Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. chlapci - Praha 5

Praha 6, stadion Juliska (5. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 09:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MecaAdam Meca 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 07.92 583.00
2 Jan TrnkaJan Trnka 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 08.13 523.00
3 10 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 08.21 500.00
4 13 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 08.27 484.00
5 Petr VáclavíkPetr Václavík 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.31 473.00
6 Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 08.31 473.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 09:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 07.67 659.00
2 Adam KapitánAdam Kapitán 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.05 545.00
3 Pavel ŠorfPavel Šorf 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 08.43 441.00
4 Matouš PlchMatouš Plch 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 08.70 374.00
5 Matouš KasalMatouš Kasal 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.71 371.00
6 Viktor VašicaViktor Vašica 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 08.84 340.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 07.67 659.00
2 Adam MecaAdam Meca 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 07.92 583.00
3 Adam KapitánAdam Kapitán 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.05 545.00
4 Jan TrnkaJan Trnka 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 08.13 523.00
5 10 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 08.21 500.00
6 13 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 08.27 484.00
7 Petr VáclavíkPetr Václavík 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.31 473.00
7 Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 08.31 473.00
9 Pavel ŠorfPavel Šorf 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 08.43 441.00
10 Matouš PlchMatouš Plch 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 08.70 374.00
11 Matouš KasalMatouš Kasal 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 08.71 371.00
12 Viktor VašicaViktor Vašica 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 08.84 340.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KázmerDavid Kázmer 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 08.65 386.00
2 Filip KolevFilip Kolev 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 08.93 320.00
3 19 Dominik VítečekDominik Víteček 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.16 270.00
4 Alois van GemundAlois van Gemund 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.52 199.00
5 Lukáš KopáčekLukáš Kopáček 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 09.83 146.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlád MoldavanVlád Moldavan 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 08.93 320.00
2 27 Daniel SidorDaniel Sidor 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 08.96 313.00
3 Matěj SeveraMatěj Severa 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 09.24 253.00
4 František BaginskýFrantišek Baginský 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.63 180.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KázmerDavid Kázmer 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 08.65 386.00
2 Filip KolevFilip Kolev 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 08.93 320.00
2 Vlád MoldavanVlád Moldavan 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 08.93 320.00
4 27 Daniel SidorDaniel Sidor 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 08.96 313.00
5 19 Dominik VítečekDominik Víteček 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 09.16 270.00
6 Matěj SeveraMatěj Severa 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 09.24 253.00
7 Alois van GemundAlois van Gemund 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.52 199.00
8 František BaginskýFrantišek Baginský 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 09.63 180.00
9 Lukáš KopáčekLukáš Kopáček 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 09.83 146.00

1000 m - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Filip NěmečekFilip Němeček 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 2 3:31.88 386.00
2 1 Albert UmlaufAlbert Umlauf 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 6 3:32.28 383.00
3 2 Štěpán VolníkŠtěpán Volník 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 9 3:33.33 375.00
4 11 David PudlačDavid Pudlač 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 3 3:34.46 367.00
5 21 Matyáš KnotekMatyáš Knotek 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 3:35.33 360.00
6 27 Daniel SidorDaniel Sidor 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 3:36.21 354.00
7 10 Filip RůžičkaFilip Růžička 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 4 3:39.48 330.00
8 20 Erik VítečekErik Víteček 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 3:40.24 325.00
9 19 Dominik VítečekDominik Víteček 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 8 3:45.92 286.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 4:37.94 693.00
2 19 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 4:42.91 662.00
3 13 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 5:12.12 492.00
4 21 Ondřej HasákOndřej Hasák 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 5:14.51 479.00
5 10 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 10 5:14.83 477.00
6 20 Patrik KasíkPatrik Kasík 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 5:19.00 455.00
7 12 Matyáš FišerMatyáš Fišer 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 2 5:21.71 441.00
8 3 Jiří NovákJiří Novák 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 9 5:22.64 436.00
9 2 Hugo ZáleskýHugo Záleský 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 11 5:27.01 414.00
10 1 Michal KotMichal Kot 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 8 5:38.19 360.00
11 14 Jan PetříkJan Petřík 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 5:50.94 302.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kapitán, Václavík, Jozič, Skuratov Kapitán, Václavík, Jozič, Skuratov FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 29.82 609.00
2 12 Fišer, Caballero, Rauch, Hejduk Fišer, Caballero, Rauch, Hejduk FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 30.65 547.00
3 Meca, Buchal, Šorf, Hájek Meca, Buchal, Šorf, Hájek Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 30.71 542.00
4 Jordanidis, Šálek, Trnka, Kot Jordanidis, Šálek, Trnka, Kot Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 3 31.00 521.00
5 13 Hora, Němec, Hudák, Petřík Hora, Němec, Hudák, Petřík ZŠ WeberovaZŠ Weberova 6 32.50 419.00
6 Diviš, Kasal, Záleský, Plch Diviš, Kasal, Záleský, Plch Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 8 32.64 410.00
7 20 Kasík, Čeleda, Hasák, Sedláček Kasík, Čeleda, Hasák, Sedláček Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 32.85 397.00
8 Voplakal, Vašica, Domkář, Paz Voplakal, Vašica, Domkář, Paz ZŠ WeberovaZŠ Weberova 1 33.65 348.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kázmer, Knotek, Mellion, Studený Kázmer, Knotek, Mellion, Studený Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 33.49 357.00
2 Gemund, Volník, Umlauf, Kolev Gemund, Volník, Umlauf, Kolev Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 7 34.68 289.00
3 Sládek, Durfina, Kalenský, Baginský Sládek, Durfina, Kalenský, Baginský Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 4 35.21 261.00
4 10 Růžička, Moldaván, Sidor, Kopáček Růžička, Moldaván, Sidor, Kopáček ZŠ WeberovaZŠ Weberova 5 35.26 258.00
5 19 Víteček, Víteček, Severa, Smolaga Víteček, Víteček, Severa, Smolaga Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 35.77 232.00
6 Cejp, Kopal, Huk, Daněk Cejp, Kopal, Huk, Daněk ZŠ WeberovaZŠ Weberova 2 35.79 231.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 5 PB 1.66 - - - - - - - o o o o o xxx 512.00
2 Jan ČadaJan Čada
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 2 PB 1.54 xo o o xo o xo o xxo o xxx 419.00
3 Josef BerglJosef Bergl
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 1 PB 1.54 - - - o o o o o xo xxx 419.00
4 Mirko CaballeroMirko Caballero
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 12 PB 1.50 - o o o o xo xo xxo xxx 389.00
5 Ondřej ŠálekOndřej Šálek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 9 PB 1.50 o o o o o xxo xo xxo x 389.00
6 Michal ČeledaMichal Čeleda
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 3 PB 1.46 - - - o xo xxo xo xxx 360.00
7 Petr VáclavíkPetr Václavík
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 10 PB 1.46 - o - o o xxo xxo xxx 360.00
8 Alexander PazAlexander Paz
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
06 8 PB 1.34 o xo o xo xxx 276.00
9 Matěj NěmecMatěj Němec
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
06 7 PB 1.30 o o o xxx 250.00
10 Jan DomkářJan Domkář
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 4 PB 1.30 - o xo xxx 250.00
11 Alex JozičAlex Jozič
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 11 PB 1.30 - o xxo xxx 250.00
Adam MecaAdam Meca
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 6 NM - - - xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,53 Body
1 David KázmerDavid Kázmer
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 3 PB 1.50 - - - o o o o o o o xx 389.00
2 Otakar HavlaOtakar Havla
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 2 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
3 21 Matyáš KnotekMatyáš Knotek
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 4 PB 1.38 - - - xo o o o xxx 303.00
4 11 David PudlačDavid Pudlač
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 6 PB 1.38 o o o o xo o xxo xxx 303.00
5 Matyáš CejpMatyáš Cejp
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 1 PB 1.26 o o xxo xo xxx 225.00
6 1 Albert UmlaufAlbert Umlauf
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 9 PB 1.22 o o o xxx 200.00
7 Matyáš SládekMatyáš Sládek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 7 PB 1.18 o o xxx 176.00
8 Matěj SmolagaMatěj Smolaga
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 8 PB 1.18 xxo o xxx 176.00
9 Filip KolevFilip Kolev
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
10 5 PB 1.18 o xo xxx 176.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠálekOndřej Šálek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 9 PB 5.39 +0.2 m/s 459.00
2 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
07 4 PB 5.28 +0.2 m/s 437.00
3 Lukáš BuchalLukáš Buchal
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 1 PB 5.19 +0.0 m/s 419.00
4 Adam KapitánAdam Kapitán
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 6 PB 5.10 +0.0 m/s 402.00
5 Alex JozičAlex Jozič
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 5 PB 4.96 +0.4 m/s 375.00
6 Jan SvobodaJan Svoboda
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
07 8 PB 4.94 +0.2 m/s 371.00
7 Michal ČeledaMichal Čeleda
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 3 PB 4.80 +0.7 m/s 345.00
8 Pavel ŠorfPavel Šorf
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
07 10 PB 4.68 +0.3 m/s 323.00
9 14 Jan PetříkJan Petřík
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 7 PB 4.50 +0.4 m/s 290.00
10 Jan ČadaJan Čada
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 2 PB 4.44 +0.8 m/s 280.00
11 Martin VoplakalMartin Voplakal
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
06 12 PB 4.33 +0.4 m/s 261.00
12 Viktor VašicaViktor Vašica
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 11 PB 4.03 +0.3 m/s 211.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis MellionDenis Mellion
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 6 PB 4.42 +0.6 m/s 276.00
2 Matyáš SládekMatyáš Sládek
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 7 PB 4.40 +0.8 m/s 273.00
3 Sebastián KopalSebastián Kopal
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
10 5 PB 4.34 +0.5 m/s 262.00
4 David HukDavid Huk
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 4 PB 4.32 +1.2 m/s 259.00
5 Vítek StudenýVítek Studený
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 9 PB 4.18 +1.0 m/s 235.00
6 Matěj SmolagaMatěj Smolaga
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
09 8 PB 4.09 +1.1 m/s 220.00
7 Vojta DaněkVojta Daněk
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 3 PB 3.79 +0.9 m/s 173.00
8 David ZáhorskýDavid Záhorský
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 10 PB 3.46 +0.5 m/s 125.00
Michal CabanMichal Caban
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
09 2 DNS
František BaginskýFrantišek Baginský
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 1 NM
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 5.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZikánPetr Zikán
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 11 PB 11.28 563.00
2 Jakub SlávekJakub Slávek
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 7 PB 10.86 537.00
3 Jakub ŠpínaJakub Špína
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
06 8 PB 10.23 499.00
4 Daniel ČejkaDaniel Čejka
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 1 PB 10.06 489.00
5 Jan TrnkaJan Trnka
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
06 9 PB 09.89 479.00
6 Samuel RauchSamuel Rauch
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 12 PB 09.79 473.00
7 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
07 3 PB 08.48 395.00
8 Matouš KasalMatouš Kasal
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 4 PB 08.47 394.00
9 Dominik SedláčekDominik Sedláček
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 6 PB 08.04 369.00
10 Martin VoplakalMartin Voplakal
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
06 10 PB 08.03 368.00
11 19 Štěpán HájekŠtěpán Hájek
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 2 PB 07.46 334.00
12 1 Michal KotMichal Kot
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
06 5 PB 07.32 326.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam KapitánAdam Kapitán 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1556
2 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1470
3 Michal HoraMichal Hora 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 1395
4 Adam MecaAdam Meca 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1125
5 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1078
6 Jan TrnkaJan Trnka 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 1002
7 Aleksandr SkuratovAleksandr Skuratov 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0977
8 Michal ČeledaMichal Čeleda 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0705
9 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0693
10 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0662
11 Jan PetříkJan Petřík 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0592
12 Petr ZikánPetr Zikán 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0563
13 Jakub SlávekJakub Slávek 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0537
14 Jakub ŠpínaJakub Špína 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0499
15 Daniel ČejkaDaniel Čejka 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0489
16 Ondřej HasákOndřej Hasák 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0479
17 Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0473
18 Ondřej ŠálekOndřej Šálek 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0459
19 Jiří NovákJiří Novák 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0436
20= Josef BerglJosef Bergl 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0419
20= Jan ČadaJan Čada 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0419
22 Hugo ZáleskýHugo Záleský 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0414
23 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0395
24 Matouš KasalMatouš Kasal 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0394
25 Mirko CaballeroMirko Caballero 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0389
26 Alex JozičAlex Jozič 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0375
27 Matouš PlchMatouš Plch 07 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0374
28 Dominik SedláčekDominik Sedláček 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0369
29 Petr VáclavíkPetr Václavík 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0360
30 Alexander PazAlexander Paz 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0276
31 Martin VoplakalMartin Voplakal 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0261
32 Jan DomkářJan Domkář 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0250
33= Ondřej HejdukOndřej Hejduk 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
33= Samuel RauchSamuel Rauch 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
33= Matyáš FišerMatyáš Fišer 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
33= Michal KotMichal Kot 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
33= Tomáš HudákTomáš Hudák 07 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
33= Pavel ŠorfPavel Šorf 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
33= Patrik KasíkPatrik Kasík 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
33= Vojta DivišVojta Diviš 06 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
33= Matěj NěmecMatěj Němec 06 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
33= Viktor VašicaViktor Vašica 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
33= Jan SvobodaJan Svoboda 07 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
Celkem 43 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 5.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktror DarolaViktror Darola
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 2 PB 50.70 314.00
2 Filip StudeckýFilip Studecký
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 8 PB 49.87 307.00
3 Denis MellionDenis Mellion
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
08 6 PB 41.82 239.00
4 Martin KalenskýMartin Kalenský
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
08 5 PB 41.72 238.00
5 David ZáhorskýDavid Záhorský
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 9 PB 40.88 231.00
6 David HukDavid Huk
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 4 PB 35.90 191.00
7 Matyáš CejpMatyáš Cejp
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 1 PB 34.37 178.00
8 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav...
09 3 PB 30.58 148.00
11 David PudlačDavid Pudlač
ZŠ WeberovaZŠ Weberova
08 7 DNS
Celkem 9 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Vlád MoldavanVlád Moldavan 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0009
1= David KázmerDavid Kázmer 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1132
2= Daniel SidorDaniel Sidor 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0009
2= David PudlačDavid Pudlač 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0670
3 Matěj SeveraMatěj Severa 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0009
4= František BaginskýFrantišek Baginský 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0010
4= Matyáš KnotekMatyáš Knotek 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0663
5 Albert UmlaufAlbert Umlauf 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0583
6 Alois van GemundAlois van Gemund 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0488
7 David HukDavid Huk 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0450
8 Matyáš SládekMatyáš Sládek 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0449
9 Filip NěmečekFilip Němeček 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0386
10 David ZáhorskýDavid Záhorský 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0356
11 Erik VítečekErik Víteček 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0325
12 Filip KolevFilip Kolev 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0320
14 Viktror DarolaViktror Darola 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0314
15 Filip StudeckýFilip Studecký 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0307
16 Otakar HavlaOtakar Havla 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0303
17 Denis MellionDenis Mellion 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0276
18 Dominik VítečekDominik Víteček 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0270
19 Sebastián KopalSebastián Kopal 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0262
20 Filip RůžičkaFilip Růžička 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0258
21 Martin KalenskýMartin Kalenský 08 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0238
22 Vítek StudenýVítek Studený 08 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0235
23 Matyáš CejpMatyáš Cejp 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0178
24= Vojta DaněkVojta Daněk 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
24= Michal CabanMichal Caban 09 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
24= Štěpán VolníkŠtěpán Volník 10 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
24= Vlád MoldavánVlád Moldaván 08 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
24= Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1Gymnázium, Praha 5, Nad Kav... 0000
24= Matěj SmolagaMatěj Smolaga 09 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
24= Lukáš KopáčekLukáš Kopáček 10 ZŠ WeberovaZŠ Weberova 0000
Celkem 32 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 FZŠ Barrandov II{8} 1556
2 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1470
3 ZŠ Weberova{8} 1395
4 Základní škola Praha - Radotín{8} 1125
5 Základní škola Praha - Radotín{8} 1078
6 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 1002
7 FZŠ Barrandov II{8} 977
8 Základní škola Praha - Radotín{8} 705
9 FZŠ Barrandov II{8} 693
10 Základní škola Praha - Radotín{8} 662
11 ZŠ Weberova{8} 592
12 FZŠ Barrandov II{8} 563
13 FZŠ Barrandov II{8} 537
14 ZŠ Weberova{8} 499
15 Základní škola Praha - Radotín{8} 489
16 Základní škola Praha - Radotín{8} 479
17 ZŠ Weberova{8} 473
18 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 459
19 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 436
20 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 419
20 Základní škola Praha - Radotín{8} 419
22 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 414
23 ZŠ Weberova{8} 395
24 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 394
25 FZŠ Barrandov II{8} 389
26 FZŠ Barrandov II{8} 375
27 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 374
28 Základní škola Praha - Radotín{8} 369
29 FZŠ Barrandov II{8} 360
30 ZŠ Weberova{8} 276
31 ZŠ Weberova{8} 261
32 ZŠ Weberova{8} 250
33 ZŠ Weberova{8} 0
33 ZŠ Weberova{8} 0
33 FZŠ Barrandov II{8} 0
33 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
33 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
33 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
33 ZŠ Weberova{8} 0
33 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
33 FZŠ Barrandov II{8} 0
33 FZŠ Barrandov II{8} 0
33 FZŠ Barrandov II{8} 0
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Praha - Radotín{8} 1132
2 ZŠ Weberova{8} 670
3 Základní škola Praha - Radotín{8} 663
4 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 583
5 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 488
6 ZŠ Weberova{8} 450
7 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 449
8 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 386
9 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 356
10 Základní škola Praha - Radotín{8} 325
11 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 320
12 Základní škola Praha - Radotín{8} 314
13 Základní škola Praha - Radotín{8} 307
14 ZŠ Weberova{8} 303
15 Základní škola Praha - Radotín{8} 276
16 Základní škola Praha - Radotín{8} 270
17 ZŠ Weberova{8} 262
18 ZŠ Weberova{8} 258
19 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 238
20 Základní škola Praha - Radotín{8} 235
21 ZŠ Weberova{8} 178
22 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 10
23 ZŠ Weberova{8} 9
23 ZŠ Weberova{8} 9
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 9
26 ZŠ Weberova{8} 0
26 ZŠ Weberova{8} 0
26 ZŠ Weberova{8} 0
26 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
26 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1{8} 0
26 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
26 ZŠ Weberova{8} 0
Celkem 32 závodníků