Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 10
Praha 10, Eden (13. 5. 2022)4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 13.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Ježková, Chrástecká, Klenotová, Černá Ježková, Chrástecká, Klenotová, Černá | Soukromé osmileté gymnázium... | 3 | 34.73 | 549.00 | |||||||||||||
2 | 53 | Hudská, Kazbundová, Benešová, Čámská Hudská, Kazbundová, Benešová, Čámská | ZŠ Olešská 18/2222, Praha 10 | 5 | 36.15 | 461.00 | |||||||||||||
3 | Pikálková, Rychtářová, Švihlíková, Potapovič Pikálková, Rychtářová, Švihlíková, Potapovič | Základní škola Praha - Petr... | 7 | 38.02 | 356.00 | ||||||||||||||
4 | Lipová, Pecharová, Lipoldová, Hůlková Lipová, Pecharová, Lipoldová, Hůlková | ZŠ Jakutská | 6 | 38.16 | 349.00 | ||||||||||||||
5 | 4 | Van Melle, Vlčková, Pihrtová, Šebestová Van Melle, Vlčková, Pihrtová, Šebestová | Základní škola Dubeč | 2 | 41.98 | 175.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benešová, Spilková, Smekalová, Zikmundová Benešová, Spilková, Smekalová, Zikmundová | ZŠ Hostýnská | 5 | 35.81 | 481.00 | ||||||||||||||
2 | Šavlová, Svobodová, Chodounská, Hrubešová Šavlová, Svobodová, Chodounská, Hrubešová | ZŠ Hostýnská | 6 | 36.60 | 435.00 | ||||||||||||||
3 | Žánová, Štěpánková, Orholzová, Mužáková Žánová, Štěpánková, Orholzová, Mužáková | ZŠ Jakutská | 7 | 39.79 | 268.00 | ||||||||||||||
4 | Baštová, Dobiášová, Naučová, Egger Baštová, Dobiášová, Naučová, Egger | Soukromé osmileté gymnázium... | 4 | 40.50 | 236.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Ježková, Chrástecká, Klenotová, Černá Ježková, Chrástecká, Klenotová, Černá | Soukromé osmileté gymnázium... | 3 | 34.73 | 549.00 | |||
2 | Benešová, Spilková, Smekalová, Zikmundová Benešová, Spilková, Smekalová, Zikmundová | ZŠ Hostýnská | 5 | 35.81 | 481.00 | ||||
3 | 53 | Hudská, Kazbundová, Benešová, Čámská Hudská, Kazbundová, Benešová, Čámská | ZŠ Olešská 18/2222, Praha 10 | 5 | 36.15 | 461.00 | |||
4 | Šavlová, Svobodová, Chodounská, Hrubešová Šavlová, Svobodová, Chodounská, Hrubešová | ZŠ Hostýnská | 6 | 36.60 | 435.00 | ||||
5 | Pikálková, Rychtářová, Švihlíková, Potapovič Pikálková, Rychtářová, Švihlíková, Potapovič | Základní škola Praha - Petr... | 7 | 38.02 | 356.00 | ||||
6 | Lipová, Pecharová, Lipoldová, Hůlková Lipová, Pecharová, Lipoldová, Hůlková | ZŠ Jakutská | 6 | 38.16 | 349.00 | ||||
7 | Žánová, Štěpánková, Orholzová, Mužáková Žánová, Štěpánková, Orholzová, Mužáková | ZŠ Jakutská | 7 | 39.79 | 268.00 | ||||
8 | Baštová, Dobiášová, Naučová, Egger Baštová, Dobiášová, Naučová, Egger | Soukromé osmileté gymnázium... | 4 | 40.50 | 236.00 | ||||
9 | 4 | Van Melle, Vlčková, Pihrtová, Šebestová Van Melle, Vlčková, Pihrtová, Šebestová | Základní škola Dubeč | 2 | 41.98 | 175.00 |
4 x 60 m - Ml. žákyně
(pá, 13.5.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná, Veselá, Fuxová, Jedináková Novotná, Veselá, Fuxová, Jedináková | ZŠ Olešská 18/2222, Praha 10 | 6 | 37.09 | 407.00 | ||||||||||||||
2 | Lincová, Fibigrová, Šplíchalová, Šimková Lincová, Fibigrová, Šplíchalová, Šimková | ZŠ Hostýnská | 2 | 37.36 | 392.00 | ||||||||||||||
3 | Švábová, Havlíková, Pípalová, Škopová Švábová, Havlíková, Pípalová, Škopová | ZŠ Jakutská | 5 | 37.36 | 392.00 | ||||||||||||||
4 | Lukasová, Kačurová, Beránková, Vávrová Lukasová, Kačurová, Beránková, Vávrová | ZŠ Hostýnská | 1 | 37.42 | 388.00 | ||||||||||||||
5 | Buřičová, Suchánková, Smutná, Heralová Buřičová, Suchánková, Smutná, Heralová | Základní škola Praha - Petr... | 7 | 38.23 | 345.00 | ||||||||||||||
6 | Pokorná, Procházková, Burešová, Pavlovičová Pokorná, Procházková, Burešová, Pavlovičová | Základní škola Dubeč | 4 | 39.00 | 306.00 | ||||||||||||||
7 | Lisecová, Grygarová, Dlabalová, Sedláková Lisecová, Grygarová, Dlabalová, Sedláková | Základní škola Dubeč | 3 | 41.17 | 207.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |