Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie IV. děvčata - Příbram

Dobříš (10. 5. 2022)

800 m - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 2:46.8 497.00
2 Zuzana KasíkováZuzana Kasíková 08 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 12 2:49.3 471.00
3 Alice MaškováAlice Mašková 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 17 2:50.7 456.00
4 Bára MoudráBára Moudrá 07 GaSOSE SedlcanyGaSOSE Sedlcany 18 2:53.0 433.00
5 Nella TůmováNella Tůmová 08 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 35 2:53.7 426.00
6= Karolína HájkováKarolína Hájková 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 2:57.0 394.00
6= Lenka StehlíkováLenka Stehlíková 07 ZŠ 28. října PříbramZŠ 28. října Příbram 30 2:57.0 394.00
8 Nela RoušarováNela Roušarová 08 ZŠ Březové HoryZŠ Březové Hory 29 2:57.8 386.00
9 Tereza VaňáčováTereza Vaňáčová 08 ZŠ Březové HoryZŠ Březové Hory 36 2:58.3 381.00
10= Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 2.ZŠ Propojení Sedlčany2.ZŠ Propojení Sedlčany 1 2:58.5 379.00
10= Karin PosováKarin Posová 08 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod TřemšZákladní škola Jakuba Jana ... 28 2:58.5 379.00
12 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 22 2:59.5 370.00
13 Daniela KnejzlíkováDaniela Knejzlíková 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 14 2:59.7 368.00
14 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 08 ZŠ Březové HoryZŠ Březové Hory 26 3:00.7 359.00
15 Eliška OšťádalováEliška Ošťádalová 08 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 23 3:01.6 350.00
16 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 ZŠ 28. října PříbramZŠ 28. října Příbram 25 3:03.4 334.00
17 Anežka TenglerováAnežka Tenglerová 08 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 34 3:03.7 332.00
18 Tereza NeubergováTereza Neubergová 08 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 20 3:08.3 292.00
19 Matylda ŠeboMatylda Šebo 08 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 32 3:08.6 289.00
20 Adéla KiliánováAdéla Kiliánová 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 13 3:09.5 282.00
21 Romana FlachsováRomana Flachsová 06 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod TřemšZákladní škola Jakuba Jana ... 5 3:12.0 262.00
22 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 08 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 33 3:12.4 259.00
23 Tereza PilíkováTereza Pilíková 07 GaSOSE SedlcanyGaSOSE Sedlcany 27 3:12.9 255.00
24 Táňa NesvedováTáňa Nesvedová 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 19 3:14.1 245.00
25 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 07 2.ZŠ Propojení Sedlčany2.ZŠ Propojení Sedlčany 8 3:14.8 240.00
26 Eliška PatkaňováEliška Patkaňová 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 24 3:18.7 211.00
27 Natálie KoženáNatálie Kožená 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 15 3:18.9 210.00
28 Šárka StoklasováŠárka Stoklasová 08 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod TřemšZákladní škola Jakuba Jana ... 31 3:20.4 199.00
29 Eva KalováEva Kalová 07 ZŠ Bratří Čapků, PříbramZŠ Bratří Čapků, Příbram 11 3:20.9 195.00
30 Nikola ZárybnickáNikola Zárybnická 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 38 3:22.6 184.00
31 Denisa NovákováDenisa Nováková 08 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 21 3:24.3 173.00
32 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 ZŠ 28. října PříbramZŠ 28. října Příbram 3 3:24.4 172.00
33 Emma KřížováEmma Křížová 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 16 3:27.9 150.00
34 Veronika VitáskováVeronika Vitásková 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 37 3:28.2 148.00
35 Daniela KadlecováDaniela Kadlecová 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 10 3:32.8 121.00
36 Tereza BezkočkováTereza Bezkočková 07 2.ZŠ Propojení Sedlčany2.ZŠ Propojení Sedlčany 2 3:36.9 99.00
37 Michaela ChudárkováMichaela Chudárková 08 GaSOSE SedlcanyGaSOSE Sedlcany 9 3:37.0 99.00
38 Julie HochmannováJulie Hochmannová 08 ZŠ Bratří Čapků, PříbramZŠ Bratří Čapků, Příbram 7 3:57.2 22.00
Celkem 38 závodníků