Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie IV. chlapci - Příbram

Dobříš (12. 5. 2022)

60 m - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Tomáš KrejzaTomáš Krejza 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 07.3 700.00
1= Tomáš ObermajerTomáš Obermajer 06 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 07.3 700.00
1= Pavel ŠtemberkPavel Štemberk 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 07.3 700.00
4 Jan ŠourekJan Šourek 06 J.J.RybyJ.J.Ryby 07.5 637.00
5= Karel MatějkaKarel Matějka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 07.6 607.00
5= Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 07.6 607.00
7= Jindřich HájekJindřich Hájek 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 07.7 577.00
7= Ondřej SchneiderOndřej Schneider 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 07.7 577.00
7= Filip HyprFilip Hypr 06 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 07.7 577.00
10= Filip HavelFilip Havel 06 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 07.8 548.00
10= Oliver OjiakorOliver Ojiakor 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 07.8 548.00
10= Vlastimil RychteraVlastimil Rychtera 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 07.8 548.00
10= Ondřej KadlecOndřej Kadlec 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 07.8 548.00
10= Filip SpourFilip Spour 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.8 548.00
10= Lukáš PohanLukáš Pohan 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.8 548.00
16= Michal DvořákMichal Dvořák 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 07.9 520.00
16= František PlachýFrantišek Plachý 06 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 07.9 520.00
18= Jakub TrčkaJakub Trčka 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 08.0 492.00
18= David MalíkDavid Malík 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 08.0 492.00
18= Matouš HrdinaMatouš Hrdina 07 J.J.RybyJ.J.Ryby 08.0 492.00
18= Petr PudilPetr Pudil 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 08.0 492.00
18= Ondřej UrešOndřej Ureš 06 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 08.0 492.00
23 Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 08.1 465.00
24= Dominik FortelkaDominik Fortelka 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 08.2 439.00
24= Lukáš VácaLukáš Váca 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 08.2 439.00
24= Petr ŠulitkaPetr Šulitka 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 08.2 439.00
24= Zdeněk ŽibřidZdeněk Žibřid 07 J.J.RybyJ.J.Ryby 08.2 439.00
24= Matěj KudelňákMatěj Kudelňák 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 08.2 439.00
24= Filip PetýrekFilip Petýrek 07 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 08.2 439.00
24= Huy Manh NguyenHuy Manh Nguyen 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 08.2 439.00
31= Petr RanglPetr Rangl 06 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 08.3 413.00
31= Rostislav RohlíkRostislav Rohlík 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 08.3 413.00
33 Jan ŠulitkaJan Šulitka 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 08.6 340.00
34 Kryštof HrabušaKryštof Hrabuša 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 08.9 274.00
35 Štěpán BezouškaŠtěpán Bezouška 09 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 11.5 0.00
Celkem 35 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1= Václav LorencVáclav Lorenc 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 4:53.0 601.00
1= Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 4:53.0 601.00
3 Jan ŠourekJan Šourek 06 J.J.RybyJ.J.Ryby 5:02.2 547.00
4 Štěpán KindlmannŠtěpán Kindlmann 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 5:03.3 541.00
5 Andrej VovsíkAndrej Vovsík 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 5:06.4 523.00
6 Vítek HoudaVítek Houda 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 5:07.6 517.00
7 Přemysl ŽižkaPřemysl Žižka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 5:10.0 504.00
8 Lukáš MickaLukáš Micka 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 5:11.0 498.00
9 Jan HaspeklJan Haspekl 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 5:13.4 485.00
10 Jakub TrčkaJakub Trčka 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 5:18.4 458.00
11 Adam ŘezáčAdam Řezáč 08 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 5:19.4 453.00
12 Lukáš NěmecLukáš Němec 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 5:19.8 451.00
13 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 5:21.6 442.00
14 David DorflDavid Dorfl 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 5:24.5 427.00
15 Zdeněk ŽibřidZdeněk Žibřid 07 J.J.RybyJ.J.Ryby 5:25.0 424.00
16 Lukáš MrázekLukáš Mrázek 08 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 5:25.6 421.00
17 Matěj ČajkoMatěj Čajko 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 5:27.1 414.00
18 Jakub BeckJakub Beck 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 5:27.5 412.00
19 Martin VotrubaMartin Votruba 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 5:34.3 378.00
20 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 5:39.7 353.00
21 František LukšanFrantišek Lukšan 08 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 5:42.8 339.00
22 Matěj ČernýMatěj Černý 07 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 5:51.6 299.00
23 Filip MášaFilip Máša 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 5:52.8 294.00
24 Lukáš VrátnýLukáš Vrátný 07 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 5:56.4 279.00
25 Filip PetýrekFilip Petýrek 07 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 6:04.9 244.00
26 Sy Duc HoSy Duc Ho 08 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 6:06.4 239.00
27 Štěpán ČížekŠtěpán Čížek 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 6:08.6 230.00
Jan TimofteJan Timofte 06 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany DNF
Kryštof HrabušaKryštof Hrabuša 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... DNF
Celkem 29 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žižka, Dvořák, Matějka, Krejza Žižka, Dvořák, Matějka, Krejza 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 30.7 526.00
2 Haspekl, Ojiakor, Lorenc, Obermajer Haspekl, Ojiakor, Lorenc, Obermajer ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 31.4 477.00
3 Dřevíkovský, Šourek, Pospíšil, Hrdina Dřevíkovský, Šourek, Pospíšil, Hrdina J.J.RybyJ.J.Ryby 32.9 379.00
4 Micka, Schneider, Lachman, Koten Micka, Schneider, Lachman, Koten ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 33.0 373.00
5= Hájek, Štemberk, Rohlík, Mašek Hájek, Štemberk, Rohlík, Mašek 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 33.2 360.00
5= Halko Halko ZŠ BřezniceZŠ Březnice 33.2 360.00
7 Kuba, Nikl, Čajko, Melichar Kuba, Nikl, Čajko, Melichar ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 33.5 342.00
8 Suchomel, Pelikán, Trnka, Votruba Suchomel, Pelikán, Trnka, Votruba 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 33.6 337.00
9= Kindlmann, Havelka, Spour, Pohan Kindlmann, Havelka, Spour, Pohan ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 33.8 325.00
9= Širl, Rangl, Dorfl, Ureš Širl, Rangl, Dorfl, Ureš ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 33.8 325.00
11 Rebeha, Tesárek, Pacovský, Novák Rebeha, Tesárek, Pacovský, Novák 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 33.9 319.00
12= Fortelka, Hofmann, Kozák, Ho Fortelka, Hofmann, Kozák, Ho Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 34.1 308.00
12= Lukšan, Hovorka, Kudelňák, Beck Lukšan, Hovorka, Kudelňák, Beck ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 34.1 308.00
14 Šedivý, Rychtera, Váca, Novák Šedivý, Rychtera, Váca, Novák ZŠ BřezniceZŠ Březnice 34.3 297.00
15 Habor, Krůta, Mazur, Pospíšil Habor, Krůta, Mazur, Pospíšil ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 34.5 286.00
16 Sirotek, Šimonovský, Peroutka, Žibřid Sirotek, Šimonovský, Peroutka, Žibřid J.J.RybyJ.J.Ryby 34.6 280.00
17 Novotny, Zoubek Novotny, Zoubek 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 35.0 259.00
18 Petýrek, Nádvorník, Fiala, Hrabuša Petýrek, Nádvorník, Fiala, Hrabuša Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 35.4 238.00
19 Kadlec, Nguyen, Novotný, Havel Kadlec, Nguyen, Novotný, Havel 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 35.6 229.00
20 Šulitka, Šulitka, Malík, Vrátný Šulitka, Šulitka, Malík, Vrátný ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 35.9 214.00
21 Černý, Jelínek, Čížek, Bezouška Černý, Jelínek, Čížek, Bezouška Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 38.2 117.00
Plachý, Hypr, Pudil, Plachý Plachý, Hypr, Pudil, Plachý GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany DNF
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub LachmanJakub Lachman
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
07 1.67 520.00
2= Jakub TrnkaJakub Trnka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 1.61 472.00
2= Jan KozákJan Kozák
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
07 1.61 472.00
4 Jindřich HájekJindřich Hájek
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
07 1.57 441.00
5 Jakub BláhaJakub Bláha
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 1.53 411.00
6= Vendelín ŠirlVendelín Širl
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
07 1.49 381.00
6= Matouš HrdinaMatouš Hrdina
J.J.RybyJ.J.Ryby
07 1.49 381.00
6= Jakub BeckJakub Beck
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
07 1.49 381.00
6= Matěj PeštaMatěj Pešta
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
07 1.49 381.00
6= Jan HofmannJan Hofmann
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
07 1.49 381.00
6= Jiří KrůtaJiří Krůta
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
06 1.49 381.00
12= Antonín PlachýAntonín Plachý
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
06 1.45 352.00
12= Yaroslav MazurYaroslav Mazur
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
06 1.45 352.00
12= Václav LorencVáclav Lorenc
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
07 1.45 352.00
12= Vincent NiklVincent Nikl
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
07 1.45 352.00
12= Jiří NovákJiří Novák
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
06 1.45 352.00
12= Filip MášaFilip Máša
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
06 1.45 352.00
12= František KostínekFrantišek Kostínek
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
07 1.45 352.00
12= Ondřej UrešOndřej Ureš
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
06 1.45 352.00
20= Filip KubaFilip Kuba
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 1.40 317.00
20= Matyáš VodákMatyáš Vodák
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
06 1.40 317.00
20= Lukáš DřevíkovskýLukáš Dřevíkovský
J.J.RybyJ.J.Ryby
06 1.40 317.00
20= Aleš NádvorníkAleš Nádvorník
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
06 1.40 317.00
20= Michal PšeničkaMichal Pšenička
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
08 1.40 317.00
20= Matyáš BartoňMatyáš Bartoň
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
07 1.40 317.00
20= Matouš HlávkaMatouš Hlávka
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
08 1.40 317.00
20= Vojtěch FialaVojtěch Fiala
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
06 1.40 317.00
20= Karel MelicharKarel Melichar
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
08 1.40 317.00
29= David PospíšilDavid Pospíšil
J.J.RybyJ.J.Ryby
08 1.35 283.00
29= Martin VotrubaMartin Votruba
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 1.35 283.00
31= Pavel NovotnýPavel Novotný
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
08 1.30 250.00
31= Jakub ČernýJakub Černý
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
08 1.30 250.00
33 Filip BulanFilip Bulan
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
08 1.25 218.00
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LachmanJakub Lachman
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
07 5.35 451.00
2 Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
06 5.28 437.00
3 Antonín PlachýAntonín Plachý
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
06 5.10 402.00
4= Tomáš KrejzaTomáš Krejza
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 5.10 402.00
4= Vojtěch PelikánVojtěch Pelikán
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
06 5.10 402.00
6 Tomáš ObermajerTomáš Obermajer
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
06 5.02 386.00
7 Matyáš VodákMatyáš Vodák
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
06 4.97 377.00
8 David PospíšilDavid Pospíšil
J.J.RybyJ.J.Ryby
08 4.95 373.00
9 Filip KubaFilip Kuba
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 4.87 358.00
10= Karel MatějkaKarel Matějka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 4.78 341.00
10= Vincent NiklVincent Nikl
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
07 4.78 341.00
12 Filip HavelFilip Havel
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
06 4.76 337.00
13 Vlastimil RychteraVlastimil Rychtera
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
07 4.74 333.00
14 Matěj PeštaMatěj Pešta
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
07 4.72 330.00
15 Jonáš JaníkJonáš Janík
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
07 4.67 321.00
16 Vendelín ŠirlVendelín Širl
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
07 4.65 317.00
17 David DorflDavid Dorfl
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
07 4.64 315.00
18 Matěj MašekMatěj Mašek
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
07 4.62 312.00
19 Filip HemerleFilip Hemerle
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
08 4.57 303.00
20 Radek PospíšilRadek Pospíšil
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
07 4.54 297.00
21 David HložankaDavid Hložanka
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
07 4.53 295.00
22 Matouš HlávkaMatouš Hlávka
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
08 4.51 292.00
23 Martin HovorkaMartin Hovorka
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
06 4.49 288.00
24= Jiří NovákJiří Novák
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
06 4.44 280.00
24= Michal PšeničkaMichal Pšenička
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
08 4.44 280.00
26 Jakub ŠimonovskýJakub Šimonovský
J.J.RybyJ.J.Ryby
06 4.28 252.00
27= Sy Duc HoSy Duc Ho
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
08 4.23 244.00
27= Jan RezekJan Rezek
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
07 4.23 244.00
29 David MalíkDavid Malík
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
06 4.19 237.00
30 Lukáš VrátnýLukáš Vrátný
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
07 4.15 230.00
31 Huy Manh NguyenHuy Manh Nguyen
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
08 3.91 191.00
32 Václav PeroutkaVáclav Peroutka
J.J.RybyJ.J.Ryby
07 3.82 177.00
33 Štěpán ČížekŠtěpán Čížek
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
08 3.78 171.00
34 Štěpán BezouškaŠtěpán Bezouška
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
09 3.69 158.00
35 Dominik FortelkaDominik Fortelka
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
07 3.37 112.00
36 Matěj JelínekMatěj Jelínek
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
09 3.29 102.00
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf SuchomelRudolf Suchomel
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
06 11.75 591.00
2 Jan MacháčekJan Macháček
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
07 11.38 569.00
3 David HadrabaDavid Hadraba
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
07 11.30 564.00
4 Lukáš DřevíkovskýLukáš Dřevíkovský
J.J.RybyJ.J.Ryby
06 11.12 553.00
5 Michal DvořákMichal Dvořák
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
06 10.99 545.00
6 Jan KozákJan Kozák
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
07 10.91 540.00
7 Jan SirotekJan Sirotek
J.J.RybyJ.J.Ryby
06 10.81 534.00
8 Vojtěch PelikánVojtěch Pelikán
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
06 10.72 529.00
9 Libor UnzeitigLibor Unzeitig
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 10.71 528.00
10 Filip VacekFilip Vacek
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
07 10.40 510.00
11 Lukáš PohanLukáš Pohan
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 10.19 497.00
12 Sviatoslav HaborSviatoslav Habor
ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků
07 09.99 485.00
13= Štěpán ZoubekŠtěpán Zoubek
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
06 09.87 478.00
13= Vojtěch TatekVojtěch Tatek
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
07 09.87 478.00
15 Jakub ŠimonovskýJakub Šimonovský
J.J.RybyJ.J.Ryby
06 09.82 475.00
16 Břetislav GregorekBřetislav Gregorek
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
07 09.66 465.00
17 Petr RanglPetr Rangl
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
06 09.65 465.00
18 Ondřej SchneiderOndřej Schneider
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
07 09.64 464.00
19 Pavel NovotnýPavel Novotný
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
08 09.53 457.00
20 Jan JelínekJan Jelínek
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
07 09.47 454.00
21 Matěj DoležalMatěj Doležal
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
07 09.33 445.00
22 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ BřezniceZŠ Březnice
07 09.30 444.00
23 Tomáš KotenTomáš Koten
ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35
06 09.24 440.00
24 Jan NovotnyJan Novotny
1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany
07 08.98 425.00
25 Aleš NádvorníkAleš Nádvorník
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
06 08.93 422.00
26 Vojtěch FialaVojtěch Fiala
Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr...
06 08.91 420.00
27 Matěj ČajkoMatěj Čajko
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 08.86 417.00
28 Martin HovorkaMartin Hovorka
ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou
06 08.69 407.00
29 Tomáš PacovskýTomáš Pacovský
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
06 08.59 401.00
30 Denis RebehaDenis Rebeha
2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed...
07 07.96 364.00
31 Jan HofmannJan Hofmann
Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram
07 07.73 350.00
32 František PlachýFrantišek Plachý
GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany
06 07.62 344.00
Celkem 32 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich HájekJindřich Hájek 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 1378
2 Lukáš DřevíkovskýLukáš Dřevíkovský 06 J.J.RybyJ.J.Ryby 1249
3 Jan ŠourekJan Šourek 06 J.J.RybyJ.J.Ryby 1184
4 Tomáš KrejzaTomáš Krejza 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 1102
5 Tomáš ObermajerTomáš Obermajer 06 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 1086
6 Lukáš PohanLukáš Pohan 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1045
7 Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 1044
8 Ondřej SchneiderOndřej Schneider 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 1041
9 Přemysl ŽižkaPřemysl Žižka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 1030
10 Vendelín ŠirlVendelín Širl 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 1023
11 Jan KozákJan Kozák 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 1012
12 Jakub LachmanJakub Lachman 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0971
13 Václav LorencVáclav Lorenc 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0953
14 Jakub TrčkaJakub Trčka 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 0950
15 Filip PetýrekFilip Petýrek 07 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0921
16 Filip HavelFilip Havel 06 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0885
17 Matouš HrdinaMatouš Hrdina 07 J.J.RybyJ.J.Ryby 0873
18 Jakub BeckJakub Beck 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0793
19 Sviatoslav HaborSviatoslav Habor 07 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0771
20 Antonín PlachýAntonín Plachý 06 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0754
21 Dominik FortelkaDominik Fortelka 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 0747
22 David DorflDavid Dorfl 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0742
23 Aleš NádvorníkAleš Nádvorník 06 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0739
24 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 06 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0737
25 Jan HofmannJan Hofmann 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 0731
26 David MalíkDavid Malík 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0729
27 Matěj PeštaMatěj Pešta 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0711
28 Pavel NovotnýPavel Novotný 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0707
29 Filip KubaFilip Kuba 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0700
30 Pavel ŠtemberkPavel Štemberk 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0700
31 Vincent NiklVincent Nikl 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0693
32 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0650
33 Filip MášaFilip Máša 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0646
34 Jiří NovákJiří Novák 06 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0632
35 Matouš HlávkaMatouš Hlávka 08 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0609
36 Karel MatějkaKarel Matějka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0607
37 Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0601
38 Rudolf SuchomelRudolf Suchomel 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0591
39 Filip HyprFilip Hypr 06 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0577
40 Jan MacháčekJan Macháček 07 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0569
41 David HadrabaDavid Hadraba 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0564
42= Ondřej KadlecOndřej Kadlec 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0548
42= Filip SpourFilip Spour 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0548
42= Vlastimil RychteraVlastimil Rychtera 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0548
45 Michal DvořákMichal Dvořák 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0545
46 Štěpán KindlmannŠtěpán Kindlmann 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0541
47 Jan SirotekJan Sirotek 06 J.J.RybyJ.J.Ryby 0534
48 Libor UnzeitigLibor Unzeitig 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0528
49 Andrej VovsíkAndrej Vovsík 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0523
50 František PlachýFrantišek Plachý 06 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0520
51 Vítek HoudaVítek Houda 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0517
52 Filip VacekFilip Vacek 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0510
53 Lukáš MickaLukáš Micka 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0498
54 Ondřej UrešOndřej Ureš 06 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0492
55 Sy Duc HoSy Duc Ho 08 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 0483
56= Vojtěch TatekVojtěch Tatek 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0478
56= Štěpán ZoubekŠtěpán Zoubek 06 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0478
58 Jan HaspeklJan Haspekl 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0477
59 Jakub TrnkaJakub Trnka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0472
60= Břetislav GregorekBřetislav Gregorek 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0465
60= Petr RanglPetr Rangl 06 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0465
62 Jan JelínekJan Jelínek 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0454
63 Lukáš NěmecLukáš Němec 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0451
64 Matěj DoležalMatěj Doležal 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0445
65 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0442
66= Matěj KudelňákMatěj Kudelňák 07 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0439
66= Petr ŠulitkaPetr Šulitka 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0439
68 Jan NovotnyJan Novotny 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0425
69 Zdeněk ŽibřidZdeněk Žibřid 07 J.J.RybyJ.J.Ryby 0424
70 Lukáš MrázekLukáš Mrázek 08 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0421
71 Jakub BláhaJakub Bláha 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0411
72 Vojtěch PelikánVojtěch Pelikán 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0402
73= Štěpán ČížekŠtěpán Čížek 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0401
73= Tomáš PacovskýTomáš Pacovský 06 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0401
75 Jiří KrůtaJiří Krůta 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0381
76 Matyáš VodákMatyáš Vodák 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0377
77 David PospíšilDavid Pospíšil 08 J.J.RybyJ.J.Ryby 0373
78 Jiří HalkoJiří Halko 06 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0360
79= František KostínekFrantišek Kostínek 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0352
79= Yaroslav MazurYaroslav Mazur 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0352
81 Denis RebehaDenis Rebeha 07 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0319
82 Karel MelicharKarel Melichar 08 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0317
83 Matěj MašekMatěj Mašek 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0312
84 Matěj ČernýMatěj Černý 07 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0299
85 David HložankaDavid Hložanka 07 Základní škola Školní PříbramZákladní škola Školní Příbram 0295
86 Lukáš VrátnýLukáš Vrátný 07 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0279
87 Kryštof HrabušaKryštof Hrabuša 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0274
88 Jakub ŠimonovskýJakub Šimonovský 06 J.J.RybyJ.J.Ryby 0252
89 Štěpán BezouškaŠtěpán Bezouška 09 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0158
90= Filip HemerleFilip Hemerle 08 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0000
90= Filip BulanFilip Bulan 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0000
90= Matyáš BartoňMatyáš Bartoň 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0000
90= Vlastimil RychteraVlastimil Rychtera 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0000
90= Martin HovorkaMartin Hovorka 06 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0000
90= Jakub ČernýJakub Černý 08 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0000
90= Matěj JelínekMatěj Jelínek 09 Základní škola Bohutín, okres PříbramZákladní škola Bohutín, okr... 0000
90= Jan TimofteJan Timofte 06 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0000
90= Jonáš JaníkJonáš Janík 07 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0000
90= Adam ŘezáčAdam Řezáč 08 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0000
90= Petr PudilPetr Pudil 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0000
90= Jan RezekJan Rezek 07 GaSOŠE SedlčanyGaSOŠE Sedlčany 0000
90= Oliver OjiakorOliver Ojiakor 07 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0000
90= Jan ŠulitkaJan Šulitka 06 ZŠ Bratří ČapkůZŠ Bratří Čapků 0000
90= Arturo KajgrArturo Kajgr 08 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0000
90= Marek PrůšaMarek Průša 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0000
90= Martin VotrubaMartin Votruba 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 0000
90= Václav PeroutkaVáclav Peroutka 07 J.J.RybyJ.J.Ryby 0000
90= Lukáš NovákLukáš Novák 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0000
90= Matěj ČajkoMatěj Čajko 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0000
90= Tomáš KotenTomáš Koten 06 ZŠ Dobříš Komenského nám.35ZŠ Dobříš Komenského nám.35 0000
90= Rostislav RohlíkRostislav Rohlík 07 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0000
90= Tobias TesárekTobias Tesárek 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0000
90= Michal PšeničkaMichal Pšenička 08 1.ZŠ Sedlčany1.ZŠ Sedlčany 0000
90= František LukšanFrantišek Lukšan 08 ZŠ pod Svatou HorouZŠ pod Svatou Horou 0000
90= Huy Manh NguyenHuy Manh Nguyen 08 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany2. ZŠ - škola Propojení Sed... 0000
90= Lukáš VácaLukáš Váca 07 ZŠ BřezniceZŠ Březnice 0000
Celkem 116 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 1.ZŠ Sedlčany{8} 1378
2 J.J.Ryby{8} 1249
3 J.J.Ryby{8} 1184
4 2.ZŠ Dobříš{8} 1102
5 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 1086
6 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 1045
7 ZŠ Březnice{8} 1044
8 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 1041
9 2.ZŠ Dobříš{8} 1030
10 ZŠ pod Svatou Horou{8} 1023
11 Základní škola Školní Příbram{8} 1012
12 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 971
13 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 953
14 Základní škola Školní Příbram{8} 950
15 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 921
16 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 885
17 J.J.Ryby{8} 873
18 ZŠ pod Svatou Horou{8} 793
19 ZŠ Bratří Čapků{8} 771
20 GaSOŠE Sedlčany{8} 754
21 Základní škola Školní Příbram{8} 747
22 ZŠ pod Svatou Horou{8} 742
23 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 739
24 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 737
25 Základní škola Školní Příbram{8} 731
26 ZŠ Bratří Čapků{8} 729
27 1.ZŠ Sedlčany{8} 711
28 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 707
29 1.ZŠ Sedlčany{8} 700
29 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 700
31 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 693
32 ZŠ Bratří Čapků{8} 650
33 ZŠ Březnice{8} 646
34 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 632
35 GaSOŠE Sedlčany{8} 609
36 2.ZŠ Dobříš{8} 607
37 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 601
38 2.ZŠ Dobříš{8} 591
39 GaSOŠE Sedlčany{8} 577
40 ZŠ Bratří Čapků{8} 569
41 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 564
42 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 548
42 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 548
42 ZŠ Březnice{8} 548
45 2.ZŠ Dobříš{8} 545
46 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 541
47 J.J.Ryby{8} 534
48 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 528
49 GaSOŠE Sedlčany{8} 523
50 GaSOŠE Sedlčany{8} 520
51 GaSOŠE Sedlčany{8} 517
52 ZŠ Březnice{8} 510
53 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 498
54 ZŠ pod Svatou Horou{8} 492
55 Základní škola Školní Příbram{8} 483
56 GaSOŠE Sedlčany{8} 478
56 1.ZŠ Sedlčany{8} 478
58 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 477
59 2.ZŠ Dobříš{8} 472
60 ZŠ pod Svatou Horou{8} 465
60 ZŠ pod Svatou Horou{8} 465
62 GaSOŠE Sedlčany{8} 454
63 ZŠ Březnice{8} 451
64 ZŠ Březnice{8} 445
65 2.ZŠ Dobříš{8} 442
66 ZŠ Bratří Čapků{8} 439
66 ZŠ pod Svatou Horou{8} 439
68 1.ZŠ Sedlčany{8} 425
69 J.J.Ryby{8} 424
70 1.ZŠ Sedlčany{8} 421
71 2.ZŠ Dobříš{8} 411
72 2.ZŠ Dobříš{8} 402
73 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 401
73 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 401
75 ZŠ Bratří Čapků{8} 381
76 ZŠ Březnice{8} 377
77 J.J.Ryby{8} 373
78 ZŠ Březnice{8} 360
79 ZŠ Březnice{8} 352
79 ZŠ Bratří Čapků{8} 352
81 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 319
82 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 317
83 1.ZŠ Sedlčany{8} 312
84 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 299
85 Základní škola Školní Příbram{8} 295
86 ZŠ Bratří Čapků{8} 279
87 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 274
88 J.J.Ryby{8} 252
89 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 158
90 ZŠ Březnice{8} 0
90 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 0
90 1.ZŠ Sedlčany{8} 0
90 ZŠ pod Svatou Horou{8} 0
90 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 0
90 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 0
90 1.ZŠ Sedlčany{8} 0
90 J.J.Ryby{8} 0
90 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 0
90 ZŠ Březnice{8} 0
90 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 0
90 GaSOŠE Sedlčany{8} 0
90 2.ZŠ Dobříš{8} 0
90 ZŠ Bratří Čapků{8} 0
90 2.ZŠ Dobříš{8} 0
90 2.ZŠ Dobříš{8} 0
90 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 0
90 ZŠ Dobříš Komenského nám.35{8} 0
90 2. ZŠ - škola Propojení Sedlčany{8} 0
90 ZŠ Březnice{8} 0
90 ZŠ pod Svatou Horou{8} 0
90 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 0
90 Základní škola Bohutín, okres Příbram{8} 0
90 1.ZŠ Sedlčany{8} 0
90 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 0
90 GaSOŠE Sedlčany{8} 0
90 GaSOŠE Sedlčany{8} 0
Celkem 116 závodníků