly Košíčková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 10.03
64 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.27
65 Ellen StrachotováEllen Strachotová 16 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 10.47
66 Viktorie PolščákováViktorie Polščáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 11.25
67 Tereza HamrováTereza Hamrová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 4 11.42

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13 2:10.65 28.00
2 58 Tomáš KretekTomáš Kretek 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 2:11.00 25.00
3 90 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12 2:12.94 21.00
4 55 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 2:13.67 20.00
5 15 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 2:17.05 18.00
6 38 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:17.85 16.00
7 49 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 2:19.65 15.00
8 6 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 2:21.53 13.00
9 56 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 2:24.10 8.00
10 60 Lukáš KoutníkLukáš Koutník 14 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 2:28.32 5.00
11 57 Denis LhotskýDenis Lhotský 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 2:35.20 1.00
12 52 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 2:43.02
13 54 Jáchym VodkaJáchym Vodka 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 2:47.48
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:01.51 31.00
2 78 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.76 27.00
3 65 Matěj KonášekMatěj Konášek 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 2:10.97 26.00
4 72 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 10 2:12.54 22.50
5 22 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 2:12.54 22.50
6 23 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 2:16.59 19.00
7 79 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 9 2:21.26 14.00
8 9 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 2:23.71 10.00
9 42 Šimon MachartŠimon Machart 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 8 2:23.75 9.00
10 36 Vojtěch HekrleVojtěch Hekrle 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:25.14 6.00
11 98 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 5 2:30.61 3.00
12 73 Libor NedorostLibor Nedorost 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 14 2:39.41
13 31 Antonín MalýAntonín Malý 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 2:49.12
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:06.89 29.00
2 49 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:12.13 24.00
3 55 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:17.68 17.00
4 60 Jáchym VavříčekJáchym Vavříček 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 2:22.10 12.00
5 23 Jakub PecaJakub Peca 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 2:23.16 11.00
6 79 Dominik ŠvecDominik Švec 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:24.50 7.00
7 9 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 2:29.14 4.00
8 90 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 2:33.64 2.00
9 33 Martin FucimanMartin Fuciman 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:55.12
10 65 Jan TáborskýJan Táborský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 2:58.92
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:01.51 31.00
2 14 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:06.89 29.00
3 14 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13 2:10.65 28.00
4 78 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.76 27.00
5 65 Matěj KonášekMatěj Konášek 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 2:10.97 26.00
6 58 Tomáš KretekTomáš Kretek 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 2:11.00 25.00
7 49 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:12.13 24.00
8 72 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 10 2:12.54 22.50
8 22 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 2:12.54 22.50
10 90 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12 2:12.94 21.00
11 55 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 2:13.67 20.00
12 23 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 2:16.59 19.00
13 15 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 2:17.05 18.00
14 55 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:17.68 17.00
15 38 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:17.85 16.00
16 49 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 2:19.65 15.00
17 79 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 9 2:21.26 14.00
18 6 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 2:21.53 13.00
19 60 Jáchym VavříčekJáchym Vavříček 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 2:22.10 12.00
20 23 Jakub PecaJakub Peca 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 2:23.16 11.00
