Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. chlapci a kategorie IV. děvčata - Praha 3
Praha 3, ZŠ Jeseniova (3. 5. 2022)skok daleký - Ml. žáci
(út, 3.5.2022 - 09:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David LejčekDavid Lejček
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
09 | 8 | PB 4.36 +0.0 m/s | 266.00 | ||||||||||||||
2 |
Otakar VichOtakar Vich
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
09 | 18 | PB 4.30 -0.3 m/s | 255.00 | ||||||||||||||
3 |
Maxime DoreyMaxime Dorey
ZŠ nám. Jiřího z Lobkovic |
09 | 2 | PB 4.07 +0.0 m/s | 217.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek ŠmídMarek Šmíd
ZŠ nám. Jiřího z Lobkovic |
09 | 14 | PB 4.01 -0.1 m/s | 207.00 | ||||||||||||||
5= |
Mikuláš VaškovýchMikuláš Vaškových
ZŠ nám. Jiřího z Lobkovic |
09 | 16 | PB 3.90 +0.0 m/s | 190.00 | ||||||||||||||
5= |
Samuel VeisSamuel Veis
ZŠ Jiřího z Poděbrad |
09 | 17 | PB 3.90 -0.2 m/s | 190.00 | ||||||||||||||
7= |
Karel VitásekKarel Vitásek
ZŠ J.Seiferta |
08 | 19 | PB 3.85 +0.0 m/s | 182.00 | ||||||||||||||
7= |
Daniel ZávorecDaniel Závorec
ZŠ Jiřího z Poděbrad |
09 | 21 | PB 3.85 +0.0 m/s | 182.00 | ||||||||||||||
9 | 643 |
Aron CsampaiAron Csampai
Gymnázium Karla Sladkovského |
09 | 1 | PB 3.83 +0.0 m/s | 179.00 | |||||||||||||
10 |
Filip KoudelákFilip Koudelák
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
10 | 4 | PB 3.79 +0.0 m/s | 173.00 | ||||||||||||||
11 |
Čeněk KozaČeněk Koza
ZŠ Lupáčova |
08 | 5 | PB 3.72 +0.0 m/s | 162.00 | ||||||||||||||
12 |
Daniel PešekDaniel Pešek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
09 | 11 | PB 3.61 +0.0 m/s | 146.00 | ||||||||||||||
13 | 648 |
Matyáš ProvodMatyáš Provod
Gymnázium Karla Sladkovského |
08 | 13 | PB 3.51 +0.0 m/s | 132.00 | |||||||||||||
14 |
Jan UčíkJan Učík
ZŠ Lupáčova |
09 | 15 | PB 3.50 +0.0 m/s | 130.00 | ||||||||||||||
15 |
Oliver MoravecOliver Moravec
ZŠ Lupáčova |
09 | 10 | PB 3.47 +0.0 m/s | 126.00 | ||||||||||||||
16 |
Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
10 | 9 | PB 3.46 -0.5 m/s | 125.00 | ||||||||||||||
17 | 628 |
Adam KračmanAdam Kračman
ZŠ Jiřího z Poděbrad |
09 | 6 | PB 3.45 -0.5 m/s | 123.00 | |||||||||||||
18 |
Matěj KubýMatěj Kubý
Gymnázium Karla Sladkovského |
09 | 7 | PB 3.41 +0.0 m/s | 118.00 | ||||||||||||||
19 |
Saša VondrukSaša Vondruk
ZŠ J.Seiferta |
08 | 20 | PB 3.26 -0.5 m/s | 98.00 | ||||||||||||||
20 |
Denis DrdlaDenis Drdla
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
10 | 3 | PB 3.21 -0.7 m/s | 91.00 | ||||||||||||||
David PopovychDavid Popovych
ZŠ J.Seiferta |
08 | 12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 3.5.2022 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára PerlíkováSára Perlíková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
07 | 9 | PB 4.43 +0.0 m/s | 411.00 | ||||||||||||||
2 |
Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
06 | 5 | PB 4.33 +0.0 m/s | 386.00 | ||||||||||||||
3 |
Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
07 | 13 | PB 4.23 +0.0 m/s | 362.00 | ||||||||||||||
4 |
Gabriela KašparováGabriela Kašparová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
08 | 12 | PB 4.12 +0.0 m/s | 336.00 | ||||||||||||||
5 |
Rozálie CejpkováRozálie Cejpková
Gymnázium Karla Sladkovského |
07 | 2 | PB 3.98 -0.1 m/s | 303.00 | ||||||||||||||
6 |
Adéla UhrováAdéla Uhrová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
07 | 11 | PB 3.61 +0.0 m/s | 223.00 | ||||||||||||||
7 |
Dora HavrdováDora Havrdová
Gymnázium Karla Sladkovského |
08 | 4 | PB 3.60 -0.2 m/s | 220.00 | ||||||||||||||
8 |
Kateřina ČekanováKateřina Čekanová
ZŠ J.Seiferta |
07 | 3 | PB 3.47 -0.5 m/s | 194.00 | ||||||||||||||
9 |
Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/24... |
08 | 7 | PB 3.40 +0.0 m/s | 180.00 | ||||||||||||||
10 |
Tereza LochamanováTereza Lochamanová
ZŠ Jiřího z Poděbrad |
08 | 8 | PB 3.33 +0.0 m/s | 167.00 | ||||||||||||||
11 |
Štěpánka VejvodováŠtěpánka Vejvodová
ZŠ Jiřího z Poděbrad |
07 | 6 | PB 2.60 -0.9 m/s | 46.00 | ||||||||||||||
Ghina AtfehGhina Atfeh
Gymnázium Karla Sladkovského |
08 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Adéla SeifertováAdéla Seifertová
ZŠ Jiřího z Poděbrad |
07 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |