Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 5

Praha 6, stadion Juliska (4. 5. 2022)

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PanáčkováBarbora Panáčková 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 08.94 582.00
2 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.33 484.00
3 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.37 475.00
4 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 09.58 426.00
5 Tereza BerdychováTereza Berdychová 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.71 397.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmanováElen Hoffmanová 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 08.45 715.00
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.72 640.00
3 Martina BajtlováMartina Bajtlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.30 492.00
4 Tereza UrbanováTereza Urbanová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.40 468.00
MS Adéla OndroušováAdéla Ondroušová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 10.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmanováElen Hoffmanová 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 08.45 715.00
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.72 640.00
3 Barbora PanáčkováBarbora Panáčková 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 08.94 582.00
4 Martina BajtlováMartina Bajtlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.30 492.00
5 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.33 484.00
6 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.37 475.00
7 Tereza UrbanováTereza Urbanová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.40 468.00
8 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 09.58 426.00
9 Tereza BerdychováTereza Berdychová 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.71 397.00
10 Adéla OndroušováAdéla Ondroušová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 10.12

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 08.53 692.00
2 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 08.57 681.00
3 25 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.19 518.00
4 Jana ZobalováJana Zobalová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 09.25 504.00
5 61 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.44 458.00
6 29 Karolína DlouháKarolína Dlouhá 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.69 402.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 09.24 506.00
2 Sára PohlováSára Pohlová 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 09.33 484.00
3 Ivana CharvátováIvana Charvátová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.90 357.00
MS Magda PřinosilováMagda Přinosilová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 7 09.39
MS 22 Kateřina HorákováKateřina Horáková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 10.17
MS Daria RomanováDaria Romanová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 10.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 08.53 692.00
2 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 08.57 681.00
3 25 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.19 518.00
4 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 09.24 506.00
5 Jana ZobalováJana Zobalová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 09.25 504.00
6 Sára PohlováSára Pohlová 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 09.33 484.00
7 Magda PřinosilováMagda Přinosilová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 7 09.39
8 61 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.44 458.00
9 29 Karolína DlouháKarolína Dlouhá 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.69 402.00
10 Ivana CharvátováIvana Charvátová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 09.90 357.00
11 22 Kateřina HorákováKateřina Horáková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 10.17
12 Daria RomanováDaria Romanová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 10.75

600 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 2:00.39 503.00
2 68 Alice FaltusováAlice Faltusová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 2:05.02 437.00
3 61 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 9 2:08.75 388.00
4 26 Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1 2:09.54 377.00
5 24 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 2:10.37 367.00
6 31 Tereza ŠneidrováTereza Šneidrová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 10 2:11.03 358.00
7 69 Jana HnilicováJana Hnilicová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 2:13.86 324.00
8 29 Karolína DlouháKarolína Dlouhá 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 2:14.05 322.00
9 34 Alžběta DoležalováAlžběta Doležalová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 2:21.22 242.00
MS 22 Kateřina HorákováKateřina Horáková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 8 2:14.88
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Ela ZídkováEla Zídková 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 2:41.34 558.00
2 35 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 2:46.16 504.00
3 21 Petra ŠilerováPetra Šilerová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 7 2:53.58 427.00
4 22 Rozálie SchvarczováRozálie Schvarczová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 2:54.22 421.00
5 31 Lucie MisterkováLucie Misterková 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 2:54.37 419.00
6 49 Barbora ŠtěchováBarbora Štěchová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 3:07.69 297.00
7 30 Anna HlavačkováAnna Hlavačková 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3:34.89 110.00
Helena ŠtěpánkováHelena Štěpánková 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 8 DNS
Kateřina ČervenáKateřina Červená 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 DNS
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stuchlíková, Bajtlová, Šídlová, Hoffmanová Stuchlíková, Bajtlová, Šídlová, Hoffmanová ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 34.06 592.00
2 Panáčková, Šalomová, Urbanová, Štěpánková Panáčková, Šalomová, Urbanová, Štěpánková Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 35.58 495.00
3 30 Hlavačková, Šmídová, Lofflerová, Kroupová Hlavačková, Šmídová, Lofflerová, Kroupová ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 36.23 456.00
4 Baláková, Berdychová, Ondroušová, Adamková Baláková, Berdychová, Ondroušová, Adamková Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 36.28 453.00
5 Filustková, Zídková, Kaduková, Šlápotová Filustková, Zídková, Kaduková, Šlápotová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 36.38 447.00
6 Červená, Kodlová, Umová, Kuchaříková Červená, Kodlová, Umová, Kuchaříková Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 5 36.99 412.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamková, Zobalová, Bobysudová, Hamerníková Adamková, Zobalová, Bobysudová, Hamerníková Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 34.22 582.00
2 Hekrlová, Kunášková, Motejzíková, Forštová Hekrlová, Kunášková, Motejzíková, Forštová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 36.37 448.00
3 Hotovcová, Doležalová, Charvátová, Šneidrová Hotovcová, Doležalová, Charvátová, Šneidrová ZŠ WeberovaZŠ Weberova 7 36.63 433.00
4 69 Hnilicová, Šťastná, Jantschkeová, Dočkalová Hnilicová, Šťastná, Jantschkeová, Dočkalová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 37.56 381.00
5 29 Dlouhá, Porubská, Pohlová, Pavýzová Dlouhá, Porubská, Pohlová, Pavýzová ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 37.72 372.00
6 Romanová, Přinosilová, Horáková, Schönfeld Romanová, Přinosilová, Horáková, Schönfeld Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 38.89 312.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Elen HoffmanováElen Hoffmanová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
06 3 PB 1.42 o o o o o o o o o xxx 534.00
2 22 Rozálie SchvarczováRozálie Schvarczová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 7 PB 1.26 o o o o o xxx 369.00
3 Lucie ŠlápotováLucie Šlápotová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 8 PB 1.26 o o o xo o xxr 369.00
4 Helena ŠtěpánkováHelena Štěpánková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 9 PB 1.26 o o xo xo o xx 369.00
5 Viktorie BalákováViktorie Baláková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 2 PB 1.22 o o o xxo xxx 331.00
6 Linda LofflerováLinda Lofflerová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 6 PB 1.14 xo o xxx 257.00
7 Martina BajtlováMartina Bajtlová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 1 PB 1.14 o xo xxx 257.00
8 Anna Marie KodlováAnna Marie Kodlová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 5 PB 1.10 o xxx 222.00
Zuzana KadukováZuzana Kaduková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 4 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 4 PB 1.34 o o o o o o o xo xxx 449.00
2 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 8 PB 1.30 o o o o xxo xo o xxx 409.00
3 Ivana CharvátováIvana Charvátová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 PB 1.22 o o xo o xo xxx 331.00
4 Tereza HotovcováTereza Hotovcová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 5 PB 1.18 o xo xxo xo xxx 293.00
5 Ema AdamkováEma Adamková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 1 PB 1.18 o o xxo xxo xxx 293.00
6 Aneta PavýzováAneta Pavýzová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 7 PB 1.14 o o o xxx 257.00
7 24 Alice BuchtováAlice Buchtová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
10 2 PB 1.14 o o xxo x 257.00
8 Eliška DočkalováEliška Dočkalová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 3 PB 1.10 o xxo xxx 222.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona StuchlíkováSimona Stuchlíková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 11 PB 4.20 4.20 4.18  0,60 x 4.20 3.99  0,90 355.00
2 Viktorie BalákováViktorie Baláková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 1 PB 4.15 +0.9 m/s 4.14 4.15  0,90 3.96  0,60 4.15 3.92  0,10 343.00
3 35 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 12 PB 4.11 +0.1 m/s 4.08 4.11  0,10 4.01  0,70 4.11 3.90  0,30 333.00
4 Barbora PanáčkováBarbora Panáčková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 10 PB 4.08 +0.8 m/s 3.96 4.08  0,80 3.97  2,00 4.08 3.27  0,90 326.00
5 Anna Marie KodlováAnna Marie Kodlová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 6 PB 3.81 3.81 3.17  1,20 3.75  1,10 3.81 3.75  0,10 265.00
6 Denisa FilustkováDenisa Filustková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 4 PB 3.81 3.81 x x 3.81 3.54  1,30 265.00
7 Zuzana KadukováZuzana Kaduková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 5 PB 3.71 +1.3 m/s 3.66 3.71  1,30 x 3.71 3.43  1,00 244.00
8 Linda LofflerováLinda Lofflerová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 8 PB 3.68 3.68 3.58  0,20 3.57  1,00 3.68 3.36  0,10 237.00
9 Eliška UmováEliška Umová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
06 14 PB 3.62 +1.3 m/s x 3.62  1,30 3.61  0,50 3.62 3.59  0,50 225.00
MS 21 Petra ŠilerováPetra Šilerová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 13 PB 3.99 3.99 3.90  2,00 3.83  1,70 3.99 3.82  1,50
MS Kateřina ČervenáKateřina Červená
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 3 PB 3.76 3.76 3.63  0,90 3.15  0,20 3.76 3.07  0,00
MS Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
06 7 PB 3.59 +0.7 m/s x 3.59  0,70 3.56  1,20 3.59 3.44  0,20
MS Tereza BerdychováTereza Berdychová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
06 2 PB 3.58 3.58 - - 3.58 -
MS Adéla OndroušováAdéla Ondroušová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 9 PB 3.27 3.27 x 3.19  0,90 3.27 3.27  0,00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 4 PB 4.68 +1.0 m/s - 474.00
2 Jana ZobalováJana Zobalová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 9 3.96 +2.2 m/s - 299.00
3 34 Alžběta DoležalováAlžběta Doležalová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 2 PB 3.81 +0.5 m/s - 265.00
4 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 8 PB 3.78 +2.0 m/s - 259.00
5 Kazi ForštováKazi Forštová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 3 PB 3.63 +0.0 m/s - 227.00
6 Aneta PavýzováAneta Pavýzová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 3.58 +3.2 m/s - 216.00
7 Eliška DočkalováEliška Dočkalová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 1 PB 3.52 -0.1 m/s - 204.00
8 Viola MotejzíkováViola Motejzíková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 5 PB 3.47 +1.5 m/s - 194.00
9 Adéla PorubskáAdéla Porubská
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 7 3.26 +2.8 m/s - 153.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 1 PB 09.86 08.93 09.49 09.48 9.49 09.86 520.00
2 31 Lucie MisterkováLucie Misterková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 5 PB 08.31 08.31 07.84 07.23 8.31 07.62 419.00
3 Denisa FilustkováDenisa Filustková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 2 PB 08.02 x 08.02 07.60 8.02 07.68 401.00
4 30 Anna HlavačkováAnna Hlavačková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 3 PB 07.75 07.65 x 07.75 7.75 07.38 383.00
5 Adéla KuberováAdéla Kuberová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 4 PB 07.23 x 07.08 07.23 7.23 06.96 350.00
6 Eliška UmováEliška Umová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
06 8 PB 06.71 06.71 06.28 05.60 6.71 06.26 316.00
7 Lucie ŠlápotováLucie Šlápotová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 7 PB 06.30 05.72 x 06.30 6.30 06.11 290.00
8 Simona StuchlíkováSimona Stuchlíková
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 PB 06.21 05.59 06.12 06.19 6.19 06.21 285.00
Celkem 8 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora PanáčkováBarbora Panáčková 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1403
2 Elen HoffmanováElen Hoffmanová 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 1249
3 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1160
4 Viktorie BalákováViktorie Baláková 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1127
5 Simona StuchlíkováSimona Stuchlíková 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0947
6 Lucie MisterkováLucie Misterková 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0838
7 Magdaléna ŠídlováMagdaléna Šídlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0837
8 Rozálie SchvarczováRozálie Schvarczová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0790
9 Denisa FilustkováDenisa Filustková 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0666
10 Ela ZídkováEla Zídková 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0558
11 Martina BajtlováMartina Bajtlová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0492
12 Adéla ŠalomováAdéla Šalomová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0475
13 Petra ŠilerováPetra Šilerová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0427
14 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0426
15 Anna HlavačkováAnna Hlavačková 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0383
16= Helena ŠtěpánkováHelena Štěpánková 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0369
16= Lucie ŠlápotováLucie Šlápotová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0369
18 Adéla KuberováAdéla Kuberová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0350
19 Eliška UmováEliška Umová 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0316
20 Barbora ŠtěchováBarbora Štěchová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0297
21 Anna Marie KodlováAnna Marie Kodlová 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0265
22 Linda LofflerováLinda Lofflerová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0257
23= Tereza UrbanováTereza Urbanová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
23= Zuzana KadukováZuzana Kaduková 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
23= Kateřina ČervenáKateřina Červená 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
23= Andrea FrajerováAndrea Frajerová 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
23= Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
23= Tereza BerdychováTereza Berdychová 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
23= Sofie ŠmídováSofie Šmídová 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
23= Adéla OndroušováAdéla Ondroušová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Jana HnilicováJana Hnilicová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 3 PB 55.77 552.00
2 Ema AdamkováEma Adamková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 1 PB 36.95 318.00
3 Lenka JantschkeováLenka Jantschkeová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 5 PB 34.82 292.00
4 Tereza HotovcováTereza Hotovcová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 4 PB 33.45 276.00
5 Magda PřinosilováMagda Přinosilová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 7 PB 33.03 271.00
6 31 Tereza ŠneidrováTereza Šneidrová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 10 PB 32.97 270.00
7 26 Anna BerglerováAnna Berglerová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 2 PB 31.26 250.00
8 Barbora VodolánováBarbora Vodolánová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 11 PB 28.96 223.00
9 Anna Karin KloudováAnna Karin Kloudová
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 PB 17.84 97.00
MS Emily SchönfeldEmily Schönfeld
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 9 PB 28.95
MS Daria RomanováDaria Romanová
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 8 PB 22.70
Celkem 11 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka HekrlováAnežka Hekrlová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1578
2 Ema AdamkováEma Adamková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1193
3 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1166
4 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1021
5 Tereza HotovcováTereza Hotovcová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 1002
6 Karolína DlouháKarolína Dlouhá 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0724
7 Tereza ŠneidrováTereza Šneidrová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0628
8 Jana HnilicováJana Hnilicová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0552
9 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0506
10 Sára PohlováSára Pohlová 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0484
11 Alice FaltusováAlice Faltusová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0437
12 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0409
13 Nela KunáškováNela Kunášková 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0388
14 Anna BerglerováAnna Berglerová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0377
15 Ivana CharvátováIvana Charvátová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0331
16 Jana ZobalováJana Zobalová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0299
17 Lenka JantschkeováLenka Jantschkeová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0292
18 Magda PřinosilováMagda Přinosilová 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0271
19 Alžběta DoležalováAlžběta Doležalová 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0265
20 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0257
21 Kazi ForštováKazi Forštová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0227
22 Aneta PavýzováAneta Pavýzová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0216
23 Eliška DočkalováEliška Dočkalová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0204
24= Adéla PorubskáAdéla Porubská 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
24= Kateřina HorákováKateřina Horáková 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
24= Barbora VodolánováBarbora Vodolánová 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
24= Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
24= Eliška KokrhounováEliška Kokrhounová 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
24= Emily SchönfeldEmily Schönfeld 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
24= Anna Karin KloudováAnna Karin Kloudová 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
24= Daria RomanováDaria Romanová 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
Celkem 31 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Praha - Radotín{8} 1403
2 ZŠ Weberova{8} 1249
3 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1160
4 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1127
5 ZŠ Weberova{8} 947
6 ZŠ Weberova{8} 838
7 ZŠ Weberova{8} 837
8 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 790
9 Základní škola Praha - Radotín{8} 666
10 Základní škola Praha - Radotín{8} 558
11 ZŠ Weberova{8} 492
12 Základní škola Praha - Radotín{8} 475
13 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 427
14 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 426
15 ZŠ Weberova{8} 383
16 Základní škola Praha - Radotín{8} 369
16 Základní škola Praha - Radotín{8} 369
18 Základní škola Praha - Radotín{8} 350
19 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 316
20 Základní škola Praha - Radotín{8} 297
21 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 265
22 ZŠ Weberova{8} 257
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
23 ZŠ Weberova{8} 0
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
23 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
23 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
23 ZŠ Weberova{8} 0
23 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Praha - Radotín{8} 1578
2 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1193
3 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1166
4 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1021
5 ZŠ Weberova{8} 1002
6 ZŠ Weberova{8} 724
7 ZŠ Weberova{8} 628
8 Základní škola Praha - Radotín{8} 552
9 Základní škola Praha - Radotín{8} 506
10 ZŠ Weberova{8} 484
11 Základní škola Praha - Radotín{8} 437
12 Základní škola Praha - Radotín{8} 409
13 Základní škola Praha - Radotín{8} 388
14 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 377
15 ZŠ Weberova{8} 331
16 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 299
17 Základní škola Praha - Radotín{8} 292
18 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 271
19 ZŠ Weberova{8} 265
20 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 257
21 Základní škola Praha - Radotín{8} 227
22 ZŠ Weberova{8} 216
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 204
24 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
24 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
24 ZŠ Weberova{8} 0
24 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
24 ZŠ Weberova{8} 0
24 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
24 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
24 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
Celkem 31 závodníků