Přebor Středočeského kraje mladšího žactva
Kutná Hora (1. 5. 2022)vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(ne, 1.5.2022 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 |
Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | PB 11.04 | |||||||||||||||
2 | 85 |
Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z... |
09 | PB 10.86 | |||||||||||||||
3 | 121 |
Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub Slaný |
09 | PB 08.81 | |||||||||||||||
4 | 71 |
Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | PB 08.56 | |||||||||||||||
5 | 52 |
Adam ŠpinkaAdam Špinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
09 | 08.32 | |||||||||||||||
6 | 66 |
Petr ForštPetr Foršt
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 07.92 | |||||||||||||||
7 | 15 |
Ondřej OtradovecOndřej Otradovec
Atletika Benešov |
09 | 07.91 | |||||||||||||||
8 | 113 |
Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 07.71 | |||||||||||||||
9 | 7 |
Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav
Atletika Benešov |
09 | 07.37 | |||||||||||||||
10 | 126 |
Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | PB 07.06 | |||||||||||||||
11 | 49 |
Filip NožířFilip Nožíř
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
09 | 07.00 | |||||||||||||||
12 | 2 |
Mikuláš BeránekMikuláš Beránek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
10 | PB 06.77 | |||||||||||||||
13 | 86 |
Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z... |
10 | 06.74 | |||||||||||||||
14 | 90 |
David LuňákDavid Luňák
AK Sokol Nehvizdy |
10 | PB 06.50 | |||||||||||||||
15 | 81 |
Štěpán JackoŠtěpán Jacko
Atletika Líbeznice, z.s. |
09 | 06.48 | |||||||||||||||
16 | 124 |
Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | PB 06.37 | |||||||||||||||
17 | 107 |
Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u Prahy |
10 | 06.32 | |||||||||||||||
18 | 109 |
Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s. |
10 | PB 06.14 | |||||||||||||||
19 | 119 |
Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub Slaný |
10 | PB 05.31 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |