Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Pražského běžeckého poháru mládeže - běh v Centrálním parku P13

Praha - Butovice (27. 4. 2022)

Přespolní běh - Dorostenci

(st, 27.4.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:15:16
2 36 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 0:15:26
3 29 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:16:10
4 149 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 0:16:32
5 158 Matouš FaktorMatouš Faktor 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:18:32
6 32 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:18:55
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(st, 27.4.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:09:41
2 125 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:09:54
3 123 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:10:09
4 120 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:11:50
5 119 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:12:00
6 124 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:12:01
7 118 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:12:12
8 122 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:12:33
9 48 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:12:58
Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(st, 27.4.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 24 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:54
2 10 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:04:54
3 4 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:04:56
4 12 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:05:21
5 6 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:22
6 39 Filip KolářFilip Kolář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:34
7 38 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:34
8 46 Josef ŠkábaJosef Škába 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:37
9 31 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:37
10 45 Viktor FajnorViktor Fajnor 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:44
11 2 Tadeáš KrbecTadeáš Krbec 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:52
12 5 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:53
13 9 Ondřej ObrOndřej Obr 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:55
14 26 Adam BuchvaldAdam Buchvald 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:56
15 33 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:57
16 36 Jan MorovicsJan Morovics 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:59
17 41 Jan KovářJan Kovář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:01
18 1 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:06
19 18 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:11
20 40 Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:13
21 32 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:15
22 28 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:16
23 42 Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:19
24 30 Jan NovotnýJan Novotný 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:19
25 43 Kryštof ValentaKryštof Valenta 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0:06:20
26 34 Jakub LoskotJakub Loskot 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:28
27 8 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:33
28 23 Matyáš HolubMatyáš Holub 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:37
29 13 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:06:39
30 35 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0:06:40
31 7 Jan HarašínJan Harašín 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:49
32 47 Nicola Martin MazúrNicola Martin Mazúr 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:07:06
33 3 David ZbíralDavid Zbíral 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:07:37
Jakub StibitzJakub Stibitz 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Jonáš VečerkaJonáš Večerka 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. DNS
Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Jan MatoušekJan Matoušek 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Jakub KrejzaJakub Krejza 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 38 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(st, 27.4.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 172 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:11:55
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(st, 27.4.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:07
2 7 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:20
3 2 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:25
4 4 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:35
5 5 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:37
6 3 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:44
7 9 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:57
8 11 Julie HorníkováJulie Horníková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:05:58
9 8 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:00
10 10 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0:06:08
11 6 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:07:01
Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Stella SlintákováStella Slintáková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(st, 27.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:12
2 3 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:14
3 7 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:24
4 16 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:31
5 26 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:32
6 35 Ema AdamkováEma Adamková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:34
7 23 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:05:42
8 30 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:43
9 36 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:43
10 27 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:44
11 19 Pavlína RodováPavlína Rodová 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:05:45
12 20 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:05:46
13 6 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:48
14 31 Eliška BlažkováEliška Blažková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:55
15 29 Kristína PištělákováKristína Pištěláková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:05:56
16 5 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:59
17 10 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:02
18 28 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:04
19 4 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:06
20 22 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:06:07
21 34 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:11
22 33 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:13
23 149 Bára LikusováBára Likusová 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:06:14
24 18 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:15
25 39 Laura HavrlantováLaura Havrlantová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:16
26 9 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:16
27 15 Tereza ŠukováTereza Šuková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:19
28 40 Ema ČernochováEma Černochová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:19
29 11 Sára SvobodováSára Svobodová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:21
30 8 Alice ČermákováAlice Čermáková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:23
31 38 Šárka SoubustováŠárka Soubustová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:25
32 41 Aneta PatašiAneta Pataši 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:30
33 12 Laura NovákováLaura Nováková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:30
34 21 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:06:30
35 13 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:39
36 14 Veronika KoštejnováVeronika Koštejnová 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:39
37 42 Milena HavelkováMilena Havelková 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:06:43
38 2 Anna ŠpičákováAnna Špičáková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:48
39 24 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:06:57
40 1 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:07:07
41 37 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:07:36
42 43 Magdalena HyhlíkováMagdalena Hyhlíková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:07:40
43 32 Klára KortusováKlára Kortusová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0:07:41
Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. DNS
Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 46 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.4.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 51 David MašekDavid Mašek 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:29
2 194 Filip KnoppFilip Knopp 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:02:30
3 32 Maxmilián TupýMaxmilián Tupý 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:49
4 82 Tobiáš ZávadaTobiáš Závada 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:54
5 90 Filip ReschkeFilip Reschke 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:03:01
6 40 Vojtěch HejnákVojtěch Hejnák 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:06
7 31 Vladan PetrovicVladan Petrovic 14 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:06
8 158 Tomáš NěmecTomáš Němec 15 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:09
9 36 Marek PešekMarek Pešek 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:10
10 22 Filip KrausFilip Kraus 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:17
11 172 Ondřej SilovskýOndřej Silovský 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:20
12 29 Marek SýkoraMarek Sýkora 14 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:22
13 24 Jakub NovotnýJakub Novotný 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:27
14 68 Dalibor DošlýDalibor Došlý 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:32
Jan VošahlíkJan Vošahlík 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Martin AdámekMartin Adámek 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Marek ZemanMarek Zeman 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Robin ChamralRobin Chamral 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Václav JiroutVáclav Jirout 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
David KuželDavid Kužel 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Lukáš VáclavíkLukáš Václavík 14 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Gassan OdehGassan Odeh 14 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.4.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 88 Johana KrálíkováJohana Králíková 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:02:40
2 160 Diana DuškováDiana Dušková 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:43
3 35 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:46
4 66 Laura FenclováLaura Fenclová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:46
5 87 Dominika HorsíkováDominika Horsíková 13 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0:02:50
6 25 Františka NaskováFrantiška Nasková 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:02:59
7 23 Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:02
8 39 Amálie HrubáAmálie Hrubá 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:06
9 64 Petra VejvodováPetra Vejvodová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:16
10 26 Nela FlekováNela Fleková 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:19
11 28 Sára ČivišováSára Čivišová 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:32
12 42 Ema KaplanováEma Kaplanová 14 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:03:32
13 33 Sofie PeterkováSofie Peterková 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:12
Anna KronováAnna Kronová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Kristýna HájkováKristýna Hájková 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Karolína VondrováKarolína Vondrová 13 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 16 závodníků