21 9 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 2:23.71 10.00
22 42 Šimon MachartŠimon Machart 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 8 2:23.75 9.00
23 56 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 2:24.10 8.00
24 79 Dominik ŠvecDominik Švec 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:24.50 7.00
25 36 Vojtěch HekrleVojtěch Hekrle 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:25.14 6.00
26 60 Lukáš KoutníkLukáš Koutník 14 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 2:28.32 5.00
27 9 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 2:29.14 4.00
28 98 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 5 2:30.61 3.00
29 90 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 2:33.64 2.00
30 57 Denis LhotskýDenis Lhotský 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 2:35.20 1.00
31 73 Libor NedorostLibor Nedorost 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 14 2:39.41
32 52 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 2:43.02
33 54 Jáchym VodkaJáchym Vodka 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 2:47.48
34 31 Antonín MalýAntonín Malý 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 2:49.12
35 33 Martin FucimanMartin Fuciman 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:55.12
36 65 Jan TáborskýJan Táborský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 2:58.92

8 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Švec, Slípková, Kaspříková, Polidová, Polidová, Koutník, Dvořáková, Bilinová Švec, Slípková, Kaspříková, Polidová, Polidová, Koutník, Dvořáková, Bilinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 5:05.83 25.00
2 Kršková, Štefánková, Štěpánková, Peca, Lavička, Křivka, Vaněk, Šmídová Kršková, Štefánková, Štěpánková, Peca, Lavička, Křivka, Vaněk, Šmídová TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 5:09.25 24.00
3 98 Ille, Dvořáková, Hamrová, Hamrová, Másílko, Bednářová, Janáková, Janáková Ille, Dvořáková, Hamrová, Hamrová, Másílko, Bednářová, Janáková, Janáková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 5:11.66 23.00
4 56 Bouček, Kretek, Šimeček, Steinbauerová, Kotlíková, Smržová, Kvintová, Hrušková Bouček, Kretek, Šimeček, Steinbauerová, Kotlíková, Smržová, Kvintová, Hrušková VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 5:17.01 22.00
5 52 Bartoška, Lhotský, Domanský, Vodka, Hadačová, Jirsa, Košíčková, Marhounová Bartoška, Lhotský, Domanský, Vodka, Hadačová, Jirsa, Košíčková, Marhounová Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 5:31.81 21.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolbová, Kukla, Novotná, Šůnová, Ratajová, Schneiderová, Toman, Melichová Kolbová, Kukla, Novotná, Šůnová, Ratajová, Schneiderová, Toman, Melichová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 4:22.55 31.00
2 14 Volf, Koutník, Kálal, Kutálková, Mašek, Švejdová, Vansa, Koutníková Volf, Koutník, Kálal, Kutálková, Mašek, Švejdová, Vansa, Koutníková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 4:23.28 29.00
3 78 Škrleta, Beran, Rytíř, Stejskalová, Zdeňková, Šašková, Šedová, Zahradníková Škrleta, Beran, Rytíř, Stejskalová, Zdeňková, Šašková, Šedová, Zahradníková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 4:35.91 28.00
4 72 Matějka, Ivanov, Machart, Cirhanová, Rytířová, Janáková, Markalousová, Gulykášová Matějka, Ivanov, Machart, Cirhanová, Rytířová, Janáková, Markalousová, Gulykášová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 4:41.99 27.00
5 49 Štefánek, Kasidlová, Podařilová, Zajícová, Šmolová, Kepková, Kořínková, Bartoň Štefánek, Kasidlová, Podařilová, Zajícová, Šmolová, Kepková, Kořínková, Bartoň TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 4:43.99 26.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolbová, Kukla, Novotná, Šůnová, Ratajová, Schneiderová, Toman, Melichová Kolbová, Kukla, Novotná, Šůnová, Ratajová, Schneiderová, Toman, Melichová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 4:22.55 31.00
2 14 Volf, Koutník, Kálal, Kutálková, Mašek, Švejdová, Vansa, Koutníková Volf, Koutník, Kálal, Kutálková, Mašek, Švejdová, Vansa, Koutníková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 4:23.28 29.00
3 78 Škrleta, Beran, Rytíř, Stejskalová, Zdeňková, Šašková, Šedová, Zahradníková Škrleta, Beran, Rytíř, Stejskalová, Zdeňková, Šašková, Šedová, Zahradníková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 4:35.91 28.00
4 72 Matějka, Ivanov, Machart, Cirhanová, Rytířová, Janáková, Markalousová, Gulykášová Matějka, Ivanov, Machart, Cirhanová, Rytířová, Janáková, Markalousová, Gulykášová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 4:41.99 27.00
5 49 Štefánek, Kasidlová, Podařilová, Zajícová, Šmolová, Kepková, Kořínková, Bartoň Štefánek, Kasidlová, Podařilová, Zajícová, Šmolová, Kepková, Kořínková, Bartoň TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 4:43.99 26.00
6 79 Švec, Slípková, Kaspříková, Polidová, Polidová, Koutník, Dvořáková, Bilinová Švec, Slípková, Kaspříková, Polidová, Polidová, Koutník, Dvořáková, Bilinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 5:05.83 25.00
7 Kršková, Štefánková, Štěpánková, Peca, Lavička, Křivka, Vaněk, Šmídová Kršková, Štefánková, Štěpánková, Peca, Lavička, Křivka, Vaněk, Šmídová TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 5:09.25 24.00
8 98 Ille, Dvořáková, Hamrová, Hamrová, Másílko, Bednářová, Janáková, Janáková Ille, Dvořáková, Hamrová, Hamrová, Másílko, Bednářová, Janáková, Janáková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 5:11.66 23.00
9 56 Bouček, Kretek, Šimeček, Steinbauerová, Kotlíková, Smržová, Kvintová, Hrušková Bouček, Kretek, Šimeček, Steinbauerová, Kotlíková, Smržová, Kvintová, Hrušková VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 5:17.01 22.00
10 52 Bartoška, Lhotský, Domanský, Vodka, Hadačová, Jirsa, Košíčková, Marhounová Bartoška, Lhotský, Domanský, Vodka, Hadačová, Jirsa, Košíčková, Marhounová Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 5:31.81 21.00

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 16 3.66 3.40 3.53 3.66 3.66 25.00
2 Daniela ŠaškováDaniela Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 13 3.37 2.40 3.18 3.37 3.37 11.00
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 12 3.36 3.28 3.23 3.36 3.36 9.50
4 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 18 3.36 3.28 2.88 3.36 3.36 9.50
5 6 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 17 3.30 3.30 3.05 x 3.30 2.50
6 Vendula DvořákováVendula Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
15 2 3.25 3.25 2.65 3.05 3.25
7 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 15 3.15 3.15 2.68 3.10 3.15
8 Kateřina KačerováKateřina Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
12 9 3.08 2.73 3.05 3.08 3.08
9 Thea BednářováThea Bednářová
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
13 1 2.97 2.97 2.85 2.77 2.97
10 Nela HamrováNela Hamrová
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
11 8 2.90 2.90 2.90 2.78 2.90
11 Emma ŠedováEmma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 14 2.90 2.90 2.84 2.80 2.90
12 Ella PolonyiováElla Polonyiová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
13 4 2.83 2.83 2.50 2.45 2.83
13 Stella ŠimečkováStella Šimečková
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
14 7 2.67 2.50 2.67 2.50 2.67
14 Tereza HamrováTereza Hamrová
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
13 3 2.55 2.47 2.28 2.55 2.55
15 Vanesa LukuczováVanesa Lukuczová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
12 10 2.40 1.98 2.20 2.40 2.40
16 Viktorie PolščákováViktorie Polščáková
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
13 5 2.30 2.30 2.20 2.10 2.30
17 Ellen StrachotováEllen Strachotová
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
16 6 2.15 1.90 1.30 2.15 2.15
MS Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 11 2.67 2.36 2.42 2.67 2.67
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (pá, 3.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KolbováSimona Kolbová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 15 4.10 3.86 4.05 4.10 4.10 31.00
2 Barbora NovotnáBarbora Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 18 4.02 3.75 4.02 3.83 4.02 29.00
3 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 24 4.00 3.92 3.95 4.00 4.00 28.00
4 Jolana RatajováJolana Ratajová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 19 3.75 3.42 3.73 3.75 3.75 27.00
5 Jasmína SmržováJasmína Smržová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 6 3.58 3.58 3.18 3.10 3.58 22.50
6 Světlana JanákováSvětlana Janáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 13 3.50 3.44 2.60 3.50 3.50 20.00
7 Kateřina IvanovKateřina Ivanov
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 10 3.50 3.50 3.33 3.34 3.50 20.00
8 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 21 3.48 3.48 3.22 3.45 3.48 18.00
9 Adéla SlípkováAdéla Slípková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 22 3.47 3.27 3.47 3.47 3.47 17.00
10 54 Ema GulykášováEma Gulykášová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 9 3.46 3.44 3.46 3.40 3.46 16.00
11 57 Eliška MelichováEliška Melichová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 17 3.44 3.30 3.14 3.44 3.44 15.00
12 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 14 3.40 3.15 3.12 3.40 3.40 12.00
13 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 16 3.35 3.34 3.14 3.35 3.35 7.50
14 Marie JanákováMarie Janáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 12 3.30 3.30 3.13 3.12 3.30 2.50
15 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 7 3.22 3.13 3.22 2.90 3.22
16 49 Kateřina HruškováKateřina Hrušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 1 3.20 3.20 2.97 x 3.20
17 52 Eva JanákováEva Janáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 11 3.12 3.12 2.86 2.80 3.12
18 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 8 3.10 3.05 3.10 3.00 3.10
19 Viktorie RytířováViktorie Rytířová
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
12 20 3.04 3.02 2.92 3.04 3.04
20 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 23 3.00 2.85 3.00 2.63 3.00
21 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 3 2.98 2.57 2.98 x 2.98
22 Nina KvintováNina Kvintová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 4 2.92 2.92 2.42 2.48 2.92
23 Ema NovákováEma Nováková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 5 2.80 2.80 2.50 2.58 2.80
24 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 2 2.62 2.44 2.62 2.50 2.62
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 24 závodníků
Skupina 03 (pá, 3.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 19 3.72 3.50 3.72 3.62 3.72 26.00
2 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 12 3.65 3.47 3.65 3.63 3.65 24.00
3 78 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 13 3.58 3.58 3.40 3.57 3.58 22.50
4 Tereza VeseláTereza Veselá
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 20 3.50 3.28 3.50 3.08 3.50 20.00
5 Tamara KutálkováTamara Kutálková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 25 3.43 3.43 3.29 3.40 3.43 14.00
6 Karolína KepkováKarolína Kepková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
11 11 3.42 3.42 3.40 3.28 3.42 13.00
7 Bára KasidlováBára Kasidlová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 24 3.35 2.80 3.35 3.32 3.35 7.50
8 Tereza PolidováTereza Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 17 3.32 3.12 3.32 3.30 3.32 5.50
9 Nela PolidováNela Polidová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 16 3.32 3.32 3.14 x 3.32 5.50
10 38 Tereza BilinováTereza Bilinová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 8 3.30 3.30 3.23 3.13 3.30 2.50
11 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 10 3.30 1.88 3.30 2.36 3.30 2.50
12 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 3 3.20 2.87 2.77 3.20 3.20
13 Eliška KořínkováEliška Kořínková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 22 3.15 3.15 2.96 3.00 3.15
14 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 5 3.00 2.83 3.00 2.97 3.00
15 Viola ZajícováViola Zajícová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 23 2.99 2.88 2.99 2.90 2.99
16 Lilly KošíčkováLilly Košíčková
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 1 2.96 2.96 2.25 2.30 2.96
17 Sára HadačováSára Hadačová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 9 2.93 2.93 2.83 2.87 2.93
18 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 4 2.90 2.90 2.65 2.65 2.90
19 Lucie PodařilováLucie Podařilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 21 2.86 2.86 2.70 2.70 2.86
20 Sophia ŠuplerováSophia Šuplerová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 6 2.83 2.83 2.55 2.45 2.83
21 Eliška KrškováEliška Kršková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 2 2.65 2.43 2.65 2.62 2.65
22 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
13 18 2.60 2.58 2.60 2.17 2.60
23 79 Emilie MarhounováEmilie Marhounová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 14 2.58 2.25 2.52 2.58 2.58
24 Sára VlčkováSára Vlčková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 7 2.40 2.40 2.23 2.23 2.40
25 Natalie MarhounováNatalie Marhounová
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 15 2.38 1.98 2.08 2.38 2.38
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 25 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (pá, 3.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 13 09.44 08.83 08.55 09.44 9.44 29.00
2 90 Tobiáš VansaTobiáš Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 12 08.69 08.43 08.69 08.51 8.69 27.00
3 55 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 11 08.52 08.30 08.27 08.52 8.52 26.00
4 49 Tomáš KoutníkTomáš Koutník
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 6 07.81 07.72 07.76 07.81 7.81 22.50
5 15 Antonín MašekAntonín Mašek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 10 07.17 06.18 06.17 07.17 7.17 15.00
6 38 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 9 06.63 05.52 06.63 06.37 6.63 12.00
7 58 Tomáš KretekTomáš Kretek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 7 06.49 06.13 06.01 06.49 6.49 10.00
8 60 Lukáš KoutníkLukáš Koutník
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
14 5 06.33 06.33 06.28 05.74 6.33 9.00
9 56 Jan BoučekJan Bouček
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 3 06.16 04.85 06.08 06.16 6.16 8.00
10 52 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
13 2 04.84 04.84 03.39 04.24 4.84 2.00
11 54 Jáchym VodkaJáchym Vodka
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 1 04.76 02.66 04.76 04.39 4.76
12 6 Rostislav DomanskýRostislav Domanský
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
15 4 04.24 03.03 04.24 02.59 4.24
13 57 Denis LhotskýDenis Lhotský
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
14 8 04.19 04.19 03.70 03.77 4.19
Celkem 13 závodníků
Skupina 02 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Adam LavičkaAdam Lavička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 8 09.90 09.90 08.72 09.63 9.90 31.00
2 72 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 11 07.91 07.70 07.91 07.07 7.91 25.00
3 80 Jakub VaněkJakub Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 14 07.90 07.90 06.79 06.40 7.90 24.00
4 79 Jan MásílkoJan Másílko
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
11 10 07.64 07.57 07.64 07.27 7.64 21.00
5 33 Antonín BeranAntonín Beran
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 4 07.43 07.31 07.43 06.78 7.43 20.00
6 78 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 13 07.30 06.83 06.35 07.30 7.30 17.50
7 36 Vojtěch HekrleVojtěch Hekrle
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 5 07.19 07.19 06.31 06.53 7.19 16.00
8 22 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 12 07.12 06.38 06.10 07.12 7.12 14.00
9 9 Filip KřivkaFilip Křivka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 7 06.59 06.25 05.79 06.59 6.59 11.00
10 65 Matěj KonášekMatěj Konášek
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
13 1 05.83 05.52 04.47 05.83 5.83 6.00
11 98 Jakub IlleJakub Ille
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
11 6 05.56 05.26 05.56 05.34 5.56 4.00
12 42 Šimon MachartŠimon Machart
SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A
13 9 05.12 04.89 04.39 05.12 5.12 3.00
13 73 Libor NedorostLibor Nedorost
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
13 3 04.82 04.70 04.80 04.82 4.82 1.00
14 31 Antonín MalýAntonín Malý
SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B
15 2 03.72 03.72 03.27 03.66 3.72
Celkem 14 závodníků
Skupina 03 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Dominik ŠvecDominik Švec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 5 09.42 08.69 09.42 08.17 9.42 28.00
2 49 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
11 10 07.81 07.81 07.69 07.62 7.81 22.50
3 55 Antonín KuklaAntonín Kukla
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 4 07.34 07.12 07.34 06.77 7.34 19.00
4 65 Jan TáborskýJan Táborský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 6 07.30 07.30 07.19 06.91 7.30 17.50
5 9 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 3 06.68 06.28 06.68 05.89 6.68 13.00
6 23 Jakub PecaJakub Peca
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 9 05.87 04.03 05.87 04.79 5.87 7.00
7 14 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 7 05.73 04.72 05.73 04.85 5.73 5.00
8 60 Jáchym VavříčekJáchym Vavříček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
12 8 04.70 04.70 04.60 04.20 4.70
9 33 Martin FucimanMartin Fuciman
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
13 2 04.09 03.96 02.91 04.09 4.09
10 90 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 1 04.06 03.82 03.73 04.06 4.06
Celkem 10 závodníků

prekážková dráha - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 0:12.5 31.00
2 49 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 0:13.0 29.00
3 14 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13 0:13.3 28.00
4 56 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 0:13.8 25.00
5= 58 Tomáš KretekTomáš Kretek 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 0:14.0 21.50
5= 90 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12 0:14.0 21.50
7 6 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 0:14.2 19.00
8 57 Denis LhotskýDenis Lhotský 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 0:14.4 16.00
9= 15 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 0:14.5 14.00
9= 38 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 0:14.5 14.00
11 60 Lukáš KoutníkLukáš Koutník 14 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 0:14.8 11.00
12 54 Jáchym VodkaJáchym Vodka 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 0:15.8 1.00
13 52 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 0:16.0
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 11 0:13.8 25.00
2 42 Šimon MachartŠimon Machart 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 9 0:14.7 12.00
3= 22 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 0:15.0 8.50
3= 65 Matěj KonášekMatěj Konášek 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 0:15.0 8.50
5= 78 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 0:15.1 6.50
5= 23 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 0:15.1 6.50
7 98 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 6 0:15.2 5.00
8 9 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 0:15.6 3.00
9 33 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 0:15.7 2.00
10= 80 Jakub VaněkJakub Vaněk 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 0:16.0
10= 79 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 10 0:16.0
12= 31 Antonín MalýAntonín Malý 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 0:16.3
12= 73 Libor NedorostLibor Nedorost 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 0:16.3
14 36 Vojtěch HekrleVojtěch Hekrle 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 0:16.7
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 0:13.4 27.00
2 90 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 0:13.8 25.00
3 23 Jakub PecaJakub Peca 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 0:13.9 23.00
4= 60 Jáchym VavříčekJáchym Vavříček 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 0:14.2 19.00
4= 55 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 0:14.2 19.00
6 9 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 0:14.3 17.00
7 14 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 0:14.5 14.00
8 79 Dominik ŠvecDominik Švec 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 0:14.9 10.00
9 65 Jan TáborskýJan Táborský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 0:15.3 4.00
10 33 Martin FucimanMartin Fuciman 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 0:17.8
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 0:12.5 31.00
2 49 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 0:13.0 29.00
3 14 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13 0:13.3 28.00
4 49 Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 0:13.4 27.00
5 56 Jan BoučekJan Bouček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 0:13.8 25.00
5 72 Matyáš MatějkaMatyáš Matějka 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 11 0:13.8 25.00
5 90 Vojtěch BartoňVojtěch Bartoň 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 0:13.8 25.00
8 23 Jakub PecaJakub Peca 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 0:13.9 23.00
9 58 Tomáš KretekTomáš Kretek 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 0:14.0 21.50
9 90 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12 0:14.0 21.50
11 6 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 0:14.2 19.00
11 60 Jáchym VavříčekJáchym Vavříček 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 0:14.2 19.00
11 55 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 0:14.2 19.00
14 9 Martin HoudekMartin Houdek 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 0:14.3 17.00
15 57 Denis LhotskýDenis Lhotský 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 0:14.4 16.00
16 15 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 0:14.5 14.00
16 38 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 0:14.5 14.00
16 14 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 0:14.5 14.00
19 42 Šimon MachartŠimon Machart 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 9 0:14.7 12.00
20 60 Lukáš KoutníkLukáš Koutník 14 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 0:14.8 11.00
21 79 Dominik ŠvecDominik Švec 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 0:14.9 10.00
22 22 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 0:15.0 8.50
22 65 Matěj KonášekMatěj Konášek 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 0:15.0 8.50
24 78 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 0:15.1 6.50
24 23 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 0:15.1 6.50
26 98 Jakub IlleJakub Ille 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 6 0:15.2 5.00
27 65 Jan TáborskýJan Táborský 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 0:15.3 4.00
28 9 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 0:15.6 3.00
29 33 Antonín BeranAntonín Beran 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 0:15.7 2.00
30 54 Jáchym VodkaJáchym Vodka 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 0:15.8 1.00
31 52 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 0:16.0
31 80 Jakub VaněkJakub Vaněk 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 0:16.0
31 79 Jan MásílkoJan Másílko 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 10 0:16.0
34 31 Antonín MalýAntonín Malý 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 0:16.3
34 73 Libor NedorostLibor Nedorost 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 0:16.3
36 36 Vojtěch HekrleVojtěch Hekrle 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 0:16.7
37 33 Martin FucimanMartin Fuciman 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 0:17.8

prekážková dráha - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17 0:13.9 24.50
2 Stella ŠimečkováStella Šimečková 14 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 7 0:14.0 21.50
3 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 0:14.5 9.00
4= Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 0:14.7 3.50
4= 58 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16 0:14.7 3.50
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 0:14.8 1.00
7 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18 0:14.9
8 Thea BednářováThea Bednářová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 0:15.0
9 Kateřina KačerováKateřina Kačerová 12 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 9 0:15.2
10= Vanesa LukuczováVanesa Lukuczová 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 0:15.4
10= Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 0:15.4
12 Nela HamrováNela Hamrová 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 8 0:15.8
13 Ellen StrachotováEllen Strachotová 16 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 6 0:16.2
14= Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 0:16.4
14= Ella PolonyiováElla Polonyiová 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 0:16.4
16 Viktorie PolščákováViktorie Polščáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 5 0:17.3
17 Tereza HamrováTereza Hamrová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 0:18.0
MS Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 0:19.9
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 9 0:13.1 29.00
2 57 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17 0:13.2 28.00
3= Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24 0:14.0 21.50
3= Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15 0:14.0 21.50
5 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 0:14.1 18.50
6= Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 16 0:14.2 15.50
6= Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 18 0:14.2 15.50
8= Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 0:14.5 9.00
8= Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 13 0:14.5 9.00
10 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 8 0:14.6 6.50
11= 49 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 0:14.7 3.50
11= Viktorie RytířováViktorie Rytířová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 20 0:14.7 3.50
13 52 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 11 0:15.0
14 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19 0:15.2
15 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 0:15.3
16 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 23 0:15.5
17 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 12 0:15.6
18 Ema NovákováEma Nováková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 0:15.7
19 Kateřina IvanovKateřina Ivanov 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 10 0:16.0
20 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22 0:16.4
21= Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21 0:16.6
21= Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 0:16.6
23 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 0:17.1
24 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 0:18.5
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 24 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15 0:13.0 31.00
2 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 14 0:13.6 27.00
3 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 16 0:13.8 26.00
4 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 25 0:13.9 24.50
5 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 10 0:14.0 21.50
6 Sára HadačováSára Hadačová 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 0:14.1 18.50
7= Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23 0:14.2 15.50
7= Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 0:14.2 15.50
9 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20 0:14.3 13.00
10= Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 18 0:14.4 11.50
10= Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 11 0:14.4 11.50
12 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13 0:14.6 6.50
13= Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 24 0:14.9
13= Karolína KepkováKarolína Kepková 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 12 0:14.9
15 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21 0:15.0
16= 38 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 0:15.2
16= Lilly KošíčkováLilly Košíčková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 0:15.2
18 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 0:15.4
19= Eliška KrškováEliška Kršková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 0:15.8
19= Sophia ŠuplerováSophia Šuplerová 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 6 0:15.8
21 79 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 17 0:16.0
22 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 0:16.1
23 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22 0:16.5
24 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 19 0:16.7
25 Sára VlčkováSára Vlčková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 0:16.9
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 25 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15 0:13.0 31.00
2 54 Ema GulykášováEma Gulykášová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 9 0:13.1 29.00
3 57 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17 0:13.2 28.00
4 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 14 0:13.6 27.00
5 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 16 0:13.8 26.00
6 6 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17 0:13.9 24.50
6 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 25 0:13.9 24.50
8 Stella ŠimečkováStella Šimečková 14 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 7 0:14.0 21.50
8 Barbora ŠůnováBarbora Šůnová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24 0:14.0 21.50
8 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15 0:14.0 21.50
8 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 10 0:14.0 21.50
12 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 0:14.1 18.50
12 Sára HadačováSára Hadačová 14 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 0:14.1 18.50
14 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 16 0:14.2 15.50
14 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 18 0:14.2 15.50
14 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23 0:14.2 15.50
14 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 0:14.2 15.50
18 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20 0:14.3 13.00
19 Natalie MarhounováNatalie Marhounová 15 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 18 0:14.4 11.50
19 Bára KasidlováBára Kasidlová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 11 0:14.4 11.50
21 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13 0:14.5 9.00
21 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 0:14.5 9.00
21 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 13 0:14.5 9.00
24 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 8 0:14.6 6.50
24 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13 0:14.6 6.50
26 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 2 0:14.7 3.50
26 58 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16 0:14.7 3.50
26 49 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 0:14.7 3.50
26 Viktorie RytířováViktorie Rytířová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 20 0:14.7 3.50
30 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 0:14.8 1.00
31 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18 0:14.9
31 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 24 0:14.9
31 Karolína KepkováKarolína Kepková 11 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 12 0:14.9
34 Thea BednářováThea Bednářová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 1 0:15.0
34 52 Eva JanákováEva Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 11 0:15.0
34 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21 0:15.0
37 Kateřina KačerováKateřina Kačerová 12 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 9 0:15.2
37 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19 0:15.2
37 38 Tereza BilinováTereza Bilinová 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 0:15.2
37 Lilly KošíčkováLilly Košíčková 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 0:15.2
41 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 7 0:15.3
42 Vanesa LukuczováVanesa Lukuczová 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10 0:15.4
42 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 0:15.4
42 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 0:15.4
45 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 23 0:15.5
46 Marie JanákováMarie Janáková 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 12 0:15.6
47 Ema NovákováEma Nováková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 0:15.7
48 Nela HamrováNela Hamrová 11 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 8 0:15.8
48 Eliška KrškováEliška Kršková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 0:15.8
48 Sophia ŠuplerováSophia Šuplerová 13 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 6 0:15.8
51 Kateřina IvanovKateřina Ivanov 11 SKOK J. Hradec, z.s. ASKOK J. Hradec, z.s. A 10 0:16.0
51 79 Emilie MarhounováEmilie Marhounová 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 17 0:16.0
53 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 0:16.1
54 Ellen StrachotováEllen Strachotová 16 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 6 0:16.2
55 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 0:16.4
55 Ella PolonyiováElla Polonyiová 13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 0:16.4
55 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22 0:16.4
58 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22 0:16.5
59 Viktorie SchneiderováViktorie Schneiderová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21 0:16.6
59 Nina KvintováNina Kvintová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 0:16.6
61 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 19 0:16.7
62 Sára VlčkováSára Vlčková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 0:16.9
63 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 0:17.1
64 Viktorie PolščákováViktorie Polščáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 5 0:17.3
65 Tereza HamrováTereza Hamrová 13 SKOK J. Hradec, z.s. BSKOK J. Hradec, z.s. B 3 0:18.0
66 Anežka JavůrkováAnežka Javůrková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 0:18.5
67 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 0:19.9